Hiszpania - Segunda B

1. kolejka - Segunda B

Tabela Segunda B online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   CD Unionistas de Salamanca CF 1 3   1 0 0   2 - 0 2
2   Pontevedra CF 1 3   1 0 0   3 - 2 1
3   RC Deportivo de La Coruna 1 3   1 0 0   2 - 1 1
4   Zamora CF 1 3   1 0 0   1 - 0 1
5   CD Guijuelo 1 1   0 1 0   0 - 0 0
6   Real Club Celta de Vigo II 1 1   0 1 0   0 - 0 0
7   Racing Club de Ferrol 1 0   0 0 1   2 - 3 -1
8   Salamanca CF UDS 1 0   0 0 1   1 - 2 -1
9   Coruxo FC 1 0   0 0 1   0 - 1 -1
10   SD Compostela 1 0   0 0 1   0 - 2 -2
  • Zespół w trakcie meczu

2. kolejka (następna)

  • 25.10 12:00
  • 25.10 17:00
  • 25.10 17:00
  • 25.10 17:00
  • 25.10 17:30

Strzelcy Segunda B

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Dionisio Emmanuel Villalba Rojano(Cultural y Deportiva Leonesa) 3 0
Javier Serra Arcos(Atzeneta UE) 2 0
Francisco José Navarro Aliaga(Valencia CF Mestalla) 2 0

Kartkowicze Segunda B

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Facundo García(Valencia CF Mestalla) 1 1 2
Manuel Castellano Castro(CD Numancia de Soria) 1 1 2
Iván Agudo Martínez(CD Izarra) 1 1 2

Terminarz / Wyniki Segunda B

2. kolejka

  • 25.10 12:00  
    Real Club Celta de Vigo II Racing Club de Ferrol -
  • 25.10 17:00  
    Salamanca CF UDS Coruxo FC -
  • 25.10 17:00  
    SD Compostela RC Deportivo de La Coruna -
  • 25.10 17:00  
    Pontevedra CF CD Unionistas de Salamanca CF -
  • 25.10 17:30  
    Zamora CF CD Guijuelo -

3. kolejka

  • 01.11  
    CD Guijuelo Salamanca CF UDS -
  • 01.11  
    Pontevedra CF Real Club Celta de Vigo II -
  • 01.11  
    Racing Club de Ferrol Zamora CF -
  • 01.11  
    Coruxo FC SD Compostela -
  • 01.11  
    CD Unionistas de Salamanca CF RC Deportivo de La Coruna -

4. kolejka

  • 08.11  
    SD Compostela CD Guijuelo -
  • 08.11  
    RC Deportivo de La Coruna Coruxo FC -
  • 08.11  
    Salamanca CF UDS Racing Club de Ferrol -
  • 08.11  
    Zamora CF Pontevedra CF -
  • 08.11  
    Real Club Celta de Vigo II CD Unionistas de Salamanca CF -

5. kolejka

  • 22.11  
    Pontevedra CF Salamanca CF UDS -
  • 22.11  
    Racing Club de Ferrol SD Compostela -
  • 22.11  
    CD Guijuelo RC Deportivo de La Coruna -
  • 22.11  
    Real Club Celta de Vigo II Zamora CF -
  • 22.11  
    CD Unionistas de Salamanca CF Coruxo FC -

6. kolejka

  • 29.11  
    Zamora CF CD Unionistas de Salamanca CF -
  • 29.11  
    RC Deportivo de La Coruna Racing Club de Ferrol -
  • 29.11  
    SD Compostela Pontevedra CF -
  • 29.11  
    Coruxo FC CD Guijuelo -
  • 29.11  
    Salamanca CF UDS Real Club Celta de Vigo II -

7. kolejka

  • 06.12  
    Zamora CF Salamanca CF UDS -
  • 06.12  
    Pontevedra CF RC Deportivo de La Coruna -
  • 06.12  
    Real Club Celta de Vigo II SD Compostela -
  • 06.12  
    CD Unionistas de Salamanca CF CD Guijuelo -
  • 06.12  
    Racing Club de Ferrol Coruxo FC -

