Meksyk - Liga MX

Tabela Liga MX

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Cruz Azul FC 8 18   6 0 2   13 - 5 8
2 Club America 8 16   5 1 2   10 - 7 3
3 Club Santos Laguna 8 15   4 3 1   9 - 5 4
4 Deportivo Toluca FC 8 14   4 2 2   15 - 9 6
5 Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente 8 13   3 4 1   11 - 8 3
6 Puebla FC 8 12   3 3 2   8 - 4 4
7 CF Monterrey 7 12   3 3 1   6 - 3 3
8 Atlético San Luis 8 11   3 2 3   13 - 11 2
9 CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León 7 11   3 2 2   10 - 9 1
10 CD Guadalajara 8 10   2 4 2   12 - 12 0
11 Querétaro FC 8 10   3 1 4   10 - 14 -4
12 Mazatlán FC 8 10   3 1 4   8 - 13 -5
13 CSyD Atlas de Guadalajara 8 9   2 3 3   5 - 6 -1
14 FC Juárez 7 8   2 2 3   6 - 11 -5
15 Club León 7 7   2 1 4   5 - 9 -4
16 Club Necaxa 8 6   1 3 4   7 - 12 -5
17 Pumas de la Universidad de Mexico 8 5   1 2 5   4 - 7 -3
18 CF Pachuca 8 3   0 3 5   3 - 10 -7
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

9. kolejka (następna)

  • 03.03 00:00
  • 03.03 02:00
  • 03.03 04:00
  • 04.03 02:00
  • 04.03 02:00
  • 04.03 04:00
  • 04.03 04:06
  • 05.03 02:00
  • 05.03 04:00

Strzelcy Liga MX

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Jonathan Javier Rodríguez Portillo(Cruz Azul FC) 15 4
Andre-Pierre Gignac(CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León) 14 3
Dario Lezcano(FC Juárez) 13 3

Kartkowicze Liga MX

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Alan Mozo Rodríguez(Pumas de la Universidad de Mexico) 2 6 8
Richard Rafael Sánchez Guerrero(Club America) 2 5 7
Pedro Jesús Aquino Sánchez(Club America/Club León) 2 4 6

Terminarz / Wyniki Liga MX

9. kolejka

  • 03.03 00:00  
    CSyD Atlas de Guadalajara Atlético San Luis -
  • 03.03 02:00  
    CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León Deportivo Toluca FC -
  • 03.03 04:00  
    Club León Puebla FC -
  • 04.03 02:00  
    FC Juárez CF Monterrey -
  • 04.03 02:00  
    Querétaro FC CD Guadalajara -
  • 04.03 04:00  
    Cruz Azul FC Mazatlán FC -
  • 04.03 04:06  
    Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente Club America -
  • 05.03 02:00  
    Club Necaxa CF Pachuca -
  • 05.03 04:00  
    Pumas de la Universidad de Mexico Club Santos Laguna -

10. kolejka

  • 06.03 02:30  
    Atlético San Luis Deportivo Toluca FC -
  • 06.03 04:30  
    Puebla FC CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León -
  • 07.03 00:00  
    CSyD Atlas de Guadalajara FC Juárez -
  • 07.03 02:00  
    Club America Club León -
  • 07.03 02:06  
    CF Monterrey Querétaro FC -
  • 07.03 04:00  
    Mazatlán FC CD Guadalajara -
  • 08.03 02:06  
    Club Santos Laguna Club Necaxa -
  • 08.03 04:00  
    Pumas de la Universidad de Mexico Cruz Azul FC -
  • 09.03 04:00  
    CF Pachuca Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente -

11. kolejka

  • 13.03 02:30  
    Puebla FC CSyD Atlas de Guadalajara -
  • 13.03 04:30  
    FC Juárez Pumas de la Universidad de Mexico -
  • 14.03 02:00  
    CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León Mazatlán FC -
  • 14.03 04:00  
    Cruz Azul FC CF Monterrey -
  • 14.03 04:06  
    Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente Club Santos Laguna -
  • 14.03 19:00  
    Deportivo Toluca FC CF Pachuca -
  • 15.03 01:00  
    Querétaro FC Atlético San Luis -
  • 15.03 03:00  
    CD Guadalajara Club America -
  • 16.03 04:00  
    Club León Club Necaxa -

