Anglia - League One

8. kolejka - League One

Tabela League One

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Portsmouth FC 8 20   6 2 0   15 - 5 10
2 Peterborough United 8 19   6 1 1   20 - 9 11
3 Barnsley FC 8 15   4 3 1   15 - 5 10
4 Sunderland AFC 8 15   4 3 1   15 - 8 7
5 Doncaster Rovers FC 8 15   4 3 1   13 - 6 7
6 Walsall FC 8 15   4 3 1   12 - 10 2
7 Charlton Athletic 8 14   4 2 2   11 - 8 3
8 Fleetwood Town FC 8 13   3 4 1   13 - 6 7
9 Blackpool FC 8 13   3 4 1   8 - 5 3
10 Accrington Stanley FC 8 11   2 5 1   10 - 10 0
11 Luton Town FC 8 11   3 2 3   10 - 10 0
12 Coventry City FC 8 11   3 2 3   6 - 7 -1
13 Rochdale AFC 8 11   3 2 3   13 - 16 -3
14 Burton Albion FC 8 10   3 1 4   10 - 11 -1
15 Scunthorpe United 8 10   2 4 2   12 - 18 -6
16 AFC Wimbledon 8 8   2 2 4   6 - 11 -5
17 Shrewsbury Town 8 7   1 4 3   7 - 8 -1
18 Southend United 8 7   2 1 5   9 - 13 -4
19 Wycombe Wanderers 8 7   1 4 3   7 - 11 -4
20 Gillingham FC 8 7   2 1 5   9 - 14 -5
21 Bradford City AFC 8 6   2 0 6   6 - 13 -7
22 Bristol Rovers FC 8 5   1 2 5   6 - 10 -4
23 Oxford United FC 8 5   1 2 5   8 - 17 -9
24 Plymouth Argyle 8 3   0 3 5   4 - 14 -10
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

9. kolejka (następna)

  • 22.09 16:00
  • 22.09 16:00
  • 22.09 16:00
  • 22.09 16:00
  • 22.09 16:00
  • 22.09 16:00
  • 22.09 16:00
  • 22.09 16:00
  • 22.09 16:00
  • 22.09 16:00
  • 22.09 16:00
  • 22.09 16:00

Strzelcy League One

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Matt Godden(Peterborough United) 7 0
Kieffer Moore(Barnsley FC) 6 1
Ian Henderson(Rochdale AFC) 6 2

Kartkowicze League One

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Jamie Ness(Plymouth Argyle) 1 3 4
Joe Martin(Bristol Rovers FC) 1 1 2
Mark Oxley(Southend United) 1 1 2

Terminarz / Wyniki League One

9. kolejka

  • 22.09 16:00  
    Accrington Stanley FC AFC Wimbledon -
  • 22.09 16:00  
    Barnsley FC Burton Albion FC -
  • 22.09 16:00  
    Blackpool FC Luton Town FC -
  • 22.09 16:00  
    Bristol Rovers FC Coventry City FC -
  • 22.09 16:00  
    Charlton Athletic Plymouth Argyle -
  • 22.09 16:00  
    Doncaster Rovers FC Bradford City AFC -
  • 22.09 16:00  
    Gillingham FC Peterborough United -
  • 22.09 16:00  
    Oxford United FC Walsall FC -
  • 22.09 16:00  
    Portsmouth FC Wycombe Wanderers -
  • 22.09 16:00  
    Scunthorpe United Shrewsbury Town -
  • 22.09 16:00  
    Southend United Fleetwood Town FC -
  • 22.09 16:00  
    Sunderland AFC Rochdale AFC -

10. kolejka

  • 29.09 13:30  
    Coventry City FC Sunderland AFC -
  • 29.09 16:00  
    AFC Wimbledon Oxford United FC -
  • 29.09 16:00  
    Bradford City AFC Bristol Rovers FC -
  • 29.09 16:00  
    Burton Albion FC Scunthorpe United -
  • 29.09 16:00  
    Fleetwood Town FC Barnsley FC -
  • 29.09 16:00  
    Luton Town FC Charlton Athletic -
  • 29.09 16:00  
    Peterborough United Blackpool FC -
  • 29.09 16:00  
    Plymouth Argyle Doncaster Rovers FC -
  • 29.09 16:00  
    Rochdale AFC Portsmouth FC -
  • 29.09 16:00  
    Shrewsbury Town Gillingham FC -
  • 29.09 16:00  
    Walsall FC Accrington Stanley FC -
  • 29.09 16:00  
    Wycombe Wanderers Southend United -

