Urugwaj - Primera Division

5. kolejka - Primera Division

Tabela Primera Division

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 CF Nacional Montevideo 5 15   5 0 0   11 - 4 7
2 Penarol Montevideo 5 13   4 1 0   9 - 3 6
3 Club Atlético Progreso 5 10   3 1 1   8 - 5 3
4 Danubio Fútbol Club 5 9   2 3 0   9 - 7 2
5 Defensor Montevideo 5 8   2 2 1   10 - 7 3
6 Montevideo Wanderers Fútbol Club 5 8   2 2 1   7 - 8 -1
7 Rampla Juniors Fútbol Club 5 7   2 1 2   7 - 6 1
8 CA Torque 5 7   2 1 2   7 - 6 1
9 Liverpool Montevideo 5 7   2 1 2   4 - 6 -2
10 Club Atlético Cerro 5 7   2 1 2   5 - 10 -5
11 CA Boston River 5 6   2 0 3   6 - 9 -3
12 Club Atlético River Plate 5 4   1 1 3   5 - 9 -4
13 Centro Atlético Fénix 5 3   1 0 4   6 - 7 -1
14 Racing Club de Montevideo 5 3   0 3 2   2 - 5 -3
15 Club Atlético Atenas 5 3   0 3 2   5 - 9 -4
16 Centro Cultural y Deportivo El Tanque Sisley 0 0   0 0 0   0 - 0 0
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł

6. kolejka (następna)

  • 25.08 20:30
  • 25.08 20:30
  • 26.08
  • 26.08 20:00
  • 26.08 20:30
  • 26.08 20:30
  • 26.08 20:30
  • 26.08 23:30

Strzelcy Primera Division

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Gonzalo Ruben Bergessio(CF Nacional Montevideo) 16 1
Miguel David Terans Pérez(Danubio Fútbol Club) 14 1
Cristian Martín Palacios Ferreira(Penarol Montevideo) 12 2

Kartkowicze Primera Division

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Carlos Ayrton Cougo Rivero(Defensor Montevideo) 3 7 10
Mauro Alejandro Brasil Alcaire(Rampla Juniors Fútbol Club) 3 5 8
Gabriel de León Villegas(Rampla Juniors Fútbol Club) 3 2 5

Terminarz / Wyniki Primera Division

6. kolejka

  • 25.08 20:30  
    Club Atlético Cerro Club Atlético Progreso -
  • 25.08 20:30  
    Racing Club de Montevideo Centro Atlético Fénix -
  • 26.08  
    Centro Cultural y Deportivo El Tanque Sisley Club Atlético Atenas -
  • 26.08 20:00  
    CA Boston River Penarol Montevideo -
  • 26.08 20:30  
    Club Atlético River Plate Rampla Juniors Fútbol Club -
  • 26.08 20:30  
    Montevideo Wanderers Fútbol Club CA Torque -
  • 26.08 20:30  
    Liverpool Montevideo Danubio Fútbol Club -
  • 26.08 23:30  
    Defensor Montevideo CF Nacional Montevideo -

7. kolejka

  • 02.09  
    Penarol Montevideo Club Atlético Cerro -
  • 02.09  
    Club Atlético Atenas CA Boston River -
  • 02.09  
    Danubio Fútbol Club Centro Cultural y Deportivo El Tanque Sisley -
  • 02.09  
    CA Torque Liverpool Montevideo -
  • 02.09  
    Rampla Juniors Fútbol Club Montevideo Wanderers Fútbol Club -
  • 02.09  
    Centro Atlético Fénix Club Atlético River Plate -
  • 02.09  
    CF Nacional Montevideo Racing Club de Montevideo -
  • 02.09  
    Club Atlético Progreso Defensor Montevideo -

8. kolejka

  • 09.09  
    Club Atlético Cerro Defensor Montevideo -
  • 09.09  
    Racing Club de Montevideo Club Atlético Progreso -
  • 09.09  
    Club Atlético River Plate CF Nacional Montevideo -
  • 09.09  
    Montevideo Wanderers Fútbol Club Centro Atlético Fénix -
  • 09.09  
    Liverpool Montevideo Rampla Juniors Fútbol Club -
  • 09.09  
    Centro Cultural y Deportivo El Tanque Sisley CA Torque -
  • 09.09  
    CA Boston River Danubio Fútbol Club -
  • 09.09  
    Penarol Montevideo Club Atlético Atenas -

