Włochy - Serie B

3. kolejka - Serie B

Tabela Serie B

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 AS Cittadella 3 7   2 1 0   6 - 1 5
2 US Salernitana 1919 3 7   2 1 0   7 - 3 4
3 Empoli FC 3 7   2 1 0   4 - 1 3
4 Frosinone Calcio 3 6   2 0 1   3 - 2 1
5 Urbs Sportiva Reggina 1914 3 5   1 2 0   5 - 3 2
6 Reggio Audace FC 3 4   1 1 1   4 - 3 1
7 Brescia Calcio 3 4   1 1 1   4 - 4 0
8 AC Chievo Werona 3 4   1 1 1   2 - 2 0
9 US Lecce 3 4   1 1 1   2 - 3 -1
10 Venezia FC 3 4   1 1 1   1 - 2 -1
11 Pordenone Calcio 3 3   0 3 0   4 - 4 0
12 SPAL 2013 3 3   0 3 0   4 - 4 0
13 Cosenza Calcio 3 3   0 3 0   2 - 2 0
14 SS Monza 1912 2 2   0 2 0   0 - 0 0
15 US Cremonese 3 2   0 2 1   1 - 3 -2
16 ACD Virtus Entella 3 2   0 2 1   1 - 3 -2
17 AC Pisa 1909 3 2   0 2 1   4 - 7 -3
18 LR Vicenza Virtus 2 1   0 1 1   1 - 2 -1
19 Delfino Pescara 1936 3 1   0 1 2   2 - 5 -3
20 Ascoli Picchio FC 1898 3 1   0 1 2   1 - 4 -3
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • awans
  • baraże o awans
  • baraże o utrzymanie
  • spadek

4. kolejka (następna)

  • 20.10 21:00
  • 20.10 21:00
  • 20.10 21:00
  • 20.10 21:00
  • 20.10 21:00
  • 20.10 21:00
  • 20.10 21:00
  • 20.10 21:00
  • 20.10 21:00
  • 21.10 19:00

Strzelcy Serie B

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Gennaro Tutino(US Salernitana 1919) 3 0
Davide Djily Diaw(Pordenone Calcio) 3 1
Emanuele Ndoj(Brescia Calcio) 2 0

Kartkowicze Serie B

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Lorenzo Dickmann(SPAL 2013) 1 1 2
Joel Obi(AC Chievo Werona) 1 1 2
Marco Crimi(ACD Virtus Entella) 1 1 2

Terminarz / Wyniki Serie B

4. kolejka

  • 20.10 21:00  
    LR Vicenza Virtus US Salernitana 1919 -
  • 20.10 21:00  
    Ascoli Picchio FC 1898 Reggio Audace FC -
  • 20.10 21:00  
    Empoli FC SPAL 2013 -
  • 20.10 21:00  
    AS Cittadella Pordenone Calcio -
  • 20.10 21:00  
    AC Chievo Werona Brescia Calcio -
  • 20.10 21:00  
    Frosinone Calcio ACD Virtus Entella -
  • 20.10 21:00  
    Venezia FC Delfino Pescara 1936 -
  • 20.10 21:00  
    AC Pisa 1909 SS Monza 1912 -
  • 20.10 21:00  
    Urbs Sportiva Reggina 1914 Cosenza Calcio -
  • 21.10 19:00  
    US Lecce US Cremonese -

5. kolejka

  • 23.10 21:00  
    Empoli FC AC Pisa 1909 -
  • 24.10 14:00  
    Pordenone Calcio Urbs Sportiva Reggina 1914 -
  • 24.10 14:00  
    SPAL 2013 LR Vicenza Virtus -
  • 24.10 14:00  
    US Salernitana 1919 Ascoli Picchio FC 1898 -
  • 24.10 14:00  
    ACD Virtus Entella Venezia FC -
  • 24.10 14:00  
    SS Monza 1912 AC Chievo Werona -
  • 24.10 14:00  
    Reggio Audace FC AS Cittadella -
  • 24.10 16:00  
    Delfino Pescara 1936 Frosinone Calcio -
  • 25.10 15:00  
    Cosenza Calcio US Lecce -
  • 25.10 21:00  
    US Cremonese Brescia Calcio -

