Urugwaj - Primera Division

1. kolejka - Primera Division

Tabela Primera Division

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Defensor Montevideo 1 3   1 0 0   5 - 2 3
2 CF Nacional Montevideo 1 3   1 0 0   3 - 2 1
3 Club Atlético River Plate 1 3   1 0 0   3 - 2 1
4 Rampla Juniors Fútbol Club 1 3   1 0 0   1 - 0 1
5 Danubio Fútbol Club 1 1   0 1 0   2 - 2 0
6 Club Atlético Progreso 1 1   0 1 0   2 - 2 0
7 Club Atlético Cerro 1 1   0 1 0   1 - 1 0
8 Liverpool Montevideo 1 1   0 1 0   1 - 1 0
9 Penarol Montevideo 1 1   0 1 0   1 - 1 0
10 Racing Club de Montevideo 1 1   0 1 0   1 - 1 0
11 Centro Cultural y Deportivo El Tanque Sisley 0 0   0 0 0   0 - 0 0
12 Montevideo Wanderers Fútbol Club 0 0   0 0 0   0 - 0 0
13 CA Boston River 1 0   0 0 1   2 - 3 -1
14 CA Torque 1 0   0 0 1   2 - 3 -1
15 Centro Atlético Fénix 1 0   0 0 1   0 - 1 -1
16 Club Atlético Atenas 1 0   0 0 1   2 - 5 -3
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł

2. kolejka (następna)

  • 28.07 20:00
  • 28.07 20:00
  • 28.07 23:00
  • 29.07
  • 29.07 20:00
  • 29.07 20:00
  • 29.07 20:00
  • 29.07 20:00

Strzelcy Primera Division

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Gonzalo Ruben Bergessio(CF Nacional Montevideo) 15 1
Miguel David Terans Pérez(Danubio Fútbol Club) 14 1
Cristian Martín Palacios Ferreira(Penarol Montevideo) 12 2

Kartkowicze Primera Division

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Carlos Ayrton Cougo Rivero(Defensor Montevideo) 3 6 9
Gabriel de León Villegas(Rampla Juniors Fútbol Club) 3 2 5
Matías Fernando Soto de Freitas(Rampla Juniors Fútbol Club) 2 10 12

Terminarz / Wyniki Primera Division

2. kolejka

  • 28.07 20:00  
    Club Atlético Progreso CA Torque -
  • 28.07 20:00  
    Defensor Montevideo Danubio Fútbol Club -
  • 28.07 23:00  
    CF Nacional Montevideo Rampla Juniors Fútbol Club -
  • 29.07  
    Liverpool Montevideo Centro Cultural y Deportivo El Tanque Sisley -
  • 29.07 20:00  
    Club Atlético Cerro Centro Atlético Fénix -
  • 29.07 20:00  
    Racing Club de Montevideo Club Atlético Atenas -
  • 29.07 20:00  
    Club Atlético River Plate Penarol Montevideo -
  • 29.07 20:00  
    Montevideo Wanderers Fútbol Club CA Boston River -

3. kolejka

  • 05.08  
    Centro Cultural y Deportivo El Tanque Sisley Club Atlético Cerro -
  • 05.08  
    CA Boston River Liverpool Montevideo -
  • 05.08  
    Penarol Montevideo Montevideo Wanderers Fútbol Club -
  • 05.08  
    Club Atlético Atenas Club Atlético River Plate -
  • 05.08  
    Danubio Fútbol Club Racing Club de Montevideo -
  • 05.08  
    CA Torque Defensor Montevideo -
  • 05.08  
    Rampla Juniors Fútbol Club Club Atlético Progreso -
  • 05.08  
    Centro Atlético Fénix CF Nacional Montevideo -

