Polska - 3. liga

9. kolejka - 3. liga

  • 25.09 16:00
  • 26.09 15:00
  • 26.09 15:00
  • 26.09 16:00
  • 26.09 16:00
  • 26.09 16:00
  • 26.09 16:00
  • 26.09 16:00
  • 26.09 16:00
  • 26.09 19:30
  • 27.09 11:00

Tabela 3. liga online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   KS Polonia Środa Wielkopolska 8 24   8 0 0   24 - 7 17
2   Radunia Stężyca 8 21   7 0 1   27 - 6 21
3   Bałtyk Gdynia 8 18   5 3 0   14 - 7 7
4   OKS Świt Skolwin (Szczecin) 8 17   5 2 1   18 - 8 10
5   Kotwica Kołobrzeg 8 15   4 3 1   13 - 10 3
6   Nielba Wągrowiec 8 13   4 1 3   19 - 13 6
7   Jarota Jarocin 8 12   3 3 2   18 - 12 6
8   KKPN Bałtyk Koszalin 8 11   3 2 3   18 - 13 5
9   Sokół Kleczew 8 11   3 2 3   16 - 11 5
10   Unia Swarzędz 8 11   3 2 3   11 - 10 1
11   Toruński Klub Piłkarski Elana 7 10   2 4 1   12 - 7 5
12   GKS Przodkowo 8 10   2 4 2   14 - 12 2
13   KS Pomorzanin Toruń 8 10   2 4 2   10 - 10 0
14   MKS Pogoń Szczecin II 8 10   3 1 4   17 - 20 -3
15   KP Starogard Gdański 7 10   3 1 3   12 - 15 -3
16   MLKS Unia Janikowo 8 10   3 1 4   14 - 20 -6
17   KS Gwardia Koszalin 8 9   3 0 5   11 - 10 1
18   Flota Świnoujście 8 9   2 3 3   12 - 21 -9
19   WKS Gryf Wejherowo 8 7   2 1 5   9 - 21 -12
20   Chemik Police 8 2   0 2 6   4 - 21 -17
21   Górnik Konin 8 1   0 1 7   5 - 21 -16
22   Mieszko Gniezno 8 0   0 0 8   6 - 29 -23
  • Zespół w trakcie meczu

10. kolejka (następna)

  • 03.10 13:00
  • 03.10 14:00
  • 03.10 14:00
  • 03.10 15:00
  • 03.10 15:00
  • 03.10 15:00
  • 03.10 16:00
  • 03.10 16:00
  • 04.10 12:00
  • 04.10 15:00
  • 04.10 20:08

Terminarz / Wyniki 3. liga

9. kolejka

  • 25.09 16:00  
    KS Polonia Środa Wielkopolska Chemik Police -
  • 26.09 15:00  
    Nielba Wągrowiec Unia Swarzędz -
  • 26.09 15:00  
    MLKS Unia Janikowo Jarota Jarocin -
  • 26.09 16:00  
    Sokół Kleczew Toruński Klub Piłkarski Elana -
  • 26.09 16:00  
    Flota Świnoujście GKS Przodkowo -
  • 26.09 16:00  
    KP Starogard Gdański OKS Świt Skolwin (Szczecin) -
  • 26.09 16:00  
    Kotwica Kołobrzeg KS Gwardia Koszalin -
  • 26.09 16:00  
    WKS Gryf Wejherowo KKPN Bałtyk Koszalin -
  • 26.09 16:00  
    KS Pomorzanin Toruń Radunia Stężyca -
  • 26.09 19:30  
    Bałtyk Gdynia Górnik Konin -
  • 27.09 11:00  
    MKS Pogoń Szczecin II Mieszko Gniezno -