6. kolejka

  • 31.10 14:00  
    AS Cittadella SS Monza 1912 -
  • 31.10 16:00  
    US Salernitana 1919 Reggio Audace FC -
  • 31.10 16:00  
    Venezia FC Empoli FC -
  • 31.10 16:00  
    LR Vicenza Virtus AC Pisa 1909 -
  • 31.10 16:00  
    AC Chievo Werona Cosenza Calcio -
  • 31.10 16:00  
    Brescia Calcio ACD Virtus Entella -
  • 31.10 16:00  
    Ascoli Picchio FC 1898 Pordenone Calcio -
  • 01.11 15:00  
    Urbs Sportiva Reggina 1914 SPAL 2013 -
  • 01.11 21:00  
    Frosinone Calcio US Cremonese -
  • 02.11 21:00  
    US Lecce Delfino Pescara 1936 -

7. kolejka

  • 06.11 21:00  
    SPAL 2013 US Salernitana 1919 -
  • 07.11 14:00  
    SS Monza 1912 Frosinone Calcio -
  • 07.11 14:00  
    Cosenza Calcio Brescia Calcio -
  • 07.11 14:00  
    US Cremonese LR Vicenza Virtus -
  • 07.11 14:00  
    Pordenone Calcio AC Chievo Werona -
  • 07.11 14:00  
    AC Pisa 1909 Ascoli Picchio FC 1898 -
  • 07.11 16:00  
    Empoli FC Urbs Sportiva Reggina 1914 -
  • 08.11 15:00  
    Delfino Pescara 1936 AS Cittadella -
  • 08.11 17:00  
    Reggio Audace FC Venezia FC -
  • 08.11 21:00  
    ACD Virtus Entella US Lecce -

8. kolejka

  • 21.11  
    US Salernitana 1919 US Cremonese -
  • 21.11  
    Urbs Sportiva Reggina 1914 AC Pisa 1909 -
  • 21.11  
    SPAL 2013 Delfino Pescara 1936 -
  • 21.11  
    Pordenone Calcio SS Monza 1912 -
  • 21.11  
    US Lecce Reggio Audace FC -
  • 21.11  
    LR Vicenza Virtus AC Chievo Werona -
  • 21.11  
    Frosinone Calcio Cosenza Calcio -
  • 21.11  
    AS Cittadella Empoli FC -
  • 21.11  
    Brescia Calcio Venezia FC -
  • 21.11  
    Ascoli Picchio FC 1898 ACD Virtus Entella -

9. kolejka

  • 28.11  
    SS Monza 1912 Urbs Sportiva Reggina 1914 -
  • 28.11  
    Delfino Pescara 1936 Pordenone Calcio -
  • 28.11  
    Empoli FC LR Vicenza Virtus -
  • 28.11  
    Cosenza Calcio US Salernitana 1919 -
  • 28.11  
    Brescia Calcio Frosinone Calcio -
  • 28.11  
    AC Chievo Werona US Lecce -
  • 28.11  
    Reggio Audace FC US Cremonese -
  • 28.11  
    ACD Virtus Entella SPAL 2013 -
  • 28.11  
    Venezia FC Ascoli Picchio FC 1898 -
  • 28.11  
    AC Pisa 1909 AS Cittadella -

10. kolejka

  • 05.12  
    SPAL 2013 AC Pisa 1909 -
  • 05.12  
    US Salernitana 1919 AS Cittadella -
  • 05.12  
    Urbs Sportiva Reggina 1914 Brescia Calcio -
  • 05.12  
    Reggio Audace FC SS Monza 1912 -
  • 05.12  
    Pordenone Calcio Empoli FC -
  • 05.12  
    US Lecce Venezia FC -
  • 05.12  
    Frosinone Calcio AC Chievo Werona -
  • 05.12  
    US Cremonese ACD Virtus Entella -
  • 05.12  
    Ascoli Picchio FC 1898 Delfino Pescara 1936 -
  • 05.12  
    LR Vicenza Virtus Cosenza Calcio -

