Ukraina - Premier League

22. kolejka - Premier League

Zaległe mecze

  • 21.04 13:00

Tabela Premier League

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Dynamo Kijów 22 55   17 4 1   46 - 14 32
2 Szachtar Donieck 22 45   13 6 3   47 - 16 31
3 FC Zorya Luhansk 21 38   11 5 5   37 - 18 19
4 FC Vorskla Poltava 22 37   10 7 5   33 - 20 13
5 FK Desna Chernihiv 22 36   10 6 6   34 - 24 10
6 FK Kolos Kovalivka 22 34   8 10 4   29 - 21 8
7 FC Oleksandria 22 26   7 5 10   29 - 31 -2
8 SK Dnipro-1 22 26   7 5 10   31 - 34 -3
9 FK Mariupol' 22 22   5 7 10   22 - 35 -13
10 FK Inhulets' Petrove 22 20   3 11 8   20 - 33 -13
11 FC Olimpik Donetsk 21 18   5 3 13   24 - 38 -14
12 FK Lviv 20 18   5 3 12   19 - 47 -28
13 FC Minai 21 18   4 6 11   15 - 36 -21
14 FC Rukh Vynnyky 21 17   3 8 10   17 - 36 -19
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

23. kolejka (następna)

  • 23.04 18:00
  • 24.04 16:00
  • 24.04 16:00
  • 24.04 18:30
  • 25.04 13:00
  • 25.04 16:00
  • 25.04 16:00

Strzelcy Premier League

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Vladyslav Kulach(FC Vorskla Poltava) 13 3
Viktor Tsygankov(Dynamo Kijów) 10 4
Anatolii Nuriev(FC Minai) 10 6

Kartkowicze Premier League

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Maksym Imerekov(FK Desna Chernihiv) 2 7 9
Denys Bezborodko(FC Oleksandria/FK Desna Chernihiv) 2 5 7
Ibrahim Kane(FC Vorskla Poltava) 2 5 7

Terminarz / Wyniki Premier League

10. kolejka

23. kolejka

  • 23.04 18:00  
    FK Mariupol' FC Rukh Vynnyky -
  • 24.04 16:00  
    FK Kolos Kovalivka FC Vorskla Poltava -
  • 24.04 16:00  
    SK Dnipro-1 FC Minai -
  • 24.04 18:30  
    FK Lviv FK Desna Chernihiv -
  • 25.04 13:00  
    FC Zorya Luhansk FC Olimpik Donetsk -
  • 25.04 16:00  
    FC Oleksandria Szachtar Donieck -
  • 25.04 16:00  
    Dynamo Kijów FK Inhulets' Petrove -

24. kolejka

  • 01.05 13:00  
    FK Desna Chernihiv FK Kolos Kovalivka -
  • 01.05 16:00  
    Szachtar Donieck SK Dnipro-1 -
  • 01.05 18:30  
    FC Vorskla Poltava Dynamo Kijów -
  • 02.05 13:00  
    FC Rukh Vynnyky FC Oleksandria -
  • 02.05 16:00  
    FC Zorya Luhansk FC Minai -
  • 02.05 16:00  
    FK Mariupol' FK Lviv -
  • 02.05 18:30  
    FC Olimpik Donetsk FK Inhulets' Petrove -

25. kolejka

  • 08.05  
    FC Minai Szachtar Donieck -
  • 08.05  
    SK Dnipro-1 FC Zorya Luhansk -
  • 08.05  
    FK Inhulets' Petrove FK Lviv -
  • 08.05  
    Dynamo Kijów FK Mariupol' -
  • 08.05  
    FC Oleksandria FK Kolos Kovalivka -
  • 08.05  
    FC Rukh Vynnyky FC Olimpik Donetsk -
  • 08.05  
    FC Vorskla Poltava FK Desna Chernihiv -

26. kolejka

  • 15.05  
    Szachtar Donieck FK Inhulets' Petrove -
  • 15.05  
    FK Kolos Kovalivka Dynamo Kijów -
  • 15.05  
    SK Dnipro-1 FC Rukh Vynnyky -
  • 15.05  
    FK Mariupol' FK Desna Chernihiv -
  • 15.05  
    FC Minai FC Vorskla Poltava -
  • 15.05  
    FC Zorya Luhansk FC Oleksandria -
  • 15.05  
    FK Lviv FC Olimpik Donetsk -