Węgry - NB I

Tabela NB I online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   Kisvárda Master Good FC 6 15   5 0 1   10 - 5 5
2   Paksi SE 6 10   3 1 2   17 - 13 4
3   Ferencváros Budapeszt 4 9   3 0 1   10 - 5 5
4   MOL Fehérvár FC 5 9   2 3 0   8 - 6 2
5   Puskás Ferenc Akadémia FC 5 9   3 0 2   7 - 9 -2
6   Debreceni VSC 6 8   2 2 2   17 - 12 5
7   Mezőkövesd-Zsóry SE 6 8   2 2 2   9 - 12 -3
8   MTK Hungária Budapeszt 6 7   2 1 3   8 - 9 -1
9   Honved Budapeszt 6 7   2 1 3   8 - 9 -1
10   Zalaegerszegi TE 6 5   1 2 3   9 - 13 -4
11   Újpest FC 6 3   0 3 3   8 - 11 -3
12   Gyirmót SE 6 3   0 3 3   3 - 10 -7
  • Zespół w trakcie meczu
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europy
  • spadek

7. kolejka (następna)

  • 24.09 20:00
  • 25.09 14:45
  • 25.09 17:00
  • 25.09 19:30
  • 26.09 14:15
  • 26.09 17:00

Strzelcy NB I

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Roland András Ugrai(Debreceni VSC) 6 0
Máté Mihály Sajbán(Paksi SE) 5 0
Gheorghe Teodor Grozav(MTK Hungária Budapeszt) 4 1

Kartkowicze NB I

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
José Antonio Delgado Villar(Honved Budapeszt) 1 3 4
Lukas Klemenz(Honved Budapeszt) 1 3 4
Dávid Kálnoki-Kis(Zalaegerszegi TE) 1 2 3

Terminarz / Wyniki NB I

4. kolejka

7. kolejka

  • 24.09 20:00  
    Zalaegerszegi TE Paksi SE -
  • 25.09 14:45  
    MTK Hungária Budapeszt Mezőkövesd-Zsóry SE -
  • 25.09 17:00  
    Gyirmót SE Honved Budapeszt -
  • 25.09 19:30  
    MOL Fehérvár FC Puskás Ferenc Akadémia FC -
  • 26.09 14:15  
    Kisvárda Master Good FC Debreceni VSC -
  • 26.09 17:00  
    Ferencváros Budapeszt Újpest FC -

8. kolejka

  • 01.10 20:00  
    Honved Budapeszt Kisvárda Master Good FC -
  • 02.10 14:45  
    Újpest FC Gyirmót SE -
  • 02.10 17:00  
    Puskás Ferenc Akadémia FC Mezőkövesd-Zsóry SE -
  • 02.10 19:30  
    Debreceni VSC MOL Fehérvár FC -
  • 03.10 14:15  
    Zalaegerszegi TE MTK Hungária Budapeszt -
  • 03.10 17:00  
    Paksi SE Ferencváros Budapeszt -

9. kolejka

  • 15.10 20:00  
    MTK Hungária Budapeszt Puskás Ferenc Akadémia FC -
  • 16.10 14:45  
    Gyirmót SE Paksi SE -
  • 16.10 17:00  
    Ferencváros Budapeszt Zalaegerszegi TE -
  • 16.10 19:30  
    MOL Fehérvár FC Honved Budapeszt -
  • 17.10 14:30  
    Kisvárda Master Good FC Újpest FC -
  • 17.10 17:00  
    Mezőkövesd-Zsóry SE Debreceni VSC -

10. kolejka

  • 22.10 15:30  
    Zalaegerszegi TE Gyirmót SE -
  • 22.10 17:45  
    Paksi SE Kisvárda Master Good FC -
  • 22.10 20:00  
    Újpest FC MOL Fehérvár FC -
  • 24.10 13:30  
    Debreceni VSC Puskás Ferenc Akadémia FC -
  • 24.10 15:45  
    Honved Budapeszt Mezőkövesd-Zsóry SE -
  • 24.10 18:00  
    Ferencváros Budapeszt MTK Hungária Budapeszt -

