Anglia - League Two

22. kolejka - League Two

Tabela League Two

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Lincoln City 21 44   13 5 3   38 - 18 20
2 Milton Keynes Dons FC 21 43   12 7 2   32 - 13 19
3 Colchester United FC 22 38   11 5 6   34 - 23 11
4 Bury FC 22 36   10 6 6   42 - 25 17
5 Mansfield Town FC 20 35   8 11 1   29 - 14 15
6 Newport County AFC 21 35   10 5 6   32 - 34 -2
7 Exeter City FC 22 34   9 7 6   30 - 23 7
8 Tranmere Rovers FC 22 34   9 7 6   33 - 28 5
9 Forest Green Rovers FC 21 33   8 9 4   30 - 21 9
10 Oldham Athletic AFC 22 32   8 8 6   32 - 23 9
11 Stevenage FC 22 32   9 5 8   27 - 27 0
12 Carlisle United FC 22 30   9 3 10   29 - 27 2
13 Swindon Town 22 30   8 6 8   26 - 31 -5
14 Northampton Town FC 22 27   6 9 7   27 - 29 -2
15 Port Vale FC 22 27   7 6 9   24 - 27 -3
16 Crawley Town FC 21 26   8 2 11   27 - 33 -6
17 Crewe Alexandra FC 22 25   7 4 11   21 - 27 -6
18 Grimsby Town FC 22 25   7 4 11   22 - 30 -8
19 Yeovil Town FC 20 22   5 7 8   24 - 24 0
20 Morecambe FC 22 22   6 4 12   22 - 37 -15
21 Cheltenham Town FC 21 21   5 6 10   22 - 33 -11
22 Cambridge United FC 22 20   5 5 12   19 - 35 -16
23 Notts County 22 19   4 7 11   25 - 45 -20
24 Macclesfield Town FC 22 16   4 4 14   18 - 38 -20
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

23. kolejka (następna)

  • 22.12 16:00
  • 22.12 16:00
  • 22.12 16:00
  • 22.12 16:00
  • 22.12 16:00
  • 22.12 16:00
  • 22.12 16:00
  • 22.12 16:00
  • 22.12 16:00
  • 22.12 16:00
  • 22.12 16:00
  • 22.12 16:00

Strzelcy League Two

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
James Norwood(Tranmere Rovers FC) 15 0
Jayden Stockley(Exeter City FC) 11 0
Ollie Palmer(Crawley Town FC) 9 1

Kartkowicze League Two

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Dean Moxey(Exeter City FC) 2 4 6
Josh Payne(Crawley Town FC) 1 7 8
James Norwood(Tranmere Rovers FC) 1 5 6

Terminarz / Wyniki League Two

22. kolejka

23. kolejka

  • 22.12 16:00  
    Bury FC Tranmere Rovers FC -
  • 22.12 16:00  
    Crawley Town FC Carlisle United FC -
  • 22.12 16:00  
    Forest Green Rovers FC Crewe Alexandra FC -
  • 22.12 16:00  
    Grimsby Town FC Notts County -
  • 22.12 16:00  
    Lincoln City Newport County AFC -
  • 22.12 16:00  
    Macclesfield Town FC Port Vale FC -
  • 22.12 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Colchester United FC -
  • 22.12 16:00  
    Morecambe FC Cambridge United FC -
  • 22.12 16:00  
    Oldham Athletic AFC Exeter City FC -
  • 22.12 16:00  
    Stevenage FC Mansfield Town FC -
  • 22.12 16:00  
    Swindon Town Cheltenham Town FC -
  • 22.12 16:00  
    Yeovil Town FC Northampton Town FC -

24. kolejka

  • 26.12 14:00  
    Cambridge United FC Crawley Town FC -
  • 26.12 14:00  
    Exeter City FC Yeovil Town FC -
  • 26.12 16:00  
    Carlisle United FC Oldham Athletic AFC -
  • 26.12 16:00  
    Cheltenham Town FC Milton Keynes Dons FC -
  • 26.12 16:00  
    Colchester United FC Stevenage FC -
  • 26.12 16:00  
    Crewe Alexandra FC Lincoln City -
  • 26.12 16:00  
    Mansfield Town FC Bury FC -
  • 26.12 16:00  
    Newport County AFC Forest Green Rovers FC -
  • 26.12 16:00  
    Northampton Town FC Swindon Town -
  • 26.12 16:00  
    Notts County Macclesfield Town FC -
  • 26.12 16:00  
    Port Vale FC Grimsby Town FC -
  • 26.12 16:00  
    Tranmere Rovers FC Morecambe FC -

