Turcja - Süper Lig

Tabela Süper Lig online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   Fenerbahçe Spor Kulübü 7 16   5 1 1   10 - 5 5
2   Trabzonspor Kulübü 7 15   4 3 0   14 - 7 7
3   Altay Spor Kulübü 7 15   5 0 2   14 - 9 5
4   Besiktas Stambuł 7 14   4 2 1   14 - 7 7
5   Hatay Spor Kulübü 7 13   4 1 2   14 - 6 8
6   Konyaspor Kulübü 7 13   3 4 0   11 - 7 4
7   Alanyaspor Kulübü 7 13   4 1 2   7 - 10 -3
8   Kayseri Spor Kulübü 7 11   3 2 2   9 - 7 2
9   Fatih Karagümrük Spor Kulübü 7 11   3 2 2   11 - 10 1
10   Galatasaray Stambuł 7 11   3 2 2   10 - 10 0
11   Sivasspor Kulübü 7 9   2 3 2   10 - 7 3
12   Adana Demir Spor Kulübü 7 9   2 3 2   12 - 11 1
13   Gaziantep Futbol Kulübü 7 8   2 2 3   6 - 10 -4
14   Antalyaspor Kulübü 7 8   2 2 3   7 - 10 -3
15   Istanbul Büyükşehir Belediyespor 7 6   2 0 5   7 - 7 0
16   Kasımpaşa Spor Kulübü 7 6   1 3 3   7 - 10 -3
17   Yeni Malatya Spor Kulübü 7 6   2 0 5   7 - 14 -7
18   Göztepe Spor Kulübü 7 5   1 2 4   7 - 11 -4
19   Giresun Spor Kulübü 7 2   0 2 5   2 - 9 -7
20   Çaykur Rize Spor Kulübü 7 1   0 1 6   4 - 16 -12
  • Zespół w trakcie meczu

8. kolejka (następna)

  • 01.10 19:00
  • 01.10 19:00
  • 02.10 12:30
  • 02.10 15:00
  • 02.10 15:00
  • 02.10 18:00
  • 03.10 12:30
  • 03.10 15:00
  • 03.10 15:00
  • 03.10 18:00

Strzelcy Süper Lig

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Aleksandar Pešić(Fatih Karagümrük Spor Kulübü) 5 0
Mame Biram Diouf(Hatay Spor Kulübü) 4 0
Stefano Okaka Chuka(Istanbul Büyükşehir Belediyespor) 4 0

Kartkowicze Süper Lig

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Jospin Nshimirimana(Yeni Malatya Spor Kulübü) 1 3 4
Famara Diédhiou(Alanyaspor Kulübü) 1 2 3
Vitor Hugo Franchescoli de Souza(Trabzonspor Kulübü) 1 1 2

Terminarz / Wyniki Süper Lig

8. kolejka

  • 01.10 19:00  
    Antalyaspor Kulübü Adana Demir Spor Kulübü -
  • 01.10 19:00  
    Fatih Karagümrük Spor Kulübü Istanbul Büyükşehir Belediyespor -
  • 02.10 12:30  
    Konyaspor Kulübü Alanyaspor Kulübü -
  • 02.10 15:00  
    Kayseri Spor Kulübü Trabzonspor Kulübü -
  • 02.10 15:00  
    Göztepe Spor Kulübü Giresun Spor Kulübü -
  • 02.10 18:00  
    Besiktas Stambuł Sivasspor Kulübü -
  • 03.10 12:30  
    Yeni Malatya Spor Kulübü Hatay Spor Kulübü -
  • 03.10 15:00  
    Fenerbahçe Spor Kulübü Kasımpaşa Spor Kulübü -
  • 03.10 15:00  
    Gaziantep Futbol Kulübü Altay Spor Kulübü -
  • 03.10 18:00  
    Çaykur Rize Spor Kulübü Galatasaray Stambuł -

