Turcja - Süper Lig

16. kolejka - Süper Lig

  • 14.12 18:30
  • 15.12 11:30
  • 15.12 11:30
  • 15.12 14:00
  • 15.12 17:00
  • 16.12 11:30
  • 16.12 14:00
  • 16.12 17:00
  • 17.12 18:00

Tabela Süper Lig

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Trabzonspor Kulübü 8 17   5 2 1   18 - 7 11
2 Galatasaray Stambuł 8 16   4 4 0   18 - 7 11
3 Istanbul B.B. 7 16   5 1 1   12 - 3 9
4 Kasımpaşa Spor Kulübü 8 15   5 0 3   17 - 10 7
5 Besiktas Stambuł 7 15   5 0 2   14 - 8 6
6 Göztepe Spor Kulübü 7 15   5 0 2   11 - 7 4
7 Yeni Malatya Spor Kulübü 7 14   4 2 1   14 - 6 8
8 Alanyaspor Kulübü 8 13   4 1 3   9 - 5 4
9 Sivasspor Kulübü 8 13   3 4 1   8 - 6 2
10 Teleset Mobilya Akhisar Spor Kulübü 8 12   3 3 2   13 - 10 3
11 Bursaspor Kulübü Derneği 8 12   3 3 2   7 - 6 1
12 Atiker Konyaspor Kulübü 7 11   3 2 2   10 - 7 3
13 Antalyaspor Kulübü 7 11   3 2 2   10 - 9 1
14 MKE Ankaragücü Spor Kulübü 8 10   3 1 4   9 - 12 -3
15 Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü 8 10   3 1 4   7 - 10 -3
16 Fenerbahce Stambuł 7 9   2 3 2   10 - 10 0
17 Kayseri Spor Kulübü 7 8   2 2 3   6 - 9 -3
18 Çaykur Rize Spor Kulübü 7 7   1 4 2   9 - 8 1
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

17. kolejka (następna)

  • 22.12 11:30
  • 22.12 14:00
  • 22.12 17:00
  • 23.12 11:30
  • 23.12 14:00
  • 23.12 14:00
  • 23.12 17:00
  • 24.12 18:00
  • 24.12 18:00

Strzelcy Süper Lig

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Mbaye Diagne(Kasımpaşa Spor Kulübü) 16 5
Yasin Oeztekin(Göztepe Spor Kulübü) 7 0
Hugo Rodallega Martínez(Trabzonspor Kulübü) 7 2

Kartkowicze Süper Lig

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Isaac Sackey(Alanyaspor Kulübü) 2 5 7
Douglas Pereira dos Santos(Sivasspor Kulübü) 2 3 5
Marwane Saadane(Çaykur Rize Spor Kulübü) 1 7 8

Terminarz / Wyniki Süper Lig

16. kolejka

  • 14.12 18:30  
    Göztepe Spor Kulübü Bursaspor Kulübü Derneği -
  • 15.12 11:30  
    Çaykur Rize Spor Kulübü Alanyaspor Kulübü -
  • 15.12 11:30  
    Sivasspor Kulübü MKE Ankaragücü Spor Kulübü -
  • 15.12 14:00  
    Atiker Konyaspor Kulübü Kasımpaşa Spor Kulübü -
  • 15.12 17:00  
    Istanbul B.B. Galatasaray Stambuł -
  • 16.12 11:30  
    Yeni Malatya Spor Kulübü Antalyaspor Kulübü -
  • 16.12 14:00  
    Kayseri Spor Kulübü Teleset Mobilya Akhisar Spor Kulübü -
  • 16.12 17:00  
    Besiktas Stambuł Trabzonspor Kulübü -
  • 17.12 18:00  
    Fenerbahce Stambuł Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü -

17. kolejka

  • 22.12 11:30  
    MKE Ankaragücü Spor Kulübü Göztepe Spor Kulübü -
  • 22.12 14:00  
    Alanyaspor Kulübü Istanbul B.B. -
  • 22.12 17:00  
    Kasımpaşa Spor Kulübü Besiktas Stambuł -
  • 23.12 11:30  
    Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü Kayseri Spor Kulübü -
  • 23.12 14:00  
    Trabzonspor Kulübü Çaykur Rize Spor Kulübü -
  • 23.12 14:00  
    Bursaspor Kulübü Derneği Yeni Malatya Spor Kulübü -
  • 23.12 17:00  
    Galatasaray Stambuł Sivasspor Kulübü -
  • 24.12 18:00  
    Antalyaspor Kulübü Fenerbahce Stambuł -
  • 24.12 18:00  
    Teleset Mobilya Akhisar Spor Kulübü Atiker Konyaspor Kulübü -