8. kolejka

  • 13.12  
    Coruxo FC Pontevedra CF -
  • 13.12  
    SD Compostela Zamora CF -
  • 13.12  
    RC Deportivo de La Coruna Real Club Celta de Vigo II -
  • 13.12  
    CD Guijuelo Racing Club de Ferrol -
  • 13.12  
    CD Unionistas de Salamanca CF Salamanca CF UDS -

9. kolejka

  • 10.01  
    Real Club Celta de Vigo II Coruxo FC -
  • 10.01  
    Racing Club de Ferrol CD Unionistas de Salamanca CF -
  • 10.01  
    Pontevedra CF CD Guijuelo -
  • 10.01  
    Zamora CF RC Deportivo de La Coruna -
  • 10.01  
    Salamanca CF UDS SD Compostela -

10. kolejka

  • 16.01  
    SD Compostela CD Unionistas de Salamanca CF -
  • 16.01  
    Real Club Celta de Vigo II CD Guijuelo -
  • 16.01  
    Salamanca CF UDS RC Deportivo de La Coruna -
  • 16.01  
    Zamora CF Coruxo FC -
  • 16.01  
    Pontevedra CF Racing Club de Ferrol -

11. kolejka

  • 24.01  
    RC Deportivo de La Coruna SD Compostela -
  • 24.01  
    CD Guijuelo Zamora CF -
  • 24.01  
    CD Unionistas de Salamanca CF Pontevedra CF -
  • 24.01  
    Racing Club de Ferrol Real Club Celta de Vigo II -
  • 24.01  
    Coruxo FC Salamanca CF UDS -

12. kolejka

  • 31.01  
    SD Compostela Coruxo FC -
  • 31.01  
    RC Deportivo de La Coruna CD Unionistas de Salamanca CF -
  • 31.01  
    Salamanca CF UDS CD Guijuelo -
  • 31.01  
    Real Club Celta de Vigo II Pontevedra CF -
  • 31.01  
    Zamora CF Racing Club de Ferrol -

13. kolejka

  • 07.02  
    Racing Club de Ferrol Salamanca CF UDS -
  • 07.02  
    CD Unionistas de Salamanca CF Real Club Celta de Vigo II -
  • 07.02  
    CD Guijuelo SD Compostela -
  • 07.02  
    Pontevedra CF Zamora CF -
  • 07.02  
    Coruxo FC RC Deportivo de La Coruna -

14. kolejka

  • 14.02  
    Salamanca CF UDS Pontevedra CF -
  • 14.02  
    RC Deportivo de La Coruna CD Guijuelo -
  • 14.02  
    SD Compostela Racing Club de Ferrol -
  • 14.02  
    Zamora CF Real Club Celta de Vigo II -
  • 14.02  
    Coruxo FC CD Unionistas de Salamanca CF -

15. kolejka

  • 21.02  
    Real Club Celta de Vigo II Salamanca CF UDS -
  • 21.02  
    CD Unionistas de Salamanca CF Zamora CF -
  • 21.02  
    Pontevedra CF SD Compostela -
  • 21.02  
    CD Guijuelo Coruxo FC -
  • 21.02  
    Racing Club de Ferrol RC Deportivo de La Coruna -

16. kolejka

  • 07.03  
    Coruxo FC Racing Club de Ferrol -
  • 07.03  
    CD Guijuelo CD Unionistas de Salamanca CF -
  • 07.03  
    RC Deportivo de La Coruna Pontevedra CF -
  • 07.03  
    Salamanca CF UDS Zamora CF -
  • 07.03  
    SD Compostela Real Club Celta de Vigo II -

17. kolejka

  • 14.03  
    Racing Club de Ferrol CD Guijuelo -
  • 14.03  
    Zamora CF SD Compostela -
  • 14.03  
    Salamanca CF UDS CD Unionistas de Salamanca CF -
  • 14.03  
    Real Club Celta de Vigo II RC Deportivo de La Coruna -
  • 14.03  
    Pontevedra CF Coruxo FC -

18. kolejka

  • 21.03  
    CD Unionistas de Salamanca CF Racing Club de Ferrol -
  • 21.03  
    Coruxo FC Real Club Celta de Vigo II -
  • 21.03  
    CD Guijuelo Pontevedra CF -
  • 21.03  
    RC Deportivo de La Coruna Zamora CF -
  • 21.03  
    SD Compostela Salamanca CF UDS -