9. kolejka

  • 15.10 19:00  
    Istanbul Büyükşehir Belediyespor Besiktas Stambuł -
  • 16.10 12:30  
    Giresun Spor Kulübü Çaykur Rize Spor Kulübü -
  • 16.10 15:00  
    Sivasspor Kulübü Antalyaspor Kulübü -
  • 16.10 18:00  
    Adana Demir Spor Kulübü Yeni Malatya Spor Kulübü -
  • 17.10 12:30  
    Kasımpaşa Spor Kulübü Göztepe Spor Kulübü -
  • 17.10 15:00  
    Galatasaray Stambuł Konyaspor Kulübü -
  • 17.10 15:00  
    Altay Spor Kulübü Fatih Karagümrük Spor Kulübü -
  • 17.10 18:00  
    Trabzonspor Kulübü Fenerbahçe Spor Kulübü -
  • 18.10 19:00  
    Hatay Spor Kulübü Gaziantep Futbol Kulübü -
  • 18.10 19:00  
    Alanyaspor Kulübü Kayseri Spor Kulübü -

10. kolejka

  • 22.10 19:00  
    Yeni Malatya Spor Kulübü Altay Spor Kulübü -
  • 23.10 12:30  
    Çaykur Rize Spor Kulübü Kasımpaşa Spor Kulübü -
  • 23.10 15:00  
    Konyaspor Kulübü Kayseri Spor Kulübü -
  • 23.10 15:00  
    Gaziantep Futbol Kulübü Giresun Spor Kulübü -
  • 23.10 18:00  
    Göztepe Spor Kulübü Trabzonspor Kulübü -
  • 24.10 12:30  
    Fatih Karagümrük Spor Kulübü Hatay Spor Kulübü -
  • 24.10 15:00  
    Antalyaspor Kulübü Istanbul Büyükşehir Belediyespor -
  • 24.10 15:00  
    Sivasspor Kulübü Adana Demir Spor Kulübü -
  • 24.10 18:00  
    Fenerbahçe Spor Kulübü Alanyaspor Kulübü -
  • 25.10 19:00  
    Besiktas Stambuł Galatasaray Stambuł -

11. kolejka

  • 29.10 19:00  
    Trabzonspor Kulübü Çaykur Rize Spor Kulübü -
  • 30.10 12:30  
    Kasımpaşa Spor Kulübü Yeni Malatya Spor Kulübü -
  • 30.10 15:00  
    Hatay Spor Kulübü Besiktas Stambuł -
  • 30.10 15:00  
    Altay Spor Kulübü Sivasspor Kulübü -
  • 30.10 18:00  
    Konyaspor Kulübü Fenerbahçe Spor Kulübü -
  • 31.10 11:30  
    Kayseri Spor Kulübü Fatih Karagümrük Spor Kulübü -
  • 31.10 14:00  
    Alanyaspor Kulübü Göztepe Spor Kulübü -
  • 31.10 17:00  
    Galatasaray Stambuł Gaziantep Futbol Kulübü -
  • 01.11 18:00  
    Giresun Spor Kulübü Antalyaspor Kulübü -
  • 01.11 18:00  
    Istanbul Büyükşehir Belediyespor Adana Demir Spor Kulübü -

12. kolejka

  • 05.11 18:00  
    Gaziantep Futbol Kulübü Kasımpaşa Spor Kulübü -
  • 05.11 18:00  
    Çaykur Rize Spor Kulübü Alanyaspor Kulübü -
  • 06.11 11:30  
    Sivasspor Kulübü Giresun Spor Kulübü -
  • 06.11 14:00  
    Yeni Malatya Spor Kulübü Istanbul Büyükşehir Belediyespor -
  • 06.11 14:00  
    Antalyaspor Kulübü Altay Spor Kulübü -
  • 06.11 17:00  
    Besiktas Stambuł Trabzonspor Kulübü -
  • 07.11 11:30  
    Göztepe Spor Kulübü Konyaspor Kulübü -
  • 07.11 14:00  
    Fatih Karagümrük Spor Kulübü Galatasaray Stambuł -
  • 07.11 14:00  
    Adana Demir Spor Kulübü Hatay Spor Kulübü -
  • 07.11 17:00  
    Fenerbahçe Spor Kulübü Kayseri Spor Kulübü -

