Polska - 3. liga

4. kolejka - 3. liga

Tabela 3. liga

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Sokół Aleksandrów Łódzki 4 10   3 1 0   10 - 6 4
2 Sokół Ostróda 4 9   3 0 1   10 - 5 5
3 KP Legia Warszawa II 3 9   3 0 0   6 - 2 4
4 Pelikan Łowicz 3 7   2 1 0   10 - 1 9
5 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3 7   2 1 0   8 - 5 3
6 Huragan Morąg 4 7   2 1 1   7 - 6 1
7 Concordia Elbląg 4 7   2 1 1   5 - 5 0
8 KS Ursus Warszawa 4 5   1 2 1   5 - 4 1
9 Polonia Warszawa 3 4   1 1 1   4 - 5 -1
10 RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki 3 4   1 1 1   4 - 3 1
11 Unia Skierniewice 4 4   1 1 2   8 - 9 -1
12 Olimpia Zambrów 4 4   1 1 2   7 - 8 -1
13 RKS Radomsko 3 3   1 0 2   4 - 5 -1
14 Ruch Wysokie Mazowieckie 3 2   0 2 1   5 - 6 -1
15 MLKS Znicz Biała Piska 3 2   0 2 1   3 - 5 -2
16 RKP Broń 1926 Radom 3 1   0 1 2   2 - 6 -4
17 KS Wasilków 3 0   0 0 3   1 - 8 -7
18 GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4 0   0 0 4   4 - 14 -10
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • awans
  • spadek

5. kolejka (następna)

  • 24.08 15:30
  • 24.08 16:00
  • 24.08 17:00
  • 24.08 17:00
  • 24.08 17:00
  • 24.08 17:00
  • 24.08 17:00
  • 25.08 12:00
  • 25.08 16:00

Terminarz / Wyniki 3. liga

4. kolejka

5. kolejka

  • 24.08 15:30  
    GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki Sokół Ostróda -
  • 24.08 16:00  
    Olimpia Zambrów RKS Radomsko -
  • 24.08 17:00  
    RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki Polonia Warszawa -
  • 24.08 17:00  
    KS Wasilków RKP Broń 1926 Radom -
  • 24.08 17:00  
    MLKS Znicz Biała Piska Concordia Elbląg -
  • 24.08 17:00  
    Sokół Aleksandrów Łódzki Świt Nowy Dwór Mazowiecki -
  • 24.08 17:00  
    Huragan Morąg KS Ursus Warszawa -
  • 25.08 12:00  
    KP Legia Warszawa II Unia Skierniewice -
  • 25.08 16:00  
    Ruch Wysokie Mazowieckie Pelikan Łowicz -

6. kolejka

  • 31.08  
    Polonia Warszawa KS Wasilków -
  • 31.08  
    Concordia Elbląg Ruch Wysokie Mazowieckie -
  • 31.08  
    Sokół Ostróda MLKS Znicz Biała Piska -
  • 31.08  
    RKS Radomsko GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki -
  • 31.08  
    RKP Broń 1926 Radom Olimpia Zambrów -
  • 31.08  
    KS Ursus Warszawa RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki -
  • 31.08  
    KP Legia Warszawa II Huragan Morąg -
  • 31.08  
    Unia Skierniewice Świt Nowy Dwór Mazowiecki -
  • 31.08  
    Pelikan Łowicz Sokół Aleksandrów Łódzki -

7. kolejka

  • 07.09  
    KS Wasilków KS Ursus Warszawa -
  • 07.09  
    Huragan Morąg Unia Skierniewice -
  • 07.09  
    Olimpia Zambrów Polonia Warszawa -
  • 07.09  
    RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki KP Legia Warszawa II -
  • 07.09  
    MLKS Znicz Biała Piska RKS Radomsko -
  • 07.09  
    GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki RKP Broń 1926 Radom -
  • 07.09  
    Ruch Wysokie Mazowieckie Sokół Ostróda -
  • 07.09  
    Sokół Aleksandrów Łódzki Concordia Elbląg -
  • 07.09  
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki Pelikan Łowicz -

8. kolejka

  • 14.09  
    Sokół Ostróda Sokół Aleksandrów Łódzki -
  • 14.09  
    Unia Skierniewice Pelikan Łowicz -
  • 14.09  
    Concordia Elbląg Świt Nowy Dwór Mazowiecki -
  • 14.09  
    RKS Radomsko Ruch Wysokie Mazowieckie -
  • 14.09  
    RKP Broń 1926 Radom MLKS Znicz Biała Piska -
  • 14.09  
    Polonia Warszawa GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki -
  • 14.09  
    KP Legia Warszawa II KS Wasilków -
  • 14.09  
    Huragan Morąg RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki -
  • 14.09  
    KS Ursus Warszawa Olimpia Zambrów -

9. kolejka

  • 21.09  
    Sokół Aleksandrów Łódzki RKS Radomsko -
  • 21.09  
    RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki Unia Skierniewice -
  • 21.09  
    KS Wasilków Huragan Morąg -
  • 21.09  
    Olimpia Zambrów KP Legia Warszawa II -
  • 21.09  
    GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki KS Ursus Warszawa -
  • 21.09  
    MLKS Znicz Biała Piska Polonia Warszawa -
  • 21.09  
    Ruch Wysokie Mazowieckie RKP Broń 1926 Radom -
  • 21.09  
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki Sokół Ostróda -
  • 21.09  
    Pelikan Łowicz Concordia Elbląg -

