Ukraina - Premier League

8. kolejka - Premier League

  • 17.09 18:30
  • 18.09 13:00
  • 18.09 16:00
  • 18.09 16:00
  • 18.09 18:30
  • 19.09 16:00
  • 19.09 18:30
  • 19.09 18:30

Tabela Premier League

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Dynamo Kijów 7 19   6 1 0   22 - 2 20
2 Szachtar Donieck 7 16   5 1 1   14 - 4 10
3 FC Oleksandria 7 14   4 2 1   8 - 5 3
4 FK Desna Chernihiv 7 13   4 1 2   11 - 12 -1
5 SK Dnipro-1 7 13   4 1 2   12 - 8 4
6 FC Vorskla Poltava 7 12   3 3 1   13 - 7 6
7 FC Zorya Luhansk 7 11   3 2 2   13 - 9 4
8 NK Veres Rivne 7 11   3 2 2   8 - 7 1
9 FC Rukh Vynnyky 7 8   2 2 3   6 - 9 -3
10 FK Inhulets' Petrove 7 7   2 1 4   8 - 12 -4
11 FC Minai 6 6   1 3 2   5 - 7 -2
12 FC Metalist 1925 Kharkiv 7 6   2 0 5   6 - 12 -6
13 FK Chornomorets Odessa 7 5   1 2 4   9 - 18 -9
14 FK Kolos Kovalivka 6 5   1 2 3   3 - 12 -9
15 FK Mariupol' 7 4   1 1 5   11 - 16 -5
16 FK Lviv 7 2   0 2 5   4 - 13 -9
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

9. kolejka (następna)

  • 24.09 18:30
  • 25.09 13:00
  • 25.09 16:00
  • 25.09 18:30
  • 26.09 13:00
  • 26.09 16:00
  • 26.09 18:30
  • 27.09 18:30

Strzelcy Premier League

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Vitalii Buyalskyi(Dynamo Kijów) 5 0
Andrii Kulakov(FK Mariupol') 5 0
Denys Bezborodko(FK Desna Chernihiv) 5 0

Kartkowicze Premier League

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Bohdan Biloshevskyi(FK Chornomorets Odessa) 2 1 3
Francisco Di Franco(SK Dnipro-1) 1 3 4
Matija Rom(FK Kolos Kovalivka) 1 2 3

Terminarz / Wyniki Premier League

8. kolejka

  • 17.09 18:30  
    FK Desna Chernihiv FC Rukh Vynnyky -
  • 18.09 13:00  
    FK Inhulets' Petrove FK Kolos Kovalivka -
  • 18.09 16:00  
    FK Mariupol' Szachtar Donieck -
  • 18.09 16:00  
    SK Dnipro-1 NK Veres Rivne -
  • 18.09 18:30  
    Dynamo Kijów FC Oleksandria -
  • 19.09 16:00  
    FC Vorskla Poltava FC Minai -
  • 19.09 18:30  
    FC Zorya Luhansk FK Chornomorets Odessa -
  • 19.09 18:30  
    FK Lviv FC Metalist 1925 Kharkiv -

9. kolejka

  • 24.09 18:30  
    FK Kolos Kovalivka FC Vorskla Poltava -
  • 25.09 13:00  
    FC Oleksandria FK Mariupol' -
  • 25.09 16:00  
    Szachtar Donieck NK Veres Rivne -
  • 25.09 18:30  
    FC Rukh Vynnyky Dynamo Kijów -
  • 26.09 13:00  
    FC Minai FK Lviv -
  • 26.09 16:00  
    SK Dnipro-1 FC Zorya Luhansk -
  • 26.09 18:30  
    FK Desna Chernihiv FC Metalist 1925 Kharkiv -
  • 27.09 18:30  
    FK Chornomorets Odessa FK Inhulets' Petrove -

10. kolejka

  • 01.10 18:30  
    FK Mariupol' FC Rukh Vynnyky -
  • 02.10 13:00  
    FK Kolos Kovalivka FK Chornomorets Odessa -
  • 02.10 16:00  
    FK Lviv SK Dnipro-1 -
  • 02.10 18:30  
    FC Vorskla Poltava FK Inhulets' Petrove -
  • 03.10 13:00  
    NK Veres Rivne FC Oleksandria -
  • 03.10 16:00  
    FC Metalist 1925 Kharkiv FC Minai -
  • 03.10 16:00  
    FC Zorya Luhansk FK Desna Chernihiv -
  • 03.10 18:30  
    Dynamo Kijów Szachtar Donieck -

