Anglia - League Two

14. kolejka - League Two

  • 20.10 16:00
  • 20.10 16:00
  • 20.10 16:00
  • 20.10 16:00
  • 20.10 16:00
  • 20.10 16:00
  • 20.10 16:00
  • 20.10 16:00
  • 20.10 16:00
  • 20.10 16:00
  • 20.10 16:00
  • 20.10 16:00

Tabela League Two

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Lincoln City 13 31   10 1 2   27 - 10 17
2 Exeter City FC 13 27   8 3 2   24 - 12 12
3 Newport County AFC 13 27   8 3 2   20 - 20 0
4 Milton Keynes Dons FC 13 24   6 6 1   16 - 8 8
5 Tranmere Rovers FC 13 23   6 5 2   17 - 12 5
6 Colchester United FC 13 22   6 4 3   28 - 15 13
7 Stevenage FC 13 21   6 3 4   16 - 13 3
8 Forest Green Rovers FC 13 20   4 8 1   19 - 12 7
9 Bury FC 13 19   5 4 4   19 - 15 4
10 Crawley Town FC 13 19   6 1 6   18 - 18 0
11 Carlisle United FC 13 19   6 1 6   13 - 15 -2
12 Oldham Athletic AFC 12 17   4 5 3   16 - 12 4
13 Swindon Town 13 17   4 5 4   17 - 18 -1
14 Mansfield Town FC 11 16   3 7 1   16 - 9 7
15 Yeovil Town FC 12 16   4 4 4   20 - 15 5
16 Port Vale FC 13 14   4 2 7   13 - 19 -6
17 Morecambe FC 13 13   4 1 8   14 - 25 -11
18 Crewe Alexandra FC 12 12   3 3 6   12 - 13 -1
19 Northampton Town FC 13 12   2 6 5   11 - 19 -8
20 Notts County 12 12   3 3 6   16 - 26 -10
21 Grimsby Town FC 12 11   3 2 7   9 - 18 -9
22 Cheltenham Town FC 12 9   2 3 7   9 - 18 -9
23 Cambridge United FC 13 8   2 2 9   11 - 26 -15
24 Macclesfield Town FC 13 4   0 4 9   11 - 24 -13
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

15. kolejka (następna)

  • 23.10 20:45
  • 23.10 20:45
  • 23.10 20:45
  • 23.10 20:45
  • 23.10 20:45
  • 23.10 20:45
  • 23.10 20:45
  • 23.10 20:45
  • 23.10 20:45
  • 23.10 20:45
  • 23.10 20:45
  • 23.10 20:45

Strzelcy League Two

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Jayden Stockley(Exeter City FC) 9 0
James Norwood(Tranmere Rovers FC) 8 0
Ollie Palmer(Crawley Town FC) 7 1

Kartkowicze League Two

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Farrend Rawson(Forest Green Rovers FC) 1 4 5
Gavin Gunning(Forest Green Rovers FC) 1 3 4
Josh Payne(Crawley Town FC) 1 3 4

Terminarz / Wyniki League Two

13. kolejka

14. kolejka

  • 20.10 16:00  
    Bury FC Notts County -
  • 20.10 16:00  
    Crawley Town FC Newport County AFC -
  • 20.10 16:00  
    Forest Green Rovers FC Cheltenham Town FC -
  • 20.10 16:00  
    Grimsby Town FC Exeter City FC -
  • 20.10 16:00  
    Lincoln City Cambridge United FC -
  • 20.10 16:00  
    Macclesfield Town FC Carlisle United FC -
  • 20.10 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Northampton Town FC -
  • 20.10 16:00  
    Morecambe FC Colchester United FC -
  • 20.10 16:00  
    Oldham Athletic AFC Port Vale FC -
  • 20.10 16:00  
    Stevenage FC Crewe Alexandra FC -
  • 20.10 16:00  
    Swindon Town Mansfield Town FC -
  • 20.10 16:00  
    Yeovil Town FC Tranmere Rovers FC -

