Polska - 3. liga

12. kolejka - 3. liga

  • 24.10 11:00
  • 24.10 14:00
  • 24.10 14:00
  • 24.10 14:00
  • 24.10 14:00
  • 24.10 15:00
  • 25.10 11:00
  • 25.10 11:00
  • 25.10 16:00
  • 25.10 17:00
  • 25.11 18:00

Tabela 3. liga online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   Świt Nowy Dwór Mazowiecki 11 26   8 2 1   28 - 9 19
2   GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki 11 24   8 0 3   22 - 10 12
3   Polonia Warszawa 11 23   7 2 2   24 - 11 13
4   Sokół Aleksandrów Łódzki 11 21   6 3 2   23 - 7 16
5   Pelikan Łowicz 11 21   6 3 2   19 - 12 7
6   KS Legionovia 11 21   6 3 2   12 - 7 5
7   KS Kutno 11 20   6 2 3   18 - 13 5
8   MLKS Znicz Biała Piska 11 18   5 3 3   20 - 18 2
9   RKS Radomsko 11 18   5 3 3   16 - 15 1
10   KP Legia Warszawa II 11 17   5 2 4   19 - 16 3
11   Unia Skierniewice 11 16   5 1 5   18 - 14 4
12   RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki 11 15   5 0 6   17 - 27 -10
13   KS Błonianka Błonie 11 14   4 2 5   23 - 18 5
14   Jagiellonia Białystok II 9 14   4 2 3   14 - 11 3
15   RKP Broń 1926 Radom 11 12   3 3 5   10 - 18 -8
16   GKS Wikielec 10 11   3 2 5   17 - 24 -7
17   KS Ursus Warszawa 11 10   3 1 7   14 - 18 -4
18   Concordia Elbląg 11 10   3 1 7   11 - 18 -7
19   Olimpia Zambrów 11 9   3 0 8   18 - 20 -2
20   Huragan Morąg 11 8   2 2 7   14 - 24 -10
21   Ruch Wysokie Mazowieckie 10 7   1 4 5   9 - 22 -13
22   KS Wasilków 11 1   0 1 10   4 - 38 -34
  • Zespół w trakcie meczu

13. kolejka (następna)

  • 31.10 11:00
  • 31.10 12:00
  • 31.10 13:00
  • 31.10 13:00
  • 31.10 13:00
  • 31.10 13:00
  • 31.10 13:30
  • 31.10 14:00
  • 31.10 14:00
  • 31.10 14:00
  • 31.10 15:30

Terminarz / Wyniki 3. liga

12. kolejka

  • 24.10 11:00  
    RKS Radomsko KS Błonianka Błonie -
  • 24.10 14:00  
    MLKS Znicz Biała Piska KS Wasilków -
  • 24.10 14:00  
    Unia Skierniewice KS Legionovia -
  • 24.10 14:00  
    Olimpia Zambrów Świt Nowy Dwór Mazowiecki -
  • 24.10 14:00  
    Huragan Morąg KS Ursus Warszawa -
  • 24.10 15:00  
    KS Kutno Concordia Elbląg -
  • 25.10 11:00  
    RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki GKS Wikielec -
  • 25.10 11:00  
    KP Legia Warszawa II RKP Broń 1926 Radom -
  • 25.10 16:00  
    Ruch Wysokie Mazowieckie GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki -
  • 25.10 17:00  
    Polonia Warszawa Sokół Aleksandrów Łódzki -
  • 25.11 18:00  
    Jagiellonia Białystok II Pelikan Łowicz -

