Anglia - League One

14. kolejka - League One

  • 20.10 16:00
  • 20.10 16:00
  • 20.10 16:00
  • 20.10 16:00
  • 20.10 16:00
  • 20.10 16:00
  • 20.10 16:00
  • 20.10 16:00
  • 20.10 16:00
  • 20.10 16:00
  • 20.10 16:00
  • 20.10 16:00

Tabela League One

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Portsmouth FC 13 30   9 3 1   23 - 11 12
2 Peterborough United 13 27   8 3 2   30 - 19 11
3 Barnsley FC 12 25   7 4 1   26 - 9 17
4 Doncaster Rovers FC 13 24   7 3 3   21 - 16 5
5 Sunderland AFC 12 23   6 5 1   24 - 13 11
6 Accrington Stanley FC 13 23   6 5 2   17 - 13 4
7 Walsall FC 12 22   6 4 2   15 - 12 3
8 Fleetwood Town FC 13 20   5 5 3   21 - 12 9
9 Southend United 13 20   6 2 5   17 - 16 1
10 Luton Town FC 13 19   5 4 4   19 - 18 1
11 Charlton Athletic 12 18   5 3 4   19 - 18 1
12 Coventry City FC 13 18   5 3 5   11 - 13 -2
13 Scunthorpe United 13 17   4 5 4   20 - 26 -6
14 Blackpool FC 11 16   3 7 1   12 - 9 3
15 Burton Albion FC 12 14   4 2 6   13 - 15 -2
16 Rochdale AFC 13 13   3 4 6   19 - 28 -9
17 Shrewsbury Town 13 12   2 6 5   11 - 13 -2
18 Wycombe Wanderers 13 12   2 6 5   14 - 19 -5
19 Gillingham FC 12 11   3 2 7   15 - 22 -7
20 AFC Wimbledon 13 11   3 2 8   10 - 18 -8
21 Bristol Rovers FC 13 10   2 4 7   9 - 13 -4
22 Bradford City AFC 13 10   3 1 9   10 - 20 -10
23 Oxford United FC 13 9   2 3 8   13 - 23 -10
24 Plymouth Argyle 13 7   1 4 8   9 - 22 -13
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

15. kolejka (następna)

  • 23.10 20:45
  • 23.10 20:45
  • 23.10 20:45
  • 23.10 20:45
  • 23.10 20:45
  • 23.10 20:45
  • 23.10 20:45
  • 23.10 20:45
  • 23.10 20:45
  • 23.10 20:45
  • 23.10 20:45
  • 23.10 20:45

Strzelcy League One

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Matt Godden(Peterborough United) 9 0
Josh Maja(Sunderland AFC) 9 0
Kieffer Moore(Barnsley FC) 7 1

Kartkowicze League One

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Max Power(Sunderland AFC) 2 2 4
Shandon Baptiste(Oxford United FC) 1 4 5
Jamie Ness(Plymouth Argyle) 1 3 4

Terminarz / Wyniki League One

14. kolejka

  • 20.10 16:00  
    Blackpool FC AFC Wimbledon -
  • 20.10 16:00  
    Bradford City AFC Rochdale AFC -
  • 20.10 16:00  
    Bristol Rovers FC Oxford United FC -
  • 20.10 16:00  
    Charlton Athletic Barnsley FC -
  • 20.10 16:00  
    Doncaster Rovers FC Gillingham FC -
  • 20.10 16:00  
    Luton Town FC Walsall FC -
  • 20.10 16:00  
    Peterborough United Accrington Stanley FC -
  • 20.10 16:00  
    Plymouth Argyle Burton Albion FC -
  • 20.10 16:00  
    Portsmouth FC Fleetwood Town FC -
  • 20.10 16:00  
    Shrewsbury Town Sunderland AFC -
  • 20.10 16:00  
    Southend United Coventry City FC -
  • 20.10 16:00  
    Wycombe Wanderers Scunthorpe United -