13. kolejka

  • 20.11 11:30  
    Hatay Spor Kulübü Antalyaspor Kulübü -
  • 20.11 14:00  
    Giresun Spor Kulübü Yeni Malatya Spor Kulübü -
  • 20.11 14:00  
    Istanbul Büyükşehir Belediyespor Sivasspor Kulübü -
  • 20.11 17:00  
    Alanyaspor Kulübü Besiktas Stambuł -
  • 21.11 11:30  
    Kasımpaşa Spor Kulübü Fatih Karagümrük Spor Kulübü -
  • 21.11 14:00  
    Altay Spor Kulübü Adana Demir Spor Kulübü -
  • 21.11 14:00  
    Konyaspor Kulübü Çaykur Rize Spor Kulübü -
  • 21.11 17:00  
    Galatasaray Stambuł Fenerbahçe Spor Kulübü -
  • 22.11 18:00  
    Trabzonspor Kulübü Gaziantep Futbol Kulübü -
  • 22.11 18:00  
    Kayseri Spor Kulübü Göztepe Spor Kulübü -

14. kolejka

  • 26.11 18:00  
    Istanbul Büyükşehir Belediyespor Altay Spor Kulübü -
  • 26.11 18:00  
    Adana Demir Spor Kulübü Kasımpaşa Spor Kulübü -
  • 27.11 11:30  
    Antalyaspor Kulübü Alanyaspor Kulübü -
  • 27.11 14:00  
    Çaykur Rize Spor Kulübü Kayseri Spor Kulübü -
  • 27.11 17:00  
    Besiktas Stambuł Giresun Spor Kulübü -
  • 28.11 11:30  
    Gaziantep Futbol Kulübü Konyaspor Kulübü -
  • 28.11 14:00  
    Fatih Karagümrük Spor Kulübü Trabzonspor Kulübü -
  • 28.11 14:00  
    Sivasspor Kulübü Hatay Spor Kulübü -
  • 28.11 17:00  
    Yeni Malatya Spor Kulübü Galatasaray Stambuł -
  • 29.11 18:00  
    Göztepe Spor Kulübü Fenerbahçe Spor Kulübü -

15. kolejka

  • 03.12 18:00  
    Kasımpaşa Spor Kulübü Besiktas Stambuł -
  • 04.12 11:30  
    Alanyaspor Kulübü Sivasspor Kulübü -
  • 04.12 14:00  
    Trabzonspor Kulübü Adana Demir Spor Kulübü -
  • 04.12 17:00  
    Galatasaray Stambuł Altay Spor Kulübü -
  • 05.12 11:30  
    Kayseri Spor Kulübü Antalyaspor Kulübü -
  • 05.12 14:00  
    Hatay Spor Kulübü Istanbul Büyükşehir Belediyespor -
  • 05.12 14:00  
    Giresun Spor Kulübü Fatih Karagümrük Spor Kulübü -
  • 05.12 17:00  
    Fenerbahçe Spor Kulübü Çaykur Rize Spor Kulübü -
  • 06.12 18:00  
    Göztepe Spor Kulübü Gaziantep Futbol Kulübü -
  • 06.12 18:00  
    Konyaspor Kulübü Yeni Malatya Spor Kulübü -

16. kolejka

  • 10.12 18:00  
    Altay Spor Kulübü Hatay Spor Kulübü -
  • 11.12 11:30  
    Fatih Karagümrük Spor Kulübü Konyaspor Kulübü -
  • 11.12 14:00  
    Istanbul Büyükşehir Belediyespor Kasımpaşa Spor Kulübü -
  • 11.12 14:00  
    Çaykur Rize Spor Kulübü Göztepe Spor Kulübü -
  • 11.12 17:00  
    Antalyaspor Kulübü Trabzonspor Kulübü -
  • 12.12 11:30  
    Adana Demir Spor Kulübü Giresun Spor Kulübü -
  • 12.12 14:00  
    Yeni Malatya Spor Kulübü Alanyaspor Kulübü -
  • 12.12 17:00  
    Besiktas Stambuł Kayseri Spor Kulübü -
  • 13.12 16:00  
    Sivasspor Kulübü Galatasaray Stambuł -
  • 13.12 18:30  
    Gaziantep Futbol Kulübü Fenerbahçe Spor Kulübü -

