Hiszpania - Primera División RFEF

9. kolejka (następna)

  • 22.10 21:00
  • 23.10 17:00
  • 23.10 17:00
  • 23.10 19:00
  • 23.10 19:00
  • 23.10 21:00
  • 24.10 12:00
  • 24.10 12:00
  • 24.10 12:00
  • 24.10 18:00

Strzelcy Primera División RFEF

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Álvaro Romero Morillo(Algeciras CF) 7 2
Iker Guarrotxena(UD Logroñés) 6 0
Dionisio Emmanuel Villalba Rojano(CD Atlético Baleares) 6 1

Kartkowicze Primera División RFEF

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Rafael Gálvez Cerillo(Albacete Balompié) 1 3 4
Enrique Gómez Hermoso(Betis Deportivo Balompié) 1 3 4
Manuel Farrando Stiepovich(Universidad Católica de Murcia CF) 1 3 4

Terminarz / Wyniki Primera División RFEF

9. kolejka

  • 22.10 21:00  
    UE Llagostera Costa Brava Real Balompédica Linense -
  • 23.10 17:00  
    FC Barcelona Atlètic CD Alcoyano -
  • 23.10 17:00  
    Universidad Católica de Murcia CF Sevilla Atlético -
  • 23.10 19:00  
    Algeciras CF Betis Deportivo Balompié -
  • 23.10 19:00  
    San Fernando CD CD Castellón -
  • 23.10 21:00  
    Villarreal CF II FC Andorra -
  • 24.10 12:00  
    Club Gimnastic de Tarragona Linares Deportivo -
  • 24.10 12:00  
    Atlético Sanluqueño CF Real Madryt Castilla -
  • 24.10 12:00  
    CD Atlético Baleares CE Sabadell FC -
  • 24.10 18:00  
    UE Cornellà Albacete Balompié -

10. kolejka

  • 29.10 19:00  
    Real Madryt Castilla Villarreal CF II -
  • 29.10 21:00  
    Linares Deportivo FC Barcelona Atlètic -
  • 30.10 17:00  
    Betis Deportivo Balompié UE Llagostera Costa Brava -
  • 30.10 17:00  
    FC Andorra UE Cornellà -
  • 30.10 19:00  
    Albacete Balompié San Fernando CD -
  • 31.10 12:00  
    CD Alcoyano Algeciras CF -
  • 31.10 12:00  
    CD Castellón CD Atlético Baleares -
  • 31.10 12:00  
    Real Balompédica Linense Atlético Sanluqueño CF -
  • 31.10 17:00  
    CE Sabadell FC Universidad Católica de Murcia CF -
  • 31.10 17:00  
    Sevilla Atlético Club Gimnastic de Tarragona -

11. kolejka

  • 05.11 19:00  
    Universidad Católica de Murcia CF Atlético Sanluqueño CF -
  • 05.11 21:00  
    FC Andorra Betis Deportivo Balompié -
  • 06.11 17:00  
    FC Barcelona Atlètic Sevilla Atlético -
  • 06.11 17:00  
    UE Llagostera Costa Brava Real Madryt Castilla -
  • 06.11 19:00  
    Albacete Balompié Linares Deportivo -
  • 07.11 12:00  
    CD Atlético Baleares Real Balompédica Linense -
  • 07.11 12:00  
    San Fernando CD Club Gimnastic de Tarragona -
  • 07.11 12:00  
    Villarreal CF II CD Alcoyano -
  • 07.11 17:00  
    Algeciras CF CD Castellón -
  • 07.11 17:00  
    UE Cornellà CE Sabadell FC -

12. kolejka

  • 13.11 17:00  
    Atlético Sanluqueño CF FC Barcelona Atlètic -
  • 13.11 17:00  
    Linares Deportivo Villarreal CF II -
  • 13.11 19:00  
    CD Castellón UE Llagostera Costa Brava -
  • 13.11 21:00  
    Real Balompédica Linense Albacete Balompié -
  • 13.11 21:00  
    Betis Deportivo Balompié UE Cornellà -
  • 14.11 12:00  
    CD Alcoyano CD Atlético Baleares -
  • 14.11 12:00  
    Sevilla Atlético FC Andorra -
  • 14.11 12:00  
    Real Madryt Castilla Algeciras CF -
  • 14.11 17:00  
    Club Gimnastic de Tarragona Universidad Católica de Murcia CF -
  • 14.11 17:00  
    CE Sabadell FC San Fernando CD -

