Turcja - Süper Lig

Tabela Süper Lig online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   Fatih Karagümrük Spor Kulübü 3 7   2 1 0   7 - 2 5
2   Alanyaspor Kulübü 3 7   2 1 0   5 - 1 4
3   Galatasaray Stambuł 3 7   2 1 0   5 - 1 4
4   Antalyaspor Kulübü 3 7   2 1 0   4 - 1 3
5   Hatay Spor Kulübü 3 7   2 1 0   3 - 0 3
6   Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü 3 6   2 0 1   6 - 4 2
7   Göztepe Spor Kulübü 3 5   1 2 0   8 - 4 4
8   Fenerbahçe Spor Kulübü 3 5   1 2 0   2 - 1 1
9   Konyaspor Kulübü 2 4   1 1 0   4 - 1 3
10   Trabzonspor Kulübü 3 4   1 1 1   4 - 4 0
11   Besiktas Stambuł 3 4   1 1 1   5 - 6 -1
12   Sivasspor Kulübü 3 4   1 1 1   2 - 3 -1
13   Kayseri Spor Kulübü 3 3   1 0 2   2 - 5 -3
14   Kasımpaşa Spor Kulübü 3 3   1 0 2   2 - 2 0
15   Gaziantep Futbol Kulübü 3 2   0 2 1   5 - 7 -2
16   MKE Ankaragücü Spor Kulübü 2 1   0 1 1   1 - 2 -1
17   Gençlerbirliği Spor Kulübü 2 1   0 1 1   0 - 2 -2
18   Çaykur Rize Spor Kulübü 3 1   0 1 2   2 - 5 -3
19   Yeni Malatya Spor Kulübü 3 1   0 1 2   2 - 7 -5
20   Denizlispor Kulübü 3 1   0 1 2   1 - 6 -5
21   Istanbul Büyükşehir Belediyespor 3 0   0 0 3   0 - 6 -6
  • Zespół w trakcie meczu

4. kolejka (następna)

  • 02.10 19:00
  • 02.10 19:00
  • 03.10 12:30
  • 03.10 15:00
  • 03.10 15:00
  • 03.10 18:00
  • 04.10 12:30
  • 04.10 15:00
  • 04.10 15:00
  • 04.10 18:00

Strzelcy Süper Lig

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Radamel Falcao(Galatasaray Stambuł) 3 2
Benik Afobe(Trabzonspor Kulübü) 2 0
André Felipe Ribeiro de Souza(Gaziantep Futbol Kulübü) 2 0

Kartkowicze Süper Lig

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Rúben Tiago Rodrigues Ribeiro(Hatay Spor Kulübü) 1 2 3
Hadi Sacko(Denizlispor Kulübü) 1 1 2
Flavio Medeiros da Silva(Trabzonspor Kulübü) 1 1 2

Terminarz / Wyniki Süper Lig

4. kolejka

  • 02.10 19:00  
    MKE Ankaragücü Spor Kulübü Kayseri Spor Kulübü -
  • 02.10 19:00  
    Gaziantep Futbol Kulübü Trabzonspor Kulübü -
  • 03.10 12:30  
    Yeni Malatya Spor Kulübü Antalyaspor Kulübü -
  • 03.10 15:00  
    Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü Çaykur Rize Spor Kulübü -
  • 03.10 15:00  
    Istanbul Büyükşehir Belediyespor Göztepe Spor Kulübü -
  • 03.10 18:00  
    Fenerbahçe Spor Kulübü Fatih Karagümrük Spor Kulübü -
  • 04.10 12:30  
    Denizlispor Kulübü Konyaspor Kulübü -
  • 04.10 15:00  
    Alanyaspor Kulübü Hatay Spor Kulübü -
  • 04.10 15:00  
    Besiktas Stambuł Gençlerbirliği Spor Kulübü -
  • 04.10 18:00  
    Kasımpaşa Spor Kulübü Galatasaray Stambuł -

5. kolejka

  • 18.10  
    Kayseri Spor Kulübü Sivasspor Kulübü -
  • 18.10  
    Galatasaray Stambuł Alanyaspor Kulübü -
  • 18.10  
    Hatay Spor Kulübü Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü -
  • 18.10  
    Gençlerbirliği Spor Kulübü Denizlispor Kulübü -
  • 18.10  
    Fatih Karagümrük Spor Kulübü Kasımpaşa Spor Kulübü -
  • 18.10  
    Antalyaspor Kulübü Gaziantep Futbol Kulübü -
  • 18.10  
    Konyaspor Kulübü Yeni Malatya Spor Kulübü -
  • 18.10  
    Çaykur Rize Spor Kulübü MKE Ankaragücü Spor Kulübü -
  • 18.10  
    Göztepe Spor Kulübü Fenerbahçe Spor Kulübü -
  • 18.10  
    Trabzonspor Kulübü Istanbul Büyükşehir Belediyespor -