11. kolejka

  • 29.10 19:45  
    MOL Fehérvár FC Paksi SE -
  • 30.10 14:45  
    Mezőkövesd-Zsóry SE Újpest FC -
  • 30.10 17:00  
    MTK Hungária Budapeszt Debreceni VSC -
  • 30.10 19:30  
    Gyirmót SE Ferencváros Budapeszt -
  • 31.10 14:30  
    Kisvárda Master Good FC Zalaegerszegi TE -
  • 31.10 17:00  
    Puskás Ferenc Akadémia FC Honved Budapeszt -

12. kolejka

  • 05.11 20:30  
    MTK Hungária Budapeszt Gyirmót SE -
  • 06.11 14:45  
    Mezőkövesd-Zsóry SE Paksi SE -
  • 06.11 17:00  
    Debreceni VSC Honved Budapeszt -
  • 06.11 19:30  
    Puskás Ferenc Akadémia FC Újpest FC -
  • 07.11 15:30  
    Kisvárda Master Good FC Ferencváros Budapeszt -
  • 07.11 20:30  
    MOL Fehérvár FC Zalaegerszegi TE -

13. kolejka

  • 20.11  
    Gyirmót SE Kisvárda Master Good FC -
  • 20.11  
    Honved Budapeszt MTK Hungária Budapeszt -
  • 20.11  
    Zalaegerszegi TE Mezőkövesd-Zsóry SE -
  • 20.11  
    Ferencváros Budapeszt MOL Fehérvár FC -
  • 20.11  
    Paksi SE Puskás Ferenc Akadémia FC -
  • 20.11  
    Újpest FC Debreceni VSC -

14. kolejka

  • 27.11  
    Honved Budapeszt Újpest FC -
  • 27.11  
    Kisvárda Master Good FC MTK Hungária Budapeszt -
  • 27.11  
    Puskás Ferenc Akadémia FC Zalaegerszegi TE -
  • 27.11  
    Debreceni VSC Paksi SE -
  • 27.11  
    Mezőkövesd-Zsóry SE Ferencváros Budapeszt -
  • 27.11  
    MOL Fehérvár FC Gyirmót SE -

15. kolejka

  • 04.12  
    Zalaegerszegi TE Debreceni VSC -
  • 04.12  
    MTK Hungária Budapeszt Újpest FC -
  • 04.12  
    Paksi SE Honved Budapeszt -
  • 04.12  
    Kisvárda Master Good FC MOL Fehérvár FC -
  • 04.12  
    Gyirmót SE Mezőkövesd-Zsóry SE -
  • 04.12  
    Ferencváros Budapeszt Puskás Ferenc Akadémia FC -

16. kolejka

  • 11.12  
    MTK Hungária Budapeszt MOL Fehérvár FC -
  • 11.12  
    Mezőkövesd-Zsóry SE Kisvárda Master Good FC -
  • 11.12  
    Újpest FC Paksi SE -
  • 11.12  
    Honved Budapeszt Zalaegerszegi TE -
  • 11.12  
    Debreceni VSC Ferencváros Budapeszt -
  • 11.12  
    Puskás Ferenc Akadémia FC Gyirmót SE -

17. kolejka

  • 18.12  
    Kisvárda Master Good FC Puskás Ferenc Akadémia FC -
  • 18.12  
    MOL Fehérvár FC Mezőkövesd-Zsóry SE -
  • 18.12  
    Gyirmót SE Debreceni VSC -
  • 18.12  
    MTK Hungária Budapeszt Paksi SE -
  • 18.12  
    Ferencváros Budapeszt Honved Budapeszt -
  • 18.12  
    Zalaegerszegi TE Újpest FC -

