Hiszpania - Segunda B

2. kolejka - Segunda B

  • 24.10 18:30
  • 24.10 19:00
  • 25.10 12:00
  • 25.10 17:00
  • przełożony

Tabela Segunda B online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   RCD Espanyol Barcelona II 1 3   1 0 0   2 - 1 1
2   CF Badalona 1 3   1 0 0   1 - 0 1
3   FC Barcelona Atlètic 1 3   1 0 0   1 - 0 1
4   FC Andorra 1 1   0 1 0   0 - 0 0
5   UE Llagostera Costa Brava 1 1   0 1 0   0 - 0 0
6   Club Lleida Esportiu 0 0   0 0 0   0 - 0 0
7   UE Cornellà 0 0   0 0 0   0 - 0 0
8   UE Olot 0 0   0 0 0   0 - 0 0
9   AE Prat 1 0   0 0 1   1 - 2 -1
10   CE L'Hospitalet 1 0   0 0 1   0 - 1 -1
11   Club Gimnastic de Tarragona 1 0   0 0 1   0 - 1 -1
  • Zespół w trakcie meczu

3. kolejka (następna)

  • 01.11
  • 01.11
  • 01.11
  • 01.11
  • 01.11

Strzelcy Segunda B

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Dionisio Emmanuel Villalba Rojano(Cultural y Deportiva Leonesa) 3 0
Yeferson Agustín Quintana Alonso(Racing Club de Ferrol) 2 0
Javier Serra Arcos(Atzeneta UE) 2 0

Kartkowicze Segunda B

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Facundo García(Valencia CF Mestalla) 1 1 2
Shay Pinhas Ben-David(San Fernando CD) 1 1 2
Manuel Castellano Castro(CD Numancia de Soria) 1 1 2

Terminarz / Wyniki Segunda B

2. kolejka

  • 24.10 18:30  
    FC Andorra RCD Espanyol Barcelona II -
  • 24.10 19:00  
    CE L'Hospitalet Club Lleida Esportiu -
  • 25.10 12:00  
    AE Prat UE Cornellà -
  • 25.10 17:00  
    Club Gimnastic de Tarragona CF Badalona -
  • przełożony  
    UE Olot FC Barcelona Atlètic -

3. kolejka

  • 01.11  
    CF Badalona Club Lleida Esportiu -
  • 01.11  
    FC Barcelona Atlètic AE Prat -
  • 01.11  
    UE Llagostera Costa Brava CE L'Hospitalet -
  • 01.11  
    UE Cornellà FC Andorra -
  • 01.11  
    Club Gimnastic de Tarragona UE Olot -

4. kolejka

  • 08.11  
    AE Prat Club Gimnastic de Tarragona -
  • 08.11  
    UE Olot CF Badalona -
  • 08.11  
    FC Andorra FC Barcelona Atlètic -
  • 08.11  
    CE L'Hospitalet RCD Espanyol Barcelona II -
  • 08.11  
    Club Lleida Esportiu UE Llagostera Costa Brava -

5. kolejka

  • 15.11  
    Club Gimnastic de Tarragona FC Andorra -
  • 15.11  
    RCD Espanyol Barcelona II Club Lleida Esportiu -
  • 15.11  
    CF Badalona UE Llagostera Costa Brava -
  • 15.11  
    UE Olot AE Prat -
  • 15.11  
    UE Cornellà CE L'Hospitalet -

6. kolejka

  • 22.11  
    Club Lleida Esportiu UE Cornellà -
  • 22.11  
    UE Llagostera Costa Brava RCD Espanyol Barcelona II -
  • 22.11  
    CE L'Hospitalet FC Barcelona Atlètic -
  • 22.11  
    FC Andorra UE Olot -
  • 22.11  
    AE Prat CF Badalona -

7. kolejka

  • 29.11  
    CF Badalona RCD Espanyol Barcelona II -
  • 29.11  
    Club Gimnastic de Tarragona CE L'Hospitalet -
  • 29.11  
    FC Barcelona Atlètic Club Lleida Esportiu -
  • 29.11  
    UE Cornellà UE Llagostera Costa Brava -
  • 29.11  
    AE Prat FC Andorra -

8. kolejka

  • 06.12  
    UE Llagostera Costa Brava FC Barcelona Atlètic -
  • 06.12  
    RCD Espanyol Barcelona II UE Cornellà -
  • 06.12  
    Club Lleida Esportiu Club Gimnastic de Tarragona -
  • 06.12  
    CE L'Hospitalet UE Olot -
  • 06.12  
    FC Andorra CF Badalona -

9. kolejka

  • 13.12  
    FC Barcelona Atlètic RCD Espanyol Barcelona II -
  • 13.12  
    Club Gimnastic de Tarragona UE Llagostera Costa Brava -
  • 13.12  
    UE Olot Club Lleida Esportiu -
  • 13.12  
    AE Prat CE L'Hospitalet -
  • 13.12  
    CF Badalona UE Cornellà -

