Hiszpania - Primera División RFEF

9. kolejka (następna)

  • 22.10 21:00
  • 23.10 17:00
  • 23.10 17:00
  • 23.10 19:00
  • 23.10 19:00
  • 23.10 21:00
  • 24.10 12:00
  • 24.10 12:00
  • 24.10 12:00
  • 24.10 18:00

Strzelcy Primera División RFEF

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Álvaro Romero Morillo(Algeciras CF) 7 2
Iker Guarrotxena(UD Logroñés) 6 0
Dionisio Emmanuel Villalba Rojano(CD Atlético Baleares) 6 1

Kartkowicze Primera División RFEF

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Rafael Gálvez Cerillo(Albacete Balompié) 1 3 4
Enrique Gómez Hermoso(Betis Deportivo Balompié) 1 3 4
Manuel Farrando Stiepovich(Universidad Católica de Murcia CF) 1 3 4

Terminarz / Wyniki Primera División RFEF

9. kolejka

  • 22.10 21:00  
    Extremadura UD CD Tudelano -
  • 23.10 17:00  
    UD Logroñés CF Talavera de la Reina -
  • 23.10 17:00  
    Bilbao Athletic Real Unión Club de Irún -
  • 23.10 19:00  
    Real Valladolid CF Promesas CF Rayo Majadahonda -
  • 23.10 19:00  
    CD Unionistas de Salamanca CF SD Logroñés -
  • 23.10 21:00  
    Racing Club de Ferrol Cultural y Deportiva Leonesa -
  • 24.10 12:00  
    UD San Sebastián de los Reyes CD Badajoz -
  • 24.10 12:00  
    Real Club Celta de Vigo II CF Internacional de Madrid Boadilla -
  • 24.10 12:00  
    Real Racing Club de Santander RC Deportivo de La Coruna -
  • 24.10 18:00  
    Zamora CF CD Calahorra -

10. kolejka

  • 29.10 19:00  
    CF Talavera de la Reina Real Valladolid CF Promesas -
  • 29.10 21:00  
    CF Rayo Majadahonda Racing Club de Ferrol -
  • 30.10 17:00  
    CD Tudelano Cultural y Deportiva Leonesa -
  • 30.10 17:00  
    RC Deportivo de La Coruna Zamora CF -
  • 30.10 19:00  
    CD Badajoz Extremadura UD -
  • 31.10 12:00  
    CF Internacional de Madrid Boadilla CD Unionistas de Salamanca CF -
  • 31.10 12:00  
    SD Logroñés Bilbao Athletic -
  • 31.10 12:00  
    Real Club Celta de Vigo II UD Logroñés -
  • 31.10 17:00  
    Real Unión Club de Irún Real Racing Club de Santander -
  • 31.10 17:00  
    CD Calahorra UD San Sebastián de los Reyes -

11. kolejka

  • 05.11 19:00  
    CD Unionistas de Salamanca CF Real Club Celta de Vigo II -
  • 05.11 21:00  
    Zamora CF CD Badajoz -
  • 06.11 17:00  
    Real Valladolid CF Promesas CD Calahorra -
  • 06.11 17:00  
    CD Tudelano CF Talavera de la Reina -
  • 06.11 19:00  
    Racing Club de Ferrol SD Logroñés -
  • 07.11 12:00  
    Bilbao Athletic CF Rayo Majadahonda -
  • 07.11 12:00  
    UD San Sebastián de los Reyes Real Unión Club de Irún -
  • 07.11 12:00  
    Cultural y Deportiva Leonesa Real Racing Club de Santander -
  • 07.11 17:00  
    Extremadura UD CF Internacional de Madrid Boadilla -
  • 07.11 17:00  
    UD Logroñés RC Deportivo de La Coruna -

12. kolejka

  • 12.11 19:00  
    Real Racing Club de Santander Bilbao Athletic -
  • 12.11 21:00  
    SD Logroñés Cultural y Deportiva Leonesa -
  • 13.11 17:00  
    CD Calahorra CD Tudelano -
  • 13.11 17:00  
    Real Unión Club de Irún CD Unionistas de Salamanca CF -
  • 13.11 19:00  
    CF Internacional de Madrid Boadilla CF Rayo Majadahonda -
  • 14.11 12:00  
    UD San Sebastián de los Reyes Zamora CF -
  • 14.11 12:00  
    Real Club Celta de Vigo II Real Valladolid CF Promesas -
  • 14.11 12:00  
    RC Deportivo de La Coruna Extremadura UD -
  • 14.11 17:00  
    CF Talavera de la Reina Racing Club de Ferrol -
  • 14.11 17:00  
    CD Badajoz UD Logroñés -

