Polska - 3. liga

16. kolejka - 3. liga

  • 10.11
  • 10.11
  • 10.11
  • 10.11
  • 10.11
  • 10.11
  • 10.11
  • 10.11
  • 10.11

Tabela 3. liga

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Hutnik Kraków 4 9   3 0 1   6 - 3 3
2 Motor Lublin 6 9   2 3 1   8 - 7 1
3 Avia Świdnik 6 9   3 0 3   7 - 9 -2
4 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 5 9   2 3 0   11 - 5 6
5 Stal Rzeszów 5 8   2 2 1   10 - 6 4
6 CHKS Chełmianka Chełm 5 7   2 1 2   8 - 7 1
7 NKP Podhale Nowy Targ 6 7   1 4 1   10 - 10 0
8 Wisła Puławy 4 7   2 1 1   7 - 5 2
9 LKS Wólczanka Wólka Pełkińska 6 6   1 3 2   4 - 5 -1
10 Podlasie Biała Podlaska 5 4   1 1 3   6 - 9 -3
11 LKS Wiślanie Jaśkowice 6 4   1 1 4   5 - 10 -5
12 Stal Kraśnik 4 3   1 0 3   5 - 10 -5
13 SKS Wisła Sandomierz 5 3   1 0 4   6 - 11 -5
14 Orleta Radzyń Podlaski 5 3   0 3 2   4 - 11 -7
15 MKS Czarni Połaniec 4 1   0 1 3   2 - 9 -7
16 KS Soła Oświęcim 5 1   0 1 4   4 - 15 -11
17 Spartakus Daleszyce 5 1   0 1 4   2 - 14 -12
18 MKS Sokół Sieniawa 4 0   0 0 4   3 - 9 -6
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

17. kolejka (następna)

  • 17.11
  • 17.11
  • 17.11
  • 17.11
  • 17.11
  • 17.11
  • 17.11
  • 17.11
  • 17.11

Terminarz / Wyniki 3. liga

11. kolejka

  • 06.10 13:00  
    LKS Wiślanie Jaśkowice Podlasie Biała Podlaska -
  • 06.10 15:00  
    Stal Rzeszów MKS Sokół Sieniawa -
  • 06.10 15:00  
    NKP Podhale Nowy Targ MKS Czarni Połaniec -
  • 06.10 15:00  
    LKS Wólczanka Wólka Pełkińska Wisła Puławy -
  • 06.10 15:00  
    Orleta Radzyń Podlaski Spartakus Daleszyce -
  • 06.10 18:00  
    Motor Lublin SKS Wisła Sandomierz -
  • 06.10 19:29  
    KSZO Ostrowiec Świętokrzyski Stal Kraśnik -
  • 07.10 13:00  
    Avia Świdnik KS Soła Oświęcim -
  • 07.10 15:30  
    CHKS Chełmianka Chełm Hutnik Kraków -

12. kolejka

  • 13.10 12:00  
    Podlasie Biała Podlaska Orleta Radzyń Podlaski -
  • 13.10 15:00  
    Spartakus Daleszyce Avia Świdnik -
  • 13.10 15:00  
    MKS Czarni Połaniec LKS Wólczanka Wólka Pełkińska -
  • 13.10 15:00  
    Hutnik Kraków NKP Podhale Nowy Targ -
  • 13.10 17:00  
    Motor Lublin KSZO Ostrowiec Świętokrzyski -
  • 14.10 15:00  
    SKS Wisła Sandomierz KS Soła Oświęcim -
  • 14.10 15:00  
    Wisła Puławy LKS Wiślanie Jaśkowice -
  • 14.10 15:00  
    MKS Sokół Sieniawa CHKS Chełmianka Chełm -
  • 14.10 15:00  
    Stal Kraśnik Stal Rzeszów -