10. kolejka

  • 20.12  
    CE L'Hospitalet FC Andorra -
  • 20.12  
    Club Lleida Esportiu AE Prat -
  • 20.12  
    UE Llagostera Costa Brava UE Olot -
  • 20.12  
    UE Cornellà FC Barcelona Atlètic -
  • 20.12  
    RCD Espanyol Barcelona II Club Gimnastic de Tarragona -

11. kolejka

  • 10.01  
    FC Barcelona Atlètic CF Badalona -
  • 10.01  
    Club Gimnastic de Tarragona UE Cornellà -
  • 10.01  
    AE Prat UE Llagostera Costa Brava -
  • 10.01  
    UE Olot RCD Espanyol Barcelona II -
  • 10.01  
    FC Andorra Club Lleida Esportiu -

12. kolejka

  • 16.01  
    CE L'Hospitalet CF Badalona -
  • 16.01  
    FC Andorra UE Llagostera Costa Brava -
  • 16.01  
    AE Prat RCD Espanyol Barcelona II -
  • 16.01  
    UE Olot UE Cornellà -
  • 16.01  
    Club Gimnastic de Tarragona FC Barcelona Atlètic -

13. kolejka

  • 24.01  
    CF Badalona Club Gimnastic de Tarragona -
  • 24.01  
    FC Barcelona Atlètic UE Olot -
  • 24.01  
    Club Lleida Esportiu CE L'Hospitalet -
  • 24.01  
    RCD Espanyol Barcelona II FC Andorra -
  • 24.01  
    UE Cornellà AE Prat -

14. kolejka

  • 31.01  
    AE Prat FC Barcelona Atlètic -
  • 31.01  
    UE Olot Club Gimnastic de Tarragona -
  • 31.01  
    FC Andorra UE Cornellà -
  • 31.01  
    Club Lleida Esportiu CF Badalona -
  • 31.01  
    CE L'Hospitalet UE Llagostera Costa Brava -

15. kolejka

  • 07.02  
    UE Llagostera Costa Brava Club Lleida Esportiu -
  • 07.02  
    RCD Espanyol Barcelona II CE L'Hospitalet -
  • 07.02  
    FC Barcelona Atlètic FC Andorra -
  • 07.02  
    Club Gimnastic de Tarragona AE Prat -
  • 07.02  
    CF Badalona UE Olot -

16. kolejka

  • 14.02  
    FC Andorra Club Gimnastic de Tarragona -
  • 14.02  
    CE L'Hospitalet UE Cornellà -
  • 14.02  
    Club Lleida Esportiu RCD Espanyol Barcelona II -
  • 14.02  
    AE Prat UE Olot -
  • 14.02  
    UE Llagostera Costa Brava CF Badalona -

17. kolejka

  • 21.02  
    UE Cornellà Club Lleida Esportiu -
  • 21.02  
    RCD Espanyol Barcelona II UE Llagostera Costa Brava -
  • 21.02  
    FC Barcelona Atlètic CE L'Hospitalet -
  • 21.02  
    CF Badalona AE Prat -
  • 21.02  
    UE Olot FC Andorra -

18. kolejka

  • 28.02  
    CE L'Hospitalet Club Gimnastic de Tarragona -
  • 28.02  
    UE Llagostera Costa Brava UE Cornellà -
  • 28.02  
    RCD Espanyol Barcelona II CF Badalona -
  • 28.02  
    FC Andorra AE Prat -
  • 28.02  
    Club Lleida Esportiu FC Barcelona Atlètic -

19. kolejka

  • 07.03  
    CF Badalona FC Andorra -
  • 07.03  
    UE Cornellà RCD Espanyol Barcelona II -
  • 07.03  
    FC Barcelona Atlètic UE Llagostera Costa Brava -
  • 07.03  
    UE Olot CE L'Hospitalet -
  • 07.03  
    Club Gimnastic de Tarragona Club Lleida Esportiu -

20. kolejka

  • 14.03  
    UE Llagostera Costa Brava Club Gimnastic de Tarragona -
  • 14.03  
    RCD Espanyol Barcelona II FC Barcelona Atlètic -
  • 14.03  
    UE Cornellà CF Badalona -
  • 14.03  
    Club Lleida Esportiu UE Olot -
  • 14.03  
    CE L'Hospitalet AE Prat -

21. kolejka

  • 21.03  
    Club Gimnastic de Tarragona RCD Espanyol Barcelona II -
  • 21.03  
    UE Olot UE Llagostera Costa Brava -
  • 21.03  
    AE Prat Club Lleida Esportiu -
  • 21.03  
    FC Andorra CE L'Hospitalet -
  • 21.03  
    FC Barcelona Atlètic UE Cornellà -

22. kolejka

  • 28.03  
    CF Badalona FC Barcelona Atlètic -
  • 28.03  
    RCD Espanyol Barcelona II UE Olot -
  • 28.03  
    UE Cornellà Club Gimnastic de Tarragona -
  • 28.03  
    Club Lleida Esportiu FC Andorra -
  • 28.03  
    UE Llagostera Costa Brava AE Prat -