Hiszpania - Segunda B

17. kolejka - Segunda B

Tabela Segunda B

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Club Lleida Esportiu 17 33   9 6 2   27 - 16 11
2 Villarreal CF II 17 32   10 2 5   28 - 18 10
3 CD Atlético Baleares 17 31   9 4 4   26 - 20 6
4 Hércules Alicante 17 31   9 4 4   16 - 10 6
5 FC Barcelona Atlètic 17 27   7 6 4   21 - 15 6
6 UE Cornellà 17 26   6 8 3   19 - 15 4
7 CE Sabadell FC 17 25   7 4 6   22 - 23 -1
8 UE Olot 17 23   5 8 4   15 - 13 2
9 Espanyol Barcelona II 17 22   5 7 5   22 - 18 4
10 CD Alcoyano 17 21   5 6 6   16 - 20 -4
11 Atlético Levante UD 17 20   5 5 7   18 - 18 0
12 CD Ebro 17 20   4 8 5   13 - 15 -2
13 UB Conquense 17 19   4 7 6   18 - 22 -4
14 CF Badalona 17 19   4 7 6   14 - 18 -4
15 Ontinyent CF 17 18   4 6 7   14 - 19 -5
16 SD Ejea 17 18   4 6 7   12 - 17 -5
17 Valencia CF II 16 16   3 7 6   21 - 24 -3
18 CF Peralada 16 16   3 7 6   16 - 20 -4
19 CD Teruel 17 15   3 6 8   11 - 23 -12
20 CD Castellón 17 13   1 10 6   13 - 18 -5
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

18. kolejka (następna)

  • 22.12 12:00
  • 22.12 12:00
  • 22.12 16:30
  • 22.12 17:00
  • 22.12 17:00
  • 22.12 18:00
  • 22.12 18:00
  • 22.12 19:00
  • 22.12 20:00
  • 22.12 20:00

Strzelcy Segunda B

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Yuri de Souza Fonseca(SD Ponferradina) 13 2
Pedro José Martín Moreno(Club Lleida Esportiu) 12 3
Asier Villalibre Molina(Bilbao Athletic) 11 1

Kartkowicze Segunda B

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Eneko Satrústegui Plano(CD Castellón) 3 2 5
Federico Bikoro Akieme Nchama(CD Teruel) 2 7 9
Damián Ezequiel Petcoff Kailer(CD Badajoz) 2 6 8

Terminarz / Wyniki Segunda B

18. kolejka

  • 22.12 12:00  
    Atlético Levante UD Espanyol Barcelona II -
  • 22.12 12:00  
    Club Lleida Esportiu CD Atlético Baleares -
  • 22.12 16:30  
    UE Olot CD Teruel -
  • 22.12 17:00  
    CF Badalona Ontinyent CF -
  • 22.12 17:00  
    SD Ejea CE Sabadell FC -
  • 22.12 18:00  
    UE Cornellà CD Ebro -
  • 22.12 18:00  
    CD Alcoyano CF Peralada -
  • 22.12 19:00  
    CD Castellón UB Conquense -
  • 22.12 20:00  
    Valencia CF II Villarreal CF II -
  • 22.12 20:00  
    Hércules Alicante FC Barcelona Atlètic -

19. kolejka

  • 06.01  
    CD Teruel UE Cornellà -
  • 06.01  
    CD Ebro Atlético Levante UD -
  • 06.01  
    Espanyol Barcelona II Valencia CF II -
  • 06.01  
    Villarreal CF II CF Badalona -
  • 06.01  
    Ontinyent CF Club Lleida Esportiu -
  • 06.01  
    FC Barcelona Atlètic CD Castellón -
  • 06.01  
    UB Conquense CD Alcoyano -
  • 06.01  
    CF Peralada SD Ejea -
  • 06.01  
    CE Sabadell FC UE Olot -
  • 06.01 12:00  
    CD Atlético Baleares Hércules Alicante -