15. kolejka

  • 23.10 20:45  
    Bury FC Newport County AFC -
  • 23.10 20:45  
    Crawley Town FC Exeter City FC -
  • 23.10 20:45  
    Forest Green Rovers FC Tranmere Rovers FC -
  • 23.10 20:45  
    Grimsby Town FC Colchester United FC -
  • 23.10 20:45  
    Lincoln City Carlisle United FC -
  • 23.10 20:45  
    Macclesfield Town FC Northampton Town FC -
  • 23.10 20:45  
    Milton Keynes Dons FC Notts County -
  • 23.10 20:45  
    Morecambe FC Mansfield Town FC -
  • 23.10 20:45  
    Oldham Athletic AFC Cheltenham Town FC -
  • 23.10 20:45  
    Stevenage FC Port Vale FC -
  • 23.10 20:45  
    Swindon Town Cambridge United FC -
  • 23.10 20:45  
    Yeovil Town FC Crewe Alexandra FC -

16. kolejka

  • 27.10 16:00  
    Cambridge United FC Macclesfield Town FC -
  • 27.10 16:00  
    Carlisle United FC Yeovil Town FC -
  • 27.10 16:00  
    Cheltenham Town FC Stevenage FC -
  • 27.10 16:00  
    Colchester United FC Lincoln City -
  • 27.10 16:00  
    Crewe Alexandra FC Grimsby Town FC -
  • 27.10 16:00  
    Exeter City FC Forest Green Rovers FC -
  • 27.10 16:00  
    Mansfield Town FC Milton Keynes Dons FC -
  • 27.10 16:00  
    Newport County AFC Morecambe FC -
  • 27.10 16:00  
    Northampton Town FC Oldham Athletic AFC -
  • 27.10 16:00  
    Notts County Swindon Town -
  • 27.10 16:00  
    Port Vale FC Bury FC -
  • 27.10 16:00  
    Tranmere Rovers FC Crawley Town FC -

17. kolejka

  • 03.11 16:00  
    Cambridge United FC Grimsby Town FC -
  • 03.11 16:00  
    Carlisle United FC Newport County AFC -
  • 03.11 16:00  
    Cheltenham Town FC Mansfield Town FC -
  • 03.11 16:00  
    Colchester United FC Swindon Town -
  • 03.11 16:00  
    Crawley Town FC Milton Keynes Dons FC -
  • 03.11 16:00  
    Lincoln City Forest Green Rovers FC -
  • 03.11 16:00  
    Macclesfield Town FC Bury FC -
  • 03.11 16:00  
    Morecambe FC Yeovil Town FC -
  • 03.11 16:00  
    Northampton Town FC Crewe Alexandra FC -
  • 03.11 16:00  
    Port Vale FC Notts County -
  • 03.11 16:00  
    Stevenage FC Oldham Athletic AFC -
  • 03.11 16:00  
    Tranmere Rovers FC Exeter City FC -

18. kolejka

  • 17.11 16:00  
    Bury FC Stevenage FC -
  • 17.11 16:00  
    Crewe Alexandra FC Tranmere Rovers FC -
  • 17.11 16:00  
    Exeter City FC Northampton Town FC -
  • 17.11 16:00  
    Forest Green Rovers FC Morecambe FC -
  • 17.11 16:00  
    Grimsby Town FC Crawley Town FC -
  • 17.11 16:00  
    Mansfield Town FC Port Vale FC -
  • 17.11 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Macclesfield Town FC -
  • 17.11 16:00  
    Newport County AFC Colchester United FC -
  • 17.11 16:00  
    Notts County Cheltenham Town FC -
  • 17.11 16:00  
    Oldham Athletic AFC Cambridge United FC -
  • 17.11 16:00  
    Swindon Town Carlisle United FC -
  • 17.11 16:00  
    Yeovil Town FC Lincoln City -

19. kolejka

  • 24.11 14:00  
    Lincoln City Mansfield Town FC -
  • 24.11 16:00  
    Cambridge United FC Bury FC -
  • 24.11 16:00  
    Carlisle United FC Forest Green Rovers FC -
  • 24.11 16:00  
    Cheltenham Town FC Newport County AFC -
  • 24.11 16:00  
    Colchester United FC Exeter City FC -
  • 24.11 16:00  
    Crawley Town FC Crewe Alexandra FC -
  • 24.11 16:00  
    Macclesfield Town FC Yeovil Town FC -
  • 24.11 16:00  
    Morecambe FC Notts County -
  • 24.11 16:00  
    Northampton Town FC Grimsby Town FC -
  • 24.11 16:00  
    Port Vale FC Swindon Town -
  • 24.11 16:00  
    Stevenage FC Milton Keynes Dons FC -
  • 24.11 16:00  
    Tranmere Rovers FC Oldham Athletic AFC -