13. kolejka

  • 20.10 14:00  
    NKP Podhale Nowy Targ MKS Sokół Sieniawa -
  • 20.10 14:00  
    Orleta Radzyń Podlaski Wisła Puławy -
  • 20.10 15:00  
    Stal Rzeszów Motor Lublin -
  • 20.10 15:00  
    CHKS Chełmianka Chełm Stal Kraśnik -
  • 20.10 15:00  
    LKS Wólczanka Wólka Pełkińska Hutnik Kraków -
  • 20.10 15:00  
    LKS Wiślanie Jaśkowice MKS Czarni Połaniec -
  • 20.10 15:00  
    KS Soła Oświęcim Spartakus Daleszyce -
  • 20.10 15:30  
    KSZO Ostrowiec Świętokrzyski SKS Wisła Sandomierz -
  • 20.10 19:29  
    Avia Świdnik Podlasie Biała Podlaska -

14. kolejka

  • 27.10  
    SKS Wisła Sandomierz Spartakus Daleszyce -
  • 27.10  
    Podlasie Biała Podlaska KS Soła Oświęcim -
  • 27.10  
    Wisła Puławy Avia Świdnik -
  • 27.10  
    MKS Czarni Połaniec Orleta Radzyń Podlaski -
  • 27.10  
    Hutnik Kraków LKS Wiślanie Jaśkowice -
  • 27.10  
    MKS Sokół Sieniawa LKS Wólczanka Wólka Pełkińska -
  • 27.10  
    Stal Kraśnik NKP Podhale Nowy Targ -
  • 27.10  
    Motor Lublin CHKS Chełmianka Chełm -
  • 27.10  
    KSZO Ostrowiec Świętokrzyski Stal Rzeszów -

15. kolejka

  • 03.11  
    Stal Rzeszów SKS Wisła Sandomierz -
  • 03.11  
    CHKS Chełmianka Chełm KSZO Ostrowiec Świętokrzyski -
  • 03.11  
    NKP Podhale Nowy Targ Motor Lublin -
  • 03.11  
    LKS Wólczanka Wólka Pełkińska Stal Kraśnik -
  • 03.11  
    LKS Wiślanie Jaśkowice MKS Sokół Sieniawa -
  • 03.11  
    Orleta Radzyń Podlaski Hutnik Kraków -
  • 03.11  
    Avia Świdnik MKS Czarni Połaniec -
  • 03.11  
    KS Soła Oświęcim Wisła Puławy -
  • 03.11  
    Spartakus Daleszyce Podlasie Biała Podlaska -

16. kolejka

  • 10.11  
    SKS Wisła Sandomierz Podlasie Biała Podlaska -
  • 10.11  
    Wisła Puławy Spartakus Daleszyce -
  • 10.11  
    MKS Czarni Połaniec KS Soła Oświęcim -
  • 10.11  
    Hutnik Kraków Avia Świdnik -
  • 10.11  
    MKS Sokół Sieniawa Orleta Radzyń Podlaski -
  • 10.11  
    Stal Kraśnik LKS Wiślanie Jaśkowice -
  • 10.11  
    Motor Lublin LKS Wólczanka Wólka Pełkińska -
  • 10.11  
    KSZO Ostrowiec Świętokrzyski NKP Podhale Nowy Targ -
  • 10.11  
    Stal Rzeszów CHKS Chełmianka Chełm -

17. kolejka

  • 17.11  
    CHKS Chełmianka Chełm SKS Wisła Sandomierz -
  • 17.11  
    NKP Podhale Nowy Targ Stal Rzeszów -
  • 17.11  
    LKS Wólczanka Wólka Pełkińska KSZO Ostrowiec Świętokrzyski -
  • 17.11  
    LKS Wiślanie Jaśkowice Motor Lublin -
  • 17.11  
    Orleta Radzyń Podlaski Stal Kraśnik -
  • 17.11  
    Avia Świdnik MKS Sokół Sieniawa -
  • 17.11  
    KS Soła Oświęcim Hutnik Kraków -
  • 17.11  
    Spartakus Daleszyce MKS Czarni Połaniec -
  • 17.11  
    Podlasie Biała Podlaska Wisła Puławy -