Polska - 3. liga

10. kolejka - 3. liga

Tabela 3. liga online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   Ślęza Wrocław 9 22   7 1 1   24 - 9 15
2   Ruch Chorzów 9 20   6 2 1   23 - 10 13
3   MKS Kluczbork 10 17   5 2 3   20 - 16 4
4   LKS Goczałkowice Zdrój 10 16   5 1 4   19 - 16 3
5   Polonia Bytom 7 15   4 3 0   15 - 6 9
6   Zagłębie Lubin II 7 13   4 1 2   20 - 8 12
7   MZKS Stal Brzeg 9 13   3 4 2   19 - 10 9
8   KS Górnik Zabrze II 9 13   4 1 4   19 - 15 4
9   BTS Rekord Bielsko-Biała 9 12   3 3 3   15 - 13 2
10   Energetyk ROW Rybnik 9 12   3 3 3   15 - 14 1
11   Gwarek Tarnowskie Góry 7 12   3 3 1   12 - 10 2
12   KS Lechia Zielona Góra 8 10   3 1 4   13 - 18 -5
13   Pniówek Pawłowice Śląskie 7 9   2 3 2   12 - 12 0
14   LKS Foto-Higiena Gać Oława 9 9   2 3 4   11 - 19 -8
15   KP Warta Gorzów Wielkopolski 10 9   3 0 7   12 - 26 -14
16   MKS Miedź Legnica II 7 7   2 1 4   8 - 14 -6
17   MKS Piast Żmigród 10 7   1 4 5   14 - 24 -10
18   KS Polonia Nysa 8 7   2 1 5   12 - 24 -12
19   MKS Polonia-Stal Świdnica 10 4   1 1 8   14 - 33 -19
  • Zespół w trakcie meczu

11. kolejka (następna)

  • przełożony
  • 03.10 14:00
  • 03.10 15:00
  • 03.10 15:00
  • 03.10 15:30
  • 03.10 15:30
  • 03.10 18:00
  • 03.10 18:00
  • 07.10 15:30

Terminarz / Wyniki 3. liga

2. kolejka

3. kolejka

11. kolejka

  • przełożony  
    KS Górnik Zabrze II MZKS Stal Brzeg -
  • 03.10 14:00  
    Ślęza Wrocław Zagłębie Lubin II -
  • 03.10 15:00  
    KP Warta Gorzów Wielkopolski BTS Rekord Bielsko-Biała -
  • 03.10 15:00  
    MKS Piast Żmigród Polonia Bytom -
  • 03.10 15:30  
    Pniówek Pawłowice Śląskie Gwarek Tarnowskie Góry -
  • 03.10 15:30  
    MKS Miedź Legnica II LKS Foto-Higiena Gać Oława -
  • 03.10 18:00  
    Ruch Chorzów KS Polonia Nysa -
  • 03.10 18:00  
    MKS Kluczbork KS Lechia Zielona Góra -
  • 07.10 15:30  
    MKS Polonia-Stal Świdnica Energetyk ROW Rybnik -

12. kolejka

  • 10.10 15:00  
    KS Lechia Zielona Góra MKS Piast Żmigród -
  • 10.10 15:00  
    Polonia Bytom Ślęza Wrocław -
  • 10.10 15:00  
    BTS Rekord Bielsko-Biała MKS Kluczbork -
  • 10.10 15:00  
    Energetyk ROW Rybnik Ruch Chorzów -
  • 10.10 15:00  
    MKS Miedź Legnica II Pniówek Pawłowice Śląskie -
  • 10.10 15:00  
    LKS Foto-Higiena Gać Oława Zagłębie Lubin II -
  • 10.10 15:00  
    MZKS Stal Brzeg MKS Polonia-Stal Świdnica -
  • 10.10 15:00  
    KS Polonia Nysa KP Warta Gorzów Wielkopolski -
  • 10.10 15:00  
    Gwarek Tarnowskie Góry LKS Goczałkowice Zdrój -

13. kolejka

  • 17.10 14:30  
    LKS Goczałkowice Zdrój MKS Miedź Legnica II -
  • 17.10 14:30  
    Pniówek Pawłowice Śląskie LKS Foto-Higiena Gać Oława -
  • 17.10 14:30  
    MKS Piast Żmigród BTS Rekord Bielsko-Biała -
  • 17.10 14:30  
    KS Górnik Zabrze II Gwarek Tarnowskie Góry -
  • 17.10 14:30  
    Zagłębie Lubin II Polonia Bytom -
  • 17.10 14:30  
    KP Warta Gorzów Wielkopolski Energetyk ROW Rybnik -
  • 17.10 18:00  
    MKS Kluczbork KS Polonia Nysa -
  • 17.10 19:20  
    Ruch Chorzów MZKS Stal Brzeg -
  • 18.10 14:00  
    Ślęza Wrocław KS Lechia Zielona Góra -