11. kolejka

  • 12.12  
    US Cremonese Ascoli Picchio FC 1898 -
  • 12.12  
    AC Chievo Werona Urbs Sportiva Reggina 1914 -
  • 12.12  
    Cosenza Calcio Reggio Audace FC -
  • 12.12  
    AS Cittadella SPAL 2013 -
  • 12.12  
    US Lecce Frosinone Calcio -
  • 12.12  
    Brescia Calcio US Salernitana 1919 -
  • 12.12  
    Delfino Pescara 1936 LR Vicenza Virtus -
  • 12.12  
    AC Pisa 1909 Pordenone Calcio -
  • 12.12  
    Venezia FC SS Monza 1912 -
  • 12.12  
    ACD Virtus Entella Empoli FC -

12. kolejka

  • 15.12  
    Urbs Sportiva Reggina 1914 Venezia FC -
  • 15.12  
    Empoli FC US Cremonese -
  • 15.12  
    Ascoli Picchio FC 1898 Cosenza Calcio -
  • 15.12  
    AC Pisa 1909 Delfino Pescara 1936 -
  • 15.12  
    AS Cittadella LR Vicenza Virtus -
  • 15.12  
    SS Monza 1912 ACD Virtus Entella -
  • 15.12  
    Reggio Audace FC Frosinone Calcio -
  • 15.12  
    SPAL 2013 AC Chievo Werona -
  • 15.12  
    US Salernitana 1919 US Lecce -
  • 15.12  
    Pordenone Calcio Brescia Calcio -

13. kolejka

  • 19.12  
    Frosinone Calcio US Salernitana 1919 -
  • 19.12  
    US Cremonese Cosenza Calcio -
  • 19.12  
    AC Chievo Werona Empoli FC -
  • 19.12  
    Brescia Calcio Reggio Audace FC -
  • 19.12  
    ACD Virtus Entella Pordenone Calcio -
  • 19.12  
    LR Vicenza Virtus Ascoli Picchio FC 1898 -
  • 19.12  
    Urbs Sportiva Reggina 1914 AS Cittadella -
  • 19.12  
    Venezia FC SPAL 2013 -
  • 19.12  
    Delfino Pescara 1936 SS Monza 1912 -
  • 19.12  
    US Lecce AC Pisa 1909 -

14. kolejka

  • 22.12  
    US Salernitana 1919 ACD Virtus Entella -
  • 22.12  
    Pordenone Calcio US Cremonese -
  • 22.12  
    AC Pisa 1909 AC Chievo Werona -
  • 22.12  
    SPAL 2013 US Lecce -
  • 22.12  
    Empoli FC Reggio Audace FC -
  • 22.12  
    LR Vicenza Virtus Urbs Sportiva Reggina 1914 -
  • 22.12  
    Delfino Pescara 1936 Brescia Calcio -
  • 22.12  
    SS Monza 1912 Ascoli Picchio FC 1898 -
  • 22.12  
    Cosenza Calcio Venezia FC -
  • 22.12  
    AS Cittadella Frosinone Calcio -

15. kolejka

  • 27.12  
    Venezia FC US Salernitana 1919 -
  • 27.12  
    Ascoli Picchio FC 1898 SPAL 2013 -
  • 27.12  
    US Cremonese SS Monza 1912 -
  • 27.12  
    ACD Virtus Entella Delfino Pescara 1936 -
  • 27.12  
    Cosenza Calcio AC Pisa 1909 -
  • 27.12  
    Frosinone Calcio Pordenone Calcio -
  • 27.12  
    AC Chievo Werona AS Cittadella -
  • 27.12  
    Brescia Calcio Empoli FC -
  • 27.12  
    US Lecce LR Vicenza Virtus -
  • 27.12  
    Reggio Audace FC Urbs Sportiva Reggina 1914 -

16. kolejka

  • 30.12  
    Urbs Sportiva Reggina 1914 US Cremonese -
  • 30.12  
    SPAL 2013 Brescia Calcio -
  • 30.12  
    Pordenone Calcio Reggio Audace FC -
  • 30.12  
    AC Pisa 1909 Frosinone Calcio -
  • 30.12  
    Delfino Pescara 1936 Cosenza Calcio -
  • 30.12  
    SS Monza 1912 US Salernitana 1919 -
  • 30.12  
    LR Vicenza Virtus ACD Virtus Entella -
  • 30.12  
    AS Cittadella US Lecce -
  • 30.12  
    Empoli FC Ascoli Picchio FC 1898 -
  • 30.12  
    AC Chievo Werona Venezia FC -