13. kolejka

  • 21.11  
    UE Cornellà Sevilla Atlético -
  • 21.11  
    UE Llagostera Costa Brava Linares Deportivo -
  • 21.11  
    FC Andorra CD Alcoyano -
  • 21.11  
    Albacete Balompié FC Barcelona Atlètic -
  • 21.11  
    CD Atlético Baleares Universidad Católica de Murcia CF -
  • 21.11  
    San Fernando CD Atlético Sanluqueño CF -
  • 21.11  
    Betis Deportivo Balompié Real Balompédica Linense -
  • 21.11  
    Villarreal CF II CD Castellón -
  • 21.11  
    Algeciras CF Club Gimnastic de Tarragona -
  • 21.11  
    Real Madryt Castilla CE Sabadell FC -

14. kolejka

  • 28.11  
    Atlético Sanluqueño CF Albacete Balompié -
  • 28.11  
    Sevilla Atlético UE Llagostera Costa Brava -
  • 28.11  
    Real Balompédica Linense Villarreal CF II -
  • 28.11  
    Universidad Católica de Murcia CF Algeciras CF -
  • 28.11  
    Linares Deportivo Real Madryt Castilla -
  • 28.11  
    CD Alcoyano UE Cornellà -
  • 28.11  
    CD Castellón Betis Deportivo Balompié -
  • 28.11  
    FC Barcelona Atlètic San Fernando CD -
  • 28.11  
    CE Sabadell FC FC Andorra -
  • 28.11  
    Club Gimnastic de Tarragona CD Atlético Baleares -

15. kolejka

  • 05.12  
    FC Andorra Real Balompédica Linense -
  • 05.12  
    UE Llagostera Costa Brava CE Sabadell FC -
  • 05.12  
    Villarreal CF II FC Barcelona Atlètic -
  • 05.12  
    Real Madryt Castilla CD Castellón -
  • 05.12  
    CD Atlético Baleares Sevilla Atlético -
  • 05.12  
    Algeciras CF Atlético Sanluqueño CF -
  • 05.12  
    San Fernando CD Universidad Católica de Murcia CF -
  • 05.12  
    Betis Deportivo Balompié Linares Deportivo -
  • 05.12  
    UE Cornellà Club Gimnastic de Tarragona -
  • 05.12  
    Albacete Balompié CD Alcoyano -

16. kolejka

  • 12.12  
    Atlético Sanluqueño CF UE Cornellà -
  • 12.12  
    Sevilla Atlético Real Madryt Castilla -
  • 12.12  
    Linares Deportivo Real Balompédica Linense -
  • 12.12  
    Algeciras CF San Fernando CD -
  • 12.12  
    CD Alcoyano UE Llagostera Costa Brava -
  • 12.12  
    CD Castellón FC Andorra -
  • 12.12  
    Universidad Católica de Murcia CF Albacete Balompié -
  • 12.12  
    Club Gimnastic de Tarragona Villarreal CF II -
  • 12.12  
    FC Barcelona Atlètic CD Atlético Baleares -
  • 12.12  
    CE Sabadell FC Betis Deportivo Balompié -

17. kolejka

  • 19.12  
    UE Cornellà FC Barcelona Atlètic -
  • 19.12  
    UE Llagostera Costa Brava Club Gimnastic de Tarragona -
  • 19.12  
    FC Andorra Atlético Sanluqueño CF -
  • 19.12  
    Real Balompédica Linense CD Alcoyano -
  • 19.12  
    Linares Deportivo Sevilla Atlético -
  • 19.12  
    Betis Deportivo Balompié Real Madryt Castilla -
  • 19.12  
    Albacete Balompié Algeciras CF -
  • 19.12  
    CD Atlético Baleares San Fernando CD -
  • 19.12  
    Villarreal CF II Universidad Católica de Murcia CF -
  • 19.12  
    CD Castellón CE Sabadell FC -

