Polska - 3. liga

3. kolejka - 3. liga

  • 18.08 12:00
  • 18.08 17:00
  • 18.08 17:00
  • 18.08 17:00
  • 18.08 17:00
  • 18.08 17:00
  • 18.08 17:00
  • 18.08 17:00
  • 18.08 18:00

Tabela 3. liga

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Ślęza Wrocław 2 4   1 1 0   6 - 3 3
2 HKS Ruch Zdzieszowice 1 3   1 0 0   2 - 1 1
3 Pniówek Pawłowice Śląskie 1 3   1 0 0   5 - 2 3
4 Gwarek Tarnowskie Góry 1 3   1 0 0   2 - 0 2
5 MKS Piast Żmigród 1 3   1 0 0   2 - 1 1
6 MZKS Stal Brzeg 1 3   1 0 0   2 - 1 1
7 Agroplon Głuszyna 1 1   0 1 0   1 - 1 0
8 MKS Kluczbork 1 1   0 1 0   1 - 1 0
9 Ruch Radzionków 1 1   0 1 0   1 - 1 0
10 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1 1   0 1 0   1 - 1 0
11 LKS Foto-Higiena Gać Oława 1 1   0 1 0   0 - 0 0
12 MKS Miedź Legnica II 1 0   0 0 1   3 - 4 -1
13 BTS Rekord Bielsko-Biała 0 0   0 0 0   0 - 0 0
14 Górnik Polkowice 1 0   0 0 1   0 - 1 -1
15 Zagłębie Lubin II 1 0   0 0 1   1 - 2 -1
16 KP Warta Gorzów Wielkopolski 1 0   0 0 1   0 - 1 -1
17 MZKS Lechia Dzierżoniów 1 0   0 0 1   2 - 4 -2
18 KS Górnik Zabrze II 1 0   0 0 1   0 - 3 -3
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

4. kolejka (następna)

  • 25.08 12:00
  • 25.08 17:00
  • 25.08 17:00
  • 25.08 17:00
  • 25.08 17:00
  • 25.08 17:00
  • 25.08 17:00
  • 25.08 17:00
  • 25.08 19:00

Terminarz / Wyniki 3. liga

3. kolejka

  • 18.08 12:00  
    KP Warta Gorzów Wielkopolski BTS Rekord Bielsko-Biała -
  • 18.08 17:00  
    LKS Foto-Higiena Gać Oława KS Górnik Zabrze II -
  • 18.08 17:00  
    MKS Piast Żmigród Pniówek Pawłowice Śląskie -
  • 18.08 17:00  
    Agroplon Głuszyna KS Stilon Gorzów Wielkopolski -
  • 18.08 17:00  
    Ruch Radzionków MKS Kluczbork -
  • 18.08 17:00  
    MZKS Lechia Dzierżoniów MKS Miedź Legnica II -
  • 18.08 17:00  
    HKS Ruch Zdzieszowice Zagłębie Lubin II -
  • 18.08 17:00  
    Ślęza Wrocław MZKS Stal Brzeg -
  • 18.08 18:00  
    Górnik Polkowice Gwarek Tarnowskie Góry -

4. kolejka

  • 25.08 12:00  
    Zagłębie Lubin II Ślęza Wrocław -
  • 25.08 17:00  
    KS Górnik Zabrze II MZKS Stal Brzeg -
  • 25.08 17:00  
    MKS Miedź Legnica II HKS Ruch Zdzieszowice -
  • 25.08 17:00  
    Gwarek Tarnowskie Góry MZKS Lechia Dzierżoniów -
  • 25.08 17:00  
    KS Stilon Gorzów Wielkopolski Ruch Radzionków -
  • 25.08 17:00  
    Pniówek Pawłowice Śląskie Agroplon Głuszyna -
  • 25.08 17:00  
    BTS Rekord Bielsko-Biała MKS Piast Żmigród -
  • 25.08 17:00  
    LKS Foto-Higiena Gać Oława KP Warta Gorzów Wielkopolski -
  • 25.08 19:00  
    MKS Kluczbork Górnik Polkowice -

5. kolejka

  • 29.08 17:00  
    KP Warta Gorzów Wielkopolski KS Górnik Zabrze II -
  • 29.08 17:00  
    MKS Piast Żmigród LKS Foto-Higiena Gać Oława -
  • 29.08 17:00  
    Agroplon Głuszyna BTS Rekord Bielsko-Biała -
  • 29.08 17:00  
    Ruch Radzionków Pniówek Pawłowice Śląskie -
  • 29.08 17:00  
    MZKS Lechia Dzierżoniów MKS Kluczbork -
  • 29.08 17:00  
    HKS Ruch Zdzieszowice Gwarek Tarnowskie Góry -
  • 29.08 17:00  
    Ślęza Wrocław MKS Miedź Legnica II -
  • 29.08 17:00  
    MZKS Stal Brzeg Zagłębie Lubin II -
  • 29.08 18:00  
    Górnik Polkowice KS Stilon Gorzów Wielkopolski -