17. kolejka

  • 03.01  
    Ascoli Picchio FC 1898 Urbs Sportiva Reggina 1914 -
  • 03.01  
    Frosinone Calcio SPAL 2013 -
  • 03.01  
    Brescia Calcio LR Vicenza Virtus -
  • 03.01  
    US Cremonese AC Chievo Werona -
  • 03.01  
    Cosenza Calcio Empoli FC -
  • 03.01  
    US Salernitana 1919 Pordenone Calcio -
  • 03.01  
    Reggio Audace FC Delfino Pescara 1936 -
  • 03.01  
    US Lecce SS Monza 1912 -
  • 03.01  
    ACD Virtus Entella AS Cittadella -
  • 03.01  
    Venezia FC AC Pisa 1909 -

18. kolejka

  • 16.01  
    SPAL 2013 Reggio Audace FC -
  • 16.01  
    Urbs Sportiva Reggina 1914 US Lecce -
  • 16.01  
    Pordenone Calcio Venezia FC -
  • 16.01  
    AC Pisa 1909 Brescia Calcio -
  • 16.01  
    Delfino Pescara 1936 US Cremonese -
  • 16.01  
    AS Cittadella Ascoli Picchio FC 1898 -
  • 16.01  
    LR Vicenza Virtus Frosinone Calcio -
  • 16.01  
    SS Monza 1912 Cosenza Calcio -
  • 16.01  
    Empoli FC US Salernitana 1919 -
  • 16.01  
    AC Chievo Werona ACD Virtus Entella -

19. kolejka

  • 23.01  
    Venezia FC AS Cittadella -
  • 23.01  
    ACD Virtus Entella AC Pisa 1909 -
  • 23.01  
    US Salernitana 1919 Delfino Pescara 1936 -
  • 23.01  
    Reggio Audace FC LR Vicenza Virtus -
  • 23.01  
    Cosenza Calcio Pordenone Calcio -
  • 23.01  
    US Lecce Empoli FC -
  • 23.01  
    Frosinone Calcio Urbs Sportiva Reggina 1914 -
  • 23.01  
    US Cremonese SPAL 2013 -
  • 23.01  
    Ascoli Picchio FC 1898 AC Chievo Werona -
  • 23.01  
    Brescia Calcio SS Monza 1912 -

20. kolejka

  • 30.01  
    AC Pisa 1909 Reggio Audace FC -
  • 30.01  
    ACD Virtus Entella Cosenza Calcio -
  • 30.01  
    Ascoli Picchio FC 1898 Brescia Calcio -
  • 30.01  
    Empoli FC Frosinone Calcio -
  • 30.01  
    Pordenone Calcio US Lecce -
  • 30.01  
    SPAL 2013 SS Monza 1912 -
  • 30.01  
    AS Cittadella US Cremonese -
  • 30.01  
    AC Chievo Werona Delfino Pescara 1936 -
  • 30.01  
    LR Vicenza Virtus Venezia FC -
  • 30.01  
    Urbs Sportiva Reggina 1914 US Salernitana 1919 -

21. kolejka

  • 06.02  
    US Salernitana 1919 AC Chievo Werona -
  • 06.02  
    Frosinone Calcio Venezia FC -
  • 06.02  
    Delfino Pescara 1936 Urbs Sportiva Reggina 1914 -
  • 06.02  
    SS Monza 1912 Empoli FC -
  • 06.02  
    Cosenza Calcio SPAL 2013 -
  • 06.02  
    Pordenone Calcio LR Vicenza Virtus -
  • 06.02  
    US Cremonese AC Pisa 1909 -
  • 06.02  
    Reggio Audace FC ACD Virtus Entella -
  • 06.02  
    US Lecce Ascoli Picchio FC 1898 -
  • 06.02  
    Brescia Calcio AS Cittadella -