11. kolejka

  • 16.10  
    FK Chornomorets Odessa NK Veres Rivne -
  • 16.10  
    FK Inhulets' Petrove FC Rukh Vynnyky -
  • 16.10  
    FK Mariupol' FC Metalist 1925 Kharkiv -
  • 16.10  
    FK Lviv Dynamo Kijów -
  • 16.10  
    Szachtar Donieck FC Zorya Luhansk -
  • 16.10  
    FC Oleksandria FC Vorskla Poltava -
  • 16.10  
    FC Minai FK Desna Chernihiv -
  • 16.10  
    SK Dnipro-1 FK Kolos Kovalivka -

12. kolejka

  • 23.10  
    FC Zorya Luhansk FK Kolos Kovalivka -
  • 23.10  
    FK Desna Chernihiv FC Oleksandria -
  • 23.10  
    Dynamo Kijów SK Dnipro-1 -
  • 23.10  
    FK Chornomorets Odessa FK Lviv -
  • 23.10  
    FC Vorskla Poltava Szachtar Donieck -
  • 23.10  
    FC Rukh Vynnyky FC Minai -
  • 23.10  
    NK Veres Rivne FK Mariupol' -
  • 23.10  
    FC Metalist 1925 Kharkiv FK Inhulets' Petrove -

13. kolejka

  • 30.10  
    FK Mariupol' Dynamo Kijów -
  • 30.10  
    Szachtar Donieck FK Desna Chernihiv -
  • 30.10  
    FK Kolos Kovalivka FK Lviv -
  • 30.10  
    FC Metalist 1925 Kharkiv FC Zorya Luhansk -
  • 30.10  
    FC Vorskla Poltava FK Chornomorets Odessa -
  • 30.10  
    SK Dnipro-1 FC Minai -
  • 30.10  
    FK Inhulets' Petrove NK Veres Rivne -
  • 30.10  
    FC Rukh Vynnyky FC Oleksandria -

14. kolejka

  • 06.11  
    FK Kolos Kovalivka Szachtar Donieck -
  • 06.11  
    FC Zorya Luhansk NK Veres Rivne -
  • 06.11  
    Dynamo Kijów FC Vorskla Poltava -
  • 06.11  
    FK Lviv FK Desna Chernihiv -
  • 06.11  
    FC Oleksandria FC Metalist 1925 Kharkiv -
  • 06.11  
    FK Inhulets' Petrove SK Dnipro-1 -
  • 06.11  
    FK Chornomorets Odessa FC Rukh Vynnyky -
  • 06.11  
    FC Minai FK Mariupol' -

15. kolejka

  • 20.11  
    FK Lviv FC Zorya Luhansk -
  • 20.11  
    Szachtar Donieck FC Rukh Vynnyky -
  • 20.11  
    FK Chornomorets Odessa Dynamo Kijów -
  • 20.11  
    FK Desna Chernihiv FK Kolos Kovalivka -
  • 20.11  
    FC Minai FK Inhulets' Petrove -
  • 20.11  
    NK Veres Rivne FC Metalist 1925 Kharkiv -
  • 20.11  
    SK Dnipro-1 FC Oleksandria -
  • 20.11  
    FC Vorskla Poltava FK Mariupol' -

16. kolejka

  • 27.11  
    FC Minai Dynamo Kijów -
  • 27.11  
    FK Inhulets' Petrove Szachtar Donieck -
  • 27.11  
    FC Oleksandria FC Zorya Luhansk -
  • 27.11  
    SK Dnipro-1 FC Vorskla Poltava -
  • 27.11  
    FK Kolos Kovalivka NK Veres Rivne -
  • 27.11  
    FK Chornomorets Odessa FK Desna Chernihiv -
  • 27.11  
    FK Mariupol' FK Lviv -
  • 27.11  
    FC Rukh Vynnyky FC Metalist 1925 Kharkiv -