13. kolejka

  • 21.11  
    Racing Club de Ferrol Real Club Celta de Vigo II -
  • 21.11  
    CD Unionistas de Salamanca CF CD Badajoz -
  • 21.11  
    Real Valladolid CF Promesas CF Internacional de Madrid Boadilla -
  • 21.11  
    Zamora CF Real Racing Club de Santander -
  • 21.11  
    Bilbao Athletic CF Talavera de la Reina -
  • 21.11  
    Extremadura UD CD Calahorra -
  • 21.11  
    CF Rayo Majadahonda RC Deportivo de La Coruna -
  • 21.11  
    CD Tudelano UD Logroñés -
  • 21.11  
    Cultural y Deportiva Leonesa UD San Sebastián de los Reyes -
  • 21.11  
    SD Logroñés Real Unión Club de Irún -

14. kolejka

  • 28.11  
    CD Calahorra Cultural y Deportiva Leonesa -
  • 28.11  
    CF Internacional de Madrid Boadilla CD Tudelano -
  • 28.11  
    UD San Sebastián de los Reyes Racing Club de Ferrol -
  • 28.11  
    CF Talavera de la Reina CF Rayo Majadahonda -
  • 28.11  
    UD Logroñés Real Valladolid CF Promesas -
  • 28.11  
    Real Unión Club de Irún Zamora CF -
  • 28.11  
    Real Club Celta de Vigo II Extremadura UD -
  • 28.11  
    RC Deportivo de La Coruna Bilbao Athletic -
  • 28.11  
    Real Racing Club de Santander CD Unionistas de Salamanca CF -
  • 28.11  
    CD Badajoz SD Logroñés -

15. kolejka

  • 05.12  
    Real Valladolid CF Promesas Real Racing Club de Santander -
  • 05.12  
    Racing Club de Ferrol RC Deportivo de La Coruna -
  • 05.12  
    CD Unionistas de Salamanca CF UD San Sebastián de los Reyes -
  • 05.12  
    Bilbao Athletic CD Badajoz -
  • 05.12  
    CF Rayo Majadahonda UD Logroñés -
  • 05.12  
    CF Talavera de la Reina CF Internacional de Madrid Boadilla -
  • 05.12  
    Extremadura UD Zamora CF -
  • 05.12  
    Cultural y Deportiva Leonesa Real Club Celta de Vigo II -
  • 05.12  
    CD Tudelano Real Unión Club de Irún -
  • 05.12  
    SD Logroñés CD Calahorra -

16. kolejka

  • 12.12  
    CF Internacional de Madrid Boadilla Bilbao Athletic -
  • 12.12  
    UD San Sebastián de los Reyes SD Logroñés -
  • 12.12  
    CD Calahorra CD Unionistas de Salamanca CF -
  • 12.12  
    UD Logroñés Extremadura UD -
  • 12.12  
    Real Club Celta de Vigo II CF Talavera de la Reina -
  • 12.12  
    Real Racing Club de Santander CF Rayo Majadahonda -
  • 12.12  
    RC Deportivo de La Coruna Real Valladolid CF Promesas -
  • 12.12  
    Zamora CF Cultural y Deportiva Leonesa -
  • 12.12  
    Real Unión Club de Irún Racing Club de Ferrol -
  • 12.12  
    CD Badajoz CD Tudelano -

17. kolejka

  • 19.12  
    Extremadura UD Real Racing Club de Santander -
  • 19.12  
    CF Rayo Majadahonda CD Badajoz -
  • 19.12  
    CD Tudelano Real Club Celta de Vigo II -
  • 19.12  
    Bilbao Athletic UD San Sebastián de los Reyes -
  • 19.12  
    Racing Club de Ferrol CD Calahorra -
  • 19.12  
    CF Talavera de la Reina Real Unión Club de Irún -
  • 19.12  
    SD Logroñés CF Internacional de Madrid Boadilla -
  • 19.12  
    Cultural y Deportiva Leonesa RC Deportivo de La Coruna -
  • 19.12  
    Real Valladolid CF Promesas Zamora CF -
  • 19.12  
    CD Unionistas de Salamanca CF UD Logroñés -

