Polska - 3. liga

29. kolejka - 3. liga

  • 05.05 16:00
  • 05.05 17:00
  • 05.05 18:00
  • 05.05 18:00
  • 05.05 18:00
  • 05.05 18:00
  • 05.05 18:00
  • 05.05 18:00
  • 05.05 18:00

Tabela 3. liga online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   Ruch Chorzów 14 39   13 0 1   34 - 8 26
2   Pniówek Pawłowice Śląskie 15 37   12 1 2   28 - 11 17
3   Polonia Bytom 14 34   11 1 2   31 - 15 16
4   Ślęza Wrocław 14 30   9 3 2   40 - 14 26
5   BTS Rekord Bielsko-Biała 14 24   7 3 4   29 - 20 9
6   KS Lechia Zielona Góra 13 22   6 4 3   18 - 12 6
7   MZKS Stal Brzeg 15 22   6 4 5   21 - 23 -2
8   LKS Goczałkowice Zdrój 15 21   6 3 6   24 - 22 2
9   Zagłębie Lubin II 14 20   6 2 6   24 - 19 5
10   KS Górnik Zabrze II 18 18   5 3 10   23 - 31 -8
11   MKS Piast Żmigród 14 17   4 5 5   22 - 19 3
12   Gwarek Tarnowskie Góry 15 16   4 4 7   22 - 29 -7
13   LKS Foto-Higiena Gać Oława 14 14   4 2 8   23 - 34 -11
14   Energetyk ROW Rybnik 14 14   3 5 6   18 - 29 -11
15   KP Warta Gorzów Wielkopolski 14 13   4 1 9   15 - 18 -3
16   MKS Miedź Legnica II 14 13   3 4 7   12 - 21 -9
17   MKS Kluczbork 14 13   3 4 7   17 - 32 -15
18   KS Polonia Nysa 14 9   2 3 9   16 - 30 -14
19   MKS Polonia-Stal Świdnica 15 9   3 0 12   16 - 46 -30
  • Zespół w trakcie meczu

30. kolejka (następna)

  • 08.05 13:00
  • 08.05 14:00
  • 08.05 17:00
  • 08.05 17:00
  • 08.05 17:00
  • 08.05 17:00
  • 08.05 17:00
  • 09.05 15:00
  • 09.05 17:00

Terminarz / Wyniki 3. liga

29. kolejka

  • 05.05 16:00  
    MKS Miedź Legnica II Gwarek Tarnowskie Góry -
  • 05.05 17:00  
    MKS Kluczbork Polonia Bytom -
  • 05.05 18:00  
    MKS Piast Żmigród Zagłębie Lubin II -
  • 05.05 18:00  
    Ślęza Wrocław LKS Foto-Higiena Gać Oława -
  • 05.05 18:00  
    LKS Goczałkowice Zdrój MZKS Stal Brzeg -
  • 05.05 18:00  
    Ruch Chorzów BTS Rekord Bielsko-Biała -
  • 05.05 18:00  
    KS Górnik Zabrze II Energetyk ROW Rybnik -
  • 05.05 18:00  
    MKS Polonia-Stal Świdnica KS Polonia Nysa -
  • 05.05 18:00  
    KP Warta Gorzów Wielkopolski KS Lechia Zielona Góra -

30. kolejka

  • 08.05 13:00  
    Zagłębie Lubin II Ślęza Wrocław -
  • 08.05 14:00  
    BTS Rekord Bielsko-Biała KP Warta Gorzów Wielkopolski -
  • 08.05 17:00  
    Polonia Bytom MKS Piast Żmigród -
  • 08.05 17:00  
    KS Polonia Nysa Ruch Chorzów -
  • 08.05 17:00  
    KS Lechia Zielona Góra MKS Kluczbork -
  • 08.05 17:00  
    MZKS Stal Brzeg KS Górnik Zabrze II -
  • 08.05 17:00  
    LKS Foto-Higiena Gać Oława MKS Miedź Legnica II -
  • 09.05 15:00  
    Gwarek Tarnowskie Góry Pniówek Pawłowice Śląskie -
  • 09.05 17:00  
    Energetyk ROW Rybnik MKS Polonia-Stal Świdnica -