20. kolejka

  • 27.11 20:45  
    Bury FC Cheltenham Town FC -
  • 27.11 20:45  
    Crewe Alexandra FC Cambridge United FC -
  • 27.11 20:45  
    Exeter City FC Macclesfield Town FC -
  • 27.11 20:45  
    Forest Green Rovers FC Colchester United FC -
  • 27.11 20:45  
    Grimsby Town FC Tranmere Rovers FC -
  • 27.11 20:45  
    Mansfield Town FC Crawley Town FC -
  • 27.11 20:45  
    Milton Keynes Dons FC Morecambe FC -
  • 27.11 20:45  
    Newport County AFC Northampton Town FC -
  • 27.11 20:45  
    Notts County Carlisle United FC -
  • 27.11 20:45  
    Oldham Athletic AFC Lincoln City -
  • 27.11 20:45  
    Swindon Town Stevenage FC -
  • 27.11 20:45  
    Yeovil Town FC Port Vale FC -

21. kolejka

  • 08.12 14:00  
    Mansfield Town FC Notts County -
  • 08.12 16:00  
    Bury FC Exeter City FC -
  • 08.12 16:00  
    Cheltenham Town FC Grimsby Town FC -
  • 08.12 16:00  
    Colchester United FC Macclesfield Town FC -
  • 08.12 16:00  
    Crawley Town FC Northampton Town FC -
  • 08.12 16:00  
    Crewe Alexandra FC Oldham Athletic AFC -
  • 08.12 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Carlisle United FC -
  • 08.12 16:00  
    Morecambe FC Port Vale FC -
  • 08.12 16:00  
    Stevenage FC Lincoln City -
  • 08.12 16:00  
    Swindon Town Newport County AFC -
  • 08.12 16:00  
    Tranmere Rovers FC Cambridge United FC -
  • 08.12 16:00  
    Yeovil Town FC Forest Green Rovers FC -

22. kolejka

  • 15.12 16:00  
    Cambridge United FC Yeovil Town FC -
  • 15.12 16:00  
    Carlisle United FC Colchester United FC -
  • 15.12 16:00  
    Exeter City FC Crewe Alexandra FC -
  • 15.12 16:00  
    Forest Green Rovers FC Mansfield Town FC -
  • 15.12 16:00  
    Grimsby Town FC Swindon Town -
  • 15.12 16:00  
    Lincoln City Morecambe FC -
  • 15.12 16:00  
    Macclesfield Town FC Crawley Town FC -
  • 15.12 16:00  
    Newport County AFC Milton Keynes Dons FC -
  • 15.12 16:00  
    Northampton Town FC Stevenage FC -
  • 15.12 16:00  
    Notts County Tranmere Rovers FC -
  • 15.12 16:00  
    Oldham Athletic AFC Bury FC -
  • 15.12 16:00  
    Port Vale FC Cheltenham Town FC -

23. kolejka

  • 22.12 16:00  
    Bury FC Tranmere Rovers FC -
  • 22.12 16:00  
    Crawley Town FC Carlisle United FC -
  • 22.12 16:00  
    Forest Green Rovers FC Crewe Alexandra FC -
  • 22.12 16:00  
    Grimsby Town FC Notts County -
  • 22.12 16:00  
    Lincoln City Newport County AFC -
  • 22.12 16:00  
    Macclesfield Town FC Port Vale FC -
  • 22.12 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Colchester United FC -
  • 22.12 16:00  
    Morecambe FC Cambridge United FC -
  • 22.12 16:00  
    Oldham Athletic AFC Exeter City FC -
  • 22.12 16:00  
    Stevenage FC Mansfield Town FC -
  • 22.12 16:00  
    Swindon Town Cheltenham Town FC -
  • 22.12 16:00  
    Yeovil Town FC Northampton Town FC -

