Włochy - Serie B

19. kolejka - Serie B

Tabela Serie B

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Empoli FC 19 38   10 8 1   36 - 16 20
2 SS Monza 1912 19 34   9 7 3   28 - 14 14
3 US Salernitana 1919 19 34   10 4 5   24 - 23 1
4 AS Cittadella 19 33   10 3 6   31 - 17 14
5 SPAL 2013 19 33   9 6 4   26 - 17 9
6 AC Chievo Werona 19 32   8 8 3   25 - 16 9
7 US Lecce 19 30   7 9 3   34 - 24 10
8 Pordenone Calcio 19 28   6 10 3   22 - 15 7
9 Venezia FC 19 28   7 7 5   22 - 18 4
10 Frosinone Calcio 18 27   7 6 5   18 - 17 1
11 AC Pisa 1909 18 23   5 8 5   25 - 31 -6
12 LR Vicenza Virtus 19 21   4 9 6   25 - 27 -2
13 Brescia Calcio 19 21   5 6 8   26 - 30 -4
14 US Cremonese 19 19   4 7 8   18 - 24 -6
15 Urbs Sportiva Reggina 1914 19 18   4 6 9   17 - 26 -9
16 Reggio Audace FC 19 18   5 3 11   17 - 32 -15
17 Cosenza Calcio 19 17   2 11 6   13 - 16 -3
18 ACD Virtus Entella 19 17   4 5 10   17 - 32 -15
19 Delfino Pescara 1936 19 16   4 4 11   15 - 32 -17
20 Ascoli Picchio FC 1898 19 14   3 5 11   15 - 27 -12
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • awans
  • baraże o awans
  • baraże o utrzymanie
  • spadek

20. kolejka (następna)

  • 29.01 21:00
  • 30.01 14:00
  • 30.01 14:00
  • 30.01 14:00
  • 30.01 14:00
  • 30.01 16:00
  • 31.01 15:00
  • 31.01 16:00
  • 31.01 21:00
  • 01.02 21:00

Strzelcy Serie B

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Francesco Forte(Venezia FC) 10 0
Massimo Coda(US Lecce) 10 0
Leonardo Mancuso(Empoli FC) 10 1

Kartkowicze Serie B

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Simone Romagnoli(Empoli FC) 2 3 5
Giuseppe Bellusci(SS Monza 1912) 1 8 9
Francesco Di Tacchio(US Salernitana 1919) 1 7 8

Terminarz / Wyniki Serie B

20. kolejka

  • 29.01 21:00  
    LR Vicenza Virtus Venezia FC -
  • 30.01 14:00  
    ACD Virtus Entella Cosenza Calcio -
  • 30.01 14:00  
    Ascoli Picchio FC 1898 Brescia Calcio -
  • 30.01 14:00  
    Empoli FC Frosinone Calcio -
  • 30.01 14:00  
    Pordenone Calcio US Lecce -
  • 30.01 16:00  
    AC Pisa 1909 Reggio Audace FC -
  • 31.01 15:00  
    AC Chievo Werona Delfino Pescara 1936 -
  • 31.01 16:00  
    SPAL 2013 SS Monza 1912 -
  • 31.01 21:00  
    AS Cittadella US Cremonese -
  • 01.02 21:00  
    Urbs Sportiva Reggina 1914 US Salernitana 1919 -

21. kolejka

  • 05.02 21:00  
    US Lecce Ascoli Picchio FC 1898 -
  • 06.02 14:00  
    US Salernitana 1919 AC Chievo Werona -
  • 06.02 14:00  
    Frosinone Calcio Venezia FC -
  • 06.02 14:00  
    Delfino Pescara 1936 Urbs Sportiva Reggina 1914 -
  • 06.02 14:00  
    Cosenza Calcio SPAL 2013 -
  • 06.02 14:00  
    US Cremonese AC Pisa 1909 -
  • 06.02 14:00  
    Brescia Calcio AS Cittadella -
  • 06.02 16:00  
    SS Monza 1912 Empoli FC -
  • 06.02 18:00  
    Pordenone Calcio LR Vicenza Virtus -
  • 07.02 21:00  
    Reggio Audace FC ACD Virtus Entella -