10. kolejka

  • 03.10 13:00  
    Unia Swarzędz Flota Świnoujście -
  • 03.10 14:00  
    GKS Przodkowo KS Polonia Środa Wielkopolska -
  • 03.10 14:00  
    Chemik Police KS Pomorzanin Toruń -
  • 03.10 15:00  
    KS Gwardia Koszalin Nielba Wągrowiec -
  • 03.10 15:00  
    WKS Gryf Wejherowo KP Starogard Gdański -
  • 03.10 15:00  
    OKS Świt Skolwin (Szczecin) Kotwica Kołobrzeg -
  • 03.10 16:00  
    Górnik Konin Sokół Kleczew -
  • 03.10 16:00  
    Jarota Jarocin MKS Pogoń Szczecin II -
  • 04.10 12:00  
    KKPN Bałtyk Koszalin Mieszko Gniezno -
  • 04.10 15:00  
    Radunia Stężyca Bałtyk Gdynia -
  • 04.10 20:08  
    Toruński Klub Piłkarski Elana MLKS Unia Janikowo -

11. kolejka

  • 10.10  
    Kotwica Kołobrzeg WKS Gryf Wejherowo -
  • 10.10 13:00  
    KS Pomorzanin Toruń GKS Przodkowo -
  • 10.10 14:00  
    Mieszko Gniezno Jarota Jarocin -
  • 10.10 15:00  
    KS Polonia Środa Wielkopolska Unia Swarzędz -
  • 10.10 15:00  
    KP Starogard Gdański KKPN Bałtyk Koszalin -
  • 10.10 15:00  
    Nielba Wągrowiec OKS Świt Skolwin (Szczecin) -
  • 10.10 15:00  
    Sokół Kleczew Radunia Stężyca -
  • 10.10 15:00  
    MLKS Unia Janikowo Górnik Konin -
  • 10.10 16:00  
    Flota Świnoujście KS Gwardia Koszalin -
  • 10.10 19:30  
    Bałtyk Gdynia Chemik Police -
  • 11.10 11:00  
    MKS Pogoń Szczecin II Toruński Klub Piłkarski Elana -

12. kolejka

  • 17.10 12:00  
    KKPN Bałtyk Koszalin Jarota Jarocin -
  • 17.10 13:00  
    Unia Swarzędz KS Pomorzanin Toruń -
  • 17.10 14:00  
    KS Gwardia Koszalin KS Polonia Środa Wielkopolska -
  • 17.10 14:00  
    GKS Przodkowo Bałtyk Gdynia -
  • 17.10 14:00  
    Chemik Police Sokół Kleczew -
  • 17.10 14:00  
    Toruński Klub Piłkarski Elana Mieszko Gniezno -
  • 17.10 15:00  
    WKS Gryf Wejherowo Nielba Wągrowiec -
  • 17.10 15:00  
    Górnik Konin MKS Pogoń Szczecin II -
  • 17.10 15:00  
    KP Starogard Gdański Kotwica Kołobrzeg -
  • 18.10 15:00  
    OKS Świt Skolwin (Szczecin) Flota Świnoujście -
  • 18.10 15:00  
    Radunia Stężyca MLKS Unia Janikowo -

13. kolejka

  • 24.10  
    KS Pomorzanin Toruń KS Gwardia Koszalin -
  • 24.10  
    Kotwica Kołobrzeg KKPN Bałtyk Koszalin -
  • 24.10  
    Bałtyk Gdynia Unia Swarzędz -
  • 24.10 14:00  
    Mieszko Gniezno Górnik Konin -
  • 24.10 14:00  
    Nielba Wągrowiec KP Starogard Gdański -
  • 24.10 14:00  
    MLKS Unia Janikowo Chemik Police -
  • 24.10 14:00  
    Sokół Kleczew GKS Przodkowo -
  • 24.10 15:00  
    Jarota Jarocin Toruński Klub Piłkarski Elana -
  • 24.10 15:00  
    Flota Świnoujście WKS Gryf Wejherowo -
  • 24.10 15:00  
    KS Polonia Środa Wielkopolska OKS Świt Skolwin (Szczecin) -
  • 25.10 11:00  
    MKS Pogoń Szczecin II Radunia Stężyca -