24. kolejka

  • 26.12 14:00  
    Cambridge United FC Crawley Town FC -
  • 26.12 14:00  
    Exeter City FC Yeovil Town FC -
  • 26.12 16:00  
    Carlisle United FC Oldham Athletic AFC -
  • 26.12 16:00  
    Cheltenham Town FC Milton Keynes Dons FC -
  • 26.12 16:00  
    Colchester United FC Stevenage FC -
  • 26.12 16:00  
    Crewe Alexandra FC Lincoln City -
  • 26.12 16:00  
    Mansfield Town FC Bury FC -
  • 26.12 16:00  
    Newport County AFC Forest Green Rovers FC -
  • 26.12 16:00  
    Northampton Town FC Swindon Town -
  • 26.12 16:00  
    Notts County Macclesfield Town FC -
  • 26.12 16:00  
    Port Vale FC Grimsby Town FC -
  • 26.12 16:00  
    Tranmere Rovers FC Morecambe FC -

25. kolejka

  • 29.12 16:00  
    Cambridge United FC Lincoln City -
  • 29.12 16:00  
    Carlisle United FC Macclesfield Town FC -
  • 29.12 16:00  
    Cheltenham Town FC Forest Green Rovers FC -
  • 29.12 16:00  
    Colchester United FC Morecambe FC -
  • 29.12 16:00  
    Crewe Alexandra FC Stevenage FC -
  • 29.12 16:00  
    Exeter City FC Grimsby Town FC -
  • 29.12 16:00  
    Mansfield Town FC Swindon Town -
  • 29.12 16:00  
    Newport County AFC Crawley Town FC -
  • 29.12 16:00  
    Northampton Town FC Milton Keynes Dons FC -
  • 29.12 16:00  
    Notts County Bury FC -
  • 29.12 16:00  
    Port Vale FC Oldham Athletic AFC -
  • 29.12 16:00  
    Tranmere Rovers FC Yeovil Town FC -

26. kolejka

  • 01.01 14:00  
    Grimsby Town FC Mansfield Town FC -
  • 01.01 16:00  
    Bury FC Crewe Alexandra FC -
  • 01.01 16:00  
    Crawley Town FC Colchester United FC -
  • 01.01 16:00  
    Forest Green Rovers FC Northampton Town FC -
  • 01.01 16:00  
    Lincoln City Port Vale FC -
  • 01.01 16:00  
    Macclesfield Town FC Tranmere Rovers FC -
  • 01.01 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Cambridge United FC -
  • 01.01 16:00  
    Morecambe FC Carlisle United FC -
  • 01.01 16:00  
    Oldham Athletic AFC Notts County -
  • 01.01 16:00  
    Stevenage FC Newport County AFC -
  • 01.01 16:00  
    Swindon Town Exeter City FC -
  • 01.01 16:00  
    Yeovil Town FC Cheltenham Town FC -

27. kolejka

  • 05.01 16:00  
    Cambridge United FC Stevenage FC -
  • 05.01 16:00  
    Carlisle United FC Mansfield Town FC -
  • 05.01 16:00  
    Colchester United FC Notts County -
  • 05.01 16:00  
    Crawley Town FC Cheltenham Town FC -
  • 05.01 16:00  
    Forest Green Rovers FC Grimsby Town FC -
  • 05.01 16:00  
    Lincoln City Exeter City FC -
  • 05.01 16:00  
    Macclesfield Town FC Swindon Town -
  • 05.01 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Oldham Athletic AFC -
  • 05.01 16:00  
    Morecambe FC Crewe Alexandra FC -
  • 05.01 16:00  
    Newport County AFC Port Vale FC -
  • 05.01 16:00  
    Tranmere Rovers FC Northampton Town FC -
  • 05.01 16:00  
    Yeovil Town FC Bury FC -

28. kolejka

  • 12.01 16:00  
    Bury FC Milton Keynes Dons FC -
  • 12.01 16:00  
    Cheltenham Town FC Tranmere Rovers FC -
  • 12.01 16:00  
    Crewe Alexandra FC Newport County AFC -
  • 12.01 16:00  
    Exeter City FC Morecambe FC -
  • 12.01 16:00  
    Grimsby Town FC Macclesfield Town FC -
  • 12.01 16:00  
    Mansfield Town FC Yeovil Town FC -
  • 12.01 16:00  
    Northampton Town FC Carlisle United FC -
  • 12.01 16:00  
    Notts County Cambridge United FC -
  • 12.01 16:00  
    Oldham Athletic AFC Forest Green Rovers FC -
  • 12.01 16:00  
    Port Vale FC Colchester United FC -
  • 12.01 16:00  
    Stevenage FC Crawley Town FC -
  • 12.01 16:00  
    Swindon Town Lincoln City -