11. kolejka

  • 02.10 20:45  
    AFC Wimbledon Bradford City AFC -
  • 02.10 20:45  
    Accrington Stanley FC Doncaster Rovers FC -
  • 02.10 20:45  
    Barnsley FC Plymouth Argyle -
  • 02.10 20:45  
    Burton Albion FC Southend United -
  • 02.10 20:45  
    Coventry City FC Portsmouth FC -
  • 02.10 20:45  
    Fleetwood Town FC Wycombe Wanderers -
  • 02.10 20:45  
    Gillingham FC Blackpool FC -
  • 02.10 20:45  
    Oxford United FC Luton Town FC -
  • 02.10 20:45  
    Rochdale AFC Bristol Rovers FC -
  • 02.10 20:45  
    Scunthorpe United Charlton Athletic -
  • 02.10 20:45  
    Sunderland AFC Peterborough United -
  • 02.10 20:45  
    Walsall FC Shrewsbury Town -

12. kolejka

  • 06.10 16:00  
    Blackpool FC Rochdale AFC -
  • 06.10 16:00  
    Bradford City AFC Sunderland AFC -
  • 06.10 16:00  
    Bristol Rovers FC Walsall FC -
  • 06.10 16:00  
    Charlton Athletic Coventry City FC -
  • 06.10 16:00  
    Doncaster Rovers FC Fleetwood Town FC -
  • 06.10 16:00  
    Luton Town FC Scunthorpe United -
  • 06.10 16:00  
    Peterborough United Barnsley FC -
  • 06.10 16:00  
    Plymouth Argyle AFC Wimbledon -
  • 06.10 16:00  
    Portsmouth FC Gillingham FC -
  • 06.10 16:00  
    Shrewsbury Town Accrington Stanley FC -
  • 06.10 16:00  
    Southend United Oxford United FC -
  • 06.10 16:00  
    Wycombe Wanderers Burton Albion FC -

13. kolejka

  • 13.10 13:00  
    Barnsley FC Luton Town FC -
  • 13.10 16:00  
    AFC Wimbledon Portsmouth FC -
  • 13.10 16:00  
    Accrington Stanley FC Bradford City AFC -
  • 13.10 16:00  
    Burton Albion FC Bristol Rovers FC -
  • 13.10 16:00  
    Coventry City FC Wycombe Wanderers -
  • 13.10 16:00  
    Fleetwood Town FC Shrewsbury Town -
  • 13.10 16:00  
    Gillingham FC Southend United -
  • 13.10 16:00  
    Oxford United FC Plymouth Argyle -
  • 13.10 16:00  
    Rochdale AFC Doncaster Rovers FC -
  • 13.10 16:00  
    Scunthorpe United Peterborough United -
  • 13.10 16:00  
    Sunderland AFC Blackpool FC -
  • 13.10 16:00  
    Walsall FC Charlton Athletic -

14. kolejka

  • 20.10 16:00  
    Blackpool FC AFC Wimbledon -
  • 20.10 16:00  
    Bradford City AFC Rochdale AFC -
  • 20.10 16:00  
    Bristol Rovers FC Oxford United FC -
  • 20.10 16:00  
    Charlton Athletic Barnsley FC -
  • 20.10 16:00  
    Doncaster Rovers FC Gillingham FC -
  • 20.10 16:00  
    Luton Town FC Walsall FC -
  • 20.10 16:00  
    Peterborough United Accrington Stanley FC -
  • 20.10 16:00  
    Plymouth Argyle Burton Albion FC -
  • 20.10 16:00  
    Portsmouth FC Fleetwood Town FC -
  • 20.10 16:00  
    Shrewsbury Town Sunderland AFC -
  • 20.10 16:00  
    Southend United Coventry City FC -
  • 20.10 16:00  
    Wycombe Wanderers Scunthorpe United -

15. kolejka

  • 23.10 20:45  
    Blackpool FC Scunthorpe United -
  • 23.10 20:45  
    Bradford City AFC Coventry City FC -
  • 23.10 20:45  
    Bristol Rovers FC AFC Wimbledon -
  • 23.10 20:45  
    Charlton Athletic Oxford United FC -
  • 23.10 20:45  
    Doncaster Rovers FC Sunderland AFC -
  • 23.10 20:45  
    Luton Town FC Accrington Stanley FC -
  • 23.10 20:45  
    Peterborough United Fleetwood Town FC -
  • 23.10 20:45  
    Plymouth Argyle Gillingham FC -
  • 23.10 20:45  
    Portsmouth FC Burton Albion FC -
  • 23.10 20:45  
    Shrewsbury Town Barnsley FC -
  • 23.10 20:45  
    Southend United Walsall FC -
  • 23.10 20:45  
    Wycombe Wanderers Rochdale AFC -