6. kolejka

  • 25.10  
    Alanyaspor Kulübü Fatih Karagümrük Spor Kulübü -
  • 25.10  
    MKE Ankaragücü Spor Kulübü Hatay Spor Kulübü -
  • 25.10  
    Yeni Malatya Spor Kulübü Gençlerbirliği Spor Kulübü -
  • 25.10  
    Kasımpaşa Spor Kulübü Göztepe Spor Kulübü -
  • 25.10  
    Istanbul Büyükşehir Belediyespor Antalyaspor Kulübü -
  • 25.10  
    Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü Galatasaray Stambuł -
  • 25.10  
    Sivasspor Kulübü Çaykur Rize Spor Kulübü -
  • 25.10  
    Gaziantep Futbol Kulübü Konyaspor Kulübü -
  • 25.10  
    Denizlispor Kulübü Besiktas Stambuł -
  • 25.10  
    Fenerbahçe Spor Kulübü Trabzonspor Kulübü -

7. kolejka

  • 01.11  
    Çaykur Rize Spor Kulübü Kayseri Spor Kulübü -
  • 01.11  
    Göztepe Spor Kulübü Alanyaspor Kulübü -
  • 01.11  
    Hatay Spor Kulübü Sivasspor Kulübü -
  • 01.11  
    Gençlerbirliği Spor Kulübü Gaziantep Futbol Kulübü -
  • 01.11  
    Trabzonspor Kulübü Kasımpaşa Spor Kulübü -
  • 01.11  
    Fatih Karagümrük Spor Kulübü Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü -
  • 01.11  
    Antalyaspor Kulübü Fenerbahçe Spor Kulübü -
  • 01.11  
    Galatasaray Stambuł MKE Ankaragücü Spor Kulübü -
  • 01.11  
    Konyaspor Kulübü Istanbul Büyükşehir Belediyespor -
  • 01.11  
    Besiktas Stambuł Yeni Malatya Spor Kulübü -

8. kolejka

  • 08.11  
    Kayseri Spor Kulübü Hatay Spor Kulübü -
  • 08.11  
    Alanyaspor Kulübü Trabzonspor Kulübü -
  • 08.11  
    Istanbul Büyükşehir Belediyespor Gençlerbirliği Spor Kulübü -
  • 08.11  
    Kasımpaşa Spor Kulübü Antalyaspor Kulübü -
  • 08.11  
    MKE Ankaragücü Spor Kulübü Fatih Karagümrük Spor Kulübü -
  • 08.11  
    Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü Göztepe Spor Kulübü -
  • 08.11  
    Sivasspor Kulübü Galatasaray Stambuł -
  • 08.11  
    Yeni Malatya Spor Kulübü Denizlispor Kulübü -
  • 08.11  
    Fenerbahçe Spor Kulübü Konyaspor Kulübü -
  • 08.11  
    Gaziantep Futbol Kulübü Besiktas Stambuł -

9. kolejka

  • 22.11  
    Galatasaray Stambuł Kayseri Spor Kulübü -
  • 22.11  
    Antalyaspor Kulübü Alanyaspor Kulübü -
  • 22.11  
    Hatay Spor Kulübü Çaykur Rize Spor Kulübü -
  • 22.11  
    Gençlerbirliği Spor Kulübü Fenerbahçe Spor Kulübü -
  • 22.11  
    Konyaspor Kulübü Kasımpaşa Spor Kulübü -
  • 22.11  
    Fatih Karagümrük Spor Kulübü Sivasspor Kulübü -
  • 22.11  
    Trabzonspor Kulübü Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü -
  • 22.11  
    Besiktas Stambuł Istanbul Büyükşehir Belediyespor -
  • 22.11  
    Göztepe Spor Kulübü MKE Ankaragücü Spor Kulübü -
  • 22.11  
    Denizlispor Kulübü Gaziantep Futbol Kulübü -

10. kolejka

  • 29.11  
    Kayseri Spor Kulübü Fatih Karagümrük Spor Kulübü -
  • 29.11  
    Alanyaspor Kulübü Konyaspor Kulübü -
  • 29.11  
    Kasımpaşa Spor Kulübü Gençlerbirliği Spor Kulübü -
  • 29.11  
    Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü Antalyaspor Kulübü -
  • 29.11  
    MKE Ankaragücü Spor Kulübü Trabzonspor Kulübü -
  • 29.11  
    Sivasspor Kulübü Göztepe Spor Kulübü -
  • 29.11  
    Fenerbahçe Spor Kulübü Besiktas Stambuł -
  • 29.11  
    Çaykur Rize Spor Kulübü Galatasaray Stambuł -
  • 29.11  
    Gaziantep Futbol Kulübü Yeni Malatya Spor Kulübü -
  • 29.11  
    Istanbul Büyükşehir Belediyespor Denizlispor Kulübü -