17. kolejka

  • 19.12  
    Fenerbahçe Spor Kulübü Besiktas Stambuł -
  • 19.12  
    Çaykur Rize Spor Kulübü Yeni Malatya Spor Kulübü -
  • 19.12  
    Göztepe Spor Kulübü Fatih Karagümrük Spor Kulübü -
  • 19.12  
    Kayseri Spor Kulübü Gaziantep Futbol Kulübü -
  • 19.12  
    Konyaspor Kulübü Antalyaspor Kulübü -
  • 19.12  
    Alanyaspor Kulübü Adana Demir Spor Kulübü -
  • 19.12  
    Giresun Spor Kulübü Altay Spor Kulübü -
  • 19.12  
    Trabzonspor Kulübü Hatay Spor Kulübü -
  • 19.12  
    Galatasaray Stambuł Istanbul Büyükşehir Belediyespor -
  • 19.12  
    Kasımpaşa Spor Kulübü Sivasspor Kulübü -

18. kolejka

  • 22.12  
    Hatay Spor Kulübü Konyaspor Kulübü -
  • 22.12  
    Istanbul Büyükşehir Belediyespor Giresun Spor Kulübü -
  • 22.12  
    Altay Spor Kulübü Trabzonspor Kulübü -
  • 22.12  
    Adana Demir Spor Kulübü Galatasaray Stambuł -
  • 22.12  
    Sivasspor Kulübü Çaykur Rize Spor Kulübü -
  • 22.12  
    Antalyaspor Kulübü Kasımpaşa Spor Kulübü -
  • 22.12  
    Gaziantep Futbol Kulübü Alanyaspor Kulübü -
  • 22.12  
    Besiktas Stambuł Göztepe Spor Kulübü -
  • 22.12  
    Fatih Karagümrük Spor Kulübü Fenerbahçe Spor Kulübü -
  • 22.12  
    Yeni Malatya Spor Kulübü Kayseri Spor Kulübü -

19. kolejka

  • 26.12  
    Kayseri Spor Kulübü Sivasspor Kulübü -
  • 26.12  
    Alanyaspor Kulübü Fatih Karagümrük Spor Kulübü -
  • 26.12  
    Giresun Spor Kulübü Hatay Spor Kulübü -
  • 26.12  
    Kasımpaşa Spor Kulübü Altay Spor Kulübü -
  • 26.12  
    Galatasaray Stambuł Antalyaspor Kulübü -
  • 26.12  
    Trabzonspor Kulübü Istanbul Büyükşehir Belediyespor -
  • 26.12  
    Çaykur Rize Spor Kulübü Gaziantep Futbol Kulübü -
  • 26.12  
    Göztepe Spor Kulübü Adana Demir Spor Kulübü -
  • 26.12  
    Konyaspor Kulübü Besiktas Stambuł -
  • 26.12  
    Fenerbahçe Spor Kulübü Yeni Malatya Spor Kulübü -

20. kolejka

  • 09.01  
    Kasımpaşa Spor Kulübü Hatay Spor Kulübü -
  • 09.01  
    Fenerbahçe Spor Kulübü Adana Demir Spor Kulübü -
  • 09.01  
    Konyaspor Kulübü Sivasspor Kulübü -
  • 09.01  
    Alanyaspor Kulübü Istanbul Büyükşehir Belediyespor -
  • 09.01  
    Göztepe Spor Kulübü Antalyaspor Kulübü -
  • 09.01  
    Kayseri Spor Kulübü Altay Spor Kulübü -
  • 09.01  
    Trabzonspor Kulübü Yeni Malatya Spor Kulübü -
  • 09.01  
    Gaziantep Futbol Kulübü Fatih Karagümrük Spor Kulübü -
  • 09.01  
    Galatasaray Stambuł Giresun Spor Kulübü -
  • 09.01  
    Çaykur Rize Spor Kulübü Besiktas Stambuł -

21. kolejka

  • 16.01  
    Fatih Karagümrük Spor Kulübü Çaykur Rize Spor Kulübü -
  • 16.01  
    Yeni Malatya Spor Kulübü Göztepe Spor Kulübü -
  • 16.01  
    Adana Demir Spor Kulübü Kayseri Spor Kulübü -
  • 16.01  
    Antalyaspor Kulübü Fenerbahçe Spor Kulübü -
  • 16.01  
    Istanbul Büyükşehir Belediyespor Konyaspor Kulübü -
  • 16.01  
    Altay Spor Kulübü Alanyaspor Kulübü -
  • 16.01  
    Sivasspor Kulübü Trabzonspor Kulübü -
  • 16.01  
    Hatay Spor Kulübü Galatasaray Stambuł -
  • 16.01  
    Giresun Spor Kulübü Kasımpaşa Spor Kulübü -
  • 16.01  
    Besiktas Stambuł Gaziantep Futbol Kulübü -

