Włochy - Serie B

1. kolejka - Serie B

  • 23.08 21:00
  • 24.08 18:00
  • 24.08 18:00
  • 24.08 21:00
  • 24.08 21:00
  • 24.08 21:00
  • 24.08 21:00
  • 25.08 18:00
  • 25.08 21:00
  • 26.08 21:00

Tabela Serie B

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Ascoli Picchio FC 1898 0 0   0 0 0   0 - 0 0
2 Benevento Calcio 0 0   0 0 0   0 - 0 0
3 Chievo Werona 0 0   0 0 0   0 - 0 0
4 AS Cittadella 0 0   0 0 0   0 - 0 0
5 Cosenza Calcio 0 0   0 0 0   0 - 0 0
6 US Cremonese 0 0   0 0 0   0 - 0 0
7 FC Crotone 0 0   0 0 0   0 - 0 0
8 Empoli FC 0 0   0 0 0   0 - 0 0
9 Frosinone Calcio 0 0   0 0 0   0 - 0 0
10 SS Juve Stabia 0 0   0 0 0   0 - 0 0
11 AS Livorno 0 0   0 0 0   0 - 0 0
12 Perugia Calcio 0 0   0 0 0   0 - 0 0
13 Delfino Pescara 1936 0 0   0 0 0   0 - 0 0
14 AC Pisa 1909 0 0   0 0 0   0 - 0 0
15 Pordenone Calcio 0 0   0 0 0   0 - 0 0
16 US Salernitana 1919 0 0   0 0 0   0 - 0 0
17 ASD Spezia Calcio 2008 0 0   0 0 0   0 - 0 0
18 ASD Trapani Calcio 0 0   0 0 0   0 - 0 0
19 Venezia FC 0 0   0 0 0   0 - 0 0
20 ACD Virtus Entella 0 0   0 0 0   0 - 0 0
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • awans
  • baraże o awans
  • baraże o utrzymanie
  • spadek

2. kolejka (następna)

  • 30.08 21:00
  • 31.08 18:00
  • 31.08 18:00
  • 31.08 21:00
  • 31.08 21:00
  • 31.08 21:00
  • 31.08 21:00
  • 31.08 21:00
  • 01.09 18:00
  • 01.09 21:00

Terminarz / Wyniki Serie B

1. kolejka

  • 23.08 21:00  
    AC Pisa 1909 Benevento Calcio -
  • 24.08 18:00  
    FC Crotone Cosenza Calcio -
  • 24.08 18:00  
    US Salernitana 1919 Delfino Pescara 1936 -
  • 24.08 21:00  
    Venezia FC US Cremonese -
  • 24.08 21:00  
    Ascoli Picchio FC 1898 ASD Trapani Calcio -
  • 24.08 21:00  
    AS Cittadella ASD Spezia Calcio 2008 -
  • 24.08 21:00  
    ACD Virtus Entella AS Livorno -
  • 25.08 18:00  
    Empoli FC SS Juve Stabia -
  • 25.08 21:00  
    Perugia Calcio Chievo Werona -
  • 26.08 21:00  
    Pordenone Calcio Frosinone Calcio -

2. kolejka

  • 30.08 21:00  
    Chievo Werona Empoli FC -
  • 31.08 18:00  
    Benevento Calcio AS Cittadella -
  • 31.08 18:00  
    ASD Spezia Calcio 2008 FC Crotone -
  • 31.08 21:00  
    US Cremonese ACD Virtus Entella -
  • 31.08 21:00  
    SS Juve Stabia AC Pisa 1909 -
  • 31.08 21:00  
    AS Livorno Perugia Calcio -
  • 31.08 21:00  
    ASD Trapani Calcio Venezia FC -
  • 31.08 21:00  
    Cosenza Calcio US Salernitana 1919 -
  • 01.09 18:00  
    Delfino Pescara 1936 Pordenone Calcio -
  • 01.09 21:00  
    Frosinone Calcio Ascoli Picchio FC 1898 -