4. kolejka

  • 12.08  
    Club Atlético Cerro CF Nacional Montevideo -
  • 12.08  
    Club Atlético Progreso Centro Atlético Fénix -
  • 12.08  
    Defensor Montevideo Rampla Juniors Fútbol Club -
  • 12.08  
    Racing Club de Montevideo CA Torque -
  • 12.08  
    Club Atlético River Plate Danubio Fútbol Club -
  • 12.08  
    Montevideo Wanderers Fútbol Club Club Atlético Atenas -
  • 12.08  
    Liverpool Montevideo Penarol Montevideo -
  • 12.08  
    Centro Cultural y Deportivo El Tanque Sisley CA Boston River -

5. kolejka

  • 19.08  
    CA Boston River Club Atlético Cerro -
  • 19.08  
    Penarol Montevideo Centro Cultural y Deportivo El Tanque Sisley -
  • 19.08  
    Club Atlético Atenas Liverpool Montevideo -
  • 19.08  
    Danubio Fútbol Club Montevideo Wanderers Fútbol Club -
  • 19.08  
    CA Torque Club Atlético River Plate -
  • 19.08  
    Rampla Juniors Fútbol Club Racing Club de Montevideo -
  • 19.08  
    Centro Atlético Fénix Defensor Montevideo -
  • 19.08  
    CF Nacional Montevideo Club Atlético Progreso -

6. kolejka

  • 26.08  
    Club Atlético Cerro Club Atlético Progreso -
  • 26.08  
    Defensor Montevideo CF Nacional Montevideo -
  • 26.08  
    Racing Club de Montevideo Centro Atlético Fénix -
  • 26.08  
    Club Atlético River Plate Rampla Juniors Fútbol Club -
  • 26.08  
    Montevideo Wanderers Fútbol Club CA Torque -
  • 26.08  
    Liverpool Montevideo Danubio Fútbol Club -
  • 26.08  
    Centro Cultural y Deportivo El Tanque Sisley Club Atlético Atenas -
  • 26.08  
    CA Boston River Penarol Montevideo -

7. kolejka

  • 02.09  
    Penarol Montevideo Club Atlético Cerro -
  • 02.09  
    Club Atlético Atenas CA Boston River -
  • 02.09  
    Danubio Fútbol Club Centro Cultural y Deportivo El Tanque Sisley -
  • 02.09  
    CA Torque Liverpool Montevideo -
  • 02.09  
    Rampla Juniors Fútbol Club Montevideo Wanderers Fútbol Club -
  • 02.09  
    Centro Atlético Fénix Club Atlético River Plate -
  • 02.09  
    CF Nacional Montevideo Racing Club de Montevideo -
  • 02.09  
    Club Atlético Progreso Defensor Montevideo -

8. kolejka

  • 09.09  
    Club Atlético Cerro Defensor Montevideo -
  • 09.09  
    Racing Club de Montevideo Club Atlético Progreso -
  • 09.09  
    Club Atlético River Plate CF Nacional Montevideo -
  • 09.09  
    Montevideo Wanderers Fútbol Club Centro Atlético Fénix -
  • 09.09  
    Liverpool Montevideo Rampla Juniors Fútbol Club -
  • 09.09  
    Centro Cultural y Deportivo El Tanque Sisley CA Torque -
  • 09.09  
    CA Boston River Danubio Fútbol Club -
  • 09.09  
    Penarol Montevideo Club Atlético Atenas -

9. kolejka

  • 16.09  
    Club Atlético Atenas Club Atlético Cerro -
  • 16.09  
    Danubio Fútbol Club Penarol Montevideo -
  • 16.09  
    CA Torque CA Boston River -
  • 16.09  
    Rampla Juniors Fútbol Club Centro Cultural y Deportivo El Tanque Sisley -
  • 16.09  
    Centro Atlético Fénix Liverpool Montevideo -
  • 16.09  
    CF Nacional Montevideo Montevideo Wanderers Fútbol Club -
  • 16.09  
    Club Atlético Progreso Club Atlético River Plate -
  • 16.09  
    Defensor Montevideo Racing Club de Montevideo -

