Włochy - Serie C

1. kolejka - Serie C

  • 24.08 20:45
  • 25.08 15:00
  • 25.08 15:00
  • 25.08 15:00
  • 25.08 15:00
  • 25.08 17:30
  • 25.08 17:30
  • 25.08 17:30
  • 25.08 17:30
  • 25.08 17:30

Tabela Serie C

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 ASD Arzignano Valchiampo 0 0   0 0 0   0 - 0 0
2 Calcio Padova Spa 0 0   0 0 0   0 - 0 0
3 Carpi FC 1909 0 0   0 0 0   0 - 0 0
4 Cesena FC 0 0   0 0 0   0 - 0 0
5 Alma Juventus Fano 1906 0 0   0 0 0   0 - 0 0
6 AC Feralpi Salo 0 0   0 0 0   0 - 0 0
7 Fermana 0 0   0 0 0   0 - 0 0
8 AS Gubbio 1910 0 0   0 0 0   0 - 0 0
9 Imolese Calcio 1919 0 0   0 0 0   0 - 0 0
10 Modena FC 0 0   0 0 0   0 - 0 0
11 Piacenza Calcio 0 0   0 0 0   0 - 0 0
12 Ravenna FC 0 0   0 0 0   0 - 0 0
13 AC Reggiana 0 0   0 0 0   0 - 0 0
14 AC Rimini 0 0   0 0 0   0 - 0 0
15 SS Sambenedettese Calcio 0 0   0 0 0   0 - 0 0
16 FC Südtirol 0 0   0 0 0   0 - 0 0
17 US Triestina Calcio 0 0   0 0 0   0 - 0 0
18 LR Vicenza Virtus 0 0   0 0 0   0 - 0 0
19 USD Virtusvecomp Verona 0 0   0 0 0   0 - 0 0
20 Vis Pesaro 0 0   0 0 0   0 - 0 0
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

2. kolejka (następna)

  • 01.09
  • 01.09
  • 01.09
  • 01.09
  • 01.09
  • 01.09
  • 01.09
  • 01.09
  • 01.09
  • 02.09 20:45

Terminarz / Wyniki Serie C

1. kolejka

  • 24.08 20:45  
    AC Reggiana AC Feralpi Salo -
  • 25.08 15:00  
    US Triestina Calcio AS Gubbio 1910 -
  • 25.08 15:00  
    ASD Arzignano Valchiampo Piacenza Calcio -
  • 25.08 15:00  
    Carpi FC 1909 Cesena FC -
  • 25.08 15:00  
    Vis Pesaro FC Südtirol -
  • 25.08 17:30  
    Modena FC LR Vicenza Virtus -
  • 25.08 17:30  
    Alma Juventus Fano 1906 SS Sambenedettese Calcio -
  • 25.08 17:30  
    Fermana Ravenna FC -
  • 25.08 17:30  
    USD Virtusvecomp Verona Calcio Padova Spa -
  • 25.08 17:30  
    AC Rimini Imolese Calcio 1919 -

2. kolejka

  • 01.09  
    AC Feralpi Salo AC Rimini -
  • 01.09  
    FC Südtirol Carpi FC 1909 -
  • 01.09  
    AS Gubbio 1910 USD Virtusvecomp Verona -
  • 01.09  
    Imolese Calcio 1919 ASD Arzignano Valchiampo -
  • 01.09  
    Calcio Padova Spa Alma Juventus Fano 1906 -
  • 01.09  
    Piacenza Calcio Modena FC -
  • 01.09  
    Ravenna FC AC Reggiana -
  • 01.09  
    SS Sambenedettese Calcio US Triestina Calcio -
  • 01.09  
    LR Vicenza Virtus Fermana -
  • 02.09 20:45  
    Cesena FC Vis Pesaro -