22. kolejka

  • 19.01  
    Galatasaray Stambuł Kasımpaşa Spor Kulübü -
  • 19.01  
    Fatih Karagümrük Spor Kulübü Besiktas Stambuł -
  • 19.01  
    Kayseri Spor Kulübü Istanbul Büyükşehir Belediyespor -
  • 19.01  
    Göztepe Spor Kulübü Sivasspor Kulübü -
  • 19.01  
    Konyaspor Kulübü Adana Demir Spor Kulübü -
  • 19.01  
    Trabzonspor Kulübü Giresun Spor Kulübü -
  • 19.01  
    Fenerbahçe Spor Kulübü Altay Spor Kulübü -
  • 19.01  
    Gaziantep Futbol Kulübü Yeni Malatya Spor Kulübü -
  • 19.01  
    Çaykur Rize Spor Kulübü Antalyaspor Kulübü -
  • 19.01  
    Alanyaspor Kulübü Hatay Spor Kulübü -

23. kolejka

  • 23.01  
    Galatasaray Stambuł Trabzonspor Kulübü -
  • 23.01  
    Giresun Spor Kulübü Alanyaspor Kulübü -
  • 23.01  
    Yeni Malatya Spor Kulübü Besiktas Stambuł -
  • 23.01  
    Adana Demir Spor Kulübü Fatih Karagümrük Spor Kulübü -
  • 23.01  
    Antalyaspor Kulübü Gaziantep Futbol Kulübü -
  • 23.01  
    Istanbul Büyükşehir Belediyespor Göztepe Spor Kulübü -
  • 23.01  
    Hatay Spor Kulübü Çaykur Rize Spor Kulübü -
  • 23.01  
    Sivasspor Kulübü Fenerbahçe Spor Kulübü -
  • 23.01  
    Altay Spor Kulübü Konyaspor Kulübü -
  • 23.01  
    Kasımpaşa Spor Kulübü Kayseri Spor Kulübü -

24. kolejka

  • 06.02  
    Gaziantep Futbol Kulübü Sivasspor Kulübü -
  • 06.02  
    Fatih Karagümrük Spor Kulübü Yeni Malatya Spor Kulübü -
  • 06.02  
    Trabzonspor Kulübü Kasımpaşa Spor Kulübü -
  • 06.02  
    Alanyaspor Kulübü Galatasaray Stambuł -
  • 06.02  
    Besiktas Stambuł Antalyaspor Kulübü -
  • 06.02  
    Konyaspor Kulübü Giresun Spor Kulübü -
  • 06.02  
    Göztepe Spor Kulübü Altay Spor Kulübü -
  • 06.02  
    Kayseri Spor Kulübü Hatay Spor Kulübü -
  • 06.02  
    Fenerbahçe Spor Kulübü Istanbul Büyükşehir Belediyespor -
  • 06.02  
    Çaykur Rize Spor Kulübü Adana Demir Spor Kulübü -

25. kolejka

  • 13.02  
    Altay Spor Kulübü Çaykur Rize Spor Kulübü -
  • 13.02  
    Hatay Spor Kulübü Göztepe Spor Kulübü -
  • 13.02  
    Giresun Spor Kulübü Fenerbahçe Spor Kulübü -
  • 13.02  
    Trabzonspor Kulübü Konyaspor Kulübü -
  • 13.02  
    Galatasaray Stambuł Kayseri Spor Kulübü -
  • 13.02  
    Sivasspor Kulübü Yeni Malatya Spor Kulübü -
  • 13.02  
    Kasımpaşa Spor Kulübü Alanyaspor Kulübü -
  • 13.02  
    Antalyaspor Kulübü Fatih Karagümrük Spor Kulübü -
  • 13.02  
    Adana Demir Spor Kulübü Besiktas Stambuł -
  • 13.02  
    Istanbul Büyükşehir Belediyespor Gaziantep Futbol Kulübü -