29. kolejka

  • 19.01 14:00  
    Lincoln City Grimsby Town FC -
  • 19.01 16:00  
    Cambridge United FC Northampton Town FC -
  • 19.01 16:00  
    Carlisle United FC Cheltenham Town FC -
  • 19.01 16:00  
    Colchester United FC Mansfield Town FC -
  • 19.01 16:00  
    Crawley Town FC Port Vale FC -
  • 19.01 16:00  
    Forest Green Rovers FC Bury FC -
  • 19.01 16:00  
    Macclesfield Town FC Oldham Athletic AFC -
  • 19.01 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Crewe Alexandra FC -
  • 19.01 16:00  
    Morecambe FC Stevenage FC -
  • 19.01 16:00  
    Newport County AFC Exeter City FC -
  • 19.01 16:00  
    Tranmere Rovers FC Swindon Town -
  • 19.01 16:00  
    Yeovil Town FC Notts County -

30. kolejka

  • 26.01 16:00  
    Bury FC Lincoln City -
  • 26.01 16:00  
    Cheltenham Town FC Macclesfield Town FC -
  • 26.01 16:00  
    Crewe Alexandra FC Colchester United FC -
  • 26.01 16:00  
    Exeter City FC Cambridge United FC -
  • 26.01 16:00  
    Grimsby Town FC Milton Keynes Dons FC -
  • 26.01 16:00  
    Mansfield Town FC Tranmere Rovers FC -
  • 26.01 16:00  
    Northampton Town FC Morecambe FC -
  • 26.01 16:00  
    Notts County Newport County AFC -
  • 26.01 16:00  
    Oldham Athletic AFC Yeovil Town FC -
  • 26.01 16:00  
    Port Vale FC Carlisle United FC -
  • 26.01 16:00  
    Stevenage FC Forest Green Rovers FC -
  • 26.01 16:00  
    Swindon Town Crawley Town FC -

31. kolejka

  • 02.02 16:00  
    Bury FC Crawley Town FC -
  • 02.02 16:00  
    Cheltenham Town FC Cambridge United FC -
  • 02.02 16:00  
    Crewe Alexandra FC Carlisle United FC -
  • 02.02 16:00  
    Exeter City FC Milton Keynes Dons FC -
  • 02.02 16:00  
    Grimsby Town FC Newport County AFC -
  • 02.02 16:00  
    Mansfield Town FC Macclesfield Town FC -
  • 02.02 16:00  
    Northampton Town FC Colchester United FC -
  • 02.02 16:00  
    Notts County Lincoln City -
  • 02.02 16:00  
    Oldham Athletic AFC Morecambe FC -
  • 02.02 16:00  
    Port Vale FC Tranmere Rovers FC -
  • 02.02 16:00  
    Stevenage FC Yeovil Town FC -
  • 02.02 16:00  
    Swindon Town Forest Green Rovers FC -

32. kolejka

  • 09.02 16:00  
    Cambridge United FC Port Vale FC -
  • 09.02 16:00  
    Carlisle United FC Exeter City FC -
  • 09.02 16:00  
    Colchester United FC Cheltenham Town FC -
  • 09.02 16:00  
    Crawley Town FC Oldham Athletic AFC -
  • 09.02 16:00  
    Forest Green Rovers FC Notts County -
  • 09.02 16:00  
    Lincoln City Northampton Town FC -
  • 09.02 16:00  
    Macclesfield Town FC Crewe Alexandra FC -
  • 09.02 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Swindon Town -
  • 09.02 16:00  
    Morecambe FC Bury FC -
  • 09.02 16:00  
    Newport County AFC Mansfield Town FC -
  • 09.02 16:00  
    Tranmere Rovers FC Stevenage FC -
  • 09.02 16:00  
    Yeovil Town FC Grimsby Town FC -

