Hiszpania - Segunda B

8. kolejka - Segunda B

  • 13.10 17:00
  • 13.10 18:00
  • 13.10 18:00
  • 14.10
  • 14.10
  • 14.10
  • 14.10
  • 14.10
  • 14.10 12:00
  • 14.10 18:00

Tabela Segunda B

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 SD Ponferradina 6 16   5 1 0   9 - 2 7
2 Real Madryt Castilla 6 14   4 2 0   12 - 4 8
3 Celta Vigo II 6 13   4 1 1   8 - 2 6
4 CD Guijuelo 6 12   4 0 2   7 - 7 0
5 CF Fuenlabrada 6 11   3 2 1   9 - 3 6
6 CF Internacional de Madrid 6 10   2 4 0   11 - 7 4
7 UD Las Palmas Atlético 6 10   3 1 2   4 - 4 0
8 Cultural y Deportiva Leonesa 6 9   3 0 3   9 - 6 3
9 UD San Sebastián de los Reyes 6 9   2 3 1   11 - 9 2
10 Real Valladolid CF Promesas 6 9   2 3 1   5 - 4 1
11 Club Atlético de Madrid II 6 7   1 4 1   9 - 8 1
12 AD Unión Adarve Barrio del Pilar 6 6   1 3 2   7 - 8 -1
13 Pontevedra CF 6 6   1 3 2   4 - 7 -3
14 CD Artístico Navalcarnero 6 5   1 2 3   8 - 10 -2
15 Coruxo FC 6 5   1 2 3   3 - 6 -3
16 Burgos CF 6 5   1 2 3   3 - 7 -4
17 CF Salmantino UDS 6 5   1 2 3   7 - 12 -5
18 Real Club Deportivo Fabril 6 4   1 1 4   5 - 8 -3
19 CD Unionistas de Salamanca CF 6 4   1 1 4   2 - 7 -5
20 Club Rápido de Bouzas 6 1   0 1 5   0 - 12 -12
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

9. kolejka (następna)

  • 21.10
  • 21.10
  • 21.10
  • 21.10
  • 21.10
  • 21.10
  • 21.10
  • 21.10
  • 21.10
  • 21.10

Strzelcy Segunda B

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Sergio Castel Martínez(UD San Sebastián de los Reyes) 6 0
Francisco Jesús Ferrón Ruiz(CD Badajoz) 4 0
Antonio Gabarre Ballarín(CD Tudelano) 4 0

Kartkowicze Segunda B

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Primitivo Férriz García(CD Alcoyano) 1 4 5
Pablo Antas Pereiro(Club Rápido de Bouzas) 1 3 4
José Francisco Romero Vidal(Atlético Sanluqueño CF) 1 3 4

Terminarz / Wyniki Segunda B

7. kolejka

  • 07.10 12:00  
    CF Salmantino UDS UD San Sebastián de los Reyes -
  • 07.10 12:00  
    CF Fuenlabrada Pontevedra CF -
  • 07.10 12:00  
    Celta Vigo II UD Las Palmas Atlético -
  • 07.10 12:00  
    CF Internacional de Madrid Club Atlético de Madrid II -
  • 07.10 12:00  
    AD Unión Adarve Barrio del Pilar Cultural y Deportiva Leonesa -
  • 07.10 17:00  
    Burgos CF Coruxo FC -
  • 07.10 17:00  
    SD Ponferradina Club Rápido de Bouzas -
  • 07.10 17:00  
    Real Valladolid CF Promesas Real Madryt Castilla -
  • 07.10 17:00  
    CD Artístico Navalcarnero CD Unionistas de Salamanca CF -
  • 07.10 18:30  
    CD Guijuelo Real Club Deportivo Fabril -

8. kolejka

  • 13.10 17:00  
    Real Club Deportivo Fabril AD Unión Adarve Barrio del Pilar -
  • 13.10 18:00  
    CD Unionistas de Salamanca CF Real Valladolid CF Promesas -
  • 13.10 18:00  
    Cultural y Deportiva Leonesa CD Artístico Navalcarnero -
  • 14.10  
    UD San Sebastián de los Reyes CD Guijuelo -
  • 14.10  
    Coruxo FC CF Salmantino UDS -
  • 14.10  
    Pontevedra CF SD Ponferradina -
  • 14.10  
    UD Las Palmas Atlético CF Fuenlabrada -
  • 14.10  
    Real Madryt Castilla CF Internacional de Madrid -
  • 14.10 12:00  
    Club Atlético de Madrid II Celta Vigo II -
  • 14.10 18:00  
    Club Rápido de Bouzas Burgos CF -