20. kolejka

  • 13.01  
    CF Peralada CE Sabadell FC -
  • 13.01  
    UB Conquense SD Ejea -
  • 13.01  
    FC Barcelona Atlètic CD Alcoyano -
  • 13.01  
    Ontinyent CF Hércules Alicante -
  • 13.01  
    Villarreal CF II Club Lleida Esportiu -
  • 13.01  
    Espanyol Barcelona II CF Badalona -
  • 13.01  
    CD Ebro Valencia CF II -
  • 13.01  
    CD Teruel Atlético Levante UD -
  • 13.01  
    UE Cornellà UE Olot -
  • 13.01 12:00  
    CD Atlético Baleares CD Castellón -

21. kolejka

  • 20.01  
    UE Olot CF Peralada -
  • 20.01  
    CE Sabadell FC UB Conquense -
  • 20.01  
    SD Ejea FC Barcelona Atlètic -
  • 20.01  
    CD Alcoyano CD Atlético Baleares -
  • 20.01  
    CD Castellón Ontinyent CF -
  • 20.01  
    Hércules Alicante Villarreal CF II -
  • 20.01  
    Club Lleida Esportiu Espanyol Barcelona II -
  • 20.01  
    CF Badalona CD Ebro -
  • 20.01  
    Valencia CF II CD Teruel -
  • 20.01  
    Atlético Levante UD UE Cornellà -

22. kolejka

  • 27.01  
    UB Conquense CF Peralada -
  • 27.01  
    FC Barcelona Atlètic CE Sabadell FC -
  • 27.01  
    CD Atlético Baleares SD Ejea -
  • 27.01  
    Ontinyent CF CD Alcoyano -
  • 27.01  
    Villarreal CF II CD Castellón -
  • 27.01  
    Espanyol Barcelona II Hércules Alicante -
  • 27.01  
    CD Ebro Club Lleida Esportiu -
  • 27.01  
    CD Teruel CF Badalona -
  • 27.01  
    UE Cornellà Valencia CF II -
  • 27.01  
    Atlético Levante UD UE Olot -

23. kolejka

  • 03.02  
    UE Olot UB Conquense -
  • 03.02  
    CF Peralada FC Barcelona Atlètic -
  • 03.02  
    CE Sabadell FC CD Atlético Baleares -
  • 03.02  
    SD Ejea Ontinyent CF -
  • 03.02  
    CD Alcoyano Villarreal CF II -
  • 03.02  
    CD Castellón Espanyol Barcelona II -
  • 03.02  
    Hércules Alicante CD Ebro -
  • 03.02  
    Club Lleida Esportiu CD Teruel -
  • 03.02  
    CF Badalona UE Cornellà -
  • 03.02  
    Valencia CF II Atlético Levante UD -

24. kolejka

  • 10.02  
    FC Barcelona Atlètic UB Conquense -
  • 10.02  
    CD Atlético Baleares CF Peralada -
  • 10.02  
    Ontinyent CF CE Sabadell FC -
  • 10.02  
    Villarreal CF II SD Ejea -
  • 10.02  
    Espanyol Barcelona II CD Alcoyano -
  • 10.02  
    CD Ebro CD Castellón -
  • 10.02  
    CD Teruel Hércules Alicante -
  • 10.02  
    UE Cornellà Club Lleida Esportiu -
  • 10.02  
    Atlético Levante UD CF Badalona -
  • 10.02  
    Valencia CF II UE Olot -

25. kolejka

  • 17.02  
    UE Olot FC Barcelona Atlètic -
  • 17.02  
    UB Conquense CD Atlético Baleares -
  • 17.02  
    CF Peralada Ontinyent CF -
  • 17.02  
    CE Sabadell FC Villarreal CF II -
  • 17.02  
    SD Ejea Espanyol Barcelona II -
  • 17.02  
    CD Alcoyano CD Ebro -
  • 17.02  
    CD Castellón CD Teruel -
  • 17.02  
    Hércules Alicante UE Cornellà -
  • 17.02  
    Club Lleida Esportiu Atlético Levante UD -
  • 17.02  
    CF Badalona Valencia CF II -

26. kolejka

  • 24.02  
    CD Atlético Baleares FC Barcelona Atlètic -
  • 24.02  
    Ontinyent CF UB Conquense -
  • 24.02  
    Villarreal CF II CF Peralada -
  • 24.02  
    Espanyol Barcelona II CE Sabadell FC -
  • 24.02  
    CD Ebro SD Ejea -
  • 24.02  
    CD Teruel CD Alcoyano -
  • 24.02  
    UE Cornellà CD Castellón -
  • 24.02  
    Atlético Levante UD Hércules Alicante -
  • 24.02  
    Valencia CF II Club Lleida Esportiu -
  • 24.02  
    CF Badalona UE Olot -

