Włochy - Lega Pro 1

6. kolejka - Lega Pro 1

Tabela Lega Pro 1

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 ASD Trapani Calcio 4 12   4 0 0   10 - 1 9
2 SS Juve Stabia 3 9   3 0 0   10 - 1 9
3 Rende Calcio 1968 4 9   3 0 1   7 - 3 4
4 Casertana FC 4 6   2 0 2   7 - 6 1
5 Catanzaro Calcio 2011 4 6   2 0 2   4 - 3 1
6 ASD Sicula Leonzio 3 6   2 0 1   4 - 3 1
7 Monopoli Calcio 1966 3 4   1 1 1   3 - 2 1
8 AS Bisceglie 1913 Don Uva APD 3 4   1 1 1   3 - 3 0
9 USD Cavese 1919 3 4   1 1 1   2 - 3 -1
10 FC Rieti 4 4   1 1 2   3 - 5 -2
11 US Vibonese Calcio 4 4   1 1 2   2 - 5 -3
12 Calcio Catania 1 3   1 0 0   2 - 1 1
13 Virtus Francavilla 3 3   1 0 2   2 - 3 -1
14 US Siracusa 3 3   1 0 2   4 - 6 -2
15 Matera Calcio 3 3   1 0 2   2 - 4 -2
16 Urbs Sportiva Reggina 1914 3 3   1 0 2   2 - 6 -4
17 SSD Potenza Calcio 3 1   0 1 2   0 - 5 -5
18 ADC Viterbese Castrense 0 0   0 0 0   0 - 0 0
19 Paganese Calcio 1926 3 0   0 0 3   3 - 10 -7
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

7. kolejka (następna)

  • 16.10 14:30
  • 16.10 20:30
  • 16.10 20:30
  • 16.10 20:30
  • 16.10 20:30
  • 16.10 20:30
  • 16.10 20:30
  • 16.10 20:30
  • 17.10

Strzelcy Lega Pro 1

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Francesco Tavano(Carrarese Calcio) 5 1
Giuseppe Caccavallo(Carrarese Calcio) 5 2
Niccolò Romero(Piacenza Calcio) 5 2

Kartkowicze Lega Pro 1

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Manuel Giandonato(Fermana) 1 2 3
Filippo Lorenzini(Casertana FC) 1 2 3
Andrea Gulli(ASD Albissola 2010) 1 2 3

Terminarz / Wyniki Lega Pro 1

1. kolejka

2. kolejka

3. kolejka

5. kolejka

6. kolejka

7. kolejka

  • 16.10 14:30  
    FC Rieti US Vibonese Calcio -
  • 16.10 20:30  
    AS Bisceglie 1913 Don Uva APD ASD Sicula Leonzio -
  • 16.10 20:30  
    Calcio Catania ASD Trapani Calcio -
  • 16.10 20:30  
    Catanzaro Calcio 2011 SS Juve Stabia -
  • 16.10 20:30  
    USD Cavese 1919 Matera Calcio -
  • 16.10 20:30  
    Monopoli Calcio 1966 Paganese Calcio 1926 -
  • 16.10 20:30  
    SSD Potenza Calcio Urbs Sportiva Reggina 1914 -
  • 16.10 20:30  
    US Siracusa Rende Calcio 1968 -
  • 17.10  
    Virtus Francavilla ADC Viterbese Castrense -

8. kolejka

  • 20.10 14:30  
    ASD Trapani Calcio FC Rieti -
  • 20.10 16:30  
    Paganese Calcio 1926 Calcio Catania -
  • 20.10 16:30  
    Urbs Sportiva Reggina 1914 Virtus Francavilla -
  • 20.10 16:30  
    US Siracusa SSD Potenza Calcio -
  • 20.10 16:30  
    US Vibonese Calcio ASD Sicula Leonzio -
  • 20.10 18:30  
    Matera Calcio Casertana FC -
  • 20.10 18:30  
    Rende Calcio 1968 AS Bisceglie 1913 Don Uva APD -
  • 20.10 20:30  
    SS Juve Stabia Monopoli Calcio 1966 -
  • 21.10  
    ADC Viterbese Castrense USD Cavese 1919 -