16. kolejka

  • 27.10 16:00  
    AFC Wimbledon Luton Town FC -
  • 27.10 16:00  
    Accrington Stanley FC Portsmouth FC -
  • 27.10 16:00  
    Barnsley FC Bristol Rovers FC -
  • 27.10 16:00  
    Burton Albion FC Peterborough United -
  • 27.10 16:00  
    Coventry City FC Doncaster Rovers FC -
  • 27.10 16:00  
    Fleetwood Town FC Blackpool FC -
  • 27.10 16:00  
    Gillingham FC Bradford City AFC -
  • 27.10 16:00  
    Oxford United FC Shrewsbury Town -
  • 27.10 16:00  
    Rochdale AFC Charlton Athletic -
  • 27.10 16:00  
    Scunthorpe United Plymouth Argyle -
  • 27.10 16:00  
    Sunderland AFC Southend United -
  • 27.10 16:00  
    Walsall FC Wycombe Wanderers -

17. kolejka

  • 03.11 16:00  
    AFC Wimbledon Shrewsbury Town -
  • 03.11 16:00  
    Barnsley FC Southend United -
  • 03.11 16:00  
    Blackpool FC Bristol Rovers FC -
  • 03.11 16:00  
    Bradford City AFC Portsmouth FC -
  • 03.11 16:00  
    Charlton Athletic Doncaster Rovers FC -
  • 03.11 16:00  
    Coventry City FC Accrington Stanley FC -
  • 03.11 16:00  
    Gillingham FC Fleetwood Town FC -
  • 03.11 16:00  
    Plymouth Argyle Sunderland AFC -
  • 03.11 16:00  
    Rochdale AFC Luton Town FC -
  • 03.11 16:00  
    Scunthorpe United Oxford United FC -
  • 03.11 16:00  
    Walsall FC Burton Albion FC -
  • 03.11 16:00  
    Wycombe Wanderers Peterborough United -

18. kolejka

  • 17.11 16:00  
    Accrington Stanley FC Barnsley FC -
  • 17.11 16:00  
    Bristol Rovers FC Scunthorpe United -
  • 17.11 16:00  
    Burton Albion FC Coventry City FC -
  • 17.11 16:00  
    Doncaster Rovers FC AFC Wimbledon -
  • 17.11 16:00  
    Fleetwood Town FC Walsall FC -
  • 17.11 16:00  
    Luton Town FC Plymouth Argyle -
  • 17.11 16:00  
    Oxford United FC Gillingham FC -
  • 17.11 16:00  
    Peterborough United Bradford City AFC -
  • 17.11 16:00  
    Portsmouth FC Charlton Athletic -
  • 17.11 16:00  
    Shrewsbury Town Rochdale AFC -
  • 17.11 16:00  
    Southend United Blackpool FC -
  • 17.11 16:00  
    Sunderland AFC Wycombe Wanderers -

19. kolejka

  • 23.11 20:45  
    Coventry City FC Peterborough United -
  • 24.11 16:00  
    AFC Wimbledon Southend United -
  • 24.11 16:00  
    Barnsley FC Doncaster Rovers FC -
  • 24.11 16:00  
    Blackpool FC Burton Albion FC -
  • 24.11 16:00  
    Bradford City AFC Oxford United FC -
  • 24.11 16:00  
    Charlton Athletic Bristol Rovers FC -
  • 24.11 16:00  
    Gillingham FC Luton Town FC -
  • 24.11 16:00  
    Plymouth Argyle Fleetwood Town FC -
  • 24.11 16:00  
    Rochdale AFC Accrington Stanley FC -
  • 24.11 16:00  
    Scunthorpe United Portsmouth FC -
  • 24.11 16:00  
    Walsall FC Sunderland AFC -
  • 24.11 16:00  
    Wycombe Wanderers Shrewsbury Town -

20. kolejka

  • 27.11 20:45  
    Accrington Stanley FC Wycombe Wanderers -
  • 27.11 20:45  
    Bristol Rovers FC Gillingham FC -
  • 27.11 20:45  
    Burton Albion FC Charlton Athletic -
  • 27.11 20:45  
    Doncaster Rovers FC Blackpool FC -
  • 27.11 20:45  
    Fleetwood Town FC Coventry City FC -
  • 27.11 20:45  
    Luton Town FC Bradford City AFC -
  • 27.11 20:45  
    Oxford United FC Rochdale AFC -
  • 27.11 20:45  
    Peterborough United AFC Wimbledon -
  • 27.11 20:45  
    Portsmouth FC Walsall FC -
  • 27.11 20:45  
    Shrewsbury Town Plymouth Argyle -
  • 27.11 20:45  
    Southend United Scunthorpe United -
  • 27.11 20:45  
    Sunderland AFC Barnsley FC -

21. kolejka

  • 08.12 16:00  
    AFC Wimbledon Rochdale AFC -
  • 08.12 16:00  
    Accrington Stanley FC Sunderland AFC -
  • 08.12 16:00  
    Blackpool FC Charlton Athletic -
  • 08.12 16:00  
    Bristol Rovers FC Doncaster Rovers FC -
  • 08.12 16:00  
    Burton Albion FC Shrewsbury Town -
  • 08.12 16:00  
    Luton Town FC Fleetwood Town FC -
  • 08.12 16:00  
    Peterborough United Oxford United FC -
  • 08.12 16:00  
    Plymouth Argyle Bradford City AFC -
  • 08.12 16:00  
    Portsmouth FC Southend United -
  • 08.12 16:00  
    Scunthorpe United Gillingham FC -
  • 08.12 16:00  
    Walsall FC Coventry City FC -
  • 08.12 16:00  
    Wycombe Wanderers Barnsley FC -