3. kolejka

  • 08.09  
    Vis Pesaro SS Sambenedettese Calcio -
  • 08.09  
    USD Virtusvecomp Verona Cesena FC -
  • 08.09  
    Alma Juventus Fano 1906 Ravenna FC -
  • 08.09  
    ASD Arzignano Valchiampo AS Gubbio 1910 -
  • 08.09  
    Fermana AC Feralpi Salo -
  • 08.09  
    US Triestina Calcio Piacenza Calcio -
  • 08.09  
    Carpi FC 1909 LR Vicenza Virtus -
  • 08.09  
    AC Reggiana Imolese Calcio 1919 -
  • 08.09  
    AC Rimini FC Südtirol -
  • 09.09 20:45  
    Modena FC Calcio Padova Spa -

4. kolejka

  • 15.09  
    AC Feralpi Salo USD Virtusvecomp Verona -
  • 15.09  
    AS Gubbio 1910 Alma Juventus Fano 1906 -
  • 15.09  
    Cesena FC US Triestina Calcio -
  • 15.09  
    Imolese Calcio 1919 Modena FC -
  • 15.09  
    LR Vicenza Virtus AC Rimini -
  • 15.09  
    Calcio Padova Spa Carpi FC 1909 -
  • 15.09  
    Piacenza Calcio Fermana -
  • 15.09  
    Ravenna FC Vis Pesaro -
  • 15.09  
    SS Sambenedettese Calcio ASD Arzignano Valchiampo -
  • 15.09  
    FC Südtirol AC Reggiana -

5. kolejka

  • 22.09  
    Alma Juventus Fano 1906 AC Reggiana -
  • 22.09  
    ASD Arzignano Valchiampo FC Südtirol -
  • 22.09  
    AS Gubbio 1910 LR Vicenza Virtus -
  • 22.09  
    Carpi FC 1909 AC Rimini -
  • 22.09  
    Ravenna FC Imolese Calcio 1919 -
  • 22.09  
    Cesena FC Piacenza Calcio -
  • 22.09  
    Fermana SS Sambenedettese Calcio -
  • 22.09  
    Modena FC AC Feralpi Salo -
  • 22.09  
    USD Virtusvecomp Verona US Triestina Calcio -
  • 22.09  
    Vis Pesaro Calcio Padova Spa -

6. kolejka

  • 25.09  
    AC Feralpi Salo Alma Juventus Fano 1906 -
  • 25.09  
    US Triestina Calcio ASD Arzignano Valchiampo -
  • 25.09  
    FC Südtirol Fermana -
  • 25.09  
    Imolese Calcio 1919 USD Virtusvecomp Verona -
  • 25.09  
    LR Vicenza Virtus Vis Pesaro -
  • 25.09  
    Calcio Padova Spa Cesena FC -
  • 25.09  
    Piacenza Calcio Ravenna FC -
  • 25.09  
    AC Reggiana Carpi FC 1909 -
  • 25.09  
    AC Rimini AS Gubbio 1910 -
  • 25.09  
    SS Sambenedettese Calcio Modena FC -

7. kolejka

  • 29.09  
    Fermana Calcio Padova Spa -
  • 29.09  
    AS Gubbio 1910 AC Feralpi Salo -
  • 29.09  
    Modena FC AC Rimini -
  • 29.09  
    Piacenza Calcio Carpi FC 1909 -
  • 29.09  
    Ravenna FC SS Sambenedettese Calcio -
  • 29.09  
    Alma Juventus Fano 1906 FC Südtirol -
  • 29.09  
    USD Virtusvecomp Verona LR Vicenza Virtus -
  • 29.09  
    ASD Arzignano Valchiampo AC Reggiana -
  • 29.09  
    Vis Pesaro US Triestina Calcio -
  • 29.09  
    Cesena FC Imolese Calcio 1919 -