9. kolejka

  • 28.10  
    AS Bisceglie 1913 Don Uva APD Paganese Calcio 1926 -
  • 28.10  
    Casertana FC US Vibonese Calcio -
  • 28.10  
    Calcio Catania ADC Viterbese Castrense -
  • 28.10  
    USD Cavese 1919 ASD Trapani Calcio -
  • 28.10  
    Monopoli Calcio 1966 Catanzaro Calcio 2011 -
  • 28.10  
    Urbs Sportiva Reggina 1914 SS Juve Stabia -
  • 28.10  
    FC Rieti US Siracusa -
  • 28.10  
    ASD Sicula Leonzio SSD Potenza Calcio -
  • 28.10  
    Virtus Francavilla Rende Calcio 1968 -

10. kolejka

  • 04.11  
    Catanzaro Calcio 2011 AS Bisceglie 1913 Don Uva APD -
  • 04.11  
    SS Juve Stabia Casertana FC -
  • 04.11  
    Paganese Calcio 1926 ASD Sicula Leonzio -
  • 04.11  
    SSD Potenza Calcio Calcio Catania -
  • 04.11  
    Rende Calcio 1968 Urbs Sportiva Reggina 1914 -
  • 04.11  
    US Siracusa USD Cavese 1919 -
  • 04.11  
    ASD Trapani Calcio Matera Calcio -
  • 04.11  
    US Vibonese Calcio Virtus Francavilla -
  • 04.11  
    ADC Viterbese Castrense FC Rieti -

11. kolejka

  • 11.11  
    AS Bisceglie 1913 Don Uva APD Monopoli Calcio 1966 -
  • 11.11  
    Casertana FC ASD Trapani Calcio -
  • 11.11  
    Calcio Catania Catanzaro Calcio 2011 -
  • 11.11  
    USD Cavese 1919 SS Juve Stabia -
  • 11.11  
    Matera Calcio ADC Viterbese Castrense -
  • 11.11  
    Urbs Sportiva Reggina 1914 Paganese Calcio 1926 -
  • 11.11  
    FC Rieti SSD Potenza Calcio -
  • 11.11  
    ASD Sicula Leonzio Rende Calcio 1968 -
  • 11.11  
    Virtus Francavilla US Siracusa -

12. kolejka

  • 18.11  
    Catanzaro Calcio 2011 FC Rieti -
  • 18.11  
    SS Juve Stabia Calcio Catania -
  • 18.11  
    Monopoli Calcio 1966 ASD Sicula Leonzio -
  • 18.11  
    Paganese Calcio 1926 USD Cavese 1919 -
  • 18.11  
    SSD Potenza Calcio Matera Calcio -
  • 18.11  
    Rende Calcio 1968 US Vibonese Calcio -
  • 18.11  
    US Siracusa AS Bisceglie 1913 Don Uva APD -
  • 18.11  
    ASD Trapani Calcio Virtus Francavilla -
  • 18.11  
    ADC Viterbese Castrense Casertana FC -

13. kolejka

  • 25.11  
    AS Bisceglie 1913 Don Uva APD SSD Potenza Calcio -
  • 25.11  
    Casertana FC Paganese Calcio 1926 -
  • 25.11  
    Calcio Catania Urbs Sportiva Reggina 1914 -
  • 25.11  
    USD Cavese 1919 Rende Calcio 1968 -
  • 25.11  
    Matera Calcio US Siracusa -
  • 25.11  
    FC Rieti SS Juve Stabia -
  • 25.11  
    ASD Sicula Leonzio Catanzaro Calcio 2011 -
  • 25.11  
    US Vibonese Calcio ADC Viterbese Castrense -
  • 25.11  
    Virtus Francavilla Monopoli Calcio 1966 -

14. kolejka

  • 02.12  
    Catanzaro Calcio 2011 USD Cavese 1919 -
  • 02.12  
    SS Juve Stabia AS Bisceglie 1913 Don Uva APD -
  • 02.12  
    Monopoli Calcio 1966 Matera Calcio -
  • 02.12  
    Paganese Calcio 1926 US Vibonese Calcio -
  • 02.12  
    SSD Potenza Calcio Virtus Francavilla -
  • 02.12  
    Urbs Sportiva Reggina 1914 FC Rieti -
  • 02.12  
    Rende Calcio 1968 Casertana FC -
  • 02.12  
    US Siracusa ASD Sicula Leonzio -
  • 02.12  
    ADC Viterbese Castrense ASD Trapani Calcio -

