Polska - 3. liga

9. kolejka - 3. liga

  • 17.09 17:00
  • 18.09 14:00
  • 18.09 15:00
  • 18.09 15:00
  • 18.09 16:00
  • 18.09 16:00
  • 18.09 16:00
  • 18.09 17:00
  • 18.09 17:30

Tabela 3. liga online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   Olimpia Grudziądz 6 15   5 0 1   13 - 3 10
2   Kotwica Kołobrzeg 5 13   4 1 0   10 - 2 8
3   Pogoń Nowe Skalmierzyce 5 11   3 2 0   10 - 4 6
4   OKS Świt Skolwin (Szczecin) 6 11   3 2 1   7 - 2 5
5   Błękitni Stargard 6 11   3 2 1   9 - 5 4
6   MKS Pogoń Szczecin II 6 8   2 2 2   10 - 7 3
7   Toruński Klub Piłkarski Elana 6 8   2 2 2   14 - 13 1
8   KKPN Bałtyk Koszalin 6 8   2 2 2   9 - 9 0
9   KP Starogard Gdański 6 8   2 2 2   8 - 9 -1
10   KS Polonia Środa Wielkopolska 5 7   2 1 2   9 - 5 4
11   Sokół Kleczew 5 6   2 0 3   5 - 6 -1
12   WKS Zawisza Bydgoszcz 6 6   1 3 2   7 - 10 -3
13   MLKS Unia Janikowo 6 6   2 0 4   5 - 11 -6
14   Jarota Jarocin 5 5   1 2 2   3 - 7 -4
15   GKS Przodkowo 6 5   1 2 3   5 - 10 -5
16   Stolem Gniewino 6 5   1 2 3   8 - 14 -6
17   Bałtyk Gdynia 5 4   1 1 3   8 - 11 -3
18   ZKS Kluczevia Stargard 6 2   0 2 4   4 - 16 -12
  • Zespół w trakcie meczu

10. kolejka (następna)

  • 24.09 17:00
  • 25.09 12:00
  • 25.09 13:00
  • 25.09 15:00
  • 25.09 16:00
  • 25.09 16:00
  • 25.09 16:00
  • 25.09 17:00
  • 25.09 17:30

Terminarz / Wyniki 3. liga

9. kolejka

  • 17.09 17:00  
    Bałtyk Gdynia KKPN Bałtyk Koszalin -
  • 18.09 14:00  
    ZKS Kluczevia Stargard KS Polonia Środa Wielkopolska -
  • 18.09 15:00  
    Olimpia Grudziądz MKS Pogoń Szczecin II -
  • 18.09 15:00  
    Kotwica Kołobrzeg GKS Przodkowo -
  • 18.09 16:00  
    Jarota Jarocin Toruński Klub Piłkarski Elana -
  • 18.09 16:00  
    OKS Świt Skolwin (Szczecin) KP Starogard Gdański -
  • 18.09 16:00  
    Sokół Kleczew Błękitni Stargard -
  • 18.09 17:00  
    WKS Zawisza Bydgoszcz Pogoń Nowe Skalmierzyce -
  • 18.09 17:30  
    Stolem Gniewino MLKS Unia Janikowo -

10. kolejka

  • 24.09 17:00  
    MKS Pogoń Szczecin II Kotwica Kołobrzeg -
  • 25.09 12:00  
    KKPN Bałtyk Koszalin WKS Zawisza Bydgoszcz -
  • 25.09 13:00  
    Błękitni Stargard Olimpia Grudziądz -
  • 25.09 15:00  
    Pogoń Nowe Skalmierzyce Jarota Jarocin -
  • 25.09 16:00  
    KP Starogard Gdański ZKS Kluczevia Stargard -
  • 25.09 16:00  
    KS Polonia Środa Wielkopolska Bałtyk Gdynia -
  • 25.09 16:00  
    MLKS Unia Janikowo GKS Przodkowo -
  • 25.09 17:00  
    Toruński Klub Piłkarski Elana Sokół Kleczew -
  • 25.09 17:30  
    Stolem Gniewino OKS Świt Skolwin (Szczecin) -