26. kolejka

  • 20.02  
    Yeni Malatya Spor Kulübü Antalyaspor Kulübü -
  • 20.02  
    Göztepe Spor Kulübü Galatasaray Stambuł -
  • 20.02  
    Kayseri Spor Kulübü Giresun Spor Kulübü -
  • 20.02  
    Konyaspor Kulübü Kasımpaşa Spor Kulübü -
  • 20.02  
    Fatih Karagümrük Spor Kulübü Sivasspor Kulübü -
  • 20.02  
    Gaziantep Futbol Kulübü Adana Demir Spor Kulübü -
  • 20.02  
    Alanyaspor Kulübü Trabzonspor Kulübü -
  • 20.02  
    Fenerbahçe Spor Kulübü Hatay Spor Kulübü -
  • 20.02  
    Çaykur Rize Spor Kulübü Istanbul Büyükşehir Belediyespor -
  • 20.02  
    Besiktas Stambuł Altay Spor Kulübü -

27. kolejka

  • 27.02  
    Galatasaray Stambuł Çaykur Rize Spor Kulübü -
  • 27.02  
    Kasımpaşa Spor Kulübü Fenerbahçe Spor Kulübü -
  • 27.02  
    Trabzonspor Kulübü Kayseri Spor Kulübü -
  • 27.02  
    Giresun Spor Kulübü Göztepe Spor Kulübü -
  • 27.02  
    Hatay Spor Kulübü Yeni Malatya Spor Kulübü -
  • 27.02  
    Adana Demir Spor Kulübü Antalyaspor Kulübü -
  • 27.02  
    Sivasspor Kulübü Besiktas Stambuł -
  • 27.02  
    Altay Spor Kulübü Gaziantep Futbol Kulübü -
  • 27.02  
    Istanbul Büyükşehir Belediyespor Fatih Karagümrük Spor Kulübü -
  • 27.02  
    Alanyaspor Kulübü Konyaspor Kulübü -

28. kolejka

  • 06.03  
    Fenerbahçe Spor Kulübü Trabzonspor Kulübü -
  • 06.03  
    Gaziantep Futbol Kulübü Hatay Spor Kulübü -
  • 06.03  
    Fatih Karagümrük Spor Kulübü Altay Spor Kulübü -
  • 06.03  
    Kayseri Spor Kulübü Alanyaspor Kulübü -
  • 06.03  
    Besiktas Stambuł Istanbul Büyükşehir Belediyespor -
  • 06.03  
    Yeni Malatya Spor Kulübü Adana Demir Spor Kulübü -
  • 06.03  
    Göztepe Spor Kulübü Kasımpaşa Spor Kulübü -
  • 06.03  
    Antalyaspor Kulübü Sivasspor Kulübü -
  • 06.03  
    Konyaspor Kulübü Galatasaray Stambuł -
  • 06.03  
    Çaykur Rize Spor Kulübü Giresun Spor Kulübü -

29. kolejka

  • 13.03  
    Galatasaray Stambuł Besiktas Stambuł -
  • 13.03  
    Trabzonspor Kulübü Göztepe Spor Kulübü -
  • 13.03  
    Giresun Spor Kulübü Gaziantep Futbol Kulübü -
  • 13.03  
    Kayseri Spor Kulübü Konyaspor Kulübü -
  • 13.03  
    Hatay Spor Kulübü Fatih Karagümrük Spor Kulübü -
  • 13.03  
    Altay Spor Kulübü Yeni Malatya Spor Kulübü -
  • 13.03  
    Alanyaspor Kulübü Fenerbahçe Spor Kulübü -
  • 13.03  
    Adana Demir Spor Kulübü Sivasspor Kulübü -
  • 13.03  
    Istanbul Büyükşehir Belediyespor Antalyaspor Kulübü -
  • 13.03  
    Kasımpaşa Spor Kulübü Çaykur Rize Spor Kulübü -