8. kolejka

  • 06.10  
    Calcio Padova Spa ASD Arzignano Valchiampo -
  • 06.10  
    AC Reggiana AS Gubbio 1910 -
  • 06.10  
    AC Rimini USD Virtusvecomp Verona -
  • 06.10  
    SS Sambenedettese Calcio Piacenza Calcio -
  • 06.10  
    FC Südtirol Modena FC -
  • 06.10  
    US Triestina Calcio Ravenna FC -
  • 06.10  
    Carpi FC 1909 AC Feralpi Salo -
  • 06.10  
    Imolese Calcio 1919 Alma Juventus Fano 1906 -
  • 06.10  
    Vis Pesaro Fermana -
  • 07.10 20:45  
    LR Vicenza Virtus Cesena FC -

9. kolejka

  • 13.10  
    ASD Arzignano Valchiampo Modena FC -
  • 13.10  
    Cesena FC SS Sambenedettese Calcio -
  • 13.10  
    Calcio Padova Spa Ravenna FC -
  • 13.10  
    Piacenza Calcio LR Vicenza Virtus -
  • 13.10  
    Alma Juventus Fano 1906 AC Rimini -
  • 13.10  
    AC Reggiana US Triestina Calcio -
  • 13.10  
    AC Feralpi Salo FC Südtirol -
  • 13.10  
    Fermana Imolese Calcio 1919 -
  • 13.10  
    AS Gubbio 1910 Carpi FC 1909 -
  • 13.10  
    USD Virtusvecomp Verona Vis Pesaro -

10. kolejka

  • 20.10  
    Carpi FC 1909 Alma Juventus Fano 1906 -
  • 20.10  
    Imolese Calcio 1919 AC Feralpi Salo -
  • 20.10  
    LR Vicenza Virtus AC Reggiana -
  • 20.10  
    Ravenna FC ASD Arzignano Valchiampo -
  • 20.10  
    AC Rimini Cesena FC -
  • 20.10  
    SS Sambenedettese Calcio USD Virtusvecomp Verona -
  • 20.10  
    FC Südtirol AS Gubbio 1910 -
  • 20.10  
    US Triestina Calcio Calcio Padova Spa -
  • 20.10  
    Vis Pesaro Piacenza Calcio -
  • 21.10 20:45  
    Modena FC Fermana -

11. kolejka

  • 23.10  
    Alma Juventus Fano 1906 Vis Pesaro -
  • 23.10  
    Fermana US Triestina Calcio -
  • 23.10  
    AS Gubbio 1910 Imolese Calcio 1919 -
  • 23.10  
    ASD Arzignano Valchiampo LR Vicenza Virtus -
  • 23.10  
    Carpi FC 1909 Modena FC -
  • 23.10  
    Cesena FC FC Südtirol -
  • 23.10  
    AC Feralpi Salo Piacenza Calcio -
  • 23.10  
    Calcio Padova Spa SS Sambenedettese Calcio -
  • 23.10  
    AC Reggiana AC Rimini -
  • 23.10  
    USD Virtusvecomp Verona Ravenna FC -

12. kolejka

  • 27.10  
    Vis Pesaro AS Gubbio 1910 -
  • 27.10  
    US Triestina Calcio Alma Juventus Fano 1906 -
  • 27.10  
    AC Rimini Fermana -
  • 27.10  
    SS Sambenedettese Calcio LR Vicenza Virtus -
  • 27.10  
    FC Südtirol USD Virtusvecomp Verona -
  • 27.10  
    ASD Arzignano Valchiampo AC Feralpi Salo -
  • 27.10  
    Modena FC AC Reggiana -
  • 27.10  
    Piacenza Calcio Calcio Padova Spa -
  • 27.10  
    Ravenna FC Cesena FC -
  • 28.10 20:45  
    Imolese Calcio 1919 Carpi FC 1909 -

