Polska Ekstraklasa - 9. kolejka

Niemcy Bundesliga - 4. kolejka

  • 21.09 koniec
  • 22.09 15:30
  • 22.09 15:30
  • 22.09 15:30
  • 22.09 15:30
  • 22.09 15:30
  • 22.09 18:30
  • 23.09 15:30
  • 23.09 18:00

Hiszpania Primera Division - 5. kolejka

  • 22.09 13:00
  • 22.09 16:15
  • 22.09 16:15
  • 22.09 18:30
  • 22.09 20:45
  • 23.09 12:00
  • 23.09 16:15
  • 23.09 20:00
  • 23.09 20:45

Włochy Serie A - 5. kolejka

  • 21.09 koniec
    US Sassuolo Calcio Empoli FC 3-1 (karne ) (po dogrywce)
  • 22.09 15:00
  • 22.09 18:00
  • 22.09 20:30
  • 23.09 12:30
  • 23.09 15:00
  • 23.09 15:00
  • 23.09 15:00
  • 23.09 18:00
  • 23.09 20:30

Anglia Premier League - 6. kolejka

  • 22.09 13:30
  • 22.09 16:00
  • 22.09 16:00
  • 22.09 16:00
  • 22.09 16:00
  • 22.09 16:00
  • 22.09 16:00
  • 22.09 18:30
  • 23.09 14:30
  • 23.09 17:00

Francja Ligue 1 - 6. kolejka

  • 21.09 koniec
    AS Monaco Nîmes Olympique 1-1 (karne ) (po dogrywce)
  • 22.09 17:00
  • 22.09 20:00
  • 22.09 20:00
  • 22.09 20:00
  • 22.09 20:00
  • 22.09 20:00
  • 23.09 15:00
  • 23.09 17:00
  • 23.09 21:00
    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Zenit Sankt Petersburg 7 19   6 1 0   12 - 2 10
2 FK Rostów 7 14   4 2 1   9 - 3 6
3 Spartak Moskwa 7 14   4 2 1   6 - 3 3
4 FK Krasnodar 7 13   4 1 2   11 - 6 5
5 CSKA Moskwa 7 12   3 3 1   12 - 3 9
6 Dynamo Moskwa 7 10   2 4 1   9 - 5 4
7 Rubin Kazań 7 10   2 4 1   7 - 6 1
8 Terek Grozny 7 10   3 1 3   8 - 9 -1
9 FK Orenburg 7 10   3 1 3   9 - 7 2
10 Lokomotiw Moskwa 7 9   2 3 2   5 - 5 0
11 FK Arsenal Tula 7 8   2 2 3   7 - 6 1
12 Krylja Sowietow Samara 7 7   2 1 4   2 - 9 -7
13 FK Yenisey Krasnoyarsk 7 5   1 2 4   2 - 9 -7
14 Ural Jekaterynburg 7 5   1 2 4   6 - 14 -8
15 FK Ufa 7 4   1 1 5   4 - 11 -7
16 FK Anżi Machaczkała 7 3   1 0 6   3 - 14 -11
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i Liga Mistrzów
  • Liga Mistrzów
  • el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europejska
  • baraż o utrzymanie
  • spadek