15. kolejka

  • 23.10 20:45  
    Blackpool FC Scunthorpe United -
  • 23.10 20:45  
    Bradford City AFC Coventry City FC -
  • 23.10 20:45  
    Bristol Rovers FC AFC Wimbledon -
  • 23.10 20:45  
    Charlton Athletic Oxford United FC -
  • 23.10 20:45  
    Doncaster Rovers FC Sunderland AFC -
  • 23.10 20:45  
    Luton Town FC Accrington Stanley FC -
  • 23.10 20:45  
    Peterborough United Fleetwood Town FC -
  • 23.10 20:45  
    Plymouth Argyle Gillingham FC -
  • 23.10 20:45  
    Portsmouth FC Burton Albion FC -
  • 23.10 20:45  
    Shrewsbury Town Barnsley FC -
  • 23.10 20:45  
    Southend United Walsall FC -
  • 23.10 20:45  
    Wycombe Wanderers Rochdale AFC -

16. kolejka

  • 27.10 16:00  
    AFC Wimbledon Luton Town FC -
  • 27.10 16:00  
    Accrington Stanley FC Portsmouth FC -
  • 27.10 16:00  
    Barnsley FC Bristol Rovers FC -
  • 27.10 16:00  
    Burton Albion FC Peterborough United -
  • 27.10 16:00  
    Coventry City FC Doncaster Rovers FC -
  • 27.10 16:00  
    Fleetwood Town FC Blackpool FC -
  • 27.10 16:00  
    Gillingham FC Bradford City AFC -
  • 27.10 16:00  
    Oxford United FC Shrewsbury Town -
  • 27.10 16:00  
    Rochdale AFC Charlton Athletic -
  • 27.10 16:00  
    Scunthorpe United Plymouth Argyle -
  • 27.10 16:00  
    Sunderland AFC Southend United -
  • 27.10 16:00  
    Walsall FC Wycombe Wanderers -

17. kolejka

  • 03.11 16:00  
    AFC Wimbledon Shrewsbury Town -
  • 03.11 16:00  
    Barnsley FC Southend United -
  • 03.11 16:00  
    Blackpool FC Bristol Rovers FC -
  • 03.11 16:00  
    Bradford City AFC Portsmouth FC -
  • 03.11 16:00  
    Charlton Athletic Doncaster Rovers FC -
  • 03.11 16:00  
    Coventry City FC Accrington Stanley FC -
  • 03.11 16:00  
    Gillingham FC Fleetwood Town FC -
  • 03.11 16:00  
    Plymouth Argyle Sunderland AFC -
  • 03.11 16:00  
    Rochdale AFC Luton Town FC -
  • 03.11 16:00  
    Scunthorpe United Oxford United FC -
  • 03.11 16:00  
    Walsall FC Burton Albion FC -
  • 03.11 16:00  
    Wycombe Wanderers Peterborough United -

18. kolejka

  • 17.11 13:00  
    Fleetwood Town FC Walsall FC -
  • 17.11 16:00  
    Accrington Stanley FC Barnsley FC -
  • 17.11 16:00  
    Bristol Rovers FC Scunthorpe United -
  • 17.11 16:00  
    Burton Albion FC Coventry City FC -
  • 17.11 16:00  
    Doncaster Rovers FC AFC Wimbledon -
  • 17.11 16:00  
    Luton Town FC Plymouth Argyle -
  • 17.11 16:00  
    Oxford United FC Gillingham FC -
  • 17.11 16:00  
    Peterborough United Bradford City AFC -
  • 17.11 16:00  
    Portsmouth FC Charlton Athletic -
  • 17.11 16:00  
    Shrewsbury Town Rochdale AFC -
  • 17.11 16:00  
    Southend United Blackpool FC -
  • 17.11 16:00  
    Sunderland AFC Wycombe Wanderers -

19. kolejka

  • 23.11 20:45  
    Coventry City FC Peterborough United -
  • 24.11 16:00  
    AFC Wimbledon Southend United -
  • 24.11 16:00  
    Barnsley FC Doncaster Rovers FC -
  • 24.11 16:00  
    Blackpool FC Burton Albion FC -
  • 24.11 16:00  
    Bradford City AFC Oxford United FC -
  • 24.11 16:00  
    Charlton Athletic Bristol Rovers FC -
  • 24.11 16:00  
    Gillingham FC Luton Town FC -
  • 24.11 16:00  
    Plymouth Argyle Fleetwood Town FC -
  • 24.11 16:00  
    Rochdale AFC Accrington Stanley FC -
  • 24.11 16:00  
    Scunthorpe United Portsmouth FC -
  • 24.11 16:00  
    Walsall FC Sunderland AFC -
  • 24.11 16:00  
    Wycombe Wanderers Shrewsbury Town -