14. kolejka

  • 31.10  
    KKPN Bałtyk Koszalin Toruński Klub Piłkarski Elana -
  • 31.10  
    WKS Gryf Wejherowo KS Polonia Środa Wielkopolska -
  • 31.10  
    Kotwica Kołobrzeg Nielba Wągrowiec -
  • 31.10  
    Górnik Konin Jarota Jarocin -
  • 31.10  
    OKS Świt Skolwin (Szczecin) KS Pomorzanin Toruń -
  • 31.10 13:00  
    KP Starogard Gdański Flota Świnoujście -
  • 31.10 13:00  
    Unia Swarzędz Sokół Kleczew -
  • 31.10 13:00  
    GKS Przodkowo MLKS Unia Janikowo -
  • 31.10 13:00  
    Chemik Police MKS Pogoń Szczecin II -
  • 31.10 14:00  
    Radunia Stężyca Mieszko Gniezno -
  • 31.10 14:00  
    KS Gwardia Koszalin Bałtyk Gdynia -

15. kolejka

  • 07.11  
    MLKS Unia Janikowo Unia Swarzędz -
  • 07.11  
    KS Pomorzanin Toruń WKS Gryf Wejherowo -
  • 07.11  
    Toruński Klub Piłkarski Elana Górnik Konin -
  • 07.11 13:00  
    Sokół Kleczew KS Gwardia Koszalin -
  • 07.11 13:00  
    Nielba Wągrowiec KKPN Bałtyk Koszalin -
  • 07.11 13:30  
    KS Polonia Środa Wielkopolska KP Starogard Gdański -
  • 07.11 14:00  
    Jarota Jarocin Radunia Stężyca -
  • 07.11 14:00  
    Mieszko Gniezno Chemik Police -
  • 07.11 14:00  
    Flota Świnoujście Kotwica Kołobrzeg -
  • 07.11 19:30  
    Bałtyk Gdynia OKS Świt Skolwin (Szczecin) -
  • 08.11 11:00  
    MKS Pogoń Szczecin II GKS Przodkowo -

16. kolejka

  • 11.11  
    Kotwica Kołobrzeg KS Polonia Środa Wielkopolska -
  • 11.11  
    Chemik Police Jarota Jarocin -
  • 11.11  
    KKPN Bałtyk Koszalin Górnik Konin -
  • 11.11  
    WKS Gryf Wejherowo Bałtyk Gdynia -
  • 11.11  
    OKS Świt Skolwin (Szczecin) Sokół Kleczew -
  • 11.11 13:00  
    Nielba Wągrowiec Flota Świnoujście -
  • 11.11 13:00  
    GKS Przodkowo Mieszko Gniezno -
  • 11.11 13:00  
    Radunia Stężyca Toruński Klub Piłkarski Elana -
  • 11.11 13:00  
    Unia Swarzędz MKS Pogoń Szczecin II -
  • 11.11 13:00  
    KP Starogard Gdański KS Pomorzanin Toruń -
  • 11.11 13:00  
    KS Gwardia Koszalin MLKS Unia Janikowo -

17. kolejka

  • 14.11  
    KS Pomorzanin Toruń Kotwica Kołobrzeg -
  • 14.11  
    Górnik Konin Radunia Stężyca -
  • 14.11  
    Toruński Klub Piłkarski Elana Chemik Police -
  • 14.11 11:00  
    Sokół Kleczew WKS Gryf Wejherowo -
  • 14.11 12:00  
    MLKS Unia Janikowo OKS Świt Skolwin (Szczecin) -
  • 14.11 13:00  
    Mieszko Gniezno Unia Swarzędz -
  • 14.11 13:00  
    Flota Świnoujście KKPN Bałtyk Koszalin -
  • 14.11 13:00  
    KS Polonia Środa Wielkopolska Nielba Wągrowiec -
  • 14.11 14:00  
    Jarota Jarocin GKS Przodkowo -
  • 14.11 19:30  
    Bałtyk Gdynia KP Starogard Gdański -
  • 15.11 11:00  
    MKS Pogoń Szczecin II KS Gwardia Koszalin -