18. kolejka

  • 09.01  
    Universidad Católica de Murcia CF UE Cornellà -
  • 09.01  
    Atlético Sanluqueño CF CD Atlético Baleares -
  • 09.01  
    San Fernando CD UE Llagostera Costa Brava -
  • 09.01  
    Algeciras CF Villarreal CF II -
  • 09.01  
    Real Madryt Castilla FC Andorra -
  • 09.01  
    CD Alcoyano CD Castellón -
  • 09.01  
    Sevilla Atlético Real Balompédica Linense -
  • 09.01  
    Club Gimnastic de Tarragona Albacete Balompié -
  • 09.01  
    FC Barcelona Atlètic Betis Deportivo Balompié -
  • 09.01  
    CE Sabadell FC Linares Deportivo -

19. kolejka

  • 23.01  
    Albacete Balompié CE Sabadell FC -
  • 23.01  
    CD Atlético Baleares Algeciras CF -
  • 23.01  
    CD Alcoyano Real Madryt Castilla -
  • 23.01  
    CD Castellón Linares Deportivo -
  • 23.01  
    Real Balompédica Linense Club Gimnastic de Tarragona -
  • 23.01  
    Villarreal CF II Atlético Sanluqueño CF -
  • 23.01  
    Betis Deportivo Balompié Sevilla Atlético -
  • 23.01  
    FC Barcelona Atlètic Universidad Católica de Murcia CF -
  • 23.01  
    FC Andorra UE Llagostera Costa Brava -
  • 23.01  
    UE Cornellà San Fernando CD -

20. kolejka

  • 26.01  
    Club Gimnastic de Tarragona FC Andorra -
  • 26.01  
    UE Llagostera Costa Brava FC Barcelona Atlètic -
  • 26.01  
    CE Sabadell FC CD Alcoyano -
  • 26.01  
    Atlético Sanluqueño CF CD Castellón -
  • 26.01  
    Universidad Católica de Murcia CF Real Balompédica Linense -
  • 26.01  
    Sevilla Atlético Villarreal CF II -
  • 26.01  
    Linares Deportivo CD Atlético Baleares -
  • 26.01  
    Algeciras CF UE Cornellà -
  • 26.01  
    San Fernando CD Betis Deportivo Balompié -
  • 26.01  
    Real Madryt Castilla Albacete Balompié -

21. kolejka

  • 30.01  
    CD Atlético Baleares UE Llagostera Costa Brava -
  • 30.01  
    Albacete Balompié Sevilla Atlético -
  • 30.01  
    Real Balompédica Linense CE Sabadell FC -
  • 30.01  
    CD Alcoyano Atlético Sanluqueño CF -
  • 30.01  
    Betis Deportivo Balompié Club Gimnastic de Tarragona -
  • 30.01  
    CD Castellón Universidad Católica de Murcia CF -
  • 30.01  
    FC Andorra Algeciras CF -
  • 30.01  
    Villarreal CF II San Fernando CD -
  • 30.01  
    UE Cornellà Linares Deportivo -
  • 30.01  
    FC Barcelona Atlètic Real Madryt Castilla -

22. kolejka

  • 06.02  
    Sevilla Atlético CD Castellón -
  • 06.02  
    San Fernando CD FC Andorra -
  • 06.02  
    Universidad Católica de Murcia CF CD Alcoyano -
  • 06.02  
    Atlético Sanluqueño CF Real Balompédica Linense -
  • 06.02  
    Algeciras CF FC Barcelona Atlètic -
  • 06.02  
    Club Gimnastic de Tarragona Real Madryt Castilla -
  • 06.02  
    UE Llagostera Costa Brava Villarreal CF II -
  • 06.02  
    Linares Deportivo Albacete Balompié -
  • 06.02  
    UE Cornellà Betis Deportivo Balompié -
  • 06.02  
    CE Sabadell FC CD Atlético Baleares -