22. kolejka

  • 09.02  
    AC Chievo Werona Reggio Audace FC -
  • 09.02  
    Urbs Sportiva Reggina 1914 ACD Virtus Entella -
  • 09.02  
    LR Vicenza Virtus SS Monza 1912 -
  • 09.02  
    Ascoli Picchio FC 1898 Frosinone Calcio -
  • 09.02  
    SPAL 2013 Pordenone Calcio -
  • 09.02  
    AC Pisa 1909 US Salernitana 1919 -
  • 09.02  
    US Lecce Brescia Calcio -
  • 09.02  
    AS Cittadella Cosenza Calcio -
  • 09.02  
    Empoli FC Delfino Pescara 1936 -
  • 09.02  
    Venezia FC US Cremonese -

23. kolejka

  • 13.02  
    Delfino Pescara 1936 Venezia FC -
  • 13.02  
    Cosenza Calcio Urbs Sportiva Reggina 1914 -
  • 13.02  
    SS Monza 1912 AC Pisa 1909 -
  • 13.02  
    US Salernitana 1919 LR Vicenza Virtus -
  • 13.02  
    US Cremonese US Lecce -
  • 13.02  
    Pordenone Calcio AS Cittadella -
  • 13.02  
    ACD Virtus Entella Frosinone Calcio -
  • 13.02  
    Reggio Audace FC Ascoli Picchio FC 1898 -
  • 13.02  
    Brescia Calcio AC Chievo Werona -
  • 13.02  
    SPAL 2013 Empoli FC -

24. kolejka

  • 20.02  
    LR Vicenza Virtus SPAL 2013 -
  • 20.02  
    AS Cittadella Reggio Audace FC -
  • 20.02  
    Ascoli Picchio FC 1898 US Salernitana 1919 -
  • 20.02  
    Venezia FC ACD Virtus Entella -
  • 20.02  
    Urbs Sportiva Reggina 1914 Pordenone Calcio -
  • 20.02  
    Frosinone Calcio Delfino Pescara 1936 -
  • 20.02  
    Brescia Calcio US Cremonese -
  • 20.02  
    AC Pisa 1909 Empoli FC -
  • 20.02  
    AC Chievo Werona SS Monza 1912 -
  • 20.02  
    US Lecce Cosenza Calcio -

25. kolejka

  • 27.02  
    Pordenone Calcio Ascoli Picchio FC 1898 -
  • 27.02  
    Empoli FC Venezia FC -
  • 27.02  
    AC Pisa 1909 LR Vicenza Virtus -
  • 27.02  
    Cosenza Calcio AC Chievo Werona -
  • 27.02  
    ACD Virtus Entella Brescia Calcio -
  • 27.02  
    Delfino Pescara 1936 US Lecce -
  • 27.02  
    SPAL 2013 Urbs Sportiva Reggina 1914 -
  • 27.02  
    Reggio Audace FC US Salernitana 1919 -
  • 27.02  
    US Cremonese Frosinone Calcio -
  • 27.02  
    SS Monza 1912 AS Cittadella -

26. kolejka

  • 02.03  
    LR Vicenza Virtus US Cremonese -
  • 02.03  
    Brescia Calcio Cosenza Calcio -
  • 02.03  
    Urbs Sportiva Reggina 1914 Empoli FC -
  • 02.03  
    Frosinone Calcio SS Monza 1912 -
  • 02.03  
    AC Chievo Werona Pordenone Calcio -
  • 02.03  
    Ascoli Picchio FC 1898 AC Pisa 1909 -
  • 02.03  
    US Salernitana 1919 SPAL 2013 -
  • 02.03  
    US Lecce ACD Virtus Entella -
  • 02.03  
    AS Cittadella Delfino Pescara 1936 -
  • 02.03  
    Venezia FC Reggio Audace FC -

27. kolejka

  • 06.03  
    AC Chievo Werona LR Vicenza Virtus -
  • 06.03  
    Reggio Audace FC US Lecce -
  • 06.03  
    Cosenza Calcio Frosinone Calcio -
  • 06.03  
    Empoli FC AS Cittadella -
  • 06.03  
    Venezia FC Brescia Calcio -
  • 06.03  
    ACD Virtus Entella Ascoli Picchio FC 1898 -
  • 06.03  
    SS Monza 1912 Pordenone Calcio -
  • 06.03  
    Delfino Pescara 1936 SPAL 2013 -
  • 06.03  
    AC Pisa 1909 Urbs Sportiva Reggina 1914 -
  • 06.03  
    US Cremonese US Salernitana 1919 -