3. kolejka

  • 14.09 15:00  
    Cosenza Calcio Delfino Pescara 1936 -
  • 14.09 15:00  
    Ascoli Picchio FC 1898 AS Livorno -
  • 14.09 15:00  
    AS Cittadella ASD Trapani Calcio -
  • 14.09 15:00  
    FC Crotone Empoli FC -
  • 14.09 15:00  
    Venezia FC Chievo Werona -
  • 14.09 15:00  
    Perugia Calcio SS Juve Stabia -
  • 14.09 15:00  
    AC Pisa 1909 US Cremonese -
  • 14.09 15:00  
    Pordenone Calcio ASD Spezia Calcio 2008 -
  • 14.09 15:00  
    US Salernitana 1919 Benevento Calcio -
  • 14.09 15:00  
    ACD Virtus Entella Frosinone Calcio -

4. kolejka

  • 21.09 15:00  
    AS Livorno Pordenone Calcio -
  • 21.09 15:00  
    Delfino Pescara 1936 ACD Virtus Entella -
  • 21.09 15:00  
    Empoli FC AS Cittadella -
  • 21.09 15:00  
    Chievo Werona AC Pisa 1909 -
  • 21.09 15:00  
    Frosinone Calcio Venezia FC -
  • 21.09 15:00  
    US Cremonese FC Crotone -
  • 21.09 15:00  
    ASD Spezia Calcio 2008 Perugia Calcio -
  • 21.09 15:00  
    SS Juve Stabia Ascoli Picchio FC 1898 -
  • 21.09 15:00  
    Benevento Calcio Cosenza Calcio -
  • 21.09 15:00  
    ASD Trapani Calcio US Salernitana 1919 -

5. kolejka

  • 24.09 15:00  
    ASD Trapani Calcio US Cremonese -
  • 24.09 15:00  
    ACD Virtus Entella Venezia FC -
  • 24.09 15:00  
    Pordenone Calcio Benevento Calcio -
  • 24.09 15:00  
    US Salernitana 1919 Chievo Werona -
  • 24.09 15:00  
    AC Pisa 1909 Empoli FC -
  • 24.09 15:00  
    Ascoli Picchio FC 1898 ASD Spezia Calcio 2008 -
  • 24.09 15:00  
    AS Cittadella Delfino Pescara 1936 -
  • 24.09 15:00  
    Cosenza Calcio AS Livorno -
  • 24.09 15:00  
    FC Crotone SS Juve Stabia -
  • 24.09 15:00  
    Perugia Calcio Frosinone Calcio -

6. kolejka

  • 28.09 15:00  
    Empoli FC Perugia Calcio -
  • 28.09 15:00  
    Benevento Calcio ACD Virtus Entella -
  • 28.09 15:00  
    Chievo Werona Pordenone Calcio -
  • 28.09 15:00  
    US Cremonese Ascoli Picchio FC 1898 -
  • 28.09 15:00  
    ASD Spezia Calcio 2008 ASD Trapani Calcio -
  • 28.09 15:00  
    SS Juve Stabia AS Cittadella -
  • 28.09 15:00  
    Frosinone Calcio Cosenza Calcio -
  • 28.09 15:00  
    AS Livorno US Salernitana 1919 -
  • 28.09 15:00  
    Delfino Pescara 1936 FC Crotone -
  • 28.09 15:00  
    Venezia FC AC Pisa 1909 -

7. kolejka

  • 05.10 15:00  
    ASD Spezia Calcio 2008 Benevento Calcio -
  • 05.10 15:00  
    FC Crotone ACD Virtus Entella -
  • 05.10 15:00  
    ASD Trapani Calcio SS Juve Stabia -
  • 05.10 15:00  
    AS Livorno Chievo Werona -
  • 05.10 15:00  
    Perugia Calcio AC Pisa 1909 -
  • 05.10 15:00  
    Pordenone Calcio Empoli FC -
  • 05.10 15:00  
    US Salernitana 1919 Frosinone Calcio -
  • 05.10 15:00  
    Ascoli Picchio FC 1898 Delfino Pescara 1936 -
  • 05.10 15:00  
    Cosenza Calcio Venezia FC -
  • 05.10 15:00  
    US Cremonese AS Cittadella -