18. kolejka

  • 29.01  
    Mezőkövesd-Zsóry SE MTK Hungária Budapeszt -
  • 29.01  
    Paksi SE Zalaegerszegi TE -
  • 29.01  
    Puskás Ferenc Akadémia FC MOL Fehérvár FC -
  • 29.01  
    Újpest FC Ferencváros Budapeszt -
  • 29.01  
    Honved Budapeszt Gyirmót SE -
  • 29.01  
    Debreceni VSC Kisvárda Master Good FC -

19. kolejka

  • 05.02  
    Mezőkövesd-Zsóry SE Puskás Ferenc Akadémia FC -
  • 05.02  
    MOL Fehérvár FC Debreceni VSC -
  • 05.02  
    Kisvárda Master Good FC Honved Budapeszt -
  • 05.02  
    MTK Hungária Budapeszt Zalaegerszegi TE -
  • 05.02  
    Ferencváros Budapeszt Paksi SE -
  • 05.02  
    Gyirmót SE Újpest FC -

20. kolejka

  • 12.02  
    Puskás Ferenc Akadémia FC MTK Hungária Budapeszt -
  • 12.02  
    Debreceni VSC Mezőkövesd-Zsóry SE -
  • 12.02  
    Zalaegerszegi TE Ferencváros Budapeszt -
  • 12.02  
    Honved Budapeszt MOL Fehérvár FC -
  • 12.02  
    Újpest FC Kisvárda Master Good FC -
  • 12.02  
    Paksi SE Gyirmót SE -

21. kolejka

  • 19.02  
    Puskás Ferenc Akadémia FC Debreceni VSC -
  • 19.02  
    Mezőkövesd-Zsóry SE Honved Budapeszt -
  • 19.02  
    MOL Fehérvár FC Újpest FC -
  • 19.02  
    Kisvárda Master Good FC Paksi SE -
  • 19.02  
    Gyirmót SE Zalaegerszegi TE -
  • 19.02  
    MTK Hungária Budapeszt Ferencváros Budapeszt -

22. kolejka

  • 26.02  
    Honved Budapeszt Puskás Ferenc Akadémia FC -
  • 26.02  
    Paksi SE MOL Fehérvár FC -
  • 26.02  
    Újpest FC Mezőkövesd-Zsóry SE -
  • 26.02  
    Zalaegerszegi TE Kisvárda Master Good FC -
  • 26.02  
    Ferencváros Budapeszt Gyirmót SE -
  • 26.02  
    Debreceni VSC MTK Hungária Budapeszt -

23. kolejka

  • 05.03  
    Honved Budapeszt Debreceni VSC -
  • 05.03  
    Újpest FC Puskás Ferenc Akadémia FC -
  • 05.03  
    Zalaegerszegi TE MOL Fehérvár FC -
  • 05.03  
    Paksi SE Mezőkövesd-Zsóry SE -
  • 05.03  
    Gyirmót SE MTK Hungária Budapeszt -
  • 05.03  
    Ferencváros Budapeszt Kisvárda Master Good FC -

24. kolejka

  • 12.03  
    MTK Hungária Budapeszt Honved Budapeszt -
  • 12.03  
    Mezőkövesd-Zsóry SE Zalaegerszegi TE -
  • 12.03  
    Kisvárda Master Good FC Gyirmót SE -
  • 12.03  
    MOL Fehérvár FC Ferencváros Budapeszt -
  • 12.03  
    Debreceni VSC Újpest FC -
  • 12.03  
    Puskás Ferenc Akadémia FC Paksi SE -

25. kolejka

  • 19.03  
    MTK Hungária Budapeszt Kisvárda Master Good FC -
  • 19.03  
    Újpest FC Honved Budapeszt -
  • 19.03  
    Gyirmót SE MOL Fehérvár FC -
  • 19.03  
    Ferencváros Budapeszt Mezőkövesd-Zsóry SE -
  • 19.03  
    Paksi SE Debreceni VSC -
  • 19.03  
    Zalaegerszegi TE Puskás Ferenc Akadémia FC -