12. kolejka

  • 19.03 03:00  
    CF Pachuca CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León -
  • 20.03 02:00  
    Club Necaxa FC Juárez -
  • 20.03 04:00  
    Mazatlán FC Club America -
  • 21.03 00:00  
    Atlético San Luis Pumas de la Universidad de Mexico -
  • 21.03 02:00  
    CF Monterrey CD Guadalajara -
  • 21.03 02:00  
    Cruz Azul FC CSyD Atlas de Guadalajara -
  • 21.03 04:06  
    Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente Querétaro FC -
  • 21.03 19:00  
    Deportivo Toluca FC Puebla FC -
  • 22.03 02:06  
    Club Santos Laguna Club León -

13. kolejka

  • 03.04 03:30  
    Puebla FC Mazatlán FC -
  • 03.04 05:30  
    FC Juárez Cruz Azul FC -
  • 04.04 01:00  
    CSyD Atlas de Guadalajara Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente -
  • 04.04 03:00  
    Club America Club Necaxa -
  • 04.04 05:06  
    CF Monterrey Atlético San Luis -
  • 04.04 19:00  
    Pumas de la Universidad de Mexico CF Pachuca -
  • 05.04 00:00  
    CD Guadalajara Club Santos Laguna -
  • 05.04 02:00  
    Querétaro FC CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León -
  • 06.04 04:00  
    Club León Deportivo Toluca FC -

14. kolejka

  • 10.04 02:30  
    Club Necaxa Pumas de la Universidad de Mexico -
  • 10.04 04:30  
    FC Juárez Atlético San Luis -
  • 11.04 00:00  
    CSyD Atlas de Guadalajara Club León -
  • 11.04 02:00  
    Cruz Azul FC CD Guadalajara -
  • 11.04 04:05  
    CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León Club America -
  • 11.04 19:00  
    Deportivo Toluca FC CF Monterrey -
  • 12.04 02:00  
    Querétaro FC Club Santos Laguna -
  • 12.04 04:06  
    Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente Mazatlán FC -
  • 13.04 04:00  
    CF Pachuca Puebla FC -

15. kolejka

  • 17.04 02:30  
    Club Necaxa Querétaro FC -
  • 17.04 04:30  
    Mazatlán FC CSyD Atlas de Guadalajara -
  • 18.04 00:00  
    Atlético San Luis Puebla FC -
  • 18.04 02:00  
    CD Guadalajara Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente -
  • 18.04 04:05  
    Club America Cruz Azul FC -
  • 18.04 19:00  
    Pumas de la Universidad de Mexico CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León -
  • 19.04 02:00  
    Club Santos Laguna Deportivo Toluca FC -
  • 19.04 04:06  
    CF Monterrey CF Pachuca -
  • 20.04 04:00  
    Club León FC Juárez -

16. kolejka

  • 24.04 02:30  
    Puebla FC Pumas de la Universidad de Mexico -
  • 24.04 04:06  
    Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente Club Necaxa -
  • 24.04 04:30  
    Mazatlán FC Club León -
  • 25.04 00:00  
    Cruz Azul FC Atlético San Luis -
  • 25.04 02:00  
    CSyD Atlas de Guadalajara CD Guadalajara -
  • 25.04 04:00  
    CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León CF Monterrey -
  • 26.04 00:30  
    Deportivo Toluca FC Club America -
  • 26.04 02:30  
    Querétaro FC FC Juárez -
  • 27.04 04:00  
    CF Pachuca Club Santos Laguna -

17. kolejka

  • 30.04 04:00  
    Atlético San Luis CF Pachuca -
  • 01.05 02:30  
    Club Necaxa CSyD Atlas de Guadalajara -
  • 01.05 04:30  
    FC Juárez Deportivo Toluca FC -
  • 02.05 00:00  
    CD Guadalajara CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León -
  • 02.05 02:00  
    Cruz Azul FC Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente -
  • 02.05 04:06  
    CF Monterrey Mazatlán FC -
  • 03.05 02:06  
    Club Santos Laguna Puebla FC -
  • 03.05 04:00  
    Pumas de la Universidad de Mexico Club America -
  • 04.05 04:00  
    Club León Querétaro FC -