Polska - 3. liga

2. kolejka - 3. liga

Tabela 3. liga

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Radunia Stężyca 2 6   2 0 0   6 - 1 5
2 KS Polonia Środa Wielkopolska 2 6   2 0 0   5 - 1 4
3 Bałtyk Gdynia 2 6   2 0 0   6 - 3 3
4 MKS Pogoń Szczecin II 2 4   1 1 0   7 - 3 4
5 Flota Świnoujście 2 4   1 1 0   5 - 3 2
6 Jarota Jarocin 2 4   1 1 0   7 - 3 4
7 Kotwica Kołobrzeg 2 4   1 1 0   3 - 1 2
8 GKS Przodkowo 2 4   1 1 0   4 - 2 2
9 KS Gwardia Koszalin 2 3   1 0 1   6 - 1 5
10 Nielba Wągrowiec 2 3   1 0 1   7 - 5 2
11 WKS Gryf Wejherowo 1 3   1 0 0   2 - 1 1
12 OKS Świt Skolwin (Szczecin) 2 3   1 0 1   4 - 6 -2
13 Sokół Kleczew 2 1   0 1 1   2 - 3 -1
14 KS Pomorzanin Toruń 2 1   0 1 1   1 - 3 -2
15 Unia Swarzędz 2 1   0 1 1   2 - 4 -2
16 Chemik Police 2 1   0 1 1   0 - 6 -6
17 KKPN Bałtyk Koszalin 2 1   0 1 1   3 - 4 -1
18 TKP Elana 0 0   0 0 0   0 - 0 0
19 Górnik Konin 2 0   0 0 2   2 - 5 -3
20 KP Starogard Gdański 1 0   0 0 1   2 - 6 -4
21 MLKS Unia Janikowo 2 0   0 0 2   1 - 6 -5
22 Mieszko Gniezno 2 0   0 0 2   0 - 8 -8
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • awans
  • możliwy spadek
  • spadek

3. kolejka (następna)

  • 14.08 17:00
  • 15.08 13:00
  • 15.08 17:00
  • 15.08 17:00
  • 15.08 17:00
  • 15.08 17:00
  • 15.08 17:00
  • 15.08 17:00
  • przełożony
  • 15.08 19:30
  • 16.08 16:00

Terminarz / Wyniki 3. liga

3. kolejka

  • 14.08 17:00  
    KS Polonia Środa Wielkopolska MKS Pogoń Szczecin II -
  • 15.08 13:00  
    Unia Swarzędz KKPN Bałtyk Koszalin -
  • 15.08 17:00  
    WKS Gryf Wejherowo Radunia Stężyca -
  • 15.08 17:00  
    KS Gwardia Koszalin GKS Przodkowo -
  • 15.08 17:00  
    KP Starogard Gdański Górnik Konin -
  • 15.08 17:00  
    Kotwica Kołobrzeg TKP Elana -
  • 15.08 17:00  
    Flota Świnoujście Mieszko Gniezno -
  • 15.08 17:00  
    Nielba Wągrowiec Jarota Jarocin -
  • przełożony  
    KS Pomorzanin Toruń MLKS Unia Janikowo -
  • 15.08 19:30  
    Bałtyk Gdynia Sokół Kleczew -
  • 16.08 16:00  
    OKS Świt Skolwin (Szczecin) Chemik Police -

4. kolejka

  • 22.08  
    TKP Elana Nielba Wągrowiec -
  • 22.08 11:00  
    KKPN Bałtyk Koszalin Sokół Kleczew -
  • 22.08 11:00  
    Unia Swarzędz KS Gwardia Koszalin -
  • 22.08 15:00  
    Chemik Police WKS Gryf Wejherowo -
  • 22.08 16:00  
    Górnik Konin Kotwica Kołobrzeg -
  • 22.08 17:00  
    MLKS Unia Janikowo Bałtyk Gdynia -
  • 22.08 17:00  
    Jarota Jarocin Flota Świnoujście -
  • 22.08 17:00  
    Mieszko Gniezno KS Polonia Środa Wielkopolska -
  • 23.08 11:00  
    MKS Pogoń Szczecin II KS Pomorzanin Toruń -
  • 23.08 13:00  
    GKS Przodkowo OKS Świt Skolwin (Szczecin) -
  • 23.08 15:00  
    Radunia Stężyca KP Starogard Gdański -