13. kolejka

  • 31.10 11:00  
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki Ruch Wysokie Mazowieckie -
  • 31.10 12:00  
    GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki RKS Radomsko -
  • 31.10 13:00  
    KS Wasilków KP Legia Warszawa II -
  • 31.10 13:00  
    KS Ursus Warszawa Unia Skierniewice -
  • 31.10 13:00  
    RKP Broń 1926 Radom Huragan Morąg -
  • 31.10 13:00  
    KS Błonianka Błonie Jagiellonia Białystok II -
  • 31.10 13:30  
    KS Legionovia KS Kutno -
  • 31.10 14:00  
    Sokół Aleksandrów Łódzki MLKS Znicz Biała Piska -
  • 31.10 14:00  
    GKS Wikielec Polonia Warszawa -
  • 31.10 14:00  
    Concordia Elbląg Olimpia Zambrów -
  • 31.10 15:30  
    Pelikan Łowicz RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki -

14. kolejka

  • 07.11  
    Polonia Warszawa MLKS Znicz Biała Piska -
  • 07.11  
    KS Kutno KS Ursus Warszawa -
  • 07.11  
    KP Legia Warszawa II Sokół Aleksandrów Łódzki -
  • 07.11 13:00  
    Olimpia Zambrów KS Legionovia -
  • 07.11 13:00  
    Unia Skierniewice RKP Broń 1926 Radom -
  • 07.11 13:00  
    GKS Wikielec Pelikan Łowicz -
  • 07.11 13:00  
    Huragan Morąg KS Wasilków -
  • 07.11 15:00  
    Jagiellonia Białystok II GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki -
  • 08.11 11:00  
    RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki KS Błonianka Błonie -
  • 08.11 14:00  
    RKS Radomsko Świt Nowy Dwór Mazowiecki -
  • 08.11 16:00  
    Ruch Wysokie Mazowieckie Concordia Elbląg -

15. kolejka

  • 11.11  
    KS Ursus Warszawa Olimpia Zambrów -
  • 11.11  
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki Jagiellonia Białystok II -
  • 11.11  
    Pelikan Łowicz Polonia Warszawa -
  • 11.11  
    KS Legionovia Ruch Wysokie Mazowieckie -
  • 11.11  
    KS Wasilków Unia Skierniewice -
  • 11.11  
    RKP Broń 1926 Radom KS Kutno -
  • 11.11 12:00  
    GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki -
  • 11.11 13:00  
    Concordia Elbląg RKS Radomsko -
  • 11.11 13:00  
    Sokół Aleksandrów Łódzki Huragan Morąg -
  • 11.11 13:00  
    KS Błonianka Błonie GKS Wikielec -
  • 11.11 13:00  
    MLKS Znicz Biała Piska KP Legia Warszawa II -

16. kolejka

  • 14.11  
    KS Kutno KS Wasilków -
  • 14.11  
    Polonia Warszawa KP Legia Warszawa II -
  • 14.11 13:00  
    GKS Wikielec GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki -
  • 14.11 13:00  
    Olimpia Zambrów RKP Broń 1926 Radom -
  • 14.11 13:00  
    Unia Skierniewice Sokół Aleksandrów Łódzki -
  • 14.11 13:00  
    Huragan Morąg MLKS Znicz Biała Piska -
  • 14.11 15:00  
    Jagiellonia Białystok II Concordia Elbląg -
  • 15.11 11:00  
    RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki Świt Nowy Dwór Mazowiecki -
  • 15.11 11:15  
    Pelikan Łowicz KS Błonianka Błonie -
  • 15.11 13:00  
    RKS Radomsko KS Legionovia -
  • 15.11 16:00  
    Ruch Wysokie Mazowieckie KS Ursus Warszawa -

17. kolejka

  • 21.11  
    KS Wasilków Olimpia Zambrów -
  • 21.11  
    RKP Broń 1926 Radom Ruch Wysokie Mazowieckie -
  • 21.11  
    KP Legia Warszawa II Huragan Morąg -
  • 21.11 11:00  
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki GKS Wikielec -
  • 21.11 12:00  
    GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki Pelikan Łowicz -
  • 21.11 12:00  
    KS Ursus Warszawa RKS Radomsko -
  • 21.11 13:00  
    Sokół Aleksandrów Łódzki KS Kutno -
  • 21.11 13:00  
    MLKS Znicz Biała Piska Unia Skierniewice -
  • 21.11 13:00  
    Concordia Elbląg RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki -
  • 21.11 13:00  
    KS Legionovia Jagiellonia Białystok II -
  • 21.11 13:00  
    KS Błonianka Błonie Polonia Warszawa -

