Polska - 3. liga

5. kolejka - 3. liga

Tabela 3. liga

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Wisła Puławy 12 33   11 0 1   33 - 14 19
2 SKS Wisła Sandomierz 12 25   7 4 1   22 - 11 11
3 MKS Sokół Sieniawa 12 24   6 6 0   24 - 8 16
4 Avia Świdnik 11 22   7 1 3   32 - 11 21
5 LKS Wólczanka Wólka Pełkińska 11 20   6 2 3   28 - 18 10
6 LKS Łagów 11 19   5 4 2   18 - 14 4
7 Stal Stalowa Wola 9 17   5 2 2   17 - 11 6
8 NKP Podhale Nowy Targ 9 17   5 2 2   14 - 9 5
9 Siarka Tarnobrzeg 11 15   4 3 4   16 - 11 5
10 CKS Chełmianka Chełm 11 15   4 3 4   14 - 16 -2
11 Wisłoka Dębica 11 14   4 2 5   11 - 14 -3
12 Orleta Radzyń Podlaski 11 14   4 2 5   11 - 20 -9
13 MKS Korona Kielce II 11 12   4 0 7   21 - 22 -1
14 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 10 12   4 0 6   16 - 13 3
15 Stal Kraśnik 12 12   3 3 6   13 - 19 -6
16 MKS Lewart Lubartów 11 11   2 5 4   15 - 16 -1
17 Podlasie Biała Podlaska 10 10   3 1 6   17 - 31 -14
18 MKS Cracovia Kraków II 11 8   2 2 7   6 - 13 -7
19 KS Wiązownica 11 8   2 2 7   12 - 25 -13
20 Jutrzenka Giebułtów 8 6   2 0 6   4 - 26 -22
21 Hetman Zamość 11 2   0 2 9   7 - 29 -22
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • awans
  • możliwy spadek
  • spadek

6. kolejka (następna)

Terminarz / Wyniki 3. liga

4. kolejka

6. kolejka

13. kolejka

  • 03.10 12:00  
    Jutrzenka Giebułtów MKS Korona Kielce II -
  • 03.10 13:00  
    KS Wiązownica MKS Cracovia Kraków II -
  • 03.10 14:00  
    Podlasie Biała Podlaska Wisłoka Dębica -
  • 03.10 15:00  
    Avia Świdnik MKS Lewart Lubartów -
  • 03.10 15:00  
    Wisła Puławy NKP Podhale Nowy Targ -
  • 03.10 15:30  
    LKS Wólczanka Wólka Pełkińska Hetman Zamość -
  • 03.10 16:30  
    KSZO Ostrowiec Świętokrzyski CKS Chełmianka Chełm -
  • 03.10 18:00  
    Stal Stalowa Wola SKS Wisła Sandomierz -
  • 04.10 15:00  
    Orleta Radzyń Podlaski Stal Kraśnik -
  • 04.10 15:00  
    MKS Sokół Sieniawa LKS Łagów -

14. kolejka

  • 10.10 12:00  
    Hetman Zamość Jutrzenka Giebułtów -
  • 10.10 15:00  
    MKS Lewart Lubartów Podlasie Biała Podlaska -
  • 10.10 15:00  
    CKS Chełmianka Chełm LKS Wólczanka Wólka Pełkińska -
  • 10.10 15:00  
    Siarka Tarnobrzeg Avia Świdnik -
  • 10.10 15:00  
    Stal Kraśnik MKS Cracovia Kraków II -
  • 10.10 15:00  
    Wisła Puławy MKS Sokół Sieniawa -
  • 10.10 15:30  
    NKP Podhale Nowy Targ MKS Korona Kielce II -
  • 10.10 15:30  
    Wisłoka Dębica KSZO Ostrowiec Świętokrzyski -
  • 11.10 14:00  
    KS Wiązownica Stal Stalowa Wola -
  • 11.10 15:00  
    LKS Łagów Orleta Radzyń Podlaski -

15. kolejka

  • 17.10  
    MKS Cracovia Kraków II LKS Łagów -
  • 17.10 11:00  
    Jutrzenka Giebułtów CKS Chełmianka Chełm -
  • 17.10 14:00  
    Podlasie Biała Podlaska Siarka Tarnobrzeg -
  • 17.10 14:00  
    LKS Wólczanka Wólka Pełkińska Wisłoka Dębica -
  • 17.10 15:00  
    Avia Świdnik SKS Wisła Sandomierz -
  • 17.10 15:00  
    KSZO Ostrowiec Świętokrzyski MKS Lewart Lubartów -
  • 17.10 15:00  
    Orleta Radzyń Podlaski Wisła Puławy -
  • 17.10 19:38  
    Stal Stalowa Wola Stal Kraśnik -
  • 18.10 12:00  
    MKS Korona Kielce II Hetman Zamość -
  • 18.10 14:00  
    MKS Sokół Sieniawa NKP Podhale Nowy Targ -