30. kolejka

  • 20.03  
    Sivasspor Kulübü Altay Spor Kulübü -
  • 20.03  
    Besiktas Stambuł Hatay Spor Kulübü -
  • 20.03  
    Fenerbahçe Spor Kulübü Konyaspor Kulübü -
  • 20.03  
    Adana Demir Spor Kulübü Istanbul Büyükşehir Belediyespor -
  • 20.03  
    Fatih Karagümrük Spor Kulübü Kayseri Spor Kulübü -
  • 20.03  
    Göztepe Spor Kulübü Alanyaspor Kulübü -
  • 20.03  
    Çaykur Rize Spor Kulübü Trabzonspor Kulübü -
  • 20.03  
    Yeni Malatya Spor Kulübü Kasımpaşa Spor Kulübü -
  • 20.03  
    Gaziantep Futbol Kulübü Galatasaray Stambuł -
  • 20.03  
    Antalyaspor Kulübü Giresun Spor Kulübü -

31. kolejka

  • 03.04  
    Trabzonspor Kulübü Besiktas Stambuł -
  • 03.04  
    Alanyaspor Kulübü Çaykur Rize Spor Kulübü -
  • 03.04  
    Konyaspor Kulübü Göztepe Spor Kulübü -
  • 03.04  
    Hatay Spor Kulübü Adana Demir Spor Kulübü -
  • 03.04  
    Altay Spor Kulübü Antalyaspor Kulübü -
  • 03.04  
    Kayseri Spor Kulübü Fenerbahçe Spor Kulübü -
  • 03.04  
    Istanbul Büyükşehir Belediyespor Yeni Malatya Spor Kulübü -
  • 03.04  
    Galatasaray Stambuł Fatih Karagümrük Spor Kulübü -
  • 03.04  
    Giresun Spor Kulübü Sivasspor Kulübü -
  • 03.04  
    Kasımpaşa Spor Kulübü Gaziantep Futbol Kulübü -

32. kolejka

  • 10.04  
    Fenerbahçe Spor Kulübü Galatasaray Stambuł -
  • 10.04  
    Antalyaspor Kulübü Hatay Spor Kulübü -
  • 10.04  
    Adana Demir Spor Kulübü Altay Spor Kulübü -
  • 10.04  
    Göztepe Spor Kulübü Kayseri Spor Kulübü -
  • 10.04  
    Çaykur Rize Spor Kulübü Konyaspor Kulübü -
  • 10.04  
    Sivasspor Kulübü Istanbul Büyükşehir Belediyespor -
  • 10.04  
    Gaziantep Futbol Kulübü Trabzonspor Kulübü -
  • 10.04  
    Fatih Karagümrük Spor Kulübü Kasımpaşa Spor Kulübü -
  • 10.04  
    Besiktas Stambuł Alanyaspor Kulübü -
  • 10.04  
    Yeni Malatya Spor Kulübü Giresun Spor Kulübü -

33. kolejka

  • 17.04  
    Trabzonspor Kulübü Fatih Karagümrük Spor Kulübü -
  • 17.04  
    Konyaspor Kulübü Gaziantep Futbol Kulübü -
  • 17.04  
    Kayseri Spor Kulübü Çaykur Rize Spor Kulübü -
  • 17.04  
    Fenerbahçe Spor Kulübü Göztepe Spor Kulübü -
  • 17.04  
    Giresun Spor Kulübü Besiktas Stambuł -
  • 17.04  
    Galatasaray Stambuł Yeni Malatya Spor Kulübü -
  • 17.04  
    Hatay Spor Kulübü Sivasspor Kulübü -
  • 17.04  
    Altay Spor Kulübü Istanbul Büyükşehir Belediyespor -
  • 17.04  
    Kasımpaşa Spor Kulübü Adana Demir Spor Kulübü -
  • 17.04  
    Alanyaspor Kulübü Antalyaspor Kulübü -

34. kolejka

  • 24.04  
    Sivasspor Kulübü Alanyaspor Kulübü -
  • 24.04  
    Fatih Karagümrük Spor Kulübü Giresun Spor Kulübü -
  • 24.04  
    Altay Spor Kulübü Galatasaray Stambuł -
  • 24.04  
    Besiktas Stambuł Kasımpaşa Spor Kulübü -
  • 24.04  
    Adana Demir Spor Kulübü Trabzonspor Kulübü -
  • 24.04  
    Çaykur Rize Spor Kulübü Fenerbahçe Spor Kulübü -
  • 24.04  
    Istanbul Büyükşehir Belediyespor Hatay Spor Kulübü -
  • 24.04  
    Gaziantep Futbol Kulübü Göztepe Spor Kulübü -
  • 24.04  
    Antalyaspor Kulübü Kayseri Spor Kulübü -
  • 24.04  
    Yeni Malatya Spor Kulübü Konyaspor Kulübü -

