Dania - Superliga

2. kolejka - Superliga

Tabela Superliga

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Vendsyssel FF 2 6   2 0 0   6 - 4 2
2 Aalborg BK 2 6   2 0 0   3 - 1 2
3 Vejle Boldklub 2 4   1 1 0   4 - 2 2
4 Brondby IF 2 4   1 1 0   3 - 1 2
5 AC Horsens 2 4   1 1 0   3 - 2 1
6 FC Nordsjaelland 2 2   0 2 0   2 - 2 0
7 Aarhus Gymnastikforening 2 2   0 2 0   1 - 1 0
8 Odense 2 1   0 1 1   4 - 5 -1
9 Esbjerg fB 2 1   0 1 1   3 - 4 -1
10 SonderjyskE Haderslev 2 1   0 1 1   2 - 3 -1
11 FC Midtjylland 2 1   0 1 1   1 - 2 -1
12 Randers FC 2 1   0 1 1   1 - 3 -2
13 FC Kopenhaga 1 0   0 0 1   1 - 2 -1
14 Hobro IK 1 0   0 0 1   1 - 3 -2
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europejska
  • spadek

3. kolejka (następna)

  • 27.07 19:00
  • 28.07 16:00
  • 29.07 12:00
  • 29.07 14:00
  • 29.07 16:00
  • 29.07 18:00
  • 30.07 19:00

Strzelcy Superliga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Kamil Wilczek(Brondby IF) 2 0
Adrian Tabarcea Petre(Esbjerg fB) 2 0
Mathias Jörgensen(Odense) 2 0

Kartkowicze Superliga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Jeppe Svenningsen(Vendsyssel FF) 1 0 1
Eggert Gunnthor Jonsson(SonderjyskE Haderslev) 0 2 2
Kevin Conboy(Randers FC) 0 2 2

Terminarz / Wyniki Superliga

3. kolejka

  • 27.07 19:00  
    SonderjyskE Haderslev AC Horsens -
  • 28.07 16:00  
    FC Midtjylland Esbjerg fB -
  • 29.07 12:00  
    FC Nordsjaelland Vendsyssel FF -
  • 29.07 14:00  
    Randers FC Odense -
  • 29.07 16:00  
    Hobro IK Brondby IF -
  • 29.07 18:00  
    FC Kopenhaga Aalborg BK -
  • 30.07 19:00  
    Vejle Boldklub Aarhus Gymnastikforening -

4. kolejka

  • 03.08 19:00  
    Aarhus Gymnastikforening SonderjyskE Haderslev -
  • 04.08 16:00  
    Esbjerg fB Randers FC -
  • 04.08 19:00  
    Vejle Boldklub FC Midtjylland -
  • 05.08 14:00  
    AC Horsens Hobro IK -
  • 05.08 16:00  
    Odense FC Kopenhaga -
  • 05.08 18:00  
    Brondby IF FC Nordsjaelland -
  • 06.08 19:00  
    Vendsyssel FF Aalborg BK -

5. kolejka

  • 10.08 19:00  
    Vendsyssel FF Vejle Boldklub -
  • 11.08 16:00  
    Hobro IK Odense -
  • 11.08 19:00  
    FC Midtjylland AC Horsens -
  • 12.08 14:00  
    Aalborg BK FC Nordsjaelland -
  • 12.08 16:00  
    FC Kopenhaga Brondby IF -
  • 12.08 18:00  
    Randers FC Aarhus Gymnastikforening -
  • 13.08 19:00  
    Esbjerg fB SonderjyskE Haderslev -

6. kolejka

  • 17.08 19:00  
    SonderjyskE Haderslev Vendsyssel FF -
  • 18.08 16:00  
    Odense FC Midtjylland -
  • 19.08 12:00  
    FC Nordsjaelland Vejle Boldklub -
  • 19.08 14:00  
    Randers FC Hobro IK -
  • 19.08 16:00  
    Aarhus Gymnastikforening FC Kopenhaga -
  • 19.08 18:00  
    Brondby IF Esbjerg fB -
  • 20.08 19:00  
    AC Horsens Aalborg BK -

7. kolejka

  • 24.08 19:00  
    Hobro IK Aarhus Gymnastikforening -
  • 25.08 16:00  
    FC Midtjylland Randers FC -
  • 26.08 12:00  
    FC Nordsjaelland AC Horsens -
  • 26.08 14:00  
    Vejle Boldklub Odense -
  • 26.08 16:00  
    Vendsyssel FF Brondby IF -
  • 26.08 18:00  
    FC Kopenhaga SonderjyskE Haderslev -
  • 27.08 19:00  
    Aalborg BK Esbjerg fB -