9. kolejka

  • 21.10  
    Real Club Deportivo Fabril UD San Sebastián de los Reyes -
  • 21.10  
    CD Guijuelo Coruxo FC -
  • 21.10  
    CF Salmantino UDS Club Rápido de Bouzas -
  • 21.10  
    Burgos CF Pontevedra CF -
  • 21.10  
    SD Ponferradina UD Las Palmas Atlético -
  • 21.10  
    CF Fuenlabrada Club Atlético de Madrid II -
  • 21.10  
    Celta Vigo II Real Madryt Castilla -
  • 21.10  
    CF Internacional de Madrid CD Unionistas de Salamanca CF -
  • 21.10  
    Real Valladolid CF Promesas Cultural y Deportiva Leonesa -
  • 21.10  
    AD Unión Adarve Barrio del Pilar CD Artístico Navalcarnero -

10. kolejka

  • 28.10  
    UD San Sebastián de los Reyes AD Unión Adarve Barrio del Pilar -
  • 28.10  
    Coruxo FC Real Club Deportivo Fabril -
  • 28.10  
    Club Rápido de Bouzas CD Guijuelo -
  • 28.10  
    Pontevedra CF CF Salmantino UDS -
  • 28.10  
    UD Las Palmas Atlético Burgos CF -
  • 28.10  
    Club Atlético de Madrid II SD Ponferradina -
  • 28.10  
    Real Madryt Castilla CF Fuenlabrada -
  • 28.10  
    CD Unionistas de Salamanca CF Celta Vigo II -
  • 28.10  
    Cultural y Deportiva Leonesa CF Internacional de Madrid -
  • 28.10  
    CD Artístico Navalcarnero Real Valladolid CF Promesas -

11. kolejka

  • 04.11  
    UD San Sebastián de los Reyes Coruxo FC -
  • 04.11  
    Real Club Deportivo Fabril Club Rápido de Bouzas -
  • 04.11  
    CD Guijuelo Pontevedra CF -
  • 04.11  
    CF Salmantino UDS UD Las Palmas Atlético -
  • 04.11  
    Burgos CF Club Atlético de Madrid II -
  • 04.11  
    SD Ponferradina Real Madryt Castilla -
  • 04.11  
    CF Fuenlabrada CD Unionistas de Salamanca CF -
  • 04.11  
    Celta Vigo II Cultural y Deportiva Leonesa -
  • 04.11  
    CF Internacional de Madrid CD Artístico Navalcarnero -
  • 04.11  
    AD Unión Adarve Barrio del Pilar Real Valladolid CF Promesas -

12. kolejka

  • 11.11  
    Coruxo FC AD Unión Adarve Barrio del Pilar -
  • 11.11  
    Club Rápido de Bouzas UD San Sebastián de los Reyes -
  • 11.11  
    Pontevedra CF Real Club Deportivo Fabril -
  • 11.11  
    UD Las Palmas Atlético CD Guijuelo -
  • 11.11  
    Club Atlético de Madrid II CF Salmantino UDS -
  • 11.11  
    Real Madryt Castilla Burgos CF -
  • 11.11  
    CD Unionistas de Salamanca CF SD Ponferradina -
  • 11.11  
    Cultural y Deportiva Leonesa CF Fuenlabrada -
  • 11.11  
    CD Artístico Navalcarnero Celta Vigo II -
  • 11.11  
    Real Valladolid CF Promesas CF Internacional de Madrid -

13. kolejka

  • 18.11  
    Coruxo FC Club Rápido de Bouzas -
  • 18.11  
    UD San Sebastián de los Reyes Pontevedra CF -
  • 18.11  
    Real Club Deportivo Fabril UD Las Palmas Atlético -
  • 18.11  
    CD Guijuelo Club Atlético de Madrid II -
  • 18.11  
    CF Salmantino UDS Real Madryt Castilla -
  • 18.11  
    Burgos CF CD Unionistas de Salamanca CF -
  • 18.11  
    SD Ponferradina Cultural y Deportiva Leonesa -
  • 18.11  
    CF Fuenlabrada CD Artístico Navalcarnero -
  • 18.11  
    Celta Vigo II Real Valladolid CF Promesas -
  • 18.11  
    AD Unión Adarve Barrio del Pilar CF Internacional de Madrid -

