Włochy - Serie B

12. kolejka - Serie B

Zaległe mecze

  • 18.11 15:00

Tabela Serie B

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 US Palermo 11 24   7 3 1   21 - 9 12
2 Delfino Pescara 1936 12 22   6 4 2   19 - 15 4
3 US Salernitana 1919 12 20   5 5 2   14 - 11 3
4 AS Cittadella 11 19   5 4 2   14 - 8 6
5 US Lecce 12 19   5 4 3   22 - 18 4
6 Brescia Calcio 11 18   4 6 1   22 - 16 6
7 Verona FC 12 18   5 3 4   18 - 15 3
8 Benevento Calcio 10 17   5 2 3   19 - 15 4
9 Perugia Calcio 11 17   5 2 4   16 - 16 0
10 US Cremonese 11 15   3 6 2   11 - 8 3
11 Ascoli Picchio FC 1898 11 15   4 3 4   11 - 12 -1
12 ASD Spezia Calcio 2008 10 13   4 1 5   11 - 13 -2
13 Venezia FC 11 12   3 3 5   11 - 13 -2
14 FC Crotone 12 12   3 3 6   14 - 17 -3
15 Calcio Padova Spa 12 11   2 5 5   13 - 20 -7
16 Cosenza Calcio 12 8   1 5 6   10 - 18 -8
17 Foggia Calcio 1920 11 7   4 3 4   19 - 20 -1
18 Carpi FC 1909 11 7   1 4 6   10 - 20 -10
19 AS Livorno 11 5   1 2 8   8 - 19 -11
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • awans
  • baraże o awans
  • baraże o utrzymanie
  • spadek

13. kolejka (następna)

  • 23.11 21:00
  • 24.11 15:00
  • 24.11 15:00
  • 24.11 15:00
  • 24.11 18:00
  • 25.11 15:00
  • 25.11 15:00
  • 25.11 21:00
  • 26.11 21:00

Strzelcy Serie B

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Alfredo Donnarumma(Brescia Calcio) 9 2
Leonardo Mancuso(Delfino Pescara 1936) 7 1
Simone Palombi(US Lecce) 6 0

Kartkowicze Serie B

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Vladimir Golemić(FC Crotone) 2 3 5
Benjamin Mokulu Tembe(Carpi FC 1909) 1 3 4
Biagio Meccariello(US Lecce) 1 3 4

Terminarz / Wyniki Serie B

13. kolejka

  • 23.11 21:00  
    Verona FC US Palermo -
  • 24.11 15:00  
    AS Livorno AS Cittadella -
  • 24.11 15:00  
    Calcio Padova Spa Carpi FC 1909 -
  • 24.11 15:00  
    Venezia FC Brescia Calcio -
  • 24.11 18:00  
    Benevento Calcio Perugia Calcio -
  • 25.11 15:00  
    Delfino Pescara 1936 Ascoli Picchio FC 1898 -
  • 25.11 15:00  
    ASD Spezia Calcio 2008 Foggia Calcio 1920 -
  • 25.11 21:00  
    US Lecce US Cremonese -
  • 26.11 21:00  
    FC Crotone Cosenza Calcio -

14. kolejka

  • 30.11 21:00  
    US Palermo Benevento Calcio -
  • 01.12 15:00  
    AS Cittadella US Salernitana 1919 -
  • 01.12 15:00  
    Cosenza Calcio Calcio Padova Spa -
  • 01.12 15:00  
    US Cremonese FC Crotone -
  • 01.12 18:00  
    Ascoli Picchio FC 1898 ASD Spezia Calcio 2008 -
  • 02.12 15:00  
    Brescia Calcio AS Livorno -
  • 02.12 15:00  
    Carpi FC 1909 US Lecce -
  • 02.12 21:00  
    Perugia Calcio Delfino Pescara 1936 -
  • 03.12 21:00  
    Foggia Calcio 1920 Venezia FC -