11. kolejka

  • 06.12  
    Göztepe Spor Kulübü Kayseri Spor Kulübü -
  • 06.12  
    Gençlerbirliği Spor Kulübü Alanyaspor Kulübü -
  • 06.12  
    Galatasaray Stambuł Hatay Spor Kulübü -
  • 06.12  
    Besiktas Stambuł Kasımpaşa Spor Kulübü -
  • 06.12  
    Fatih Karagümrük Spor Kulübü Çaykur Rize Spor Kulübü -
  • 06.12  
    Antalyaspor Kulübü MKE Ankaragücü Spor Kulübü -
  • 06.12  
    Konyaspor Kulübü Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü -
  • 06.12  
    Trabzonspor Kulübü Sivasspor Kulübü -
  • 06.12  
    Yeni Malatya Spor Kulübü Istanbul Büyükşehir Belediyespor -
  • 06.12  
    Denizlispor Kulübü Fenerbahçe Spor Kulübü -

12. kolejka

  • 13.12  
    Kayseri Spor Kulübü Trabzonspor Kulübü -
  • 13.12  
    Alanyaspor Kulübü Besiktas Stambuł -
  • 13.12  
    Hatay Spor Kulübü Fatih Karagümrük Spor Kulübü -
  • 13.12  
    Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü Gençlerbirliği Spor Kulübü -
  • 13.12  
    Kasımpaşa Spor Kulübü Denizlispor Kulübü -
  • 13.12  
    Sivasspor Kulübü Antalyaspor Kulübü -
  • 13.12  
    MKE Ankaragücü Spor Kulübü Konyaspor Kulübü -
  • 13.12  
    Fenerbahçe Spor Kulübü Yeni Malatya Spor Kulübü -
  • 13.12  
    Çaykur Rize Spor Kulübü Göztepe Spor Kulübü -
  • 13.12  
    Istanbul Büyükşehir Belediyespor Gaziantep Futbol Kulübü -

13. kolejka

  • 20.12  
    Antalyaspor Kulübü Kayseri Spor Kulübü -
  • 20.12  
    Denizlispor Kulübü Alanyaspor Kulübü -
  • 20.12  
    Göztepe Spor Kulübü Hatay Spor Kulübü -
  • 20.12  
    Gençlerbirliği Spor Kulübü MKE Ankaragücü Spor Kulübü -
  • 20.12  
    Yeni Malatya Spor Kulübü Kasımpaşa Spor Kulübü -
  • 20.12  
    Fatih Karagümrük Spor Kulübü Galatasaray Stambuł -
  • 20.12  
    Besiktas Stambuł Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü -
  • 20.12  
    Trabzonspor Kulübü Çaykur Rize Spor Kulübü -
  • 20.12  
    Konyaspor Kulübü Sivasspor Kulübü -
  • 20.12  
    Gaziantep Futbol Kulübü Fenerbahçe Spor Kulübü -

14. kolejka

  • 23.12  
    Kayseri Spor Kulübü Konyaspor Kulübü -
  • 23.12  
    Alanyaspor Kulübü Yeni Malatya Spor Kulübü -
  • 23.12  
    Hatay Spor Kulübü Trabzonspor Kulübü -
  • 23.12  
    Sivasspor Kulübü Gençlerbirliği Spor Kulübü -
  • 23.12  
    Kasımpaşa Spor Kulübü Gaziantep Futbol Kulübü -
  • 23.12  
    Çaykur Rize Spor Kulübü Antalyaspor Kulübü -
  • 23.12  
    Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü Denizlispor Kulübü -
  • 23.12  
    Galatasaray Stambuł Göztepe Spor Kulübü -
  • 23.12  
    Fenerbahçe Spor Kulübü Istanbul Büyükşehir Belediyespor -
  • 23.12  
    MKE Ankaragücü Spor Kulübü Besiktas Stambuł -

15. kolejka

  • 27.12  
    Gençlerbirliği Spor Kulübü Kayseri Spor Kulübü -
  • 27.12  
    Gaziantep Futbol Kulübü Alanyaspor Kulübü -
  • 27.12  
    Antalyaspor Kulübü Hatay Spor Kulübü -
  • 27.12  
    Istanbul Büyükşehir Belediyespor Kasımpaşa Spor Kulübü -
  • 27.12  
    Göztepe Spor Kulübü Fatih Karagümrük Spor Kulübü -
  • 27.12  
    Yeni Malatya Spor Kulübü Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü -
  • 27.12  
    Trabzonspor Kulübü Galatasaray Stambuł -
  • 27.12  
    Besiktas Stambuł Sivasspor Kulübü -
  • 27.12  
    Denizlispor Kulübü MKE Ankaragücü Spor Kulübü -
  • 27.12  
    Konyaspor Kulübü Çaykur Rize Spor Kulübü -

16. kolejka

  • 03.01  
    Kayseri Spor Kulübü Besiktas Stambuł -
  • 03.01  
    Alanyaspor Kulübü Istanbul Büyükşehir Belediyespor -
  • 03.01  
    Hatay Spor Kulübü Konyaspor Kulübü -
  • 03.01  
    Çaykur Rize Spor Kulübü Gençlerbirliği Spor Kulübü -
  • 03.01  
    Kasımpaşa Spor Kulübü Fenerbahçe Spor Kulübü -
  • 03.01  
    Fatih Karagümrük Spor Kulübü Trabzonspor Kulübü -
  • 03.01  
    Galatasaray Stambuł Antalyaspor Kulübü -
  • 03.01  
    Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü Gaziantep Futbol Kulübü -
  • 03.01  
    MKE Ankaragücü Spor Kulübü Yeni Malatya Spor Kulübü -
  • 03.01  
    Sivasspor Kulübü Denizlispor Kulübü -