18. kolejka

  • 20.01  
    Galatasaray Stambuł MKE Ankaragücü Spor Kulübü -
  • 20.01  
    Trabzonspor Kulübü Istanbul B.B. -
  • 20.01  
    Kasımpaşa Spor Kulübü Çaykur Rize Spor Kulübü -
  • 20.01  
    Alanyaspor Kulübü Sivasspor Kulübü -
  • 20.01  
    Teleset Mobilya Akhisar Spor Kulübü Besiktas Stambuł -
  • 20.01  
    Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü Atiker Konyaspor Kulübü -
  • 20.01  
    Antalyaspor Kulübü Kayseri Spor Kulübü -
  • 20.01  
    Bursaspor Kulübü Derneği Fenerbahce Stambuł -
  • 20.01  
    Yeni Malatya Spor Kulübü Göztepe Spor Kulübü -

19. kolejka

  • 27.01  
    Sivasspor Kulübü Trabzonspor Kulübü -
  • 27.01  
    Kayseri Spor Kulübü Bursaspor Kulübü Derneği -
  • 27.01  
    Atiker Konyaspor Kulübü Antalyaspor Kulübü -
  • 27.01  
    Besiktas Stambuł Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü -
  • 27.01  
    Istanbul B.B. Kasımpaşa Spor Kulübü -
  • 27.01  
    MKE Ankaragücü Spor Kulübü Alanyaspor Kulübü -
  • 27.01  
    Göztepe Spor Kulübü Galatasaray Stambuł -
  • 27.01  
    Çaykur Rize Spor Kulübü Teleset Mobilya Akhisar Spor Kulübü -
  • 27.01  
    Fenerbahce Stambuł Yeni Malatya Spor Kulübü -

20. kolejka

  • 03.02  
    Fenerbahce Stambuł Göztepe Spor Kulübü -
  • 03.02  
    Kasımpaşa Spor Kulübü Sivasspor Kulübü -
  • 03.02  
    Antalyaspor Kulübü Besiktas Stambuł -
  • 03.02  
    Trabzonspor Kulübü MKE Ankaragücü Spor Kulübü -
  • 03.02  
    Teleset Mobilya Akhisar Spor Kulübü Istanbul B.B. -
  • 03.02  
    Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü Çaykur Rize Spor Kulübü -
  • 03.02  
    Yeni Malatya Spor Kulübü Kayseri Spor Kulübü -
  • 03.02  
    Alanyaspor Kulübü Galatasaray Stambuł -
  • 03.02  
    Bursaspor Kulübü Derneği Atiker Konyaspor Kulübü -

21. kolejka

  • 10.02  
    Istanbul B.B. Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü -
  • 10.02  
    MKE Ankaragücü Spor Kulübü Kasımpaşa Spor Kulübü -
  • 10.02  
    Kayseri Spor Kulübü Fenerbahce Stambuł -
  • 10.02  
    Çaykur Rize Spor Kulübü Antalyaspor Kulübü -
  • 10.02  
    Sivasspor Kulübü Teleset Mobilya Akhisar Spor Kulübü -
  • 10.02  
    Galatasaray Stambuł Trabzonspor Kulübü -
  • 10.02  
    Göztepe Spor Kulübü Alanyaspor Kulübü -
  • 10.02  
    Besiktas Stambuł Bursaspor Kulübü Derneği -
  • 10.02  
    Atiker Konyaspor Kulübü Yeni Malatya Spor Kulübü -

22. kolejka

  • 17.02  
    Teleset Mobilya Akhisar Spor Kulübü MKE Ankaragücü Spor Kulübü -
  • 17.02  
    Trabzonspor Kulübü Alanyaspor Kulübü -
  • 17.02  
    Kasımpaşa Spor Kulübü Galatasaray Stambuł -
  • 17.02  
    Kayseri Spor Kulübü Göztepe Spor Kulübü -
  • 17.02  
    Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü Sivasspor Kulübü -
  • 17.02  
    Antalyaspor Kulübü Istanbul B.B. -
  • 17.02  
    Bursaspor Kulübü Derneği Çaykur Rize Spor Kulübü -
  • 17.02  
    Yeni Malatya Spor Kulübü Besiktas Stambuł -
  • 17.02  
    Fenerbahce Stambuł Atiker Konyaspor Kulübü -

23. kolejka

  • 24.02  
    Alanyaspor Kulübü Kasımpaşa Spor Kulübü -
  • 24.02  
    Göztepe Spor Kulübü Trabzonspor Kulübü -
  • 24.02  
    Çaykur Rize Spor Kulübü Yeni Malatya Spor Kulübü -
  • 24.02  
    Sivasspor Kulübü Antalyaspor Kulübü -
  • 24.02  
    MKE Ankaragücü Spor Kulübü Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü -
  • 24.02  
    Galatasaray Stambuł Teleset Mobilya Akhisar Spor Kulübü -
  • 24.02  
    Atiker Konyaspor Kulübü Kayseri Spor Kulübü -
  • 24.02  
    Besiktas Stambuł Fenerbahce Stambuł -
  • 24.02  
    Istanbul B.B. Bursaspor Kulübü Derneği -

