Ukraina - Premier League

17. kolejka - Premier League

Tabela Premier League

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Szachtar Donieck 17 44   14 2 1   47 - 9 38
2 Dynamo Kijów 17 44   14 2 1   46 - 8 38
3 FC Zorya Luhansk 17 35   11 2 4   36 - 18 18
4 SK Dnipro-1 16 34   11 1 4   29 - 16 13
5 FC Vorskla Poltava 17 32   9 5 3   29 - 17 12
6 FC Oleksandria 17 26   7 5 5   18 - 14 4
7 FK Desna Chernihiv 17 25   7 4 6   21 - 25 -4
8 NK Veres Rivne 17 22   6 4 7   14 - 19 -5
9 FK Kolos Kovalivka 17 21   6 3 8   12 - 22 -10
10 FC Metalist 1925 Kharkiv 17 19   6 1 10   16 - 27 -11
11 FC Rukh Vynnyky 16 17   4 5 7   15 - 20 -5
12 FK Lviv 17 16   4 4 9   13 - 29 -16
13 FK Chornomorets Odessa 16 11   2 5 9   17 - 36 -19
14 FK Inhulets' Petrove 16 10   2 4 10   11 - 27 -16
15 FC Minai 17 10   1 7 9   11 - 28 -17
16 FK Mariupol' 17 8   2 2 13   21 - 41 -20
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

18. kolejka (następna)

  • 10.12 16:00
  • 10.12 18:30
  • 11.12 13:00
  • 11.12 16:00
  • 11.12 18:30
  • 12.12 13:00
  • 12.12 16:00
  • 12.12 18:30

Strzelcy Premier League

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Artem Dovbyk(SK Dnipro-1) 12 1
Wiktor Cygankow(Dynamo Kijów) 11 5
Mateus Cardoso Lemos Martins(Szachtar Donieck) 9 1

Kartkowicze Premier League

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Danylo Kravchuk(FC Vorskla Poltava) 2 2 4
Bohdan Biloshevskyi(FK Chornomorets Odessa) 2 1 3
Oleksandr Romanchuk(FK Lviv) 1 5 6

Terminarz / Wyniki Premier League

18. kolejka

  • 10.12 16:00  
    FK Mariupol' SK Dnipro-1 -
  • 10.12 18:30  
    FK Inhulets' Petrove FK Desna Chernihiv -
  • 11.12 13:00  
    FC Oleksandria Szachtar Donieck -
  • 11.12 16:00  
    NK Veres Rivne FC Rukh Vynnyky -
  • 11.12 18:30  
    FK Lviv FC Vorskla Poltava -
  • 12.12 13:00  
    FK Chornomorets Odessa FC Metalist 1925 Kharkiv -
  • 12.12 16:00  
    Dynamo Kijów FC Zorya Luhansk -
  • 12.12 18:30  
    FK Kolos Kovalivka FC Minai -

19. kolejka

  • 26.02  
    SK Dnipro-1 FK Desna Chernihiv -
  • 26.02  
    FC Oleksandria FK Lviv -
  • 26.02  
    FC Metalist 1925 Kharkiv Szachtar Donieck -
  • 26.02  
    FC Minai FC Zorya Luhansk -
  • 26.02  
    FC Rukh Vynnyky FK Kolos Kovalivka -
  • 26.02  
    Dynamo Kijów FK Inhulets' Petrove -
  • 26.02  
    FC Vorskla Poltava NK Veres Rivne -
  • 26.02  
    FK Chornomorets Odessa FK Mariupol' -

20. kolejka

  • 05.03  
    Szachtar Donieck FK Chornomorets Odessa -
  • 05.03  
    FC Metalist 1925 Kharkiv FC Vorskla Poltava -
  • 05.03  
    FC Zorya Luhansk FK Mariupol' -
  • 05.03  
    FK Desna Chernihiv Dynamo Kijów -
  • 05.03  
    FC Rukh Vynnyky SK Dnipro-1 -
  • 05.03  
    FC Oleksandria FK Kolos Kovalivka -
  • 05.03  
    FC Minai NK Veres Rivne -
  • 05.03  
    FK Inhulets' Petrove FK Lviv -

21. kolejka

  • 12.03  
    FK Kolos Kovalivka Dynamo Kijów -
  • 12.03  
    Szachtar Donieck FC Minai -
  • 12.03  
    FC Oleksandria FK Chornomorets Odessa -
  • 12.03  
    FK Mariupol' FK Inhulets' Petrove -
  • 12.03  
    FC Vorskla Poltava FC Zorya Luhansk -
  • 12.03  
    NK Veres Rivne FK Desna Chernihiv -
  • 12.03  
    SK Dnipro-1 FC Metalist 1925 Kharkiv -
  • 12.03  
    FK Lviv FC Rukh Vynnyky -

22. kolejka

  • 19.03  
    FC Zorya Luhansk FC Rukh Vynnyky -
  • 19.03  
    FK Mariupol' FK Kolos Kovalivka -
  • 19.03  
    FK Inhulets' Petrove FC Oleksandria -
  • 19.03  
    FK Desna Chernihiv FC Vorskla Poltava -
  • 19.03  
    FK Chornomorets Odessa FC Minai -
  • 19.03  
    Dynamo Kijów FC Metalist 1925 Kharkiv -
  • 19.03  
    FK Lviv NK Veres Rivne -
  • 19.03  
    SK Dnipro-1 Szachtar Donieck -