22. kolejka

  • 09.02 19:00  
    LR Vicenza Virtus SS Monza 1912 -
  • 09.02 19:00  
    SPAL 2013 Pordenone Calcio -
  • 09.02 19:00  
    AC Pisa 1909 US Salernitana 1919 -
  • 09.02 19:00  
    US Lecce Brescia Calcio -
  • 09.02 19:00  
    AS Cittadella Cosenza Calcio -
  • 09.02 19:00  
    Empoli FC Delfino Pescara 1936 -
  • 09.02 19:00  
    Venezia FC US Cremonese -
  • 09.02 21:00  
    Ascoli Picchio FC 1898 Frosinone Calcio -
  • 10.02 19:00  
    Urbs Sportiva Reggina 1914 ACD Virtus Entella -
  • 10.02 21:00  
    AC Chievo Werona Reggio Audace FC -

23. kolejka

  • 12.02 21:00  
    SS Monza 1912 AC Pisa 1909 -
  • 13.02 14:00  
    Delfino Pescara 1936 Venezia FC -
  • 13.02 14:00  
    US Salernitana 1919 LR Vicenza Virtus -
  • 13.02 14:00  
    US Cremonese US Lecce -
  • 13.02 14:00  
    Pordenone Calcio AS Cittadella -
  • 13.02 16:00  
    SPAL 2013 Empoli FC -
  • 14.02 15:00  
    ACD Virtus Entella Frosinone Calcio -
  • 14.02 17:00  
    Reggio Audace FC Ascoli Picchio FC 1898 -
  • 14.02 21:00  
    Brescia Calcio AC Chievo Werona -
  • 15.02 21:00  
    Cosenza Calcio Urbs Sportiva Reggina 1914 -

24. kolejka

  • 20.02  
    LR Vicenza Virtus SPAL 2013 -
  • 20.02  
    AS Cittadella Reggio Audace FC -
  • 20.02  
    Ascoli Picchio FC 1898 US Salernitana 1919 -
  • 20.02  
    Venezia FC ACD Virtus Entella -
  • 20.02  
    Urbs Sportiva Reggina 1914 Pordenone Calcio -
  • 20.02  
    Frosinone Calcio Delfino Pescara 1936 -
  • 20.02  
    Brescia Calcio US Cremonese -
  • 20.02  
    AC Pisa 1909 Empoli FC -
  • 20.02  
    AC Chievo Werona SS Monza 1912 -
  • 20.02  
    US Lecce Cosenza Calcio -

25. kolejka

  • 27.02  
    Pordenone Calcio Ascoli Picchio FC 1898 -
  • 27.02  
    Empoli FC Venezia FC -
  • 27.02  
    AC Pisa 1909 LR Vicenza Virtus -
  • 27.02  
    Cosenza Calcio AC Chievo Werona -
  • 27.02  
    ACD Virtus Entella Brescia Calcio -
  • 27.02  
    Delfino Pescara 1936 US Lecce -
  • 27.02  
    SPAL 2013 Urbs Sportiva Reggina 1914 -
  • 27.02  
    Reggio Audace FC US Salernitana 1919 -
  • 27.02  
    US Cremonese Frosinone Calcio -
  • 27.02  
    SS Monza 1912 AS Cittadella -

26. kolejka

  • 02.03  
    LR Vicenza Virtus US Cremonese -
  • 02.03  
    Brescia Calcio Cosenza Calcio -
  • 02.03  
    Urbs Sportiva Reggina 1914 Empoli FC -
  • 02.03  
    Frosinone Calcio SS Monza 1912 -
  • 02.03  
    AC Chievo Werona Pordenone Calcio -
  • 02.03  
    Ascoli Picchio FC 1898 AC Pisa 1909 -
  • 02.03  
    US Salernitana 1919 SPAL 2013 -
  • 02.03  
    US Lecce ACD Virtus Entella -
  • 02.03  
    AS Cittadella Delfino Pescara 1936 -
  • 02.03  
    Venezia FC Reggio Audace FC -

27. kolejka

  • 06.03  
    AC Chievo Werona LR Vicenza Virtus -
  • 06.03  
    Reggio Audace FC US Lecce -
  • 06.03  
    Cosenza Calcio Frosinone Calcio -
  • 06.03  
    Empoli FC AS Cittadella -
  • 06.03  
    Venezia FC Brescia Calcio -
  • 06.03  
    ACD Virtus Entella Ascoli Picchio FC 1898 -
  • 06.03  
    SS Monza 1912 Pordenone Calcio -
  • 06.03  
    Delfino Pescara 1936 SPAL 2013 -
  • 06.03  
    AC Pisa 1909 Urbs Sportiva Reggina 1914 -
  • 06.03  
    US Cremonese US Salernitana 1919 -