18. kolejka

  • 28.11  
    Polonia Warszawa Huragan Morąg -
  • 28.11  
    KS Kutno MLKS Znicz Biała Piska -
  • 28.11 11:15  
    Pelikan Łowicz Świt Nowy Dwór Mazowiecki -
  • 28.11 12:30  
    Olimpia Zambrów Sokół Aleksandrów Łódzki -
  • 28.11 13:00  
    KS Błonianka Błonie GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki -
  • 28.11 13:00  
    GKS Wikielec Concordia Elbląg -
  • 28.11 13:00  
    Unia Skierniewice KP Legia Warszawa II -
  • 28.11 15:00  
    Jagiellonia Białystok II KS Ursus Warszawa -
  • 29.11 11:00  
    RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki KS Legionovia -
  • 29.11 12:00  
    RKS Radomsko RKP Broń 1926 Radom -
  • 29.11 16:00  
    Ruch Wysokie Mazowieckie KS Wasilków -

19. kolejka

  • 13.03  
    KP Legia Warszawa II KS Kutno -
  • 13.03  
    KS Legionovia GKS Wikielec -
  • 13.03  
    RKP Broń 1926 Radom Jagiellonia Białystok II -
  • 13.03  
    KS Wasilków RKS Radomsko -
  • 13.03 12:00  
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki KS Błonianka Błonie -
  • 13.03 13:00  
    KS Ursus Warszawa RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki -
  • 13.03 14:00  
    Huragan Morąg Unia Skierniewice -
  • 13.03 14:00  
    Concordia Elbląg Pelikan Łowicz -
  • 13.03 15:00  
    Sokół Aleksandrów Łódzki Ruch Wysokie Mazowieckie -
  • 13.03 15:00  
    GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki Polonia Warszawa -
  • 13.03 15:00  
    MLKS Znicz Biała Piska Olimpia Zambrów -

20. kolejka

  • 20.03  
    Polonia Warszawa Unia Skierniewice -
  • 20.03  
    KS Kutno Huragan Morąg -
  • 20.03  
    Jagiellonia Białystok II KS Wasilków -
  • 20.03  
    Ruch Wysokie Mazowieckie MLKS Znicz Biała Piska -
  • 20.03 13:00  
    GKS Wikielec KS Ursus Warszawa -
  • 20.03 13:00  
    KS Błonianka Błonie Concordia Elbląg -
  • 20.03 15:00  
    GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki Świt Nowy Dwór Mazowiecki -
  • 20.03 15:00  
    Olimpia Zambrów KP Legia Warszawa II -
  • 21.03 11:00  
    RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki RKP Broń 1926 Radom -
  • 21.03 11:15  
    Pelikan Łowicz KS Legionovia -
  • 21.03 12:00  
    RKS Radomsko Sokół Aleksandrów Łódzki -

21. kolejka

  • 27.03  
    KP Legia Warszawa II Ruch Wysokie Mazowieckie -
  • 27.03  
    KS Wasilków RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki -
  • 27.03  
    KS Legionovia KS Błonianka Błonie -
  • 27.03  
    Unia Skierniewice KS Kutno -
  • 27.03  
    RKP Broń 1926 Radom GKS Wikielec -
  • 27.03 12:00  
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki Polonia Warszawa -
  • 27.03 13:00  
    KS Ursus Warszawa Pelikan Łowicz -
  • 27.03 15:00  
    Concordia Elbląg GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki -
  • 27.03 15:00  
    Sokół Aleksandrów Łódzki Jagiellonia Białystok II -
  • 27.03 15:00  
    Huragan Morąg Olimpia Zambrów -
  • 27.03 15:00  
    MLKS Znicz Biała Piska RKS Radomsko -