15. kolejka

  • 07.12 21:00  
    Delfino Pescara 1936 Carpi FC 1909 -
  • 08.12 12:30  
    Calcio Padova Spa US Palermo -
  • 08.12 15:00  
    US Lecce Perugia Calcio -
  • 08.12 15:00  
    ASD Spezia Calcio 2008 Cosenza Calcio -
  • 08.12 15:00  
    Venezia FC Ascoli Picchio FC 1898 -
  • 09.12 15:00  
    US Cremonese AS Cittadella -
  • 09.12 15:00  
    AS Livorno Foggia Calcio 1920 -
  • 09.12 21:00  
    Benevento Calcio Verona FC -
  • 10.12 21:00  
    US Salernitana 1919 Brescia Calcio -

16. kolejka

  • 14.12 21:00  
    Foggia Calcio 1920 US Cremonese -
  • 15.12 15:00  
    Ascoli Picchio FC 1898 AS Cittadella -
  • 15.12 15:00  
    US Palermo AS Livorno -
  • 15.12 15:00  
    Perugia Calcio ASD Spezia Calcio 2008 -
  • 15.12 18:00  
    Cosenza Calcio Benevento Calcio -
  • 16.12 15:00  
    Carpi FC 1909 US Salernitana 1919 -
  • 16.12 15:00  
    FC Crotone Venezia FC -
  • 16.12 21:00  
    Brescia Calcio US Lecce -
  • 17.12 21:00  
    Verona FC Delfino Pescara 1936 -

17. kolejka

  • 21.12 21:00  
    Ascoli Picchio FC 1898 Brescia Calcio -
  • 22.12 15:00  
    US Cremonese Carpi FC 1909 -
  • 22.12 15:00  
    AS Livorno Verona FC -
  • 23.12 12:30  
    US Salernitana 1919 Foggia Calcio 1920 -
  • 23.12 15:00  
    AS Cittadella Perugia Calcio -
  • 23.12 15:00  
    US Lecce Calcio Padova Spa -
  • 23.12 15:00  
    Venezia FC Cosenza Calcio -
  • 23.12 17:30  
    ASD Spezia Calcio 2008 US Palermo -
  • 23.12 21:00  
    Benevento Calcio FC Crotone -

18. kolejka

  • 26.12 15:00  
    Brescia Calcio US Cremonese -
  • 26.12 15:00  
    Carpi FC 1909 AS Livorno -
  • 27.12 19:00  
    Delfino Pescara 1936 Venezia FC -
  • 27.12 21:00  
    Cosenza Calcio US Salernitana 1919 -
  • 27.12 21:00  
    FC Crotone ASD Spezia Calcio 2008 -
  • 27.12 21:00  
    Verona FC AS Cittadella -
  • 27.12 21:00  
    Calcio Padova Spa Benevento Calcio -
  • 27.12 21:00  
    US Palermo Ascoli Picchio FC 1898 -
  • 27.12 21:00  
    Perugia Calcio Foggia Calcio 1920 -

19. kolejka

  • 30.12 12:30  
    Foggia Calcio 1920 Verona FC -
  • 30.12 15:00  
    Ascoli Picchio FC 1898 FC Crotone -
  • 30.12 15:00  
    AS Cittadella US Palermo -
  • 30.12 15:00  
    US Cremonese Perugia Calcio -
  • 30.12 15:00  
    US Salernitana 1919 Delfino Pescara 1936 -
  • 30.12 15:00  
    Venezia FC Carpi FC 1909 -
  • 30.12 16:00  
    Benevento Calcio Brescia Calcio -
  • 30.12 18:00  
    AS Livorno Calcio Padova Spa -
  • 30.12 21:00  
    ASD Spezia Calcio 2008 US Lecce -

20. kolejka

  • 19.01  
    Cosenza Calcio Ascoli Picchio FC 1898 -
  • 19.01  
    US Lecce Benevento Calcio -
  • 19.01  
    Perugia Calcio Brescia Calcio -
  • 19.01  
    FC Crotone AS Cittadella -
  • 19.01  
    Delfino Pescara 1936 US Cremonese -
  • 19.01  
    Carpi FC 1909 Foggia Calcio 1920 -
  • 19.01  
    Calcio Padova Spa Verona FC -
  • 19.01  
    US Palermo US Salernitana 1919 -
  • 19.01  
    ASD Spezia Calcio 2008 Venezia FC -

