Polska - 3. liga

3. kolejka - 3. liga

  • 18.08 17:00
  • 18.08 17:00
  • 18.08 17:00
  • 18.08 18:00
  • 19.08 11:15
  • 19.08 12:00
  • 19.08 16:00
  • 19.08 17:00
  • 19.08 18:00

Tabela 3. liga

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki 2 6   2 0 0   5 - 0 5
2 Sokół Aleksandrów Łódzki 2 6   2 0 0   3 - 0 3
3 Sokół Ostróda 2 6   2 0 0   2 - 0 2
4 Olimpia Zambrów 2 4   1 1 0   3 - 2 1
5 KP Legia Warszawa II 2 4   1 1 0   2 - 1 1
6 Pelikan Łowicz 2 4   1 1 0   2 - 1 1
7 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 3   1 0 1   2 - 2 0
8 Unia Skierniewice 2 3   1 0 1   2 - 2 0
9 KS Legionovia 2 3   1 0 1   6 - 3 3
10 MLKS Znicz Biała Piska 2 3   1 0 1   4 - 2 2
11 Polonia Warszawa 2 3   1 0 1   3 - 3 0
12 Ruch Wysokie Mazowieckie 2 3   1 0 1   2 - 3 -1
13 Huragan Morąg 2 1   0 1 1   2 - 3 -1
14 MLKS Victoria Sulejówek 2 1   0 1 1   1 - 2 -1
15 RKP Broń 1926 Radom 2 1   0 1 1   0 - 3 -3
16 MKS Ełk 2 0   0 0 2   1 - 3 -2
17 KS Ursus Warszawa 2 0   0 0 2   1 - 4 -3
18 ŁKS 1926 Łomża 2 0   0 0 2   1 - 8 -7
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • awans
  • spadek

4. kolejka (następna)

  • 24.08 19:00
  • 25.08 17:00
  • 25.08 17:00
  • 25.08 17:00
  • 25.08 17:00
  • 25.08 17:00
  • 25.08 17:00
  • 26.08 11:00
  • 26.08 11:00

Terminarz / Wyniki 3. liga

3. kolejka

  • 18.08 17:00  
    Sokół Aleksandrów Łódzki KS Legionovia -
  • 18.08 17:00  
    MLKS Znicz Biała Piska Huragan Morąg -
  • 18.08 17:00  
    ŁKS 1926 Łomża Świt Nowy Dwór Mazowiecki -
  • 18.08 18:00  
    Sokół Ostróda MKS Ełk -
  • 19.08 11:15  
    Pelikan Łowicz KP Legia Warszawa II -
  • 19.08 12:00  
    RKP Broń 1926 Radom KS Ursus Warszawa -
  • 19.08 16:00  
    Olimpia Zambrów MLKS Victoria Sulejówek -
  • 19.08 17:00  
    Ruch Wysokie Mazowieckie Unia Skierniewice -
  • 19.08 18:00  
    Polonia Warszawa RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki -

4. kolejka

  • 24.08 19:00  
    MLKS Victoria Sulejówek Sokół Ostróda -
  • 25.08 17:00  
    KS Legionovia Świt Nowy Dwór Mazowiecki -
  • 25.08 17:00  
    Huragan Morąg ŁKS 1926 Łomża -
  • 25.08 17:00  
    MKS Ełk MLKS Znicz Biała Piska -
  • 25.08 17:00  
    KS Ursus Warszawa Polonia Warszawa -
  • 25.08 17:00  
    Unia Skierniewice RKP Broń 1926 Radom -
  • 25.08 17:00  
    Sokół Aleksandrów Łódzki Ruch Wysokie Mazowieckie -
  • 26.08 11:00  
    KP Legia Warszawa II Olimpia Zambrów -
  • 26.08 11:00  
    RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki Pelikan Łowicz -

5. kolejka

  • 01.09  
    Ruch Wysokie Mazowieckie KS Legionovia -
  • 01.09  
    RKP Broń 1926 Radom Sokół Aleksandrów Łódzki -
  • 01.09  
    Polonia Warszawa Unia Skierniewice -
  • 01.09  
    Pelikan Łowicz KS Ursus Warszawa -
  • 01.09  
    Olimpia Zambrów RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki -
  • 01.09  
    Sokół Ostróda KP Legia Warszawa II -
  • 01.09  
    MLKS Znicz Biała Piska MLKS Victoria Sulejówek -
  • 01.09  
    ŁKS 1926 Łomża MKS Ełk -
  • 01.09  
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki Huragan Morąg -

