Ukraina - Premier League

4. kolejka - Premier League

Tabela Premier League

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Szachtar Donieck 4 12   4 0 0   10 - 2 8
2 Zoria Ługańsk 4 7   2 1 1   6 - 4 2
3 FK Desna Chernihiv 4 7   2 1 1   4 - 2 2
4 FK Kolos Kovalivka 4 7   2 1 1   4 - 4 0
5 Dynamo Kijów 3 6   2 0 1   6 - 2 4
6 FC Oleksandria 4 6   2 0 2   6 - 7 -1
7 SK Dnipro-1 4 5   1 2 1   4 - 3 1
8 llczywiec Mariupol 3 4   1 1 1   4 - 4 0
9 Karpaty Lwów 4 4   1 1 2   4 - 7 -3
10 Worskła Połtawa 4 4   1 1 2   4 - 6 -2
11 FK Lviv 4 3   1 0 3   4 - 9 -5
12 FC Olimpik Donetsk 4 0   0 0 4   2 - 8 -6
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i Liga Mistrzów
  • el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europejska
  • spadek

5. kolejka (następna)

  • 24.08 13:00
  • 24.08 16:00
  • 24.08 18:30
  • 25.08 16:00
  • 25.08 18:30
  • 26.08 18:00

Strzelcy Premier League

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
. Marlos(Szachtar Donieck) 3 0
Bogdan Lednev(Zoria Ługańsk) 3 0
Bruno Ferreira Bonfim(Szachtar Donieck) 2 0

Kartkowicze Premier League

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Maxym Olexandrovych Maksymenko(FK Kolos Kovalivka) 1 2 3
Fabio Alexander Freitas de Almeida(FC Olimpik Donetsk) 1 2 3
Dmytro Klots(Karpaty Lwów) 1 1 2

Terminarz / Wyniki Premier League

4. kolejka

5. kolejka

  • 24.08 13:00  
    FK Kolos Kovalivka Worskła Połtawa -
  • 24.08 16:00  
    FC Oleksandria FK Desna Chernihiv -
  • 24.08 18:30  
    Dynamo Kijów FC Olimpik Donetsk -
  • 25.08 16:00  
    Karpaty Lwów Zoria Ługańsk -
  • 25.08 18:30  
    Szachtar Donieck llczywiec Mariupol -
  • 26.08 18:00  
    SK Dnipro-1 FK Lviv -

6. kolejka

  • 31.08  
    FK Lviv llczywiec Mariupol -
  • 31.08  
    Worskła Połtawa FC Oleksandria -
  • 31.08  
    SK Dnipro-1 FK Kolos Kovalivka -
  • 31.08  
    FK Desna Chernihiv Karpaty Lwów -
  • 31.08  
    FC Olimpik Donetsk Szachtar Donieck -
  • 31.08  
    Zoria Ługańsk Dynamo Kijów -

7. kolejka

  • 14.09  
    Dynamo Kijów FK Desna Chernihiv -
  • 14.09  
    Szachtar Donieck Zoria Ługańsk -
  • 14.09  
    llczywiec Mariupol FC Olimpik Donetsk -
  • 14.09  
    FK Kolos Kovalivka FK Lviv -
  • 14.09  
    FC Oleksandria SK Dnipro-1 -
  • 14.09  
    Karpaty Lwów Worskła Połtawa -

8. kolejka

  • 21.09  
    FK Kolos Kovalivka FC Oleksandria -
  • 21.09  
    Worskła Połtawa Dynamo Kijów -
  • 21.09  
    FK Desna Chernihiv Szachtar Donieck -
  • 21.09  
    SK Dnipro-1 Karpaty Lwów -
  • 21.09  
    Zoria Ługańsk llczywiec Mariupol -
  • 21.09  
    FK Lviv FC Olimpik Donetsk -

9. kolejka

  • 28.09  
    llczywiec Mariupol FK Desna Chernihiv -
  • 28.09  
    FC Olimpik Donetsk Zoria Ługańsk -
  • 28.09  
    Szachtar Donieck Worskła Połtawa -
  • 28.09  
    FC Oleksandria FK Lviv -
  • 28.09  
    Karpaty Lwów FK Kolos Kovalivka -
  • 28.09  
    Dynamo Kijów SK Dnipro-1 -

10. kolejka

  • 05.10  
    FK Lviv Zoria Ługańsk -
  • 05.10  
    FC Oleksandria Karpaty Lwów -
  • 05.10  
    FK Kolos Kovalivka Dynamo Kijów -
  • 05.10  
    Worskła Połtawa llczywiec Mariupol -
  • 05.10  
    FK Desna Chernihiv FC Olimpik Donetsk -
  • 05.10  
    SK Dnipro-1 Szachtar Donieck -

11. kolejka

  • 19.10  
    FC Olimpik Donetsk Worskła Połtawa -
  • 19.10  
    llczywiec Mariupol SK Dnipro-1 -
  • 19.10  
    Szachtar Donieck FK Kolos Kovalivka -
  • 19.10  
    Dynamo Kijów FC Oleksandria -
  • 19.10  
    Karpaty Lwów FK Lviv -
  • 19.10  
    Zoria Ługańsk FK Desna Chernihiv -