24. kolejka

  • 03.03  
    Antalyaspor Kulübü MKE Ankaragücü Spor Kulübü -
  • 03.03  
    Fenerbahce Stambuł Çaykur Rize Spor Kulübü -
  • 03.03  
    Kasımpaşa Spor Kulübü Trabzonspor Kulübü -
  • 03.03  
    Bursaspor Kulübü Derneği Sivasspor Kulübü -
  • 03.03  
    Yeni Malatya Spor Kulübü Istanbul B.B. -
  • 03.03  
    Kayseri Spor Kulübü Besiktas Stambuł -
  • 03.03  
    Teleset Mobilya Akhisar Spor Kulübü Alanyaspor Kulübü -
  • 03.03  
    Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü Galatasaray Stambuł -
  • 03.03  
    Atiker Konyaspor Kulübü Göztepe Spor Kulübü -

25. kolejka

  • 10.03  
    Sivasspor Kulübü Yeni Malatya Spor Kulübü -
  • 10.03  
    Alanyaspor Kulübü Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü -
  • 10.03  
    Istanbul B.B. Fenerbahce Stambuł -
  • 10.03  
    Galatasaray Stambuł Antalyaspor Kulübü -
  • 10.03  
    Trabzonspor Kulübü Teleset Mobilya Akhisar Spor Kulübü -
  • 10.03  
    Göztepe Spor Kulübü Kasımpaşa Spor Kulübü -
  • 10.03  
    Besiktas Stambuł Atiker Konyaspor Kulübü -
  • 10.03  
    Çaykur Rize Spor Kulübü Kayseri Spor Kulübü -
  • 10.03  
    MKE Ankaragücü Spor Kulübü Bursaspor Kulübü Derneği -

26. kolejka

  • 17.03  
    Kayseri Spor Kulübü Istanbul B.B. -
  • 17.03  
    Teleset Mobilya Akhisar Spor Kulübü Kasımpaşa Spor Kulübü -
  • 17.03  
    Bursaspor Kulübü Derneği Galatasaray Stambuł -
  • 17.03  
    Yeni Malatya Spor Kulübü MKE Ankaragücü Spor Kulübü -
  • 17.03  
    Fenerbahce Stambuł Sivasspor Kulübü -
  • 17.03  
    Atiker Konyaspor Kulübü Çaykur Rize Spor Kulübü -
  • 17.03  
    Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü Trabzonspor Kulübü -
  • 17.03  
    Antalyaspor Kulübü Alanyaspor Kulübü -
  • 17.03  
    Besiktas Stambuł Göztepe Spor Kulübü -

27. kolejka

  • 07.04  
    Sivasspor Kulübü Kayseri Spor Kulübü -
  • 07.04  
    Alanyaspor Kulübü Bursaspor Kulübü Derneği -
  • 07.04  
    Galatasaray Stambuł Yeni Malatya Spor Kulübü -
  • 07.04  
    Trabzonspor Kulübü Antalyaspor Kulübü -
  • 07.04  
    Kasımpaşa Spor Kulübü Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü -
  • 07.04  
    Göztepe Spor Kulübü Teleset Mobilya Akhisar Spor Kulübü -
  • 07.04  
    Çaykur Rize Spor Kulübü Besiktas Stambuł -
  • 07.04  
    Istanbul B.B. Atiker Konyaspor Kulübü -
  • 07.04  
    MKE Ankaragücü Spor Kulübü Fenerbahce Stambuł -

28. kolejka

  • 14.04  
    Antalyaspor Kulübü Kasımpaşa Spor Kulübü -
  • 14.04  
    Bursaspor Kulübü Derneği Trabzonspor Kulübü -
  • 14.04  
    Çaykur Rize Spor Kulübü Göztepe Spor Kulübü -
  • 14.04  
    Kayseri Spor Kulübü MKE Ankaragücü Spor Kulübü -
  • 14.04  
    Atiker Konyaspor Kulübü Sivasspor Kulübü -
  • 14.04  
    Besiktas Stambuł Istanbul B.B. -
  • 14.04  
    Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü Teleset Mobilya Akhisar Spor Kulübü -
  • 14.04  
    Yeni Malatya Spor Kulübü Alanyaspor Kulübü -
  • 14.04  
    Fenerbahce Stambuł Galatasaray Stambuł -

