Polska - 3. liga

17. kolejka - 3. liga

Tabela 3. liga

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Unia Skierniewice 9 22   7 1 1   19 - 3 16
2 Polonia Warszawa 9 21   7 0 2   20 - 8 12
3 Sokół Aleksandrów Łódzki 9 19   6 1 2   15 - 7 8
4 KS Legionovia 8 18   6 0 2   17 - 7 10
5 RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki 8 17   5 2 1   15 - 5 10
6 MLKS Znicz Biała Piska 9 17   5 2 2   18 - 15 3
7 Sokół Ostróda 9 16   4 4 1   14 - 10 4
8 Huragan Morąg 8 16   5 1 2   17 - 9 8
9 Pelikan Łowicz 9 15   4 3 2   14 - 10 4
10 RKP Broń 1926 Radom 9 15   4 3 2   22 - 17 5
11 Olimpia Zambrów 9 13   3 4 2   14 - 12 2
12 KP Legia Warszawa II 8 13   4 1 3   15 - 13 2
13 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 8 13   4 1 3   17 - 6 11
14 Ruch Wysokie Mazowieckie 9 9   3 0 6   14 - 23 -9
15 KS Ursus Warszawa 8 9   3 0 5   12 - 16 -4
16 MLKS Victoria Sulejówek 8 7   1 4 3   11 - 12 -1
17 ŁKS 1926 Łomża 8 6   2 0 6   14 - 19 -5
18 MKS Ełk 8 5   1 2 5   8 - 15 -7
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

18. kolejka (następna)

  • 16.03
  • 16.03
  • 16.03
  • 16.03
  • 16.03
  • 16.03
  • 16.03
  • 16.03
  • 16.03

Terminarz / Wyniki 3. liga

18. kolejka

  • 16.03  
    KS Legionovia Unia Skierniewice -
  • 16.03  
    KS Ursus Warszawa Sokół Aleksandrów Łódzki -
  • 16.03  
    RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki Ruch Wysokie Mazowieckie -
  • 16.03  
    KP Legia Warszawa II RKP Broń 1926 Radom -
  • 16.03  
    MLKS Victoria Sulejówek Polonia Warszawa -
  • 16.03  
    MKS Ełk Pelikan Łowicz -
  • 16.03  
    Huragan Morąg Olimpia Zambrów -
  • 16.03  
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki Sokół Ostróda -
  • 16.03  
    ŁKS 1926 Łomża MLKS Znicz Biała Piska -

19. kolejka

  • 23.03  
    ŁKS 1926 Łomża KS Legionovia -
  • 23.03  
    MLKS Znicz Biała Piska Świt Nowy Dwór Mazowiecki -
  • 23.03  
    Sokół Ostróda Huragan Morąg -
  • 23.03  
    Olimpia Zambrów MKS Ełk -
  • 23.03  
    Pelikan Łowicz MLKS Victoria Sulejówek -
  • 23.03  
    Polonia Warszawa KP Legia Warszawa II -
  • 23.03  
    RKP Broń 1926 Radom RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki -
  • 23.03  
    Ruch Wysokie Mazowieckie KS Ursus Warszawa -
  • 23.03  
    Sokół Aleksandrów Łódzki Unia Skierniewice -

20. kolejka

  • 30.03  
    KS Legionovia Sokół Aleksandrów Łódzki -
  • 30.03  
    Unia Skierniewice Ruch Wysokie Mazowieckie -
  • 30.03  
    KS Ursus Warszawa RKP Broń 1926 Radom -
  • 30.03  
    RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki Polonia Warszawa -
  • 30.03  
    KP Legia Warszawa II Pelikan Łowicz -
  • 30.03  
    MLKS Victoria Sulejówek Olimpia Zambrów -
  • 30.03  
    MKS Ełk Sokół Ostróda -
  • 30.03  
    Huragan Morąg MLKS Znicz Biała Piska -
  • 30.03  
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki ŁKS 1926 Łomża -

21. kolejka

  • 06.04  
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki KS Legionovia -
  • 06.04  
    ŁKS 1926 Łomża Huragan Morąg -
  • 06.04  
    MLKS Znicz Biała Piska MKS Ełk -
  • 06.04  
    Sokół Ostróda MLKS Victoria Sulejówek -
  • 06.04  
    Olimpia Zambrów KP Legia Warszawa II -
  • 06.04  
    Pelikan Łowicz RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki -
  • 06.04  
    Polonia Warszawa KS Ursus Warszawa -
  • 06.04  
    RKP Broń 1926 Radom Unia Skierniewice -
  • 06.04  
    Ruch Wysokie Mazowieckie Sokół Aleksandrów Łódzki -