8. kolejka

  • 31.08 19:00  
    AC Horsens Vejle Boldklub -
  • 01.09 16:00  
    SonderjyskE Haderslev Hobro IK -
  • 02.09 12:00  
    Odense FC Nordsjaelland -
  • 02.09 14:00  
    Randers FC Aalborg BK -
  • 02.09 16:00  
    Esbjerg fB FC Kopenhaga -
  • 02.09 18:00  
    Aarhus Gymnastikforening Vendsyssel FF -
  • 02.09 20:00  
    Brondby IF FC Midtjylland -

9. kolejka

  • 16.09  
    Aalborg BK Vejle Boldklub -
  • 16.09  
    Brondby IF SonderjyskE Haderslev -
  • 16.09  
    FC Nordsjaelland Randers FC -
  • 16.09  
    AC Horsens Aarhus Gymnastikforening -
  • 16.09  
    Vendsyssel FF Hobro IK -
  • 16.09  
    FC Midtjylland FC Kopenhaga -
  • 16.09  
    Esbjerg fB Odense -

10. kolejka

  • 23.09  
    Aarhus Gymnastikforening Brondby IF -
  • 23.09  
    FC Kopenhaga FC Nordsjaelland -
  • 23.09  
    Hobro IK Aalborg BK -
  • 23.09  
    Odense AC Horsens -
  • 23.09  
    Randers FC Vendsyssel FF -
  • 23.09  
    SonderjyskE Haderslev FC Midtjylland -
  • 23.09  
    Vejle Boldklub Esbjerg fB -

11. kolejka

  • 30.09  
    Aalborg BK Odense -
  • 30.09  
    Brondby IF AC Horsens -
  • 30.09  
    FC Nordsjaelland SonderjyskE Haderslev -
  • 30.09  
    Esbjerg fB Aarhus Gymnastikforening -
  • 30.09  
    FC Midtjylland Hobro IK -
  • 30.09  
    Vendsyssel FF FC Kopenhaga -
  • 30.09  
    Vejle Boldklub Randers FC -

12. kolejka

  • 07.10  
    Aalborg BK Brondby IF -
  • 07.10  
    Hobro IK FC Nordsjaelland -
  • 07.10  
    AC Horsens Esbjerg fB -
  • 07.10  
    FC Kopenhaga Randers FC -
  • 07.10  
    SonderjyskE Haderslev Vejle Boldklub -
  • 07.10  
    Odense Aarhus Gymnastikforening -
  • 07.10  
    FC Midtjylland Vendsyssel FF -

13. kolejka

  • 21.10  
    Brondby IF Odense -
  • 21.10  
    Randers FC SonderjyskE Haderslev -
  • 21.10  
    Aarhus Gymnastikforening Aalborg BK -
  • 21.10  
    Esbjerg fB Hobro IK -
  • 21.10  
    Vendsyssel FF AC Horsens -
  • 21.10  
    Vejle Boldklub FC Kopenhaga -
  • 21.10  
    FC Nordsjaelland FC Midtjylland -

14. kolejka

  • 28.10  
    Aalborg BK Vendsyssel FF -
  • 28.10  
    Hobro IK Vejle Boldklub -
  • 28.10  
    AC Horsens FC Nordsjaelland -
  • 28.10  
    Randers FC Esbjerg fB -
  • 28.10  
    FC Kopenhaga Aarhus Gymnastikforening -
  • 28.10  
    FC Midtjylland Brondby IF -
  • 28.10  
    SonderjyskE Haderslev Odense -

15. kolejka

  • 04.11  
    Aarhus Gymnastikforening Randers FC -
  • 04.11  
    Brondby IF FC Kopenhaga -
  • 04.11  
    Vendsyssel FF SonderjyskE Haderslev -
  • 04.11  
    FC Nordsjaelland Aalborg BK -
  • 04.11  
    Odense Hobro IK -
  • 04.11  
    Vejle Boldklub AC Horsens -
  • 04.11  
    Esbjerg fB FC Midtjylland -

16. kolejka

  • 11.11  
    Aalborg BK FC Kopenhaga -
  • 11.11  
    Hobro IK Vendsyssel FF -
  • 11.11  
    AC Horsens SonderjyskE Haderslev -
  • 11.11  
    FC Midtjylland Vejle Boldklub -
  • 11.11  
    Odense Esbjerg fB -
  • 11.11  
    Brondby IF Aarhus Gymnastikforening -
  • 11.11  
    Randers FC FC Nordsjaelland -