15. kolejka

  • 09.12  
    AS Bisceglie 1913 Don Uva APD Calcio Catania -
  • 09.12  
    Casertana FC Monopoli Calcio 1966 -
  • 09.12  
    USD Cavese 1919 SSD Potenza Calcio -
  • 09.12  
    Matera Calcio Rende Calcio 1968 -
  • 09.12  
    FC Rieti Paganese Calcio 1926 -
  • 09.12  
    ASD Sicula Leonzio Urbs Sportiva Reggina 1914 -
  • 09.12  
    ASD Trapani Calcio SS Juve Stabia -
  • 09.12  
    US Vibonese Calcio US Siracusa -
  • 09.12  
    Virtus Francavilla Catanzaro Calcio 2011 -

16. kolejka

  • 12.12  
    Calcio Catania Virtus Francavilla -
  • 12.12  
    Catanzaro Calcio 2011 ADC Viterbese Castrense -
  • 12.12  
    SS Juve Stabia ASD Sicula Leonzio -
  • 12.12  
    Monopoli Calcio 1966 US Vibonese Calcio -
  • 12.12  
    Paganese Calcio 1926 Matera Calcio -
  • 12.12  
    SSD Potenza Calcio ASD Trapani Calcio -
  • 12.12  
    Urbs Sportiva Reggina 1914 USD Cavese 1919 -
  • 12.12  
    Rende Calcio 1968 FC Rieti -
  • 12.12  
    US Siracusa Casertana FC -

17. kolejka

  • 16.12  
    Casertana FC Urbs Sportiva Reggina 1914 -
  • 16.12  
    USD Cavese 1919 Monopoli Calcio 1966 -
  • 16.12  
    Matera Calcio Catanzaro Calcio 2011 -
  • 16.12  
    FC Rieti AS Bisceglie 1913 Don Uva APD -
  • 16.12  
    ASD Sicula Leonzio Calcio Catania -
  • 16.12  
    ASD Trapani Calcio Rende Calcio 1968 -
  • 16.12  
    US Vibonese Calcio SS Juve Stabia -
  • 16.12  
    Virtus Francavilla Paganese Calcio 1926 -
  • 16.12  
    ADC Viterbese Castrense SSD Potenza Calcio -

18. kolejka

  • 23.12  
    AS Bisceglie 1913 Don Uva APD Virtus Francavilla -
  • 23.12  
    Calcio Catania USD Cavese 1919 -
  • 23.12  
    Catanzaro Calcio 2011 US Siracusa -
  • 23.12  
    SS Juve Stabia Matera Calcio -
  • 23.12  
    Monopoli Calcio 1966 FC Rieti -
  • 23.12  
    Paganese Calcio 1926 ASD Trapani Calcio -
  • 23.12  
    SSD Potenza Calcio Casertana FC -
  • 23.12  
    Urbs Sportiva Reggina 1914 US Vibonese Calcio -
  • 23.12  
    Rende Calcio 1968 ADC Viterbese Castrense -

19. kolejka

  • 26.12  
    Casertana FC ASD Sicula Leonzio -
  • 26.12  
    USD Cavese 1919 AS Bisceglie 1913 Don Uva APD -
  • 26.12  
    Matera Calcio Urbs Sportiva Reggina 1914 -
  • 26.12  
    FC Rieti Calcio Catania -
  • 26.12  
    US Siracusa Monopoli Calcio 1966 -
  • 26.12  
    ASD Trapani Calcio Catanzaro Calcio 2011 -
  • 26.12  
    US Vibonese Calcio SSD Potenza Calcio -
  • 26.12  
    Virtus Francavilla SS Juve Stabia -
  • 26.12  
    ADC Viterbese Castrense Paganese Calcio 1926 -

20. kolejka

  • 30.12  
    US Vibonese Calcio AS Bisceglie 1913 Don Uva APD -
  • 30.12  
    USD Cavese 1919 Casertana FC -
  • 30.12  
    SSD Potenza Calcio Catanzaro Calcio 2011 -
  • 30.12  
    FC Rieti Matera Calcio -
  • 30.12  
    Calcio Catania Monopoli Calcio 1966 -
  • 30.12  
    Rende Calcio 1968 Paganese Calcio 1926 -
  • 30.12  
    SS Juve Stabia US Siracusa -
  • 30.12  
    Urbs Sportiva Reggina 1914 ASD Trapani Calcio -
  • 30.12  
    ASD Sicula Leonzio ADC Viterbese Castrense -