23. kolejka

  • 13.02  
    FC Barcelona Atlètic Linares Deportivo -
  • 13.02  
    Atlético Sanluqueño CF CE Sabadell FC -
  • 13.02  
    Albacete Balompié UE Cornellà -
  • 13.02  
    Real Madryt Castilla Universidad Católica de Murcia CF -
  • 13.02  
    CD Alcoyano Sevilla Atlético -
  • 13.02  
    CD Castellón San Fernando CD -
  • 13.02  
    Club Gimnastic de Tarragona Algeciras CF -
  • 13.02  
    FC Andorra Villarreal CF II -
  • 13.02  
    Real Balompédica Linense UE Llagostera Costa Brava -
  • 13.02  
    Betis Deportivo Balompié CD Atlético Baleares -

24. kolejka

  • 20.02  
    San Fernando CD Real Madryt Castilla -
  • 20.02  
    Sevilla Atlético Atlético Sanluqueño CF -
  • 20.02  
    CD Atlético Baleares Club Gimnastic de Tarragona -
  • 20.02  
    Universidad Católica de Murcia CF CE Sabadell FC -
  • 20.02  
    UE Cornellà Real Balompédica Linense -
  • 20.02  
    Villarreal CF II Betis Deportivo Balompié -
  • 20.02  
    Linares Deportivo FC Andorra -
  • 20.02  
    Algeciras CF CD Alcoyano -
  • 20.02  
    UE Llagostera Costa Brava CD Castellón -
  • 20.02  
    FC Barcelona Atlètic Albacete Balompié -

25. kolejka

  • 27.02  
    CE Sabadell FC UE Llagostera Costa Brava -
  • 27.02  
    Real Balompédica Linense CD Atlético Baleares -
  • 27.02  
    Albacete Balompié Villarreal CF II -
  • 27.02  
    Real Madryt Castilla Linares Deportivo -
  • 27.02  
    Atlético Sanluqueño CF Algeciras CF -
  • 27.02  
    FC Andorra Sevilla Atlético -
  • 27.02  
    Club Gimnastic de Tarragona UE Cornellà -
  • 27.02  
    CD Alcoyano FC Barcelona Atlètic -
  • 27.02  
    Betis Deportivo Balompié CD Castellón -
  • 27.02  
    Universidad Católica de Murcia CF San Fernando CD -

26. kolejka

  • 06.03  
    FC Barcelona Atlètic Club Gimnastic de Tarragona -
  • 06.03  
    San Fernando CD Albacete Balompié -
  • 06.03  
    Sevilla Atlético Universidad Católica de Murcia CF -
  • 06.03  
    CD Atlético Baleares CD Alcoyano -
  • 06.03  
    Algeciras CF Real Balompédica Linense -
  • 06.03  
    Linares Deportivo Atlético Sanluqueño CF -
  • 06.03  
    Villarreal CF II CE Sabadell FC -
  • 06.03  
    UE Llagostera Costa Brava Betis Deportivo Balompié -
  • 06.03  
    CD Castellón Real Madryt Castilla -
  • 06.03  
    UE Cornellà FC Andorra -

27. kolejka

  • 13.03  
    Universidad Católica de Murcia CF Villarreal CF II -
  • 13.03  
    Albacete Balompié CD Atlético Baleares -
  • 13.03  
    Sevilla Atlético UE Cornellà -
  • 13.03  
    Real Balompédica Linense San Fernando CD -
  • 13.03  
    Real Madryt Castilla Atlético Sanluqueño CF -
  • 13.03  
    CD Alcoyano Linares Deportivo -
  • 13.03  
    Betis Deportivo Balompié Algeciras CF -
  • 13.03  
    Club Gimnastic de Tarragona UE Llagostera Costa Brava -
  • 13.03  
    FC Andorra FC Barcelona Atlètic -
  • 13.03  
    CE Sabadell FC CD Castellón -