22. kolejka

  • 15.12 13:15  
    Doncaster Rovers FC Scunthorpe United -
  • 15.12 16:00  
    Barnsley FC Portsmouth FC -
  • 15.12 16:00  
    Bradford City AFC Walsall FC -
  • 15.12 16:00  
    Charlton Athletic AFC Wimbledon -
  • 15.12 16:00  
    Coventry City FC Luton Town FC -
  • 15.12 16:00  
    Fleetwood Town FC Burton Albion FC -
  • 15.12 16:00  
    Gillingham FC Wycombe Wanderers -
  • 15.12 16:00  
    Oxford United FC Blackpool FC -
  • 15.12 16:00  
    Rochdale AFC Plymouth Argyle -
  • 15.12 16:00  
    Shrewsbury Town Peterborough United -
  • 15.12 16:00  
    Southend United Accrington Stanley FC -
  • 15.12 16:00  
    Sunderland AFC Bristol Rovers FC -

23. kolejka

  • 22.12 16:00  
    Blackpool FC Barnsley FC -
  • 22.12 16:00  
    Bradford City AFC Scunthorpe United -
  • 22.12 16:00  
    Bristol Rovers FC Fleetwood Town FC -
  • 22.12 16:00  
    Charlton Athletic Gillingham FC -
  • 22.12 16:00  
    Doncaster Rovers FC Oxford United FC -
  • 22.12 16:00  
    Luton Town FC Burton Albion FC -
  • 22.12 16:00  
    Peterborough United Walsall FC -
  • 22.12 16:00  
    Plymouth Argyle Accrington Stanley FC -
  • 22.12 16:00  
    Portsmouth FC Sunderland AFC -
  • 22.12 16:00  
    Shrewsbury Town Coventry City FC -
  • 22.12 16:00  
    Southend United Rochdale AFC -
  • 22.12 16:00  
    Wycombe Wanderers AFC Wimbledon -

24. kolejka

  • 26.12 14:00  
    Gillingham FC Portsmouth FC -
  • 26.12 16:00  
    AFC Wimbledon Plymouth Argyle -
  • 26.12 16:00  
    Accrington Stanley FC Shrewsbury Town -
  • 26.12 16:00  
    Barnsley FC Peterborough United -
  • 26.12 16:00  
    Burton Albion FC Wycombe Wanderers -
  • 26.12 16:00  
    Coventry City FC Charlton Athletic -
  • 26.12 16:00  
    Fleetwood Town FC Doncaster Rovers FC -
  • 26.12 16:00  
    Oxford United FC Southend United -
  • 26.12 16:00  
    Rochdale AFC Blackpool FC -
  • 26.12 16:00  
    Scunthorpe United Luton Town FC -
  • 26.12 16:00  
    Sunderland AFC Bradford City AFC -
  • 26.12 16:00  
    Walsall FC Bristol Rovers FC -

25. kolejka

  • 29.12 16:00  
    AFC Wimbledon Blackpool FC -
  • 29.12 16:00  
    Accrington Stanley FC Peterborough United -
  • 29.12 16:00  
    Barnsley FC Charlton Athletic -
  • 29.12 16:00  
    Burton Albion FC Plymouth Argyle -
  • 29.12 16:00  
    Coventry City FC Southend United -
  • 29.12 16:00  
    Fleetwood Town FC Portsmouth FC -
  • 29.12 16:00  
    Gillingham FC Doncaster Rovers FC -
  • 29.12 16:00  
    Oxford United FC Bristol Rovers FC -
  • 29.12 16:00  
    Rochdale AFC Bradford City AFC -
  • 29.12 16:00  
    Scunthorpe United Wycombe Wanderers -
  • 29.12 16:00  
    Sunderland AFC Shrewsbury Town -
  • 29.12 16:00  
    Walsall FC Luton Town FC -

26. kolejka

  • 01.01 16:00  
    Blackpool FC Sunderland AFC -
  • 01.01 16:00  
    Bradford City AFC Accrington Stanley FC -
  • 01.01 16:00  
    Bristol Rovers FC Burton Albion FC -
  • 01.01 16:00  
    Charlton Athletic Walsall FC -
  • 01.01 16:00  
    Doncaster Rovers FC Rochdale AFC -
  • 01.01 16:00  
    Luton Town FC Barnsley FC -
  • 01.01 16:00  
    Peterborough United Scunthorpe United -
  • 01.01 16:00  
    Plymouth Argyle Oxford United FC -
  • 01.01 16:00  
    Portsmouth FC AFC Wimbledon -
  • 01.01 16:00  
    Shrewsbury Town Fleetwood Town FC -
  • 01.01 16:00  
    Southend United Gillingham FC -
  • 01.01 16:00  
    Wycombe Wanderers Coventry City FC -