5. kolejka

  • 28.08 17:00  
    KS Polonia Środa Wielkopolska Jarota Jarocin -
  • 29.08  
    KS Pomorzanin Toruń Mieszko Gniezno -
  • 29.08 16:00  
    KP Starogard Gdański Chemik Police -
  • 29.08 17:00  
    Nielba Wągrowiec Górnik Konin -
  • 29.08 17:00  
    Flota Świnoujście TKP Elana -
  • 29.08 17:00  
    WKS Gryf Wejherowo GKS Przodkowo -
  • 29.08 17:00  
    KS Gwardia Koszalin KKPN Bałtyk Koszalin -
  • 29.08 17:00  
    OKS Świt Skolwin (Szczecin) Unia Swarzędz -
  • 29.08 17:00  
    Kotwica Kołobrzeg Radunia Stężyca -
  • 29.08 17:00  
    Sokół Kleczew MLKS Unia Janikowo -
  • 29.08 19:30  
    Bałtyk Gdynia MKS Pogoń Szczecin II -

6. kolejka

  • 05.09  
    TKP Elana KS Polonia Środa Wielkopolska -
  • 05.09 11:00  
    KKPN Bałtyk Koszalin MLKS Unia Janikowo -
  • 05.09 13:00  
    Unia Swarzędz WKS Gryf Wejherowo -
  • 05.09 14:00  
    Chemik Police Kotwica Kołobrzeg -
  • 05.09 14:00  
    GKS Przodkowo KP Starogard Gdański -
  • 05.09 17:00  
    Jarota Jarocin KS Pomorzanin Toruń -
  • 05.09 17:00  
    Górnik Konin Flota Świnoujście -
  • 05.09 17:00  
    Mieszko Gniezno Bałtyk Gdynia -
  • 05.09 17:00  
    KS Gwardia Koszalin OKS Świt Skolwin (Szczecin) -
  • 06.09 11:00  
    MKS Pogoń Szczecin II Sokół Kleczew -
  • 06.09 15:00  
    Radunia Stężyca Nielba Wągrowiec -

7. kolejka

  • 12.09  
    Kotwica Kołobrzeg GKS Przodkowo -
  • 12.09  
    KS Pomorzanin Toruń TKP Elana -
  • 12.09 13:00  
    KP Starogard Gdański Unia Swarzędz -
  • 12.09 16:00  
    KS Polonia Środa Wielkopolska Górnik Konin -
  • 12.09 16:00  
    Sokół Kleczew Mieszko Gniezno -
  • 12.09 16:00  
    MLKS Unia Janikowo MKS Pogoń Szczecin II -
  • 12.09 16:00  
    OKS Świt Skolwin (Szczecin) KKPN Bałtyk Koszalin -
  • 12.09 16:00  
    Nielba Wągrowiec Chemik Police -
  • 12.09 17:00  
    WKS Gryf Wejherowo KS Gwardia Koszalin -
  • 12.09 19:30  
    Bałtyk Gdynia Jarota Jarocin -
  • 13.09 15:00  
    Radunia Stężyca Flota Świnoujście -

8. kolejka

  • 19.09  
    KKPN Bałtyk Koszalin MKS Pogoń Szczecin II -
  • 19.09  
    TKP Elana Bałtyk Gdynia -
  • 19.09  
    Górnik Konin KS Pomorzanin Toruń -
  • 19.09  
    OKS Świt Skolwin (Szczecin) WKS Gryf Wejherowo -
  • 19.09 13:00  
    Unia Swarzędz Kotwica Kołobrzeg -
  • 19.09 13:00  
    GKS Przodkowo Nielba Wągrowiec -
  • 19.09 14:00  
    Chemik Police Flota Świnoujście -
  • 19.09 16:00  
    Mieszko Gniezno MLKS Unia Janikowo -
  • 19.09 16:00  
    KS Gwardia Koszalin KP Starogard Gdański -
  • 19.09 16:30  
    Jarota Jarocin Sokół Kleczew -
  • 20.09 15:00  
    Radunia Stężyca KS Polonia Środa Wielkopolska -