28. kolejka

  • 20.03  
    FC Barcelona Atlètic UE Cornellà -
  • 20.03  
    CE Sabadell FC Real Madryt Castilla -
  • 20.03  
    Algeciras CF Albacete Balompié -
  • 20.03  
    Atlético Sanluqueño CF Universidad Católica de Murcia CF -
  • 20.03  
    Linares Deportivo Betis Deportivo Balompié -
  • 20.03  
    Villarreal CF II Club Gimnastic de Tarragona -
  • 20.03  
    CD Atlético Baleares FC Andorra -
  • 20.03  
    CD Castellón Real Balompédica Linense -
  • 20.03  
    UE Llagostera Costa Brava Sevilla Atlético -
  • 20.03  
    San Fernando CD CD Alcoyano -

29. kolejka

  • 27.03  
    Sevilla Atlético CD Atlético Baleares -
  • 27.03  
    Algeciras CF Linares Deportivo -
  • 27.03  
    Albacete Balompié Universidad Católica de Murcia CF -
  • 27.03  
    Betis Deportivo Balompié FC Barcelona Atlètic -
  • 27.03  
    San Fernando CD CE Sabadell FC -
  • 27.03  
    Real Madryt Castilla Real Balompédica Linense -
  • 27.03  
    CD Alcoyano Villarreal CF II -
  • 27.03  
    UE Cornellà UE Llagostera Costa Brava -
  • 27.03  
    Club Gimnastic de Tarragona Atlético Sanluqueño CF -
  • 27.03  
    FC Andorra CD Castellón -

30. kolejka

  • 03.04  
    UE Llagostera Costa Brava FC Andorra -
  • 03.04  
    CE Sabadell FC Albacete Balompié -
  • 03.04  
    Universidad Católica de Murcia CF Betis Deportivo Balompié -
  • 03.04  
    CD Atlético Baleares UE Cornellà -
  • 03.04  
    Atlético Sanluqueño CF San Fernando CD -
  • 03.04  
    Real Balompédica Linense FC Barcelona Atlètic -
  • 03.04  
    Real Madryt Castilla Sevilla Atlético -
  • 03.04  
    Villarreal CF II Algeciras CF -
  • 03.04  
    CD Castellón CD Alcoyano -
  • 03.04  
    Linares Deportivo Club Gimnastic de Tarragona -

31. kolejka

  • 10.04  
    Club Gimnastic de Tarragona CD Castellón -
  • 10.04  
    FC Barcelona Atlètic Villarreal CF II -
  • 10.04  
    Albacete Balompié Atlético Sanluqueño CF -
  • 10.04  
    Sevilla Atlético San Fernando CD -
  • 10.04  
    Betis Deportivo Balompié CE Sabadell FC -
  • 10.04  
    Algeciras CF CD Atlético Baleares -
  • 10.04  
    Linares Deportivo UE Llagostera Costa Brava -
  • 10.04  
    FC Andorra Real Madryt Castilla -
  • 10.04  
    CD Alcoyano Real Balompédica Linense -
  • 10.04  
    UE Cornellà Universidad Católica de Murcia CF -

32. kolejka

  • 17.04  
    Real Balompédica Linense Betis Deportivo Balompié -
  • 17.04  
    CD Atlético Baleares FC Barcelona Atlètic -
  • 17.04  
    Atlético Sanluqueño CF FC Andorra -
  • 17.04  
    Real Madryt Castilla CD Alcoyano -
  • 17.04  
    Villarreal CF II Linares Deportivo -
  • 17.04  
    Universidad Católica de Murcia CF Club Gimnastic de Tarragona -
  • 17.04  
    CD Castellón Albacete Balompié -
  • 17.04  
    San Fernando CD UE Cornellà -
  • 17.04  
    CE Sabadell FC Sevilla Atlético -
  • 17.04  
    UE Llagostera Costa Brava Algeciras CF -

33. kolejka

  • 24.04  
    Albacete Balompié Real Balompédica Linense -
  • 24.04  
    CD Atlético Baleares Real Madryt Castilla -
  • 24.04  
    Sevilla Atlético Betis Deportivo Balompié -
  • 24.04  
    Linares Deportivo CD Castellón -
  • 24.04  
    UE Llagostera Costa Brava CD Alcoyano -
  • 24.04  
    Algeciras CF Universidad Católica de Murcia CF -
  • 24.04  
    Club Gimnastic de Tarragona San Fernando CD -
  • 24.04  
    UE Cornellà Villarreal CF II -
  • 24.04  
    FC Andorra CE Sabadell FC -
  • 24.04  
    FC Barcelona Atlètic Atlético Sanluqueño CF -