20. kolejka

  • 27.11 20:45  
    Accrington Stanley FC Wycombe Wanderers -
  • 27.11 20:45  
    Bristol Rovers FC Gillingham FC -
  • 27.11 20:45  
    Burton Albion FC Charlton Athletic -
  • 27.11 20:45  
    Doncaster Rovers FC Blackpool FC -
  • 27.11 20:45  
    Fleetwood Town FC Coventry City FC -
  • 27.11 20:45  
    Luton Town FC Bradford City AFC -
  • 27.11 20:45  
    Oxford United FC Rochdale AFC -
  • 27.11 20:45  
    Peterborough United AFC Wimbledon -
  • 27.11 20:45  
    Portsmouth FC Walsall FC -
  • 27.11 20:45  
    Shrewsbury Town Plymouth Argyle -
  • 27.11 20:45  
    Southend United Scunthorpe United -
  • 27.11 20:45  
    Sunderland AFC Barnsley FC -

21. kolejka

  • 08.12 16:00  
    AFC Wimbledon Rochdale AFC -
  • 08.12 16:00  
    Accrington Stanley FC Sunderland AFC -
  • 08.12 16:00  
    Blackpool FC Charlton Athletic -
  • 08.12 16:00  
    Bristol Rovers FC Doncaster Rovers FC -
  • 08.12 16:00  
    Burton Albion FC Shrewsbury Town -
  • 08.12 16:00  
    Luton Town FC Fleetwood Town FC -
  • 08.12 16:00  
    Peterborough United Oxford United FC -
  • 08.12 16:00  
    Plymouth Argyle Bradford City AFC -
  • 08.12 16:00  
    Portsmouth FC Southend United -
  • 08.12 16:00  
    Scunthorpe United Gillingham FC -
  • 08.12 16:00  
    Walsall FC Coventry City FC -
  • 08.12 16:00  
    Wycombe Wanderers Barnsley FC -

22. kolejka

  • 15.12 13:15  
    Doncaster Rovers FC Scunthorpe United -
  • 15.12 16:00  
    Barnsley FC Portsmouth FC -
  • 15.12 16:00  
    Bradford City AFC Walsall FC -
  • 15.12 16:00  
    Charlton Athletic AFC Wimbledon -
  • 15.12 16:00  
    Coventry City FC Luton Town FC -
  • 15.12 16:00  
    Fleetwood Town FC Burton Albion FC -
  • 15.12 16:00  
    Gillingham FC Wycombe Wanderers -
  • 15.12 16:00  
    Oxford United FC Blackpool FC -
  • 15.12 16:00  
    Rochdale AFC Plymouth Argyle -
  • 15.12 16:00  
    Shrewsbury Town Peterborough United -
  • 15.12 16:00  
    Southend United Accrington Stanley FC -
  • 15.12 16:00  
    Sunderland AFC Bristol Rovers FC -

23. kolejka

  • 22.12 16:00  
    Blackpool FC Barnsley FC -
  • 22.12 16:00  
    Bradford City AFC Scunthorpe United -
  • 22.12 16:00  
    Bristol Rovers FC Fleetwood Town FC -
  • 22.12 16:00  
    Charlton Athletic Gillingham FC -
  • 22.12 16:00  
    Doncaster Rovers FC Oxford United FC -
  • 22.12 16:00  
    Luton Town FC Burton Albion FC -
  • 22.12 16:00  
    Peterborough United Walsall FC -
  • 22.12 16:00  
    Plymouth Argyle Accrington Stanley FC -
  • 22.12 16:00  
    Portsmouth FC Sunderland AFC -
  • 22.12 16:00  
    Shrewsbury Town Coventry City FC -
  • 22.12 16:00  
    Southend United Rochdale AFC -
  • 22.12 16:00  
    Wycombe Wanderers AFC Wimbledon -