25. kolejka

  • 29.12 16:00  
    Cambridge United FC Lincoln City -
  • 29.12 16:00  
    Carlisle United FC Macclesfield Town FC -
  • 29.12 16:00  
    Cheltenham Town FC Forest Green Rovers FC -
  • 29.12 16:00  
    Colchester United FC Morecambe FC -
  • 29.12 16:00  
    Crewe Alexandra FC Stevenage FC -
  • 29.12 16:00  
    Exeter City FC Grimsby Town FC -
  • 29.12 16:00  
    Mansfield Town FC Swindon Town -
  • 29.12 16:00  
    Newport County AFC Crawley Town FC -
  • 29.12 16:00  
    Northampton Town FC Milton Keynes Dons FC -
  • 29.12 16:00  
    Notts County Bury FC -
  • 29.12 16:00  
    Port Vale FC Oldham Athletic AFC -
  • 29.12 16:00  
    Tranmere Rovers FC Yeovil Town FC -

26. kolejka

  • 01.01 14:00  
    Grimsby Town FC Mansfield Town FC -
  • 01.01 16:00  
    Bury FC Crewe Alexandra FC -
  • 01.01 16:00  
    Crawley Town FC Colchester United FC -
  • 01.01 16:00  
    Forest Green Rovers FC Northampton Town FC -
  • 01.01 16:00  
    Lincoln City Port Vale FC -
  • 01.01 16:00  
    Macclesfield Town FC Tranmere Rovers FC -
  • 01.01 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Cambridge United FC -
  • 01.01 16:00  
    Morecambe FC Carlisle United FC -
  • 01.01 16:00  
    Oldham Athletic AFC Notts County -
  • 01.01 16:00  
    Stevenage FC Newport County AFC -
  • 01.01 16:00  
    Swindon Town Exeter City FC -
  • 01.01 16:00  
    Yeovil Town FC Cheltenham Town FC -

27. kolejka

  • 05.01 16:00  
    Cambridge United FC Stevenage FC -
  • 05.01 16:00  
    Carlisle United FC Mansfield Town FC -
  • 05.01 16:00  
    Colchester United FC Notts County -
  • 05.01 16:00  
    Crawley Town FC Cheltenham Town FC -
  • przełożony  
    Lincoln City Exeter City FC -
  • 05.01 16:00  
    Macclesfield Town FC Swindon Town -
  • przełożony  
    Milton Keynes Dons FC Oldham Athletic AFC -
  • 05.01 16:00  
    Morecambe FC Crewe Alexandra FC -
  • przełożony  
    Newport County AFC Port Vale FC -
  • 05.01 16:00  
    Tranmere Rovers FC Northampton Town FC -
  • 05.01 16:00  
    Yeovil Town FC Bury FC -
  • 22.01 20:45  
    Forest Green Rovers FC Grimsby Town FC -

28. kolejka

  • 12.01 16:00  
    Bury FC Milton Keynes Dons FC -
  • 12.01 16:00  
    Cheltenham Town FC Tranmere Rovers FC -
  • 12.01 16:00  
    Crewe Alexandra FC Newport County AFC -
  • 12.01 16:00  
    Exeter City FC Morecambe FC -
  • 12.01 16:00  
    Grimsby Town FC Macclesfield Town FC -
  • 12.01 16:00  
    Mansfield Town FC Yeovil Town FC -
  • 12.01 16:00  
    Northampton Town FC Carlisle United FC -
  • 12.01 16:00  
    Notts County Cambridge United FC -
  • 12.01 16:00  
    Oldham Athletic AFC Forest Green Rovers FC -
  • 12.01 16:00  
    Port Vale FC Colchester United FC -
  • 12.01 16:00  
    Stevenage FC Crawley Town FC -
  • 12.01 16:00  
    Swindon Town Lincoln City -