31. kolejka

  • 15.05 17:00  
    Ruch Chorzów Energetyk ROW Rybnik -
  • 15.05 17:00  
    KP Warta Gorzów Wielkopolski KS Polonia Nysa -
  • 15.05 17:00  
    Zagłębie Lubin II LKS Foto-Higiena Gać Oława -
  • 15.05 17:00  
    MKS Piast Żmigród KS Lechia Zielona Góra -
  • 15.05 17:00  
    Pniówek Pawłowice Śląskie MKS Miedź Legnica II -
  • 15.05 17:00  
    MKS Polonia-Stal Świdnica MZKS Stal Brzeg -
  • 15.05 17:00  
    LKS Goczałkowice Zdrój Gwarek Tarnowskie Góry -
  • 15.05 17:00  
    MKS Kluczbork BTS Rekord Bielsko-Biała -
  • 15.05 17:00  
    Ślęza Wrocław Polonia Bytom -

32. kolejka

  • 22.05 17:00  
    Polonia Bytom Zagłębie Lubin II -
  • 22.05 17:00  
    KS Lechia Zielona Góra Ślęza Wrocław -
  • 22.05 17:00  
    BTS Rekord Bielsko-Biała MKS Piast Żmigród -
  • 22.05 17:00  
    KS Polonia Nysa MKS Kluczbork -
  • 22.05 17:00  
    Energetyk ROW Rybnik KP Warta Gorzów Wielkopolski -
  • 22.05 17:00  
    LKS Foto-Higiena Gać Oława Pniówek Pawłowice Śląskie -
  • 22.05 17:00  
    MKS Miedź Legnica II LKS Goczałkowice Zdrój -
  • 22.05 17:00  
    MZKS Stal Brzeg Ruch Chorzów -
  • 22.05 17:00  
    Gwarek Tarnowskie Góry KS Górnik Zabrze II -

33. kolejka

  • 26.05 18:00  
    KP Warta Gorzów Wielkopolski MZKS Stal Brzeg -
  • 26.05 18:00  
    MKS Polonia-Stal Świdnica Gwarek Tarnowskie Góry -
  • 26.05 18:00  
    LKS Goczałkowice Zdrój Pniówek Pawłowice Śląskie -
  • 26.05 18:00  
    KS Górnik Zabrze II MKS Miedź Legnica II -
  • 26.05 18:00  
    MKS Kluczbork Energetyk ROW Rybnik -
  • 26.05 18:00  
    Zagłębie Lubin II KS Lechia Zielona Góra -
  • 26.05 18:00  
    Polonia Bytom LKS Foto-Higiena Gać Oława -
  • 26.05 18:00  
    Ślęza Wrocław BTS Rekord Bielsko-Biała -
  • 26.05 18:00  
    MKS Piast Żmigród KS Polonia Nysa -

34. kolejka

  • 29.05 17:00  
    MZKS Stal Brzeg MKS Kluczbork -
  • 29.05 17:00  
    Gwarek Tarnowskie Góry Ruch Chorzów -
  • 29.05 17:00  
    MKS Miedź Legnica II MKS Polonia-Stal Świdnica -
  • 29.05 17:00  
    Energetyk ROW Rybnik MKS Piast Żmigród -
  • 29.05 17:00  
    Pniówek Pawłowice Śląskie KS Górnik Zabrze II -
  • 29.05 17:00  
    LKS Foto-Higiena Gać Oława LKS Goczałkowice Zdrój -
  • 29.05 17:00  
    BTS Rekord Bielsko-Biała Zagłębie Lubin II -
  • 29.05 17:00  
    KS Lechia Zielona Góra Polonia Bytom -
  • 29.05 17:00  
    KS Polonia Nysa Ślęza Wrocław -