34. kolejka

  • 01.05  
    Universidad Católica de Murcia CF Linares Deportivo -
  • 01.05  
    Real Balompédica Linense Sevilla Atlético -
  • 01.05  
    Atlético Sanluqueño CF UE Llagostera Costa Brava -
  • 01.05  
    San Fernando CD FC Barcelona Atlètic -
  • 01.05  
    Villarreal CF II CD Atlético Baleares -
  • 01.05  
    CD Alcoyano Albacete Balompié -
  • 01.05  
    CD Castellón Algeciras CF -
  • 01.05  
    CE Sabadell FC Club Gimnastic de Tarragona -
  • 01.05  
    Betis Deportivo Balompié FC Andorra -
  • 01.05  
    Real Madryt Castilla UE Cornellà -

35. kolejka

  • 08.05  
    Algeciras CF Sevilla Atlético -
  • 08.05  
    UE Llagostera Costa Brava Universidad Católica de Murcia CF -
  • 08.05  
    Villarreal CF II Real Madryt Castilla -
  • 08.05  
    UE Cornellà Atlético Sanluqueño CF -
  • 08.05  
    Club Gimnastic de Tarragona Real Balompédica Linense -
  • 08.05  
    Betis Deportivo Balompié CD Alcoyano -
  • 08.05  
    Linares Deportivo San Fernando CD -
  • 08.05  
    FC Andorra Albacete Balompié -
  • 08.05  
    FC Barcelona Atlètic CE Sabadell FC -
  • 08.05  
    CD Atlético Baleares CD Castellón -

36. kolejka

  • 15.05  
    CD Castellón Villarreal CF II -
  • 15.05  
    Real Madryt Castilla UE Llagostera Costa Brava -
  • 15.05  
    Real Balompédica Linense Linares Deportivo -
  • 15.05  
    Atlético Sanluqueño CF Betis Deportivo Balompié -
  • 15.05  
    Universidad Católica de Murcia CF CD Atlético Baleares -
  • 15.05  
    San Fernando CD Algeciras CF -
  • 15.05  
    CD Alcoyano FC Andorra -
  • 15.05  
    Albacete Balompié Club Gimnastic de Tarragona -
  • 15.05  
    Sevilla Atlético FC Barcelona Atlètic -
  • 15.05  
    CE Sabadell FC UE Cornellà -

37. kolejka

  • 22.05  
    CD Atlético Baleares Atlético Sanluqueño CF -
  • 22.05  
    Villarreal CF II Real Balompédica Linense -
  • 22.05  
    Linares Deportivo CE Sabadell FC -
  • 22.05  
    UE Llagostera Costa Brava San Fernando CD -
  • 22.05  
    Algeciras CF Real Madryt Castilla -
  • 22.05  
    FC Andorra Universidad Católica de Murcia CF -
  • 22.05  
    FC Barcelona Atlètic CD Castellón -
  • 22.05  
    Betis Deportivo Balompié Albacete Balompié -
  • 22.05  
    UE Cornellà CD Alcoyano -
  • 22.05  
    Club Gimnastic de Tarragona Sevilla Atlético -

38. kolejka

  • 29.05  
    Universidad Católica de Murcia CF FC Barcelona Atlètic -
  • 29.05  
    Albacete Balompié UE Llagostera Costa Brava -
  • 29.05  
    Real Madryt Castilla Betis Deportivo Balompié -
  • 29.05  
    CD Alcoyano Club Gimnastic de Tarragona -
  • 29.05  
    San Fernando CD CD Atlético Baleares -
  • 29.05  
    Atlético Sanluqueño CF Villarreal CF II -
  • 29.05  
    Sevilla Atlético Linares Deportivo -
  • 29.05  
    CD Castellón UE Cornellà -
  • 29.05  
    Real Balompédica Linense FC Andorra -
  • 29.05  
    CE Sabadell FC Algeciras CF -