33. kolejka

  • 16.02 16:00  
    Cambridge United FC Tranmere Rovers FC -
  • 16.02 16:00  
    Carlisle United FC Milton Keynes Dons FC -
  • 16.02 16:00  
    Exeter City FC Bury FC -
  • 16.02 16:00  
    Forest Green Rovers FC Yeovil Town FC -
  • 16.02 16:00  
    Grimsby Town FC Cheltenham Town FC -
  • 16.02 16:00  
    Lincoln City Stevenage FC -
  • 16.02 16:00  
    Macclesfield Town FC Colchester United FC -
  • 16.02 16:00  
    Newport County AFC Swindon Town -
  • 16.02 16:00  
    Northampton Town FC Crawley Town FC -
  • 16.02 16:00  
    Notts County Mansfield Town FC -
  • 16.02 16:00  
    Oldham Athletic AFC Crewe Alexandra FC -
  • 16.02 16:00  
    Port Vale FC Morecambe FC -

34. kolejka

  • 23.02 16:00  
    Bury FC Oldham Athletic AFC -
  • 23.02 16:00  
    Cheltenham Town FC Port Vale FC -
  • 23.02 16:00  
    Colchester United FC Carlisle United FC -
  • 23.02 16:00  
    Crawley Town FC Macclesfield Town FC -
  • 23.02 16:00  
    Crewe Alexandra FC Exeter City FC -
  • 23.02 16:00  
    Mansfield Town FC Forest Green Rovers FC -
  • 23.02 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Newport County AFC -
  • 23.02 16:00  
    Morecambe FC Lincoln City -
  • 23.02 16:00  
    Stevenage FC Northampton Town FC -
  • 23.02 16:00  
    Swindon Town Grimsby Town FC -
  • 23.02 16:00  
    Tranmere Rovers FC Notts County -
  • 23.02 16:00  
    Yeovil Town FC Cambridge United FC -

35. kolejka

  • 02.03 16:00  
    Bury FC Macclesfield Town FC -
  • 02.03 16:00  
    Crewe Alexandra FC Northampton Town FC -
  • 02.03 16:00  
    Exeter City FC Tranmere Rovers FC -
  • 02.03 16:00  
    Forest Green Rovers FC Lincoln City -
  • 02.03 16:00  
    Grimsby Town FC Cambridge United FC -
  • 02.03 16:00  
    Mansfield Town FC Cheltenham Town FC -
  • 02.03 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Crawley Town FC -
  • 02.03 16:00  
    Newport County AFC Carlisle United FC -
  • 02.03 16:00  
    Notts County Port Vale FC -
  • 02.03 16:00  
    Oldham Athletic AFC Stevenage FC -
  • 02.03 16:00  
    Swindon Town Colchester United FC -
  • 02.03 16:00  
    Yeovil Town FC Morecambe FC -

36. kolejka

  • 08.03 20:45  
    Lincoln City Yeovil Town FC -
  • 08.03 20:45  
    Tranmere Rovers FC Crewe Alexandra FC -
  • 09.03 16:00  
    Cambridge United FC Oldham Athletic AFC -
  • 09.03 16:00  
    Carlisle United FC Swindon Town -
  • 09.03 16:00  
    Cheltenham Town FC Notts County -
  • 09.03 16:00  
    Colchester United FC Newport County AFC -
  • 09.03 16:00  
    Crawley Town FC Grimsby Town FC -
  • 09.03 16:00  
    Macclesfield Town FC Milton Keynes Dons FC -
  • 09.03 16:00  
    Morecambe FC Forest Green Rovers FC -
  • 09.03 16:00  
    Northampton Town FC Exeter City FC -
  • 09.03 16:00  
    Port Vale FC Mansfield Town FC -
  • 09.03 16:00  
    Stevenage FC Bury FC -

37. kolejka

  • 05.03 20:45  
    Cheltenham Town FC Bury FC -
  • 12.03 20:45  
    Cambridge United FC Crewe Alexandra FC -
  • 12.03 20:45  
    Carlisle United FC Notts County -
  • 12.03 20:45  
    Colchester United FC Forest Green Rovers FC -
  • 12.03 20:45  
    Crawley Town FC Mansfield Town FC -
  • 12.03 20:45  
    Lincoln City Oldham Athletic AFC -
  • 12.03 20:45  
    Macclesfield Town FC Exeter City FC -
  • 12.03 20:45  
    Morecambe FC Milton Keynes Dons FC -
  • 12.03 20:45  
    Northampton Town FC Newport County AFC -
  • 12.03 20:45  
    Port Vale FC Yeovil Town FC -
  • 12.03 20:45  
    Stevenage FC Swindon Town -
  • 12.03 20:45  
    Tranmere Rovers FC Grimsby Town FC -