28. kolejka

  • 13.03  
    SPAL 2013 ACD Virtus Entella -
  • 13.03  
    Ascoli Picchio FC 1898 Venezia FC -
  • 13.03  
    US Cremonese Reggio Audace FC -
  • 13.03  
    AS Cittadella AC Pisa 1909 -
  • 13.03  
    Pordenone Calcio Delfino Pescara 1936 -
  • 13.03  
    Urbs Sportiva Reggina 1914 SS Monza 1912 -
  • 13.03  
    US Salernitana 1919 Cosenza Calcio -
  • 13.03  
    LR Vicenza Virtus Empoli FC -
  • 13.03  
    Frosinone Calcio Brescia Calcio -
  • 13.03  
    US Lecce AC Chievo Werona -

29. kolejka

  • 16.03  
    Cosenza Calcio LR Vicenza Virtus -
  • 16.03  
    Delfino Pescara 1936 Ascoli Picchio FC 1898 -
  • 16.03  
    ACD Virtus Entella US Cremonese -
  • 16.03  
    AC Chievo Werona Frosinone Calcio -
  • 16.03  
    SS Monza 1912 Reggio Audace FC -
  • 16.03  
    Brescia Calcio Urbs Sportiva Reggina 1914 -
  • 16.03  
    Empoli FC Pordenone Calcio -
  • 16.03  
    AC Pisa 1909 SPAL 2013 -
  • 16.03  
    Venezia FC US Lecce -
  • 16.03  
    AS Cittadella US Salernitana 1919 -

30. kolejka

  • 20.03  
    LR Vicenza Virtus Delfino Pescara 1936 -
  • 20.03  
    Frosinone Calcio US Lecce -
  • 20.03  
    Ascoli Picchio FC 1898 US Cremonese -
  • 20.03  
    US Salernitana 1919 Brescia Calcio -
  • 20.03  
    Reggio Audace FC Cosenza Calcio -
  • 20.03  
    SPAL 2013 AS Cittadella -
  • 20.03  
    Urbs Sportiva Reggina 1914 AC Chievo Werona -
  • 20.03  
    Pordenone Calcio AC Pisa 1909 -
  • 20.03  
    SS Monza 1912 Venezia FC -
  • 20.03  
    Empoli FC ACD Virtus Entella -

31. kolejka

  • 01.04  
    AC Chievo Werona SPAL 2013 -
  • 01.04  
    Delfino Pescara 1936 AC Pisa 1909 -
  • 01.04  
    US Lecce US Salernitana 1919 -
  • 01.04  
    Brescia Calcio Pordenone Calcio -
  • 01.04  
    Venezia FC Urbs Sportiva Reggina 1914 -
  • 01.04  
    Frosinone Calcio Reggio Audace FC -
  • 01.04  
    ACD Virtus Entella SS Monza 1912 -
  • 01.04  
    US Cremonese Empoli FC -
  • 01.04  
    LR Vicenza Virtus AS Cittadella -
  • 01.04  
    Cosenza Calcio Ascoli Picchio FC 1898 -

32. kolejka

  • 05.04  
    Pordenone Calcio ACD Virtus Entella -
  • 05.04  
    SS Monza 1912 Delfino Pescara 1936 -
  • 05.04  
    SPAL 2013 Venezia FC -
  • 05.04  
    AC Pisa 1909 US Lecce -
  • 05.04  
    Cosenza Calcio US Cremonese -
  • 05.04  
    AS Cittadella Urbs Sportiva Reggina 1914 -
  • 05.04  
    Ascoli Picchio FC 1898 LR Vicenza Virtus -
  • 05.04  
    US Salernitana 1919 Frosinone Calcio -
  • 05.04  
    Empoli FC AC Chievo Werona -
  • 05.04  
    Reggio Audace FC Brescia Calcio -