8. kolejka

  • 19.10 15:00  
    Empoli FC US Cremonese -
  • 19.10 15:00  
    Frosinone Calcio AS Livorno -
  • 19.10 15:00  
    SS Juve Stabia Pordenone Calcio -
  • 19.10 15:00  
    Benevento Calcio Perugia Calcio -
  • 19.10 15:00  
    Chievo Werona Ascoli Picchio FC 1898 -
  • 19.10 15:00  
    AS Cittadella Cosenza Calcio -
  • 19.10 15:00  
    Delfino Pescara 1936 ASD Spezia Calcio 2008 -
  • 19.10 15:00  
    AC Pisa 1909 FC Crotone -
  • 19.10 15:00  
    Venezia FC US Salernitana 1919 -
  • 19.10 15:00  
    ACD Virtus Entella ASD Trapani Calcio -

9. kolejka

  • 26.10 15:00  
    FC Crotone Venezia FC -
  • 26.10 15:00  
    Ascoli Picchio FC 1898 ACD Virtus Entella -
  • 26.10 15:00  
    Delfino Pescara 1936 Benevento Calcio -
  • 26.10 15:00  
    Cosenza Calcio Chievo Werona -
  • 26.10 15:00  
    US Cremonese Frosinone Calcio -
  • 26.10 15:00  
    AS Livorno AC Pisa 1909 -
  • 26.10 15:00  
    Pordenone Calcio AS Cittadella -
  • 26.10 15:00  
    US Salernitana 1919 Perugia Calcio -
  • 26.10 15:00  
    ASD Spezia Calcio 2008 SS Juve Stabia -
  • 26.10 15:00  
    ASD Trapani Calcio Empoli FC -

10. kolejka

  • 29.10 15:00  
    ACD Virtus Entella Cosenza Calcio -
  • 29.10 15:00  
    AC Pisa 1909 US Salernitana 1919 -
  • 29.10 15:00  
    Venezia FC Pordenone Calcio -
  • 29.10 15:00  
    Chievo Werona FC Crotone -
  • 29.10 15:00  
    AS Cittadella AS Livorno -
  • 29.10 15:00  
    Empoli FC ASD Spezia Calcio 2008 -
  • 29.10 15:00  
    Frosinone Calcio ASD Trapani Calcio -
  • 29.10 15:00  
    SS Juve Stabia Delfino Pescara 1936 -
  • 29.10 15:00  
    Benevento Calcio US Cremonese -
  • 29.10 15:00  
    Perugia Calcio Ascoli Picchio FC 1898 -

11. kolejka

  • 02.11 15:00  
    Ascoli Picchio FC 1898 Venezia FC -
  • 02.11 15:00  
    Benevento Calcio Empoli FC -
  • 02.11 15:00  
    AS Cittadella Frosinone Calcio -
  • 02.11 15:00  
    Cosenza Calcio US Cremonese -
  • 02.11 15:00  
    FC Crotone Perugia Calcio -
  • 02.11 15:00  
    AS Livorno SS Juve Stabia -
  • 02.11 15:00  
    Delfino Pescara 1936 AC Pisa 1909 -
  • 02.11 15:00  
    Pordenone Calcio ASD Trapani Calcio -
  • 02.11 15:00  
    US Salernitana 1919 ACD Virtus Entella -
  • 02.11 15:00  
    ASD Spezia Calcio 2008 Chievo Werona -

12. kolejka

  • 09.11 15:00  
    US Cremonese US Salernitana 1919 -
  • 09.11 15:00  
    Frosinone Calcio Chievo Werona -
  • 09.11 15:00  
    SS Juve Stabia Benevento Calcio -
  • 09.11 15:00  
    Perugia Calcio AS Cittadella -
  • 09.11 15:00  
    AC Pisa 1909 ASD Spezia Calcio 2008 -
  • 09.11 15:00  
    ASD Trapani Calcio Cosenza Calcio -
  • 09.11 15:00  
    Venezia FC AS Livorno -
  • 09.11 15:00  
    ACD Virtus Entella Pordenone Calcio -
  • 09.11 15:00  
    FC Crotone Ascoli Picchio FC 1898 -
  • 09.11 15:00  
    Empoli FC Delfino Pescara 1936 -

13. kolejka

  • 23.11 15:00  
    Ascoli Picchio FC 1898 Cosenza Calcio -
  • 23.11 15:00  
    Benevento Calcio FC Crotone -
  • 23.11 15:00  
    Delfino Pescara 1936 US Cremonese -
  • 23.11 15:00  
    ASD Spezia Calcio 2008 Frosinone Calcio -
  • 23.11 15:00  
    Pordenone Calcio Perugia Calcio -
  • 23.11 15:00  
    Chievo Werona ACD Virtus Entella -
  • 23.11 15:00  
    AS Cittadella AC Pisa 1909 -
  • 23.11 15:00  
    Empoli FC Venezia FC -
  • 23.11 15:00  
    SS Juve Stabia US Salernitana 1919 -
  • 23.11 15:00  
    AS Livorno ASD Trapani Calcio -

