Meksyk - Liga MX

2. kolejka - Liga MX

  • 16.01 koniec
  • 17.01 00:00
  • 17.01 02:00
  • 17.01 04:06
  • 17.01 19:00
  • 18.01 02:06
  • 18.01 04:06
  • 19.01 04:00

Tabela Liga MX

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Deportivo Toluca FC 1 3   1 0 0   3 - 1 2
2 CF Monterrey 1 3   1 0 0   2 - 0 2
3 CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León 1 3   1 0 0   2 - 0 2
4 Mazatlán FC 1 3   1 0 0   3 - 2 1
5 Club America 1 3   1 0 0   2 - 1 1
6 Club Santos Laguna 1 3   1 0 0   1 - 0 1
7 Club Necaxa 2 3   1 0 1   3 - 3 0
8 FC Juárez 2 2   0 2 0   1 - 1 0
9 Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente 2 2   0 2 0   0 - 0 0
10 CD Guadalajara 1 1   0 1 0   1 - 1 0
11 CF Pachuca 1 1   0 1 0   1 - 1 0
12 Puebla FC 1 1   0 1 0   1 - 1 0
13 Pumas de la Universidad de Mexico 1 1   0 1 0   0 - 0 0
14 Cruz Azul FC 1 0   0 0 1   0 - 1 -1
15 Atlético San Luis 2 0   0 0 2   1 - 3 -2
16 Querétaro FC 1 0   0 0 1   1 - 3 -2
17 CSyD Atlas de Guadalajara 1 0   0 0 1   0 - 2 -2
18 Club León 1 0   0 0 1   0 - 2 -2
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

3. kolejka (następna)

  • 22.01 04:00
  • 23.01 02:30
  • 23.01 04:30
  • 24.01 00:06
  • 24.01 02:00
  • 24.01 04:00
  • 24.01 19:00
  • 25.01 02:00
  • 26.01 04:00

Strzelcy Liga MX

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Andre-Pierre Gignac(CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León) 14 3
Jonathan Javier Rodríguez Portillo(Cruz Azul FC) 13 4
Juan Ignacio Dinenno De Cara(Pumas de la Universidad de Mexico) 12 1

Kartkowicze Liga MX

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
José Enrique Ortiz Cortes(Mazatlán FC) 2 3 5
Pedro Jesús Aquino Sánchez(Club León) 2 3 5
Hugo Gabriel Silveira Pereira(Querétaro FC) 2 3 5

Terminarz / Wyniki Liga MX

2. kolejka

  • 17.01 00:00  
    CD Guadalajara Deportivo Toluca FC -
  • 17.01 02:00  
    Cruz Azul FC Puebla FC -
  • 17.01 04:06  
    CF Monterrey Club America -
  • 17.01 19:00  
    Pumas de la Universidad de Mexico Mazatlán FC -
  • 18.01 02:06  
    Club Santos Laguna CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León -
  • 18.01 04:06  
    Querétaro FC CSyD Atlas de Guadalajara -
  • 19.01 04:00  
    Club León CF Pachuca -

3. kolejka

  • 22.01 04:00  
    Atlético San Luis CD Guadalajara -
  • 23.01 02:30  
    Puebla FC Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente -
  • 23.01 04:30  
    Mazatlán FC Club Santos Laguna -
  • 24.01 00:06  
    CF Monterrey Club León -
  • 24.01 02:00  
    CSyD Atlas de Guadalajara CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León -
  • 24.01 04:00  
    Club America FC Juárez -
  • 24.01 19:00  
    Deportivo Toluca FC Club Necaxa -
  • 25.01 02:00  
    Querétaro FC Pumas de la Universidad de Mexico -
  • 26.01 04:00  
    CF Pachuca Cruz Azul FC -

4. kolejka

  • 29.01 04:00  
    CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León Club Necaxa -
  • 30.01 02:30  
    Puebla FC CF Monterrey -
  • 30.01 04:30  
    Mazatlán FC CF Pachuca -
  • 31.01 02:00  
    CD Guadalajara FC Juárez -
  • 31.01 04:00  
    Cruz Azul FC Querétaro FC -
  • 31.01 04:06  
    Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente Deportivo Toluca FC -
  • 31.01 19:00  
    Pumas de la Universidad de Mexico CSyD Atlas de Guadalajara -
  • 01.02 02:06  
    Club Santos Laguna Club America -
  • 02.02 04:00  
    Club León Atlético San Luis -