11. kolejka

  • 02.10  
    GKS Przodkowo MKS Pogoń Szczecin II -
  • 02.10  
    Kotwica Kołobrzeg Błękitni Stargard -
  • 02.10  
    Bałtyk Gdynia KP Starogard Gdański -
  • 02.10  
    OKS Świt Skolwin (Szczecin) MLKS Unia Janikowo -
  • 02.10  
    WKS Zawisza Bydgoszcz KS Polonia Środa Wielkopolska -
  • 02.10 14:00  
    ZKS Kluczevia Stargard Stolem Gniewino -
  • 02.10 15:00  
    Olimpia Grudziądz Toruński Klub Piłkarski Elana -
  • 02.10 16:00  
    Sokół Kleczew Pogoń Nowe Skalmierzyce -
  • 02.10 16:00  
    Jarota Jarocin KKPN Bałtyk Koszalin -

12. kolejka

  • 09.10  
    KKPN Bałtyk Koszalin Sokół Kleczew -
  • 09.10  
    Błękitni Stargard GKS Przodkowo -
  • 09.10  
    Stolem Gniewino Bałtyk Gdynia -
  • 09.10  
    Toruński Klub Piłkarski Elana Kotwica Kołobrzeg -
  • 09.10  
    OKS Świt Skolwin (Szczecin) ZKS Kluczevia Stargard -
  • 09.10 14:00  
    Pogoń Nowe Skalmierzyce Olimpia Grudziądz -
  • 09.10 15:00  
    MLKS Unia Janikowo MKS Pogoń Szczecin II -
  • 09.10 15:00  
    KP Starogard Gdański WKS Zawisza Bydgoszcz -
  • 09.10 15:00  
    KS Polonia Środa Wielkopolska Jarota Jarocin -

13. kolejka

  • 16.10  
    GKS Przodkowo Toruński Klub Piłkarski Elana -
  • 16.10  
    WKS Zawisza Bydgoszcz Stolem Gniewino -
  • 16.10  
    Kotwica Kołobrzeg Pogoń Nowe Skalmierzyce -
  • 16.10  
    Bałtyk Gdynia OKS Świt Skolwin (Szczecin) -
  • 16.10  
    MKS Pogoń Szczecin II Błękitni Stargard -
  • 16.10 14:00  
    ZKS Kluczevia Stargard MLKS Unia Janikowo -
  • 16.10 15:00  
    Olimpia Grudziądz KKPN Bałtyk Koszalin -
  • 16.10 15:30  
    Jarota Jarocin KP Starogard Gdański -
  • 16.10 16:00  
    Sokół Kleczew KS Polonia Środa Wielkopolska -

14. kolejka

  • 23.10  
    KKPN Bałtyk Koszalin Kotwica Kołobrzeg -
  • 23.10  
    Toruński Klub Piłkarski Elana MKS Pogoń Szczecin II -
  • 23.10  
    OKS Świt Skolwin (Szczecin) WKS Zawisza Bydgoszcz -
  • 23.10  
    Stolem Gniewino Jarota Jarocin -
  • 23.10 13:00  
    Pogoń Nowe Skalmierzyce GKS Przodkowo -
  • 23.10 14:00  
    ZKS Kluczevia Stargard Bałtyk Gdynia -
  • 23.10 14:00  
    KP Starogard Gdański Sokół Kleczew -
  • 23.10 14:00  
    MLKS Unia Janikowo Błękitni Stargard -
  • 23.10 15:00  
    KS Polonia Środa Wielkopolska Olimpia Grudziądz -

15. kolejka

  • 30.10  
    Błękitni Stargard Toruński Klub Piłkarski Elana -
  • 30.10  
    MKS Pogoń Szczecin II Pogoń Nowe Skalmierzyce -
  • 30.10  
    GKS Przodkowo KKPN Bałtyk Koszalin -
  • 30.10  
    WKS Zawisza Bydgoszcz ZKS Kluczevia Stargard -
  • 30.10  
    Kotwica Kołobrzeg KS Polonia Środa Wielkopolska -
  • 30.10  
    Bałtyk Gdynia MLKS Unia Janikowo -
  • 30.10 14:00  
    Olimpia Grudziądz KP Starogard Gdański -
  • 30.10 15:00  
    Sokół Kleczew Stolem Gniewino -
  • 30.10 15:00  
    Jarota Jarocin OKS Świt Skolwin (Szczecin) -