14. kolejka

  • 30.11 15:00  
    Frosinone Calcio Empoli FC -
  • 30.11 15:00  
    AC Pisa 1909 Pordenone Calcio -
  • 30.11 15:00  
    FC Crotone AS Cittadella -
  • 30.11 15:00  
    Perugia Calcio Delfino Pescara 1936 -
  • 30.11 15:00  
    Venezia FC Benevento Calcio -
  • 30.11 15:00  
    ACD Virtus Entella SS Juve Stabia -
  • 30.11 15:00  
    Cosenza Calcio ASD Spezia Calcio 2008 -
  • 30.11 15:00  
    US Salernitana 1919 Ascoli Picchio FC 1898 -
  • 30.11 15:00  
    US Cremonese AS Livorno -
  • 30.11 15:00  
    ASD Trapani Calcio Chievo Werona -

15. kolejka

  • 07.12 15:00  
    Benevento Calcio ASD Trapani Calcio -
  • 07.12 15:00  
    Chievo Werona US Cremonese -
  • 07.12 15:00  
    AS Cittadella US Salernitana 1919 -
  • 07.12 15:00  
    Empoli FC Ascoli Picchio FC 1898 -
  • 07.12 15:00  
    Pordenone Calcio FC Crotone -
  • 07.12 15:00  
    ASD Spezia Calcio 2008 AS Livorno -
  • 07.12 15:00  
    Perugia Calcio Cosenza Calcio -
  • 07.12 15:00  
    Delfino Pescara 1936 Venezia FC -
  • 07.12 15:00  
    AC Pisa 1909 ACD Virtus Entella -
  • 07.12 15:00  
    SS Juve Stabia Frosinone Calcio -

16. kolejka

  • 14.12 15:00  
    Ascoli Picchio FC 1898 AS Cittadella -
  • 14.12 15:00  
    Chievo Werona SS Juve Stabia -
  • 14.12 15:00  
    Cosenza Calcio Pordenone Calcio -
  • 14.12 15:00  
    US Cremonese Perugia Calcio -
  • 14.12 15:00  
    AS Livorno Benevento Calcio -
  • 14.12 15:00  
    Frosinone Calcio Delfino Pescara 1936 -
  • 14.12 15:00  
    US Salernitana 1919 FC Crotone -
  • 14.12 15:00  
    ASD Trapani Calcio AC Pisa 1909 -
  • 14.12 15:00  
    Venezia FC ASD Spezia Calcio 2008 -
  • 14.12 15:00  
    ACD Virtus Entella Empoli FC -

17. kolejka

  • 21.12 15:00  
    Delfino Pescara 1936 ASD Trapani Calcio -
  • 21.12 15:00  
    AS Cittadella Chievo Werona -
  • 21.12 15:00  
    FC Crotone AS Livorno -
  • 21.12 15:00  
    Empoli FC US Salernitana 1919 -
  • 21.12 15:00  
    SS Juve Stabia Venezia FC -
  • 21.12 15:00  
    Benevento Calcio Frosinone Calcio -
  • 21.12 15:00  
    Perugia Calcio ACD Virtus Entella -
  • 21.12 15:00  
    AC Pisa 1909 Cosenza Calcio -
  • 21.12 15:00  
    Pordenone Calcio Ascoli Picchio FC 1898 -
  • 21.12 15:00  
    ASD Spezia Calcio 2008 US Cremonese -

18. kolejka

  • 26.12 15:00  
    US Cremonese SS Juve Stabia -
  • 26.12 15:00  
    US Salernitana 1919 Pordenone Calcio -
  • 26.12 15:00  
    Ascoli Picchio FC 1898 AC Pisa 1909 -
  • 26.12 15:00  
    Chievo Werona Benevento Calcio -
  • 26.12 15:00  
    Cosenza Calcio Empoli FC -
  • 26.12 15:00  
    Frosinone Calcio FC Crotone -
  • 26.12 15:00  
    AS Livorno Delfino Pescara 1936 -
  • 26.12 15:00  
    ASD Trapani Calcio Perugia Calcio -
  • 26.12 15:00  
    Venezia FC AS Cittadella -
  • 26.12 15:00  
    ACD Virtus Entella ASD Spezia Calcio 2008 -