6. kolejka

  • 01.09  
    Pniówek Pawłowice Śląskie Zagłębie Lubin II -
  • 01.09  
    MKS Miedź Legnica II MZKS Stal Brzeg -
  • 01.09  
    Gwarek Tarnowskie Góry Ślęza Wrocław -
  • 01.09  
    MKS Kluczbork HKS Ruch Zdzieszowice -
  • 01.09  
    KS Stilon Gorzów Wielkopolski MZKS Lechia Dzierżoniów -
  • 01.09  
    KS Górnik Zabrze II Górnik Polkowice -
  • 01.09  
    BTS Rekord Bielsko-Biała Ruch Radzionków -
  • 01.09  
    LKS Foto-Higiena Gać Oława Agroplon Głuszyna -
  • 01.09  
    KP Warta Gorzów Wielkopolski MKS Piast Żmigród -

7. kolejka

  • 08.09  
    MKS Piast Żmigród Pniówek Pawłowice Śląskie -
  • 08.09  
    Agroplon Głuszyna KP Warta Gorzów Wielkopolski -
  • 08.09  
    Ruch Radzionków LKS Foto-Higiena Gać Oława -
  • 08.09  
    Górnik Polkowice BTS Rekord Bielsko-Biała -
  • 08.09  
    MZKS Lechia Dzierżoniów KS Górnik Zabrze II -
  • 08.09  
    HKS Ruch Zdzieszowice KS Stilon Gorzów Wielkopolski -
  • 08.09  
    Ślęza Wrocław MKS Kluczbork -
  • 08.09  
    MZKS Stal Brzeg Gwarek Tarnowskie Góry -
  • 08.09  
    Zagłębie Lubin II MKS Miedź Legnica II -

8. kolejka

  • 15.09  
    Pniówek Pawłowice Śląskie MKS Miedź Legnica II -
  • 15.09  
    Gwarek Tarnowskie Góry Zagłębie Lubin II -
  • 15.09  
    MKS Kluczbork MZKS Stal Brzeg -
  • 15.09  
    KS Stilon Gorzów Wielkopolski Ślęza Wrocław -
  • 15.09  
    KS Górnik Zabrze II HKS Ruch Zdzieszowice -
  • 15.09  
    BTS Rekord Bielsko-Biała MZKS Lechia Dzierżoniów -
  • 15.09  
    LKS Foto-Higiena Gać Oława Górnik Polkowice -
  • 15.09  
    KP Warta Gorzów Wielkopolski Ruch Radzionków -
  • 15.09  
    MKS Piast Żmigród Agroplon Głuszyna -

9. kolejka

  • 22.09  
    Agroplon Głuszyna Pniówek Pawłowice Śląskie -
  • 22.09  
    Ruch Radzionków MKS Piast Żmigród -
  • 22.09  
    Górnik Polkowice KP Warta Gorzów Wielkopolski -
  • 22.09  
    MZKS Lechia Dzierżoniów LKS Foto-Higiena Gać Oława -
  • 22.09  
    HKS Ruch Zdzieszowice BTS Rekord Bielsko-Biała -
  • 22.09  
    Ślęza Wrocław KS Górnik Zabrze II -
  • 22.09  
    MZKS Stal Brzeg KS Stilon Gorzów Wielkopolski -
  • 22.09  
    Zagłębie Lubin II MKS Kluczbork -
  • 22.09  
    MKS Miedź Legnica II Gwarek Tarnowskie Góry -

10. kolejka

  • 29.09  
    Pniówek Pawłowice Śląskie Gwarek Tarnowskie Góry -
  • 29.09  
    MKS Kluczbork MKS Miedź Legnica II -
  • 29.09  
    KS Stilon Gorzów Wielkopolski Zagłębie Lubin II -
  • 29.09  
    KS Górnik Zabrze II MZKS Stal Brzeg -
  • 29.09  
    BTS Rekord Bielsko-Biała Ślęza Wrocław -
  • 29.09  
    LKS Foto-Higiena Gać Oława HKS Ruch Zdzieszowice -
  • 29.09  
    KP Warta Gorzów Wielkopolski MZKS Lechia Dzierżoniów -
  • 29.09  
    MKS Piast Żmigród Górnik Polkowice -
  • 29.09  
    Agroplon Głuszyna Ruch Radzionków -

11. kolejka

  • 06.10  
    Ruch Radzionków Pniówek Pawłowice Śląskie -
  • 06.10  
    Górnik Polkowice Agroplon Głuszyna -
  • 06.10  
    MZKS Lechia Dzierżoniów MKS Piast Żmigród -
  • 06.10  
    HKS Ruch Zdzieszowice KP Warta Gorzów Wielkopolski -
  • 06.10  
    Ślęza Wrocław LKS Foto-Higiena Gać Oława -
  • 06.10  
    MZKS Stal Brzeg BTS Rekord Bielsko-Biała -
  • 06.10  
    Zagłębie Lubin II KS Górnik Zabrze II -
  • 06.10  
    MKS Miedź Legnica II KS Stilon Gorzów Wielkopolski -
  • 06.10  
    Gwarek Tarnowskie Góry MKS Kluczbork -

