Polska - 3. liga

18. kolejka - 3. liga

Tabela 3. liga online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki 12 30   10 0 2   32 - 10 22
2   Unia Skierniewice 15 29   9 2 4   31 - 17 14
3   Polonia Warszawa 14 28   8 4 2   27 - 14 13
4   MLKS Znicz Biała Piska 13 28   8 4 1   23 - 10 13
5   Pelikan Łowicz 14 23   7 2 5   24 - 23 1
6   RKS Radomsko 14 22   7 1 6   24 - 21 3
7   KS Legionovia 13 21   5 6 2   19 - 13 6
8   Świt Nowy Dwór Mazowiecki 13 21   6 3 4   21 - 16 5
9   KP Legia Warszawa II 14 20   6 2 6   18 - 18 0
10   Jagiellonia Białystok II 10 18   5 3 2   22 - 15 7
11   KS Kutno 13 18   6 0 7   20 - 23 -3
12   GKS Wikielec 13 18   5 3 5   13 - 18 -5
13   KS Ursus Warszawa 14 16   4 4 6   14 - 20 -6
14   RKP Broń 1926 Radom 13 15   4 3 6   16 - 22 -6
15   Sokół Aleksandrów Łódzki 13 14   3 5 5   19 - 13 6
16   Concordia Elbląg 12 14   3 5 4   12 - 10 2
17   KS Błonianka Błonie 11 14   4 2 5   15 - 15 0
18   Ruch Wysokie Mazowieckie 14 13   2 7 5   16 - 26 -10
19   Huragan Morąg 13 12   2 6 5   15 - 23 -8
20   RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki 13 11   3 2 8   15 - 33 -18
21   KS Wasilków 13 8   2 2 9   13 - 33 -20
22   Olimpia Zambrów 14 5   1 2 11   13 - 29 -16
  • Zespół w trakcie meczu

19. kolejka (następna)

  • 13.03
  • 13.03
  • 13.03 12:00
  • 13.03 13:00
  • 13.03 14:00
  • 13.03 14:00
  • 13.03 14:00
  • 13.03 14:00
  • 13.03 15:00
  • 13.03 15:00
  • 13.03 15:00

Terminarz / Wyniki 3. liga

19. kolejka

  • 13.03  
    KP Legia Warszawa II KS Kutno -
  • 13.03  
    RKP Broń 1926 Radom Jagiellonia Białystok II -
  • 13.03 12:00  
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki KS Błonianka Błonie -
  • 13.03 13:00  
    KS Ursus Warszawa RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki -
  • 13.03 14:00  
    Huragan Morąg Unia Skierniewice -
  • 13.03 14:00  
    KS Legionovia GKS Wikielec -
  • 13.03 14:00  
    Concordia Elbląg Pelikan Łowicz -
  • 13.03 14:00  
    KS Wasilków RKS Radomsko -
  • 13.03 15:00  
    Sokół Aleksandrów Łódzki Ruch Wysokie Mazowieckie -
  • 13.03 15:00  
    GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki Polonia Warszawa -
  • 13.03 15:00  
    MLKS Znicz Biała Piska Olimpia Zambrów -

20. kolejka

  • 20.03  
    Polonia Warszawa Unia Skierniewice -
  • 20.03  
    KS Kutno Huragan Morąg -
  • 20.03  
    Jagiellonia Białystok II KS Wasilków -
  • 20.03  
    Ruch Wysokie Mazowieckie MLKS Znicz Biała Piska -
  • 20.03 13:00  
    GKS Wikielec KS Ursus Warszawa -
  • 20.03 13:00  
    KS Błonianka Błonie Concordia Elbląg -
  • 20.03 15:00  
    GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki Świt Nowy Dwór Mazowiecki -
  • 20.03 15:00  
    Olimpia Zambrów KP Legia Warszawa II -
  • 21.03 11:00  
    RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki RKP Broń 1926 Radom -
  • 21.03 11:15  
    Pelikan Łowicz KS Legionovia -
  • 21.03 12:00  
    RKS Radomsko Sokół Aleksandrów Łódzki -

21. kolejka

  • 27.03  
    KP Legia Warszawa II Ruch Wysokie Mazowieckie -
  • 27.03  
    KS Wasilków RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki -
  • 27.03  
    KS Legionovia KS Błonianka Błonie -
  • 27.03  
    Unia Skierniewice KS Kutno -
  • 27.03  
    RKP Broń 1926 Radom GKS Wikielec -
  • 27.03 12:00  
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki Polonia Warszawa -
  • 27.03 13:00  
    KS Ursus Warszawa Pelikan Łowicz -
  • 27.03 15:00  
    Concordia Elbląg GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki -
  • 27.03 15:00  
    Sokół Aleksandrów Łódzki Jagiellonia Białystok II -
  • 27.03 15:00  
    Huragan Morąg Olimpia Zambrów -
  • 27.03 15:00  
    MLKS Znicz Biała Piska RKS Radomsko -