21. kolejka

  • 26.01  
    AS Cittadella Carpi FC 1909 -
  • 26.01  
    Verona FC Cosenza Calcio -
  • 26.01  
    Foggia Calcio 1920 FC Crotone -
  • 26.01  
    US Salernitana 1919 US Lecce -
  • 26.01  
    Venezia FC Calcio Padova Spa -
  • 26.01  
    US Cremonese US Palermo -
  • 26.01  
    Ascoli Picchio FC 1898 Perugia Calcio -
  • 26.01  
    AS Livorno Delfino Pescara 1936 -
  • 26.01  
    Brescia Calcio ASD Spezia Calcio 2008 -

22. kolejka

  • 02.02  
    US Lecce Ascoli Picchio FC 1898 -
  • 02.02  
    Delfino Pescara 1936 Brescia Calcio -
  • 02.02  
    Cosenza Calcio AS Cittadella -
  • 02.02  
    ASD Spezia Calcio 2008 US Cremonese -
  • 02.02  
    US Palermo Foggia Calcio 1920 -
  • 02.02  
    Carpi FC 1909 Verona FC -
  • 02.02  
    FC Crotone AS Livorno -
  • 02.02  
    Calcio Padova Spa US Salernitana 1919 -
  • 02.02  
    Benevento Calcio Venezia FC -

23. kolejka

  • 09.02  
    US Salernitana 1919 Benevento Calcio -
  • 09.02  
    Brescia Calcio Carpi FC 1909 -
  • 09.02  
    AS Livorno Cosenza Calcio -
  • 09.02  
    Verona FC FC Crotone -
  • 09.02  
    Venezia FC US Lecce -
  • 09.02  
    US Cremonese Calcio Padova Spa -
  • 09.02  
    Perugia Calcio US Palermo -
  • 09.02  
    Foggia Calcio 1920 Delfino Pescara 1936 -
  • 09.02  
    AS Cittadella ASD Spezia Calcio 2008 -

24. kolejka

  • 16.02  
    US Palermo Brescia Calcio -
  • 16.02  
    Benevento Calcio AS Cittadella -
  • 16.02  
    Cosenza Calcio US Cremonese -
  • 16.02  
    Calcio Padova Spa Foggia Calcio 1920 -
  • 16.02  
    ASD Spezia Calcio 2008 Verona FC -
  • 16.02  
    US Lecce AS Livorno -
  • 16.02  
    Carpi FC 1909 Perugia Calcio -
  • 16.02  
    FC Crotone Delfino Pescara 1936 -
  • 16.02  
    Ascoli Picchio FC 1898 US Salernitana 1919 -

25. kolejka

  • 23.02  
    US Cremonese Ascoli Picchio FC 1898 -
  • 23.02  
    Foggia Calcio 1920 Benevento Calcio -
  • 23.02  
    Perugia Calcio Cosenza Calcio -
  • 23.02  
    Brescia Calcio FC Crotone -
  • 23.02  
    AS Cittadella US Lecce -
  • 23.02  
    Delfino Pescara 1936 Calcio Padova Spa -
  • 23.02  
    Verona FC US Salernitana 1919 -
  • 23.02  
    Carpi FC 1909 ASD Spezia Calcio 2008 -
  • 23.02  
    AS Livorno Venezia FC -

26. kolejka

  • 26.02  
    Calcio Padova Spa Brescia Calcio -
  • 26.02  
    Cosenza Calcio Carpi FC 1909 -
  • 26.02  
    US Salernitana 1919 US Cremonese -
  • 26.02  
    Ascoli Picchio FC 1898 Foggia Calcio 1920 -
  • 26.02  
    US Lecce Verona FC -
  • 26.02  
    ASD Spezia Calcio 2008 AS Livorno -
  • 26.02  
    FC Crotone US Palermo -
  • 26.02  
    Venezia FC Perugia Calcio -
  • 26.02  
    Benevento Calcio Delfino Pescara 1936 -