16. kolejka

  • 06.11  
    KKPN Bałtyk Koszalin MKS Pogoń Szczecin II -
  • 06.11  
    Bałtyk Gdynia WKS Zawisza Bydgoszcz -
  • 06.11  
    OKS Świt Skolwin (Szczecin) Sokół Kleczew -
  • 06.11  
    Stolem Gniewino Olimpia Grudziądz -
  • 06.11 12:00  
    Pogoń Nowe Skalmierzyce Błękitni Stargard -
  • 06.11 12:00  
    MLKS Unia Janikowo Toruński Klub Piłkarski Elana -
  • 06.11 13:00  
    KP Starogard Gdański Kotwica Kołobrzeg -
  • 06.11 14:00  
    KS Polonia Środa Wielkopolska GKS Przodkowo -
  • 06.11 14:00  
    ZKS Kluczevia Stargard Jarota Jarocin -

17. kolejka

  • 13.11  
    Błękitni Stargard KKPN Bałtyk Koszalin -
  • 13.11  
    Toruński Klub Piłkarski Elana Pogoń Nowe Skalmierzyce -
  • 13.11  
    GKS Przodkowo KP Starogard Gdański -
  • 13.11  
    WKS Zawisza Bydgoszcz MLKS Unia Janikowo -
  • 13.11  
    Jarota Jarocin Bałtyk Gdynia -
  • 13.11  
    MKS Pogoń Szczecin II KS Polonia Środa Wielkopolska -
  • 13.11 13:00  
    Olimpia Grudziądz OKS Świt Skolwin (Szczecin) -
  • 13.11 14:00  
    Kotwica Kołobrzeg Stolem Gniewino -
  • 13.11 14:00  
    Sokół Kleczew ZKS Kluczevia Stargard -

18. kolejka

  • 20.11  
    Kotwica Kołobrzeg OKS Świt Skolwin (Szczecin) -
  • 20.11  
    GKS Przodkowo Stolem Gniewino -
  • 20.11  
    Jarota Jarocin WKS Zawisza Bydgoszcz -
  • 20.11  
    Sokół Kleczew Bałtyk Gdynia -
  • 20.11  
    MKS Pogoń Szczecin II KP Starogard Gdański -
  • 20.11  
    Błękitni Stargard KS Polonia Środa Wielkopolska -
  • 20.11  
    Toruński Klub Piłkarski Elana KKPN Bałtyk Koszalin -
  • 20.11  
    MLKS Unia Janikowo Pogoń Nowe Skalmierzyce -

19. kolejka

  • 12.03  
    KKPN Bałtyk Koszalin Pogoń Nowe Skalmierzyce -
  • 12.03  
    KP Starogard Gdański Błękitni Stargard -
  • 12.03  
    Stolem Gniewino MKS Pogoń Szczecin II -
  • 12.03  
    KS Polonia Środa Wielkopolska Toruński Klub Piłkarski Elana -
  • 12.03  
    OKS Świt Skolwin (Szczecin) GKS Przodkowo -
  • 12.03  
    ZKS Kluczevia Stargard Kotwica Kołobrzeg -
  • 12.03  
    WKS Zawisza Bydgoszcz Sokół Kleczew -
  • 12.03  
    Bałtyk Gdynia Olimpia Grudziądz -
  • 12.03  
    Jarota Jarocin MLKS Unia Janikowo -