29. kolejka

  • 21.04  
    Sivasspor Kulübü Besiktas Stambuł -
  • 21.04  
    Galatasaray Stambuł Kayseri Spor Kulübü -
  • 21.04  
    Kasımpaşa Spor Kulübü Bursaspor Kulübü Derneği -
  • 21.04  
    Trabzonspor Kulübü Yeni Malatya Spor Kulübü -
  • 21.04  
    Teleset Mobilya Akhisar Spor Kulübü Antalyaspor Kulübü -
  • 21.04  
    Göztepe Spor Kulübü Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü -
  • 21.04  
    Istanbul B.B. Çaykur Rize Spor Kulübü -
  • 21.04  
    MKE Ankaragücü Spor Kulübü Atiker Konyaspor Kulübü -
  • 21.04  
    Alanyaspor Kulübü Fenerbahce Stambuł -

30. kolejka

  • 28.04  
    Besiktas Stambuł MKE Ankaragücü Spor Kulübü -
  • 28.04  
    Fenerbahce Stambuł Trabzonspor Kulübü -
  • 28.04  
    Kayseri Spor Kulübü Alanyaspor Kulübü -
  • 28.04  
    Çaykur Rize Spor Kulübü Sivasspor Kulübü -
  • 28.04  
    Antalyaspor Kulübü Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü -
  • 28.04  
    Bursaspor Kulübü Derneği Teleset Mobilya Akhisar Spor Kulübü -
  • 28.04  
    Yeni Malatya Spor Kulübü Kasımpaşa Spor Kulübü -
  • 28.04  
    Atiker Konyaspor Kulübü Galatasaray Stambuł -
  • 28.04  
    Istanbul B.B. Göztepe Spor Kulübü -

31. kolejka

  • 05.05  
    Sivasspor Kulübü Istanbul B.B. -
  • 05.05  
    MKE Ankaragücü Spor Kulübü Çaykur Rize Spor Kulübü -
  • 05.05  
    Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü Bursaspor Kulübü Derneği -
  • 05.05  
    Teleset Mobilya Akhisar Spor Kulübü Yeni Malatya Spor Kulübü -
  • 05.05  
    Göztepe Spor Kulübü Antalyaspor Kulübü -
  • 05.05  
    Galatasaray Stambuł Besiktas Stambuł -
  • 05.05  
    Alanyaspor Kulübü Atiker Konyaspor Kulübü -
  • 05.05  
    Trabzonspor Kulübü Kayseri Spor Kulübü -
  • 05.05  
    Kasımpaşa Spor Kulübü Fenerbahce Stambuł -

32. kolejka

  • 12.05  
    Istanbul B.B. MKE Ankaragücü Spor Kulübü -
  • 12.05  
    Fenerbahce Stambuł Teleset Mobilya Akhisar Spor Kulübü -
  • 12.05  
    Besiktas Stambuł Alanyaspor Kulübü -
  • 12.05  
    Göztepe Spor Kulübü Sivasspor Kulübü -
  • 12.05  
    Yeni Malatya Spor Kulübü Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü -
  • 12.05  
    Kayseri Spor Kulübü Kasımpaşa Spor Kulübü -
  • 12.05  
    Atiker Konyaspor Kulübü Trabzonspor Kulübü -
  • 12.05  
    Çaykur Rize Spor Kulübü Galatasaray Stambuł -
  • 12.05  
    Antalyaspor Kulübü Bursaspor Kulübü Derneği -

33. kolejka

  • 19.05  
    Alanyaspor Kulübü Çaykur Rize Spor Kulübü -
  • 19.05  
    Teleset Mobilya Akhisar Spor Kulübü Kayseri Spor Kulübü -
  • 19.05  
    Bursaspor Kulübü Derneği Göztepe Spor Kulübü -
  • 19.05  
    Antalyaspor Kulübü Yeni Malatya Spor Kulübü -
  • 19.05  
    MKE Ankaragücü Spor Kulübü Sivasspor Kulübü -
  • 19.05  
    Galatasaray Stambuł Istanbul B.B. -
  • 19.05  
    Trabzonspor Kulübü Besiktas Stambuł -
  • 19.05  
    Kasımpaşa Spor Kulübü Atiker Konyaspor Kulübü -
  • 19.05  
    Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü Fenerbahce Stambuł -

34. kolejka

  • 26.05  
    Göztepe Spor Kulübü MKE Ankaragücü Spor Kulübü -
  • 26.05  
    Besiktas Stambuł Kasımpaşa Spor Kulübü -
  • 26.05  
    Sivasspor Kulübü Galatasaray Stambuł -
  • 26.05  
    Fenerbahce Stambuł Antalyaspor Kulübü -
  • 26.05  
    Kayseri Spor Kulübü Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü -
  • 26.05  
    Atiker Konyaspor Kulübü Teleset Mobilya Akhisar Spor Kulübü -
  • 26.05  
    Çaykur Rize Spor Kulübü Trabzonspor Kulübü -
  • 26.05  
    Istanbul B.B. Alanyaspor Kulübü -
  • 26.05  
    Yeni Malatya Spor Kulübü Bursaspor Kulübü Derneği -