13. kolejka

  • 03.11  
    Alma Juventus Fano 1906 ASD Arzignano Valchiampo -
  • 03.11  
    Carpi FC 1909 Ravenna FC -
  • 03.11  
    AS Gubbio 1910 Modena FC -
  • 03.11  
    Fermana Cesena FC -
  • 03.11  
    Imolese Calcio 1919 FC Südtirol -
  • 03.11  
    LR Vicenza Virtus Calcio Padova Spa -
  • 03.11  
    AC Reggiana SS Sambenedettese Calcio -
  • 03.11  
    USD Virtusvecomp Verona Piacenza Calcio -
  • 03.11  
    AC Rimini Vis Pesaro -
  • 04.11 20:45  
    AC Feralpi Salo US Triestina Calcio -

14. kolejka

  • 10.11  
    Modena FC Alma Juventus Fano 1906 -
  • 10.11  
    ASD Arzignano Valchiampo Carpi FC 1909 -
  • 10.11  
    Cesena FC AC Reggiana -
  • 10.11  
    Calcio Padova Spa FC Südtirol -
  • 10.11  
    Piacenza Calcio AS Gubbio 1910 -
  • 10.11  
    Ravenna FC AC Feralpi Salo -
  • 10.11  
    SS Sambenedettese Calcio AC Rimini -
  • 10.11  
    US Triestina Calcio LR Vicenza Virtus -
  • 10.11  
    Fermana USD Virtusvecomp Verona -
  • 10.11  
    Vis Pesaro Imolese Calcio 1919 -

15. kolejka

  • 17.11  
    FC Südtirol SS Sambenedettese Calcio -
  • 17.11  
    LR Vicenza Virtus Ravenna FC -
  • 17.11  
    Alma Juventus Fano 1906 Piacenza Calcio -
  • 17.11  
    Modena FC USD Virtusvecomp Verona -
  • 17.11  
    Carpi FC 1909 Fermana -
  • 17.11  
    AC Reggiana Vis Pesaro -
  • 17.11  
    AC Feralpi Salo Calcio Padova Spa -
  • 17.11  
    AC Rimini ASD Arzignano Valchiampo -
  • 17.11  
    AS Gubbio 1910 Cesena FC -
  • 17.11  
    Imolese Calcio 1919 US Triestina Calcio -

16. kolejka

  • 24.11  
    Cesena FC Modena FC -
  • 24.11  
    Fermana AC Reggiana -
  • 24.11  
    LR Vicenza Virtus Alma Juventus Fano 1906 -
  • 24.11  
    Calcio Padova Spa AC Rimini -
  • 24.11  
    Piacenza Calcio Imolese Calcio 1919 -
  • 24.11  
    Ravenna FC AS Gubbio 1910 -
  • 24.11  
    USD Virtusvecomp Verona Carpi FC 1909 -
  • 24.11  
    Vis Pesaro ASD Arzignano Valchiampo -
  • 24.11  
    SS Sambenedettese Calcio AC Feralpi Salo -
  • 24.11  
    US Triestina Calcio FC Südtirol -

17. kolejka

  • 01.12  
    Alma Juventus Fano 1906 Fermana -
  • 01.12  
    ASD Arzignano Valchiampo USD Virtusvecomp Verona -
  • 01.12  
    Carpi FC 1909 US Triestina Calcio -
  • 01.12  
    AC Feralpi Salo Cesena FC -
  • 01.12  
    AS Gubbio 1910 Calcio Padova Spa -
  • 01.12  
    Imolese Calcio 1919 SS Sambenedettese Calcio -
  • 01.12  
    Modena FC Vis Pesaro -
  • 01.12  
    FC Südtirol LR Vicenza Virtus -
  • 01.12  
    AC Reggiana Piacenza Calcio -
  • 02.12 20:45  
    AC Rimini Ravenna FC -