24. kolejka

  • 26.12 14:00  
    Gillingham FC Portsmouth FC -
  • 26.12 16:00  
    AFC Wimbledon Plymouth Argyle -
  • 26.12 16:00  
    Accrington Stanley FC Shrewsbury Town -
  • 26.12 16:00  
    Barnsley FC Peterborough United -
  • 26.12 16:00  
    Burton Albion FC Wycombe Wanderers -
  • 26.12 16:00  
    Coventry City FC Charlton Athletic -
  • 26.12 16:00  
    Fleetwood Town FC Doncaster Rovers FC -
  • 26.12 16:00  
    Oxford United FC Southend United -
  • 26.12 16:00  
    Rochdale AFC Blackpool FC -
  • 26.12 16:00  
    Scunthorpe United Luton Town FC -
  • 26.12 16:00  
    Sunderland AFC Bradford City AFC -
  • 26.12 16:00  
    Walsall FC Bristol Rovers FC -

25. kolejka

  • 29.12 16:00  
    AFC Wimbledon Blackpool FC -
  • 29.12 16:00  
    Accrington Stanley FC Peterborough United -
  • 29.12 16:00  
    Barnsley FC Charlton Athletic -
  • 29.12 16:00  
    Burton Albion FC Plymouth Argyle -
  • 29.12 16:00  
    Coventry City FC Southend United -
  • 29.12 16:00  
    Fleetwood Town FC Portsmouth FC -
  • 29.12 16:00  
    Gillingham FC Doncaster Rovers FC -
  • 29.12 16:00  
    Oxford United FC Bristol Rovers FC -
  • 29.12 16:00  
    Rochdale AFC Bradford City AFC -
  • 29.12 16:00  
    Scunthorpe United Wycombe Wanderers -
  • 29.12 16:00  
    Sunderland AFC Shrewsbury Town -
  • 29.12 16:00  
    Walsall FC Luton Town FC -

26. kolejka

  • 01.01 16:00  
    Blackpool FC Sunderland AFC -
  • 01.01 16:00  
    Bradford City AFC Accrington Stanley FC -
  • 01.01 16:00  
    Bristol Rovers FC Burton Albion FC -
  • 01.01 16:00  
    Charlton Athletic Walsall FC -
  • 01.01 16:00  
    Doncaster Rovers FC Rochdale AFC -
  • 01.01 16:00  
    Luton Town FC Barnsley FC -
  • 01.01 16:00  
    Peterborough United Scunthorpe United -
  • 01.01 16:00  
    Plymouth Argyle Oxford United FC -
  • 01.01 16:00  
    Portsmouth FC AFC Wimbledon -
  • 01.01 16:00  
    Shrewsbury Town Fleetwood Town FC -
  • 01.01 16:00  
    Southend United Gillingham FC -
  • 01.01 16:00  
    Wycombe Wanderers Coventry City FC -

27. kolejka

  • 05.01 16:00  
    AFC Wimbledon Fleetwood Town FC -
  • 05.01 16:00  
    Blackpool FC Wycombe Wanderers -
  • 05.01 16:00  
    Bradford City AFC Shrewsbury Town -
  • 05.01 16:00  
    Bristol Rovers FC Peterborough United -
  • 05.01 16:00  
    Charlton Athletic Sunderland AFC -
  • 05.01 16:00  
    Doncaster Rovers FC Southend United -
  • 05.01 16:00  
    Gillingham FC Accrington Stanley FC -
  • 05.01 16:00  
    Luton Town FC Portsmouth FC -
  • 05.01 16:00  
    Oxford United FC Barnsley FC -
  • 05.01 16:00  
    Plymouth Argyle Walsall FC -
  • 05.01 16:00  
    Rochdale AFC Burton Albion FC -
  • 05.01 16:00  
    Scunthorpe United Coventry City FC -

28. kolejka

  • 12.01 16:00  
    Accrington Stanley FC Bristol Rovers FC -
  • 12.01 16:00  
    Barnsley FC Bradford City AFC -
  • 12.01 16:00  
    Burton Albion FC Gillingham FC -
  • 12.01 16:00  
    Coventry City FC AFC Wimbledon -
  • 12.01 16:00  
    Fleetwood Town FC Oxford United FC -
  • 12.01 16:00  
    Peterborough United Rochdale AFC -
  • 12.01 16:00  
    Portsmouth FC Blackpool FC -
  • 12.01 16:00  
    Shrewsbury Town Charlton Athletic -
  • 12.01 16:00  
    Southend United Plymouth Argyle -
  • 12.01 16:00  
    Sunderland AFC Luton Town FC -
  • 12.01 16:00  
    Walsall FC Scunthorpe United -
  • 12.01 16:00  
    Wycombe Wanderers Doncaster Rovers FC -