9. kolejka

  • 26.09  
    Kotwica Kołobrzeg KS Gwardia Koszalin -
  • 26.09  
    WKS Gryf Wejherowo KKPN Bałtyk Koszalin -
  • 26.09  
    Bałtyk Gdynia Górnik Konin -
  • 26.09  
    KS Pomorzanin Toruń Radunia Stężyca -
  • 26.09 15:00  
    Nielba Wągrowiec Unia Swarzędz -
  • 26.09 15:00  
    MLKS Unia Janikowo Jarota Jarocin -
  • 26.09 16:00  
    KP Starogard Gdański OKS Świt Skolwin (Szczecin) -
  • 26.09 16:00  
    Flota Świnoujście GKS Przodkowo -
  • 26.09 16:00  
    KS Polonia Środa Wielkopolska Chemik Police -
  • 26.09 16:00  
    Sokół Kleczew TKP Elana -
  • 27.09 11:00  
    MKS Pogoń Szczecin II Mieszko Gniezno -

10. kolejka

  • 03.10  
    KKPN Bałtyk Koszalin Mieszko Gniezno -
  • 03.10  
    TKP Elana MLKS Unia Janikowo -
  • 03.10  
    Górnik Konin Sokół Kleczew -
  • 03.10  
    OKS Świt Skolwin (Szczecin) Kotwica Kołobrzeg -
  • 03.10  
    WKS Gryf Wejherowo KP Starogard Gdański -
  • 03.10 13:00  
    Unia Swarzędz Flota Świnoujście -
  • 03.10 14:00  
    Chemik Police KS Pomorzanin Toruń -
  • 03.10 14:00  
    GKS Przodkowo KS Polonia Środa Wielkopolska -
  • 03.10 15:00  
    KS Gwardia Koszalin Nielba Wągrowiec -
  • 03.10 16:00  
    Jarota Jarocin MKS Pogoń Szczecin II -
  • 04.10 15:00  
    Radunia Stężyca Bałtyk Gdynia -

11. kolejka

  • 10.10  
    Kotwica Kołobrzeg WKS Gryf Wejherowo -
  • 10.10  
    KS Pomorzanin Toruń GKS Przodkowo -
  • 10.10 11:00  
    MKS Pogoń Szczecin II TKP Elana -
  • 10.10 14:00  
    Mieszko Gniezno Jarota Jarocin -
  • 10.10 15:00  
    Nielba Wągrowiec OKS Świt Skolwin (Szczecin) -
  • 10.10 15:00  
    KS Polonia Środa Wielkopolska Unia Swarzędz -
  • 10.10 15:00  
    KP Starogard Gdański KKPN Bałtyk Koszalin -
  • 10.10 15:00  
    Sokół Kleczew Radunia Stężyca -
  • 10.10 15:00  
    MLKS Unia Janikowo Górnik Konin -
  • 10.10 16:00  
    Flota Świnoujście KS Gwardia Koszalin -
  • 10.10 19:30  
    Bałtyk Gdynia Chemik Police -

12. kolejka

  • 17.10  
    TKP Elana Mieszko Gniezno -
  • 17.10  
    Górnik Konin MKS Pogoń Szczecin II -
  • 17.10  
    OKS Świt Skolwin (Szczecin) Flota Świnoujście -
  • 17.10  
    WKS Gryf Wejherowo Nielba Wągrowiec -
  • 17.10  
    KKPN Bałtyk Koszalin Jarota Jarocin -
  • 17.10 13:00  
    Unia Swarzędz KS Pomorzanin Toruń -
  • 17.10 14:00  
    GKS Przodkowo Bałtyk Gdynia -
  • 17.10 14:00  
    Chemik Police Sokół Kleczew -
  • 17.10 14:00  
    KS Gwardia Koszalin KS Polonia Środa Wielkopolska -
  • 17.10 15:00  
    KP Starogard Gdański Kotwica Kołobrzeg -
  • 18.10 15:00  
    Radunia Stężyca MLKS Unia Janikowo -