18. kolejka

  • 08.12  
    LR Vicenza Virtus AC Feralpi Salo -
  • 08.12  
    Calcio Padova Spa Imolese Calcio 1919 -
  • 08.12  
    Piacenza Calcio AC Rimini -
  • 08.12  
    Cesena FC Alma Juventus Fano 1906 -
  • 08.12  
    US Triestina Calcio Modena FC -
  • 08.12  
    Fermana ASD Arzignano Valchiampo -
  • 08.12  
    USD Virtusvecomp Verona AC Reggiana -
  • 08.12  
    Ravenna FC FC Südtirol -
  • 08.12  
    Vis Pesaro Carpi FC 1909 -
  • 09.12 20:45  
    SS Sambenedettese Calcio AS Gubbio 1910 -

19. kolejka

  • 15.12  
    Alma Juventus Fano 1906 USD Virtusvecomp Verona -
  • 15.12  
    ASD Arzignano Valchiampo Cesena FC -
  • 15.12  
    Carpi FC 1909 SS Sambenedettese Calcio -
  • 15.12  
    Modena FC Ravenna FC -
  • 15.12  
    Imolese Calcio 1919 LR Vicenza Virtus -
  • 15.12  
    AC Rimini US Triestina Calcio -
  • 15.12  
    AC Feralpi Salo Vis Pesaro -
  • 15.12  
    AS Gubbio 1910 Fermana -
  • 15.12  
    FC Südtirol Piacenza Calcio -
  • 16.12 20:45  
    AC Reggiana Calcio Padova Spa -

20. kolejka

  • 22.12  
    LR Vicenza Virtus Modena FC -
  • 22.12  
    AC Feralpi Salo AC Reggiana -
  • 22.12  
    Imolese Calcio 1919 AC Rimini -
  • 22.12  
    AS Gubbio 1910 US Triestina Calcio -
  • 22.12  
    Ravenna FC Fermana -
  • 22.12  
    Piacenza Calcio ASD Arzignano Valchiampo -
  • 22.12  
    Cesena FC Carpi FC 1909 -
  • 22.12  
    SS Sambenedettese Calcio Alma Juventus Fano 1906 -
  • 22.12  
    FC Südtirol Vis Pesaro -
  • 22.12  
    Calcio Padova Spa USD Virtusvecomp Verona -

21. kolejka

  • 12.01  
    AC Rimini AC Feralpi Salo -
  • 12.01  
    USD Virtusvecomp Verona AS Gubbio 1910 -
  • 12.01  
    ASD Arzignano Valchiampo Imolese Calcio 1919 -
  • 12.01  
    Vis Pesaro Cesena FC -
  • 12.01  
    US Triestina Calcio SS Sambenedettese Calcio -
  • 12.01  
    Fermana LR Vicenza Virtus -
  • 12.01  
    Carpi FC 1909 FC Südtirol -
  • 12.01  
    Alma Juventus Fano 1906 Calcio Padova Spa -
  • 12.01  
    Modena FC Piacenza Calcio -
  • 12.01  
    AC Reggiana Ravenna FC -

22. kolejka

  • 19.01  
    AC Feralpi Salo Fermana -
  • 19.01  
    Calcio Padova Spa Modena FC -
  • 19.01  
    SS Sambenedettese Calcio Vis Pesaro -
  • 19.01  
    Imolese Calcio 1919 AC Reggiana -
  • 19.01  
    FC Südtirol AC Rimini -
  • 19.01  
    Piacenza Calcio US Triestina Calcio -
  • 19.01  
    Cesena FC USD Virtusvecomp Verona -
  • 19.01  
    Ravenna FC Alma Juventus Fano 1906 -
  • 19.01  
    LR Vicenza Virtus Carpi FC 1909 -
  • 19.01  
    AS Gubbio 1910 ASD Arzignano Valchiampo -

23. kolejka

  • 26.01  
    US Triestina Calcio Cesena FC -
  • 26.01  
    USD Virtusvecomp Verona AC Feralpi Salo -
  • 26.01  
    Alma Juventus Fano 1906 AS Gubbio 1910 -
  • 26.01  
    Modena FC Imolese Calcio 1919 -
  • 26.01  
    Carpi FC 1909 Calcio Padova Spa -
  • 26.01  
    ASD Arzignano Valchiampo SS Sambenedettese Calcio -
  • 26.01  
    AC Reggiana FC Südtirol -
  • 26.01  
    AC Rimini LR Vicenza Virtus -
  • 26.01  
    Fermana Piacenza Calcio -
  • 26.01  
    Vis Pesaro Ravenna FC -