29. kolejka

  • 19.01 16:00  
    AFC Wimbledon Barnsley FC -
  • 19.01 16:00  
    Blackpool FC Shrewsbury Town -
  • 19.01 16:00  
    Bradford City AFC Southend United -
  • 19.01 16:00  
    Bristol Rovers FC Wycombe Wanderers -
  • 19.01 16:00  
    Charlton Athletic Accrington Stanley FC -
  • 19.01 16:00  
    Doncaster Rovers FC Burton Albion FC -
  • 19.01 16:00  
    Gillingham FC Walsall FC -
  • 19.01 16:00  
    Luton Town FC Peterborough United -
  • 19.01 16:00  
    Oxford United FC Portsmouth FC -
  • 19.01 16:00  
    Plymouth Argyle Coventry City FC -
  • 19.01 16:00  
    Rochdale AFC Fleetwood Town FC -
  • 19.01 16:00  
    Scunthorpe United Sunderland AFC -

30. kolejka

  • 26.01 16:00  
    Accrington Stanley FC Oxford United FC -
  • 26.01 16:00  
    Barnsley FC Rochdale AFC -
  • 26.01 16:00  
    Burton Albion FC Bradford City AFC -
  • 26.01 16:00  
    Coventry City FC Blackpool FC -
  • 26.01 16:00  
    Fleetwood Town FC Scunthorpe United -
  • 26.01 16:00  
    Peterborough United Charlton Athletic -
  • 26.01 16:00  
    Portsmouth FC Bristol Rovers FC -
  • 26.01 16:00  
    Shrewsbury Town Doncaster Rovers FC -
  • 26.01 16:00  
    Southend United Luton Town FC -
  • 26.01 16:00  
    Sunderland AFC Gillingham FC -
  • 26.01 16:00  
    Walsall FC AFC Wimbledon -
  • 26.01 16:00  
    Wycombe Wanderers Plymouth Argyle -

31. kolejka

  • 02.02 16:00  
    Accrington Stanley FC Blackpool FC -
  • 02.02 16:00  
    Barnsley FC Scunthorpe United -
  • 02.02 16:00  
    Burton Albion FC Oxford United FC -
  • 02.02 16:00  
    Coventry City FC Gillingham FC -
  • 02.02 16:00  
    Fleetwood Town FC Charlton Athletic -
  • 02.02 16:00  
    Peterborough United Plymouth Argyle -
  • 02.02 16:00  
    Portsmouth FC Doncaster Rovers FC -
  • 02.02 16:00  
    Shrewsbury Town Luton Town FC -
  • 02.02 16:00  
    Southend United Bristol Rovers FC -
  • 02.02 16:00  
    Sunderland AFC AFC Wimbledon -
  • 02.02 16:00  
    Walsall FC Rochdale AFC -
  • 02.02 16:00  
    Wycombe Wanderers Bradford City AFC -

32. kolejka

  • 09.02 16:00  
    AFC Wimbledon Burton Albion FC -
  • 09.02 16:00  
    Blackpool FC Walsall FC -
  • 09.02 16:00  
    Bradford City AFC Fleetwood Town FC -
  • 09.02 16:00  
    Bristol Rovers FC Shrewsbury Town -
  • 09.02 16:00  
    Charlton Athletic Southend United -
  • 09.02 16:00  
    Doncaster Rovers FC Peterborough United -
  • 09.02 16:00  
    Gillingham FC Barnsley FC -
  • 09.02 16:00  
    Luton Town FC Wycombe Wanderers -
  • 09.02 16:00  
    Oxford United FC Sunderland AFC -
  • 09.02 16:00  
    Plymouth Argyle Portsmouth FC -
  • 09.02 16:00  
    Rochdale AFC Coventry City FC -
  • 09.02 16:00  
    Scunthorpe United Accrington Stanley FC -