35. kolejka

  • 02.06 18:00  
    KP Warta Gorzów Wielkopolski Gwarek Tarnowskie Góry -
  • 02.06 18:00  
    Ruch Chorzów MKS Miedź Legnica II -
  • 02.06 18:00  
    MKS Piast Żmigród MZKS Stal Brzeg -
  • 02.06 18:00  
    Ślęza Wrocław Energetyk ROW Rybnik -
  • 02.06 18:00  
    KS Górnik Zabrze II LKS Goczałkowice Zdrój -
  • 02.06 18:00  
    Zagłębie Lubin II KS Polonia Nysa -
  • 02.06 18:00  
    Polonia Bytom BTS Rekord Bielsko-Biała -
  • 02.06 18:00  
    MKS Polonia-Stal Świdnica Pniówek Pawłowice Śląskie -
  • 02.06 18:00  
    KS Lechia Zielona Góra LKS Foto-Higiena Gać Oława -

36. kolejka

  • 05.06 17:00  
    MKS Miedź Legnica II KP Warta Gorzów Wielkopolski -
  • 05.06 17:00  
    LKS Goczałkowice Zdrój MKS Polonia-Stal Świdnica -
  • 05.06 17:00  
    Pniówek Pawłowice Śląskie Ruch Chorzów -
  • 05.06 17:00  
    LKS Foto-Higiena Gać Oława KS Górnik Zabrze II -
  • 05.06 17:00  
    KS Polonia Nysa Polonia Bytom -
  • 05.06 17:00  
    Gwarek Tarnowskie Góry MKS Kluczbork -
  • 05.06 17:00  
    MZKS Stal Brzeg Ślęza Wrocław -
  • 05.06 17:00  
    Energetyk ROW Rybnik Zagłębie Lubin II -
  • 05.06 17:00  
    BTS Rekord Bielsko-Biała KS Lechia Zielona Góra -

37. kolejka

  • 12.06 17:00  
    Zagłębie Lubin II MZKS Stal Brzeg -
  • 12.06 17:00  
    Polonia Bytom Energetyk ROW Rybnik -
  • 12.06 17:00  
    BTS Rekord Bielsko-Biała LKS Foto-Higiena Gać Oława -
  • 12.06 17:00  
    MKS Polonia-Stal Świdnica KS Górnik Zabrze II -
  • 12.06 17:00  
    KP Warta Gorzów Wielkopolski Pniówek Pawłowice Śląskie -
  • 12.06 17:00  
    Ruch Chorzów LKS Goczałkowice Zdrój -
  • 12.06 17:00  
    MKS Kluczbork MKS Miedź Legnica II -
  • 12.06 17:00  
    KS Lechia Zielona Góra KS Polonia Nysa -
  • 12.06 17:00  
    MKS Piast Żmigród Gwarek Tarnowskie Góry -

38. kolejka

  • 19.06 17:00  
    KS Górnik Zabrze II Ruch Chorzów -
  • 19.06 17:00  
    LKS Goczałkowice Zdrój KP Warta Gorzów Wielkopolski -
  • 19.06 17:00  
    LKS Foto-Higiena Gać Oława MKS Polonia-Stal Świdnica -
  • 19.06 17:00  
    KS Polonia Nysa BTS Rekord Bielsko-Biała -
  • 19.06 17:00  
    Energetyk ROW Rybnik KS Lechia Zielona Góra -
  • 19.06 17:00  
    Gwarek Tarnowskie Góry Ślęza Wrocław -
  • 19.06 17:00  
    MKS Miedź Legnica II MKS Piast Żmigród -
  • 19.06 17:00  
    MZKS Stal Brzeg Polonia Bytom -
  • 19.06 17:00  
    Pniówek Pawłowice Śląskie MKS Kluczbork -