Słowacja - Super Liga

10. kolejka - Super Liga

  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony

Tabela Super Liga

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 ŠK Slovan Bratysława 22 55   17 4 1   46 - 11 35
2 MSK Żilina 22 45   13 6 3   38 - 17 21
3 DAC 1904 Dunajska Streda 22 38   11 5 6   31 - 25 6
4 FC Spartak Trnava 22 30   9 3 10   25 - 26 -1
5 MFK Zemplín Michalovce 22 30   8 6 8   28 - 32 -4
6 MFK Rużomberok 22 28   6 10 6   25 - 27 -2
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europejska
  • spadek

Strzelcy Super Liga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Andraż Szporar(ŠK Slovan Bratysława) 12 2
Milan Ristovski(FC Nitra) 9 1
Issa Modibo Sidibé(MFK Zemplín Michalovce) 8 0

Kartkowicze Super Liga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Alexander Mojžiš(MFK Rużomberok) 2 2 4
Bogdan Alexandru Mitrea(FC Spartak Trnava) 1 6 7
Filip Kaša(MSK Żilina) 1 6 7

Terminarz / Wyniki Super Liga

1. kolejka

  • przełożony  
    MFK Rużomberok ŠK Slovan Bratysława -
  • przełożony  
    MSK Żilina FC Spartak Trnava -
  • przełożony  
    DAC 1904 Dunajska Streda MFK Zemplín Michalovce -

2. kolejka

  • przełożony  
    ŠK Slovan Bratysława DAC 1904 Dunajska Streda -
  • przełożony  
    MFK Zemplín Michalovce MSK Żilina -
  • przełożony  
    FC Spartak Trnava MFK Rużomberok -

3. kolejka

  • przełożony  
    MFK Rużomberok MFK Zemplín Michalovce -
  • przełożony  
    ŠK Slovan Bratysława FC Spartak Trnava -
  • przełożony  
    DAC 1904 Dunajska Streda MSK Żilina -

4. kolejka

  • przełożony  
    MFK Zemplín Michalovce FC Spartak Trnava -
  • przełożony  
    MSK Żilina ŠK Slovan Bratysława -
  • przełożony  
    MFK Rużomberok DAC 1904 Dunajska Streda -

5. kolejka

  • przełożony  
    ŠK Slovan Bratysława MFK Zemplín Michalovce -
  • przełożony  
    MSK Żilina MFK Rużomberok -
  • przełożony  
    FC Spartak Trnava DAC 1904 Dunajska Streda -

6. kolejka

  • przełożony  
    MFK Zemplín Michalovce MFK Rużomberok -
  • przełożony  
    FC Spartak Trnava MSK Żilina -
  • przełożony  
    DAC 1904 Dunajska Streda ŠK Slovan Bratysława -

7. kolejka

  • przełożony  
    MFK Zemplín Michalovce ŠK Slovan Bratysława -
  • przełożony  
    MFK Rużomberok FC Spartak Trnava -
  • przełożony  
    MSK Żilina DAC 1904 Dunajska Streda -

8. kolejka

  • przełożony  
    DAC 1904 Dunajska Streda MFK Rużomberok -
  • przełożony  
    FC Spartak Trnava MFK Zemplín Michalovce -
  • przełożony  
    ŠK Slovan Bratysława MSK Żilina -

9. kolejka

  • przełożony  
    MFK Zemplín Michalovce DAC 1904 Dunajska Streda -
  • przełożony  
    MFK Rużomberok MSK Żilina -
  • przełożony  
    FC Spartak Trnava ŠK Slovan Bratysława -

10. kolejka

  • przełożony  
    MSK Żilina MFK Zemplín Michalovce -
  • przełożony  
    ŠK Slovan Bratysława MFK Rużomberok -
  • przełożony  
    DAC 1904 Dunajska Streda FC Spartak Trnava -