16. kolejka

  • 24.10  
    SKS Wisła Sandomierz Podlasie Biała Podlaska -
  • 24.10  
    KS Wiązownica Avia Świdnik -
  • 24.10 14:00  
    MKS Lewart Lubartów LKS Wólczanka Wólka Pełkińska -
  • 24.10 14:00  
    Siarka Tarnobrzeg KSZO Ostrowiec Świętokrzyski -
  • 24.10 15:00  
    NKP Podhale Nowy Targ Hetman Zamość -
  • 24.10 15:00  
    CKS Chełmianka Chełm MKS Korona Kielce II -
  • 24.10 15:00  
    Wisłoka Dębica Jutrzenka Giebułtów -
  • 24.10 15:00  
    Wisła Puławy MKS Cracovia Kraków II -
  • 25.10 14:00  
    MKS Sokół Sieniawa Orleta Radzyń Podlaski -
  • 25.10 14:00  
    LKS Łagów Stal Stalowa Wola -

17. kolejka

  • 31.10  
    MKS Korona Kielce II Wisłoka Dębica -
  • 31.10  
    MKS Cracovia Kraków II MKS Sokół Sieniawa -
  • 31.10  
    Stal Stalowa Wola Wisła Puławy -
  • 31.10 11:00  
    Jutrzenka Giebułtów MKS Lewart Lubartów -
  • 31.10 13:00  
    Podlasie Biała Podlaska KS Wiązownica -
  • 31.10 13:00  
    KSZO Ostrowiec Świętokrzyski SKS Wisła Sandomierz -
  • 31.10 13:00  
    Avia Świdnik Stal Kraśnik -
  • 31.10 13:00  
    LKS Wólczanka Wólka Pełkińska Siarka Tarnobrzeg -
  • 31.10 13:00  
    Hetman Zamość CKS Chełmianka Chełm -
  • 31.10 13:00  
    Orleta Radzyń Podlaski NKP Podhale Nowy Targ -

18. kolejka

  • 07.11  
    SKS Wisła Sandomierz LKS Wólczanka Wólka Pełkińska -
  • 07.11  
    KS Wiązownica KSZO Ostrowiec Świętokrzyski -
  • 07.11 13:00  
    Siarka Tarnobrzeg Jutrzenka Giebułtów -
  • 07.11 13:00  
    MKS Lewart Lubartów MKS Korona Kielce II -
  • 07.11 13:00  
    Stal Kraśnik Podlasie Biała Podlaska -
  • 07.11 13:00  
    Orleta Radzyń Podlaski MKS Cracovia Kraków II -
  • 07.11 14:00  
    NKP Podhale Nowy Targ CKS Chełmianka Chełm -
  • 08.11 13:00  
    LKS Łagów Avia Świdnik -
  • 08.11 13:00  
    MKS Sokół Sieniawa Stal Stalowa Wola -
  • 08.11 14:00  
    Wisłoka Dębica Hetman Zamość -

19. kolejka

  • 11.11  
    LKS Wólczanka Wólka Pełkińska KS Wiązownica -
  • 11.11  
    MKS Korona Kielce II Siarka Tarnobrzeg -
  • 11.11  
    MKS Cracovia Kraków II NKP Podhale Nowy Targ -
  • 11.11 12:00  
    Jutrzenka Giebułtów SKS Wisła Sandomierz -
  • 11.11 13:00  
    Avia Świdnik Wisła Puławy -
  • 11.11 13:00  
    Podlasie Biała Podlaska LKS Łagów -
  • 11.11 13:00  
    KSZO Ostrowiec Świętokrzyski Stal Kraśnik -
  • 11.11 13:00  
    CKS Chełmianka Chełm Wisłoka Dębica -
  • 11.11 13:00  
    Hetman Zamość MKS Lewart Lubartów -
  • 11.11 13:00  
    Stal Stalowa Wola Orleta Radzyń Podlaski -

20. kolejka

  • 14.11  
    SKS Wisła Sandomierz MKS Korona Kielce II -
  • 14.11  
    KS Wiązownica Jutrzenka Giebułtów -
  • 14.11  
    MKS Cracovia Kraków II Stal Stalowa Wola -
  • 14.11 13:00  
    Siarka Tarnobrzeg Hetman Zamość -
  • 14.11 13:00  
    Stal Kraśnik LKS Wólczanka Wólka Pełkińska -
  • 14.11 13:30  
    NKP Podhale Nowy Targ Wisłoka Dębica -
  • 15.11 13:00  
    MKS Lewart Lubartów CKS Chełmianka Chełm -
  • 15.11 13:00  
    MKS Sokół Sieniawa Avia Świdnik -
  • 15.11 13:00  
    LKS Łagów KSZO Ostrowiec Świętokrzyski -
  • 15.11 14:00  
    Wisła Puławy Podlasie Biała Podlaska -

21. kolejka

  • 21.11  
    MKS Korona Kielce II KS Wiązownica -
  • 21.11  
    Stal Stalowa Wola NKP Podhale Nowy Targ -
  • 21.11 12:00  
    Podlasie Biała Podlaska MKS Sokół Sieniawa -
  • 21.11 12:00  
    Jutrzenka Giebułtów Stal Kraśnik -
  • 21.11 12:00  
    Hetman Zamość SKS Wisła Sandomierz -
  • 21.11 13:00  
    KSZO Ostrowiec Świętokrzyski Wisła Puławy -
  • 21.11 13:00  
    Avia Świdnik Orleta Radzyń Podlaski -
  • 21.11 13:00  
    LKS Wólczanka Wólka Pełkińska LKS Łagów -
  • 21.11 13:00  
    CKS Chełmianka Chełm Siarka Tarnobrzeg -
  • 22.11 13:30  
    Wisłoka Dębica MKS Lewart Lubartów -