5. kolejka

  • 05.02 02:00  
    Atlético San Luis Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente -
  • 05.02 04:00  
    Querétaro FC CF Pachuca -
  • 06.02 04:30  
    Club Necaxa Cruz Azul FC -
  • 07.02 00:00  
    CSyD Atlas de Guadalajara Club Santos Laguna -
  • 07.02 02:00  
    Club America Puebla FC -
  • 07.02 04:06  
    CF Monterrey Pumas de la Universidad de Mexico -
  • 07.02 19:00  
    Deportivo Toluca FC Mazatlán FC -
  • 09.02 04:00  
    Club León CD Guadalajara -
  • 15.04 04:00  
    FC Juárez CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León -

6. kolejka

  • 13.02 02:30  
    Puebla FC FC Juárez -
  • 13.02 04:06  
    Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente Club León -
  • 13.02 04:30  
    Mazatlán FC Atlético San Luis -
  • 14.02 02:00  
    CD Guadalajara Club Necaxa -
  • 14.02 04:00  
    Club America Querétaro FC -
  • 14.02 19:00  
    Deportivo Toluca FC Pumas de la Universidad de Mexico -
  • 15.02 02:06  
    Club Santos Laguna CF Monterrey -
  • 16.02 04:00  
    CF Pachuca CSyD Atlas de Guadalajara -
  • 18.02 04:00  
    CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León Cruz Azul FC -

7. kolejka

  • 19.02 04:00  
    Atlético San Luis Club Santos Laguna -
  • 20.02 02:30  
    Club Necaxa CF Monterrey -
  • 20.02 04:30  
    FC Juárez Mazatlán FC -
  • 21.02 02:00  
    Cruz Azul FC Deportivo Toluca FC -
  • 21.02 04:00  
    CSyD Atlas de Guadalajara Club America -
  • 21.02 19:00  
    Pumas de la Universidad de Mexico Club León -
  • 22.02 00:00  
    Querétaro FC Puebla FC -
  • 22.02 02:00  
    CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente -
  • 23.02 04:00  
    CF Pachuca CD Guadalajara -

8. kolejka

  • 26.02 04:00  
    Atlético San Luis CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León -
  • 27.02 02:30  
    Puebla FC Club Necaxa -
  • 27.02 04:30  
    Mazatlán FC Querétaro FC -
  • 28.02 00:00  
    Deportivo Toluca FC CSyD Atlas de Guadalajara -
  • 28.02 02:00  
    Club America CF Pachuca -
  • 28.02 04:00  
    Club León Cruz Azul FC -
  • 01.03 00:00  
    CF Monterrey Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente -
  • 01.03 02:06  
    Club Santos Laguna FC Juárez -
  • 01.03 04:00  
    CD Guadalajara Pumas de la Universidad de Mexico -

9. kolejka

  • 03.03 00:00  
    CSyD Atlas de Guadalajara Atlético San Luis -
  • 03.03 02:00  
    CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León Deportivo Toluca FC -
  • 03.03 04:00  
    Club León Puebla FC -
  • 04.03 02:00  
    FC Juárez CF Monterrey -
  • 04.03 02:00  
    Querétaro FC CD Guadalajara -
  • 04.03 04:00  
    Cruz Azul FC Mazatlán FC -
  • 04.03 04:06  
    Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente Club America -
  • 05.03 02:00  
    Club Necaxa CF Pachuca -
  • 05.03 04:00  
    Pumas de la Universidad de Mexico Club Santos Laguna -

10. kolejka

  • 06.03 02:30  
    Atlético San Luis Deportivo Toluca FC -
  • 06.03 04:30  
    Puebla FC CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León -
  • 07.03 00:00  
    CSyD Atlas de Guadalajara FC Juárez -
  • 07.03 02:00  
    Club America Club León -
  • 07.03 02:06  
    CF Monterrey Querétaro FC -
  • 07.03 04:00  
    Mazatlán FC CD Guadalajara -
  • 08.03 02:06  
    Club Santos Laguna Club Necaxa -
  • 08.03 04:00  
    Pumas de la Universidad de Mexico Cruz Azul FC -
  • 09.03 04:00  
    CF Pachuca Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente -

11. kolejka

  • 13.03 02:30  
    Puebla FC CSyD Atlas de Guadalajara -
  • 13.03 04:30  
    FC Juárez Pumas de la Universidad de Mexico -
  • 14.03 02:00  
    CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León Mazatlán FC -
  • 14.03 04:00  
    Cruz Azul FC CF Monterrey -
  • 14.03 04:06  
    Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente Club Santos Laguna -
  • 14.03 19:00  
    Deportivo Toluca FC CF Pachuca -
  • 15.03 02:00  
    Querétaro FC Atlético San Luis -
  • 15.03 04:00  
    CD Guadalajara Club America -
  • 16.03 04:00  
    Club León Club Necaxa -