14. kolejka

  • 25.11  
    Club Rápido de Bouzas AD Unión Adarve Barrio del Pilar -
  • 25.11  
    Pontevedra CF Coruxo FC -
  • 25.11  
    UD Las Palmas Atlético UD San Sebastián de los Reyes -
  • 25.11  
    Club Atlético de Madrid II Real Club Deportivo Fabril -
  • 25.11  
    Real Madryt Castilla CD Guijuelo -
  • 25.11  
    CD Unionistas de Salamanca CF CF Salmantino UDS -
  • 25.11  
    Cultural y Deportiva Leonesa Burgos CF -
  • 25.11  
    CD Artístico Navalcarnero SD Ponferradina -
  • 25.11  
    Real Valladolid CF Promesas CF Fuenlabrada -
  • 25.11  
    CF Internacional de Madrid Celta Vigo II -

15. kolejka

  • 02.12  
    Club Rápido de Bouzas Pontevedra CF -
  • 02.12  
    Coruxo FC UD Las Palmas Atlético -
  • 02.12  
    UD San Sebastián de los Reyes Club Atlético de Madrid II -
  • 02.12  
    Real Club Deportivo Fabril Real Madryt Castilla -
  • 02.12  
    CD Guijuelo CD Unionistas de Salamanca CF -
  • 02.12  
    CF Salmantino UDS Cultural y Deportiva Leonesa -
  • 02.12  
    Burgos CF CD Artístico Navalcarnero -
  • 02.12  
    SD Ponferradina Real Valladolid CF Promesas -
  • 02.12  
    CF Fuenlabrada CF Internacional de Madrid -
  • 02.12  
    AD Unión Adarve Barrio del Pilar Celta Vigo II -

16. kolejka

  • 09.12  
    Pontevedra CF AD Unión Adarve Barrio del Pilar -
  • 09.12  
    UD Las Palmas Atlético Club Rápido de Bouzas -
  • 09.12  
    Club Atlético de Madrid II Coruxo FC -
  • 09.12  
    Real Madryt Castilla UD San Sebastián de los Reyes -
  • 09.12  
    CD Unionistas de Salamanca CF Real Club Deportivo Fabril -
  • 09.12  
    Cultural y Deportiva Leonesa CD Guijuelo -
  • 09.12  
    CD Artístico Navalcarnero CF Salmantino UDS -
  • 09.12  
    Real Valladolid CF Promesas Burgos CF -
  • 09.12  
    CF Internacional de Madrid SD Ponferradina -
  • 09.12  
    Celta Vigo II CF Fuenlabrada -

17. kolejka

  • 16.12  
    Pontevedra CF UD Las Palmas Atlético -
  • 16.12  
    Club Rápido de Bouzas Club Atlético de Madrid II -
  • 16.12  
    Coruxo FC Real Madryt Castilla -
  • 16.12  
    UD San Sebastián de los Reyes CD Unionistas de Salamanca CF -
  • 16.12  
    Real Club Deportivo Fabril Cultural y Deportiva Leonesa -
  • 16.12  
    CD Guijuelo CD Artístico Navalcarnero -
  • 16.12  
    CF Salmantino UDS Real Valladolid CF Promesas -
  • 16.12  
    Burgos CF CF Internacional de Madrid -
  • 16.12  
    SD Ponferradina Celta Vigo II -
  • 16.12  
    AD Unión Adarve Barrio del Pilar CF Fuenlabrada -

18. kolejka

  • 22.12  
    AD Unión Adarve Barrio del Pilar UD Las Palmas Atlético -
  • 22.12  
    Club Atlético de Madrid II Pontevedra CF -
  • 22.12  
    Real Madryt Castilla Club Rápido de Bouzas -
  • 22.12  
    CD Unionistas de Salamanca CF Coruxo FC -
  • 22.12  
    Cultural y Deportiva Leonesa UD San Sebastián de los Reyes -
  • 22.12  
    CD Artístico Navalcarnero Real Club Deportivo Fabril -
  • 22.12  
    Real Valladolid CF Promesas CD Guijuelo -
  • 22.12  
    CF Internacional de Madrid CF Salmantino UDS -
  • 22.12  
    Celta Vigo II Burgos CF -
  • 22.12  
    CF Fuenlabrada SD Ponferradina -