35. kolejka

  • 01.05  
    Konyaspor Kulübü Fatih Karagümrük Spor Kulübü -
  • 01.05  
    Fenerbahçe Spor Kulübü Gaziantep Futbol Kulübü -
  • 01.05  
    Göztepe Spor Kulübü Çaykur Rize Spor Kulübü -
  • 01.05  
    Giresun Spor Kulübü Adana Demir Spor Kulübü -
  • 01.05  
    Hatay Spor Kulübü Altay Spor Kulübü -
  • 01.05  
    Trabzonspor Kulübü Antalyaspor Kulübü -
  • 01.05  
    Galatasaray Stambuł Sivasspor Kulübü -
  • 01.05  
    Kasımpaşa Spor Kulübü Istanbul Büyükşehir Belediyespor -
  • 01.05  
    Alanyaspor Kulübü Yeni Malatya Spor Kulübü -
  • 01.05  
    Kayseri Spor Kulübü Besiktas Stambuł -

36. kolejka

  • 08.05  
    Besiktas Stambuł Fenerbahçe Spor Kulübü -
  • 08.05  
    Yeni Malatya Spor Kulübü Çaykur Rize Spor Kulübü -
  • 08.05  
    Fatih Karagümrük Spor Kulübü Göztepe Spor Kulübü -
  • 08.05  
    Antalyaspor Kulübü Konyaspor Kulübü -
  • 08.05  
    Istanbul Büyükşehir Belediyespor Galatasaray Stambuł -
  • 08.05  
    Adana Demir Spor Kulübü Alanyaspor Kulübü -
  • 08.05  
    Gaziantep Futbol Kulübü Kayseri Spor Kulübü -
  • 08.05  
    Hatay Spor Kulübü Trabzonspor Kulübü -
  • 08.05  
    Sivasspor Kulübü Kasımpaşa Spor Kulübü -
  • 08.05  
    Altay Spor Kulübü Giresun Spor Kulübü -

37. kolejka

  • 15.05  
    Konyaspor Kulübü Hatay Spor Kulübü -
  • 15.05  
    Trabzonspor Kulübü Altay Spor Kulübü -
  • 15.05  
    Galatasaray Stambuł Adana Demir Spor Kulübü -
  • 15.05  
    Kasımpaşa Spor Kulübü Antalyaspor Kulübü -
  • 15.05  
    Giresun Spor Kulübü Istanbul Büyükşehir Belediyespor -
  • 15.05  
    Çaykur Rize Spor Kulübü Sivasspor Kulübü -
  • 15.05  
    Kayseri Spor Kulübü Yeni Malatya Spor Kulübü -
  • 15.05  
    Alanyaspor Kulübü Gaziantep Futbol Kulübü -
  • 15.05  
    Göztepe Spor Kulübü Besiktas Stambuł -
  • 15.05  
    Fenerbahçe Spor Kulübü Fatih Karagümrük Spor Kulübü -

38. kolejka

  • 22.05  
    Fatih Karagümrük Spor Kulübü Alanyaspor Kulübü -
  • 22.05  
    Sivasspor Kulübü Kayseri Spor Kulübü -
  • 22.05  
    Antalyaspor Kulübü Galatasaray Stambuł -
  • 22.05  
    Gaziantep Futbol Kulübü Çaykur Rize Spor Kulübü -
  • 22.05  
    Besiktas Stambuł Konyaspor Kulübü -
  • 22.05  
    Yeni Malatya Spor Kulübü Fenerbahçe Spor Kulübü -
  • 22.05  
    Adana Demir Spor Kulübü Göztepe Spor Kulübü -
  • 22.05  
    Altay Spor Kulübü Kasımpaşa Spor Kulübü -
  • 22.05  
    Istanbul Büyükşehir Belediyespor Trabzonspor Kulübü -
  • 22.05  
    Hatay Spor Kulübü Giresun Spor Kulübü -