20. kolejka

  • 19.03  
    Toruński Klub Piłkarski Elana KP Starogard Gdański -
  • 19.03  
    Błękitni Stargard Stolem Gniewino -
  • 19.03  
    MKS Pogoń Szczecin II OKS Świt Skolwin (Szczecin) -
  • 19.03  
    Pogoń Nowe Skalmierzyce KS Polonia Środa Wielkopolska -
  • 19.03  
    MLKS Unia Janikowo KKPN Bałtyk Koszalin -
  • 19.03  
    Sokół Kleczew Jarota Jarocin -
  • 19.03  
    GKS Przodkowo ZKS Kluczevia Stargard -
  • 19.03  
    Kotwica Kołobrzeg Bałtyk Gdynia -
  • 19.03  
    Olimpia Grudziądz WKS Zawisza Bydgoszcz -

21. kolejka

  • 26.03  
    ZKS Kluczevia Stargard MKS Pogoń Szczecin II -
  • 26.03  
    OKS Świt Skolwin (Szczecin) Błękitni Stargard -
  • 26.03  
    Bałtyk Gdynia GKS Przodkowo -
  • 26.03  
    Stolem Gniewino Toruński Klub Piłkarski Elana -
  • 26.03  
    Jarota Jarocin Olimpia Grudziądz -
  • 26.03  
    Sokół Kleczew MLKS Unia Janikowo -
  • 26.03  
    WKS Zawisza Bydgoszcz Kotwica Kołobrzeg -
  • 26.03  
    KS Polonia Środa Wielkopolska KKPN Bałtyk Koszalin -
  • 26.03  
    KP Starogard Gdański Pogoń Nowe Skalmierzyce -

22. kolejka

  • 02.04  
    WKS Zawisza Bydgoszcz GKS Przodkowo -
  • 02.04  
    ZKS Kluczevia Stargard Błękitni Stargard -
  • 02.04  
    Olimpia Grudziądz Sokół Kleczew -
  • 02.04  
    Kotwica Kołobrzeg Jarota Jarocin -
  • 02.04  
    KKPN Bałtyk Koszalin KP Starogard Gdański -
  • 02.04  
    Toruński Klub Piłkarski Elana OKS Świt Skolwin (Szczecin) -
  • 02.04  
    Pogoń Nowe Skalmierzyce Stolem Gniewino -
  • 02.04  
    MKS Pogoń Szczecin II Bałtyk Gdynia -
  • 02.04  
    MLKS Unia Janikowo KS Polonia Środa Wielkopolska -

23. kolejka

  • 09.04  
    OKS Świt Skolwin (Szczecin) Pogoń Nowe Skalmierzyce -
  • 09.04  
    Stolem Gniewino KKPN Bałtyk Koszalin -
  • 09.04  
    KP Starogard Gdański KS Polonia Środa Wielkopolska -
  • 09.04  
    ZKS Kluczevia Stargard Toruński Klub Piłkarski Elana -
  • 09.04  
    WKS Zawisza Bydgoszcz MKS Pogoń Szczecin II -
  • 09.04  
    Jarota Jarocin GKS Przodkowo -
  • 09.04  
    Bałtyk Gdynia Błękitni Stargard -
  • 09.04  
    Sokół Kleczew Kotwica Kołobrzeg -
  • 09.04  
    Olimpia Grudziądz MLKS Unia Janikowo -

24. kolejka

  • 16.04  
    Kotwica Kołobrzeg Olimpia Grudziądz -
  • 16.04  
    GKS Przodkowo Sokół Kleczew -
  • 16.04  
    MKS Pogoń Szczecin II Jarota Jarocin -
  • 16.04  
    Pogoń Nowe Skalmierzyce ZKS Kluczevia Stargard -
  • 16.04  
    Błękitni Stargard WKS Zawisza Bydgoszcz -
  • 16.04  
    KKPN Bałtyk Koszalin OKS Świt Skolwin (Szczecin) -
  • 16.04  
    Toruński Klub Piłkarski Elana Bałtyk Gdynia -
  • 16.04  
    MLKS Unia Janikowo KP Starogard Gdański -
  • 16.04  
    KS Polonia Środa Wielkopolska Stolem Gniewino -