33. kolejka

  • 16.02 16:00  
    Barnsley FC Wycombe Wanderers -
  • 16.02 16:00  
    Bradford City AFC Plymouth Argyle -
  • 16.02 16:00  
    Charlton Athletic Blackpool FC -
  • 16.02 16:00  
    Coventry City FC Walsall FC -
  • 16.02 16:00  
    Doncaster Rovers FC Bristol Rovers FC -
  • 16.02 16:00  
    Fleetwood Town FC Luton Town FC -
  • 16.02 16:00  
    Gillingham FC Scunthorpe United -
  • 16.02 16:00  
    Oxford United FC Peterborough United -
  • 16.02 16:00  
    Rochdale AFC AFC Wimbledon -
  • 16.02 16:00  
    Shrewsbury Town Burton Albion FC -
  • 16.02 16:00  
    Southend United Portsmouth FC -
  • 16.02 16:00  
    Sunderland AFC Accrington Stanley FC -

34. kolejka

  • 23.02 16:00  
    AFC Wimbledon Charlton Athletic -
  • 23.02 16:00  
    Accrington Stanley FC Southend United -
  • 23.02 16:00  
    Blackpool FC Oxford United FC -
  • 23.02 16:00  
    Bristol Rovers FC Sunderland AFC -
  • 23.02 16:00  
    Burton Albion FC Fleetwood Town FC -
  • 23.02 16:00  
    Luton Town FC Coventry City FC -
  • 23.02 16:00  
    Peterborough United Shrewsbury Town -
  • 23.02 16:00  
    Plymouth Argyle Rochdale AFC -
  • 23.02 16:00  
    Portsmouth FC Barnsley FC -
  • 23.02 16:00  
    Scunthorpe United Doncaster Rovers FC -
  • 23.02 16:00  
    Walsall FC Bradford City AFC -
  • 23.02 16:00  
    Wycombe Wanderers Gillingham FC -

35. kolejka

  • 02.03 16:00  
    Accrington Stanley FC Coventry City FC -
  • 02.03 16:00  
    Bristol Rovers FC Blackpool FC -
  • 02.03 16:00  
    Burton Albion FC Walsall FC -
  • 02.03 16:00  
    Doncaster Rovers FC Charlton Athletic -
  • 02.03 16:00  
    Fleetwood Town FC Gillingham FC -
  • 02.03 16:00  
    Luton Town FC Rochdale AFC -
  • 02.03 16:00  
    Oxford United FC Scunthorpe United -
  • 02.03 16:00  
    Peterborough United Wycombe Wanderers -
  • 02.03 16:00  
    Portsmouth FC Bradford City AFC -
  • 02.03 16:00  
    Shrewsbury Town AFC Wimbledon -
  • 02.03 16:00  
    Southend United Barnsley FC -
  • 02.03 16:00  
    Sunderland AFC Plymouth Argyle -

36. kolejka

  • 08.03 20:45  
    Coventry City FC Burton Albion FC -
  • 09.03 16:00  
    AFC Wimbledon Doncaster Rovers FC -
  • 09.03 16:00  
    Barnsley FC Accrington Stanley FC -
  • 09.03 16:00  
    Blackpool FC Southend United -
  • 09.03 16:00  
    Bradford City AFC Peterborough United -
  • 09.03 16:00  
    Charlton Athletic Portsmouth FC -
  • 09.03 16:00  
    Gillingham FC Oxford United FC -
  • 09.03 16:00  
    Plymouth Argyle Luton Town FC -
  • 09.03 16:00  
    Rochdale AFC Shrewsbury Town -
  • 09.03 16:00  
    Scunthorpe United Bristol Rovers FC -
  • 09.03 16:00  
    Walsall FC Fleetwood Town FC -
  • 09.03 16:00  
    Wycombe Wanderers Sunderland AFC -

37. kolejka

  • 12.03 20:45  
    AFC Wimbledon Peterborough United -
  • 12.03 20:45  
    Barnsley FC Sunderland AFC -
  • 12.03 20:45  
    Blackpool FC Doncaster Rovers FC -
  • 12.03 20:45  
    Bradford City AFC Luton Town FC -
  • 12.03 20:45  
    Charlton Athletic Burton Albion FC -
  • 12.03 20:45  
    Coventry City FC Fleetwood Town FC -
  • 12.03 20:45  
    Gillingham FC Bristol Rovers FC -
  • 12.03 20:45  
    Plymouth Argyle Shrewsbury Town -
  • 12.03 20:45  
    Rochdale AFC Oxford United FC -
  • 12.03 20:45  
    Scunthorpe United Southend United -
  • 12.03 20:45  
    Walsall FC Portsmouth FC -
  • 12.03 20:45  
    Wycombe Wanderers Accrington Stanley FC -

