Włochy - Serie C

38. kolejka - Serie C

  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony

Tabela Serie C

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 SS Monza 1912 27 61   18 7 2   53 - 18 35
2 Carrarese Calcio 27 45   12 9 6   47 - 36 11
3 AC Renate 27 43   11 10 6   34 - 22 12
4 US Pontedera 1912 27 42   11 9 7   38 - 35 3
5 Robur Siena Srl 27 40   10 10 7   32 - 30 2
6 US Alessandria Calcio 1912 27 40   10 10 7   34 - 30 4
7 UC AlbinoLeffe 27 39   10 9 8   29 - 24 5
8 Novara Calcio 26 38   10 8 8   35 - 29 6
9 SS Arezzo 27 37   8 13 6   33 - 28 5
10 Juventus U-23 27 36   8 12 7   30 - 34 -4
11 US Pistoiese 1921 27 33   6 15 6   24 - 22 2
12 Calcio Como 26 32   7 11 8   28 - 25 3
13 Aurora Pro Patria 1919 26 32   7 11 8   32 - 30 2
14 FC Pro Vercelli Calcio 26 31   7 10 9   27 - 28 -1
15 Calcio Lecco 1912 26 28   7 7 12   27 - 42 -15
16 US Pergolettese 1932 27 27   6 9 12   21 - 36 -15
17 AS Giana Erminio 26 26   6 8 12   28 - 44 -16
18 Olbia Calcio 27 25   5 10 12   28 - 44 -16
19 US Pianese ASD 27 24   4 12 11   23 - 30 -7
20 ASDC Gozzano 27 22   4 10 13   22 - 38 -16
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

Strzelcy Serie C

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Mirco Antenucci(SSC Bari) 20 8
Giuseppe Fella(Monopoli Calcio 1966) 17 1
Saveriano Infantino(Carrarese Calcio) 16 3

Kartkowicze Serie C

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Mattia Gennari(Vis Pesaro) 3 4 7
Mamadou Tounkara(ADC Viterbese Castrense) 2 9 11
Francesco De Rose(Urbs Sportiva Reggina 1914) 2 8 10

Terminarz / Wyniki Serie C

27. kolejka

28. kolejka

  • przełożony  
    US Pianese ASD Calcio Lecco 1912 -
  • 18.03 16:00  
    Aurora Pro Patria 1919 Olbia Calcio -
  • 18.03 18:30  
    US Pergolettese 1932 Carrarese Calcio -
  • przełożony  
    ASDC Gozzano AC Renate -
  • 18.03 20:45  
    Calcio Como US Alessandria Calcio 1912 -
  • przełożony  
    US Pistoiese 1921 US Pontedera 1912 -
  • 18.03 20:45  
    UC AlbinoLeffe SS Monza 1912 -
  • przełożony  
    Novara Calcio AS Giana Erminio -
  • przełożony  
    Juventus U-23 FC Pro Vercelli Calcio -
  • przełożony  
    SS Arezzo Robur Siena Srl -

29. kolejka

  • przełożony  
    AS Giana Erminio US Pistoiese 1921 -
  • przełożony  
    US Alessandria Calcio 1912 SS Arezzo -
  • przełożony  
    Olbia Calcio ASDC Gozzano -
  • przełożony  
    US Pontedera 1912 Calcio Como -
  • przełożony  
    Robur Siena Srl US Pergolettese 1932 -
  • przełożony  
    SS Monza 1912 US Pianese ASD -
  • przełożony  
    Carrarese Calcio Novara Calcio -
  • przełożony  
    Calcio Lecco 1912 UC AlbinoLeffe -
  • przełożony  
    AC Renate Juventus U-23 -
  • przełożony  
    FC Pro Vercelli Calcio Aurora Pro Patria 1919 -

30. kolejka

  • przełożony  
    US Pianese ASD Robur Siena Srl -
  • przełożony  
    US Pergolettese 1932 AS Giana Erminio -
  • przełożony  
    SS Arezzo FC Pro Vercelli Calcio -
  • przełożony  
    Aurora Pro Patria 1919 US Pontedera 1912 -
  • przełożony  
    Juventus U-23 Calcio Lecco 1912 -
  • przełożony  
    UC AlbinoLeffe Olbia Calcio -
  • przełożony  
    ASDC Gozzano SS Monza 1912 -
  • przełożony  
    Novara Calcio AC Renate -
  • przełożony  
    US Pistoiese 1921 US Alessandria Calcio 1912 -
  • przełożony  
    Calcio Como Carrarese Calcio -

31. kolejka

  • przełożony  
    US Alessandria Calcio 1912 UC AlbinoLeffe -
  • przełożony  
    AC Renate SS Monza 1912 -
  • przełożony  
    Calcio Lecco 1912 Calcio Como -
  • przełożony  
    AS Giana Erminio SS Arezzo -
  • przełożony  
    Olbia Calcio US Pianese ASD -
  • przełożony  
    US Pistoiese 1921 Novara Calcio -
  • przełożony  
    Carrarese Calcio Aurora Pro Patria 1919 -
  • przełożony  
    US Pontedera 1912 ASDC Gozzano -
  • przełożony  
    US Pergolettese 1932 Juventus U-23 -
  • przełożony  
    FC Pro Vercelli Calcio Robur Siena Srl -