17. kolejka

  • 06.01  
    Fenerbahçe Spor Kulübü Alanyaspor Kulübü -
  • 06.01  
    Gençlerbirliği Spor Kulübü Hatay Spor Kulübü -
  • 06.01  
    Antalyaspor Kulübü Fatih Karagümrük Spor Kulübü -
  • 06.01  
    Istanbul Büyükşehir Belediyespor Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü -
  • 06.01  
    Gaziantep Futbol Kulübü MKE Ankaragücü Spor Kulübü -
  • 06.01  
    Yeni Malatya Spor Kulübü Sivasspor Kulübü -
  • 06.01  
    Konyaspor Kulübü Galatasaray Stambuł -
  • 06.01  
    Besiktas Stambuł Çaykur Rize Spor Kulübü -
  • 06.01  
    Denizlispor Kulübü Kayseri Spor Kulübü -
  • 06.01  
    Trabzonspor Kulübü Göztepe Spor Kulübü -

18. kolejka

  • 10.01  
    Alanyaspor Kulübü Kasımpaşa Spor Kulübü -
  • 10.01  
    Hatay Spor Kulübü Besiktas Stambuł -
  • 10.01  
    Galatasaray Stambuł Gençlerbirliği Spor Kulübü -
  • 10.01  
    Fatih Karagümrük Spor Kulübü Konyaspor Kulübü -
  • 10.01  
    Göztepe Spor Kulübü Antalyaspor Kulübü -
  • 10.01  
    Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü Fenerbahçe Spor Kulübü -
  • 10.01  
    Sivasspor Kulübü Gaziantep Futbol Kulübü -
  • 10.01  
    MKE Ankaragücü Spor Kulübü Istanbul Büyükşehir Belediyespor -
  • 10.01  
    Kayseri Spor Kulübü Yeni Malatya Spor Kulübü -
  • 10.01  
    Çaykur Rize Spor Kulübü Denizlispor Kulübü -

19. kolejka

  • 17.01  
    Gaziantep Futbol Kulübü Kayseri Spor Kulübü -
  • 17.01  
    Denizlispor Kulübü Hatay Spor Kulübü -
  • 17.01  
    Gençlerbirliği Spor Kulübü Fatih Karagümrük Spor Kulübü -
  • 17.01  
    Kasımpaşa Spor Kulübü Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü -
  • 17.01  
    Antalyaspor Kulübü Trabzonspor Kulübü -
  • 17.01  
    Fenerbahçe Spor Kulübü MKE Ankaragücü Spor Kulübü -
  • 17.01  
    Yeni Malatya Spor Kulübü Çaykur Rize Spor Kulübü -
  • 17.01  
    Besiktas Stambuł Galatasaray Stambuł -
  • 17.01  
    Konyaspor Kulübü Göztepe Spor Kulübü -
  • 17.01  
    Istanbul Büyükşehir Belediyespor Sivasspor Kulübü -

20. kolejka

  • 20.01  
    Kayseri Spor Kulübü Istanbul Büyükşehir Belediyespor -
  • 20.01  
    Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü Alanyaspor Kulübü -
  • 20.01  
    Hatay Spor Kulübü Yeni Malatya Spor Kulübü -
  • 20.01  
    Göztepe Spor Kulübü Gençlerbirliği Spor Kulübü -
  • 20.01  
    MKE Ankaragücü Spor Kulübü Kasımpaşa Spor Kulübü -
  • 20.01  
    Fatih Karagümrük Spor Kulübü Besiktas Stambuł -
  • 20.01  
    Galatasaray Stambuł Denizlispor Kulübü -
  • 20.01  
    Çaykur Rize Spor Kulübü Gaziantep Futbol Kulübü -
  • 20.01  
    Sivasspor Kulübü Fenerbahçe Spor Kulübü -
  • 20.01  
    Trabzonspor Kulübü Konyaspor Kulübü -

21. kolejka

  • 24.01  
    Fenerbahçe Spor Kulübü Kayseri Spor Kulübü -
  • 24.01  
    Alanyaspor Kulübü MKE Ankaragücü Spor Kulübü -
  • 24.01  
    Gaziantep Futbol Kulübü Hatay Spor Kulübü -
  • 24.01  
    Gençlerbirliği Spor Kulübü Trabzonspor Kulübü -
  • 24.01  
    Kasımpaşa Spor Kulübü Sivasspor Kulübü -
  • 24.01  
    Denizlispor Kulübü Fatih Karagümrük Spor Kulübü -
  • 24.01  
    Konyaspor Kulübü Antalyaspor Kulübü -
  • 24.01  
    Besiktas Stambuł Göztepe Spor Kulübü -
  • 24.01  
    Yeni Malatya Spor Kulübü Galatasaray Stambuł -
  • 24.01  
    Istanbul Büyükşehir Belediyespor Çaykur Rize Spor Kulübü -

