Grecja - Super League 1

3. kolejka - Super League 1

  • 10.04 14:00
  • 10.04 16:15
  • 10.04 18:30
  • 12.04 18:30

Tabela Super League 1

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Volos New Football Club 28 35   8 11 9   27 - 33 -6
2 PAS Giannina FC 28 34   9 7 12   25 - 28 -3
3 Apollon Smirnis FC 28 29   8 5 15   27 - 38 -11
4 Atromitos Ateny 28 29   6 11 11   25 - 37 -12
5 PAS Lamia 1964 28 27   6 9 13   18 - 39 -21
6 OFI FC 28 23   6 5 17   24 - 44 -20
7 Panaitolikos GFS Agrinio 28 21   4 9 15   14 - 36 -22
8 AE Larissa 28 20   4 8 16   21 - 43 -22
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

4. kolejka (następna)

  • 17.04 14:00
  • 17.04 16:15
  • 17.04 18:30
  • 19.04 18:30

Strzelcy Super League 1

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Youssef El-Arabi(Olympiakos Pireus) 20 0
Karim Ansarifard(AEK Ateny) 11 1
Giorgos Masouras(Olympiakos Pireus) 10 0

Kartkowicze Super League 1

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Juan Muñiz Gallego(Atromitos Ateny) 2 2 4
Miguel Alberto Mellado(OFI FC) 1 11 12
Jean Barrientos(Volos New Football Club) 1 10 11

Terminarz / Wyniki Super League 1

3. kolejka

  • 10.04 14:00  
    Volos New Football Club Panaitolikos GFS Agrinio -
  • 10.04 16:15  
    Apollon Smirnis FC OFI FC -
  • 10.04 18:30  
    Atromitos Ateny AE Larissa -
  • 12.04 18:30  
    PAS Giannina FC PAS Lamia 1964 -

4. kolejka

  • 17.04 14:00  
    OFI FC Atromitos Ateny -
  • 17.04 16:15  
    Panaitolikos GFS Agrinio Apollon Smirnis FC -
  • 17.04 18:30  
    Volos New Football Club PAS Giannina FC -
  • 19.04 18:30  
    PAS Lamia 1964 AE Larissa -

5. kolejka

  • 24.04 14:00  
    PAS Giannina FC Panaitolikos GFS Agrinio -
  • 24.04 16:15  
    AE Larissa OFI FC -
  • 24.04 18:30  
    Atromitos Ateny PAS Lamia 1964 -
  • 26.04 18:30  
    Apollon Smirnis FC Volos New Football Club -

6. kolejka

  • 08.05 18:30  
    PAS Lamia 1964 OFI FC -
  • 08.05 18:30  
    PAS Giannina FC Apollon Smirnis FC -
  • 08.05 18:30  
    Volos New Football Club AE Larissa -
  • 08.05 18:30  
    Panaitolikos GFS Agrinio Atromitos Ateny -

7. kolejka

  • 15.05 18:30  
    Atromitos Ateny Volos New Football Club -
  • 15.05 18:30  
    AE Larissa PAS Giannina FC -
  • 15.05 18:30  
    Apollon Smirnis FC PAS Lamia 1964 -
  • 15.05 18:30  
    OFI FC Panaitolikos GFS Agrinio -