32. kolejka

  • przełożony  
    Robur Siena Srl AC Renate -
  • przełożony  
    Calcio Lecco 1912 Carrarese Calcio -
  • przełożony  
    Aurora Pro Patria 1919 Calcio Como -
  • przełożony  
    FC Pro Vercelli Calcio Olbia Calcio -
  • przełożony  
    SS Monza 1912 US Pergolettese 1932 -
  • przełożony  
    Juventus U-23 AS Giana Erminio -
  • przełożony  
    Novara Calcio US Alessandria Calcio 1912 -
  • przełożony  
    UC AlbinoLeffe ASDC Gozzano -
  • przełożony  
    US Pianese ASD US Pistoiese 1921 -
  • przełożony  
    SS Arezzo US Pontedera 1912 -

33. kolejka

  • przełożony  
    US Pontedera 1912 UC AlbinoLeffe -
  • przełożony  
    US Pergolettese 1932 US Pianese ASD -
  • przełożony  
    Olbia Calcio SS Arezzo -
  • przełożony  
    US Pistoiese 1921 Juventus U-23 -
  • przełożony  
    ASDC Gozzano Robur Siena Srl -
  • przełożony  
    AC Renate Calcio Lecco 1912 -
  • przełożony  
    Carrarese Calcio SS Monza 1912 -
  • przełożony  
    Calcio Como Novara Calcio -
  • przełożony  
    US Alessandria Calcio 1912 Aurora Pro Patria 1919 -
  • przełożony  
    AS Giana Erminio FC Pro Vercelli Calcio -

34. kolejka

  • przełożony  
    Aurora Pro Patria 1919 ASDC Gozzano -
  • przełożony  
    Calcio Lecco 1912 US Pontedera 1912 -
  • przełożony  
    Robur Siena Srl AS Giana Erminio -
  • przełożony  
    US Pianese ASD AC Renate -
  • przełożony  
    Novara Calcio Olbia Calcio -
  • przełożony  
    SS Monza 1912 US Pistoiese 1921 -
  • przełożony  
    UC AlbinoLeffe US Pergolettese 1932 -
  • przełożony  
    SS Arezzo Carrarese Calcio -
  • przełożony  
    FC Pro Vercelli Calcio Calcio Como -
  • przełożony  
    Juventus U-23 US Alessandria Calcio 1912 -

35. kolejka

  • odwołany  
    Novara Calcio SS Arezzo -
  • odwołany  
    Carrarese Calcio UC AlbinoLeffe -
  • odwołany  
    Calcio Como US Pianese ASD -
  • odwołany  
    US Pistoiese 1921 Aurora Pro Patria 1919 -
  • odwołany  
    AC Renate FC Pro Vercelli Calcio -
  • odwołany  
    Olbia Calcio US Pergolettese 1932 -
  • odwołany  
    AS Giana Erminio Calcio Lecco 1912 -
  • odwołany  
    ASDC Gozzano Juventus U-23 -
  • odwołany  
    US Pontedera 1912 Robur Siena Srl -
  • odwołany  
    US Alessandria Calcio 1912 SS Monza 1912 -

36. kolejka

  • przełożony  
    FC Pro Vercelli Calcio Carrarese Calcio -
  • przełożony  
    Calcio Lecco 1912 ASDC Gozzano -
  • przełożony  
    Robur Siena Srl US Alessandria Calcio 1912 -
  • przełożony  
    Juventus U-23 Calcio Como -
  • przełożony  
    US Pianese ASD Novara Calcio -
  • przełożony  
    SS Monza 1912 Olbia Calcio -
  • przełożony  
    US Pergolettese 1932 US Pontedera 1912 -
  • przełożony  
    UC AlbinoLeffe AS Giana Erminio -
  • przełożony  
    SS Arezzo US Pistoiese 1921 -
  • przełożony  
    Aurora Pro Patria 1919 AC Renate -

37. kolejka

  • przełożony  
    ASDC Gozzano SS Arezzo -
  • przełożony  
    Carrarese Calcio Juventus U-23 -
  • przełożony  
    Olbia Calcio Calcio Lecco 1912 -
  • przełożony  
    AS Giana Erminio SS Monza 1912 -
  • przełożony  
    AC Renate UC AlbinoLeffe -
  • przełożony  
    US Pontedera 1912 US Pianese ASD -
  • przełożony  
    Novara Calcio Aurora Pro Patria 1919 -
  • przełożony  
    US Pistoiese 1921 FC Pro Vercelli Calcio -
  • przełożony  
    US Alessandria Calcio 1912 US Pergolettese 1932 -
  • przełożony  
    Calcio Como Robur Siena Srl -

38. kolejka

  • przełożony  
    UC AlbinoLeffe Calcio Como -
  • przełożony  
    US Pergolettese 1932 ASDC Gozzano -
  • przełożony  
    Robur Siena Srl Novara Calcio -
  • przełożony  
    Calcio Lecco 1912 US Pistoiese 1921 -
  • przełożony  
    Juventus U-23 Olbia Calcio -
  • przełożony  
    Aurora Pro Patria 1919 AS Giana Erminio -
  • przełożony  
    FC Pro Vercelli Calcio US Alessandria Calcio 1912 -
  • przełożony  
    SS Monza 1912 US Pontedera 1912 -
  • przełożony  
    SS Arezzo AC Renate -
  • przełożony  
    US Pianese ASD Carrarese Calcio -