22. kolejka

  • 31.01  
    Kasımpaşa Spor Kulübü Kayseri Spor Kulübü -
  • 31.01  
    Alanyaspor Kulübü Sivasspor Kulübü -
  • 31.01  
    Istanbul Büyükşehir Belediyespor Hatay Spor Kulübü -
  • 31.01  
    Gençlerbirliği Spor Kulübü Antalyaspor Kulübü -
  • 31.01  
    Yeni Malatya Spor Kulübü Fatih Karagümrük Spor Kulübü -
  • 31.01  
    Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü MKE Ankaragücü Spor Kulübü -
  • 31.01  
    Gaziantep Futbol Kulübü Galatasaray Stambuł -
  • 31.01  
    Besiktas Stambuł Trabzonspor Kulübü -
  • 31.01  
    Fenerbahçe Spor Kulübü Çaykur Rize Spor Kulübü -
  • 31.01  
    Denizlispor Kulübü Göztepe Spor Kulübü -

23. kolejka

  • 03.02  
    Kayseri Spor Kulübü Alanyaspor Kulübü -
  • 03.02  
    Hatay Spor Kulübü Fenerbahçe Spor Kulübü -
  • 03.02  
    Konyaspor Kulübü Gençlerbirliği Spor Kulübü -
  • 03.02  
    Çaykur Rize Spor Kulübü Kasımpaşa Spor Kulübü -
  • 03.02  
    Fatih Karagümrük Spor Kulübü Gaziantep Futbol Kulübü -
  • 03.02  
    Antalyaspor Kulübü Besiktas Stambuł -
  • 03.02  
    Sivasspor Kulübü Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü -
  • 03.02  
    Göztepe Spor Kulübü Yeni Malatya Spor Kulübü -
  • 03.02  
    Galatasaray Stambuł Istanbul Büyükşehir Belediyespor -
  • 03.02  
    Trabzonspor Kulübü Denizlispor Kulübü -

24. kolejka

  • 07.02  
    Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü Kayseri Spor Kulübü -
  • 07.02  
    Alanyaspor Kulübü Çaykur Rize Spor Kulübü -
  • 07.02  
    Kasımpaşa Spor Kulübü Hatay Spor Kulübü -
  • 07.02  
    Istanbul Büyükşehir Belediyespor Fatih Karagümrük Spor Kulübü -
  • 07.02  
    Denizlispor Kulübü Antalyaspor Kulübü -
  • 07.02  
    Yeni Malatya Spor Kulübü Trabzonspor Kulübü -
  • 07.02  
    Fenerbahçe Spor Kulübü Galatasaray Stambuł -
  • 07.02  
    Besiktas Stambuł Konyaspor Kulübü -
  • 07.02  
    MKE Ankaragücü Spor Kulübü Sivasspor Kulübü -
  • 07.02  
    Gaziantep Futbol Kulübü Göztepe Spor Kulübü -

25. kolejka

  • 14.02  
    Kayseri Spor Kulübü MKE Ankaragücü Spor Kulübü -
  • 14.02  
    Hatay Spor Kulübü Alanyaspor Kulübü -
  • 14.02  
    Gençlerbirliği Spor Kulübü Besiktas Stambuł -
  • 14.02  
    Galatasaray Stambuł Kasımpaşa Spor Kulübü -
  • 14.02  
    Fatih Karagümrük Spor Kulübü Fenerbahçe Spor Kulübü -
  • 14.02  
    Antalyaspor Kulübü Yeni Malatya Spor Kulübü -
  • 14.02  
    Çaykur Rize Spor Kulübü Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü -
  • 14.02  
    Konyaspor Kulübü Denizlispor Kulübü -
  • 14.02  
    Trabzonspor Kulübü Gaziantep Futbol Kulübü -
  • 14.02  
    Göztepe Spor Kulübü Istanbul Büyükşehir Belediyespor -

26. kolejka

  • 21.02  
    Sivasspor Kulübü Kayseri Spor Kulübü -
  • 21.02  
    Alanyaspor Kulübü Galatasaray Stambuł -
  • 21.02  
    Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü Hatay Spor Kulübü -
  • 21.02  
    Denizlispor Kulübü Gençlerbirliği Spor Kulübü -
  • 21.02  
    Kasımpaşa Spor Kulübü Fatih Karagümrük Spor Kulübü -
  • 21.02  
    Gaziantep Futbol Kulübü Antalyaspor Kulübü -
  • 21.02  
    MKE Ankaragücü Spor Kulübü Çaykur Rize Spor Kulübü -
  • 21.02  
    Yeni Malatya Spor Kulübü Konyaspor Kulübü -
  • 21.02  
    Istanbul Büyükşehir Belediyespor Trabzonspor Kulübü -
  • 21.02  
    Fenerbahçe Spor Kulübü Göztepe Spor Kulübü -