24. kolejka

  • 02.02  
    Piacenza Calcio Cesena FC -
  • 02.02  
    AC Rimini Carpi FC 1909 -
  • 02.02  
    Imolese Calcio 1919 Ravenna FC -
  • 02.02  
    US Triestina Calcio USD Virtusvecomp Verona -
  • 02.02  
    Calcio Padova Spa Vis Pesaro -
  • 02.02  
    AC Feralpi Salo Modena FC -
  • 02.02  
    LR Vicenza Virtus AS Gubbio 1910 -
  • 02.02  
    SS Sambenedettese Calcio Fermana -
  • 02.02  
    AC Reggiana Alma Juventus Fano 1906 -
  • 02.02  
    FC Südtirol ASD Arzignano Valchiampo -

25. kolejka

  • 09.02  
    Vis Pesaro LR Vicenza Virtus -
  • 09.02  
    Cesena FC Calcio Padova Spa -
  • 09.02  
    Ravenna FC Piacenza Calcio -
  • 09.02  
    Alma Juventus Fano 1906 AC Feralpi Salo -
  • 09.02  
    USD Virtusvecomp Verona Imolese Calcio 1919 -
  • 09.02  
    Carpi FC 1909 AC Reggiana -
  • 09.02  
    AS Gubbio 1910 AC Rimini -
  • 09.02  
    Modena FC SS Sambenedettese Calcio -
  • 09.02  
    Fermana FC Südtirol -
  • 09.02  
    ASD Arzignano Valchiampo US Triestina Calcio -

26. kolejka

  • 16.02  
    FC Südtirol Alma Juventus Fano 1906 -
  • 16.02  
    AC Reggiana ASD Arzignano Valchiampo -
  • 16.02  
    Imolese Calcio 1919 Cesena FC -
  • 16.02  
    AC Feralpi Salo AS Gubbio 1910 -
  • 16.02  
    Calcio Padova Spa Fermana -
  • 16.02  
    AC Rimini Modena FC -
  • 16.02  
    US Triestina Calcio Vis Pesaro -
  • 16.02  
    SS Sambenedettese Calcio Ravenna FC -
  • 16.02  
    LR Vicenza Virtus USD Virtusvecomp Verona -
  • 16.02  
    Carpi FC 1909 Piacenza Calcio -

27. kolejka

  • 23.02  
    AC Feralpi Salo Carpi FC 1909 -
  • 23.02  
    Alma Juventus Fano 1906 Imolese Calcio 1919 -
  • 23.02  
    Piacenza Calcio SS Sambenedettese Calcio -
  • 23.02  
    Cesena FC LR Vicenza Virtus -
  • 23.02  
    ASD Arzignano Valchiampo Calcio Padova Spa -
  • 23.02  
    Modena FC FC Südtirol -
  • 23.02  
    AS Gubbio 1910 AC Reggiana -
  • 23.02  
    Ravenna FC US Triestina Calcio -
  • 23.02  
    Fermana Vis Pesaro -
  • 23.02  
    USD Virtusvecomp Verona AC Rimini -

28. kolejka

  • 26.02  
    AC Rimini Alma Juventus Fano 1906 -
  • 26.02  
    Ravenna FC Calcio Padova Spa -
  • 26.02  
    FC Südtirol AC Feralpi Salo -
  • 26.02  
    LR Vicenza Virtus Piacenza Calcio -
  • 26.02  
    Imolese Calcio 1919 Fermana -
  • 26.02  
    Modena FC ASD Arzignano Valchiampo -
  • 26.02  
    US Triestina Calcio AC Reggiana -
  • 26.02  
    SS Sambenedettese Calcio Cesena FC -
  • 26.02  
    Carpi FC 1909 AS Gubbio 1910 -
  • 26.02  
    Vis Pesaro USD Virtusvecomp Verona -