19. kolejka

  • 29.12 15:00  
    Pordenone Calcio US Cremonese -
  • 29.12 15:00  
    ASD Spezia Calcio 2008 US Salernitana 1919 -
  • 29.12 15:00  
    Benevento Calcio Ascoli Picchio FC 1898 -
  • 29.12 15:00  
    Delfino Pescara 1936 Chievo Werona -
  • 29.12 15:00  
    AC Pisa 1909 Frosinone Calcio -
  • 29.12 15:00  
    FC Crotone ASD Trapani Calcio -
  • 29.12 15:00  
    Empoli FC AS Livorno -
  • 29.12 15:00  
    SS Juve Stabia Cosenza Calcio -
  • 29.12 15:00  
    Perugia Calcio Venezia FC -
  • 29.12 15:00  
    AS Cittadella ACD Virtus Entella -

20. kolejka

  • 18.01 15:00  
    AS Livorno ACD Virtus Entella -
  • 18.01 15:00  
    Delfino Pescara 1936 US Salernitana 1919 -
  • 18.01 15:00  
    US Cremonese Venezia FC -
  • 18.01 15:00  
    Cosenza Calcio FC Crotone -
  • 18.01 15:00  
    SS Juve Stabia Empoli FC -
  • 18.01 15:00  
    Frosinone Calcio Pordenone Calcio -
  • 18.01 15:00  
    Chievo Werona Perugia Calcio -
  • 18.01 15:00  
    ASD Trapani Calcio Ascoli Picchio FC 1898 -
  • 18.01 15:00  
    Benevento Calcio AC Pisa 1909 -
  • 18.01 15:00  
    ASD Spezia Calcio 2008 AS Cittadella -

21. kolejka

  • 25.01 15:00  
    AS Cittadella Benevento Calcio -
  • 25.01 15:00  
    ACD Virtus Entella US Cremonese -
  • 25.01 15:00  
    Ascoli Picchio FC 1898 Frosinone Calcio -
  • 25.01 15:00  
    Venezia FC ASD Trapani Calcio -
  • 25.01 15:00  
    Empoli FC Chievo Werona -
  • 25.01 15:00  
    FC Crotone ASD Spezia Calcio 2008 -
  • 25.01 15:00  
    US Salernitana 1919 Cosenza Calcio -
  • 25.01 15:00  
    AC Pisa 1909 SS Juve Stabia -
  • 25.01 15:00  
    Perugia Calcio AS Livorno -
  • 25.01 15:00  
    Pordenone Calcio Delfino Pescara 1936 -

22. kolejka

  • 01.02 15:00  
    Delfino Pescara 1936 Cosenza Calcio -
  • 01.02 15:00  
    Empoli FC FC Crotone -
  • 01.02 15:00  
    AS Livorno Ascoli Picchio FC 1898 -
  • 01.02 15:00  
    ASD Trapani Calcio AS Cittadella -
  • 01.02 15:00  
    SS Juve Stabia Perugia Calcio -
  • 01.02 15:00  
    Frosinone Calcio ACD Virtus Entella -
  • 01.02 15:00  
    US Cremonese AC Pisa 1909 -
  • 01.02 15:00  
    ASD Spezia Calcio 2008 Pordenone Calcio -
  • 01.02 15:00  
    Benevento Calcio US Salernitana 1919 -
  • 01.02 15:00  
    Chievo Werona Venezia FC -

23. kolejka

  • 08.02 15:00  
    Cosenza Calcio Benevento Calcio -
  • 08.02 15:00  
    AC Pisa 1909 Chievo Werona -
  • 08.02 15:00  
    Venezia FC Frosinone Calcio -
  • 08.02 15:00  
    Ascoli Picchio FC 1898 SS Juve Stabia -
  • 08.02 15:00  
    US Salernitana 1919 ASD Trapani Calcio -
  • 08.02 15:00  
    Pordenone Calcio AS Livorno -
  • 08.02 15:00  
    ACD Virtus Entella Delfino Pescara 1936 -
  • 08.02 15:00  
    Perugia Calcio ASD Spezia Calcio 2008 -
  • 08.02 15:00  
    FC Crotone US Cremonese -
  • 08.02 15:00  
    AS Cittadella Empoli FC -