25. kolejka

  • 23.04  
    Stolem Gniewino KP Starogard Gdański -
  • 23.04  
    OKS Świt Skolwin (Szczecin) KS Polonia Środa Wielkopolska -
  • 23.04  
    Bałtyk Gdynia Pogoń Nowe Skalmierzyce -
  • 23.04  
    Kotwica Kołobrzeg MLKS Unia Janikowo -
  • 23.04  
    Sokół Kleczew MKS Pogoń Szczecin II -
  • 23.04  
    ZKS Kluczevia Stargard KKPN Bałtyk Koszalin -
  • 23.04  
    WKS Zawisza Bydgoszcz Toruński Klub Piłkarski Elana -
  • 23.04  
    Jarota Jarocin Błękitni Stargard -
  • 23.04  
    Olimpia Grudziądz GKS Przodkowo -

26. kolejka

  • 27.04  
    MKS Pogoń Szczecin II Olimpia Grudziądz -
  • 27.04  
    GKS Przodkowo Kotwica Kołobrzeg -
  • 27.04  
    Błękitni Stargard Sokół Kleczew -
  • 27.04  
    KS Polonia Środa Wielkopolska ZKS Kluczevia Stargard -
  • 27.04  
    Pogoń Nowe Skalmierzyce WKS Zawisza Bydgoszcz -
  • 27.04  
    KKPN Bałtyk Koszalin Bałtyk Gdynia -
  • 27.04  
    Toruński Klub Piłkarski Elana Jarota Jarocin -
  • 27.04  
    MLKS Unia Janikowo Stolem Gniewino -
  • 27.04  
    KP Starogard Gdański OKS Świt Skolwin (Szczecin) -

27. kolejka

  • 30.04  
    GKS Przodkowo MLKS Unia Janikowo -
  • 30.04  
    Olimpia Grudziądz Błękitni Stargard -
  • 30.04  
    Kotwica Kołobrzeg MKS Pogoń Szczecin II -
  • 30.04  
    WKS Zawisza Bydgoszcz KKPN Bałtyk Koszalin -
  • 30.04  
    Jarota Jarocin Pogoń Nowe Skalmierzyce -
  • 30.04  
    ZKS Kluczevia Stargard KP Starogard Gdański -
  • 30.04  
    Bałtyk Gdynia KS Polonia Środa Wielkopolska -
  • 30.04  
    Sokół Kleczew Toruński Klub Piłkarski Elana -
  • 30.04  
    OKS Świt Skolwin (Szczecin) Stolem Gniewino -

28. kolejka

  • 07.05  
    MKS Pogoń Szczecin II GKS Przodkowo -
  • 07.05  
    KKPN Bałtyk Koszalin Jarota Jarocin -
  • 07.05  
    Błękitni Stargard Kotwica Kołobrzeg -
  • 07.05  
    Pogoń Nowe Skalmierzyce Sokół Kleczew -
  • 07.05  
    KP Starogard Gdański Bałtyk Gdynia -
  • 07.05  
    KS Polonia Środa Wielkopolska WKS Zawisza Bydgoszcz -
  • 07.05  
    Toruński Klub Piłkarski Elana Olimpia Grudziądz -
  • 07.05  
    Stolem Gniewino ZKS Kluczevia Stargard -
  • 07.05  
    MLKS Unia Janikowo OKS Świt Skolwin (Szczecin) -

29. kolejka

  • 14.05  
    ZKS Kluczevia Stargard OKS Świt Skolwin (Szczecin) -
  • 14.05  
    Jarota Jarocin KS Polonia Środa Wielkopolska -
  • 14.05  
    WKS Zawisza Bydgoszcz KP Starogard Gdański -
  • 14.05  
    Bałtyk Gdynia Stolem Gniewino -
  • 14.05  
    Sokół Kleczew KKPN Bałtyk Koszalin -
  • 14.05  
    Olimpia Grudziądz Pogoń Nowe Skalmierzyce -
  • 14.05  
    Kotwica Kołobrzeg Toruński Klub Piłkarski Elana -
  • 14.05  
    GKS Przodkowo Błękitni Stargard -
  • 14.05  
    MKS Pogoń Szczecin II MLKS Unia Janikowo -