38. kolejka

  • 16.03 14:00  
    Mansfield Town FC Lincoln City -
  • 16.03 16:00  
    Bury FC Cambridge United FC -
  • 16.03 16:00  
    Crewe Alexandra FC Crawley Town FC -
  • 16.03 16:00  
    Exeter City FC Colchester United FC -
  • 16.03 16:00  
    Forest Green Rovers FC Carlisle United FC -
  • 16.03 16:00  
    Grimsby Town FC Northampton Town FC -
  • 16.03 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Stevenage FC -
  • 16.03 16:00  
    Newport County AFC Cheltenham Town FC -
  • 16.03 16:00  
    Notts County Morecambe FC -
  • 16.03 16:00  
    Oldham Athletic AFC Tranmere Rovers FC -
  • 16.03 16:00  
    Swindon Town Port Vale FC -
  • 16.03 16:00  
    Yeovil Town FC Macclesfield Town FC -

39. kolejka

  • 23.03 16:00  
    Carlisle United FC Cambridge United FC -
  • 23.03 16:00  
    Cheltenham Town FC Northampton Town FC -
  • 23.03 16:00  
    Colchester United FC Tranmere Rovers FC -
  • 23.03 16:00  
    Crawley Town FC Lincoln City -
  • 23.03 16:00  
    Grimsby Town FC Bury FC -
  • 23.03 16:00  
    Macclesfield Town FC Stevenage FC -
  • 23.03 16:00  
    Mansfield Town FC Crewe Alexandra FC -
  • 23.03 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Yeovil Town FC -
  • 23.03 16:00  
    Newport County AFC Oldham Athletic AFC -
  • 23.03 16:00  
    Notts County Exeter City FC -
  • 23.03 16:00  
    Port Vale FC Forest Green Rovers FC -
  • 23.03 16:00  
    Swindon Town Morecambe FC -

40. kolejka

  • 30.03 16:00  
    Bury FC Swindon Town -
  • 30.03 16:00  
    Cambridge United FC Colchester United FC -
  • 30.03 16:00  
    Crewe Alexandra FC Cheltenham Town FC -
  • 30.03 16:00  
    Exeter City FC Mansfield Town FC -
  • 30.03 16:00  
    Forest Green Rovers FC Milton Keynes Dons FC -
  • 30.03 16:00  
    Lincoln City Macclesfield Town FC -
  • 30.03 16:00  
    Morecambe FC Crawley Town FC -
  • 30.03 16:00  
    Northampton Town FC Port Vale FC -
  • 30.03 16:00  
    Oldham Athletic AFC Grimsby Town FC -
  • 30.03 16:00  
    Stevenage FC Notts County -
  • 30.03 16:00  
    Tranmere Rovers FC Carlisle United FC -
  • 30.03 16:00  
    Yeovil Town FC Newport County AFC -

41. kolejka

  • 06.04 16:00  
    Carlisle United FC Bury FC -
  • 06.04 16:00  
    Cheltenham Town FC Exeter City FC -
  • 06.04 16:00  
    Colchester United FC Oldham Athletic AFC -
  • 06.04 16:00  
    Crawley Town FC Forest Green Rovers FC -
  • 06.04 16:00  
    Grimsby Town FC Stevenage FC -
  • 06.04 16:00  
    Macclesfield Town FC Morecambe FC -
  • 06.04 16:00  
    Mansfield Town FC Cambridge United FC -
  • 06.04 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Lincoln City -
  • 06.04 16:00  
    Newport County AFC Tranmere Rovers FC -
  • 06.04 16:00  
    Notts County Northampton Town FC -
  • 06.04 16:00  
    Port Vale FC Crewe Alexandra FC -
  • 06.04 16:00  
    Swindon Town Yeovil Town FC -