27. kolejka

  • 05.01 16:00  
    AFC Wimbledon Fleetwood Town FC -
  • 05.01 16:00  
    Blackpool FC Wycombe Wanderers -
  • 05.01 16:00  
    Bradford City AFC Shrewsbury Town -
  • 05.01 16:00  
    Bristol Rovers FC Peterborough United -
  • 05.01 16:00  
    Charlton Athletic Sunderland AFC -
  • 05.01 16:00  
    Doncaster Rovers FC Southend United -
  • 05.01 16:00  
    Gillingham FC Accrington Stanley FC -
  • 05.01 16:00  
    Luton Town FC Portsmouth FC -
  • 05.01 16:00  
    Oxford United FC Barnsley FC -
  • 05.01 16:00  
    Plymouth Argyle Walsall FC -
  • 05.01 16:00  
    Rochdale AFC Burton Albion FC -
  • 05.01 16:00  
    Scunthorpe United Coventry City FC -

28. kolejka

  • 12.01 16:00  
    Accrington Stanley FC Bristol Rovers FC -
  • 12.01 16:00  
    Barnsley FC Bradford City AFC -
  • 12.01 16:00  
    Burton Albion FC Gillingham FC -
  • 12.01 16:00  
    Coventry City FC AFC Wimbledon -
  • 12.01 16:00  
    Fleetwood Town FC Oxford United FC -
  • 12.01 16:00  
    Peterborough United Rochdale AFC -
  • 12.01 16:00  
    Portsmouth FC Blackpool FC -
  • 12.01 16:00  
    Shrewsbury Town Charlton Athletic -
  • 12.01 16:00  
    Southend United Plymouth Argyle -
  • 12.01 16:00  
    Sunderland AFC Luton Town FC -
  • 12.01 16:00  
    Walsall FC Scunthorpe United -
  • 12.01 16:00  
    Wycombe Wanderers Doncaster Rovers FC -

29. kolejka

  • 19.01 16:00  
    AFC Wimbledon Barnsley FC -
  • 19.01 16:00  
    Blackpool FC Shrewsbury Town -
  • 19.01 16:00  
    Bradford City AFC Southend United -
  • 19.01 16:00  
    Bristol Rovers FC Wycombe Wanderers -
  • 19.01 16:00  
    Charlton Athletic Accrington Stanley FC -
  • 19.01 16:00  
    Doncaster Rovers FC Burton Albion FC -
  • 19.01 16:00  
    Gillingham FC Walsall FC -
  • 19.01 16:00  
    Luton Town FC Peterborough United -
  • 19.01 16:00  
    Oxford United FC Portsmouth FC -
  • 19.01 16:00  
    Plymouth Argyle Coventry City FC -
  • 19.01 16:00  
    Rochdale AFC Fleetwood Town FC -
  • 19.01 16:00  
    Scunthorpe United Sunderland AFC -

30. kolejka

  • 26.01 16:00  
    Accrington Stanley FC Oxford United FC -
  • 26.01 16:00  
    Barnsley FC Rochdale AFC -
  • 26.01 16:00  
    Burton Albion FC Bradford City AFC -
  • 26.01 16:00  
    Coventry City FC Blackpool FC -
  • 26.01 16:00  
    Fleetwood Town FC Scunthorpe United -
  • 26.01 16:00  
    Peterborough United Charlton Athletic -
  • 26.01 16:00  
    Portsmouth FC Bristol Rovers FC -
  • 26.01 16:00  
    Shrewsbury Town Doncaster Rovers FC -
  • 26.01 16:00  
    Southend United Luton Town FC -
  • 26.01 16:00  
    Sunderland AFC Gillingham FC -
  • 26.01 16:00  
    Walsall FC AFC Wimbledon -
  • 26.01 16:00  
    Wycombe Wanderers Plymouth Argyle -

31. kolejka

  • 02.02 16:00  
    Accrington Stanley FC Blackpool FC -
  • 02.02 16:00  
    Barnsley FC Scunthorpe United -
  • 02.02 16:00  
    Burton Albion FC Oxford United FC -
  • 02.02 16:00  
    Coventry City FC Gillingham FC -
  • 02.02 16:00  
    Fleetwood Town FC Charlton Athletic -
  • 02.02 16:00  
    Peterborough United Plymouth Argyle -
  • 02.02 16:00  
    Portsmouth FC Doncaster Rovers FC -
  • 02.02 16:00  
    Shrewsbury Town Luton Town FC -
  • 02.02 16:00  
    Southend United Bristol Rovers FC -
  • 02.02 16:00  
    Sunderland AFC AFC Wimbledon -
  • 02.02 16:00  
    Walsall FC Rochdale AFC -
  • 02.02 16:00  
    Wycombe Wanderers Bradford City AFC -