30. kolejka

  • 21.05  
    Toruński Klub Piłkarski Elana GKS Przodkowo -
  • 21.05  
    Błękitni Stargard MKS Pogoń Szczecin II -
  • 21.05  
    KKPN Bałtyk Koszalin Olimpia Grudziądz -
  • 21.05  
    Pogoń Nowe Skalmierzyce Kotwica Kołobrzeg -
  • 21.05  
    KP Starogard Gdański Jarota Jarocin -
  • 21.05  
    OKS Świt Skolwin (Szczecin) Bałtyk Gdynia -
  • 21.05  
    MLKS Unia Janikowo ZKS Kluczevia Stargard -
  • 21.05  
    KS Polonia Środa Wielkopolska Sokół Kleczew -
  • 21.05  
    Stolem Gniewino WKS Zawisza Bydgoszcz -

31. kolejka

  • 28.05  
    WKS Zawisza Bydgoszcz OKS Świt Skolwin (Szczecin) -
  • 28.05  
    Bałtyk Gdynia ZKS Kluczevia Stargard -
  • 28.05  
    Olimpia Grudziądz KS Polonia Środa Wielkopolska -
  • 28.05  
    Jarota Jarocin Stolem Gniewino -
  • 28.05  
    GKS Przodkowo Pogoń Nowe Skalmierzyce -
  • 28.05  
    MKS Pogoń Szczecin II Toruński Klub Piłkarski Elana -
  • 28.05  
    Błękitni Stargard MLKS Unia Janikowo -
  • 28.05  
    Kotwica Kołobrzeg KKPN Bałtyk Koszalin -
  • 28.05  
    Sokół Kleczew KP Starogard Gdański -

32. kolejka

  • 04.06  
    Toruński Klub Piłkarski Elana Błękitni Stargard -
  • 04.06  
    KKPN Bałtyk Koszalin GKS Przodkowo -
  • 04.06  
    KS Polonia Środa Wielkopolska Kotwica Kołobrzeg -
  • 04.06  
    Pogoń Nowe Skalmierzyce MKS Pogoń Szczecin II -
  • 04.06  
    Stolem Gniewino Sokół Kleczew -
  • 04.06  
    ZKS Kluczevia Stargard WKS Zawisza Bydgoszcz -
  • 04.06  
    OKS Świt Skolwin (Szczecin) Jarota Jarocin -
  • 04.06  
    MLKS Unia Janikowo Bałtyk Gdynia -
  • 04.06  
    KP Starogard Gdański Olimpia Grudziądz -

33. kolejka

  • 11.06  
    Toruński Klub Piłkarski Elana MLKS Unia Janikowo -
  • 11.06  
    WKS Zawisza Bydgoszcz Bałtyk Gdynia -
  • 11.06  
    Olimpia Grudziądz Stolem Gniewino -
  • 11.06  
    Jarota Jarocin ZKS Kluczevia Stargard -
  • 11.06  
    Sokół Kleczew OKS Świt Skolwin (Szczecin) -
  • 11.06  
    GKS Przodkowo KS Polonia Środa Wielkopolska -
  • 11.06  
    Kotwica Kołobrzeg KP Starogard Gdański -
  • 11.06  
    MKS Pogoń Szczecin II KKPN Bałtyk Koszalin -
  • 11.06  
    Błękitni Stargard Pogoń Nowe Skalmierzyce -

34. kolejka

  • 18.06  
    KKPN Bałtyk Koszalin Błękitni Stargard -
  • 18.06  
    OKS Świt Skolwin (Szczecin) Olimpia Grudziądz -
  • 18.06  
    Pogoń Nowe Skalmierzyce Toruński Klub Piłkarski Elana -
  • 18.06  
    KP Starogard Gdański GKS Przodkowo -
  • 18.06  
    Stolem Gniewino Kotwica Kołobrzeg -
  • 18.06  
    Bałtyk Gdynia Jarota Jarocin -
  • 18.06  
    ZKS Kluczevia Stargard Sokół Kleczew -
  • 18.06  
    KS Polonia Środa Wielkopolska MKS Pogoń Szczecin II -
  • 18.06  
    MLKS Unia Janikowo WKS Zawisza Bydgoszcz -