18. kolejka

  • 09.01  
    CF Rayo Majadahonda CD Tudelano -
  • 09.01  
    CD Calahorra Bilbao Athletic -
  • 09.01  
    CD Badajoz Real Valladolid CF Promesas -
  • 09.01  
    CF Internacional de Madrid Boadilla Racing Club de Ferrol -
  • 09.01  
    Zamora CF CD Unionistas de Salamanca CF -
  • 09.01  
    Real Racing Club de Santander UD San Sebastián de los Reyes -
  • 09.01  
    RC Deportivo de La Coruna CF Talavera de la Reina -
  • 09.01  
    Real Unión Club de Irún Extremadura UD -
  • 09.01  
    UD Logroñés Cultural y Deportiva Leonesa -
  • 09.01  
    Real Club Celta de Vigo II SD Logroñés -

19. kolejka

  • 23.01  
    CF Internacional de Madrid Boadilla RC Deportivo de La Coruna -
  • 23.01  
    SD Logroñés Real Racing Club de Santander -
  • 23.01  
    CF Talavera de la Reina Zamora CF -
  • 23.01  
    Racing Club de Ferrol UD Logroñés -
  • 23.01  
    CD Unionistas de Salamanca CF CF Rayo Majadahonda -
  • 23.01  
    Bilbao Athletic Extremadura UD -
  • 23.01  
    UD San Sebastián de los Reyes Real Club Celta de Vigo II -
  • 23.01  
    Real Valladolid CF Promesas CD Tudelano -
  • 23.01  
    CD Calahorra CD Badajoz -
  • 23.01  
    Cultural y Deportiva Leonesa Real Unión Club de Irún -

20. kolejka

  • 26.01  
    Extremadura UD CF Talavera de la Reina -
  • 26.01  
    CD Badajoz UD San Sebastián de los Reyes -
  • 26.01  
    CF Rayo Majadahonda Real Valladolid CF Promesas -
  • 26.01  
    UD Logroñés CD Calahorra -
  • 26.01  
    CD Tudelano SD Logroñés -
  • 26.01  
    Real Racing Club de Santander Racing Club de Ferrol -
  • 26.01  
    CD Unionistas de Salamanca CF CF Internacional de Madrid Boadilla -
  • 26.01  
    Zamora CF RC Deportivo de La Coruna -
  • 26.01  
    Real Club Celta de Vigo II Real Unión Club de Irún -
  • 26.01  
    Bilbao Athletic Cultural y Deportiva Leonesa -

21. kolejka

  • 30.01  
    CF Talavera de la Reina CD Tudelano -
  • 30.01  
    UD San Sebastián de los Reyes UD Logroñés -
  • 30.01  
    CF Internacional de Madrid Boadilla Extremadura UD -
  • 30.01  
    Cultural y Deportiva Leonesa CD Badajoz -
  • 30.01  
    RC Deportivo de La Coruna Real Racing Club de Santander -
  • 30.01  
    CD Calahorra Zamora CF -
  • 30.01  
    Real Unión Club de Irún Real Valladolid CF Promesas -
  • 30.01  
    Racing Club de Ferrol CF Rayo Majadahonda -
  • 30.01  
    SD Logroñés CD Unionistas de Salamanca CF -
  • 30.01  
    Real Club Celta de Vigo II Bilbao Athletic -

22. kolejka

  • 06.02  
    Real Racing Club de Santander Cultural y Deportiva Leonesa -
  • 06.02  
    Zamora CF SD Logroñés -
  • 06.02  
    RC Deportivo de La Coruna Real Unión Club de Irún -
  • 06.02  
    CD Unionistas de Salamanca CF CF Talavera de la Reina -
  • 06.02  
    Extremadura UD UD San Sebastián de los Reyes -
  • 06.02  
    CF Rayo Majadahonda CF Internacional de Madrid Boadilla -
  • 06.02  
    CD Tudelano CD Calahorra -
  • 06.02  
    Real Valladolid CF Promesas Real Club Celta de Vigo II -
  • 06.02  
    CD Badajoz Racing Club de Ferrol -
  • 06.02  
    UD Logroñés Bilbao Athletic -

