Izrael - Ligat ha'Al

2. kolejka - Ligat ha'Al

  • 10.04 17:00
  • 10.04 17:30
  • 10.04 19:30
  • 11.04 18:00

Tabela Ligat ha'Al

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Maccabi Netanja 27 35   9 8 10   35 - 30 5
2 Beitar Jerusalem FC 27 35   9 8 10   34 - 33 1
3 Hapoel Hadera Shulam Shwartz FC 27 32   8 8 11   26 - 29 -3
4 Hapoel Haifa FC 27 30   7 9 11   31 - 40 -9
5 Hapoel Tel Awiw 27 30   7 9 11   18 - 28 -10
6 Ihoud Bnei Sakhnin FC 27 30   8 6 13   15 - 36 -21
7 Bnei Yehuda Tel Aviv FC 27 25   6 7 14   18 - 37 -19
8 Hapoel Kfar Saba FC 27 23   6 5 16   20 - 36 -16
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

3. kolejka (następna)

  • 17.04 17:00
  • 17.04 17:00
  • 18.04 18:00
  • 19.04 19:15

Strzelcy Ligat ha'Al

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Nikita Vadymovych Rukavytsya(Maccabi Hajfa) 17 3
Eliran Atar(Beitar Jerusalem FC) 11 1
Liel Abada(Maccabi Petah Tikva) 9 0

Kartkowicze Ligat ha'Al

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Diya Lababidi(Hapoel Hadera Shulam Shwartz FC) 3 8 11
Josué Filipe Soares Pesqueira(Hapoel Be'er Sheva FC) 2 7 9
Raz Shlomo(Hapoel Tel Awiw) 2 5 7

Terminarz / Wyniki Ligat ha'Al

2. kolejka

  • 10.04 17:00  
    Hapoel Tel Awiw Hapoel Haifa FC -
  • 10.04 17:30  
    Ihoud Bnei Sakhnin FC Bnei Yehuda Tel Aviv FC -
  • 10.04 19:30  
    Maccabi Netanja Beitar Jerusalem FC -
  • 11.04 18:00  
    Hapoel Kfar Saba FC Hapoel Hadera Shulam Shwartz FC -

3. kolejka

  • 17.04 17:00  
    Maccabi Netanja Hapoel Tel Awiw -
  • 17.04 17:00  
    Ihoud Bnei Sakhnin FC Hapoel Kfar Saba FC -
  • 18.04 18:00  
    Hapoel Hadera Shulam Shwartz FC Hapoel Haifa FC -
  • 19.04 19:15  
    Beitar Jerusalem FC Bnei Yehuda Tel Aviv FC -

4. kolejka

  • 24.04 17:00  
    Hapoel Haifa FC Ihoud Bnei Sakhnin FC -
  • 24.04 17:00  
    Hapoel Kfar Saba FC Maccabi Netanja -
  • 24.04 19:30  
    Hapoel Tel Awiw Beitar Jerusalem FC -
  • 25.04 19:00  
    Bnei Yehuda Tel Aviv FC Hapoel Hadera Shulam Shwartz FC -

5. kolejka

  • 01.05  
    Bnei Yehuda Tel Aviv FC Maccabi Netanja -
  • 01.05  
    Hapoel Tel Awiw Hapoel Kfar Saba FC -
  • 01.05  
    Hapoel Hadera Shulam Shwartz FC Ihoud Bnei Sakhnin FC -
  • 01.05  
    Hapoel Haifa FC Beitar Jerusalem FC -

6. kolejka

  • 08.05  
    Hapoel Hadera Shulam Shwartz FC Maccabi Netanja -
  • 08.05  
    Bnei Yehuda Tel Aviv FC Hapoel Tel Awiw -
  • 08.05  
    Hapoel Haifa FC Hapoel Kfar Saba FC -
  • 08.05  
    Beitar Jerusalem FC Ihoud Bnei Sakhnin FC -

7. kolejka

  • 15.05  
    Hapoel Kfar Saba FC Bnei Yehuda Tel Aviv FC -
  • 15.05  
    Ihoud Bnei Sakhnin FC Hapoel Tel Awiw -
  • 15.05  
    Beitar Jerusalem FC Hapoel Hadera Shulam Shwartz FC -
  • 15.05  
    Maccabi Netanja Hapoel Haifa FC -