19. kolejka

  • 06.01  
    UD Las Palmas Atlético Club Atlético de Madrid II -
  • 06.01  
    Pontevedra CF Real Madryt Castilla -
  • 06.01  
    Club Rápido de Bouzas CD Unionistas de Salamanca CF -
  • 06.01  
    Coruxo FC Cultural y Deportiva Leonesa -
  • 06.01  
    UD San Sebastián de los Reyes CD Artístico Navalcarnero -
  • 06.01  
    Real Club Deportivo Fabril Real Valladolid CF Promesas -
  • 06.01  
    CD Guijuelo CF Internacional de Madrid -
  • 06.01  
    CF Salmantino UDS Celta Vigo II -
  • 06.01  
    Burgos CF CF Fuenlabrada -
  • 06.01  
    SD Ponferradina AD Unión Adarve Barrio del Pilar -

20. kolejka

  • 13.01  
    Burgos CF SD Ponferradina -
  • 13.01  
    CF Salmantino UDS CF Fuenlabrada -
  • 13.01  
    CD Guijuelo Celta Vigo II -
  • 13.01  
    Real Club Deportivo Fabril CF Internacional de Madrid -
  • 13.01  
    UD San Sebastián de los Reyes Real Valladolid CF Promesas -
  • 13.01  
    Coruxo FC CD Artístico Navalcarnero -
  • 13.01  
    Club Rápido de Bouzas Cultural y Deportiva Leonesa -
  • 13.01  
    Pontevedra CF CD Unionistas de Salamanca CF -
  • 13.01  
    UD Las Palmas Atlético Real Madryt Castilla -
  • 13.01  
    Club Atlético de Madrid II AD Unión Adarve Barrio del Pilar -

21. kolejka

  • 20.01  
    AD Unión Adarve Barrio del Pilar Burgos CF -
  • 20.01  
    SD Ponferradina CF Salmantino UDS -
  • 20.01  
    CF Fuenlabrada CD Guijuelo -
  • 20.01  
    Celta Vigo II Real Club Deportivo Fabril -
  • 20.01  
    CF Internacional de Madrid UD San Sebastián de los Reyes -
  • 20.01  
    Real Valladolid CF Promesas Coruxo FC -
  • 20.01  
    CD Artístico Navalcarnero Club Rápido de Bouzas -
  • 20.01  
    Cultural y Deportiva Leonesa Pontevedra CF -
  • 20.01  
    CD Unionistas de Salamanca CF UD Las Palmas Atlético -
  • 20.01  
    Real Madryt Castilla Club Atlético de Madrid II -

22. kolejka

  • 27.01  
    CF Salmantino UDS Burgos CF -
  • 27.01  
    CD Guijuelo SD Ponferradina -
  • 27.01  
    Real Club Deportivo Fabril CF Fuenlabrada -
  • 27.01  
    UD San Sebastián de los Reyes Celta Vigo II -
  • 27.01  
    Coruxo FC CF Internacional de Madrid -
  • 27.01  
    Club Rápido de Bouzas Real Valladolid CF Promesas -
  • 27.01  
    Pontevedra CF CD Artístico Navalcarnero -
  • 27.01  
    UD Las Palmas Atlético Cultural y Deportiva Leonesa -
  • 27.01  
    Club Atlético de Madrid II CD Unionistas de Salamanca CF -
  • 27.01  
    Real Madryt Castilla AD Unión Adarve Barrio del Pilar -

23. kolejka

  • 03.02  
    AD Unión Adarve Barrio del Pilar CF Salmantino UDS -
  • 03.02  
    Burgos CF CD Guijuelo -
  • 03.02  
    SD Ponferradina Real Club Deportivo Fabril -
  • 03.02  
    CF Fuenlabrada UD San Sebastián de los Reyes -
  • 03.02  
    Celta Vigo II Coruxo FC -
  • 03.02  
    CF Internacional de Madrid Club Rápido de Bouzas -
  • 03.02  
    Real Valladolid CF Promesas Pontevedra CF -
  • 03.02  
    CD Artístico Navalcarnero UD Las Palmas Atlético -
  • 03.02  
    Cultural y Deportiva Leonesa Club Atlético de Madrid II -
  • 03.02  
    CD Unionistas de Salamanca CF Real Madryt Castilla -