23. kolejka

  • 13.02  
    CF Internacional de Madrid Boadilla Real Valladolid CF Promesas -
  • 13.02  
    UD San Sebastián de los Reyes CF Talavera de la Reina -
  • 13.02  
    Real Unión Club de Irún UD Logroñés -
  • 13.02  
    CD Calahorra Extremadura UD -
  • 13.02  
    SD Logroñés RC Deportivo de La Coruna -
  • 13.02  
    Cultural y Deportiva Leonesa CD Unionistas de Salamanca CF -
  • 13.02  
    Real Club Celta de Vigo II CF Rayo Majadahonda -
  • 13.02  
    Bilbao Athletic Zamora CF -
  • 13.02  
    Real Racing Club de Santander CD Badajoz -
  • 13.02  
    Racing Club de Ferrol CD Tudelano -

24. kolejka

  • 20.02  
    CF Talavera de la Reina CD Badajoz -
  • 20.02  
    Extremadura UD Cultural y Deportiva Leonesa -
  • 20.02  
    Real Valladolid CF Promesas Racing Club de Ferrol -
  • 20.02  
    CD Tudelano CF Internacional de Madrid Boadilla -
  • 20.02  
    CD Unionistas de Salamanca CF Real Racing Club de Santander -
  • 20.02  
    UD Logroñés Real Club Celta de Vigo II -
  • 20.02  
    CF Rayo Majadahonda Bilbao Athletic -
  • 20.02  
    RC Deportivo de La Coruna CD Calahorra -
  • 20.02  
    Real Unión Club de Irún SD Logroñés -
  • 20.02  
    Zamora CF UD San Sebastián de los Reyes -

25. kolejka

  • 27.02  
    CF Internacional de Madrid Boadilla CF Talavera de la Reina -
  • 27.02  
    UD San Sebastián de los Reyes RC Deportivo de La Coruna -
  • 27.02  
    Cultural y Deportiva Leonesa CD Tudelano -
  • 27.02  
    Bilbao Athletic Real Valladolid CF Promesas -
  • 27.02  
    CD Calahorra SD Logroñés -
  • 27.02  
    UD Logroñés CF Rayo Majadahonda -
  • 27.02  
    Racing Club de Ferrol Extremadura UD -
  • 27.02  
    Real Racing Club de Santander Real Unión Club de Irún -
  • 27.02  
    Real Club Celta de Vigo II CD Unionistas de Salamanca CF -
  • 27.02  
    CD Badajoz Zamora CF -

26. kolejka

  • 06.03  
    CF Rayo Majadahonda Cultural y Deportiva Leonesa -
  • 06.03  
    CD Tudelano CD Badajoz -
  • 06.03  
    CF Talavera de la Reina Real Racing Club de Santander -
  • 06.03  
    SD Logroñés UD San Sebastián de los Reyes -
  • 06.03  
    CD Unionistas de Salamanca CF Bilbao Athletic -
  • 06.03  
    Extremadura UD Real Club Celta de Vigo II -
  • 06.03  
    Real Valladolid CF Promesas UD Logroñés -
  • 06.03  
    RC Deportivo de La Coruna Racing Club de Ferrol -
  • 06.03  
    Zamora CF CF Internacional de Madrid Boadilla -
  • 06.03  
    Real Unión Club de Irún CD Calahorra -

27. kolejka

  • 13.03  
    Real Club Celta de Vigo II CD Tudelano -
  • 13.03  
    UD Logroñés CD Unionistas de Salamanca CF -
  • 13.03  
    Bilbao Athletic CF Internacional de Madrid Boadilla -
  • 13.03  
    Cultural y Deportiva Leonesa SD Logroñés -
  • 13.03  
    Real Valladolid CF Promesas CF Talavera de la Reina -
  • 13.03  
    Real Racing Club de Santander Zamora CF -
  • 13.03  
    Racing Club de Ferrol Real Unión Club de Irún -
  • 13.03  
    CD Badajoz RC Deportivo de La Coruna -
  • 13.03  
    CF Rayo Majadahonda Extremadura UD -
  • 13.03  
    UD San Sebastián de los Reyes CD Calahorra -