27. kolejka

  • 28.02  
    Fatih Karagümrük Spor Kulübü Alanyaspor Kulübü -
  • 28.02  
    Hatay Spor Kulübü MKE Ankaragücü Spor Kulübü -
  • 28.02  
    Gençlerbirliği Spor Kulübü Yeni Malatya Spor Kulübü -
  • 28.02  
    Göztepe Spor Kulübü Kasımpaşa Spor Kulübü -
  • 28.02  
    Antalyaspor Kulübü Istanbul Büyükşehir Belediyespor -
  • 28.02  
    Galatasaray Stambuł Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü -
  • 28.02  
    Trabzonspor Kulübü Fenerbahçe Spor Kulübü -
  • 28.02  
    Besiktas Stambuł Denizlispor Kulübü -
  • 28.02  
    Çaykur Rize Spor Kulübü Sivasspor Kulübü -
  • 28.02  
    Konyaspor Kulübü Gaziantep Futbol Kulübü -

28. kolejka

  • 03.03  
    Kayseri Spor Kulübü Çaykur Rize Spor Kulübü -
  • 03.03  
    Alanyaspor Kulübü Göztepe Spor Kulübü -
  • 03.03  
    Sivasspor Kulübü Hatay Spor Kulübü -
  • 03.03  
    Gaziantep Futbol Kulübü Gençlerbirliği Spor Kulübü -
  • 03.03  
    Kasımpaşa Spor Kulübü Trabzonspor Kulübü -
  • 03.03  
    Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü Fatih Karagümrük Spor Kulübü -
  • 03.03  
    Fenerbahçe Spor Kulübü Antalyaspor Kulübü -
  • 03.03  
    MKE Ankaragücü Spor Kulübü Galatasaray Stambuł -
  • 03.03  
    Istanbul Büyükşehir Belediyespor Konyaspor Kulübü -
  • 03.03  
    Yeni Malatya Spor Kulübü Besiktas Stambuł -

29. kolejka

  • 07.03  
    Trabzonspor Kulübü Alanyaspor Kulübü -
  • 07.03  
    Hatay Spor Kulübü Kayseri Spor Kulübü -
  • 07.03  
    Gençlerbirliği Spor Kulübü Istanbul Büyükşehir Belediyespor -
  • 07.03  
    Antalyaspor Kulübü Kasımpaşa Spor Kulübü -
  • 07.03  
    Fatih Karagümrük Spor Kulübü MKE Ankaragücü Spor Kulübü -
  • 07.03  
    Göztepe Spor Kulübü Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü -
  • 07.03  
    Konyaspor Kulübü Fenerbahçe Spor Kulübü -
  • 07.03  
    Galatasaray Stambuł Sivasspor Kulübü -
  • 07.03  
    Besiktas Stambuł Gaziantep Futbol Kulübü -
  • 07.03  
    Denizlispor Kulübü Yeni Malatya Spor Kulübü -

30. kolejka

  • 14.03  
    Kayseri Spor Kulübü Galatasaray Stambuł -
  • 14.03  
    Alanyaspor Kulübü Antalyaspor Kulübü -
  • 14.03  
    Çaykur Rize Spor Kulübü Hatay Spor Kulübü -
  • 14.03  
    Fenerbahçe Spor Kulübü Gençlerbirliği Spor Kulübü -
  • 14.03  
    Kasımpaşa Spor Kulübü Konyaspor Kulübü -
  • 14.03  
    Sivasspor Kulübü Fatih Karagümrük Spor Kulübü -
  • 14.03  
    Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü Trabzonspor Kulübü -
  • 14.03  
    MKE Ankaragücü Spor Kulübü Göztepe Spor Kulübü -
  • 14.03  
    Istanbul Büyükşehir Belediyespor Besiktas Stambuł -
  • 14.03  
    Gaziantep Futbol Kulübü Denizlispor Kulübü -

31. kolejka

  • 21.03  
    Fatih Karagümrük Spor Kulübü Kayseri Spor Kulübü -
  • 21.03  
    Konyaspor Kulübü Alanyaspor Kulübü -
  • 21.03  
    Gençlerbirliği Spor Kulübü Kasımpaşa Spor Kulübü -
  • 21.03  
    Antalyaspor Kulübü Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü -
  • 21.03  
    Göztepe Spor Kulübü Sivasspor Kulübü -
  • 21.03  
    Yeni Malatya Spor Kulübü Gaziantep Futbol Kulübü -
  • 21.03  
    Trabzonspor Kulübü MKE Ankaragücü Spor Kulübü -
  • 21.03  
    Galatasaray Stambuł Çaykur Rize Spor Kulübü -
  • 21.03  
    Denizlispor Kulübü Istanbul Büyükşehir Belediyespor -
  • 21.03  
    Besiktas Stambuł Fenerbahçe Spor Kulübü -