9. kolejka

  • 16.09  
    Club Atlético Atenas Club Atlético Cerro -
  • 16.09  
    Danubio Fútbol Club Penarol Montevideo -
  • 16.09  
    CA Torque CA Boston River -
  • 16.09  
    Rampla Juniors Fútbol Club Centro Cultural y Deportivo El Tanque Sisley -
  • 16.09  
    Centro Atlético Fénix Liverpool Montevideo -
  • 16.09  
    CF Nacional Montevideo Montevideo Wanderers Fútbol Club -
  • 16.09  
    Club Atlético Progreso Club Atlético River Plate -
  • 16.09  
    Defensor Montevideo Racing Club de Montevideo -

10. kolejka

  • 23.09  
    Club Atlético Cerro Racing Club de Montevideo -
  • 23.09  
    Club Atlético River Plate Defensor Montevideo -
  • 23.09  
    Montevideo Wanderers Fútbol Club Club Atlético Progreso -
  • 23.09  
    Liverpool Montevideo CF Nacional Montevideo -
  • 23.09  
    Centro Cultural y Deportivo El Tanque Sisley Centro Atlético Fénix -
  • 23.09  
    CA Boston River Rampla Juniors Fútbol Club -
  • 23.09  
    Penarol Montevideo CA Torque -
  • 23.09  
    Club Atlético Atenas Danubio Fútbol Club -

11. kolejka

  • 30.09  
    Danubio Fútbol Club Club Atlético Cerro -
  • 30.09  
    CA Torque Club Atlético Atenas -
  • 30.09  
    Rampla Juniors Fútbol Club Penarol Montevideo -
  • 30.09  
    Centro Atlético Fénix CA Boston River -
  • 30.09  
    CF Nacional Montevideo Centro Cultural y Deportivo El Tanque Sisley -
  • 30.09  
    Club Atlético Progreso Liverpool Montevideo -
  • 30.09  
    Defensor Montevideo Montevideo Wanderers Fútbol Club -
  • 30.09  
    Racing Club de Montevideo Club Atlético River Plate -

12. kolejka

  • 07.10  
    Club Atlético Cerro Club Atlético River Plate -
  • 07.10  
    Montevideo Wanderers Fútbol Club Racing Club de Montevideo -
  • 07.10  
    Liverpool Montevideo Defensor Montevideo -
  • 07.10  
    Centro Cultural y Deportivo El Tanque Sisley Club Atlético Progreso -
  • 07.10  
    CA Boston River CF Nacional Montevideo -
  • 07.10  
    Penarol Montevideo Centro Atlético Fénix -
  • 07.10  
    Club Atlético Atenas Rampla Juniors Fútbol Club -
  • 07.10  
    Danubio Fútbol Club CA Torque -

13. kolejka

  • 14.10  
    CA Torque Club Atlético Cerro -
  • 14.10  
    Rampla Juniors Fútbol Club Danubio Fútbol Club -
  • 14.10  
    Centro Atlético Fénix Club Atlético Atenas -
  • 14.10  
    CF Nacional Montevideo Penarol Montevideo -
  • 14.10  
    Club Atlético Progreso CA Boston River -
  • 14.10  
    Defensor Montevideo Centro Cultural y Deportivo El Tanque Sisley -
  • 14.10  
    Racing Club de Montevideo Liverpool Montevideo -
  • 14.10  
    Club Atlético River Plate Montevideo Wanderers Fútbol Club -

14. kolejka

  • 21.10  
    Club Atlético Cerro Montevideo Wanderers Fútbol Club -
  • 21.10  
    Liverpool Montevideo Club Atlético River Plate -
  • 21.10  
    Centro Cultural y Deportivo El Tanque Sisley Racing Club de Montevideo -
  • 21.10  
    CA Boston River Defensor Montevideo -
  • 21.10  
    Penarol Montevideo Club Atlético Progreso -
  • 21.10  
    Club Atlético Atenas CF Nacional Montevideo -
  • 21.10  
    Danubio Fútbol Club Centro Atlético Fénix -
  • 21.10  
    CA Torque Rampla Juniors Fútbol Club -

15. kolejka

  • 28.10  
    Rampla Juniors Fútbol Club Club Atlético Cerro -
  • 28.10  
    Centro Atlético Fénix CA Torque -
  • 28.10  
    CF Nacional Montevideo Danubio Fútbol Club -
  • 28.10  
    Club Atlético Progreso Club Atlético Atenas -
  • 28.10  
    Defensor Montevideo Penarol Montevideo -
  • 28.10  
    Racing Club de Montevideo CA Boston River -
  • 28.10  
    Club Atlético River Plate Centro Cultural y Deportivo El Tanque Sisley -
  • 28.10  
    Montevideo Wanderers Fútbol Club Liverpool Montevideo -