Austria - Bundesliga

24. kolejka - Bundesliga

  • 10.04 17:00
  • 10.04 17:00
  • 10.04 17:00

Tabela Bundesliga online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   Austria Wiedeń 1 3   1 0 0   2 - 0 2
2   SV Ried 1 3   1 0 0   3 - 2 1
3   Admira Wacker Moedling 1 3   1 0 0   1 - 0 1
4   TSV Hartberg 1 0   0 0 1   2 - 3 -1
5   SKN Sankt Pölten 1 0   0 0 1   0 - 1 -1
6   SC Rheindorf Altach 1 0   0 0 1   0 - 2 -2
  • Zespół w trakcie meczu
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europy
  • spadek

25. kolejka (następna)

  • 17.04 17:00
  • 17.04 17:00
  • 17.04 17:00

Strzelcy Bundesliga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Patson Daka(FC Salzburg) 23 1
Sékou Koïta(FC Salzburg) 14 2
Ercan Kara(Rapid Wiedeń) 13 2

Kartkowicze Bundesliga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Luka Lochoshvili(Wolfsberger Athletik Club) 3 1 4
Alexander Grünwald(Austria Wiedeń) 2 2 4
Roman Kerschbaum(Admira Wacker Moedling) 1 10 11

Terminarz / Wyniki Bundesliga

24. kolejka

  • 10.04 17:00  
    TSV Hartberg Austria Wiedeń -
  • 10.04 17:00  
    SC Rheindorf Altach SKN Sankt Pölten -
  • 10.04 17:00  
    Admira Wacker Moedling SV Ried -

25. kolejka

  • 17.04 17:00  
    SKN Sankt Pölten Austria Wiedeń -
  • 17.04 17:00  
    SV Ried SC Rheindorf Altach -
  • 17.04 17:00  
    Admira Wacker Moedling TSV Hartberg -

26. kolejka

  • 20.04 18:30  
    TSV Hartberg SKN Sankt Pölten -
  • 20.04 18:30  
    SC Rheindorf Altach Admira Wacker Moedling -
  • 20.04 20:30  
    Austria Wiedeń SV Ried -

27. kolejka

  • 24.04 17:00  
    Admira Wacker Moedling Austria Wiedeń -
  • 24.04 17:00  
    SC Rheindorf Altach TSV Hartberg -
  • 24.04 17:00  
    SV Ried SKN Sankt Pölten -

28. kolejka

  • 27.04 18:30  
    SKN Sankt Pölten SV Ried -
  • 27.04 18:30  
    Austria Wiedeń Admira Wacker Moedling -
  • 27.04 18:30  
    TSV Hartberg SC Rheindorf Altach -

29. kolejka

  • 08.05 17:00  
    SC Rheindorf Altach Austria Wiedeń -
  • 08.05 17:00  
    TSV Hartberg SV Ried -
  • 08.05 17:00  
    Admira Wacker Moedling SKN Sankt Pölten -

30. kolejka

  • 11.05 18:30  
    SKN Sankt Pölten SC Rheindorf Altach -
  • 11.05 18:30  
    SV Ried Admira Wacker Moedling -
  • 11.05 20:30  
    Austria Wiedeń TSV Hartberg -

31. kolejka

  • 15.05 17:00  
    Austria Wiedeń SKN Sankt Pölten -
  • 15.05 17:00  
    SC Rheindorf Altach SV Ried -
  • 15.05 17:00  
    TSV Hartberg Admira Wacker Moedling -

32. kolejka

  • 21.05 20:30  
    SV Ried Austria Wiedeń -
  • 21.05 20:30  
    Admira Wacker Moedling SC Rheindorf Altach -
  • 21.05 20:30  
    SKN Sankt Pölten TSV Hartberg -