12. kolejka

  • 20.10  
    Pniówek Pawłowice Śląskie MKS Kluczbork -
  • 20.10  
    KS Stilon Gorzów Wielkopolski Gwarek Tarnowskie Góry -
  • 20.10  
    KS Górnik Zabrze II MKS Miedź Legnica II -
  • 20.10  
    BTS Rekord Bielsko-Biała Zagłębie Lubin II -
  • 20.10  
    LKS Foto-Higiena Gać Oława MZKS Stal Brzeg -
  • 20.10  
    KP Warta Gorzów Wielkopolski Ślęza Wrocław -
  • 20.10  
    MKS Piast Żmigród HKS Ruch Zdzieszowice -
  • 20.10  
    Agroplon Głuszyna MZKS Lechia Dzierżoniów -
  • 20.10  
    Ruch Radzionków Górnik Polkowice -

13. kolejka

  • 27.10  
    Górnik Polkowice Pniówek Pawłowice Śląskie -
  • 27.10  
    MZKS Lechia Dzierżoniów Ruch Radzionków -
  • 27.10  
    HKS Ruch Zdzieszowice Agroplon Głuszyna -
  • 27.10  
    Ślęza Wrocław MKS Piast Żmigród -
  • 27.10  
    MZKS Stal Brzeg KP Warta Gorzów Wielkopolski -
  • 27.10  
    Zagłębie Lubin II LKS Foto-Higiena Gać Oława -
  • 27.10  
    MKS Miedź Legnica II BTS Rekord Bielsko-Biała -
  • 27.10  
    Gwarek Tarnowskie Góry KS Górnik Zabrze II -
  • 27.10  
    MKS Kluczbork KS Stilon Gorzów Wielkopolski -

14. kolejka

  • 03.11  
    Pniówek Pawłowice Śląskie KS Stilon Gorzów Wielkopolski -
  • 03.11  
    KS Górnik Zabrze II MKS Kluczbork -
  • 03.11  
    BTS Rekord Bielsko-Biała Gwarek Tarnowskie Góry -
  • 03.11  
    LKS Foto-Higiena Gać Oława MKS Miedź Legnica II -
  • 03.11  
    KP Warta Gorzów Wielkopolski Zagłębie Lubin II -
  • 03.11  
    MKS Piast Żmigród MZKS Stal Brzeg -
  • 03.11  
    Agroplon Głuszyna Ślęza Wrocław -
  • 03.11  
    Ruch Radzionków HKS Ruch Zdzieszowice -
  • 03.11  
    Górnik Polkowice MZKS Lechia Dzierżoniów -

15. kolejka

  • 10.11  
    MZKS Lechia Dzierżoniów Pniówek Pawłowice Śląskie -
  • 10.11  
    HKS Ruch Zdzieszowice Górnik Polkowice -
  • 10.11  
    Ślęza Wrocław Ruch Radzionków -
  • 10.11  
    MZKS Stal Brzeg Agroplon Głuszyna -
  • 10.11  
    Zagłębie Lubin II MKS Piast Żmigród -
  • 10.11  
    MKS Miedź Legnica II KP Warta Gorzów Wielkopolski -
  • 10.11  
    Gwarek Tarnowskie Góry LKS Foto-Higiena Gać Oława -
  • 10.11  
    MKS Kluczbork BTS Rekord Bielsko-Biała -
  • 10.11  
    KS Stilon Gorzów Wielkopolski KS Górnik Zabrze II -

16. kolejka

  • 17.11  
    Pniówek Pawłowice Śląskie KS Górnik Zabrze II -
  • 17.11  
    BTS Rekord Bielsko-Biała KS Stilon Gorzów Wielkopolski -
  • 17.11  
    LKS Foto-Higiena Gać Oława MKS Kluczbork -
  • 17.11  
    KP Warta Gorzów Wielkopolski Gwarek Tarnowskie Góry -
  • 17.11  
    MKS Piast Żmigród MKS Miedź Legnica II -
  • 17.11  
    Agroplon Głuszyna Zagłębie Lubin II -
  • 17.11  
    Ruch Radzionków MZKS Stal Brzeg -
  • 17.11  
    Górnik Polkowice Ślęza Wrocław -
  • 17.11  
    MZKS Lechia Dzierżoniów HKS Ruch Zdzieszowice -

17. kolejka

  • 24.11  
    HKS Ruch Zdzieszowice Pniówek Pawłowice Śląskie -
  • 24.11  
    Ślęza Wrocław MZKS Lechia Dzierżoniów -
  • 24.11  
    MZKS Stal Brzeg Górnik Polkowice -
  • 24.11  
    Zagłębie Lubin II Ruch Radzionków -
  • 24.11  
    MKS Miedź Legnica II Agroplon Głuszyna -
  • 24.11  
    Gwarek Tarnowskie Góry MKS Piast Żmigród -
  • 24.11  
    MKS Kluczbork KP Warta Gorzów Wielkopolski -
  • 24.11  
    KS Stilon Gorzów Wielkopolski LKS Foto-Higiena Gać Oława -
  • 24.11  
    KS Górnik Zabrze II BTS Rekord Bielsko-Biała -