24. kolejka

  • 15.02 15:00  
    Venezia FC ACD Virtus Entella -
  • 15.02 15:00  
    Frosinone Calcio Perugia Calcio -
  • 15.02 15:00  
    Empoli FC AC Pisa 1909 -
  • 15.02 15:00  
    Chievo Werona US Salernitana 1919 -
  • 15.02 15:00  
    Benevento Calcio Pordenone Calcio -
  • 15.02 15:00  
    US Cremonese ASD Trapani Calcio -
  • 15.02 15:00  
    Delfino Pescara 1936 AS Cittadella -
  • 15.02 15:00  
    ASD Spezia Calcio 2008 Ascoli Picchio FC 1898 -
  • 15.02 15:00  
    AS Livorno Cosenza Calcio -
  • 15.02 15:00  
    SS Juve Stabia FC Crotone -

25. kolejka

  • 22.02 15:00  
    Ascoli Picchio FC 1898 US Cremonese -
  • 22.02 15:00  
    Perugia Calcio Empoli FC -
  • 22.02 15:00  
    ACD Virtus Entella Benevento Calcio -
  • 22.02 15:00  
    Pordenone Calcio Chievo Werona -
  • 22.02 15:00  
    Cosenza Calcio Frosinone Calcio -
  • 22.02 15:00  
    AS Cittadella SS Juve Stabia -
  • 22.02 15:00  
    US Salernitana 1919 AS Livorno -
  • 22.02 15:00  
    AC Pisa 1909 Venezia FC -
  • 22.02 15:00  
    ASD Trapani Calcio ASD Spezia Calcio 2008 -
  • 22.02 15:00  
    FC Crotone Delfino Pescara 1936 -

26. kolejka

  • 29.02 15:00  
    Delfino Pescara 1936 Ascoli Picchio FC 1898 -
  • 29.02 15:00  
    Venezia FC Cosenza Calcio -
  • 29.02 15:00  
    AS Cittadella US Cremonese -
  • 29.02 15:00  
    Empoli FC Pordenone Calcio -
  • 29.02 15:00  
    Chievo Werona AS Livorno -
  • 29.02 15:00  
    SS Juve Stabia ASD Trapani Calcio -
  • 29.02 15:00  
    AC Pisa 1909 Perugia Calcio -
  • 29.02 15:00  
    ACD Virtus Entella FC Crotone -
  • 29.02 15:00  
    Frosinone Calcio US Salernitana 1919 -
  • 29.02 15:00  
    Benevento Calcio ASD Spezia Calcio 2008 -

27. kolejka

  • 03.03 15:00  
    ASD Spezia Calcio 2008 Delfino Pescara 1936 -
  • 03.03 15:00  
    FC Crotone AC Pisa 1909 -
  • 03.03 15:00  
    Perugia Calcio Benevento Calcio -
  • 03.03 15:00  
    AS Livorno Frosinone Calcio -
  • 03.03 15:00  
    Ascoli Picchio FC 1898 Chievo Werona -
  • 03.03 15:00  
    ASD Trapani Calcio ACD Virtus Entella -
  • 03.03 15:00  
    US Salernitana 1919 Venezia FC -
  • 03.03 15:00  
    Cosenza Calcio AS Cittadella -
  • 03.03 15:00  
    US Cremonese Empoli FC -
  • 03.03 15:00  
    Pordenone Calcio SS Juve Stabia -

28. kolejka

  • 07.03 15:00  
    ACD Virtus Entella Ascoli Picchio FC 1898 -
  • 07.03 15:00  
    SS Juve Stabia ASD Spezia Calcio 2008 -
  • 07.03 15:00  
    Perugia Calcio US Salernitana 1919 -
  • 07.03 15:00  
    Empoli FC ASD Trapani Calcio -
  • 07.03 15:00  
    Chievo Werona Cosenza Calcio -
  • 07.03 15:00  
    Frosinone Calcio US Cremonese -
  • 07.03 15:00  
    AC Pisa 1909 AS Livorno -
  • 07.03 15:00  
    Benevento Calcio Delfino Pescara 1936 -
  • 07.03 15:00  
    AS Cittadella Pordenone Calcio -
  • 07.03 15:00  
    Venezia FC FC Crotone -