24. kolejka

  • 10.02  
    CD Guijuelo CF Salmantino UDS -
  • 10.02  
    Real Club Deportivo Fabril Burgos CF -
  • 10.02  
    UD San Sebastián de los Reyes SD Ponferradina -
  • 10.02  
    Coruxo FC CF Fuenlabrada -
  • 10.02  
    Club Rápido de Bouzas Celta Vigo II -
  • 10.02  
    Pontevedra CF CF Internacional de Madrid -
  • 10.02  
    UD Las Palmas Atlético Real Valladolid CF Promesas -
  • 10.02  
    Club Atlético de Madrid II CD Artístico Navalcarnero -
  • 10.02  
    Real Madryt Castilla Cultural y Deportiva Leonesa -
  • 10.02  
    CD Unionistas de Salamanca CF AD Unión Adarve Barrio del Pilar -

25. kolejka

  • 17.02  
    AD Unión Adarve Barrio del Pilar CD Guijuelo -
  • 17.02  
    CF Salmantino UDS Real Club Deportivo Fabril -
  • 17.02  
    Burgos CF UD San Sebastián de los Reyes -
  • 17.02  
    SD Ponferradina Coruxo FC -
  • 17.02  
    CF Fuenlabrada Club Rápido de Bouzas -
  • 17.02  
    Celta Vigo II Pontevedra CF -
  • 17.02  
    CF Internacional de Madrid UD Las Palmas Atlético -
  • 17.02  
    Real Valladolid CF Promesas Club Atlético de Madrid II -
  • 17.02  
    CD Artístico Navalcarnero Real Madryt Castilla -
  • 17.02  
    Cultural y Deportiva Leonesa CD Unionistas de Salamanca CF -

26. kolejka

  • 24.02  
    Real Club Deportivo Fabril CD Guijuelo -
  • 24.02  
    UD San Sebastián de los Reyes CF Salmantino UDS -
  • 24.02  
    Coruxo FC Burgos CF -
  • 24.02  
    Club Rápido de Bouzas SD Ponferradina -
  • 24.02  
    Pontevedra CF CF Fuenlabrada -
  • 24.02  
    UD Las Palmas Atlético Celta Vigo II -
  • 24.02  
    Club Atlético de Madrid II CF Internacional de Madrid -
  • 24.02  
    Real Madryt Castilla Real Valladolid CF Promesas -
  • 24.02  
    CD Unionistas de Salamanca CF CD Artístico Navalcarnero -
  • 24.02  
    Cultural y Deportiva Leonesa AD Unión Adarve Barrio del Pilar -

27. kolejka

  • 03.03  
    AD Unión Adarve Barrio del Pilar Real Club Deportivo Fabril -
  • 03.03  
    CD Guijuelo UD San Sebastián de los Reyes -
  • 03.03  
    CF Salmantino UDS Coruxo FC -
  • 03.03  
    Burgos CF Club Rápido de Bouzas -
  • 03.03  
    SD Ponferradina Pontevedra CF -
  • 03.03  
    CF Fuenlabrada UD Las Palmas Atlético -
  • 03.03  
    Celta Vigo II Club Atlético de Madrid II -
  • 03.03  
    CF Internacional de Madrid Real Madryt Castilla -
  • 03.03  
    Real Valladolid CF Promesas CD Unionistas de Salamanca CF -
  • 03.03  
    CD Artístico Navalcarnero Cultural y Deportiva Leonesa -

28. kolejka

  • 10.03  
    UD San Sebastián de los Reyes Real Club Deportivo Fabril -
  • 10.03  
    Coruxo FC CD Guijuelo -
  • 10.03  
    Club Rápido de Bouzas CF Salmantino UDS -
  • 10.03  
    Pontevedra CF Burgos CF -
  • 10.03  
    UD Las Palmas Atlético SD Ponferradina -
  • 10.03  
    Club Atlético de Madrid II CF Fuenlabrada -
  • 10.03  
    Real Madryt Castilla Celta Vigo II -
  • 10.03  
    CD Unionistas de Salamanca CF CF Internacional de Madrid -
  • 10.03  
    Cultural y Deportiva Leonesa Real Valladolid CF Promesas -
  • 10.03  
    CD Artístico Navalcarnero AD Unión Adarve Barrio del Pilar -