38. kolejka

  • 16.03 16:00  
    Accrington Stanley FC Rochdale AFC -
  • 16.03 16:00  
    Bristol Rovers FC Charlton Athletic -
  • 16.03 16:00  
    Burton Albion FC Blackpool FC -
  • 16.03 16:00  
    Doncaster Rovers FC Barnsley FC -
  • 16.03 16:00  
    Fleetwood Town FC Plymouth Argyle -
  • 16.03 16:00  
    Luton Town FC Gillingham FC -
  • 16.03 16:00  
    Oxford United FC Bradford City AFC -
  • 16.03 16:00  
    Peterborough United Coventry City FC -
  • 16.03 16:00  
    Portsmouth FC Scunthorpe United -
  • 16.03 16:00  
    Shrewsbury Town Wycombe Wanderers -
  • 16.03 16:00  
    Southend United AFC Wimbledon -
  • 16.03 16:00  
    Sunderland AFC Walsall FC -

39. kolejka

  • 23.03 16:00  
    AFC Wimbledon Gillingham FC -
  • 23.03 16:00  
    Bradford City AFC Blackpool FC -
  • 23.03 16:00  
    Burton Albion FC Accrington Stanley FC -
  • 23.03 16:00  
    Coventry City FC Oxford United FC -
  • 23.03 16:00  
    Fleetwood Town FC Sunderland AFC -
  • 23.03 16:00  
    Luton Town FC Doncaster Rovers FC -
  • 23.03 16:00  
    Peterborough United Southend United -
  • 23.03 16:00  
    Plymouth Argyle Bristol Rovers FC -
  • 23.03 16:00  
    Rochdale AFC Scunthorpe United -
  • 23.03 16:00  
    Shrewsbury Town Portsmouth FC -
  • 23.03 16:00  
    Walsall FC Barnsley FC -
  • 23.03 16:00  
    Wycombe Wanderers Charlton Athletic -

40. kolejka

  • 30.03 16:00  
    Accrington Stanley FC Fleetwood Town FC -
  • 30.03 16:00  
    Barnsley FC Coventry City FC -
  • 30.03 16:00  
    Blackpool FC Plymouth Argyle -
  • 30.03 16:00  
    Bristol Rovers FC Luton Town FC -
  • 30.03 16:00  
    Charlton Athletic Bradford City AFC -
  • 30.03 16:00  
    Doncaster Rovers FC Walsall FC -
  • 30.03 16:00  
    Gillingham FC Rochdale AFC -
  • 30.03 16:00  
    Oxford United FC Wycombe Wanderers -
  • 30.03 16:00  
    Portsmouth FC Peterborough United -
  • 30.03 16:00  
    Scunthorpe United AFC Wimbledon -
  • 30.03 16:00  
    Southend United Shrewsbury Town -
  • 30.03 16:00  
    Sunderland AFC Burton Albion FC -

41. kolejka

  • 06.04 16:00  
    AFC Wimbledon Accrington Stanley FC -
  • 06.04 16:00  
    Bradford City AFC Doncaster Rovers FC -
  • 06.04 16:00  
    Burton Albion FC Barnsley FC -
  • 06.04 16:00  
    Coventry City FC Bristol Rovers FC -
  • 06.04 16:00  
    Fleetwood Town FC Southend United -
  • 06.04 16:00  
    Luton Town FC Blackpool FC -
  • 06.04 16:00  
    Peterborough United Gillingham FC -
  • 06.04 16:00  
    Plymouth Argyle Charlton Athletic -
  • 06.04 16:00  
    Rochdale AFC Sunderland AFC -
  • 06.04 16:00  
    Shrewsbury Town Scunthorpe United -
  • 06.04 16:00  
    Walsall FC Oxford United FC -
  • 06.04 16:00  
    Wycombe Wanderers Portsmouth FC -