28. kolejka

  • 13.03  
    SPAL 2013 ACD Virtus Entella -
  • 13.03  
    Ascoli Picchio FC 1898 Venezia FC -
  • 13.03  
    US Cremonese Reggio Audace FC -
  • 13.03  
    AS Cittadella AC Pisa 1909 -
  • 13.03  
    Pordenone Calcio Delfino Pescara 1936 -
  • 13.03  
    Urbs Sportiva Reggina 1914 SS Monza 1912 -
  • 13.03  
    US Salernitana 1919 Cosenza Calcio -
  • 13.03  
    LR Vicenza Virtus Empoli FC -
  • 13.03  
    Frosinone Calcio Brescia Calcio -
  • 13.03  
    US Lecce AC Chievo Werona -

29. kolejka

  • 16.03  
    Cosenza Calcio LR Vicenza Virtus -
  • 16.03  
    Delfino Pescara 1936 Ascoli Picchio FC 1898 -
  • 16.03  
    ACD Virtus Entella US Cremonese -
  • 16.03  
    AC Chievo Werona Frosinone Calcio -
  • 16.03  
    SS Monza 1912 Reggio Audace FC -
  • 16.03  
    Brescia Calcio Urbs Sportiva Reggina 1914 -
  • 16.03  
    Empoli FC Pordenone Calcio -
  • 16.03  
    AC Pisa 1909 SPAL 2013 -
  • 16.03  
    Venezia FC US Lecce -
  • 16.03  
    AS Cittadella US Salernitana 1919 -

30. kolejka

  • 20.03  
    LR Vicenza Virtus Delfino Pescara 1936 -
  • 20.03  
    Frosinone Calcio US Lecce -
  • 20.03  
    Ascoli Picchio FC 1898 US Cremonese -
  • 20.03  
    US Salernitana 1919 Brescia Calcio -
  • 20.03  
    Reggio Audace FC Cosenza Calcio -
  • 20.03  
    SPAL 2013 AS Cittadella -
  • 20.03  
    Urbs Sportiva Reggina 1914 AC Chievo Werona -
  • 20.03  
    Pordenone Calcio AC Pisa 1909 -
  • 20.03  
    SS Monza 1912 Venezia FC -
  • 20.03  
    Empoli FC ACD Virtus Entella -

31. kolejka

  • 01.04  
    AC Chievo Werona SPAL 2013 -
  • 01.04  
    Delfino Pescara 1936 AC Pisa 1909 -
  • 01.04  
    US Lecce US Salernitana 1919 -
  • 01.04  
    Brescia Calcio Pordenone Calcio -
  • 01.04  
    Venezia FC Urbs Sportiva Reggina 1914 -
  • 01.04  
    Frosinone Calcio Reggio Audace FC -
  • 01.04  
    ACD Virtus Entella SS Monza 1912 -
  • 01.04  
    US Cremonese Empoli FC -
  • 01.04  
    LR Vicenza Virtus AS Cittadella -
  • 01.04  
    Cosenza Calcio Ascoli Picchio FC 1898 -

32. kolejka

  • 05.04  
    Pordenone Calcio ACD Virtus Entella -
  • 05.04  
    SS Monza 1912 Delfino Pescara 1936 -
  • 05.04  
    SPAL 2013 Venezia FC -
  • 05.04  
    AC Pisa 1909 US Lecce -
  • 05.04  
    Cosenza Calcio US Cremonese -
  • 05.04  
    AS Cittadella Urbs Sportiva Reggina 1914 -
  • 05.04  
    Ascoli Picchio FC 1898 LR Vicenza Virtus -
  • 05.04  
    US Salernitana 1919 Frosinone Calcio -
  • 05.04  
    Empoli FC AC Chievo Werona -
  • 05.04  
    Reggio Audace FC Brescia Calcio -

