Hiszpania - Segunda B

38. kolejka - Segunda B

  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony

Tabela Segunda B

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 CD Castellón 28 50   14 8 6   40 - 24 16
2 FC Barcelona Atlètic 28 49   13 10 5   40 - 27 13
3 CE Sabadell FC 28 49   14 7 7   38 - 25 13
4 UE Cornellà 28 49   13 10 5   34 - 25 9
5 Club Lleida Esportiu 28 46   12 10 6   34 - 22 12
6 Villarreal CF II 28 46   13 7 8   36 - 32 4
7 UE Olot 28 44   11 11 6   34 - 19 15
8 Espanyol Barcelona II 28 42   11 9 8   44 - 37 7
9 FC Andorra 28 41   10 11 7   31 - 28 3
10 CF La Nucía 28 39   10 9 9   30 - 29 1
11 CD Ebro 28 37   8 13 7   29 - 31 -2
12 Atlético Levante UD 28 35   10 5 13   29 - 34 -5
13 UE Llagostera Costa Brava 28 33   7 12 9   28 - 33 -5
14 Club Gimnastic de Tarragona 28 31   7 10 11   33 - 38 -5
15 SD Ejea 28 27   6 9 13   27 - 36 -9
16 Valencia CF II 28 26   4 14 10   27 - 33 -6
17 AE Prat 28 26   5 11 12   25 - 40 -15
18 Hércules Alicante 28 25   5 10 13   27 - 35 -8
19 CF Badalona 28 24   5 9 14   17 - 34 -17
20 Orihuela CF 28 23   4 11 13   26 - 47 -21
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

Strzelcy Segunda B

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Rufino Familiar Sánchez(Pontevedra CF/CF Internacional de Madrid Boadilla) 18 0
Antonio Gabarre Ballarín(CD Atlético Baleares) 15 0
José Luis Gómez Pérez(Racing Club de Ferrol) 14 2

Kartkowicze Segunda B

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Marc Trilles Gil(Club Lleida Esportiu) 2 12 14
Álvaro Matías Télis Rodríguez(Real Unión Club de Irún) 2 11 13
Francisco Tena(SD Ejea) 2 10 12

Terminarz / Wyniki Segunda B

29. kolejka

  • przełożony  
    UE Llagostera Costa Brava FC Andorra -
  • przełożony  
    Atlético Levante UD Club Lleida Esportiu -
  • przełożony  
    SD Ejea CF La Nucía -
  • przełożony  
    Villarreal CF II CD Castellón -
  • przełożony  
    AE Prat Valencia CF II -
  • przełożony  
    Club Gimnastic de Tarragona UE Olot -
  • przełożony  
    Hércules Alicante UE Cornellà -
  • przełożony  
    Orihuela CF CD Ebro -
  • przełożony  
    CF Badalona Espanyol Barcelona II -
  • przełożony  
    CE Sabadell FC FC Barcelona Atlètic -

30. kolejka

  • przełożony  
    CD Ebro UE Llagostera Costa Brava -
  • przełożony  
    CD Castellón Atlético Levante UD -
  • przełożony  
    UE Olot SD Ejea -
  • przełożony  
    Espanyol Barcelona II Club Gimnastic de Tarragona -
  • przełożony  
    Club Lleida Esportiu Hércules Alicante -
  • przełożony  
    Valencia CF II Villarreal CF II -
  • przełożony  
    CF Badalona CE Sabadell FC -
  • przełożony  
    FC Andorra FC Barcelona Atlètic -
  • przełożony  
    UE Cornellà Orihuela CF -
  • przełożony  
    CF La Nucía AE Prat -

31. kolejka

  • przełożony  
    CE Sabadell FC FC Andorra -
  • przełożony  
    UE Llagostera Costa Brava UE Cornellà -
  • przełożony  
    Orihuela CF Club Lleida Esportiu -
  • przełożony  
    FC Barcelona Atlètic CD Ebro -
  • przełożony  
    Club Gimnastic de Tarragona CF Badalona -
  • przełożony  
    Hércules Alicante CD Castellón -
  • przełożony  
    Villarreal CF II CF La Nucía -
  • przełożony  
    Atlético Levante UD Valencia CF II -
  • przełożony  
    AE Prat UE Olot -
  • przełożony  
    SD Ejea Espanyol Barcelona II -