29. kolejka

  • 14.03 15:00  
    US Cremonese Benevento Calcio -
  • 14.03 15:00  
    Cosenza Calcio ACD Virtus Entella -
  • 14.03 15:00  
    Pordenone Calcio Venezia FC -
  • 14.03 15:00  
    AS Livorno AS Cittadella -
  • 14.03 15:00  
    ASD Spezia Calcio 2008 Empoli FC -
  • 14.03 15:00  
    ASD Trapani Calcio Frosinone Calcio -
  • 14.03 15:00  
    Delfino Pescara 1936 SS Juve Stabia -
  • 14.03 15:00  
    Ascoli Picchio FC 1898 Perugia Calcio -
  • 14.03 15:00  
    FC Crotone Chievo Werona -
  • 14.03 15:00  
    US Salernitana 1919 AC Pisa 1909 -

30. kolejka

  • 21.03 15:00  
    Perugia Calcio FC Crotone -
  • 21.03 15:00  
    SS Juve Stabia AS Livorno -
  • 21.03 15:00  
    Venezia FC Ascoli Picchio FC 1898 -
  • 21.03 15:00  
    Empoli FC Benevento Calcio -
  • 21.03 15:00  
    Frosinone Calcio AS Cittadella -
  • 21.03 15:00  
    US Cremonese Cosenza Calcio -
  • 21.03 15:00  
    AC Pisa 1909 Delfino Pescara 1936 -
  • 21.03 15:00  
    ASD Trapani Calcio Pordenone Calcio -
  • 21.03 15:00  
    ACD Virtus Entella US Salernitana 1919 -
  • 21.03 15:00  
    Chievo Werona ASD Spezia Calcio 2008 -

31. kolejka

  • 04.04 15:00  
    AS Cittadella Perugia Calcio -
  • 04.04 15:00  
    ASD Spezia Calcio 2008 AC Pisa 1909 -
  • 04.04 15:00  
    Cosenza Calcio ASD Trapani Calcio -
  • 04.04 15:00  
    AS Livorno Venezia FC -
  • 04.04 15:00  
    Pordenone Calcio ACD Virtus Entella -
  • 04.04 15:00  
    US Salernitana 1919 US Cremonese -
  • 04.04 15:00  
    Ascoli Picchio FC 1898 FC Crotone -
  • 04.04 15:00  
    Delfino Pescara 1936 Empoli FC -
  • 04.04 15:00  
    Chievo Werona Frosinone Calcio -
  • 04.04 15:00  
    Benevento Calcio SS Juve Stabia -

32. kolejka

  • 13.04 15:00  
    AC Pisa 1909 AS Cittadella -
  • 13.04 15:00  
    Venezia FC Empoli FC -
  • 13.04 15:00  
    Cosenza Calcio Ascoli Picchio FC 1898 -
  • 13.04 15:00  
    ASD Trapani Calcio AS Livorno -
  • 13.04 15:00  
    FC Crotone Benevento Calcio -
  • 13.04 15:00  
    US Salernitana 1919 SS Juve Stabia -
  • 13.04 15:00  
    ACD Virtus Entella Chievo Werona -
  • 13.04 15:00  
    Perugia Calcio Pordenone Calcio -
  • 13.04 15:00  
    US Cremonese Delfino Pescara 1936 -
  • 13.04 15:00  
    Frosinone Calcio ASD Spezia Calcio 2008 -

33. kolejka

  • 18.04 15:00  
    Ascoli Picchio FC 1898 US Salernitana 1919 -
  • 18.04 15:00  
    Chievo Werona ASD Trapani Calcio -
  • 18.04 15:00  
    Pordenone Calcio AC Pisa 1909 -
  • 18.04 15:00  
    AS Livorno US Cremonese -
  • 18.04 15:00  
    AS Cittadella FC Crotone -
  • 18.04 15:00  
    Empoli FC Frosinone Calcio -
  • 18.04 15:00  
    ASD Spezia Calcio 2008 Cosenza Calcio -
  • 18.04 15:00  
    Delfino Pescara 1936 Perugia Calcio -
  • 18.04 15:00  
    Benevento Calcio Venezia FC -
  • 18.04 15:00  
    SS Juve Stabia ACD Virtus Entella -