33. kolejka

  • 10.04  
    US Lecce SPAL 2013 -
  • 10.04  
    ACD Virtus Entella US Salernitana 1919 -
  • 10.04  
    AC Chievo Werona AC Pisa 1909 -
  • 10.04  
    US Cremonese Pordenone Calcio -
  • 10.04  
    Brescia Calcio Delfino Pescara 1936 -
  • 10.04  
    Reggio Audace FC Empoli FC -
  • 10.04  
    Ascoli Picchio FC 1898 SS Monza 1912 -
  • 10.04  
    Frosinone Calcio AS Cittadella -
  • 10.04  
    Venezia FC Cosenza Calcio -
  • 10.04  
    Urbs Sportiva Reggina 1914 LR Vicenza Virtus -

34. kolejka

  • 17.04  
    Delfino Pescara 1936 ACD Virtus Entella -
  • 17.04  
    US Salernitana 1919 Venezia FC -
  • 17.04  
    AC Pisa 1909 Cosenza Calcio -
  • 17.04  
    SS Monza 1912 US Cremonese -
  • 17.04  
    LR Vicenza Virtus US Lecce -
  • 17.04  
    Pordenone Calcio Frosinone Calcio -
  • 17.04  
    Urbs Sportiva Reggina 1914 Reggio Audace FC -
  • 17.04  
    AS Cittadella AC Chievo Werona -
  • 17.04  
    SPAL 2013 Ascoli Picchio FC 1898 -
  • 17.04  
    Empoli FC Brescia Calcio -

35. kolejka

  • 20.04  
    US Cremonese Urbs Sportiva Reggina 1914 -
  • 20.04  
    Reggio Audace FC Pordenone Calcio -
  • 20.04  
    Frosinone Calcio AC Pisa 1909 -
  • 20.04  
    Cosenza Calcio Delfino Pescara 1936 -
  • 20.04  
    ACD Virtus Entella LR Vicenza Virtus -
  • 20.04  
    US Lecce AS Cittadella -
  • 20.04  
    Ascoli Picchio FC 1898 Empoli FC -
  • 20.04  
    Brescia Calcio SPAL 2013 -
  • 20.04  
    US Salernitana 1919 SS Monza 1912 -
  • 20.04  
    Venezia FC AC Chievo Werona -

36. kolejka

  • 24.04  
    Urbs Sportiva Reggina 1914 Ascoli Picchio FC 1898 -
  • 24.04  
    AS Cittadella ACD Virtus Entella -
  • 24.04  
    Pordenone Calcio US Salernitana 1919 -
  • 24.04  
    AC Pisa 1909 Venezia FC -
  • 24.04  
    Delfino Pescara 1936 Reggio Audace FC -
  • 24.04  
    SS Monza 1912 US Lecce -
  • 24.04  
    AC Chievo Werona US Cremonese -
  • 24.04  
    LR Vicenza Virtus Brescia Calcio -
  • 24.04  
    SPAL 2013 Frosinone Calcio -
  • 24.04  
    Empoli FC Cosenza Calcio -

37. kolejka

  • 01.05  
    US Cremonese Delfino Pescara 1936 -
  • 01.05  
    US Lecce Urbs Sportiva Reggina 1914 -
  • 01.05  
    Venezia FC Pordenone Calcio -
  • 01.05  
    Brescia Calcio AC Pisa 1909 -
  • 01.05  
    Frosinone Calcio LR Vicenza Virtus -
  • 01.05  
    US Salernitana 1919 Empoli FC -
  • 01.05  
    Ascoli Picchio FC 1898 AS Cittadella -
  • 01.05  
    Reggio Audace FC SPAL 2013 -
  • 01.05  
    ACD Virtus Entella AC Chievo Werona -
  • 01.05  
    Cosenza Calcio SS Monza 1912 -

38. kolejka

  • 07.05  
    AC Chievo Werona Ascoli Picchio FC 1898 -
  • 07.05  
    Empoli FC US Lecce -
  • 07.05  
    AC Pisa 1909 ACD Virtus Entella -
  • 07.05  
    SPAL 2013 US Cremonese -
  • 07.05  
    Urbs Sportiva Reggina 1914 Frosinone Calcio -
  • 07.05  
    Delfino Pescara 1936 US Salernitana 1919 -
  • 07.05  
    LR Vicenza Virtus Reggio Audace FC -
  • 07.05  
    AS Cittadella Venezia FC -
  • 07.05  
    Pordenone Calcio Cosenza Calcio -
  • 07.05  
    SS Monza 1912 Brescia Calcio -