21. kolejka

  • 20.01  
    US Siracusa Calcio Catania -
  • 20.01  
    Virtus Francavilla USD Cavese 1919 -
  • 20.01  
    ADC Viterbese Castrense SS Juve Stabia -
  • 20.01  
    Monopoli Calcio 1966 SSD Potenza Calcio -
  • 20.01  
    AS Bisceglie 1913 Don Uva APD Urbs Sportiva Reggina 1914 -
  • 20.01  
    Catanzaro Calcio 2011 Rende Calcio 1968 -
  • 20.01  
    Casertana FC FC Rieti -
  • 20.01  
    Matera Calcio ASD Sicula Leonzio -
  • 20.01  
    ASD Trapani Calcio US Vibonese Calcio -

22. kolejka

  • 23.01  
    Casertana FC AS Bisceglie 1913 Don Uva APD -
  • 23.01  
    US Vibonese Calcio Catanzaro Calcio 2011 -
  • 23.01  
    SSD Potenza Calcio SS Juve Stabia -
  • 23.01  
    Calcio Catania Matera Calcio -
  • 23.01  
    Rende Calcio 1968 Monopoli Calcio 1966 -
  • 23.01  
    Paganese Calcio 1926 US Siracusa -
  • 23.01  
    ASD Sicula Leonzio ASD Trapani Calcio -
  • 23.01  
    FC Rieti Virtus Francavilla -
  • 23.01  
    Urbs Sportiva Reggina 1914 ADC Viterbese Castrense -

23. kolejka

  • 27.01  
    Catanzaro Calcio 2011 Casertana FC -
  • 27.01  
    SS Juve Stabia Paganese Calcio 1926 -
  • 27.01  
    Monopoli Calcio 1966 Urbs Sportiva Reggina 1914 -
  • 27.01  
    Calcio Catania Rende Calcio 1968 -
  • 27.01  
    USD Cavese 1919 FC Rieti -
  • 27.01  
    Virtus Francavilla ASD Sicula Leonzio -
  • 27.01  
    US Siracusa ASD Trapani Calcio -
  • 27.01  
    Matera Calcio US Vibonese Calcio -
  • 27.01  
    AS Bisceglie 1913 Don Uva APD ADC Viterbese Castrense -

24. kolejka

  • 03.02  
    Matera Calcio AS Bisceglie 1913 Don Uva APD -
  • 03.02  
    US Vibonese Calcio Calcio Catania -
  • 03.02  
    Urbs Sportiva Reggina 1914 Catanzaro Calcio 2011 -
  • 03.02  
    ASD Sicula Leonzio USD Cavese 1919 -
  • 03.02  
    Rende Calcio 1968 SS Juve Stabia -
  • 03.02  
    ASD Trapani Calcio Monopoli Calcio 1966 -
  • 03.02  
    Paganese Calcio 1926 SSD Potenza Calcio -
  • 03.02  
    ADC Viterbese Castrense US Siracusa -
  • 03.02  
    Casertana FC Virtus Francavilla -

25. kolejka

  • 10.02  
    Calcio Catania Casertana FC -
  • 10.02  
    Virtus Francavilla Matera Calcio -
  • 10.02  
    Catanzaro Calcio 2011 Paganese Calcio 1926 -
  • 10.02  
    US Siracusa Urbs Sportiva Reggina 1914 -
  • 10.02  
    SSD Potenza Calcio Rende Calcio 1968 -
  • 10.02  
    FC Rieti ASD Sicula Leonzio -
  • 10.02  
    AS Bisceglie 1913 Don Uva APD ASD Trapani Calcio -
  • 10.02  
    USD Cavese 1919 US Vibonese Calcio -
  • 10.02  
    Monopoli Calcio 1966 ADC Viterbese Castrense -

26. kolejka

  • 13.02  
    ASD Sicula Leonzio AS Bisceglie 1913 Don Uva APD -
  • 13.02  
    ASD Trapani Calcio Calcio Catania -
  • 13.02  
    SS Juve Stabia Catanzaro Calcio 2011 -
  • 13.02  
    Matera Calcio USD Cavese 1919 -
  • 13.02  
    Paganese Calcio 1926 Monopoli Calcio 1966 -
  • 13.02  
    Urbs Sportiva Reggina 1914 SSD Potenza Calcio -
  • 13.02  
    US Vibonese Calcio FC Rieti -
  • 13.02  
    Rende Calcio 1968 US Siracusa -
  • 13.02  
    ADC Viterbese Castrense Virtus Francavilla -