29. kolejka

  • 19.01 14:00  
    Lincoln City Grimsby Town FC -
  • 19.01 16:00  
    Cambridge United FC Northampton Town FC -
  • 19.01 16:00  
    Carlisle United FC Cheltenham Town FC -
  • 19.01 16:00  
    Colchester United FC Mansfield Town FC -
  • 19.01 16:00  
    Crawley Town FC Port Vale FC -
  • 19.01 16:00  
    Forest Green Rovers FC Bury FC -
  • 19.01 16:00  
    Macclesfield Town FC Oldham Athletic AFC -
  • 19.01 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Crewe Alexandra FC -
  • 19.01 16:00  
    Morecambe FC Stevenage FC -
  • 19.01 16:00  
    Newport County AFC Exeter City FC -
  • 19.01 16:00  
    Tranmere Rovers FC Swindon Town -
  • 19.01 16:00  
    Yeovil Town FC Notts County -

30. kolejka

  • 26.01 15:00  
    Northampton Town FC Morecambe FC -
  • 26.01 16:00  
    Bury FC Lincoln City -
  • 26.01 16:00  
    Cheltenham Town FC Macclesfield Town FC -
  • 26.01 16:00  
    Crewe Alexandra FC Colchester United FC -
  • 26.01 16:00  
    Exeter City FC Cambridge United FC -
  • 26.01 16:00  
    Grimsby Town FC Milton Keynes Dons FC -
  • 26.01 16:00  
    Mansfield Town FC Tranmere Rovers FC -
  • 26.01 16:00  
    Notts County Newport County AFC -
  • 26.01 16:00  
    Oldham Athletic AFC Yeovil Town FC -
  • 26.01 16:00  
    Port Vale FC Carlisle United FC -
  • 26.01 16:00  
    Stevenage FC Forest Green Rovers FC -
  • 26.01 16:00  
    Swindon Town Crawley Town FC -

31. kolejka

  • 02.02 16:00  
    Bury FC Crawley Town FC -
  • 02.02 16:00  
    Cheltenham Town FC Cambridge United FC -
  • 02.02 16:00  
    Crewe Alexandra FC Carlisle United FC -
  • 02.02 16:00  
    Exeter City FC Milton Keynes Dons FC -
  • 02.02 16:00  
    Grimsby Town FC Newport County AFC -
  • 02.02 16:00  
    Mansfield Town FC Macclesfield Town FC -
  • 02.02 16:00  
    Northampton Town FC Colchester United FC -
  • 02.02 16:00  
    Notts County Lincoln City -
  • 02.02 16:00  
    Oldham Athletic AFC Morecambe FC -
  • 02.02 16:00  
    Port Vale FC Tranmere Rovers FC -
  • 02.02 16:00  
    Stevenage FC Yeovil Town FC -
  • 02.02 16:00  
    Swindon Town Forest Green Rovers FC -

32. kolejka

  • 09.02 16:00  
    Cambridge United FC Port Vale FC -
  • 09.02 16:00  
    Carlisle United FC Exeter City FC -
  • 09.02 16:00  
    Colchester United FC Cheltenham Town FC -
  • 09.02 16:00  
    Crawley Town FC Oldham Athletic AFC -
  • 09.02 16:00  
    Forest Green Rovers FC Notts County -
  • 09.02 16:00  
    Lincoln City Northampton Town FC -
  • 09.02 16:00  
    Macclesfield Town FC Crewe Alexandra FC -
  • 09.02 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Swindon Town -
  • 09.02 16:00  
    Morecambe FC Bury FC -
  • 09.02 16:00  
    Newport County AFC Mansfield Town FC -
  • 09.02 16:00  
    Tranmere Rovers FC Stevenage FC -
  • 09.02 16:00  
    Yeovil Town FC Grimsby Town FC -

33. kolejka

  • 16.02 14:00  
    Notts County Mansfield Town FC -
  • 16.02 16:00  
    Cambridge United FC Tranmere Rovers FC -
  • 16.02 16:00  
    Carlisle United FC Milton Keynes Dons FC -
  • 16.02 16:00  
    Exeter City FC Bury FC -
  • 16.02 16:00  
    Forest Green Rovers FC Yeovil Town FC -
  • 16.02 16:00  
    Grimsby Town FC Cheltenham Town FC -
  • 16.02 16:00  
    Lincoln City Stevenage FC -
  • 16.02 16:00  
    Macclesfield Town FC Colchester United FC -
  • 16.02 16:00  
    Newport County AFC Swindon Town -
  • 16.02 16:00  
    Northampton Town FC Crawley Town FC -
  • 16.02 16:00  
    Oldham Athletic AFC Crewe Alexandra FC -
  • 16.02 16:00  
    Port Vale FC Morecambe FC -