42. kolejka

  • 13.04 16:00  
    Accrington Stanley FC Walsall FC -
  • 13.04 16:00  
    Barnsley FC Fleetwood Town FC -
  • 13.04 16:00  
    Blackpool FC Peterborough United -
  • 13.04 16:00  
    Bristol Rovers FC Bradford City AFC -
  • 13.04 16:00  
    Charlton Athletic Luton Town FC -
  • 13.04 16:00  
    Doncaster Rovers FC Plymouth Argyle -
  • 13.04 16:00  
    Gillingham FC Shrewsbury Town -
  • 13.04 16:00  
    Oxford United FC AFC Wimbledon -
  • 13.04 16:00  
    Portsmouth FC Rochdale AFC -
  • 13.04 16:00  
    Scunthorpe United Burton Albion FC -
  • 13.04 16:00  
    Southend United Wycombe Wanderers -
  • 13.04 16:00  
    Sunderland AFC Coventry City FC -

43. kolejka

  • 19.04 16:00  
    AFC Wimbledon Bristol Rovers FC -
  • 19.04 16:00  
    Accrington Stanley FC Luton Town FC -
  • 19.04 16:00  
    Barnsley FC Shrewsbury Town -
  • 19.04 16:00  
    Burton Albion FC Portsmouth FC -
  • 19.04 16:00  
    Coventry City FC Bradford City AFC -
  • 19.04 16:00  
    Fleetwood Town FC Peterborough United -
  • 19.04 16:00  
    Gillingham FC Plymouth Argyle -
  • 19.04 16:00  
    Oxford United FC Charlton Athletic -
  • 19.04 16:00  
    Rochdale AFC Wycombe Wanderers -
  • 19.04 16:00  
    Scunthorpe United Blackpool FC -
  • 19.04 16:00  
    Sunderland AFC Doncaster Rovers FC -
  • 19.04 16:00  
    Walsall FC Southend United -

44. kolejka

  • 22.04 14:00  
    Southend United Burton Albion FC -
  • 22.04 16:00  
    Blackpool FC Fleetwood Town FC -
  • 22.04 16:00  
    Bradford City AFC Gillingham FC -
  • 22.04 16:00  
    Bristol Rovers FC Rochdale AFC -
  • 22.04 16:00  
    Charlton Athletic Scunthorpe United -
  • 22.04 16:00  
    Doncaster Rovers FC Accrington Stanley FC -
  • 22.04 16:00  
    Luton Town FC AFC Wimbledon -
  • 22.04 16:00  
    Peterborough United Sunderland AFC -
  • 22.04 16:00  
    Plymouth Argyle Barnsley FC -
  • 22.04 16:00  
    Portsmouth FC Coventry City FC -
  • 22.04 16:00  
    Shrewsbury Town Oxford United FC -
  • 22.04 16:00  
    Wycombe Wanderers Walsall FC -

45. kolejka

  • 27.04 16:00  
    AFC Wimbledon Wycombe Wanderers -
  • 27.04 16:00  
    Accrington Stanley FC Plymouth Argyle -
  • 27.04 16:00  
    Barnsley FC Blackpool FC -
  • 27.04 16:00  
    Burton Albion FC Luton Town FC -
  • 27.04 16:00  
    Coventry City FC Shrewsbury Town -
  • 27.04 16:00  
    Fleetwood Town FC Bristol Rovers FC -
  • 27.04 16:00  
    Gillingham FC Charlton Athletic -
  • 27.04 16:00  
    Oxford United FC Doncaster Rovers FC -
  • 27.04 16:00  
    Rochdale AFC Southend United -
  • 27.04 16:00  
    Scunthorpe United Bradford City AFC -
  • 27.04 16:00  
    Sunderland AFC Portsmouth FC -
  • 27.04 16:00  
    Walsall FC Peterborough United -

46. kolejka

  • 04.05 18:30  
    Blackpool FC Gillingham FC -
  • 04.05 18:30  
    Bradford City AFC AFC Wimbledon -
  • 04.05 18:30  
    Bristol Rovers FC Barnsley FC -
  • 04.05 18:30  
    Charlton Athletic Rochdale AFC -
  • 04.05 18:30  
    Doncaster Rovers FC Coventry City FC -
  • 04.05 18:30  
    Luton Town FC Oxford United FC -
  • 04.05 18:30  
    Peterborough United Burton Albion FC -
  • 04.05 18:30  
    Plymouth Argyle Scunthorpe United -
  • 04.05 18:30  
    Portsmouth FC Accrington Stanley FC -
  • 04.05 18:30  
    Shrewsbury Town Walsall FC -
  • 04.05 18:30  
    Southend United Sunderland AFC -
  • 04.05 18:30  
    Wycombe Wanderers Fleetwood Town FC -