42. kolejka

  • 13.04 16:00  
    Bury FC Colchester United FC -
  • 13.04 16:00  
    Cambridge United FC Newport County AFC -
  • 13.04 16:00  
    Crewe Alexandra FC Notts County -
  • 13.04 16:00  
    Exeter City FC Port Vale FC -
  • 13.04 16:00  
    Forest Green Rovers FC Macclesfield Town FC -
  • 13.04 16:00  
    Lincoln City Cheltenham Town FC -
  • 13.04 16:00  
    Morecambe FC Grimsby Town FC -
  • 13.04 16:00  
    Northampton Town FC Mansfield Town FC -
  • 13.04 16:00  
    Oldham Athletic AFC Swindon Town -
  • 13.04 16:00  
    Stevenage FC Carlisle United FC -
  • 13.04 16:00  
    Tranmere Rovers FC Milton Keynes Dons FC -
  • 13.04 16:00  
    Yeovil Town FC Crawley Town FC -

43. kolejka

  • 19.04 14:00  
    Exeter City FC Crawley Town FC -
  • 19.04 16:00  
    Cambridge United FC Swindon Town -
  • 19.04 16:00  
    Carlisle United FC Lincoln City -
  • 19.04 16:00  
    Cheltenham Town FC Oldham Athletic AFC -
  • 19.04 16:00  
    Colchester United FC Grimsby Town FC -
  • 19.04 16:00  
    Crewe Alexandra FC Yeovil Town FC -
  • 19.04 16:00  
    Mansfield Town FC Morecambe FC -
  • 19.04 16:00  
    Newport County AFC Bury FC -
  • 19.04 16:00  
    Northampton Town FC Macclesfield Town FC -
  • 19.04 16:00  
    Notts County Milton Keynes Dons FC -
  • 19.04 16:00  
    Port Vale FC Stevenage FC -
  • 19.04 16:00  
    Tranmere Rovers FC Forest Green Rovers FC -

44. kolejka

  • 22.04 16:00  
    Bury FC Northampton Town FC -
  • 22.04 16:00  
    Crawley Town FC Notts County -
  • 22.04 16:00  
    Forest Green Rovers FC Cambridge United FC -
  • 22.04 16:00  
    Grimsby Town FC Carlisle United FC -
  • 22.04 16:00  
    Lincoln City Tranmere Rovers FC -
  • 22.04 16:00  
    Macclesfield Town FC Newport County AFC -
  • 22.04 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Port Vale FC -
  • 22.04 16:00  
    Morecambe FC Cheltenham Town FC -
  • 22.04 16:00  
    Oldham Athletic AFC Mansfield Town FC -
  • 22.04 16:00  
    Stevenage FC Exeter City FC -
  • 22.04 16:00  
    Swindon Town Crewe Alexandra FC -
  • 22.04 16:00  
    Yeovil Town FC Colchester United FC -

45. kolejka

  • 27.04 16:00  
    Cambridge United FC Morecambe FC -
  • 27.04 16:00  
    Carlisle United FC Crawley Town FC -
  • 27.04 16:00  
    Cheltenham Town FC Swindon Town -
  • 27.04 16:00  
    Colchester United FC Milton Keynes Dons FC -
  • 27.04 16:00  
    Crewe Alexandra FC Forest Green Rovers FC -
  • 27.04 16:00  
    Exeter City FC Oldham Athletic AFC -
  • 27.04 16:00  
    Mansfield Town FC Stevenage FC -
  • 27.04 16:00  
    Newport County AFC Lincoln City -
  • 27.04 16:00  
    Northampton Town FC Yeovil Town FC -
  • 27.04 16:00  
    Notts County Grimsby Town FC -
  • 27.04 16:00  
    Port Vale FC Macclesfield Town FC -
  • 27.04 16:00  
    Tranmere Rovers FC Bury FC -

46. kolejka

  • 04.05 16:00  
    Bury FC Port Vale FC -
  • 04.05 16:00  
    Crawley Town FC Tranmere Rovers FC -
  • 04.05 16:00  
    Forest Green Rovers FC Exeter City FC -
  • 04.05 16:00  
    Grimsby Town FC Crewe Alexandra FC -
  • 04.05 16:00  
    Lincoln City Colchester United FC -
  • 04.05 16:00  
    Macclesfield Town FC Cambridge United FC -
  • 04.05 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Mansfield Town FC -
  • 04.05 16:00  
    Morecambe FC Newport County AFC -
  • 04.05 16:00  
    Oldham Athletic AFC Northampton Town FC -
  • 04.05 16:00  
    Stevenage FC Cheltenham Town FC -
  • 04.05 16:00  
    Swindon Town Notts County -
  • 04.05 16:00  
    Yeovil Town FC Carlisle United FC -