Urugwaj - Primera División

2. kolejka - Primera División

  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony

Tabela Primera División online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   CA Boston River 0 0   0 0 0   0 - 0 0
2   CA Penarol Montevideo 0 0   0 0 0   0 - 0 0
3   Centro Atlético Fénix 0 0   0 0 0   0 - 0 0
4   Cerro Largo Fútbol Club 0 0   0 0 0   0 - 0 0
5   Club Atlético Progreso 0 0   0 0 0   0 - 0 0
6   Club Atlético Rentistas 0 0   0 0 0   0 - 0 0
7   Club Atlético River Plate 0 0   0 0 0   0 - 0 0
8   Club Deportivo Maldonado 0 0   0 0 0   0 - 0 0
9   Club Nacional de Football Montevideo 0 0   0 0 0   0 - 0 0
10   Club Plaza Colonia de Deportes 0 0   0 0 0   0 - 0 0
11   Club Social y Deportivo Villa Española 0 0   0 0 0   0 - 0 0
12   Club Sportivo Cerrito 0 0   0 0 0   0 - 0 0
13   Institución Atlética Sud América 0 0   0 0 0   0 - 0 0
14   Liverpool Montevideo 0 0   0 0 0   0 - 0 0
15   Montevideo City Torque 0 0   0 0 0   0 - 0 0
16   Montevideo Wanderers Fútbol Club 0 0   0 0 0   0 - 0 0
  • Zespół w trakcie meczu
  • tytuł

3. kolejka (następna)

  • 22.05
  • 22.05
  • 22.05
  • 22.05
  • 22.05
  • 22.05
  • 22.05
  • 22.05

Terminarz / Wyniki Primera División

1. kolejka

  • 15.05  
    Club Deportivo Maldonado Liverpool Montevideo -
  • 15.05  
    Club Atlético Rentistas Centro Atlético Fénix -
  • 15.05  
    Club Atlético Progreso Club Social y Deportivo Villa Española -
  • 15.05  
    Club Nacional de Football Montevideo Cerro Largo Fútbol Club -
  • 15.05  
    Club Atlético River Plate Club Sportivo Cerrito -
  • 15.05  
    Montevideo Wanderers Fútbol Club CA Boston River -
  • 15.05  
    Montevideo City Torque Institución Atlética Sud América -
  • 15.05  
    CA Penarol Montevideo Club Plaza Colonia de Deportes -

2. kolejka

  • przełożony  
    Club Atlético Progreso Club Nacional de Football Montevideo -
  • przełożony  
    Cerro Largo Fútbol Club Club Sportivo Cerrito -
  • przełożony  
    Institución Atlética Sud América Club Social y Deportivo Villa Española -
  • przełożony  
    Club Atlético River Plate Liverpool Montevideo -
  • przełożony  
    Club Plaza Colonia de Deportes Montevideo City Torque -
  • przełożony  
    CA Boston River Club Atlético Rentistas -
  • przełożony  
    Montevideo Wanderers Fútbol Club Club Deportivo Maldonado -
  • przełożony  
    Centro Atlético Fénix CA Penarol Montevideo -

3. kolejka

  • 22.05  
    Club Social y Deportivo Villa Española Club Plaza Colonia de Deportes -
  • 22.05  
    Montevideo City Torque Centro Atlético Fénix -
  • 22.05  
    Club Nacional de Football Montevideo Institución Atlética Sud América -
  • 22.05  
    Club Sportivo Cerrito Club Atlético Progreso -
  • 22.05  
    Club Deportivo Maldonado Club Atlético River Plate -
  • 22.05  
    Liverpool Montevideo Cerro Largo Fútbol Club -
  • 22.05  
    CA Penarol Montevideo CA Boston River -
  • 22.05  
    Club Atlético Rentistas Montevideo Wanderers Fútbol Club -