32. kolejka

  • przełożony  
    UE Cornellà FC Barcelona Atlètic -
  • przełożony  
    Club Lleida Esportiu UE Llagostera Costa Brava -
  • przełożony  
    UE Olot Villarreal CF II -
  • przełożony  
    CD Ebro FC Andorra -
  • przełożony  
    Espanyol Barcelona II AE Prat -
  • przełożony  
    CF Badalona SD Ejea -
  • przełożony  
    CD Castellón Orihuela CF -
  • przełożony  
    Valencia CF II Hércules Alicante -
  • przełożony  
    Club Gimnastic de Tarragona CE Sabadell FC -
  • przełożony  
    CF La Nucía Atlético Levante UD -

33. kolejka

  • przełożony  
    Hércules Alicante CF La Nucía -
  • przełożony  
    Atlético Levante UD UE Olot -
  • przełożony  
    SD Ejea Club Gimnastic de Tarragona -
  • przełożony  
    Villarreal CF II Espanyol Barcelona II -
  • przełożony  
    CE Sabadell FC CD Ebro -
  • przełożony  
    FC Andorra UE Cornellà -
  • przełożony  
    AE Prat CF Badalona -
  • przełożony  
    FC Barcelona Atlètic Club Lleida Esportiu -
  • przełożony  
    UE Llagostera Costa Brava CD Castellón -
  • przełożony  
    Orihuela CF Valencia CF II -

34. kolejka

  • przełożony  
    UE Cornellà CD Ebro -
  • przełożony  
    Club Lleida Esportiu FC Andorra -
  • przełożony  
    CD Castellón FC Barcelona Atlètic -
  • przełożony  
    Valencia CF II UE Llagostera Costa Brava -
  • przełożony  
    CF La Nucía Orihuela CF -
  • przełożony  
    UE Olot Hércules Alicante -
  • przełożony  
    Espanyol Barcelona II Atlético Levante UD -
  • przełożony  
    CF Badalona Villarreal CF II -
  • przełożony  
    Club Gimnastic de Tarragona AE Prat -
  • przełożony  
    SD Ejea CE Sabadell FC -

35. kolejka

  • przełożony  
    CE Sabadell FC UE Cornellà -
  • przełożony  
    CD Ebro Club Lleida Esportiu -
  • przełożony  
    FC Andorra CD Castellón -
  • przełożony  
    FC Barcelona Atlètic Valencia CF II -
  • przełożony  
    UE Llagostera Costa Brava CF La Nucía -
  • przełożony  
    Orihuela CF UE Olot -
  • przełożony  
    AE Prat SD Ejea -
  • przełożony  
    Hércules Alicante Espanyol Barcelona II -
  • przełożony  
    Atlético Levante UD CF Badalona -
  • przełożony  
    Villarreal CF II Club Gimnastic de Tarragona -

36. kolejka

  • przełożony  
    CF La Nucía FC Barcelona Atlètic -
  • przełożony  
    UE Olot UE Llagostera Costa Brava -
  • przełożony  
    CF Badalona Hércules Alicante -
  • przełożony  
    Club Lleida Esportiu UE Cornellà -
  • przełożony  
    Espanyol Barcelona II Orihuela CF -
  • przełożony  
    CD Castellón CD Ebro -
  • przełożony  
    AE Prat CE Sabadell FC -
  • przełożony  
    Valencia CF II FC Andorra -
  • przełożony  
    SD Ejea Villarreal CF II -
  • przełożony  
    Club Gimnastic de Tarragona Atlético Levante UD -

37. kolejka

  • przełożony  
    CD Ebro Valencia CF II -
  • przełożony  
    Orihuela CF CF Badalona -
  • przełożony  
    FC Barcelona Atlètic UE Olot -
  • przełożony  
    Hércules Alicante Club Gimnastic de Tarragona -
  • przełożony  
    Atlético Levante UD SD Ejea -
  • przełożony  
    UE Llagostera Costa Brava Espanyol Barcelona II -
  • przełożony  
    FC Andorra CF La Nucía -
  • przełożony  
    Villarreal CF II AE Prat -
  • przełożony  
    Club Lleida Esportiu CE Sabadell FC -
  • przełożony  
    UE Cornellà CD Castellón -

38. kolejka

  • przełożony  
    CD Castellón Club Lleida Esportiu -
  • przełożony  
    Valencia CF II UE Cornellà -
  • przełożony  
    CF La Nucía CD Ebro -
  • przełożony  
    Club Gimnastic de Tarragona Orihuela CF -
  • przełożony  
    UE Olot FC Andorra -
  • przełożony  
    SD Ejea Hércules Alicante -
  • przełożony  
    Espanyol Barcelona II FC Barcelona Atlètic -
  • przełożony  
    AE Prat Atlético Levante UD -
  • przełożony  
    CF Badalona UE Llagostera Costa Brava -
  • przełożony  
    CE Sabadell FC Villarreal CF II -