23. kolejka

  • 02.04  
    FC Oleksandria Dynamo Kijów -
  • 02.04  
    Szachtar Donieck FK Mariupol' -
  • 02.04  
    FK Chornomorets Odessa FC Zorya Luhansk -
  • 02.04  
    FK Kolos Kovalivka FK Inhulets' Petrove -
  • 02.04  
    FC Minai FC Vorskla Poltava -
  • 02.04  
    FC Metalist 1925 Kharkiv FK Lviv -
  • 02.04  
    FC Rukh Vynnyky FK Desna Chernihiv -
  • 02.04  
    NK Veres Rivne SK Dnipro-1 -

24. kolejka

  • 09.04  
    Dynamo Kijów FC Rukh Vynnyky -
  • 09.04  
    NK Veres Rivne Szachtar Donieck -
  • 09.04  
    FC Zorya Luhansk SK Dnipro-1 -
  • 09.04  
    FC Metalist 1925 Kharkiv FK Desna Chernihiv -
  • 09.04  
    FC Vorskla Poltava FK Kolos Kovalivka -
  • 09.04  
    FK Mariupol' FC Oleksandria -
  • 09.04  
    FK Lviv FC Minai -
  • 09.04  
    FK Inhulets' Petrove FK Chornomorets Odessa -

25. kolejka

  • 16.04  
    FK Desna Chernihiv FC Zorya Luhansk -
  • 16.04  
    FK Chornomorets Odessa FK Kolos Kovalivka -
  • 16.04  
    Szachtar Donieck Dynamo Kijów -
  • 16.04  
    FK Inhulets' Petrove FC Vorskla Poltava -
  • 16.04  
    SK Dnipro-1 FK Lviv -
  • 16.04  
    FC Oleksandria NK Veres Rivne -
  • 16.04  
    FC Rukh Vynnyky FK Mariupol' -
  • 16.04  
    FC Minai FC Metalist 1925 Kharkiv -

26. kolejka

  • 23.04  
    FK Desna Chernihiv FC Minai -
  • 23.04  
    NK Veres Rivne FK Chornomorets Odessa -
  • 23.04  
    FC Metalist 1925 Kharkiv FK Mariupol' -
  • 23.04  
    FC Rukh Vynnyky FK Inhulets' Petrove -
  • 23.04  
    FK Kolos Kovalivka SK Dnipro-1 -
  • 23.04  
    FC Zorya Luhansk Szachtar Donieck -
  • 23.04  
    Dynamo Kijów FK Lviv -
  • 23.04  
    FC Vorskla Poltava FC Oleksandria -

27. kolejka

  • 30.04  
    Szachtar Donieck FC Vorskla Poltava -
  • 30.04  
    FK Kolos Kovalivka FC Zorya Luhansk -
  • 30.04  
    SK Dnipro-1 Dynamo Kijów -
  • 30.04  
    FC Oleksandria FK Desna Chernihiv -
  • 30.04  
    FK Lviv FK Chornomorets Odessa -
  • 30.04  
    FC Minai FC Rukh Vynnyky -
  • 30.04  
    FK Mariupol' NK Veres Rivne -
  • 30.04  
    FK Inhulets' Petrove FC Metalist 1925 Kharkiv -

28. kolejka

  • 07.05  
    FK Desna Chernihiv Szachtar Donieck -
  • 07.05  
    FK Lviv FK Kolos Kovalivka -
  • 07.05  
    Dynamo Kijów FK Mariupol' -
  • 07.05  
    FC Zorya Luhansk FC Metalist 1925 Kharkiv -
  • 07.05  
    FK Chornomorets Odessa FC Vorskla Poltava -
  • 07.05  
    NK Veres Rivne FK Inhulets' Petrove -
  • 07.05  
    FC Oleksandria FC Rukh Vynnyky -
  • 07.05  
    FC Minai SK Dnipro-1 -

29. kolejka

  • 14.05  
    FK Mariupol' FC Minai -
  • 14.05  
    FK Desna Chernihiv FK Lviv -
  • 14.05  
    NK Veres Rivne FC Zorya Luhansk -
  • 14.05  
    FC Metalist 1925 Kharkiv FC Oleksandria -
  • 14.05  
    SK Dnipro-1 FK Inhulets' Petrove -
  • 14.05  
    FC Rukh Vynnyky FK Chornomorets Odessa -
  • 14.05  
    FC Vorskla Poltava Dynamo Kijów -
  • 14.05  
    Szachtar Donieck FK Kolos Kovalivka -

30. kolejka

  • 21.05  
    FC Metalist 1925 Kharkiv NK Veres Rivne -
  • 21.05  
    Dynamo Kijów FK Chornomorets Odessa -
  • 21.05  
    FC Rukh Vynnyky Szachtar Donieck -
  • 21.05  
    FK Kolos Kovalivka FK Desna Chernihiv -
  • 21.05  
    FC Oleksandria SK Dnipro-1 -
  • 21.05  
    FK Mariupol' FC Vorskla Poltava -
  • 21.05  
    FC Zorya Luhansk FK Lviv -
  • 21.05  
    FK Inhulets' Petrove FC Minai -