32. kolejka

  • 04.04  
    Kayseri Spor Kulübü Göztepe Spor Kulübü -
  • 04.04  
    Alanyaspor Kulübü Gençlerbirliği Spor Kulübü -
  • 04.04  
    Hatay Spor Kulübü Galatasaray Stambuł -
  • 04.04  
    Kasımpaşa Spor Kulübü Besiktas Stambuł -
  • 04.04  
    Çaykur Rize Spor Kulübü Fatih Karagümrük Spor Kulübü -
  • 04.04  
    MKE Ankaragücü Spor Kulübü Antalyaspor Kulübü -
  • 04.04  
    Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü Konyaspor Kulübü -
  • 04.04  
    Istanbul Büyükşehir Belediyespor Yeni Malatya Spor Kulübü -
  • 04.04  
    Sivasspor Kulübü Trabzonspor Kulübü -
  • 04.04  
    Fenerbahçe Spor Kulübü Denizlispor Kulübü -

33. kolejka

  • 07.04  
    Trabzonspor Kulübü Kayseri Spor Kulübü -
  • 07.04  
    Besiktas Stambuł Alanyaspor Kulübü -
  • 07.04  
    Fatih Karagümrük Spor Kulübü Hatay Spor Kulübü -
  • 07.04  
    Gençlerbirliği Spor Kulübü Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü -
  • 07.04  
    Denizlispor Kulübü Kasımpaşa Spor Kulübü -
  • 07.04  
    Antalyaspor Kulübü Sivasspor Kulübü -
  • 07.04  
    Konyaspor Kulübü MKE Ankaragücü Spor Kulübü -
  • 07.04  
    Gaziantep Futbol Kulübü Istanbul Büyükşehir Belediyespor -
  • 07.04  
    Göztepe Spor Kulübü Çaykur Rize Spor Kulübü -
  • 07.04  
    Yeni Malatya Spor Kulübü Fenerbahçe Spor Kulübü -

34. kolejka

  • 11.04  
    Kayseri Spor Kulübü Antalyaspor Kulübü -
  • 11.04  
    Alanyaspor Kulübü Denizlispor Kulübü -
  • 11.04  
    Hatay Spor Kulübü Göztepe Spor Kulübü -
  • 11.04  
    MKE Ankaragücü Spor Kulübü Gençlerbirliği Spor Kulübü -
  • 11.04  
    Kasımpaşa Spor Kulübü Yeni Malatya Spor Kulübü -
  • 11.04  
    Galatasaray Stambuł Fatih Karagümrük Spor Kulübü -
  • 11.04  
    Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü Besiktas Stambuł -
  • 11.04  
    Sivasspor Kulübü Konyaspor Kulübü -
  • 11.04  
    Fenerbahçe Spor Kulübü Gaziantep Futbol Kulübü -
  • 11.04  
    Çaykur Rize Spor Kulübü Trabzonspor Kulübü -

35. kolejka

  • 18.04  
    Konyaspor Kulübü Kayseri Spor Kulübü -
  • 18.04  
    Yeni Malatya Spor Kulübü Alanyaspor Kulübü -
  • 18.04  
    Trabzonspor Kulübü Hatay Spor Kulübü -
  • 18.04  
    Gençlerbirliği Spor Kulübü Sivasspor Kulübü -
  • 18.04  
    Gaziantep Futbol Kulübü Kasımpaşa Spor Kulübü -
  • 18.04  
    Antalyaspor Kulübü Çaykur Rize Spor Kulübü -
  • 18.04  
    Denizlispor Kulübü Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü -
  • 18.04  
    Göztepe Spor Kulübü Galatasaray Stambuł -
  • 18.04  
    Istanbul Büyükşehir Belediyespor Fenerbahçe Spor Kulübü -
  • 18.04  
    Besiktas Stambuł MKE Ankaragücü Spor Kulübü -

36. kolejka

  • 21.04  
    Kayseri Spor Kulübü Gençlerbirliği Spor Kulübü -
  • 21.04  
    Alanyaspor Kulübü Gaziantep Futbol Kulübü -
  • 21.04  
    Hatay Spor Kulübü Antalyaspor Kulübü -
  • 21.04  
    Kasımpaşa Spor Kulübü Istanbul Büyükşehir Belediyespor -
  • 21.04  
    Fatih Karagümrük Spor Kulübü Göztepe Spor Kulübü -
  • 21.04  
    Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü Yeni Malatya Spor Kulübü -
  • 21.04  
    Galatasaray Stambuł Trabzonspor Kulübü -
  • 21.04  
    Sivasspor Kulübü Besiktas Stambuł -
  • 21.04  
    MKE Ankaragücü Spor Kulübü Denizlispor Kulübü -
  • 21.04  
    Çaykur Rize Spor Kulübü Konyaspor Kulübü -

37. kolejka

  • 25.04  
    Besiktas Stambuł Kayseri Spor Kulübü -
  • 25.04  
    Istanbul Büyükşehir Belediyespor Alanyaspor Kulübü -
  • 25.04  
    Konyaspor Kulübü Hatay Spor Kulübü -
  • 25.04  
    Gençlerbirliği Spor Kulübü Çaykur Rize Spor Kulübü -
  • 25.04  
    Fenerbahçe Spor Kulübü Kasımpaşa Spor Kulübü -
  • 25.04  
    Trabzonspor Kulübü Fatih Karagümrük Spor Kulübü -
  • 25.04  
    Antalyaspor Kulübü Galatasaray Stambuł -
  • 25.04  
    Gaziantep Futbol Kulübü Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü -
  • 25.04  
    Yeni Malatya Spor Kulübü MKE Ankaragücü Spor Kulübü -
  • 25.04  
    Denizlispor Kulübü Sivasspor Kulübü -