28. kolejka

  • 20.03  
    CD Unionistas de Salamanca CF Real Valladolid CF Promesas -
  • 20.03  
    SD Logroñés Racing Club de Ferrol -
  • 20.03  
    CF Internacional de Madrid Boadilla CD Badajoz -
  • 20.03  
    Extremadura UD UD Logroñés -
  • 20.03  
    Zamora CF Real Club Celta de Vigo II -
  • 20.03  
    CD Tudelano CF Rayo Majadahonda -
  • 20.03  
    RC Deportivo de La Coruna Cultural y Deportiva Leonesa -
  • 20.03  
    Real Unión Club de Irún UD San Sebastián de los Reyes -
  • 20.03  
    CF Talavera de la Reina Bilbao Athletic -
  • 20.03  
    CD Calahorra Real Racing Club de Santander -

29. kolejka

  • 27.03  
    Real Club Celta de Vigo II RC Deportivo de La Coruna -
  • 27.03  
    Bilbao Athletic CD Tudelano -
  • 27.03  
    CF Rayo Majadahonda CD Unionistas de Salamanca CF -
  • 27.03  
    Zamora CF CF Talavera de la Reina -
  • 27.03  
    UD Logroñés CF Internacional de Madrid Boadilla -
  • 27.03  
    Real Racing Club de Santander SD Logroñés -
  • 27.03  
    Real Valladolid CF Promesas Extremadura UD -
  • 27.03  
    CD Badajoz Real Unión Club de Irún -
  • 27.03  
    Cultural y Deportiva Leonesa CD Calahorra -
  • 27.03  
    Racing Club de Ferrol UD San Sebastián de los Reyes -

30. kolejka

  • 03.04  
    CF Talavera de la Reina UD Logroñés -
  • 03.04  
    UD San Sebastián de los Reyes Real Racing Club de Santander -
  • 03.04  
    Extremadura UD Bilbao Athletic -
  • 03.04  
    CD Calahorra Racing Club de Ferrol -
  • 03.04  
    SD Logroñés CD Badajoz -
  • 03.04  
    CF Internacional de Madrid Boadilla Real Club Celta de Vigo II -
  • 03.04  
    CD Tudelano Real Valladolid CF Promesas -
  • 03.04  
    RC Deportivo de La Coruna CF Rayo Majadahonda -
  • 03.04  
    CD Unionistas de Salamanca CF Zamora CF -
  • 03.04  
    Real Unión Club de Irún Cultural y Deportiva Leonesa -

31. kolejka

  • 10.04  
    Extremadura UD CD Unionistas de Salamanca CF -
  • 10.04  
    CD Badajoz CD Calahorra -
  • 10.04  
    CF Internacional de Madrid Boadilla Real Racing Club de Santander -
  • 10.04  
    UD Logroñés CD Tudelano -
  • 10.04  
    Bilbao Athletic RC Deportivo de La Coruna -
  • 10.04  
    Real Club Celta de Vigo II UD San Sebastián de los Reyes -
  • 10.04  
    CF Rayo Majadahonda CF Talavera de la Reina -
  • 10.04  
    Cultural y Deportiva Leonesa Racing Club de Ferrol -
  • 10.04  
    Real Valladolid CF Promesas SD Logroñés -
  • 10.04  
    Zamora CF Real Unión Club de Irún -

32. kolejka

  • 17.04  
    CF Talavera de la Reina Real Club Celta de Vigo II -
  • 17.04  
    Racing Club de Ferrol Zamora CF -
  • 17.04  
    UD San Sebastián de los Reyes Cultural y Deportiva Leonesa -
  • 17.04  
    SD Logroñés CF Rayo Majadahonda -
  • 17.04  
    CD Badajoz CD Unionistas de Salamanca CF -
  • 17.04  
    RC Deportivo de La Coruna CF Internacional de Madrid Boadilla -
  • 17.04  
    Real Unión Club de Irún Bilbao Athletic -
  • 17.04  
    CD Tudelano Extremadura UD -
  • 17.04  
    CD Calahorra Real Valladolid CF Promesas -
  • 17.04  
    Real Racing Club de Santander UD Logroñés -

33. kolejka

  • 24.04  
    Zamora CF CD Tudelano -
  • 24.04  
    Real Valladolid CF Promesas Cultural y Deportiva Leonesa -
  • 24.04  
    UD Logroñés Racing Club de Ferrol -
  • 24.04  
    Extremadura UD CD Badajoz -
  • 24.04  
    Bilbao Athletic SD Logroñés -
  • 24.04  
    CF Rayo Majadahonda Real Racing Club de Santander -
  • 24.04  
    CF Internacional de Madrid Boadilla UD San Sebastián de los Reyes -
  • 24.04  
    CF Talavera de la Reina RC Deportivo de La Coruna -
  • 24.04  
    Real Club Celta de Vigo II CD Calahorra -
  • 24.04  
    CD Unionistas de Salamanca CF Real Unión Club de Irún -