14. kolejka

  • 24.10 14:30  
    LKS Foto-Higiena Gać Oława Polonia Bytom -
  • 24.10 14:30  
    KS Polonia Nysa MKS Piast Żmigród -
  • 24.10 14:30  
    Gwarek Tarnowskie Góry MKS Polonia-Stal Świdnica -
  • 24.10 14:30  
    MKS Miedź Legnica II KS Górnik Zabrze II -
  • 24.10 14:30  
    KS Lechia Zielona Góra Zagłębie Lubin II -
  • 24.10 14:30  
    Pniówek Pawłowice Śląskie LKS Goczałkowice Zdrój -
  • 24.10 14:30  
    MZKS Stal Brzeg KP Warta Gorzów Wielkopolski -
  • 24.10 14:30  
    Energetyk ROW Rybnik MKS Kluczbork -
  • 24.10 14:30  
    BTS Rekord Bielsko-Biała Ślęza Wrocław -

15. kolejka

  • 31.10 13:00  
    Polonia Bytom KS Lechia Zielona Góra -
  • 31.10 14:00  
    LKS Goczałkowice Zdrój LKS Foto-Higiena Gać Oława -
  • 31.10 14:00  
    MKS Polonia-Stal Świdnica MKS Miedź Legnica II -
  • 31.10 14:00  
    Zagłębie Lubin II BTS Rekord Bielsko-Biała -
  • 31.10 14:00  
    KS Górnik Zabrze II Pniówek Pawłowice Śląskie -
  • 31.10 14:00  
    Ślęza Wrocław KS Polonia Nysa -
  • 31.10 14:00  
    Ruch Chorzów Gwarek Tarnowskie Góry -
  • 31.10 14:00  
    MKS Piast Żmigród Energetyk ROW Rybnik -
  • 31.10 16:00  
    MKS Kluczbork MZKS Stal Brzeg -

16. kolejka

  • 07.11 13:30  
    Pniówek Pawłowice Śląskie MKS Polonia-Stal Świdnica -
  • 07.11 13:30  
    LKS Goczałkowice Zdrój KS Górnik Zabrze II -
  • 07.11 13:30  
    BTS Rekord Bielsko-Biała Polonia Bytom -
  • 07.11 13:30  
    MKS Miedź Legnica II Ruch Chorzów -
  • 07.11 13:30  
    KS Polonia Nysa Zagłębie Lubin II -
  • 07.11 13:30  
    MZKS Stal Brzeg MKS Piast Żmigród -
  • 07.11 13:30  
    LKS Foto-Higiena Gać Oława KS Lechia Zielona Góra -
  • 07.11 13:30  
    Gwarek Tarnowskie Góry KP Warta Gorzów Wielkopolski -
  • 07.11 13:30  
    Energetyk ROW Rybnik Ślęza Wrocław -

17. kolejka

  • 14.11 13:00  
    KP Warta Gorzów Wielkopolski MKS Miedź Legnica II -
  • 14.11 13:00  
    Polonia Bytom KS Polonia Nysa -
  • 14.11 13:30  
    KS Lechia Zielona Góra BTS Rekord Bielsko-Biała -
  • 14.11 13:30  
    MKS Polonia-Stal Świdnica LKS Goczałkowice Zdrój -
  • 14.11 13:30  
    KS Górnik Zabrze II LKS Foto-Higiena Gać Oława -
  • 14.11 13:30  
    Ruch Chorzów Pniówek Pawłowice Śląskie -
  • 14.11 13:30  
    Zagłębie Lubin II Energetyk ROW Rybnik -
  • 14.11 13:30  
    Ślęza Wrocław MZKS Stal Brzeg -
  • 14.11 16:00  
    MKS Kluczbork Gwarek Tarnowskie Góry -

18. kolejka

  • 21.11 13:00  
    LKS Foto-Higiena Gać Oława BTS Rekord Bielsko-Biała -
  • 21.11 13:00  
    LKS Goczałkowice Zdrój Ruch Chorzów -
  • 21.11 13:00  
    MKS Miedź Legnica II MKS Kluczbork -
  • 21.11 13:00  
    Energetyk ROW Rybnik Polonia Bytom -
  • 21.11 13:00  
    MZKS Stal Brzeg Zagłębie Lubin II -
  • 21.11 13:00  
    Pniówek Pawłowice Śląskie KP Warta Gorzów Wielkopolski -
  • 21.11 13:00  
    KS Górnik Zabrze II MKS Polonia-Stal Świdnica -
  • 21.11 13:00  
    Gwarek Tarnowskie Góry MKS Piast Żmigród -
  • 21.11 13:00  
    KS Polonia Nysa KS Lechia Zielona Góra -

19. kolejka

  • 28.11 13:00  
    Polonia Bytom MZKS Stal Brzeg -
  • 28.11 13:00  
    KS Lechia Zielona Góra Energetyk ROW Rybnik -
  • 28.11 13:00  
    BTS Rekord Bielsko-Biała KS Polonia Nysa -
  • 28.11 13:00  
    MKS Polonia-Stal Świdnica LKS Foto-Higiena Gać Oława -
  • 28.11 13:00  
    MKS Piast Żmigród MKS Miedź Legnica II -
  • 28.11 13:00  
    KP Warta Gorzów Wielkopolski LKS Goczałkowice Zdrój -
  • 28.11 13:00  
    Ruch Chorzów KS Górnik Zabrze II -
  • 28.11 14:00  
    Ślęza Wrocław Gwarek Tarnowskie Góry -
  • 28.11 16:00  
    MKS Kluczbork Pniówek Pawłowice Śląskie -