27. kolejka

  • 17.02  
    Monopoli Calcio 1966 SS Juve Stabia -
  • 17.02  
    Casertana FC Matera Calcio -
  • 17.02  
    Calcio Catania Paganese Calcio 1926 -
  • 17.02  
    Virtus Francavilla Urbs Sportiva Reggina 1914 -
  • 17.02  
    AS Bisceglie 1913 Don Uva APD Rende Calcio 1968 -
  • 17.02  
    SSD Potenza Calcio US Siracusa -
  • 17.02  
    FC Rieti ASD Trapani Calcio -
  • 17.02  
    ASD Sicula Leonzio US Vibonese Calcio -
  • 17.02  
    USD Cavese 1919 ADC Viterbese Castrense -

28. kolejka

  • 24.02  
    Paganese Calcio 1926 AS Bisceglie 1913 Don Uva APD -
  • 24.02  
    US Vibonese Calcio Casertana FC -
  • 24.02  
    ADC Viterbese Castrense Calcio Catania -
  • 24.02  
    ASD Trapani Calcio USD Cavese 1919 -
  • 24.02  
    Catanzaro Calcio 2011 Monopoli Calcio 1966 -
  • 24.02  
    SS Juve Stabia Urbs Sportiva Reggina 1914 -
  • 24.02  
    US Siracusa FC Rieti -
  • 24.02  
    SSD Potenza Calcio ASD Sicula Leonzio -
  • 24.02  
    Rende Calcio 1968 Virtus Francavilla -

29. kolejka

  • 03.03  
    AS Bisceglie 1913 Don Uva APD Catanzaro Calcio 2011 -
  • 03.03  
    Casertana FC SS Juve Stabia -
  • 03.03  
    ASD Sicula Leonzio Paganese Calcio 1926 -
  • 03.03  
    Calcio Catania SSD Potenza Calcio -
  • 03.03  
    Urbs Sportiva Reggina 1914 Rende Calcio 1968 -
  • 03.03  
    USD Cavese 1919 US Siracusa -
  • 03.03  
    Matera Calcio ASD Trapani Calcio -
  • 03.03  
    Virtus Francavilla US Vibonese Calcio -
  • 03.03  
    FC Rieti ADC Viterbese Castrense -

30. kolejka

  • 10.03  
    Monopoli Calcio 1966 AS Bisceglie 1913 Don Uva APD -
  • 10.03  
    ASD Trapani Calcio Casertana FC -
  • 10.03  
    Catanzaro Calcio 2011 Calcio Catania -
  • 10.03  
    SS Juve Stabia USD Cavese 1919 -
  • 10.03  
    ADC Viterbese Castrense Matera Calcio -
  • 10.03  
    Paganese Calcio 1926 Urbs Sportiva Reggina 1914 -
  • 10.03  
    SSD Potenza Calcio FC Rieti -
  • 10.03  
    Rende Calcio 1968 ASD Sicula Leonzio -
  • 10.03  
    US Siracusa Virtus Francavilla -

31. kolejka

  • 17.03  
    FC Rieti Catanzaro Calcio 2011 -
  • 17.03  
    Calcio Catania SS Juve Stabia -
  • 17.03  
    ASD Sicula Leonzio Monopoli Calcio 1966 -
  • 17.03  
    USD Cavese 1919 Paganese Calcio 1926 -
  • 17.03  
    Matera Calcio SSD Potenza Calcio -
  • 17.03  
    US Vibonese Calcio Rende Calcio 1968 -
  • 17.03  
    AS Bisceglie 1913 Don Uva APD US Siracusa -
  • 17.03  
    Virtus Francavilla ASD Trapani Calcio -
  • 17.03  
    Casertana FC ADC Viterbese Castrense -

32. kolejka

  • 24.03  
    SSD Potenza Calcio AS Bisceglie 1913 Don Uva APD -
  • 24.03  
    Paganese Calcio 1926 Casertana FC -
  • 24.03  
    Urbs Sportiva Reggina 1914 Calcio Catania -
  • 24.03  
    Rende Calcio 1968 USD Cavese 1919 -
  • 24.03  
    US Siracusa Matera Calcio -
  • 24.03  
    SS Juve Stabia FC Rieti -
  • 24.03  
    Catanzaro Calcio 2011 ASD Sicula Leonzio -
  • 24.03  
    ADC Viterbese Castrense US Vibonese Calcio -
  • 24.03  
    Monopoli Calcio 1966 Virtus Francavilla -