29. kolejka

  • 01.03  
    ASD Arzignano Valchiampo Ravenna FC -
  • 01.03  
    Alma Juventus Fano 1906 Carpi FC 1909 -
  • 01.03  
    AC Reggiana LR Vicenza Virtus -
  • 01.03  
    AC Feralpi Salo Imolese Calcio 1919 -
  • 01.03  
    Fermana Modena FC -
  • 01.03  
    USD Virtusvecomp Verona SS Sambenedettese Calcio -
  • 01.03  
    Cesena FC AC Rimini -
  • 01.03  
    AS Gubbio 1910 FC Südtirol -
  • 01.03  
    Calcio Padova Spa US Triestina Calcio -
  • 01.03  
    Piacenza Calcio Vis Pesaro -

30. kolejka

  • 08.03  
    FC Südtirol Cesena FC -
  • 08.03  
    Piacenza Calcio AC Feralpi Salo -
  • 08.03  
    US Triestina Calcio Fermana -
  • 08.03  
    Imolese Calcio 1919 AS Gubbio 1910 -
  • 08.03  
    Vis Pesaro Alma Juventus Fano 1906 -
  • 08.03  
    SS Sambenedettese Calcio Calcio Padova Spa -
  • 08.03  
    LR Vicenza Virtus ASD Arzignano Valchiampo -
  • 08.03  
    AC Rimini AC Reggiana -
  • 08.03  
    Modena FC Carpi FC 1909 -
  • 08.03  
    Ravenna FC USD Virtusvecomp Verona -

31. kolejka

  • 15.03  
    USD Virtusvecomp Verona FC Südtirol -
  • 15.03  
    Alma Juventus Fano 1906 US Triestina Calcio -
  • 15.03  
    AS Gubbio 1910 Vis Pesaro -
  • 15.03  
    Carpi FC 1909 Imolese Calcio 1919 -
  • 15.03  
    AC Reggiana Modena FC -
  • 15.03  
    Calcio Padova Spa Piacenza Calcio -
  • 15.03  
    Cesena FC Ravenna FC -
  • 15.03  
    Fermana AC Rimini -
  • 15.03  
    AC Feralpi Salo ASD Arzignano Valchiampo -
  • 15.03  
    LR Vicenza Virtus SS Sambenedettese Calcio -

32. kolejka

  • 22.03  
    ASD Arzignano Valchiampo Alma Juventus Fano 1906 -
  • 22.03  
    SS Sambenedettese Calcio AC Reggiana -
  • 22.03  
    Cesena FC Fermana -
  • 22.03  
    Ravenna FC Carpi FC 1909 -
  • 22.03  
    Vis Pesaro AC Rimini -
  • 22.03  
    US Triestina Calcio AC Feralpi Salo -
  • 22.03  
    Piacenza Calcio USD Virtusvecomp Verona -
  • 22.03  
    Modena FC AS Gubbio 1910 -
  • 22.03  
    FC Südtirol Imolese Calcio 1919 -
  • 22.03  
    Calcio Padova Spa LR Vicenza Virtus -

33. kolejka

  • 25.03  
    Carpi FC 1909 ASD Arzignano Valchiampo -
  • 25.03  
    AS Gubbio 1910 Piacenza Calcio -
  • 25.03  
    LR Vicenza Virtus US Triestina Calcio -
  • 25.03  
    FC Südtirol Calcio Padova Spa -
  • 25.03  
    AC Feralpi Salo Ravenna FC -
  • 25.03  
    AC Reggiana Cesena FC -
  • 25.03  
    USD Virtusvecomp Verona Fermana -
  • 25.03  
    Alma Juventus Fano 1906 Modena FC -
  • 25.03  
    AC Rimini SS Sambenedettese Calcio -
  • 25.03  
    Imolese Calcio 1919 Vis Pesaro -