13. kolejka

  • 24.10  
    Kotwica Kołobrzeg KKPN Bałtyk Koszalin -
  • 24.10  
    KS Pomorzanin Toruń KS Gwardia Koszalin -
  • 24.10  
    Bałtyk Gdynia Unia Swarzędz -
  • 24.10 14:00  
    Nielba Wągrowiec KP Starogard Gdański -
  • 24.10 14:00  
    Sokół Kleczew GKS Przodkowo -
  • 24.10 14:00  
    MLKS Unia Janikowo Chemik Police -
  • 24.10 14:00  
    Mieszko Gniezno Górnik Konin -
  • 24.10 15:00  
    KS Polonia Środa Wielkopolska OKS Świt Skolwin (Szczecin) -
  • 24.10 15:00  
    Flota Świnoujście WKS Gryf Wejherowo -
  • 24.10 15:00  
    Jarota Jarocin TKP Elana -
  • 25.10 11:00  
    MKS Pogoń Szczecin II Radunia Stężyca -

14. kolejka

  • 31.10  
    Górnik Konin Jarota Jarocin -
  • 31.10  
    OKS Świt Skolwin (Szczecin) KS Pomorzanin Toruń -
  • 31.10  
    KKPN Bałtyk Koszalin TKP Elana -
  • 31.10  
    WKS Gryf Wejherowo KS Polonia Środa Wielkopolska -
  • 31.10  
    Kotwica Kołobrzeg Nielba Wągrowiec -
  • 31.10 13:00  
    Chemik Police MKS Pogoń Szczecin II -
  • 31.10 13:00  
    GKS Przodkowo MLKS Unia Janikowo -
  • 31.10 13:00  
    Unia Swarzędz Sokół Kleczew -
  • 31.10 13:00  
    KP Starogard Gdański Flota Świnoujście -
  • 31.10 14:00  
    Radunia Stężyca Mieszko Gniezno -
  • 31.10 14:00  
    KS Gwardia Koszalin Bałtyk Gdynia -

15. kolejka

  • 07.11  
    KS Pomorzanin Toruń WKS Gryf Wejherowo -
  • 07.11  
    MLKS Unia Janikowo Unia Swarzędz -
  • 07.11  
    TKP Elana Górnik Konin -
  • 07.11 13:00  
    Nielba Wągrowiec KKPN Bałtyk Koszalin -
  • 07.11 13:00  
    Sokół Kleczew KS Gwardia Koszalin -
  • 07.11 13:30  
    KS Polonia Środa Wielkopolska KP Starogard Gdański -
  • 07.11 14:00  
    Flota Świnoujście Kotwica Kołobrzeg -
  • 07.11 14:00  
    Mieszko Gniezno Chemik Police -
  • 07.11 14:00  
    Jarota Jarocin Radunia Stężyca -
  • 07.11 19:30  
    Bałtyk Gdynia OKS Świt Skolwin (Szczecin) -
  • 08.11 11:00  
    MKS Pogoń Szczecin II GKS Przodkowo -

16. kolejka

  • 11.11  
    Chemik Police Jarota Jarocin -
  • 11.11  
    KKPN Bałtyk Koszalin Górnik Konin -
  • 11.11  
    WKS Gryf Wejherowo Bałtyk Gdynia -
  • 11.11  
    OKS Świt Skolwin (Szczecin) Sokół Kleczew -
  • 11.11  
    Kotwica Kołobrzeg KS Polonia Środa Wielkopolska -
  • 11.11 13:00  
    Radunia Stężyca TKP Elana -
  • 11.11 13:00  
    GKS Przodkowo Mieszko Gniezno -
  • 11.11 13:00  
    KS Gwardia Koszalin MLKS Unia Janikowo -
  • 11.11 13:00  
    Unia Swarzędz MKS Pogoń Szczecin II -
  • 11.11 13:00  
    KP Starogard Gdański KS Pomorzanin Toruń -
  • 11.11 13:00  
    Nielba Wągrowiec Flota Świnoujście -

17. kolejka

  • 14.11  
    KS Pomorzanin Toruń Kotwica Kołobrzeg -
  • 14.11  
    TKP Elana Chemik Police -
  • 14.11  
    Górnik Konin Radunia Stężyca -
  • 14.11 11:00  
    Sokół Kleczew WKS Gryf Wejherowo -
  • 14.11 12:00  
    MLKS Unia Janikowo OKS Świt Skolwin (Szczecin) -
  • 14.11 13:00  
    Mieszko Gniezno Unia Swarzędz -
  • 14.11 13:00  
    Flota Świnoujście KKPN Bałtyk Koszalin -
  • 14.11 13:00  
    KS Polonia Środa Wielkopolska Nielba Wągrowiec -
  • 14.11 14:00  
    Jarota Jarocin GKS Przodkowo -
  • 14.11 19:30  
    Bałtyk Gdynia KP Starogard Gdański -
  • 15.11 11:00  
    MKS Pogoń Szczecin II KS Gwardia Koszalin -