32. kolejka

  • 09.02 16:00  
    AFC Wimbledon Burton Albion FC -
  • 09.02 16:00  
    Blackpool FC Walsall FC -
  • 09.02 16:00  
    Bradford City AFC Fleetwood Town FC -
  • 09.02 16:00  
    Bristol Rovers FC Shrewsbury Town -
  • 09.02 16:00  
    Charlton Athletic Southend United -
  • 09.02 16:00  
    Doncaster Rovers FC Peterborough United -
  • 09.02 16:00  
    Gillingham FC Barnsley FC -
  • 09.02 16:00  
    Luton Town FC Wycombe Wanderers -
  • 09.02 16:00  
    Oxford United FC Sunderland AFC -
  • 09.02 16:00  
    Plymouth Argyle Portsmouth FC -
  • 09.02 16:00  
    Rochdale AFC Coventry City FC -
  • 09.02 16:00  
    Scunthorpe United Accrington Stanley FC -

33. kolejka

  • 16.02 16:00  
    Barnsley FC Wycombe Wanderers -
  • 16.02 16:00  
    Bradford City AFC Plymouth Argyle -
  • 16.02 16:00  
    Charlton Athletic Blackpool FC -
  • 16.02 16:00  
    Coventry City FC Walsall FC -
  • 16.02 16:00  
    Doncaster Rovers FC Bristol Rovers FC -
  • 16.02 16:00  
    Fleetwood Town FC Luton Town FC -
  • 16.02 16:00  
    Gillingham FC Scunthorpe United -
  • 16.02 16:00  
    Oxford United FC Peterborough United -
  • 16.02 16:00  
    Rochdale AFC AFC Wimbledon -
  • 16.02 16:00  
    Shrewsbury Town Burton Albion FC -
  • 16.02 16:00  
    Southend United Portsmouth FC -
  • 16.02 16:00  
    Sunderland AFC Accrington Stanley FC -

34. kolejka

  • 23.02 16:00  
    AFC Wimbledon Charlton Athletic -
  • 23.02 16:00  
    Accrington Stanley FC Southend United -
  • 23.02 16:00  
    Blackpool FC Oxford United FC -
  • 23.02 16:00  
    Bristol Rovers FC Sunderland AFC -
  • 23.02 16:00  
    Burton Albion FC Fleetwood Town FC -
  • 23.02 16:00  
    Luton Town FC Coventry City FC -
  • 23.02 16:00  
    Peterborough United Shrewsbury Town -
  • 23.02 16:00  
    Plymouth Argyle Rochdale AFC -
  • 23.02 16:00  
    Portsmouth FC Barnsley FC -
  • 23.02 16:00  
    Scunthorpe United Doncaster Rovers FC -
  • 23.02 16:00  
    Walsall FC Bradford City AFC -
  • 23.02 16:00  
    Wycombe Wanderers Gillingham FC -

35. kolejka

  • 02.03 16:00  
    Accrington Stanley FC Coventry City FC -
  • 02.03 16:00  
    Bristol Rovers FC Blackpool FC -
  • 02.03 16:00  
    Burton Albion FC Walsall FC -
  • 02.03 16:00  
    Doncaster Rovers FC Charlton Athletic -
  • 02.03 16:00  
    Fleetwood Town FC Gillingham FC -
  • 02.03 16:00  
    Luton Town FC Rochdale AFC -
  • 02.03 16:00  
    Oxford United FC Scunthorpe United -
  • 02.03 16:00  
    Peterborough United Wycombe Wanderers -
  • 02.03 16:00  
    Portsmouth FC Bradford City AFC -
  • 02.03 16:00  
    Shrewsbury Town AFC Wimbledon -
  • 02.03 16:00  
    Southend United Barnsley FC -
  • 02.03 16:00  
    Sunderland AFC Plymouth Argyle -

36. kolejka

  • 08.03 20:45  
    Coventry City FC Burton Albion FC -
  • 09.03 16:00  
    AFC Wimbledon Doncaster Rovers FC -
  • 09.03 16:00  
    Barnsley FC Accrington Stanley FC -
  • 09.03 16:00  
    Blackpool FC Southend United -
  • 09.03 16:00  
    Bradford City AFC Peterborough United -
  • 09.03 16:00  
    Charlton Athletic Portsmouth FC -
  • 09.03 16:00  
    Gillingham FC Oxford United FC -
  • 09.03 16:00  
    Plymouth Argyle Luton Town FC -
  • 09.03 16:00  
    Rochdale AFC Shrewsbury Town -
  • 09.03 16:00  
    Scunthorpe United Bristol Rovers FC -
  • 09.03 16:00  
    Walsall FC Fleetwood Town FC -
  • 09.03 16:00  
    Wycombe Wanderers Sunderland AFC -

