Izrael - Ligat ha'Al

1. kolejka - Ligat ha'Al

  • 01.06 19:15
  • 02.06 18:45
  • 02.06 19:00
  • 03.06 18:45

Tabela Ligat ha'Al

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Bnei Yehuda Tel Aviv FC 26 34   9 7 10   23 - 26 -3
2 Hapoel Hadera Shulam Shwartz FC 26 34   9 7 10   24 - 28 -4
3 Maccabi Netanja 26 31   8 7 11   23 - 32 -9
4 FC Ashdod 26 28   6 10 10   30 - 33 -3
5 Hapoel Kfar Saba FC 26 26   7 5 14   22 - 35 -13
6 Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC 26 22   6 4 16   24 - 35 -11
7 Sektzia Nes Tziona FC 26 21   5 6 15   17 - 40 -23
8 Hapoel Ra'anana AFC 26 16   2 10 14   20 - 44 -24
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • baraże o tytuł
  • baraże (środek tabeli)

2. kolejka (następna)

  • 06.06 19:00
  • 06.06 19:00
  • 06.06 19:15
  • 07.06 18:45

Strzelcy Ligat ha'Al

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Nikita Vadymovych Rukavytsya(Maccabi Hajfa) 18 0
Ben Sahar(Hapoel Be'er Sheva FC) 12 4
Yonatan Cohen(Maccabi Tel Awiw) 10 3

Kartkowicze Ligat ha'Al

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Almog Cohen(Maccabi Netanja) 4 5 9
Antoine Conte(Beitar Jerusalem FC) 3 9 12
Adi Nimni(Hapoel Ra'anana AFC) 2 4 6

Terminarz / Wyniki Ligat ha'Al

1. kolejka

  • 01.06 19:15  
    Bnei Yehuda Tel Aviv FC Hapoel Kfar Saba FC -
  • 02.06 18:45  
    FC Ashdod Hapoel Ra'anana AFC -
  • 02.06 19:00  
    Maccabi Netanja Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC -
  • 03.06 18:45  
    Hapoel Hadera Shulam Shwartz FC Sektzia Nes Tziona FC -

2. kolejka

  • 06.06 19:00  
    Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC FC Ashdod -
  • 06.06 19:00  
    Bnei Yehuda Tel Aviv FC Hapoel Hadera Shulam Shwartz FC -
  • 06.06 19:15  
    Hapoel Kfar Saba FC Hapoel Ra'anana AFC -
  • 07.06 18:45  
    Sektzia Nes Tziona FC Maccabi Netanja -

3. kolejka

  • 13.06 19:00  
    Hapoel Hadera Shulam Shwartz FC Hapoel Kfar Saba FC -
  • 13.06 19:00  
    Hapoel Ra'anana AFC Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC -
  • 13.06 19:45  
    FC Ashdod Sektzia Nes Tziona FC -
  • 15.06 18:45  
    Maccabi Netanja Bnei Yehuda Tel Aviv FC -

4. kolejka

  • 20.06  
    Hapoel Kfar Saba FC Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC -
  • 20.06  
    Sektzia Nes Tziona FC Hapoel Ra'anana AFC -
  • 20.06  
    Bnei Yehuda Tel Aviv FC FC Ashdod -
  • 20.06  
    Hapoel Hadera Shulam Shwartz FC Maccabi Netanja -

5. kolejka

  • 23.06  
    Sektzia Nes Tziona FC Bnei Yehuda Tel Aviv FC -
  • 23.06  
    Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC Hapoel Hadera Shulam Shwartz FC -
  • 23.06  
    FC Ashdod Hapoel Kfar Saba FC -
  • 23.06  
    Hapoel Ra'anana AFC Maccabi Netanja -

6. kolejka

  • 27.06  
    Hapoel Kfar Saba FC Sektzia Nes Tziona FC -
  • 27.06  
    Hapoel Hadera Shulam Shwartz FC Hapoel Ra'anana AFC -
  • 27.06  
    Bnei Yehuda Tel Aviv FC Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC -
  • 27.06  
    Maccabi Netanja FC Ashdod -

7. kolejka

  • 30.06  
    FC Ashdod Hapoel Hadera Shulam Shwartz FC -
  • 30.06  
    Hapoel Ra'anana AFC Bnei Yehuda Tel Aviv FC -
  • 30.06  
    Maccabi Netanja Hapoel Kfar Saba FC -
  • 30.06  
    Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC Sektzia Nes Tziona FC -