17. kolejka

  • 25.11  
    Aarhus Gymnastikforening AC Horsens -
  • 25.11  
    Hobro IK Randers FC -
  • 25.11  
    FC Kopenhaga FC Midtjylland -
  • 25.11  
    Vendsyssel FF Esbjerg fB -
  • 25.11  
    FC Nordsjaelland Odense -
  • 25.11  
    Vejle Boldklub Aalborg BK -
  • 25.11  
    SonderjyskE Haderslev Brondby IF -

18. kolejka

  • 02.12  
    Aarhus Gymnastikforening Vejle Boldklub -
  • 02.12  
    Brondby IF Hobro IK -
  • 02.12  
    AC Horsens FC Kopenhaga -
  • 02.12  
    Esbjerg fB Aalborg BK -
  • 02.12  
    Odense Vendsyssel FF -
  • 02.12  
    Randers FC FC Midtjylland -
  • 02.12  
    SonderjyskE Haderslev FC Nordsjaelland -

19. kolejka

  • 09.12  
    Aalborg BK AC Horsens -
  • 09.12  
    Hobro IK SonderjyskE Haderslev -
  • 09.12  
    FC Kopenhaga Esbjerg fB -
  • 09.12  
    Vendsyssel FF Randers FC -
  • 09.12  
    FC Midtjylland Odense -
  • 09.12  
    FC Nordsjaelland Aarhus Gymnastikforening -
  • 09.12  
    Vejle Boldklub Brondby IF -

20. kolejka

  • 16.12  
    Aarhus Gymnastikforening Hobro IK -
  • 16.12  
    Brondby IF Vendsyssel FF -
  • 16.12  
    AC Horsens FC Midtjylland -
  • 16.12  
    Randers FC Vejle Boldklub -
  • 16.12  
    Odense Aalborg BK -
  • 16.12  
    SonderjyskE Haderslev FC Kopenhaga -
  • 16.12  
    Esbjerg fB FC Nordsjaelland -

21. kolejka

  • 10.02  
    Aalborg BK Randers FC -
  • 10.02  
    Aarhus Gymnastikforening Esbjerg fB -
  • 10.02  
    Hobro IK AC Horsens -
  • 10.02  
    FC Kopenhaga Odense -
  • 10.02  
    Vendsyssel FF FC Midtjylland -
  • 10.02  
    FC Nordsjaelland Brondby IF -
  • 10.02  
    Vejle Boldklub SonderjyskE Haderslev -

22. kolejka

  • 17.02  
    AC Horsens Vendsyssel FF -
  • 17.02  
    Odense Vejle Boldklub -
  • 17.02  
    FC Midtjylland Aalborg BK -
  • 17.02  
    SonderjyskE Haderslev Aarhus Gymnastikforening -
  • 17.02  
    Esbjerg fB Brondby IF -
  • 17.02  
    FC Nordsjaelland Hobro IK -
  • 17.02  
    Randers FC FC Kopenhaga -

23. kolejka

  • 24.02  
    Aalborg BK SonderjyskE Haderslev -
  • 24.02  
    Aarhus Gymnastikforening FC Midtjylland -
  • 24.02  
    Brondby IF Randers FC -
  • 24.02  
    Hobro IK Esbjerg fB -
  • 24.02  
    AC Horsens Odense -
  • 24.02  
    FC Kopenhaga Vendsyssel FF -
  • 24.02  
    Vejle Boldklub FC Nordsjaelland -

24. kolejka

  • 03.03  
    Aalborg BK Hobro IK -
  • 03.03  
    FC Kopenhaga Vejle Boldklub -
  • 03.03  
    FC Midtjylland FC Nordsjaelland -
  • 03.03  
    Vendsyssel FF Aarhus Gymnastikforening -
  • 03.03  
    Odense Brondby IF -
  • 03.03  
    Esbjerg fB AC Horsens -
  • 03.03  
    SonderjyskE Haderslev Randers FC -

25. kolejka

  • 10.03  
    Aarhus Gymnastikforening Odense -
  • 10.03  
    Hobro IK FC Midtjylland -
  • 10.03  
    Brondby IF Aalborg BK -
  • 10.03  
    Randers FC AC Horsens -
  • 10.03  
    FC Nordsjaelland FC Kopenhaga -
  • 10.03  
    Vejle Boldklub Vendsyssel FF -
  • 10.03  
    SonderjyskE Haderslev Esbjerg fB -

26. kolejka

  • 17.03  
    Aalborg BK Aarhus Gymnastikforening -
  • 17.03  
    Vendsyssel FF FC Nordsjaelland -
  • 17.03  
    FC Midtjylland SonderjyskE Haderslev -
  • 17.03  
    Odense Randers FC -
  • 17.03  
    Esbjerg fB Vejle Boldklub -
  • 17.03  
    AC Horsens Brondby IF -
  • 17.03  
    FC Kopenhaga Hobro IK -