4. kolejka

  • 29.05  
    Cerro Largo Fútbol Club Club Atlético River Plate -
  • 29.05  
    Institución Atlética Sud América Club Sportivo Cerrito -
  • 29.05  
    Club Atlético Progreso Liverpool Montevideo -
  • 29.05  
    CA Boston River Montevideo City Torque -
  • 29.05  
    Club Atlético Rentistas Club Deportivo Maldonado -
  • 29.05  
    Club Plaza Colonia de Deportes Club Nacional de Football Montevideo -
  • 29.05  
    Centro Atlético Fénix Club Social y Deportivo Villa Española -
  • 29.05  
    Montevideo Wanderers Fútbol Club CA Penarol Montevideo -

5. kolejka

  • 05.06  
    Club Nacional de Football Montevideo Centro Atlético Fénix -
  • 05.06  
    CA Penarol Montevideo Club Atlético Rentistas -
  • 05.06  
    Club Deportivo Maldonado Cerro Largo Fútbol Club -
  • 05.06  
    Club Social y Deportivo Villa Española CA Boston River -
  • 05.06  
    Club Atlético River Plate Club Atlético Progreso -
  • 05.06  
    Montevideo City Torque Montevideo Wanderers Fútbol Club -
  • 05.06  
    Club Sportivo Cerrito Club Plaza Colonia de Deportes -
  • 05.06  
    Liverpool Montevideo Institución Atlética Sud América -

6. kolejka

  • 12.06  
    Club Atlético Rentistas Montevideo City Torque -
  • 12.06  
    CA Penarol Montevideo Club Deportivo Maldonado -
  • 12.06  
    Centro Atlético Fénix Club Sportivo Cerrito -
  • 12.06  
    Club Atlético Progreso Cerro Largo Fútbol Club -
  • 12.06  
    Club Plaza Colonia de Deportes Liverpool Montevideo -
  • 12.06  
    Institución Atlética Sud América Club Atlético River Plate -
  • 12.06  
    CA Boston River Club Nacional de Football Montevideo -
  • 12.06  
    Montevideo Wanderers Fútbol Club Club Social y Deportivo Villa Española -

7. kolejka

  • 16.06  
    Liverpool Montevideo Centro Atlético Fénix -
  • 16.06  
    Cerro Largo Fútbol Club Institución Atlética Sud América -
  • 16.06  
    Club Social y Deportivo Villa Española Club Atlético Rentistas -
  • 16.06  
    Club Nacional de Football Montevideo Montevideo Wanderers Fútbol Club -
  • 16.06  
    Club Atlético River Plate Club Plaza Colonia de Deportes -
  • 16.06  
    Club Sportivo Cerrito CA Boston River -
  • 16.06  
    Montevideo City Torque CA Penarol Montevideo -
  • 16.06  
    Club Deportivo Maldonado Club Atlético Progreso -

8. kolejka

  • 19.06  
    Club Plaza Colonia de Deportes Cerro Largo Fútbol Club -
  • 19.06  
    Club Atlético Rentistas Club Nacional de Football Montevideo -
  • 19.06  
    Montevideo City Torque Club Deportivo Maldonado -
  • 19.06  
    CA Boston River Liverpool Montevideo -
  • 19.06  
    CA Penarol Montevideo Club Social y Deportivo Villa Española -
  • 19.06  
    Montevideo Wanderers Fútbol Club Club Sportivo Cerrito -
  • 19.06  
    Institución Atlética Sud América Club Atlético Progreso -
  • 19.06  
    Centro Atlético Fénix Club Atlético River Plate -

9. kolejka

  • 26.06  
    Club Nacional de Football Montevideo CA Penarol Montevideo -
  • 26.06  
    Club Social y Deportivo Villa Española Montevideo City Torque -
  • 26.06  
    Club Sportivo Cerrito Club Atlético Rentistas -
  • 26.06  
    Liverpool Montevideo Montevideo Wanderers Fútbol Club -
  • 26.06  
    Club Atlético Progreso Club Plaza Colonia de Deportes -
  • 26.06  
    Club Atlético River Plate CA Boston River -
  • 26.06  
    Cerro Largo Fútbol Club Centro Atlético Fénix -
  • 26.06  
    Club Deportivo Maldonado Institución Atlética Sud América -