12. kolejka

  • 19.03 03:00  
    CF Pachuca CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León -
  • 20.03 02:00  
    Club Necaxa FC Juárez -
  • 20.03 04:00  
    Mazatlán FC Club America -
  • 21.03 00:00  
    Atlético San Luis Pumas de la Universidad de Mexico -
  • 21.03 02:00  
    CF Monterrey CD Guadalajara -
  • 21.03 02:00  
    Cruz Azul FC CSyD Atlas de Guadalajara -
  • 21.03 04:06  
    Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente Querétaro FC -
  • 21.03 19:00  
    Deportivo Toluca FC Puebla FC -
  • 22.03 02:06  
    Club Santos Laguna Club León -

13. kolejka

  • 03.04 03:30  
    Puebla FC Mazatlán FC -
  • 03.04 05:30  
    FC Juárez Cruz Azul FC -
  • 04.04 01:00  
    CSyD Atlas de Guadalajara Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente -
  • 04.04 03:00  
    Club America Club Necaxa -
  • 04.04 05:06  
    CF Monterrey Atlético San Luis -
  • 04.04 19:00  
    Pumas de la Universidad de Mexico CF Pachuca -
  • 05.04 00:00  
    CD Guadalajara Club Santos Laguna -
  • 05.04 02:00  
    Querétaro FC CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León -
  • 06.04 04:00  
    Club León Deportivo Toluca FC -

14. kolejka

  • 10.04 02:30  
    Club Necaxa Pumas de la Universidad de Mexico -
  • 10.04 04:30  
    FC Juárez Atlético San Luis -
  • 11.04 00:00  
    CSyD Atlas de Guadalajara Club León -
  • 11.04 02:00  
    Cruz Azul FC CD Guadalajara -
  • 11.04 04:05  
    CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León Club America -
  • 11.04 19:00  
    Deportivo Toluca FC CF Monterrey -
  • 12.04 02:00  
    Querétaro FC Club Santos Laguna -
  • 12.04 04:06  
    Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente Mazatlán FC -
  • 13.04 04:00  
    CF Pachuca Puebla FC -

15. kolejka

  • 17.04 02:30  
    Club Necaxa Querétaro FC -
  • 17.04 04:30  
    Mazatlán FC CSyD Atlas de Guadalajara -
  • 18.04 00:00  
    Atlético San Luis Puebla FC -
  • 18.04 02:00  
    CD Guadalajara Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente -
  • 18.04 04:05  
    Club America Cruz Azul FC -
  • 18.04 19:00  
    Pumas de la Universidad de Mexico CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León -
  • 19.04 02:00  
    Club Santos Laguna Deportivo Toluca FC -
  • 19.04 04:06  
    CF Monterrey CF Pachuca -
  • 20.04 04:00  
    Club León FC Juárez -

16. kolejka

  • 24.04 02:30  
    Puebla FC Pumas de la Universidad de Mexico -
  • 24.04 04:06  
    Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente Club Necaxa -
  • 24.04 04:30  
    Mazatlán FC Club León -
  • 25.04 00:00  
    Cruz Azul FC Atlético San Luis -
  • 25.04 04:00  
    CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León CF Monterrey -
  • 26.04 00:00  
    CSyD Atlas de Guadalajara CD Guadalajara -
  • 26.04 00:30  
    Deportivo Toluca FC Club America -
  • 26.04 02:30  
    Querétaro FC FC Juárez -
  • 27.04 04:00  
    CF Pachuca Club Santos Laguna -

17. kolejka

  • 30.04 04:00  
    Atlético San Luis CF Pachuca -
  • 01.05 02:30  
    Club Necaxa CSyD Atlas de Guadalajara -
  • 01.05 04:30  
    FC Juárez Deportivo Toluca FC -
  • 02.05 00:00  
    CD Guadalajara CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León -
  • 02.05 02:00  
    Cruz Azul FC Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente -
  • 02.05 04:06  
    CF Monterrey Mazatlán FC -
  • 03.05 02:06  
    Club Santos Laguna Puebla FC -
  • 03.05 04:00  
    Pumas de la Universidad de Mexico Club America -
  • 04.05 04:00  
    Club León Querétaro FC -