34. kolejka

  • 29.03  
    Cesena FC AS Gubbio 1910 -
  • 29.03  
    US Triestina Calcio Imolese Calcio 1919 -
  • 29.03  
    Ravenna FC LR Vicenza Virtus -
  • 29.03  
    Fermana Carpi FC 1909 -
  • 29.03  
    Piacenza Calcio Alma Juventus Fano 1906 -
  • 29.03  
    Calcio Padova Spa AC Feralpi Salo -
  • 29.03  
    USD Virtusvecomp Verona Modena FC -
  • 29.03  
    Vis Pesaro AC Reggiana -
  • 29.03  
    ASD Arzignano Valchiampo AC Rimini -
  • 29.03  
    SS Sambenedettese Calcio FC Südtirol -

35. kolejka

  • 05.04  
    Alma Juventus Fano 1906 LR Vicenza Virtus -
  • 05.04  
    AC Rimini Calcio Padova Spa -
  • 05.04  
    Imolese Calcio 1919 Piacenza Calcio -
  • 05.04  
    AC Reggiana Fermana -
  • 05.04  
    Modena FC Cesena FC -
  • 05.04  
    FC Südtirol US Triestina Calcio -
  • 05.04  
    Carpi FC 1909 USD Virtusvecomp Verona -
  • 05.04  
    AS Gubbio 1910 Ravenna FC -
  • 05.04  
    AC Feralpi Salo SS Sambenedettese Calcio -
  • 05.04  
    ASD Arzignano Valchiampo Vis Pesaro -

36. kolejka

  • 11.04  
    Vis Pesaro Modena FC -
  • 11.04  
    US Triestina Calcio Carpi FC 1909 -
  • 11.04  
    Cesena FC AC Feralpi Salo -
  • 11.04  
    SS Sambenedettese Calcio Imolese Calcio 1919 -
  • 11.04  
    Calcio Padova Spa AS Gubbio 1910 -
  • 11.04  
    Fermana Alma Juventus Fano 1906 -
  • 11.04  
    USD Virtusvecomp Verona ASD Arzignano Valchiampo -
  • 11.04  
    Piacenza Calcio AC Reggiana -
  • 11.04  
    Ravenna FC AC Rimini -
  • 11.04  
    LR Vicenza Virtus FC Südtirol -

37. kolejka

  • 19.04  
    Alma Juventus Fano 1906 Cesena FC -
  • 19.04  
    ASD Arzignano Valchiampo Fermana -
  • 19.04  
    AC Feralpi Salo LR Vicenza Virtus -
  • 19.04  
    Imolese Calcio 1919 Calcio Padova Spa -
  • 19.04  
    AS Gubbio 1910 SS Sambenedettese Calcio -
  • 19.04  
    Modena FC US Triestina Calcio -
  • 19.04  
    AC Rimini Piacenza Calcio -
  • 19.04  
    AC Reggiana USD Virtusvecomp Verona -
  • 19.04  
    FC Südtirol Ravenna FC -
  • 19.04  
    Carpi FC 1909 Vis Pesaro -

38. kolejka

  • 26.04  
    USD Virtusvecomp Verona Alma Juventus Fano 1906 -
  • 26.04  
    Cesena FC ASD Arzignano Valchiampo -
  • 26.04  
    Calcio Padova Spa AC Reggiana -
  • 26.04  
    SS Sambenedettese Calcio Carpi FC 1909 -
  • 26.04  
    US Triestina Calcio AC Rimini -
  • 26.04  
    Vis Pesaro AC Feralpi Salo -
  • 26.04  
    Piacenza Calcio FC Südtirol -
  • 26.04  
    Fermana AS Gubbio 1910 -
  • 26.04  
    LR Vicenza Virtus Imolese Calcio 1919 -
  • 26.04  
    Ravenna FC Modena FC -