37. kolejka

  • 12.03 20:45  
    AFC Wimbledon Peterborough United -
  • 12.03 20:45  
    Barnsley FC Sunderland AFC -
  • 12.03 20:45  
    Blackpool FC Doncaster Rovers FC -
  • 12.03 20:45  
    Bradford City AFC Luton Town FC -
  • 12.03 20:45  
    Charlton Athletic Burton Albion FC -
  • 12.03 20:45  
    Coventry City FC Fleetwood Town FC -
  • 12.03 20:45  
    Gillingham FC Bristol Rovers FC -
  • 12.03 20:45  
    Plymouth Argyle Shrewsbury Town -
  • 12.03 20:45  
    Rochdale AFC Oxford United FC -
  • 12.03 20:45  
    Scunthorpe United Southend United -
  • 12.03 20:45  
    Walsall FC Portsmouth FC -
  • 12.03 20:45  
    Wycombe Wanderers Accrington Stanley FC -

38. kolejka

  • 16.03 16:00  
    Accrington Stanley FC Rochdale AFC -
  • 16.03 16:00  
    Bristol Rovers FC Charlton Athletic -
  • 16.03 16:00  
    Burton Albion FC Blackpool FC -
  • 16.03 16:00  
    Doncaster Rovers FC Barnsley FC -
  • 16.03 16:00  
    Fleetwood Town FC Plymouth Argyle -
  • 16.03 16:00  
    Luton Town FC Gillingham FC -
  • 16.03 16:00  
    Oxford United FC Bradford City AFC -
  • 16.03 16:00  
    Peterborough United Coventry City FC -
  • 16.03 16:00  
    Portsmouth FC Scunthorpe United -
  • 16.03 16:00  
    Shrewsbury Town Wycombe Wanderers -
  • 16.03 16:00  
    Southend United AFC Wimbledon -
  • 16.03 16:00  
    Sunderland AFC Walsall FC -

39. kolejka

  • 23.03 16:00  
    AFC Wimbledon Gillingham FC -
  • 23.03 16:00  
    Bradford City AFC Blackpool FC -
  • 23.03 16:00  
    Burton Albion FC Accrington Stanley FC -
  • 23.03 16:00  
    Coventry City FC Oxford United FC -
  • 23.03 16:00  
    Fleetwood Town FC Sunderland AFC -
  • 23.03 16:00  
    Luton Town FC Doncaster Rovers FC -
  • 23.03 16:00  
    Peterborough United Southend United -
  • 23.03 16:00  
    Plymouth Argyle Bristol Rovers FC -
  • 23.03 16:00  
    Rochdale AFC Scunthorpe United -
  • 23.03 16:00  
    Shrewsbury Town Portsmouth FC -
  • 23.03 16:00  
    Walsall FC Barnsley FC -
  • 23.03 16:00  
    Wycombe Wanderers Charlton Athletic -

40. kolejka

  • 30.03 16:00  
    Accrington Stanley FC Fleetwood Town FC -
  • 30.03 16:00  
    Barnsley FC Coventry City FC -
  • 30.03 16:00  
    Blackpool FC Plymouth Argyle -
  • 30.03 16:00  
    Bristol Rovers FC Luton Town FC -
  • 30.03 16:00  
    Charlton Athletic Bradford City AFC -
  • 30.03 16:00  
    Doncaster Rovers FC Walsall FC -
  • 30.03 16:00  
    Gillingham FC Rochdale AFC -
  • 30.03 16:00  
    Oxford United FC Wycombe Wanderers -
  • 30.03 16:00  
    Portsmouth FC Peterborough United -
  • 30.03 16:00  
    Scunthorpe United AFC Wimbledon -
  • 30.03 16:00  
    Southend United Shrewsbury Town -
  • 30.03 16:00  
    Sunderland AFC Burton Albion FC -

41. kolejka

  • 06.04 16:00  
    AFC Wimbledon Accrington Stanley FC -
  • 06.04 16:00  
    Bradford City AFC Doncaster Rovers FC -
  • 06.04 16:00  
    Burton Albion FC Barnsley FC -
  • 06.04 16:00  
    Coventry City FC Bristol Rovers FC -
  • 06.04 16:00  
    Fleetwood Town FC Southend United -
  • 06.04 16:00  
    Luton Town FC Blackpool FC -
  • 06.04 16:00  
    Peterborough United Gillingham FC -
  • 06.04 16:00  
    Plymouth Argyle Charlton Athletic -
  • 06.04 16:00  
    Rochdale AFC Sunderland AFC -
  • 06.04 16:00  
    Shrewsbury Town Scunthorpe United -
  • 06.04 16:00  
    Walsall FC Oxford United FC -
  • 06.04 16:00  
    Wycombe Wanderers Portsmouth FC -