27. kolejka

  • 03.03  
    UE Olot CD Atlético Baleares -
  • 03.03  
    FC Barcelona Atlètic Ontinyent CF -
  • 03.03  
    UB Conquense Villarreal CF II -
  • 03.03  
    CF Peralada Espanyol Barcelona II -
  • 03.03  
    CE Sabadell FC CD Ebro -
  • 03.03  
    SD Ejea CD Teruel -
  • 03.03  
    CD Alcoyano UE Cornellà -
  • 03.03  
    CD Castellón Atlético Levante UD -
  • 03.03  
    Hércules Alicante Valencia CF II -
  • 03.03  
    Club Lleida Esportiu CF Badalona -

28. kolejka

  • 10.03  
    Ontinyent CF CD Atlético Baleares -
  • 10.03  
    Villarreal CF II FC Barcelona Atlètic -
  • 10.03  
    Espanyol Barcelona II UB Conquense -
  • 10.03  
    CD Ebro CF Peralada -
  • 10.03  
    CD Teruel CE Sabadell FC -
  • 10.03  
    UE Cornellà SD Ejea -
  • 10.03  
    Atlético Levante UD CD Alcoyano -
  • 10.03  
    Valencia CF II CD Castellón -
  • 10.03  
    CF Badalona Hércules Alicante -
  • 10.03  
    Club Lleida Esportiu UE Olot -

29. kolejka

  • 17.03  
    UE Olot Ontinyent CF -
  • 17.03  
    CD Atlético Baleares Villarreal CF II -
  • 17.03  
    FC Barcelona Atlètic Espanyol Barcelona II -
  • 17.03  
    UB Conquense CD Ebro -
  • 17.03  
    CF Peralada CD Teruel -
  • 17.03  
    CE Sabadell FC UE Cornellà -
  • 17.03  
    SD Ejea Atlético Levante UD -
  • 17.03  
    CD Alcoyano Valencia CF II -
  • 17.03  
    CD Castellón CF Badalona -
  • 17.03  
    Hércules Alicante Club Lleida Esportiu -

30. kolejka

  • 24.03  
    Villarreal CF II Ontinyent CF -
  • 24.03  
    Espanyol Barcelona II CD Atlético Baleares -
  • 24.03  
    CD Ebro FC Barcelona Atlètic -
  • 24.03  
    CD Teruel UB Conquense -
  • 24.03  
    UE Cornellà CF Peralada -
  • 24.03  
    Atlético Levante UD CE Sabadell FC -
  • 24.03  
    Valencia CF II SD Ejea -
  • 24.03  
    CF Badalona CD Alcoyano -
  • 24.03  
    Club Lleida Esportiu CD Castellón -
  • 24.03  
    Hércules Alicante UE Olot -

31. kolejka

  • 31.03  
    UE Olot Villarreal CF II -
  • 31.03  
    Ontinyent CF Espanyol Barcelona II -
  • 31.03  
    CD Atlético Baleares CD Ebro -
  • 31.03  
    FC Barcelona Atlètic CD Teruel -
  • 31.03  
    UB Conquense UE Cornellà -
  • 31.03  
    CF Peralada Atlético Levante UD -
  • 31.03  
    CE Sabadell FC Valencia CF II -
  • 31.03  
    SD Ejea CF Badalona -
  • 31.03  
    CD Alcoyano Club Lleida Esportiu -
  • 31.03  
    CD Castellón Hércules Alicante -

32. kolejka

  • 07.04  
    Espanyol Barcelona II Villarreal CF II -
  • 07.04  
    CD Ebro Ontinyent CF -
  • 07.04  
    CD Teruel CD Atlético Baleares -
  • 07.04  
    UE Cornellà FC Barcelona Atlètic -
  • 07.04  
    Atlético Levante UD UB Conquense -
  • 07.04  
    Valencia CF II CF Peralada -
  • 07.04  
    CF Badalona CE Sabadell FC -
  • 07.04  
    Club Lleida Esportiu SD Ejea -
  • 07.04  
    Hércules Alicante CD Alcoyano -
  • 07.04  
    CD Castellón UE Olot -

