Dania - Superliga

16. kolejka - Superliga

Tabela Superliga

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 FC Midtjylland 16 35   10 5 1   41 - 15 26
2 FC Kopenhaga 16 35   11 2 3   35 - 16 19
3 Esbjerg fB 16 25   7 4 5   21 - 18 3
4 Odense 16 21   5 6 5   20 - 17 3
5 SonderjyskE Haderslev 16 21   5 6 5   22 - 20 2
6 Brondby IF 16 21   6 3 7   25 - 24 1
7 Aalborg BK 16 21   5 6 5   18 - 18 0
8 AC Horsens 16 21   5 6 5   18 - 25 -7
9 Randers FC 16 19   4 7 5   18 - 24 -6
10 FC Nordsjaelland 16 18   4 6 6   24 - 22 2
11 Aarhus Gymnastikforening 16 18   3 9 4   18 - 21 -3
12 Vendsyssel FF 16 15   4 3 9   16 - 26 -10
13 Vejle Boldklub 16 15   3 6 7   14 - 26 -12
14 Hobro IK 16 15   4 3 9   16 - 34 -18
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europejska
  • spadek

17. kolejka (następna)

  • 23.11 19:00
  • 24.11 16:00
  • 25.11 12:00
  • 25.11 14:00
  • 25.11 16:00
  • 25.11 18:00
  • 26.11 19:00

Strzelcy Superliga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Kamil Wilczek(Brondby IF) 11 1
Dame N'Doye(FC Kopenhaga) 10 0
Ebere Paul Onuachu(FC Midtjylland) 9 0

Kartkowicze Superliga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Agustín García Iñiguez(Esbjerg fB) 2 3 5
Daniel Christensen(Vendsyssel FF) 1 3 4
Erik Sviatchenko(FC Midtjylland) 1 3 4

Terminarz / Wyniki Superliga

17. kolejka

  • 23.11 19:00  
    Vejle Boldklub Aalborg BK -
  • 24.11 16:00  
    Hobro IK Randers FC -
  • 25.11 12:00  
    Vendsyssel FF Esbjerg fB -
  • 25.11 14:00  
    FC Nordsjaelland Odense -
  • 25.11 16:00  
    SonderjyskE Haderslev Brondby IF -
  • 25.11 18:00  
    FC Kopenhaga FC Midtjylland -
  • 26.11 19:00  
    Aarhus Gymnastikforening AC Horsens -

18. kolejka

  • 30.11 19:00  
    Esbjerg fB Aalborg BK -
  • 01.12 16:00  
    Odense Vendsyssel FF -
  • 02.12 12:00  
    SonderjyskE Haderslev FC Nordsjaelland -
  • 02.12 14:00  
    Randers FC FC Midtjylland -
  • 02.12 16:00  
    AC Horsens FC Kopenhaga -
  • 02.12 18:00  
    Brondby IF Hobro IK -
  • 03.12 19:00  
    Aarhus Gymnastikforening Vejle Boldklub -

19. kolejka

  • 07.12 19:00  
    FC Midtjylland Odense -
  • 08.12 16:00  
    Hobro IK SonderjyskE Haderslev -
  • 09.12 12:00  
    Vendsyssel FF Randers FC -
  • 09.12 14:00  
    Aalborg BK AC Horsens -
  • 09.12 16:00  
    FC Kopenhaga Esbjerg fB -
  • 09.12 18:00  
    Vejle Boldklub Brondby IF -
  • 10.12 19:00  
    FC Nordsjaelland Aarhus Gymnastikforening -

20. kolejka

  • 14.12 19:00  
    Odense Aalborg BK -
  • 15.12 16:00  
    Randers FC Vejle Boldklub -
  • 16.12 12:00  
    Esbjerg fB FC Nordsjaelland -
  • 16.12 14:00  
    AC Horsens FC Midtjylland -
  • 16.12 16:00  
    SonderjyskE Haderslev FC Kopenhaga -
  • 16.12 18:00  
    Brondby IF Vendsyssel FF -
  • 17.12 19:00  
    Aarhus Gymnastikforening Hobro IK -

21. kolejka

  • 10.02  
    Aalborg BK Randers FC -
  • 10.02  
    Aarhus Gymnastikforening Esbjerg fB -
  • 10.02  
    Hobro IK AC Horsens -
  • 10.02  
    FC Kopenhaga Odense -
  • 10.02  
    Vendsyssel FF FC Midtjylland -
  • 10.02  
    FC Nordsjaelland Brondby IF -
  • 10.02  
    Vejle Boldklub SonderjyskE Haderslev -

22. kolejka

  • 17.02  
    AC Horsens Vendsyssel FF -
  • 17.02  
    Odense Vejle Boldklub -
  • 17.02  
    FC Midtjylland Aalborg BK -
  • 17.02  
    SonderjyskE Haderslev Aarhus Gymnastikforening -
  • 17.02  
    Esbjerg fB Brondby IF -
  • 17.02  
    FC Nordsjaelland Hobro IK -
  • 17.02  
    Randers FC FC Kopenhaga -

23. kolejka

  • 24.02  
    Aalborg BK SonderjyskE Haderslev -
  • 24.02  
    Aarhus Gymnastikforening FC Midtjylland -
  • 24.02  
    Brondby IF Randers FC -
  • 24.02  
    Hobro IK Esbjerg fB -
  • 24.02  
    AC Horsens Odense -
  • 24.02  
    FC Kopenhaga Vendsyssel FF -
  • 24.02  
    Vejle Boldklub FC Nordsjaelland -

24. kolejka

  • 03.03  
    Aalborg BK Hobro IK -
  • 03.03  
    FC Kopenhaga Vejle Boldklub -
  • 03.03  
    FC Midtjylland FC Nordsjaelland -
  • 03.03  
    Vendsyssel FF Aarhus Gymnastikforening -
  • 03.03  
    Odense Brondby IF -
  • 03.03  
    Esbjerg fB AC Horsens -
  • 03.03  
    SonderjyskE Haderslev Randers FC -

25. kolejka

  • 10.03  
    Aarhus Gymnastikforening Odense -
  • 10.03  
    Hobro IK FC Midtjylland -
  • 10.03  
    Brondby IF Aalborg BK -
  • 10.03  
    Randers FC AC Horsens -
  • 10.03  
    FC Nordsjaelland FC Kopenhaga -
  • 10.03  
    Vejle Boldklub Vendsyssel FF -
  • 10.03  
    SonderjyskE Haderslev Esbjerg fB -

26. kolejka

  • 17.03  
    Aalborg BK Aarhus Gymnastikforening -
  • 17.03  
    Vendsyssel FF FC Nordsjaelland -
  • 17.03  
    FC Midtjylland SonderjyskE Haderslev -
  • 17.03  
    Odense Randers FC -
  • 17.03  
    Esbjerg fB Vejle Boldklub -
  • 17.03  
    AC Horsens Brondby IF -
  • 17.03  
    FC Kopenhaga Hobro IK -