Polska - 3. liga

12. kolejka - 3. liga

Tabela 3. liga online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   KS Polonia Środa Wielkopolska 12 34   11 1 0   35 - 7 28
2   Radunia Stężyca 12 30   10 0 2   37 - 8 29
3   OKS Świt Skolwin (Szczecin) 12 27   8 3 1   25 - 10 15
4   Bałtyk Gdynia 12 24   7 3 2   26 - 10 16
5   KKPN Bałtyk Koszalin 12 20   6 2 4   30 - 19 11
6   Sokół Kleczew 12 18   5 3 4   20 - 16 4
7   Nielba Wągrowiec 11 17   5 2 4   25 - 19 6
8   GKS Przodkowo 12 17   4 5 3   19 - 15 4
9   Kotwica Kołobrzeg 11 17   4 5 2   15 - 13 2
10   MLKS Unia Janikowo 12 17   5 2 5   20 - 27 -7
11   MKS Pogoń Szczecin II 10 16   5 1 4   22 - 20 2
12   KP Starogard Gdański 11 16   5 1 5   20 - 23 -3
13   Toruński Klub Piłkarski Elana 10 15   3 6 1   19 - 9 10
14   Jarota Jarocin 11 15   4 3 4   21 - 16 5
15   Unia Swarzędz 12 15   4 3 5   17 - 16 1
16   KS Pomorzanin Toruń 12 13   3 4 5   12 - 16 -4
17   Flota Świnoujście 11 13   3 4 4   15 - 25 -10
18   KS Gwardia Koszalin 11 11   3 2 6   14 - 17 -3
19   WKS Gryf Wejherowo 10 10   3 1 6   13 - 25 -12
20   Chemik Police 12 5   1 2 9   5 - 34 -29
21   Górnik Konin 12 1   0 1 11   6 - 32 -26
22   Mieszko Gniezno 12 0   0 0 12   7 - 46 -39
  • Zespół w trakcie meczu

13. kolejka (następna)

  • 24.10 13:00
  • 24.10 14:00
  • 24.10 14:00
  • 24.10 14:00
  • 24.10 15:00
  • 24.10 15:00
  • 24.10 17:00
  • 25.10 11:00
  • 25.10 14:00
  • 25.10 14:00
  • 25.10 19:30

Terminarz / Wyniki 3. liga

11. kolejka

13. kolejka

  • 24.10 13:00  
    KS Pomorzanin Toruń KS Gwardia Koszalin -
  • 24.10 14:00  
    Mieszko Gniezno Górnik Konin -
  • 24.10 14:00  
    Nielba Wągrowiec KP Starogard Gdański -
  • 24.10 14:00  
    MLKS Unia Janikowo Chemik Police -
  • 24.10 15:00  
    Jarota Jarocin Toruński Klub Piłkarski Elana -
  • 24.10 15:00  
    Flota Świnoujście WKS Gryf Wejherowo -
  • 24.10 17:00  
    Kotwica Kołobrzeg KKPN Bałtyk Koszalin -
  • 25.10 11:00  
    MKS Pogoń Szczecin II Radunia Stężyca -
  • 25.10 14:00  
    KS Polonia Środa Wielkopolska OKS Świt Skolwin (Szczecin) -
  • 25.10 14:00  
    Sokół Kleczew GKS Przodkowo -
  • 25.10 19:30  
    Bałtyk Gdynia Unia Swarzędz -

14. kolejka

  • 31.10  
    Kotwica Kołobrzeg Nielba Wągrowiec -
  • 31.10 12:00  
    KKPN Bałtyk Koszalin Toruński Klub Piłkarski Elana -
  • 31.10 13:00  
    KP Starogard Gdański Flota Świnoujście -
  • 31.10 13:00  
    Unia Swarzędz Sokół Kleczew -
  • 31.10 13:00  
    Chemik Police MKS Pogoń Szczecin II -
  • 31.10 14:00  
    Radunia Stężyca Mieszko Gniezno -
  • 31.10 14:00  
    WKS Gryf Wejherowo KS Polonia Środa Wielkopolska -
  • 31.10 14:00  
    Górnik Konin Jarota Jarocin -
  • 31.10 14:00  
    KS Gwardia Koszalin Bałtyk Gdynia -
  • 04.11 13:00  
    GKS Przodkowo MLKS Unia Janikowo -
  • 04.11 13:30  
    OKS Świt Skolwin (Szczecin) KS Pomorzanin Toruń -

15. kolejka

  • 07.11  
    MLKS Unia Janikowo Unia Swarzędz -
  • 07.11  
    KS Pomorzanin Toruń WKS Gryf Wejherowo -
  • 07.11  
    Toruński Klub Piłkarski Elana Górnik Konin -
  • 07.11 13:00  
    Sokół Kleczew KS Gwardia Koszalin -
  • 07.11 13:00  
    Nielba Wągrowiec KKPN Bałtyk Koszalin -
  • 07.11 13:30  
    KS Polonia Środa Wielkopolska KP Starogard Gdański -
  • 07.11 14:00  
    Jarota Jarocin Radunia Stężyca -
  • 07.11 14:00  
    Mieszko Gniezno Chemik Police -
  • 07.11 14:00  
    Flota Świnoujście Kotwica Kołobrzeg -
  • 07.11 19:30  
    Bałtyk Gdynia OKS Świt Skolwin (Szczecin) -
  • 08.11 11:00  
    MKS Pogoń Szczecin II GKS Przodkowo -