33. kolejka

  • 10.04  
    US Lecce SPAL 2013 -
  • 10.04  
    ACD Virtus Entella US Salernitana 1919 -
  • 10.04  
    AC Chievo Werona AC Pisa 1909 -
  • 10.04  
    US Cremonese Pordenone Calcio -
  • 10.04  
    Brescia Calcio Delfino Pescara 1936 -
  • 10.04  
    Reggio Audace FC Empoli FC -
  • 10.04  
    Ascoli Picchio FC 1898 SS Monza 1912 -
  • 10.04  
    Frosinone Calcio AS Cittadella -
  • 10.04  
    Venezia FC Cosenza Calcio -
  • 10.04  
    Urbs Sportiva Reggina 1914 LR Vicenza Virtus -

34. kolejka

  • 17.04  
    Delfino Pescara 1936 ACD Virtus Entella -
  • 17.04  
    US Salernitana 1919 Venezia FC -
  • 17.04  
    AC Pisa 1909 Cosenza Calcio -
  • 17.04  
    SS Monza 1912 US Cremonese -
  • 17.04  
    LR Vicenza Virtus US Lecce -
  • 17.04  
    Pordenone Calcio Frosinone Calcio -
  • 17.04  
    Urbs Sportiva Reggina 1914 Reggio Audace FC -
  • 17.04  
    AS Cittadella AC Chievo Werona -
  • 17.04  
    SPAL 2013 Ascoli Picchio FC 1898 -
  • 17.04  
    Empoli FC Brescia Calcio -

35. kolejka

  • 20.04  
    US Cremonese Urbs Sportiva Reggina 1914 -
  • 20.04  
    Reggio Audace FC Pordenone Calcio -
  • 20.04  
    Frosinone Calcio AC Pisa 1909 -
  • 20.04  
    Cosenza Calcio Delfino Pescara 1936 -
  • 20.04  
    ACD Virtus Entella LR Vicenza Virtus -
  • 20.04  
    US Lecce AS Cittadella -
  • 20.04  
    Ascoli Picchio FC 1898 Empoli FC -
  • 20.04  
    Brescia Calcio SPAL 2013 -
  • 20.04  
    US Salernitana 1919 SS Monza 1912 -
  • 20.04  
    Venezia FC AC Chievo Werona -

36. kolejka

  • 24.04  
    Urbs Sportiva Reggina 1914 Ascoli Picchio FC 1898 -
  • 24.04  
    AS Cittadella ACD Virtus Entella -
  • 24.04  
    Pordenone Calcio US Salernitana 1919 -
  • 24.04  
    AC Pisa 1909 Venezia FC -
  • 24.04  
    Delfino Pescara 1936 Reggio Audace FC -
  • 24.04  
    SS Monza 1912 US Lecce -
  • 24.04  
    AC Chievo Werona US Cremonese -
  • 24.04  
    LR Vicenza Virtus Brescia Calcio -
  • 24.04  
    SPAL 2013 Frosinone Calcio -
  • 24.04  
    Empoli FC Cosenza Calcio -

37. kolejka

  • 01.05  
    US Cremonese Delfino Pescara 1936 -
  • 01.05  
    US Lecce Urbs Sportiva Reggina 1914 -
  • 01.05  
    Venezia FC Pordenone Calcio -
  • 01.05  
    Brescia Calcio AC Pisa 1909 -
  • 01.05  
    Frosinone Calcio LR Vicenza Virtus -
  • 01.05  
    US Salernitana 1919 Empoli FC -
  • 01.05  
    Ascoli Picchio FC 1898 AS Cittadella -
  • 01.05  
    Reggio Audace FC SPAL 2013 -
  • 01.05  
    ACD Virtus Entella AC Chievo Werona -
  • 01.05  
    Cosenza Calcio SS Monza 1912 -

38. kolejka

  • 07.05  
    AC Chievo Werona Ascoli Picchio FC 1898 -
  • 07.05  
    Empoli FC US Lecce -
  • 07.05  
    AC Pisa 1909 ACD Virtus Entella -
  • 07.05  
    SPAL 2013 US Cremonese -
  • 07.05  
    Urbs Sportiva Reggina 1914 Frosinone Calcio -
  • 07.05  
    Delfino Pescara 1936 US Salernitana 1919 -
  • 07.05  
    LR Vicenza Virtus Reggio Audace FC -
  • 07.05  
    AS Cittadella Venezia FC -
  • 07.05  
    Pordenone Calcio Cosenza Calcio -
  • 07.05  
    SS Monza 1912 Brescia Calcio -