29. kolejka

  • 17.03  
    AD Unión Adarve Barrio del Pilar UD San Sebastián de los Reyes -
  • 17.03  
    Real Club Deportivo Fabril Coruxo FC -
  • 17.03  
    CD Guijuelo Club Rápido de Bouzas -
  • 17.03  
    CF Salmantino UDS Pontevedra CF -
  • 17.03  
    Burgos CF UD Las Palmas Atlético -
  • 17.03  
    SD Ponferradina Club Atlético de Madrid II -
  • 17.03  
    CF Fuenlabrada Real Madryt Castilla -
  • 17.03  
    Celta Vigo II CD Unionistas de Salamanca CF -
  • 17.03  
    CF Internacional de Madrid Cultural y Deportiva Leonesa -
  • 17.03  
    Real Valladolid CF Promesas CD Artístico Navalcarnero -

30. kolejka

  • 24.03  
    Coruxo FC UD San Sebastián de los Reyes -
  • 24.03  
    Club Rápido de Bouzas Real Club Deportivo Fabril -
  • 24.03  
    Pontevedra CF CD Guijuelo -
  • 24.03  
    UD Las Palmas Atlético CF Salmantino UDS -
  • 24.03  
    Club Atlético de Madrid II Burgos CF -
  • 24.03  
    Real Madryt Castilla SD Ponferradina -
  • 24.03  
    CD Unionistas de Salamanca CF CF Fuenlabrada -
  • 24.03  
    Cultural y Deportiva Leonesa Celta Vigo II -
  • 24.03  
    CD Artístico Navalcarnero CF Internacional de Madrid -
  • 24.03  
    Real Valladolid CF Promesas AD Unión Adarve Barrio del Pilar -

31. kolejka

  • 31.03  
    AD Unión Adarve Barrio del Pilar Coruxo FC -
  • 31.03  
    UD San Sebastián de los Reyes Club Rápido de Bouzas -
  • 31.03  
    Real Club Deportivo Fabril Pontevedra CF -
  • 31.03  
    CD Guijuelo UD Las Palmas Atlético -
  • 31.03  
    CF Salmantino UDS Club Atlético de Madrid II -
  • 31.03  
    Burgos CF Real Madryt Castilla -
  • 31.03  
    SD Ponferradina CD Unionistas de Salamanca CF -
  • 31.03  
    CF Fuenlabrada Cultural y Deportiva Leonesa -
  • 31.03  
    Celta Vigo II CD Artístico Navalcarnero -
  • 31.03  
    CF Internacional de Madrid Real Valladolid CF Promesas -

32. kolejka

  • 07.04  
    Club Rápido de Bouzas Coruxo FC -
  • 07.04  
    Pontevedra CF UD San Sebastián de los Reyes -
  • 07.04  
    UD Las Palmas Atlético Real Club Deportivo Fabril -
  • 07.04  
    Club Atlético de Madrid II CD Guijuelo -
  • 07.04  
    Real Madryt Castilla CF Salmantino UDS -
  • 07.04  
    CD Unionistas de Salamanca CF Burgos CF -
  • 07.04  
    Cultural y Deportiva Leonesa SD Ponferradina -
  • 07.04  
    CD Artístico Navalcarnero CF Fuenlabrada -
  • 07.04  
    Real Valladolid CF Promesas Celta Vigo II -
  • 07.04  
    CF Internacional de Madrid AD Unión Adarve Barrio del Pilar -

33. kolejka

  • 14.04  
    AD Unión Adarve Barrio del Pilar Club Rápido de Bouzas -
  • 14.04  
    Coruxo FC Pontevedra CF -
  • 14.04  
    UD San Sebastián de los Reyes UD Las Palmas Atlético -
  • 14.04  
    Real Club Deportivo Fabril Club Atlético de Madrid II -
  • 14.04  
    CD Guijuelo Real Madryt Castilla -
  • 14.04  
    CF Salmantino UDS CD Unionistas de Salamanca CF -
  • 14.04  
    Burgos CF Cultural y Deportiva Leonesa -
  • 14.04  
    SD Ponferradina CD Artístico Navalcarnero -
  • 14.04  
    CF Fuenlabrada Real Valladolid CF Promesas -
  • 14.04  
    Celta Vigo II CF Internacional de Madrid -