33. kolejka

  • 14.04  
    UE Olot Espanyol Barcelona II -
  • 14.04  
    Villarreal CF II CD Ebro -
  • 14.04  
    Ontinyent CF CD Teruel -
  • 14.04  
    CD Atlético Baleares UE Cornellà -
  • 14.04  
    FC Barcelona Atlètic Atlético Levante UD -
  • 14.04  
    UB Conquense Valencia CF II -
  • 14.04  
    CF Peralada CF Badalona -
  • 14.04  
    CE Sabadell FC Club Lleida Esportiu -
  • 14.04  
    SD Ejea Hércules Alicante -
  • 14.04  
    CD Alcoyano CD Castellón -

34. kolejka

  • 21.04  
    CD Ebro Espanyol Barcelona II -
  • 21.04  
    CD Teruel Villarreal CF II -
  • 21.04  
    UE Cornellà Ontinyent CF -
  • 21.04  
    Atlético Levante UD CD Atlético Baleares -
  • 21.04  
    Valencia CF II FC Barcelona Atlètic -
  • 21.04  
    CF Badalona UB Conquense -
  • 21.04  
    Club Lleida Esportiu CF Peralada -
  • 21.04  
    Hércules Alicante CE Sabadell FC -
  • 21.04  
    CD Castellón SD Ejea -
  • 21.04  
    CD Alcoyano UE Olot -

35. kolejka

  • 28.04  
    UE Olot CD Ebro -
  • 28.04  
    Espanyol Barcelona II CD Teruel -
  • 28.04  
    Villarreal CF II UE Cornellà -
  • 28.04  
    Ontinyent CF Atlético Levante UD -
  • 28.04  
    CD Atlético Baleares Valencia CF II -
  • 28.04  
    FC Barcelona Atlètic CF Badalona -
  • 28.04  
    UB Conquense Club Lleida Esportiu -
  • 28.04  
    CF Peralada Hércules Alicante -
  • 28.04  
    CE Sabadell FC CD Castellón -
  • 28.04  
    SD Ejea CD Alcoyano -

36. kolejka

  • 05.05  
    CD Teruel CD Ebro -
  • 05.05  
    UE Cornellà Espanyol Barcelona II -
  • 05.05  
    Atlético Levante UD Villarreal CF II -
  • 05.05  
    Valencia CF II Ontinyent CF -
  • 05.05  
    CF Badalona CD Atlético Baleares -
  • 05.05  
    Club Lleida Esportiu FC Barcelona Atlètic -
  • 05.05  
    Hércules Alicante UB Conquense -
  • 05.05  
    CD Castellón CF Peralada -
  • 05.05  
    CD Alcoyano CE Sabadell FC -
  • 05.05  
    SD Ejea UE Olot -

37. kolejka

  • 12.05  
    CD Teruel UE Olot -
  • 12.05  
    CD Ebro UE Cornellà -
  • 12.05  
    Espanyol Barcelona II Atlético Levante UD -
  • 12.05  
    Villarreal CF II Valencia CF II -
  • 12.05  
    Ontinyent CF CF Badalona -
  • 12.05  
    CD Atlético Baleares Club Lleida Esportiu -
  • 12.05  
    FC Barcelona Atlètic Hércules Alicante -
  • 12.05  
    UB Conquense CD Castellón -
  • 12.05  
    CF Peralada CD Alcoyano -
  • 12.05  
    CE Sabadell FC SD Ejea -

38. kolejka

  • 19.05  
    UE Cornellà CD Teruel -
  • 19.05  
    Atlético Levante UD CD Ebro -
  • 19.05  
    Valencia CF II Espanyol Barcelona II -
  • 19.05  
    CF Badalona Villarreal CF II -
  • 19.05  
    Club Lleida Esportiu Ontinyent CF -
  • 19.05  
    Hércules Alicante CD Atlético Baleares -
  • 19.05  
    CD Castellón FC Barcelona Atlètic -
  • 19.05  
    CD Alcoyano UB Conquense -
  • 19.05  
    SD Ejea CF Peralada -
  • 19.05  
    UE Olot CE Sabadell FC -