17. kolejka

  • 04.12  
    NK Veres Rivne Dynamo Kijów -
  • 04.12  
    FK Desna Chernihiv FK Mariupol' -
  • 04.12  
    Szachtar Donieck FK Lviv -
  • 04.12  
    FC Rukh Vynnyky FC Vorskla Poltava -
  • 04.12  
    FC Metalist 1925 Kharkiv FK Kolos Kovalivka -
  • 04.12  
    FC Zorya Luhansk FK Inhulets' Petrove -
  • 04.12  
    SK Dnipro-1 FK Chornomorets Odessa -
  • 04.12  
    FC Oleksandria FC Minai -

18. kolejka

  • 11.12  
    Dynamo Kijów FC Zorya Luhansk -
  • 11.12  
    FC Oleksandria Szachtar Donieck -
  • 11.12  
    FK Lviv FC Vorskla Poltava -
  • 11.12  
    FK Inhulets' Petrove FK Desna Chernihiv -
  • 11.12  
    FK Kolos Kovalivka FC Minai -
  • 11.12  
    FK Mariupol' SK Dnipro-1 -
  • 11.12  
    NK Veres Rivne FC Rukh Vynnyky -
  • 11.12  
    FK Chornomorets Odessa FC Metalist 1925 Kharkiv -

19. kolejka

  • 26.02  
    SK Dnipro-1 FK Desna Chernihiv -
  • 26.02  
    FC Oleksandria FK Lviv -
  • 26.02  
    FC Metalist 1925 Kharkiv Szachtar Donieck -
  • 26.02  
    FC Minai FC Zorya Luhansk -
  • 26.02  
    FC Rukh Vynnyky FK Kolos Kovalivka -
  • 26.02  
    Dynamo Kijów FK Inhulets' Petrove -
  • 26.02  
    FC Vorskla Poltava NK Veres Rivne -
  • 26.02  
    FK Chornomorets Odessa FK Mariupol' -

20. kolejka

  • 05.03  
    Szachtar Donieck FK Chornomorets Odessa -
  • 05.03  
    FC Metalist 1925 Kharkiv FC Vorskla Poltava -
  • 05.03  
    FC Zorya Luhansk FK Mariupol' -
  • 05.03  
    FK Desna Chernihiv Dynamo Kijów -
  • 05.03  
    FC Rukh Vynnyky SK Dnipro-1 -
  • 05.03  
    FC Oleksandria FK Kolos Kovalivka -
  • 05.03  
    FC Minai NK Veres Rivne -
  • 05.03  
    FK Inhulets' Petrove FK Lviv -

21. kolejka

  • 12.03  
    FK Kolos Kovalivka Dynamo Kijów -
  • 12.03  
    Szachtar Donieck FC Minai -
  • 12.03  
    FC Oleksandria FK Chornomorets Odessa -
  • 12.03  
    FK Mariupol' FK Inhulets' Petrove -
  • 12.03  
    FC Vorskla Poltava FC Zorya Luhansk -
  • 12.03  
    NK Veres Rivne FK Desna Chernihiv -
  • 12.03  
    SK Dnipro-1 FC Metalist 1925 Kharkiv -
  • 12.03  
    FK Lviv FC Rukh Vynnyky -

22. kolejka

  • 19.03  
    FC Zorya Luhansk FC Rukh Vynnyky -
  • 19.03  
    FK Mariupol' FK Kolos Kovalivka -
  • 19.03  
    FK Inhulets' Petrove FC Oleksandria -
  • 19.03  
    FK Desna Chernihiv FC Vorskla Poltava -
  • 19.03  
    FK Chornomorets Odessa FC Minai -
  • 19.03  
    Dynamo Kijów FC Metalist 1925 Kharkiv -
  • 19.03  
    FK Lviv NK Veres Rivne -
  • 19.03  
    SK Dnipro-1 Szachtar Donieck -

23. kolejka

  • 02.04  
    FC Oleksandria Dynamo Kijów -
  • 02.04  
    Szachtar Donieck FK Mariupol' -
  • 02.04  
    FK Chornomorets Odessa FC Zorya Luhansk -
  • 02.04  
    FK Kolos Kovalivka FK Inhulets' Petrove -
  • 02.04  
    FC Minai FC Vorskla Poltava -
  • 02.04  
    FC Metalist 1925 Kharkiv FK Lviv -
  • 02.04  
    FC Rukh Vynnyky FK Desna Chernihiv -
  • 02.04  
    NK Veres Rivne SK Dnipro-1 -