34. kolejka

  • 21.04  
    Pontevedra CF Club Rápido de Bouzas -
  • 21.04  
    UD Las Palmas Atlético Coruxo FC -
  • 21.04  
    Club Atlético de Madrid II UD San Sebastián de los Reyes -
  • 21.04  
    Real Madryt Castilla Real Club Deportivo Fabril -
  • 21.04  
    CD Unionistas de Salamanca CF CD Guijuelo -
  • 21.04  
    Cultural y Deportiva Leonesa CF Salmantino UDS -
  • 21.04  
    CD Artístico Navalcarnero Burgos CF -
  • 21.04  
    Real Valladolid CF Promesas SD Ponferradina -
  • 21.04  
    CF Internacional de Madrid CF Fuenlabrada -
  • 21.04  
    Celta Vigo II AD Unión Adarve Barrio del Pilar -

35. kolejka

  • 28.04  
    AD Unión Adarve Barrio del Pilar Pontevedra CF -
  • 28.04  
    Club Rápido de Bouzas UD Las Palmas Atlético -
  • 28.04  
    Coruxo FC Club Atlético de Madrid II -
  • 28.04  
    UD San Sebastián de los Reyes Real Madryt Castilla -
  • 28.04  
    Real Club Deportivo Fabril CD Unionistas de Salamanca CF -
  • 28.04  
    CD Guijuelo Cultural y Deportiva Leonesa -
  • 28.04  
    CF Salmantino UDS CD Artístico Navalcarnero -
  • 28.04  
    Burgos CF Real Valladolid CF Promesas -
  • 28.04  
    SD Ponferradina CF Internacional de Madrid -
  • 28.04  
    CF Fuenlabrada Celta Vigo II -

36. kolejka

  • 05.05  
    UD Las Palmas Atlético Pontevedra CF -
  • 05.05  
    Club Atlético de Madrid II Club Rápido de Bouzas -
  • 05.05  
    Real Madryt Castilla Coruxo FC -
  • 05.05  
    CD Unionistas de Salamanca CF UD San Sebastián de los Reyes -
  • 05.05  
    Cultural y Deportiva Leonesa Real Club Deportivo Fabril -
  • 05.05  
    CD Artístico Navalcarnero CD Guijuelo -
  • 05.05  
    Real Valladolid CF Promesas CF Salmantino UDS -
  • 05.05  
    CF Internacional de Madrid Burgos CF -
  • 05.05  
    Celta Vigo II SD Ponferradina -
  • 05.05  
    CF Fuenlabrada AD Unión Adarve Barrio del Pilar -

37. kolejka

  • 12.05  
    UD Las Palmas Atlético AD Unión Adarve Barrio del Pilar -
  • 12.05  
    Pontevedra CF Club Atlético de Madrid II -
  • 12.05  
    Club Rápido de Bouzas Real Madryt Castilla -
  • 12.05  
    Coruxo FC CD Unionistas de Salamanca CF -
  • 12.05  
    UD San Sebastián de los Reyes Cultural y Deportiva Leonesa -
  • 12.05  
    Real Club Deportivo Fabril CD Artístico Navalcarnero -
  • 12.05  
    CD Guijuelo Real Valladolid CF Promesas -
  • 12.05  
    CF Salmantino UDS CF Internacional de Madrid -
  • 12.05  
    Burgos CF Celta Vigo II -
  • 12.05  
    SD Ponferradina CF Fuenlabrada -

38. kolejka

  • 19.05  
    Club Atlético de Madrid II UD Las Palmas Atlético -
  • 19.05  
    Real Madryt Castilla Pontevedra CF -
  • 19.05  
    CD Unionistas de Salamanca CF Club Rápido de Bouzas -
  • 19.05  
    Cultural y Deportiva Leonesa Coruxo FC -
  • 19.05  
    CD Artístico Navalcarnero UD San Sebastián de los Reyes -
  • 19.05  
    Real Valladolid CF Promesas Real Club Deportivo Fabril -
  • 19.05  
    CF Internacional de Madrid CD Guijuelo -
  • 19.05  
    Celta Vigo II CF Salmantino UDS -
  • 19.05  
    CF Fuenlabrada Burgos CF -
  • 19.05  
    AD Unión Adarve Barrio del Pilar SD Ponferradina -