33. kolejka

  • 31.03  
    USD Cavese 1919 Catanzaro Calcio 2011 -
  • 31.03  
    AS Bisceglie 1913 Don Uva APD SS Juve Stabia -
  • 31.03  
    Matera Calcio Monopoli Calcio 1966 -
  • 31.03  
    US Vibonese Calcio Paganese Calcio 1926 -
  • 31.03  
    Virtus Francavilla SSD Potenza Calcio -
  • 31.03  
    FC Rieti Urbs Sportiva Reggina 1914 -
  • 31.03  
    Casertana FC Rende Calcio 1968 -
  • 31.03  
    ASD Sicula Leonzio US Siracusa -
  • 31.03  
    ASD Trapani Calcio ADC Viterbese Castrense -

34. kolejka

  • 07.04  
    Calcio Catania AS Bisceglie 1913 Don Uva APD -
  • 07.04  
    Monopoli Calcio 1966 Casertana FC -
  • 07.04  
    SSD Potenza Calcio USD Cavese 1919 -
  • 07.04  
    Rende Calcio 1968 Matera Calcio -
  • 07.04  
    Paganese Calcio 1926 FC Rieti -
  • 07.04  
    Urbs Sportiva Reggina 1914 ASD Sicula Leonzio -
  • 07.04  
    SS Juve Stabia ASD Trapani Calcio -
  • 07.04  
    US Siracusa US Vibonese Calcio -
  • 07.04  
    Catanzaro Calcio 2011 Virtus Francavilla -

35. kolejka

  • 14.04  
    Virtus Francavilla Calcio Catania -
  • 14.04  
    ADC Viterbese Castrense Catanzaro Calcio 2011 -
  • 14.04  
    ASD Sicula Leonzio SS Juve Stabia -
  • 14.04  
    US Vibonese Calcio Monopoli Calcio 1966 -
  • 14.04  
    Matera Calcio Paganese Calcio 1926 -
  • 14.04  
    ASD Trapani Calcio SSD Potenza Calcio -
  • 14.04  
    USD Cavese 1919 Urbs Sportiva Reggina 1914 -
  • 14.04  
    FC Rieti Rende Calcio 1968 -
  • 14.04  
    Casertana FC US Siracusa -

36. kolejka

  • 20.04  
    Urbs Sportiva Reggina 1914 Casertana FC -
  • 20.04  
    Monopoli Calcio 1966 USD Cavese 1919 -
  • 20.04  
    Catanzaro Calcio 2011 Matera Calcio -
  • 20.04  
    AS Bisceglie 1913 Don Uva APD FC Rieti -
  • 20.04  
    Calcio Catania ASD Sicula Leonzio -
  • 20.04  
    Rende Calcio 1968 ASD Trapani Calcio -
  • 20.04  
    SS Juve Stabia US Vibonese Calcio -
  • 20.04  
    Paganese Calcio 1926 Virtus Francavilla -
  • 20.04  
    SSD Potenza Calcio ADC Viterbese Castrense -

37. kolejka

  • 28.04  
    Virtus Francavilla AS Bisceglie 1913 Don Uva APD -
  • 28.04  
    USD Cavese 1919 Calcio Catania -
  • 28.04  
    US Siracusa Catanzaro Calcio 2011 -
  • 28.04  
    Matera Calcio SS Juve Stabia -
  • 28.04  
    FC Rieti Monopoli Calcio 1966 -
  • 28.04  
    ASD Trapani Calcio Paganese Calcio 1926 -
  • 28.04  
    Casertana FC SSD Potenza Calcio -
  • 28.04  
    US Vibonese Calcio Urbs Sportiva Reggina 1914 -
  • 28.04  
    ADC Viterbese Castrense Rende Calcio 1968 -

38. kolejka

  • 05.05  
    ASD Sicula Leonzio Casertana FC -
  • 05.05  
    AS Bisceglie 1913 Don Uva APD USD Cavese 1919 -
  • 05.05  
    Urbs Sportiva Reggina 1914 Matera Calcio -
  • 05.05  
    Calcio Catania FC Rieti -
  • 05.05  
    Monopoli Calcio 1966 US Siracusa -
  • 05.05  
    Catanzaro Calcio 2011 ASD Trapani Calcio -
  • 05.05  
    SSD Potenza Calcio US Vibonese Calcio -
  • 05.05  
    SS Juve Stabia Virtus Francavilla -
  • 05.05  
    Paganese Calcio 1926 ADC Viterbese Castrense -