10. kolejka

  • 28.09  
    KP Legia Warszawa II GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki -
  • 28.09  
    Huragan Morąg Olimpia Zambrów -
  • 28.09  
    RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki KS Wasilków -
  • 28.09  
    RKP Broń 1926 Radom Sokół Aleksandrów Łódzki -
  • 28.09  
    Polonia Warszawa Ruch Wysokie Mazowieckie -
  • 28.09  
    KS Ursus Warszawa MLKS Znicz Biała Piska -
  • 28.09  
    Unia Skierniewice Concordia Elbląg -
  • 28.09  
    RKS Radomsko Świt Nowy Dwór Mazowiecki -
  • 28.09  
    Sokół Ostróda Pelikan Łowicz -

11. kolejka

  • 05.10  
    Olimpia Zambrów RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki -
  • 05.10  
    GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki Huragan Morąg -
  • 05.10  
    Sokół Aleksandrów Łódzki Polonia Warszawa -
  • 05.10  
    MLKS Znicz Biała Piska KP Legia Warszawa II -
  • 05.10  
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki RKP Broń 1926 Radom -
  • 05.10  
    Ruch Wysokie Mazowieckie KS Ursus Warszawa -
  • 05.10  
    Pelikan Łowicz RKS Radomsko -
  • 05.10  
    KS Wasilków Unia Skierniewice -
  • 05.10  
    Concordia Elbląg Sokół Ostróda -

12. kolejka

  • 12.10  
    KS Wasilków Olimpia Zambrów -
  • 12.10  
    KS Ursus Warszawa Sokół Aleksandrów Łódzki -
  • 12.10  
    Polonia Warszawa Świt Nowy Dwór Mazowiecki -
  • 12.10  
    KP Legia Warszawa II Ruch Wysokie Mazowieckie -
  • 12.10  
    Huragan Morąg MLKS Znicz Biała Piska -
  • 12.10  
    RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki -
  • 12.10  
    RKS Radomsko Concordia Elbląg -
  • 12.10  
    Unia Skierniewice Sokół Ostróda -
  • 12.10  
    RKP Broń 1926 Radom Pelikan Łowicz -

13. kolejka

  • 19.10  
    MLKS Znicz Biała Piska RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki -
  • 19.10  
    Olimpia Zambrów Unia Skierniewice -
  • 19.10  
    Ruch Wysokie Mazowieckie Huragan Morąg -
  • 19.10  
    GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki KS Wasilków -
  • 19.10  
    Sokół Aleksandrów Łódzki KP Legia Warszawa II -
  • 19.10  
    Concordia Elbląg RKP Broń 1926 Radom -
  • 19.10  
    Sokół Ostróda RKS Radomsko -
  • 19.10  
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki KS Ursus Warszawa -
  • 19.10  
    Pelikan Łowicz Polonia Warszawa -

14. kolejka

  • 26.10  
    Huragan Morąg Sokół Aleksandrów Łódzki -
  • 26.10  
    RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki Ruch Wysokie Mazowieckie -
  • 26.10  
    KS Wasilków MLKS Znicz Biała Piska -
  • 26.10  
    Olimpia Zambrów GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki -
  • 26.10  
    KS Ursus Warszawa Pelikan Łowicz -
  • 26.10  
    KP Legia Warszawa II Świt Nowy Dwór Mazowiecki -
  • 26.10  
    RKP Broń 1926 Radom Sokół Ostróda -
  • 26.10  
    Polonia Warszawa Concordia Elbląg -
  • 26.10  
    Unia Skierniewice RKS Radomsko -

15. kolejka

  • 02.11  
    Sokół Aleksandrów Łódzki RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki -
  • 02.11  
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki Huragan Morąg -
  • 02.11  
    GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki Unia Skierniewice -
  • 02.11  
    MLKS Znicz Biała Piska Olimpia Zambrów -
  • 02.11  
    Ruch Wysokie Mazowieckie KS Wasilków -
  • 02.11  
    Pelikan Łowicz KP Legia Warszawa II -
  • 02.11  
    Concordia Elbląg KS Ursus Warszawa -
  • 02.11  
    Sokół Ostróda Polonia Warszawa -
  • 02.11  
    RKS Radomsko RKP Broń 1926 Radom -

16. kolejka

  • 09.11  
    KS Wasilków Sokół Aleksandrów Łódzki -
  • 09.11  
    GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki MLKS Znicz Biała Piska -
  • 09.11  
    Olimpia Zambrów Ruch Wysokie Mazowieckie -
  • 09.11  
    Huragan Morąg Pelikan Łowicz -
  • 09.11  
    RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki Świt Nowy Dwór Mazowiecki -
  • 09.11  
    Unia Skierniewice RKP Broń 1926 Radom -
  • 09.11  
    Polonia Warszawa RKS Radomsko -
  • 09.11  
    KS Ursus Warszawa Sokół Ostróda -
  • 09.11  
    KP Legia Warszawa II Concordia Elbląg -

17. kolejka

  • 16.11  
    Sokół Aleksandrów Łódzki Olimpia Zambrów -
  • 16.11  
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki KS Wasilków -
  • 16.11  
    Ruch Wysokie Mazowieckie GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki -
  • 16.11  
    Sokół Ostróda KP Legia Warszawa II -
  • 16.11  
    RKS Radomsko KS Ursus Warszawa -
  • 16.11  
    MLKS Znicz Biała Piska Unia Skierniewice -
  • 16.11  
    Concordia Elbląg Huragan Morąg -
  • 16.11  
    Pelikan Łowicz RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki -
  • 16.11  
    RKP Broń 1926 Radom Polonia Warszawa -