34. kolejka

  • 23.02 16:00  
    Bury FC Oldham Athletic AFC -
  • 23.02 16:00  
    Cheltenham Town FC Port Vale FC -
  • 23.02 16:00  
    Colchester United FC Carlisle United FC -
  • 23.02 16:00  
    Crawley Town FC Macclesfield Town FC -
  • 23.02 16:00  
    Crewe Alexandra FC Exeter City FC -
  • 23.02 16:00  
    Mansfield Town FC Forest Green Rovers FC -
  • 23.02 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Newport County AFC -
  • 23.02 16:00  
    Morecambe FC Lincoln City -
  • 23.02 16:00  
    Stevenage FC Northampton Town FC -
  • 23.02 16:00  
    Swindon Town Grimsby Town FC -
  • 23.02 16:00  
    Tranmere Rovers FC Notts County -
  • 23.02 16:00  
    Yeovil Town FC Cambridge United FC -

35. kolejka

  • 02.03 16:00  
    Bury FC Macclesfield Town FC -
  • 02.03 16:00  
    Crewe Alexandra FC Northampton Town FC -
  • 02.03 16:00  
    Exeter City FC Tranmere Rovers FC -
  • 02.03 16:00  
    Forest Green Rovers FC Lincoln City -
  • 02.03 16:00  
    Grimsby Town FC Cambridge United FC -
  • 02.03 16:00  
    Mansfield Town FC Cheltenham Town FC -
  • 02.03 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Crawley Town FC -
  • 02.03 16:00  
    Newport County AFC Carlisle United FC -
  • 02.03 16:00  
    Notts County Port Vale FC -
  • 02.03 16:00  
    Oldham Athletic AFC Stevenage FC -
  • 02.03 16:00  
    Swindon Town Colchester United FC -
  • 02.03 16:00  
    Yeovil Town FC Morecambe FC -

36. kolejka

  • 08.03 20:45  
    Lincoln City Yeovil Town FC -
  • 08.03 20:45  
    Tranmere Rovers FC Crewe Alexandra FC -
  • 09.03 15:00  
    Northampton Town FC Exeter City FC -
  • 09.03 16:00  
    Cambridge United FC Oldham Athletic AFC -
  • 09.03 16:00  
    Carlisle United FC Swindon Town -
  • 09.03 16:00  
    Cheltenham Town FC Notts County -
  • 09.03 16:00  
    Colchester United FC Newport County AFC -
  • 09.03 16:00  
    Crawley Town FC Grimsby Town FC -
  • 09.03 16:00  
    Macclesfield Town FC Milton Keynes Dons FC -
  • 09.03 16:00  
    Morecambe FC Forest Green Rovers FC -
  • 09.03 16:00  
    Port Vale FC Mansfield Town FC -
  • 09.03 16:00  
    Stevenage FC Bury FC -

37. kolejka

  • 05.03 20:45  
    Cheltenham Town FC Bury FC -
  • 12.03 20:45  
    Cambridge United FC Crewe Alexandra FC -
  • 12.03 20:45  
    Carlisle United FC Notts County -
  • 12.03 20:45  
    Colchester United FC Forest Green Rovers FC -
  • 12.03 20:45  
    Crawley Town FC Mansfield Town FC -
  • 12.03 20:45  
    Lincoln City Oldham Athletic AFC -
  • 12.03 20:45  
    Macclesfield Town FC Exeter City FC -
  • 12.03 20:45  
    Morecambe FC Milton Keynes Dons FC -
  • 12.03 20:45  
    Northampton Town FC Newport County AFC -
  • 12.03 20:45  
    Port Vale FC Yeovil Town FC -
  • 12.03 20:45  
    Stevenage FC Swindon Town -
  • 12.03 20:45  
    Tranmere Rovers FC Grimsby Town FC -