18. kolejka

  • 06.03  
    WKS Gryf Wejherowo MLKS Unia Janikowo -
  • 06.03  
    Nielba Wągrowiec KS Pomorzanin Toruń -
  • 06.03  
    Kotwica Kołobrzeg Bałtyk Gdynia -
  • 06.03  
    KKPN Bałtyk Koszalin Radunia Stężyca -
  • 06.03  
    OKS Świt Skolwin (Szczecin) MKS Pogoń Szczecin II -
  • 06.03  
    Chemik Police Górnik Konin -
  • 06.03 13:00  
    KS Gwardia Koszalin Mieszko Gniezno -
  • 06.03 13:00  
    Unia Swarzędz Jarota Jarocin -
  • 06.03 13:00  
    GKS Przodkowo Toruński Klub Piłkarski Elana -
  • 06.03 14:00  
    KP Starogard Gdański Sokół Kleczew -
  • 06.03 14:00  
    Flota Świnoujście KS Polonia Środa Wielkopolska -

19. kolejka

  • 13.03  
    Górnik Konin GKS Przodkowo -
  • 13.03  
    Mieszko Gniezno OKS Świt Skolwin (Szczecin) -
  • 13.03  
    Radunia Stężyca Chemik Police -
  • 13.03  
    Toruński Klub Piłkarski Elana Unia Swarzędz -
  • 13.03  
    Jarota Jarocin KS Gwardia Koszalin -
  • 13.03  
    Bałtyk Gdynia Nielba Wągrowiec -
  • 13.03  
    Sokół Kleczew Kotwica Kołobrzeg -
  • 13.03  
    KS Pomorzanin Toruń Flota Świnoujście -
  • 13.03 12:00  
    MLKS Unia Janikowo KP Starogard Gdański -
  • 13.03 15:00  
    KS Polonia Środa Wielkopolska KKPN Bałtyk Koszalin -
  • 14.03 11:00  
    MKS Pogoń Szczecin II WKS Gryf Wejherowo -

20. kolejka

  • 20.03  
    WKS Gryf Wejherowo Mieszko Gniezno -
  • 20.03  
    Nielba Wągrowiec Sokół Kleczew -
  • 20.03  
    KKPN Bałtyk Koszalin Chemik Police -
  • 20.03  
    Kotwica Kołobrzeg MLKS Unia Janikowo -
  • 20.03  
    OKS Świt Skolwin (Szczecin) Jarota Jarocin -
  • 20.03 13:00  
    Unia Swarzędz Górnik Konin -
  • 20.03 13:00  
    GKS Przodkowo Radunia Stężyca -
  • 20.03 14:00  
    Flota Świnoujście Bałtyk Gdynia -
  • 20.03 14:00  
    KS Gwardia Koszalin Toruński Klub Piłkarski Elana -
  • 20.03 15:00  
    KP Starogard Gdański MKS Pogoń Szczecin II -
  • 20.03 15:00  
    KS Polonia Środa Wielkopolska KS Pomorzanin Toruń -

21. kolejka

  • 27.03  
    KS Pomorzanin Toruń KKPN Bałtyk Koszalin -
  • 27.03  
    Toruński Klub Piłkarski Elana OKS Świt Skolwin (Szczecin) -
  • 27.03  
    Bałtyk Gdynia KS Polonia Środa Wielkopolska -
  • 27.03  
    Radunia Stężyca Unia Swarzędz -
  • 27.03  
    Jarota Jarocin WKS Gryf Wejherowo -
  • 27.03  
    Sokół Kleczew Flota Świnoujście -
  • 27.03  
    Chemik Police GKS Przodkowo -
  • 27.03  
    Mieszko Gniezno KP Starogard Gdański -
  • 27.03  
    Górnik Konin KS Gwardia Koszalin -
  • 27.03 15:00  
    MLKS Unia Janikowo Nielba Wągrowiec -
  • 28.03 11:00  
    MKS Pogoń Szczecin II Kotwica Kołobrzeg -