16. kolejka

  • 11.11  
    Kotwica Kołobrzeg KS Polonia Środa Wielkopolska -
  • 11.11  
    Chemik Police Jarota Jarocin -
  • 11.11  
    KKPN Bałtyk Koszalin Górnik Konin -
  • 11.11  
    WKS Gryf Wejherowo Bałtyk Gdynia -
  • 11.11  
    OKS Świt Skolwin (Szczecin) Sokół Kleczew -
  • 11.11 13:00  
    Nielba Wągrowiec Flota Świnoujście -
  • 11.11 13:00  
    GKS Przodkowo Mieszko Gniezno -
  • 11.11 13:00  
    Radunia Stężyca Toruński Klub Piłkarski Elana -
  • 11.11 13:00  
    Unia Swarzędz MKS Pogoń Szczecin II -
  • 11.11 13:00  
    KP Starogard Gdański KS Pomorzanin Toruń -
  • 11.11 13:00  
    KS Gwardia Koszalin MLKS Unia Janikowo -

17. kolejka

  • 14.11  
    KS Pomorzanin Toruń Kotwica Kołobrzeg -
  • 14.11  
    Górnik Konin Radunia Stężyca -
  • 14.11  
    Toruński Klub Piłkarski Elana Chemik Police -
  • 14.11 11:00  
    Sokół Kleczew WKS Gryf Wejherowo -
  • 14.11 12:00  
    MLKS Unia Janikowo OKS Świt Skolwin (Szczecin) -
  • 14.11 13:00  
    Mieszko Gniezno Unia Swarzędz -
  • 14.11 13:00  
    Flota Świnoujście KKPN Bałtyk Koszalin -
  • 14.11 13:00  
    KS Polonia Środa Wielkopolska Nielba Wągrowiec -
  • 14.11 14:00  
    Jarota Jarocin GKS Przodkowo -
  • 14.11 19:30  
    Bałtyk Gdynia KP Starogard Gdański -
  • 15.11 11:00  
    MKS Pogoń Szczecin II KS Gwardia Koszalin -

18. kolejka

  • 06.03  
    WKS Gryf Wejherowo MLKS Unia Janikowo -
  • 06.03  
    Nielba Wągrowiec KS Pomorzanin Toruń -
  • 06.03  
    Kotwica Kołobrzeg Bałtyk Gdynia -
  • 06.03  
    KKPN Bałtyk Koszalin Radunia Stężyca -
  • 06.03  
    OKS Świt Skolwin (Szczecin) MKS Pogoń Szczecin II -
  • 06.03  
    Chemik Police Górnik Konin -
  • 06.03 13:00  
    KS Gwardia Koszalin Mieszko Gniezno -
  • 06.03 13:00  
    Unia Swarzędz Jarota Jarocin -
  • 06.03 13:00  
    GKS Przodkowo Toruński Klub Piłkarski Elana -
  • 06.03 14:00  
    KP Starogard Gdański Sokół Kleczew -
  • 06.03 14:00  
    Flota Świnoujście KS Polonia Środa Wielkopolska -

19. kolejka

  • 13.03  
    Górnik Konin GKS Przodkowo -
  • 13.03  
    Mieszko Gniezno OKS Świt Skolwin (Szczecin) -
  • 13.03  
    Radunia Stężyca Chemik Police -
  • 13.03  
    Toruński Klub Piłkarski Elana Unia Swarzędz -
  • 13.03  
    Jarota Jarocin KS Gwardia Koszalin -
  • 13.03  
    Bałtyk Gdynia Nielba Wągrowiec -
  • 13.03  
    Sokół Kleczew Kotwica Kołobrzeg -
  • 13.03  
    KS Pomorzanin Toruń Flota Świnoujście -
  • 13.03 12:00  
    MLKS Unia Janikowo KP Starogard Gdański -
  • 13.03 15:00  
    KS Polonia Środa Wielkopolska KKPN Bałtyk Koszalin -
  • 14.03 11:00  
    MKS Pogoń Szczecin II WKS Gryf Wejherowo -

20. kolejka

  • 20.03  
    WKS Gryf Wejherowo Mieszko Gniezno -
  • 20.03  
    Nielba Wągrowiec Sokół Kleczew -
  • 20.03  
    KKPN Bałtyk Koszalin Chemik Police -
  • 20.03  
    Kotwica Kołobrzeg MLKS Unia Janikowo -
  • 20.03  
    OKS Świt Skolwin (Szczecin) Jarota Jarocin -
  • 20.03 13:00  
    Unia Swarzędz Górnik Konin -
  • 20.03 13:00  
    GKS Przodkowo Radunia Stężyca -
  • 20.03 14:00  
    Flota Świnoujście Bałtyk Gdynia -
  • 20.03 14:00  
    KS Gwardia Koszalin Toruński Klub Piłkarski Elana -
  • 20.03 15:00  
    KP Starogard Gdański MKS Pogoń Szczecin II -
  • 20.03 15:00  
    KS Polonia Środa Wielkopolska KS Pomorzanin Toruń -

21. kolejka

  • 27.03  
    KS Pomorzanin Toruń KKPN Bałtyk Koszalin -
  • 27.03  
    Toruński Klub Piłkarski Elana OKS Świt Skolwin (Szczecin) -
  • 27.03  
    Bałtyk Gdynia KS Polonia Środa Wielkopolska -
  • 27.03  
    Radunia Stężyca Unia Swarzędz -
  • 27.03  
    Jarota Jarocin WKS Gryf Wejherowo -
  • 27.03  
    Sokół Kleczew Flota Świnoujście -
  • 27.03  
    Chemik Police GKS Przodkowo -
  • 27.03  
    Mieszko Gniezno KP Starogard Gdański -
  • 27.03  
    Górnik Konin KS Gwardia Koszalin -
  • 27.03 15:00  
    MLKS Unia Janikowo Nielba Wągrowiec -
  • 28.03 11:00  
    MKS Pogoń Szczecin II Kotwica Kołobrzeg -