18. kolejka

  • 06.03  
    Chemik Police Górnik Konin -
  • 06.03  
    KKPN Bałtyk Koszalin Radunia Stężyca -
  • 06.03  
    Nielba Wągrowiec KS Pomorzanin Toruń -
  • 06.03  
    OKS Świt Skolwin (Szczecin) MKS Pogoń Szczecin II -
  • 06.03  
    Kotwica Kołobrzeg Bałtyk Gdynia -
  • 06.03  
    WKS Gryf Wejherowo MLKS Unia Janikowo -
  • 06.03 13:00  
    GKS Przodkowo TKP Elana -
  • 06.03 13:00  
    Unia Swarzędz Jarota Jarocin -
  • 06.03 13:00  
    KS Gwardia Koszalin Mieszko Gniezno -
  • 06.03 14:00  
    KP Starogard Gdański Sokół Kleczew -
  • 06.03 14:00  
    Flota Świnoujście KS Polonia Środa Wielkopolska -

19. kolejka

  • 13.03  
    Bałtyk Gdynia Nielba Wągrowiec -
  • 13.03  
    KS Pomorzanin Toruń Flota Świnoujście -
  • 13.03  
    Sokół Kleczew Kotwica Kołobrzeg -
  • 13.03  
    Mieszko Gniezno OKS Świt Skolwin (Szczecin) -
  • 13.03  
    Górnik Konin GKS Przodkowo -
  • 13.03  
    Radunia Stężyca Chemik Police -
  • 13.03  
    TKP Elana Unia Swarzędz -
  • 13.03  
    Jarota Jarocin KS Gwardia Koszalin -
  • 13.03 12:00  
    MLKS Unia Janikowo KP Starogard Gdański -
  • 13.03 15:00  
    KS Polonia Środa Wielkopolska KKPN Bałtyk Koszalin -
  • 14.03 11:00  
    MKS Pogoń Szczecin II WKS Gryf Wejherowo -

20. kolejka

  • 20.03  
    KKPN Bałtyk Koszalin Chemik Police -
  • 20.03  
    OKS Świt Skolwin (Szczecin) Jarota Jarocin -
  • 20.03  
    WKS Gryf Wejherowo Mieszko Gniezno -
  • 20.03  
    Nielba Wągrowiec Sokół Kleczew -
  • 20.03  
    Kotwica Kołobrzeg MLKS Unia Janikowo -
  • 20.03 13:00  
    GKS Przodkowo Radunia Stężyca -
  • 20.03 13:00  
    Unia Swarzędz Górnik Konin -
  • 20.03 14:00  
    KS Gwardia Koszalin TKP Elana -
  • 20.03 14:00  
    Flota Świnoujście Bałtyk Gdynia -
  • 20.03 15:00  
    KP Starogard Gdański MKS Pogoń Szczecin II -
  • 20.03 15:00  
    KS Polonia Środa Wielkopolska KS Pomorzanin Toruń -

21. kolejka

  • 27.03  
    KS Pomorzanin Toruń KKPN Bałtyk Koszalin -
  • 27.03  
    Sokół Kleczew Flota Świnoujście -
  • 27.03  
    Jarota Jarocin WKS Gryf Wejherowo -
  • 27.03  
    TKP Elana OKS Świt Skolwin (Szczecin) -
  • 27.03  
    Radunia Stężyca Unia Swarzędz -
  • 27.03  
    Bałtyk Gdynia KS Polonia Środa Wielkopolska -
  • 27.03  
    Mieszko Gniezno KP Starogard Gdański -
  • 27.03  
    Chemik Police GKS Przodkowo -
  • 27.03  
    Górnik Konin KS Gwardia Koszalin -
  • 27.03 15:00  
    MLKS Unia Janikowo Nielba Wągrowiec -
  • 28.03 11:00  
    MKS Pogoń Szczecin II Kotwica Kołobrzeg -