22. kolejka

  • 13.04  
    KS Legionovia Ruch Wysokie Mazowieckie -
  • 13.04  
    Sokół Aleksandrów Łódzki RKP Broń 1926 Radom -
  • 13.04  
    Unia Skierniewice Polonia Warszawa -
  • 13.04  
    KS Ursus Warszawa Pelikan Łowicz -
  • 13.04  
    RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki Olimpia Zambrów -
  • 13.04  
    KP Legia Warszawa II Sokół Ostróda -
  • 13.04  
    MLKS Victoria Sulejówek MLKS Znicz Biała Piska -
  • 13.04  
    MKS Ełk ŁKS 1926 Łomża -
  • 13.04  
    Huragan Morąg Świt Nowy Dwór Mazowiecki -

23. kolejka

  • 20.04  
    Huragan Morąg KS Legionovia -
  • 20.04  
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki MKS Ełk -
  • 20.04  
    ŁKS 1926 Łomża MLKS Victoria Sulejówek -
  • 20.04  
    MLKS Znicz Biała Piska KP Legia Warszawa II -
  • 20.04  
    Sokół Ostróda RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki -
  • 20.04  
    Olimpia Zambrów KS Ursus Warszawa -
  • 20.04  
    Pelikan Łowicz Unia Skierniewice -
  • 20.04  
    Polonia Warszawa Sokół Aleksandrów Łódzki -
  • 20.04  
    RKP Broń 1926 Radom Ruch Wysokie Mazowieckie -

24. kolejka

  • 27.04  
    KS Legionovia RKP Broń 1926 Radom -
  • 27.04  
    Ruch Wysokie Mazowieckie Polonia Warszawa -
  • 27.04  
    Sokół Aleksandrów Łódzki Pelikan Łowicz -
  • 27.04  
    Unia Skierniewice Olimpia Zambrów -
  • 27.04  
    KS Ursus Warszawa Sokół Ostróda -
  • 27.04  
    RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki MLKS Znicz Biała Piska -
  • 27.04  
    KP Legia Warszawa II ŁKS 1926 Łomża -
  • 27.04  
    MLKS Victoria Sulejówek Świt Nowy Dwór Mazowiecki -
  • 27.04  
    MKS Ełk Huragan Morąg -

25. kolejka

  • 04.05  
    MKS Ełk KS Legionovia -
  • 04.05  
    Huragan Morąg MLKS Victoria Sulejówek -
  • 04.05  
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki KP Legia Warszawa II -
  • 04.05  
    ŁKS 1926 Łomża RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki -
  • 04.05  
    MLKS Znicz Biała Piska KS Ursus Warszawa -
  • 04.05  
    Sokół Ostróda Unia Skierniewice -
  • 04.05  
    Olimpia Zambrów Sokół Aleksandrów Łódzki -
  • 04.05  
    Pelikan Łowicz Ruch Wysokie Mazowieckie -
  • 04.05  
    Polonia Warszawa RKP Broń 1926 Radom -

26. kolejka

  • 11.05  
    KS Legionovia Polonia Warszawa -
  • 11.05  
    RKP Broń 1926 Radom Pelikan Łowicz -
  • 11.05  
    Ruch Wysokie Mazowieckie Olimpia Zambrów -
  • 11.05  
    Sokół Aleksandrów Łódzki Sokół Ostróda -
  • 11.05  
    Unia Skierniewice MLKS Znicz Biała Piska -
  • 11.05  
    KS Ursus Warszawa ŁKS 1926 Łomża -
  • 11.05  
    RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki Świt Nowy Dwór Mazowiecki -
  • 11.05  
    KP Legia Warszawa II Huragan Morąg -
  • 11.05  
    MLKS Victoria Sulejówek MKS Ełk -

27. kolejka

  • 15.05  
    MLKS Victoria Sulejówek KS Legionovia -
  • 15.05  
    MKS Ełk KP Legia Warszawa II -
  • 15.05  
    Huragan Morąg RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki -
  • 15.05  
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki KS Ursus Warszawa -
  • 15.05  
    ŁKS 1926 Łomża Unia Skierniewice -
  • 15.05  
    MLKS Znicz Biała Piska Sokół Aleksandrów Łódzki -
  • 15.05  
    Sokół Ostróda Ruch Wysokie Mazowieckie -
  • 15.05  
    Olimpia Zambrów RKP Broń 1926 Radom -
  • 15.05  
    Pelikan Łowicz Polonia Warszawa -

28. kolejka

  • 18.05  
    KS Legionovia Pelikan Łowicz -
  • 18.05  
    Polonia Warszawa Olimpia Zambrów -
  • 18.05  
    RKP Broń 1926 Radom Sokół Ostróda -
  • 18.05  
    Ruch Wysokie Mazowieckie MLKS Znicz Biała Piska -
  • 18.05  
    Sokół Aleksandrów Łódzki ŁKS 1926 Łomża -
  • 18.05  
    Unia Skierniewice Świt Nowy Dwór Mazowiecki -
  • 18.05  
    KS Ursus Warszawa Huragan Morąg -
  • 18.05  
    RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki MKS Ełk -
  • 18.05  
    KP Legia Warszawa II MLKS Victoria Sulejówek -

