Rumunia - Liga I

6. kolejka - Liga I

Tabela Liga I online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   CF Chindia Târgovişte 6 14   4 2 0   7 - 1 6
2   Dinamo Bukareszt 6 10   3 1 2   7 - 7 0
3   CS Gaz Metan Mediaş 6 9   2 3 1   9 - 6 3
4   AFC UTA Arad 6 9   3 0 3   5 - 7 -2
5   ACS Campionii Fotbal Club Argeş 5 8   2 2 1   6 - 3 3
6   AFC Hermannstadt Sibiu 6 7   2 1 3   4 - 7 -3
7   FC Voluntari 5 7   2 1 2   3 - 4 -1
8   FC Viitorul Constanţa 6 7   2 1 3   5 - 4 1
9   FC Astra Ploeszti 6 5   1 2 3   5 - 6 -1
10   ACSM Politehnica Iași 6 4   1 1 4   3 - 9 -6
  • Zespół w trakcie meczu

7. kolejka (następna)

  • 08.05 12:30
  • 08.05 20:15
  • 09.05 13:00
  • 09.05 15:30
  • 10.05 15:45

Strzelcy Liga I

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Florin Lucian Tănase(Steaua Bukareszt) 22 6
Cephas Malele(ACS Campionii Fotbal Club Argeş) 17 8
Dennis Man(Steaua Bukareszt) 14 1

Kartkowicze Liga I

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Valentin Gheorghe(FC Astra Ploeszti) 2 8 10
Ondřej Bačo(CS Gaz Metan Mediaş) 2 7 9
Florin Bejan(Dinamo Bukareszt) 2 5 7

Terminarz / Wyniki Liga I

6. kolejka

7. kolejka

  • 08.05 12:30  
    CS Gaz Metan Mediaş FC Astra Ploeszti -
  • 08.05 20:15  
    Dinamo Bukareszt AFC Hermannstadt Sibiu -
  • 09.05 13:00  
    AFC UTA Arad ACSM Politehnica Iași -
  • 09.05 15:30  
    FC Viitorul Constanţa ACS Campionii Fotbal Club Argeş -
  • 10.05 15:45  
    FC Voluntari CF Chindia Târgovişte -

8. kolejka

  • 14.05 16:30  
    CF Chindia Târgovişte FC Viitorul Constanţa -
  • 15.05 13:00  
    FC Astra Ploeszti FC Voluntari -
  • 15.05 15:30  
    ACSM Politehnica Iași AFC Hermannstadt Sibiu -
  • 16.05 13:00  
    AFC UTA Arad CS Gaz Metan Mediaş -
  • 16.05 15:30  
    ACS Campionii Fotbal Club Argeş Dinamo Bukareszt -

9. kolejka

  • 20.05 19:30  
    AFC Hermannstadt Sibiu ACS Campionii Fotbal Club Argeş -
  • 20.05 19:30  
    FC Viitorul Constanţa FC Astra Ploeszti -
  • 20.05 19:30  
    CS Gaz Metan Mediaş ACSM Politehnica Iași -
  • 20.05 19:30  
    FC Voluntari AFC UTA Arad -
  • 20.05 19:30  
    Dinamo Bukareszt CF Chindia Târgovişte -