12. kolejka

  • 26.10  
    Szachtar Donieck FC Oleksandria -
  • 26.10  
    Dynamo Kijów Karpaty Lwów -
  • 26.10  
    llczywiec Mariupol FK Kolos Kovalivka -
  • 26.10  
    Zoria Ługańsk Worskła Połtawa -
  • 26.10  
    FC Olimpik Donetsk SK Dnipro-1 -
  • 26.10  
    FK Lviv FK Desna Chernihiv -

13. kolejka

  • 02.11  
    Worskła Połtawa FK Desna Chernihiv -
  • 02.11  
    FK Kolos Kovalivka FC Olimpik Donetsk -
  • 02.11  
    Dynamo Kijów FK Lviv -
  • 02.11  
    Karpaty Lwów Szachtar Donieck -
  • 02.11  
    SK Dnipro-1 Zoria Ługańsk -
  • 02.11  
    FC Oleksandria llczywiec Mariupol -

14. kolejka

  • 09.11  
    Szachtar Donieck Dynamo Kijów -
  • 09.11  
    llczywiec Mariupol Karpaty Lwów -
  • 09.11  
    FC Olimpik Donetsk FC Oleksandria -
  • 09.11  
    Zoria Ługańsk FK Kolos Kovalivka -
  • 09.11  
    FK Desna Chernihiv SK Dnipro-1 -
  • 09.11  
    FK Lviv Worskła Połtawa -

15. kolejka

  • 23.11  
    Szachtar Donieck FK Lviv -
  • 23.11  
    SK Dnipro-1 Worskła Połtawa -
  • 23.11  
    FK Kolos Kovalivka FK Desna Chernihiv -
  • 23.11  
    FC Oleksandria Zoria Ługańsk -
  • 23.11  
    Karpaty Lwów FC Olimpik Donetsk -
  • 23.11  
    Dynamo Kijów llczywiec Mariupol -

16. kolejka

  • 30.11  
    FK Lviv SK Dnipro-1 -
  • 30.11  
    Zoria Ługańsk Karpaty Lwów -
  • 30.11  
    FK Desna Chernihiv FC Oleksandria -
  • 30.11  
    FC Olimpik Donetsk Dynamo Kijów -
  • 30.11  
    llczywiec Mariupol Szachtar Donieck -
  • 30.11  
    Worskła Połtawa FK Kolos Kovalivka -

17. kolejka

  • 07.12  
    Karpaty Lwów FK Desna Chernihiv -
  • 07.12  
    FC Oleksandria Worskła Połtawa -
  • 07.12  
    FK Kolos Kovalivka SK Dnipro-1 -
  • 07.12  
    llczywiec Mariupol FK Lviv -
  • 07.12  
    Szachtar Donieck FC Olimpik Donetsk -
  • 07.12  
    Dynamo Kijów Zoria Ługańsk -

18. kolejka

  • 14.12  
    FK Lviv FK Kolos Kovalivka -
  • 14.12  
    FC Olimpik Donetsk llczywiec Mariupol -
  • 14.12  
    Zoria Ługańsk Szachtar Donieck -
  • 14.12  
    FK Desna Chernihiv Dynamo Kijów -
  • 14.12  
    SK Dnipro-1 FC Oleksandria -
  • 14.12  
    Worskła Połtawa Karpaty Lwów -

19. kolejka

  • 22.02  
    Karpaty Lwów SK Dnipro-1 -
  • 22.02  
    FC Oleksandria FK Kolos Kovalivka -
  • 22.02  
    FC Olimpik Donetsk FK Lviv -
  • 22.02  
    llczywiec Mariupol Zoria Ługańsk -
  • 22.02  
    Dynamo Kijów Worskła Połtawa -
  • 22.02  
    Szachtar Donieck FK Desna Chernihiv -

20. kolejka

  • 29.02  
    FK Desna Chernihiv llczywiec Mariupol -
  • 29.02  
    Zoria Ługańsk FC Olimpik Donetsk -
  • 29.02  
    Worskła Połtawa Szachtar Donieck -
  • 29.02  
    FK Lviv FC Oleksandria -
  • 29.02  
    FK Kolos Kovalivka Karpaty Lwów -
  • 29.02  
    SK Dnipro-1 Dynamo Kijów -

21. kolejka

  • 07.03  
    Zoria Ługańsk FK Lviv -
  • 07.03  
    Karpaty Lwów FC Oleksandria -
  • 07.03  
    Dynamo Kijów FK Kolos Kovalivka -
  • 07.03  
    llczywiec Mariupol Worskła Połtawa -
  • 07.03  
    FC Olimpik Donetsk FK Desna Chernihiv -
  • 07.03  
    Szachtar Donieck SK Dnipro-1 -

22. kolejka

  • 14.03  
    FK Lviv Karpaty Lwów -
  • 14.03  
    Worskła Połtawa FC Olimpik Donetsk -
  • 14.03  
    SK Dnipro-1 llczywiec Mariupol -
  • 14.03  
    FK Desna Chernihiv Zoria Ługańsk -
  • 14.03  
    FK Kolos Kovalivka Szachtar Donieck -
  • 14.03  
    FC Oleksandria Dynamo Kijów -