27. kolejka

  • 02.03  
    Carpi FC 1909 Ascoli Picchio FC 1898 -
  • 02.03  
    AS Livorno Benevento Calcio -
  • 02.03  
    Brescia Calcio AS Cittadella -
  • 02.03  
    Foggia Calcio 1920 Cosenza Calcio -
  • 02.03  
    Calcio Padova Spa FC Crotone -
  • 02.03  
    US Palermo US Lecce -
  • 02.03  
    Perugia Calcio US Salernitana 1919 -
  • 02.03  
    Delfino Pescara 1936 ASD Spezia Calcio 2008 -
  • 02.03  
    Verona FC Venezia FC -

28. kolejka

  • 09.03  
    US Cremonese Benevento Calcio -
  • 09.03  
    Cosenza Calcio Brescia Calcio -
  • 09.03  
    US Salernitana 1919 FC Crotone -
  • 09.03  
    US Lecce Foggia Calcio 1920 -
  • 09.03  
    Perugia Calcio Verona FC -
  • 09.03  
    Ascoli Picchio FC 1898 AS Livorno -
  • 09.03  
    ASD Spezia Calcio 2008 Calcio Padova Spa -
  • 09.03  
    Venezia FC US Palermo -
  • 09.03  
    AS Cittadella Delfino Pescara 1936 -

29. kolejka

  • 16.03  
    Verona FC Ascoli Picchio FC 1898 -
  • 16.03  
    US Palermo Carpi FC 1909 -
  • 16.03  
    Foggia Calcio 1920 AS Cittadella -
  • 16.03  
    Delfino Pescara 1936 Cosenza Calcio -
  • 16.03  
    Venezia FC US Cremonese -
  • 16.03  
    FC Crotone US Lecce -
  • 16.03  
    Calcio Padova Spa Perugia Calcio -
  • 16.03  
    AS Livorno US Salernitana 1919 -
  • 16.03  
    Benevento Calcio ASD Spezia Calcio 2008 -

30. kolejka

  • 30.03  
    Ascoli Picchio FC 1898 Benevento Calcio -
  • 30.03  
    Carpi FC 1909 FC Crotone -
  • 30.03  
    Brescia Calcio Foggia Calcio 1920 -
  • 30.03  
    US Cremonese Verona FC -
  • 30.03  
    Perugia Calcio AS Livorno -
  • 30.03  
    AS Cittadella Calcio Padova Spa -
  • 30.03  
    Cosenza Calcio US Palermo -
  • 30.03  
    US Lecce Delfino Pescara 1936 -
  • 30.03  
    US Salernitana 1919 Venezia FC -

31. kolejka

  • 02.04  
    Calcio Padova Spa Ascoli Picchio FC 1898 -
  • 02.04  
    Verona FC Brescia Calcio -
  • 02.04  
    Benevento Calcio Carpi FC 1909 -
  • 02.04  
    Venezia FC AS Cittadella -
  • 02.04  
    US Lecce Cosenza Calcio -
  • 02.04  
    AS Livorno US Cremonese -
  • 02.04  
    Delfino Pescara 1936 US Palermo -
  • 02.04  
    FC Crotone Perugia Calcio -
  • 02.04  
    ASD Spezia Calcio 2008 US Salernitana 1919 -

32. kolejka

  • 06.04  
    Perugia Calcio Benevento Calcio -
  • 06.04  
    Cosenza Calcio FC Crotone -
  • 06.04  
    US Palermo Verona FC -
  • 06.04  
    US Cremonese US Lecce -
  • 06.04  
    AS Cittadella AS Livorno -
  • 06.04  
    Carpi FC 1909 Calcio Padova Spa -
  • 06.04  
    Ascoli Picchio FC 1898 Delfino Pescara 1936 -
  • 06.04  
    Foggia Calcio 1920 ASD Spezia Calcio 2008 -
  • 06.04  
    Brescia Calcio Venezia FC -