10. kolejka

  • 03.07  
    Club Plaza Colonia de Deportes Institución Atlética Sud América -
  • 03.07  
    Montevideo Wanderers Fútbol Club Club Atlético River Plate -
  • 03.07  
    CA Penarol Montevideo Club Sportivo Cerrito -
  • 03.07  
    CA Boston River Cerro Largo Fútbol Club -
  • 03.07  
    Centro Atlético Fénix Club Atlético Progreso -
  • 03.07  
    Club Atlético Rentistas Liverpool Montevideo -
  • 03.07  
    Montevideo City Torque Club Nacional de Football Montevideo -
  • 03.07  
    Club Social y Deportivo Villa Española Club Deportivo Maldonado -

11. kolejka

  • 10.07  
    Club Deportivo Maldonado Club Plaza Colonia de Deportes -
  • 10.07  
    Club Atlético River Plate Club Atlético Rentistas -
  • 10.07  
    Club Atlético Progreso CA Boston River -
  • 10.07  
    Institución Atlética Sud América Centro Atlético Fénix -
  • 10.07  
    Club Nacional de Football Montevideo Club Social y Deportivo Villa Española -
  • 10.07  
    Club Sportivo Cerrito Montevideo City Torque -
  • 10.07  
    Liverpool Montevideo CA Penarol Montevideo -
  • 10.07  
    Cerro Largo Fútbol Club Montevideo Wanderers Fútbol Club -

12. kolejka

  • 17.07  
    Centro Atlético Fénix Club Plaza Colonia de Deportes -
  • 17.07  
    Montevideo Wanderers Fútbol Club Club Atlético Progreso -
  • 17.07  
    CA Penarol Montevideo Club Atlético River Plate -
  • 17.07  
    Club Atlético Rentistas Cerro Largo Fútbol Club -
  • 17.07  
    CA Boston River Institución Atlética Sud América -
  • 17.07  
    Montevideo City Torque Liverpool Montevideo -
  • 17.07  
    Club Nacional de Football Montevideo Club Deportivo Maldonado -
  • 17.07  
    Club Social y Deportivo Villa Española Club Sportivo Cerrito -

13. kolejka

  • 24.07  
    Club Atlético River Plate Montevideo City Torque -
  • 24.07  
    Club Atlético Progreso Club Atlético Rentistas -
  • 24.07  
    Club Sportivo Cerrito Club Nacional de Football Montevideo -
  • 24.07  
    Cerro Largo Fútbol Club CA Penarol Montevideo -
  • 24.07  
    Liverpool Montevideo Club Social y Deportivo Villa Española -
  • 24.07  
    Institución Atlética Sud América Montevideo Wanderers Fútbol Club -
  • 24.07  
    Club Plaza Colonia de Deportes CA Boston River -
  • 24.07  
    Club Deportivo Maldonado Centro Atlético Fénix -

14. kolejka

  • 31.07  
    CA Boston River Centro Atlético Fénix -
  • 31.07  
    Montevideo Wanderers Fútbol Club Club Plaza Colonia de Deportes -
  • 31.07  
    Club Atlético Rentistas Institución Atlética Sud América -
  • 31.07  
    CA Penarol Montevideo Club Atlético Progreso -
  • 31.07  
    Club Sportivo Cerrito Club Deportivo Maldonado -
  • 31.07  
    Club Nacional de Football Montevideo Liverpool Montevideo -
  • 31.07  
    Montevideo City Torque Cerro Largo Fútbol Club -
  • 31.07  
    Club Social y Deportivo Villa Española Club Atlético River Plate -

15. kolejka

  • 07.08  
    Cerro Largo Fútbol Club Club Social y Deportivo Villa Española -
  • 07.08  
    Club Atlético River Plate Club Nacional de Football Montevideo -
  • 07.08  
    Club Atlético Progreso Montevideo City Torque -
  • 07.08  
    Institución Atlética Sud América CA Penarol Montevideo -
  • 07.08  
    Club Deportivo Maldonado CA Boston River -
  • 07.08  
    Club Plaza Colonia de Deportes Club Atlético Rentistas -
  • 07.08  
    Centro Atlético Fénix Montevideo Wanderers Fútbol Club -
  • 07.08  
    Liverpool Montevideo Club Sportivo Cerrito -