34. kolejka

  • 21.04 15:00  
    Frosinone Calcio SS Juve Stabia -
  • 21.04 15:00  
    ACD Virtus Entella AC Pisa 1909 -
  • 21.04 15:00  
    FC Crotone Pordenone Calcio -
  • 21.04 15:00  
    AS Livorno ASD Spezia Calcio 2008 -
  • 21.04 15:00  
    Cosenza Calcio Perugia Calcio -
  • 21.04 15:00  
    Venezia FC Delfino Pescara 1936 -
  • 21.04 15:00  
    Ascoli Picchio FC 1898 Empoli FC -
  • 21.04 15:00  
    US Cremonese Chievo Werona -
  • 21.04 15:00  
    US Salernitana 1919 AS Cittadella -
  • 21.04 15:00  
    ASD Trapani Calcio Benevento Calcio -

35. kolejka

  • 25.04 15:00  
    Pordenone Calcio Cosenza Calcio -
  • 25.04 15:00  
    Delfino Pescara 1936 Frosinone Calcio -
  • 25.04 15:00  
    Benevento Calcio AS Livorno -
  • 25.04 15:00  
    FC Crotone US Salernitana 1919 -
  • 25.04 15:00  
    AC Pisa 1909 ASD Trapani Calcio -
  • 25.04 15:00  
    ASD Spezia Calcio 2008 Venezia FC -
  • 25.04 15:00  
    Empoli FC ACD Virtus Entella -
  • 25.04 15:00  
    AS Cittadella Ascoli Picchio FC 1898 -
  • 25.04 15:00  
    SS Juve Stabia Chievo Werona -
  • 25.04 15:00  
    Perugia Calcio US Cremonese -

36. kolejka

  • 02.05 15:00  
    Venezia FC SS Juve Stabia -
  • 02.05 15:00  
    ACD Virtus Entella Perugia Calcio -
  • 02.05 15:00  
    US Salernitana 1919 Empoli FC -
  • 02.05 15:00  
    AS Livorno FC Crotone -
  • 02.05 15:00  
    Frosinone Calcio Benevento Calcio -
  • 02.05 15:00  
    Chievo Werona AS Cittadella -
  • 02.05 15:00  
    Ascoli Picchio FC 1898 Pordenone Calcio -
  • 02.05 15:00  
    ASD Trapani Calcio Delfino Pescara 1936 -
  • 02.05 15:00  
    US Cremonese ASD Spezia Calcio 2008 -
  • 02.05 15:00  
    Cosenza Calcio AC Pisa 1909 -

37. kolejka

  • 09.05 15:00  
    AC Pisa 1909 Ascoli Picchio FC 1898 -
  • 09.05 15:00  
    SS Juve Stabia US Cremonese -
  • 09.05 15:00  
    FC Crotone Frosinone Calcio -
  • 09.05 15:00  
    Empoli FC Cosenza Calcio -
  • 09.05 15:00  
    Benevento Calcio Chievo Werona -
  • 09.05 15:00  
    Delfino Pescara 1936 AS Livorno -
  • 09.05 15:00  
    Perugia Calcio ASD Trapani Calcio -
  • 09.05 15:00  
    AS Cittadella Venezia FC -
  • 09.05 15:00  
    ASD Spezia Calcio 2008 ACD Virtus Entella -
  • 09.05 15:00  
    Pordenone Calcio US Salernitana 1919 -

38. kolejka

  • 14.05 15:00  
    ASD Trapani Calcio FC Crotone -
  • 14.05 15:00  
    Frosinone Calcio AC Pisa 1909 -
  • 14.05 15:00  
    AS Livorno Empoli FC -
  • 14.05 15:00  
    US Cremonese Pordenone Calcio -
  • 14.05 15:00  
    US Salernitana 1919 ASD Spezia Calcio 2008 -
  • 14.05 15:00  
    Ascoli Picchio FC 1898 Benevento Calcio -
  • 14.05 15:00  
    ACD Virtus Entella AS Cittadella -
  • 14.05 15:00  
    Cosenza Calcio SS Juve Stabia -
  • 14.05 15:00  
    Venezia FC Perugia Calcio -
  • 14.05 15:00  
    Chievo Werona Delfino Pescara 1936 -