38. kolejka

  • 16.03 14:00  
    Mansfield Town FC Lincoln City -
  • 16.03 16:00  
    Bury FC Cambridge United FC -
  • 16.03 16:00  
    Crewe Alexandra FC Crawley Town FC -
  • 16.03 16:00  
    Exeter City FC Colchester United FC -
  • 16.03 16:00  
    Forest Green Rovers FC Carlisle United FC -
  • 16.03 16:00  
    Grimsby Town FC Northampton Town FC -
  • 16.03 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Stevenage FC -
  • 16.03 16:00  
    Newport County AFC Cheltenham Town FC -
  • 16.03 16:00  
    Notts County Morecambe FC -
  • 16.03 16:00  
    Oldham Athletic AFC Tranmere Rovers FC -
  • 16.03 16:00  
    Swindon Town Port Vale FC -
  • 16.03 16:00  
    Yeovil Town FC Macclesfield Town FC -

39. kolejka

  • 23.03 16:00  
    Carlisle United FC Cambridge United FC -
  • 23.03 16:00  
    Cheltenham Town FC Northampton Town FC -
  • 23.03 16:00  
    Colchester United FC Tranmere Rovers FC -
  • 23.03 16:00  
    Crawley Town FC Lincoln City -
  • 23.03 16:00  
    Grimsby Town FC Bury FC -
  • 23.03 16:00  
    Macclesfield Town FC Stevenage FC -
  • 23.03 16:00  
    Mansfield Town FC Crewe Alexandra FC -
  • 23.03 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Yeovil Town FC -
  • 23.03 16:00  
    Newport County AFC Oldham Athletic AFC -
  • 23.03 16:00  
    Notts County Exeter City FC -
  • 23.03 16:00  
    Port Vale FC Forest Green Rovers FC -
  • 23.03 16:00  
    Swindon Town Morecambe FC -

40. kolejka

  • 30.03 16:00  
    Bury FC Swindon Town -
  • 30.03 16:00  
    Cambridge United FC Colchester United FC -
  • 30.03 16:00  
    Crewe Alexandra FC Cheltenham Town FC -
  • 30.03 16:00  
    Exeter City FC Mansfield Town FC -
  • 30.03 16:00  
    Forest Green Rovers FC Milton Keynes Dons FC -
  • 30.03 16:00  
    Lincoln City Macclesfield Town FC -
  • 30.03 16:00  
    Morecambe FC Crawley Town FC -
  • 30.03 16:00  
    Northampton Town FC Port Vale FC -
  • 30.03 16:00  
    Oldham Athletic AFC Grimsby Town FC -
  • 30.03 16:00  
    Stevenage FC Notts County -
  • 30.03 16:00  
    Tranmere Rovers FC Carlisle United FC -
  • 30.03 16:00  
    Yeovil Town FC Newport County AFC -

41. kolejka

  • 06.04 16:00  
    Carlisle United FC Bury FC -
  • 06.04 16:00  
    Cheltenham Town FC Exeter City FC -
  • 06.04 16:00  
    Colchester United FC Oldham Athletic AFC -
  • 06.04 16:00  
    Crawley Town FC Forest Green Rovers FC -
  • 06.04 16:00  
    Grimsby Town FC Stevenage FC -
  • 06.04 16:00  
    Macclesfield Town FC Morecambe FC -
  • 06.04 16:00  
    Mansfield Town FC Cambridge United FC -
  • 06.04 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Lincoln City -
  • 06.04 16:00  
    Newport County AFC Tranmere Rovers FC -
  • 06.04 16:00  
    Notts County Northampton Town FC -
  • 06.04 16:00  
    Port Vale FC Crewe Alexandra FC -
  • 06.04 16:00  
    Swindon Town Yeovil Town FC -

42. kolejka

  • 13.04 16:00  
    Bury FC Colchester United FC -
  • 13.04 16:00  
    Cambridge United FC Newport County AFC -
  • 13.04 16:00  
    Crewe Alexandra FC Notts County -
  • 13.04 16:00  
    Exeter City FC Port Vale FC -
  • 13.04 16:00  
    Forest Green Rovers FC Macclesfield Town FC -
  • 13.04 16:00  
    Lincoln City Cheltenham Town FC -
  • 13.04 16:00  
    Morecambe FC Grimsby Town FC -
  • 13.04 16:00  
    Northampton Town FC Mansfield Town FC -
  • 13.04 16:00  
    Oldham Athletic AFC Swindon Town -
  • 13.04 16:00  
    Stevenage FC Carlisle United FC -
  • 13.04 16:00  
    Tranmere Rovers FC Milton Keynes Dons FC -
  • 13.04 16:00  
    Yeovil Town FC Crawley Town FC -