26. kolejka

  • 02.04  
    Mezőkövesd-Zsóry SE Gyirmót SE -
  • 02.04  
    Honved Budapeszt Paksi SE -
  • 02.04  
    MOL Fehérvár FC Kisvárda Master Good FC -
  • 02.04  
    Újpest FC MTK Hungária Budapeszt -
  • 02.04  
    Debreceni VSC Zalaegerszegi TE -
  • 02.04  
    Puskás Ferenc Akadémia FC Ferencváros Budapeszt -

27. kolejka

  • 09.04  
    MTK Hungária Budapeszt MOL Fehérvár FC -
  • 09.04  
    Kisvárda Master Good FC Mezőkövesd-Zsóry SE -
  • 09.04  
    Paksi SE Újpest FC -
  • 09.04  
    Ferencváros Budapeszt Debreceni VSC -
  • 09.04  
    Gyirmót SE Puskás Ferenc Akadémia FC -
  • 09.04  
    Zalaegerszegi TE Honved Budapeszt -

28. kolejka

  • 16.04  
    Honved Budapeszt Ferencváros Budapeszt -
  • 16.04  
    Puskás Ferenc Akadémia FC Kisvárda Master Good FC -
  • 16.04  
    Mezőkövesd-Zsóry SE MOL Fehérvár FC -
  • 16.04  
    Paksi SE MTK Hungária Budapeszt -
  • 16.04  
    Debreceni VSC Gyirmót SE -
  • 16.04  
    Újpest FC Zalaegerszegi TE -

29. kolejka

  • 23.04  
    Kisvárda Master Good FC Debreceni VSC -
  • 23.04  
    MTK Hungária Budapeszt Mezőkövesd-Zsóry SE -
  • 23.04  
    Zalaegerszegi TE Paksi SE -
  • 23.04  
    MOL Fehérvár FC Puskás Ferenc Akadémia FC -
  • 23.04  
    Ferencváros Budapeszt Újpest FC -
  • 23.04  
    Gyirmót SE Honved Budapeszt -

30. kolejka

  • 30.04  
    Debreceni VSC MOL Fehérvár FC -
  • 30.04  
    Puskás Ferenc Akadémia FC Mezőkövesd-Zsóry SE -
  • 30.04  
    Honved Budapeszt Kisvárda Master Good FC -
  • 30.04  
    Paksi SE Ferencváros Budapeszt -
  • 30.04  
    Zalaegerszegi TE MTK Hungária Budapeszt -
  • 30.04  
    Újpest FC Gyirmót SE -

31. kolejka

  • 04.05  
    MTK Hungária Budapeszt Puskás Ferenc Akadémia FC -
  • 04.05  
    Mezőkövesd-Zsóry SE Debreceni VSC -
  • 04.05  
    Ferencváros Budapeszt Zalaegerszegi TE -
  • 04.05  
    Kisvárda Master Good FC Újpest FC -
  • 04.05  
    MOL Fehérvár FC Honved Budapeszt -
  • 04.05  
    Gyirmót SE Paksi SE -

32. kolejka

  • 07.05  
    Zalaegerszegi TE Gyirmót SE -
  • 07.05  
    Ferencváros Budapeszt MTK Hungária Budapeszt -
  • 07.05  
    Újpest FC MOL Fehérvár FC -
  • 07.05  
    Honved Budapeszt Mezőkövesd-Zsóry SE -
  • 07.05  
    Paksi SE Kisvárda Master Good FC -
  • 07.05  
    Debreceni VSC Puskás Ferenc Akadémia FC -

33. kolejka

  • 14.05  
    MOL Fehérvár FC Paksi SE -
  • 14.05  
    MTK Hungária Budapeszt Debreceni VSC -
  • 14.05  
    Kisvárda Master Good FC Zalaegerszegi TE -
  • 14.05  
    Puskás Ferenc Akadémia FC Honved Budapeszt -
  • 14.05  
    Mezőkövesd-Zsóry SE Újpest FC -
  • 14.05  
    Gyirmót SE Ferencváros Budapeszt -