42. kolejka

  • 13.04 16:00  
    Accrington Stanley FC Walsall FC -
  • 13.04 16:00  
    Barnsley FC Fleetwood Town FC -
  • 13.04 16:00  
    Blackpool FC Peterborough United -
  • 13.04 16:00  
    Bristol Rovers FC Bradford City AFC -
  • 13.04 16:00  
    Charlton Athletic Luton Town FC -
  • 13.04 16:00  
    Doncaster Rovers FC Plymouth Argyle -
  • 13.04 16:00  
    Gillingham FC Shrewsbury Town -
  • 13.04 16:00  
    Oxford United FC AFC Wimbledon -
  • 13.04 16:00  
    Portsmouth FC Rochdale AFC -
  • 13.04 16:00  
    Scunthorpe United Burton Albion FC -
  • 13.04 16:00  
    Southend United Wycombe Wanderers -
  • 13.04 16:00  
    Sunderland AFC Coventry City FC -

43. kolejka

  • 19.04 16:00  
    AFC Wimbledon Bristol Rovers FC -
  • 19.04 16:00  
    Accrington Stanley FC Luton Town FC -
  • 19.04 16:00  
    Barnsley FC Shrewsbury Town -
  • 19.04 16:00  
    Burton Albion FC Portsmouth FC -
  • 19.04 16:00  
    Coventry City FC Bradford City AFC -
  • 19.04 16:00  
    Fleetwood Town FC Peterborough United -
  • 19.04 16:00  
    Gillingham FC Plymouth Argyle -
  • 19.04 16:00  
    Oxford United FC Charlton Athletic -
  • 19.04 16:00  
    Rochdale AFC Wycombe Wanderers -
  • 19.04 16:00  
    Scunthorpe United Blackpool FC -
  • 19.04 16:00  
    Sunderland AFC Doncaster Rovers FC -
  • 19.04 16:00  
    Walsall FC Southend United -

44. kolejka

  • 22.04 14:00  
    Southend United Burton Albion FC -
  • 22.04 16:00  
    Blackpool FC Fleetwood Town FC -
  • 22.04 16:00  
    Bradford City AFC Gillingham FC -
  • 22.04 16:00  
    Bristol Rovers FC Rochdale AFC -
  • 22.04 16:00  
    Charlton Athletic Scunthorpe United -
  • 22.04 16:00  
    Doncaster Rovers FC Accrington Stanley FC -
  • 22.04 16:00  
    Luton Town FC AFC Wimbledon -
  • 22.04 16:00  
    Peterborough United Sunderland AFC -
  • 22.04 16:00  
    Plymouth Argyle Barnsley FC -
  • 22.04 16:00  
    Portsmouth FC Coventry City FC -
  • 22.04 16:00  
    Shrewsbury Town Oxford United FC -
  • 22.04 16:00  
    Wycombe Wanderers Walsall FC -

45. kolejka

  • 27.04 16:00  
    AFC Wimbledon Wycombe Wanderers -
  • 27.04 16:00  
    Accrington Stanley FC Plymouth Argyle -
  • 27.04 16:00  
    Barnsley FC Blackpool FC -
  • 27.04 16:00  
    Burton Albion FC Luton Town FC -
  • 27.04 16:00  
    Coventry City FC Shrewsbury Town -
  • 27.04 16:00  
    Fleetwood Town FC Bristol Rovers FC -
  • 27.04 16:00  
    Gillingham FC Charlton Athletic -
  • 27.04 16:00  
    Oxford United FC Doncaster Rovers FC -
  • 27.04 16:00  
    Rochdale AFC Southend United -
  • 27.04 16:00  
    Scunthorpe United Bradford City AFC -
  • 27.04 16:00  
    Sunderland AFC Portsmouth FC -
  • 27.04 16:00  
    Walsall FC Peterborough United -

46. kolejka

  • 04.05 18:30  
    Blackpool FC Gillingham FC -
  • 04.05 18:30  
    Bradford City AFC AFC Wimbledon -
  • 04.05 18:30  
    Bristol Rovers FC Barnsley FC -
  • 04.05 18:30  
    Charlton Athletic Rochdale AFC -
  • 04.05 18:30  
    Doncaster Rovers FC Coventry City FC -
  • 04.05 18:30  
    Luton Town FC Oxford United FC -
  • 04.05 18:30  
    Peterborough United Burton Albion FC -
  • 04.05 18:30  
    Plymouth Argyle Scunthorpe United -
  • 04.05 18:30  
    Portsmouth FC Accrington Stanley FC -
  • 04.05 18:30  
    Shrewsbury Town Walsall FC -
  • 04.05 18:30  
    Southend United Sunderland AFC -
  • 04.05 18:30  
    Wycombe Wanderers Fleetwood Town FC -