10. kolejka

  • 23.09  
    Club Atlético Cerro Racing Club de Montevideo -
  • 23.09  
    Club Atlético River Plate Defensor Montevideo -
  • 23.09  
    Montevideo Wanderers Fútbol Club Club Atlético Progreso -
  • 23.09  
    Liverpool Montevideo CF Nacional Montevideo -
  • 23.09  
    Centro Cultural y Deportivo El Tanque Sisley Centro Atlético Fénix -
  • 23.09  
    CA Boston River Rampla Juniors Fútbol Club -
  • 23.09  
    Penarol Montevideo CA Torque -
  • 23.09  
    Club Atlético Atenas Danubio Fútbol Club -

11. kolejka

  • 30.09  
    Danubio Fútbol Club Club Atlético Cerro -
  • 30.09  
    CA Torque Club Atlético Atenas -
  • 30.09  
    Rampla Juniors Fútbol Club Penarol Montevideo -
  • 30.09  
    Centro Atlético Fénix CA Boston River -
  • 30.09  
    CF Nacional Montevideo Centro Cultural y Deportivo El Tanque Sisley -
  • 30.09  
    Club Atlético Progreso Liverpool Montevideo -
  • 30.09  
    Defensor Montevideo Montevideo Wanderers Fútbol Club -
  • 30.09  
    Racing Club de Montevideo Club Atlético River Plate -

12. kolejka

  • 07.10  
    Club Atlético Cerro Club Atlético River Plate -
  • 07.10  
    Montevideo Wanderers Fútbol Club Racing Club de Montevideo -
  • 07.10  
    Liverpool Montevideo Defensor Montevideo -
  • 07.10  
    Centro Cultural y Deportivo El Tanque Sisley Club Atlético Progreso -
  • 07.10  
    CA Boston River CF Nacional Montevideo -
  • 07.10  
    Penarol Montevideo Centro Atlético Fénix -
  • 07.10  
    Club Atlético Atenas Rampla Juniors Fútbol Club -
  • 07.10  
    Danubio Fútbol Club CA Torque -

13. kolejka

  • 14.10  
    CA Torque Club Atlético Cerro -
  • 14.10  
    Rampla Juniors Fútbol Club Danubio Fútbol Club -
  • 14.10  
    Centro Atlético Fénix Club Atlético Atenas -
  • 14.10  
    CF Nacional Montevideo Penarol Montevideo -
  • 14.10  
    Club Atlético Progreso CA Boston River -
  • 14.10  
    Defensor Montevideo Centro Cultural y Deportivo El Tanque Sisley -
  • 14.10  
    Racing Club de Montevideo Liverpool Montevideo -
  • 14.10  
    Club Atlético River Plate Montevideo Wanderers Fútbol Club -

14. kolejka

  • 21.10  
    Club Atlético Cerro Montevideo Wanderers Fútbol Club -
  • 21.10  
    Liverpool Montevideo Club Atlético River Plate -
  • 21.10  
    Centro Cultural y Deportivo El Tanque Sisley Racing Club de Montevideo -
  • 21.10  
    CA Boston River Defensor Montevideo -
  • 21.10  
    Penarol Montevideo Club Atlético Progreso -
  • 21.10  
    Club Atlético Atenas CF Nacional Montevideo -
  • 21.10  
    Danubio Fútbol Club Centro Atlético Fénix -
  • 21.10  
    CA Torque Rampla Juniors Fútbol Club -

15. kolejka

  • 28.10  
    Rampla Juniors Fútbol Club Club Atlético Cerro -
  • 28.10  
    Centro Atlético Fénix CA Torque -
  • 28.10  
    CF Nacional Montevideo Danubio Fútbol Club -
  • 28.10  
    Club Atlético Progreso Club Atlético Atenas -
  • 28.10  
    Defensor Montevideo Penarol Montevideo -
  • 28.10  
    Racing Club de Montevideo CA Boston River -
  • 28.10  
    Club Atlético River Plate Centro Cultural y Deportivo El Tanque Sisley -
  • 28.10  
    Montevideo Wanderers Fútbol Club Liverpool Montevideo -