6. kolejka

  • 05.09  
    KS Legionovia Huragan Morąg -
  • 05.09  
    MKS Ełk Świt Nowy Dwór Mazowiecki -
  • 05.09  
    MLKS Victoria Sulejówek ŁKS 1926 Łomża -
  • 05.09  
    KP Legia Warszawa II MLKS Znicz Biała Piska -
  • 05.09  
    RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki Sokół Ostróda -
  • 05.09  
    KS Ursus Warszawa Olimpia Zambrów -
  • 05.09  
    Unia Skierniewice Pelikan Łowicz -
  • 05.09  
    Sokół Aleksandrów Łódzki Polonia Warszawa -
  • 05.09  
    Ruch Wysokie Mazowieckie RKP Broń 1926 Radom -

7. kolejka

  • 08.09  
    RKP Broń 1926 Radom KS Legionovia -
  • 08.09  
    Polonia Warszawa Ruch Wysokie Mazowieckie -
  • 08.09  
    Pelikan Łowicz Sokół Aleksandrów Łódzki -
  • 08.09  
    Olimpia Zambrów Unia Skierniewice -
  • 08.09  
    Sokół Ostróda KS Ursus Warszawa -
  • 08.09  
    MLKS Znicz Biała Piska RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki -
  • 08.09  
    ŁKS 1926 Łomża KP Legia Warszawa II -
  • 08.09  
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki MLKS Victoria Sulejówek -
  • 08.09  
    Huragan Morąg MKS Ełk -

8. kolejka

  • 15.09  
    KS Legionovia MKS Ełk -
  • 15.09  
    MLKS Victoria Sulejówek Huragan Morąg -
  • 15.09  
    KP Legia Warszawa II Świt Nowy Dwór Mazowiecki -
  • 15.09  
    RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki ŁKS 1926 Łomża -
  • 15.09  
    KS Ursus Warszawa MLKS Znicz Biała Piska -
  • 15.09  
    Unia Skierniewice Sokół Ostróda -
  • 15.09  
    Sokół Aleksandrów Łódzki Olimpia Zambrów -
  • 15.09  
    Ruch Wysokie Mazowieckie Pelikan Łowicz -
  • 15.09  
    RKP Broń 1926 Radom Polonia Warszawa -

9. kolejka

  • 22.09  
    Polonia Warszawa KS Legionovia -
  • 22.09  
    Pelikan Łowicz RKP Broń 1926 Radom -
  • 22.09  
    Olimpia Zambrów Ruch Wysokie Mazowieckie -
  • 22.09  
    Sokół Ostróda Sokół Aleksandrów Łódzki -
  • 22.09  
    MLKS Znicz Biała Piska Unia Skierniewice -
  • 22.09  
    ŁKS 1926 Łomża KS Ursus Warszawa -
  • 22.09  
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki -
  • 22.09  
    Huragan Morąg KP Legia Warszawa II -
  • 22.09  
    MKS Ełk MLKS Victoria Sulejówek -

10. kolejka

  • 29.09  
    KS Legionovia MLKS Victoria Sulejówek -
  • 29.09  
    KP Legia Warszawa II MKS Ełk -
  • 29.09  
    RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki Huragan Morąg -
  • 29.09  
    KS Ursus Warszawa Świt Nowy Dwór Mazowiecki -
  • 29.09  
    Unia Skierniewice ŁKS 1926 Łomża -
  • 29.09  
    Sokół Aleksandrów Łódzki MLKS Znicz Biała Piska -
  • 29.09  
    Ruch Wysokie Mazowieckie Sokół Ostróda -
  • 29.09  
    RKP Broń 1926 Radom Olimpia Zambrów -
  • 29.09  
    Polonia Warszawa Pelikan Łowicz -

11. kolejka

  • 06.10  
    Pelikan Łowicz KS Legionovia -
  • 06.10  
    Olimpia Zambrów Polonia Warszawa -
  • 06.10  
    Sokół Ostróda RKP Broń 1926 Radom -
  • 06.10  
    MLKS Znicz Biała Piska Ruch Wysokie Mazowieckie -
  • 06.10  
    ŁKS 1926 Łomża Sokół Aleksandrów Łódzki -
  • 06.10  
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki Unia Skierniewice -
  • 06.10  
    Huragan Morąg KS Ursus Warszawa -
  • 06.10  
    MKS Ełk RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki -
  • 06.10  
    MLKS Victoria Sulejówek KP Legia Warszawa II -