43. kolejka

  • 19.04 14:00  
    Exeter City FC Crawley Town FC -
  • 19.04 16:00  
    Cambridge United FC Swindon Town -
  • 19.04 16:00  
    Carlisle United FC Lincoln City -
  • 19.04 16:00  
    Cheltenham Town FC Oldham Athletic AFC -
  • 19.04 16:00  
    Colchester United FC Grimsby Town FC -
  • 19.04 16:00  
    Crewe Alexandra FC Yeovil Town FC -
  • 19.04 16:00  
    Mansfield Town FC Morecambe FC -
  • 19.04 16:00  
    Newport County AFC Bury FC -
  • 19.04 16:00  
    Northampton Town FC Macclesfield Town FC -
  • 19.04 16:00  
    Notts County Milton Keynes Dons FC -
  • 19.04 16:00  
    Port Vale FC Stevenage FC -
  • 19.04 16:00  
    Tranmere Rovers FC Forest Green Rovers FC -

44. kolejka

  • 22.04 16:00  
    Bury FC Northampton Town FC -
  • 22.04 16:00  
    Crawley Town FC Notts County -
  • 22.04 16:00  
    Forest Green Rovers FC Cambridge United FC -
  • 22.04 16:00  
    Grimsby Town FC Carlisle United FC -
  • 22.04 16:00  
    Lincoln City Tranmere Rovers FC -
  • 22.04 16:00  
    Macclesfield Town FC Newport County AFC -
  • 22.04 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Port Vale FC -
  • 22.04 16:00  
    Morecambe FC Cheltenham Town FC -
  • 22.04 16:00  
    Oldham Athletic AFC Mansfield Town FC -
  • 22.04 16:00  
    Stevenage FC Exeter City FC -
  • 22.04 16:00  
    Swindon Town Crewe Alexandra FC -
  • 22.04 16:00  
    Yeovil Town FC Colchester United FC -

45. kolejka

  • 27.04 16:00  
    Cambridge United FC Morecambe FC -
  • 27.04 16:00  
    Carlisle United FC Crawley Town FC -
  • 27.04 16:00  
    Cheltenham Town FC Swindon Town -
  • 27.04 16:00  
    Colchester United FC Milton Keynes Dons FC -
  • 27.04 16:00  
    Crewe Alexandra FC Forest Green Rovers FC -
  • 27.04 16:00  
    Exeter City FC Oldham Athletic AFC -
  • 27.04 16:00  
    Mansfield Town FC Stevenage FC -
  • 27.04 16:00  
    Newport County AFC Lincoln City -
  • 27.04 16:00  
    Northampton Town FC Yeovil Town FC -
  • 27.04 16:00  
    Notts County Grimsby Town FC -
  • 27.04 16:00  
    Port Vale FC Macclesfield Town FC -
  • 27.04 16:00  
    Tranmere Rovers FC Bury FC -

46. kolejka

  • 04.05 16:00  
    Bury FC Port Vale FC -
  • 04.05 16:00  
    Crawley Town FC Tranmere Rovers FC -
  • 04.05 16:00  
    Forest Green Rovers FC Exeter City FC -
  • 04.05 16:00  
    Grimsby Town FC Crewe Alexandra FC -
  • 04.05 16:00  
    Lincoln City Colchester United FC -
  • 04.05 16:00  
    Macclesfield Town FC Cambridge United FC -
  • 04.05 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Mansfield Town FC -
  • 04.05 16:00  
    Morecambe FC Newport County AFC -
  • 04.05 16:00  
    Oldham Athletic AFC Northampton Town FC -
  • 04.05 16:00  
    Stevenage FC Cheltenham Town FC -
  • 04.05 16:00  
    Swindon Town Notts County -
  • 04.05 16:00  
    Yeovil Town FC Carlisle United FC -