33. kolejka

  • 13.04  
    ASD Spezia Calcio 2008 Ascoli Picchio FC 1898 -
  • 13.04  
    AS Livorno Brescia Calcio -
  • 13.04  
    US Lecce Carpi FC 1909 -
  • 13.04  
    US Salernitana 1919 AS Cittadella -
  • 13.04  
    Calcio Padova Spa Cosenza Calcio -
  • 13.04  
    FC Crotone US Cremonese -
  • 13.04  
    Venezia FC Foggia Calcio 1920 -
  • 13.04  
    Benevento Calcio US Palermo -
  • 13.04  
    Delfino Pescara 1936 Perugia Calcio -

34. kolejka

  • 22.04  
    Verona FC Benevento Calcio -
  • 22.04  
    AS Cittadella US Cremonese -
  • 22.04  
    Perugia Calcio US Lecce -
  • 22.04  
    Foggia Calcio 1920 AS Livorno -
  • 22.04  
    US Palermo Calcio Padova Spa -
  • 22.04  
    Carpi FC 1909 Delfino Pescara 1936 -
  • 22.04  
    Brescia Calcio US Salernitana 1919 -
  • 22.04  
    Cosenza Calcio ASD Spezia Calcio 2008 -
  • 22.04  
    Ascoli Picchio FC 1898 Venezia FC -

35. kolejka

  • 27.04  
    AS Cittadella Ascoli Picchio FC 1898 -
  • 27.04  
    US Lecce Brescia Calcio -
  • 27.04  
    US Salernitana 1919 Carpi FC 1909 -
  • 27.04  
    Benevento Calcio Cosenza Calcio -
  • 27.04  
    Venezia FC FC Crotone -
  • 27.04  
    US Cremonese Foggia Calcio 1920 -
  • 27.04  
    Delfino Pescara 1936 Verona FC -
  • 27.04  
    AS Livorno US Palermo -
  • 27.04  
    ASD Spezia Calcio 2008 Perugia Calcio -

36. kolejka

  • 01.05  
    Brescia Calcio Ascoli Picchio FC 1898 -
  • 01.05  
    FC Crotone Benevento Calcio -
  • 01.05  
    Perugia Calcio AS Cittadella -
  • 01.05  
    Carpi FC 1909 US Cremonese -
  • 01.05  
    Calcio Padova Spa US Lecce -
  • 01.05  
    Verona FC AS Livorno -
  • 01.05  
    Foggia Calcio 1920 US Salernitana 1919 -
  • 01.05  
    US Palermo ASD Spezia Calcio 2008 -
  • 01.05  
    Cosenza Calcio Venezia FC -

37. kolejka

  • 04.05  
    US Cremonese Brescia Calcio -
  • 04.05  
    AS Livorno Carpi FC 1909 -
  • 04.05  
    US Salernitana 1919 Cosenza Calcio -
  • 04.05  
    ASD Spezia Calcio 2008 FC Crotone -
  • 04.05  
    AS Cittadella Verona FC -
  • 04.05  
    Benevento Calcio Calcio Padova Spa -
  • 04.05  
    Ascoli Picchio FC 1898 US Palermo -
  • 04.05  
    Foggia Calcio 1920 Perugia Calcio -
  • 04.05  
    Venezia FC Delfino Pescara 1936 -

38. kolejka

  • 11.05  
    FC Crotone Ascoli Picchio FC 1898 -
  • 11.05  
    Brescia Calcio Benevento Calcio -
  • 11.05  
    US Palermo AS Cittadella -
  • 11.05  
    Perugia Calcio US Cremonese -
  • 11.05  
    Verona FC Foggia Calcio 1920 -
  • 11.05  
    Calcio Padova Spa AS Livorno -
  • 11.05  
    Delfino Pescara 1936 US Salernitana 1919 -
  • 11.05  
    US Lecce ASD Spezia Calcio 2008 -
  • 11.05  
    Carpi FC 1909 Venezia FC -