24. kolejka

  • 09.04  
    Dynamo Kijów FC Rukh Vynnyky -
  • 09.04  
    NK Veres Rivne Szachtar Donieck -
  • 09.04  
    FC Zorya Luhansk SK Dnipro-1 -
  • 09.04  
    FC Metalist 1925 Kharkiv FK Desna Chernihiv -
  • 09.04  
    FC Vorskla Poltava FK Kolos Kovalivka -
  • 09.04  
    FK Mariupol' FC Oleksandria -
  • 09.04  
    FK Lviv FC Minai -
  • 09.04  
    FK Inhulets' Petrove FK Chornomorets Odessa -

25. kolejka

  • 16.04  
    FK Desna Chernihiv FC Zorya Luhansk -
  • 16.04  
    FK Chornomorets Odessa FK Kolos Kovalivka -
  • 16.04  
    Szachtar Donieck Dynamo Kijów -
  • 16.04  
    FK Inhulets' Petrove FC Vorskla Poltava -
  • 16.04  
    SK Dnipro-1 FK Lviv -
  • 16.04  
    FC Oleksandria NK Veres Rivne -
  • 16.04  
    FC Rukh Vynnyky FK Mariupol' -
  • 16.04  
    FC Minai FC Metalist 1925 Kharkiv -

26. kolejka

  • 23.04  
    FK Desna Chernihiv FC Minai -
  • 23.04  
    NK Veres Rivne FK Chornomorets Odessa -
  • 23.04  
    FC Metalist 1925 Kharkiv FK Mariupol' -
  • 23.04  
    FC Rukh Vynnyky FK Inhulets' Petrove -
  • 23.04  
    FK Kolos Kovalivka SK Dnipro-1 -
  • 23.04  
    FC Zorya Luhansk Szachtar Donieck -
  • 23.04  
    Dynamo Kijów FK Lviv -
  • 23.04  
    FC Vorskla Poltava FC Oleksandria -

27. kolejka

  • 30.04  
    Szachtar Donieck FC Vorskla Poltava -
  • 30.04  
    FK Kolos Kovalivka FC Zorya Luhansk -
  • 30.04  
    SK Dnipro-1 Dynamo Kijów -
  • 30.04  
    FC Oleksandria FK Desna Chernihiv -
  • 30.04  
    FK Lviv FK Chornomorets Odessa -
  • 30.04  
    FC Minai FC Rukh Vynnyky -
  • 30.04  
    FK Mariupol' NK Veres Rivne -
  • 30.04  
    FK Inhulets' Petrove FC Metalist 1925 Kharkiv -

28. kolejka

  • 07.05  
    FK Desna Chernihiv Szachtar Donieck -
  • 07.05  
    FK Lviv FK Kolos Kovalivka -
  • 07.05  
    Dynamo Kijów FK Mariupol' -
  • 07.05  
    FC Zorya Luhansk FC Metalist 1925 Kharkiv -
  • 07.05  
    FK Chornomorets Odessa FC Vorskla Poltava -
  • 07.05  
    NK Veres Rivne FK Inhulets' Petrove -
  • 07.05  
    FC Oleksandria FC Rukh Vynnyky -
  • 07.05  
    FC Minai SK Dnipro-1 -

29. kolejka

  • 14.05  
    FK Mariupol' FC Minai -
  • 14.05  
    FK Desna Chernihiv FK Lviv -
  • 14.05  
    NK Veres Rivne FC Zorya Luhansk -
  • 14.05  
    FC Metalist 1925 Kharkiv FC Oleksandria -
  • 14.05  
    SK Dnipro-1 FK Inhulets' Petrove -
  • 14.05  
    FC Rukh Vynnyky FK Chornomorets Odessa -
  • 14.05  
    FC Vorskla Poltava Dynamo Kijów -
  • 14.05  
    Szachtar Donieck FK Kolos Kovalivka -

30. kolejka

  • 21.05  
    FC Metalist 1925 Kharkiv NK Veres Rivne -
  • 21.05  
    Dynamo Kijów FK Chornomorets Odessa -
  • 21.05  
    FC Rukh Vynnyky Szachtar Donieck -
  • 21.05  
    FK Kolos Kovalivka FK Desna Chernihiv -
  • 21.05  
    FC Oleksandria SK Dnipro-1 -
  • 21.05  
    FK Mariupol' FC Vorskla Poltava -
  • 21.05  
    FC Zorya Luhansk FK Lviv -
  • 21.05  
    FK Inhulets' Petrove FC Minai -