34. kolejka

  • 01.05  
    CD Calahorra CF Internacional de Madrid Boadilla -
  • 01.05  
    UD San Sebastián de los Reyes Real Valladolid CF Promesas -
  • 01.05  
    SD Logroñés Extremadura UD -
  • 01.05  
    CD Badajoz Bilbao Athletic -
  • 01.05  
    Real Unión Club de Irún CF Rayo Majadahonda -
  • 01.05  
    CD Tudelano CD Unionistas de Salamanca CF -
  • 01.05  
    Cultural y Deportiva Leonesa Zamora CF -
  • 01.05  
    RC Deportivo de La Coruna UD Logroñés -
  • 01.05  
    Real Racing Club de Santander Real Club Celta de Vigo II -
  • 01.05  
    Racing Club de Ferrol CF Talavera de la Reina -

35. kolejka

  • 08.05  
    Bilbao Athletic CD Calahorra -
  • 08.05  
    CD Unionistas de Salamanca CF Racing Club de Ferrol -
  • 08.05  
    Real Valladolid CF Promesas CD Badajoz -
  • 08.05  
    Real Club Celta de Vigo II Cultural y Deportiva Leonesa -
  • 08.05  
    UD Logroñés Zamora CF -
  • 08.05  
    CF Rayo Majadahonda UD San Sebastián de los Reyes -
  • 08.05  
    Extremadura UD RC Deportivo de La Coruna -
  • 08.05  
    CF Talavera de la Reina SD Logroñés -
  • 08.05  
    CF Internacional de Madrid Boadilla Real Unión Club de Irún -
  • 08.05  
    CD Tudelano Real Racing Club de Santander -

36. kolejka

  • 15.05  
    Real Unión Club de Irún CF Talavera de la Reina -
  • 15.05  
    Cultural y Deportiva Leonesa CF Internacional de Madrid Boadilla -
  • 15.05  
    CD Calahorra CF Rayo Majadahonda -
  • 15.05  
    Racing Club de Ferrol Bilbao Athletic -
  • 15.05  
    RC Deportivo de La Coruna CD Tudelano -
  • 15.05  
    Real Racing Club de Santander Real Valladolid CF Promesas -
  • 15.05  
    Zamora CF Extremadura UD -
  • 15.05  
    UD San Sebastián de los Reyes CD Unionistas de Salamanca CF -
  • 15.05  
    CD Badajoz Real Club Celta de Vigo II -
  • 15.05  
    SD Logroñés UD Logroñés -

37. kolejka

  • 22.05  
    Extremadura UD Real Unión Club de Irún -
  • 22.05  
    CF Talavera de la Reina Cultural y Deportiva Leonesa -
  • 22.05  
    CF Internacional de Madrid Boadilla SD Logroñés -
  • 22.05  
    UD Logroñés CD Badajoz -
  • 22.05  
    Real Valladolid CF Promesas RC Deportivo de La Coruna -
  • 22.05  
    CF Rayo Majadahonda Zamora CF -
  • 22.05  
    Real Club Celta de Vigo II Racing Club de Ferrol -
  • 22.05  
    Bilbao Athletic Real Racing Club de Santander -
  • 22.05  
    CD Tudelano UD San Sebastián de los Reyes -
  • 22.05  
    CD Unionistas de Salamanca CF CD Calahorra -

38. kolejka

  • 29.05  
    Cultural y Deportiva Leonesa UD Logroñés -
  • 29.05  
    Real Unión Club de Irún CD Tudelano -
  • 29.05  
    Zamora CF Real Valladolid CF Promesas -
  • 29.05  
    CD Calahorra CF Talavera de la Reina -
  • 29.05  
    RC Deportivo de La Coruna CD Unionistas de Salamanca CF -
  • 29.05  
    Racing Club de Ferrol CF Internacional de Madrid Boadilla -
  • 29.05  
    Real Racing Club de Santander Extremadura UD -
  • 29.05  
    UD San Sebastián de los Reyes Bilbao Athletic -
  • 29.05  
    CD Badajoz CF Rayo Majadahonda -
  • 29.05  
    SD Logroñés Real Club Celta de Vigo II -