12. kolejka

  • 13.10  
    KS Legionovia KP Legia Warszawa II -
  • 13.10  
    RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki MLKS Victoria Sulejówek -
  • 13.10  
    KS Ursus Warszawa MKS Ełk -
  • 13.10  
    Unia Skierniewice Huragan Morąg -
  • 13.10  
    Sokół Aleksandrów Łódzki Świt Nowy Dwór Mazowiecki -
  • 13.10  
    Ruch Wysokie Mazowieckie ŁKS 1926 Łomża -
  • 13.10  
    RKP Broń 1926 Radom MLKS Znicz Biała Piska -
  • 13.10  
    Polonia Warszawa Sokół Ostróda -
  • 13.10  
    Pelikan Łowicz Olimpia Zambrów -

13. kolejka

  • 20.10  
    Olimpia Zambrów KS Legionovia -
  • 20.10  
    Sokół Ostróda Pelikan Łowicz -
  • 20.10  
    MLKS Znicz Biała Piska Polonia Warszawa -
  • 20.10  
    ŁKS 1926 Łomża RKP Broń 1926 Radom -
  • 20.10  
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki Ruch Wysokie Mazowieckie -
  • 20.10  
    Huragan Morąg Sokół Aleksandrów Łódzki -
  • 20.10  
    MKS Ełk Unia Skierniewice -
  • 20.10  
    MLKS Victoria Sulejówek KS Ursus Warszawa -
  • 20.10  
    KP Legia Warszawa II RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki -

14. kolejka

  • 27.10  
    KS Legionovia RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki -
  • 27.10  
    KS Ursus Warszawa KP Legia Warszawa II -
  • 27.10  
    Unia Skierniewice MLKS Victoria Sulejówek -
  • 27.10  
    Sokół Aleksandrów Łódzki MKS Ełk -
  • 27.10  
    Ruch Wysokie Mazowieckie Huragan Morąg -
  • 27.10  
    RKP Broń 1926 Radom Świt Nowy Dwór Mazowiecki -
  • 27.10  
    Polonia Warszawa ŁKS 1926 Łomża -
  • 27.10  
    Pelikan Łowicz MLKS Znicz Biała Piska -
  • 27.10  
    Olimpia Zambrów Sokół Ostróda -

15. kolejka

  • 03.11  
    Sokół Ostróda KS Legionovia -
  • 03.11  
    MLKS Znicz Biała Piska Olimpia Zambrów -
  • 03.11  
    ŁKS 1926 Łomża Pelikan Łowicz -
  • 03.11  
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki Polonia Warszawa -
  • 03.11  
    Huragan Morąg RKP Broń 1926 Radom -
  • 03.11  
    MKS Ełk Ruch Wysokie Mazowieckie -
  • 03.11  
    MLKS Victoria Sulejówek Sokół Aleksandrów Łódzki -
  • 03.11  
    KP Legia Warszawa II Unia Skierniewice -
  • 03.11  
    RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki KS Ursus Warszawa -

16. kolejka

  • 10.11  
    KS Legionovia KS Ursus Warszawa -
  • 10.11  
    Unia Skierniewice RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki -
  • 10.11  
    Sokół Aleksandrów Łódzki KP Legia Warszawa II -
  • 10.11  
    Ruch Wysokie Mazowieckie MLKS Victoria Sulejówek -
  • 10.11  
    RKP Broń 1926 Radom MKS Ełk -
  • 10.11  
    Polonia Warszawa Huragan Morąg -
  • 10.11  
    Pelikan Łowicz Świt Nowy Dwór Mazowiecki -
  • 10.11  
    Olimpia Zambrów ŁKS 1926 Łomża -
  • 10.11  
    Sokół Ostróda MLKS Znicz Biała Piska -

17. kolejka

  • 17.11  
    MLKS Znicz Biała Piska KS Legionovia -
  • 17.11  
    ŁKS 1926 Łomża Sokół Ostróda -
  • 17.11  
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki Olimpia Zambrów -
  • 17.11  
    Huragan Morąg Pelikan Łowicz -
  • 17.11  
    MKS Ełk Polonia Warszawa -
  • 17.11  
    MLKS Victoria Sulejówek RKP Broń 1926 Radom -
  • 17.11  
    KP Legia Warszawa II Ruch Wysokie Mazowieckie -
  • 17.11  
    RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki Sokół Aleksandrów Łódzki -
  • 17.11  
    KS Ursus Warszawa Unia Skierniewice -