38. kolejka

  • 28.04  
    Kayseri Spor Kulübü Denizlispor Kulübü -
  • 28.04  
    Alanyaspor Kulübü Fenerbahçe Spor Kulübü -
  • 28.04  
    Hatay Spor Kulübü Gençlerbirliği Spor Kulübü -
  • 28.04  
    Fatih Karagümrük Spor Kulübü Antalyaspor Kulübü -
  • 28.04  
    Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü Istanbul Büyükşehir Belediyespor -
  • 28.04  
    Çaykur Rize Spor Kulübü Besiktas Stambuł -
  • 28.04  
    Sivasspor Kulübü Yeni Malatya Spor Kulübü -
  • 28.04  
    MKE Ankaragücü Spor Kulübü Gaziantep Futbol Kulübü -
  • 28.04  
    Galatasaray Stambuł Konyaspor Kulübü -
  • 28.04  
    Göztepe Spor Kulübü Trabzonspor Kulübü -

39. kolejka

  • 02.05  
    Kasımpaşa Spor Kulübü Alanyaspor Kulübü -
  • 02.05  
    Besiktas Stambuł Hatay Spor Kulübü -
  • 02.05  
    Gençlerbirliği Spor Kulübü Galatasaray Stambuł -
  • 02.05  
    Konyaspor Kulübü Fatih Karagümrük Spor Kulübü -
  • 02.05  
    Antalyaspor Kulübü Göztepe Spor Kulübü -
  • 02.05  
    Fenerbahçe Spor Kulübü Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü -
  • 02.05  
    Istanbul Büyükşehir Belediyespor MKE Ankaragücü Spor Kulübü -
  • 02.05  
    Yeni Malatya Spor Kulübü Kayseri Spor Kulübü -
  • 02.05  
    Denizlispor Kulübü Çaykur Rize Spor Kulübü -
  • 02.05  
    Gaziantep Futbol Kulübü Sivasspor Kulübü -

40. kolejka

  • 09.05  
    Kayseri Spor Kulübü Gaziantep Futbol Kulübü -
  • 09.05  
    Hatay Spor Kulübü Denizlispor Kulübü -
  • 09.05  
    Fatih Karagümrük Spor Kulübü Gençlerbirliği Spor Kulübü -
  • 09.05  
    Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü Kasımpaşa Spor Kulübü -
  • 09.05  
    Trabzonspor Kulübü Antalyaspor Kulübü -
  • 09.05  
    Göztepe Spor Kulübü Konyaspor Kulübü -
  • 09.05  
    Sivasspor Kulübü Istanbul Büyükşehir Belediyespor -
  • 09.05  
    Çaykur Rize Spor Kulübü Yeni Malatya Spor Kulübü -
  • 09.05  
    Galatasaray Stambuł Besiktas Stambuł -
  • 09.05  
    MKE Ankaragücü Spor Kulübü Fenerbahçe Spor Kulübü -

41. kolejka

  • 12.05  
    Istanbul Büyükşehir Belediyespor Kayseri Spor Kulübü -
  • 12.05  
    Alanyaspor Kulübü Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü -
  • 12.05  
    Yeni Malatya Spor Kulübü Hatay Spor Kulübü -
  • 12.05  
    Gençlerbirliği Spor Kulübü Göztepe Spor Kulübü -
  • 12.05  
    Kasımpaşa Spor Kulübü MKE Ankaragücü Spor Kulübü -
  • 12.05  
    Besiktas Stambuł Fatih Karagümrük Spor Kulübü -
  • 12.05  
    Fenerbahçe Spor Kulübü Sivasspor Kulübü -
  • 12.05  
    Konyaspor Kulübü Trabzonspor Kulübü -
  • 12.05  
    Gaziantep Futbol Kulübü Çaykur Rize Spor Kulübü -
  • 12.05  
    Denizlispor Kulübü Galatasaray Stambuł -

42. kolejka

  • 16.05  
    Kayseri Spor Kulübü Fenerbahçe Spor Kulübü -
  • 16.05  
    MKE Ankaragücü Spor Kulübü Alanyaspor Kulübü -
  • 16.05  
    Hatay Spor Kulübü Gaziantep Futbol Kulübü -
  • 16.05  
    Trabzonspor Kulübü Gençlerbirliği Spor Kulübü -
  • 16.05  
    Sivasspor Kulübü Kasımpaşa Spor Kulübü -
  • 16.05  
    Fatih Karagümrük Spor Kulübü Denizlispor Kulübü -
  • 16.05  
    Antalyaspor Kulübü Konyaspor Kulübü -
  • 16.05  
    Çaykur Rize Spor Kulübü Istanbul Büyükşehir Belediyespor -
  • 16.05  
    Galatasaray Stambuł Yeni Malatya Spor Kulübü -
  • 16.05  
    Göztepe Spor Kulübü Besiktas Stambuł -