29. kolejka

  • 25.05  
    KP Legia Warszawa II KS Legionovia -
  • 25.05  
    MLKS Victoria Sulejówek RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki -
  • 25.05  
    MKS Ełk KS Ursus Warszawa -
  • 25.05  
    Huragan Morąg Unia Skierniewice -
  • 25.05  
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki Sokół Aleksandrów Łódzki -
  • 25.05  
    ŁKS 1926 Łomża Ruch Wysokie Mazowieckie -
  • 25.05  
    MLKS Znicz Biała Piska RKP Broń 1926 Radom -
  • 25.05  
    Sokół Ostróda Polonia Warszawa -
  • 25.05  
    Olimpia Zambrów Pelikan Łowicz -

30. kolejka

  • 01.06  
    KS Legionovia Olimpia Zambrów -
  • 01.06  
    Pelikan Łowicz Sokół Ostróda -
  • 01.06  
    Polonia Warszawa MLKS Znicz Biała Piska -
  • 01.06  
    RKP Broń 1926 Radom ŁKS 1926 Łomża -
  • 01.06  
    Ruch Wysokie Mazowieckie Świt Nowy Dwór Mazowiecki -
  • 01.06  
    Sokół Aleksandrów Łódzki Huragan Morąg -
  • 01.06  
    Unia Skierniewice MKS Ełk -
  • 01.06  
    KS Ursus Warszawa MLKS Victoria Sulejówek -
  • 01.06  
    RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki KP Legia Warszawa II -

31. kolejka

  • 08.06  
    RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki KS Legionovia -
  • 08.06  
    KP Legia Warszawa II KS Ursus Warszawa -
  • 08.06  
    MLKS Victoria Sulejówek Unia Skierniewice -
  • 08.06  
    MKS Ełk Sokół Aleksandrów Łódzki -
  • 08.06  
    Huragan Morąg Ruch Wysokie Mazowieckie -
  • 08.06  
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki RKP Broń 1926 Radom -
  • 08.06  
    ŁKS 1926 Łomża Polonia Warszawa -
  • 08.06  
    MLKS Znicz Biała Piska Pelikan Łowicz -
  • 08.06  
    Sokół Ostróda Olimpia Zambrów -

32. kolejka

  • 15.06  
    KS Legionovia Sokół Ostróda -
  • 15.06  
    Olimpia Zambrów MLKS Znicz Biała Piska -
  • 15.06  
    Pelikan Łowicz ŁKS 1926 Łomża -
  • 15.06  
    Polonia Warszawa Świt Nowy Dwór Mazowiecki -
  • 15.06  
    RKP Broń 1926 Radom Huragan Morąg -
  • 15.06  
    Ruch Wysokie Mazowieckie MKS Ełk -
  • 15.06  
    Sokół Aleksandrów Łódzki MLKS Victoria Sulejówek -
  • 15.06  
    Unia Skierniewice KP Legia Warszawa II -
  • 15.06  
    KS Ursus Warszawa RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki -

33. kolejka

  • 19.06  
    KS Ursus Warszawa KS Legionovia -
  • 19.06  
    RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki Unia Skierniewice -
  • 19.06  
    KP Legia Warszawa II Sokół Aleksandrów Łódzki -
  • 19.06  
    MLKS Victoria Sulejówek Ruch Wysokie Mazowieckie -
  • 19.06  
    MKS Ełk RKP Broń 1926 Radom -
  • 19.06  
    Huragan Morąg Polonia Warszawa -
  • 19.06  
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki Pelikan Łowicz -
  • 19.06  
    ŁKS 1926 Łomża Olimpia Zambrów -
  • 19.06  
    MLKS Znicz Biała Piska Sokół Ostróda -

34. kolejka

  • 22.06  
    KS Legionovia MLKS Znicz Biała Piska -
  • 22.06  
    Sokół Ostróda ŁKS 1926 Łomża -
  • 22.06  
    Olimpia Zambrów Świt Nowy Dwór Mazowiecki -
  • 22.06  
    Pelikan Łowicz Huragan Morąg -
  • 22.06  
    Polonia Warszawa MKS Ełk -
  • 22.06  
    RKP Broń 1926 Radom MLKS Victoria Sulejówek -
  • 22.06  
    Ruch Wysokie Mazowieckie KP Legia Warszawa II -
  • 22.06  
    Sokół Aleksandrów Łódzki RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki -
  • 22.06  
    Unia Skierniewice KS Ursus Warszawa -