Turcja - Süper Lig

1. kolejka - Süper Lig

  • 12.08
  • 12.08
  • 12.08
  • 12.08
  • 12.08
  • 12.08
  • 12.08
  • 12.08
  • 12.08

Tabela Süper Lig

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Teleset Mobilya Akhisar Spor Kulübü 0 0   0 0 0   0 - 0 0
2 Alanyaspor Kulübü 0 0   0 0 0   0 - 0 0
3 MKE Ankaragücü Spor Kulübü 0 0   0 0 0   0 - 0 0
4 Antalyaspor Kulübü 0 0   0 0 0   0 - 0 0
5 Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü 0 0   0 0 0   0 - 0 0
6 Besiktas Stambuł 0 0   0 0 0   0 - 0 0
7 Bursaspor Kulübü Derneği 0 0   0 0 0   0 - 0 0
8 Fenerbahce Stambuł 0 0   0 0 0   0 - 0 0
9 Galatasaray Stambuł 0 0   0 0 0   0 - 0 0
10 Göztepe Spor Kulübü 0 0   0 0 0   0 - 0 0
11 Kasımpaşa Spor Kulübü 0 0   0 0 0   0 - 0 0
12 Kayseri Spor Kulübü 0 0   0 0 0   0 - 0 0
13 Atiker Konyaspor Kulübü 0 0   0 0 0   0 - 0 0
14 Çaykur Rize Spor Kulübü 0 0   0 0 0   0 - 0 0
15 Sivasspor Kulübü 0 0   0 0 0   0 - 0 0
16 Trabzonspor Kulübü 0 0   0 0 0   0 - 0 0
17 Yeni Malatya Spor Kulübü 0 0   0 0 0   0 - 0 0
18 Istanbul B.B. 0 0   0 0 0   0 - 0 0
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i Liga Mistrzów
  • el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europejska
  • spadek

2. kolejka (następna)

  • 19.08
  • 19.08
  • 19.08
  • 19.08
  • 19.08
  • 19.08
  • 19.08
  • 19.08
  • 19.08

Terminarz / Wyniki Süper Lig

1. kolejka

  • 12.08  
    MKE Ankaragücü Spor Kulübü Galatasaray Stambuł -
  • 12.08  
    Istanbul B.B. Trabzonspor Kulübü -
  • 12.08  
    Çaykur Rize Spor Kulübü Kasımpaşa Spor Kulübü -
  • 12.08  
    Sivasspor Kulübü Alanyaspor Kulübü -
  • 12.08  
    Besiktas Stambuł Teleset Mobilya Akhisar Spor Kulübü -
  • 12.08  
    Atiker Konyaspor Kulübü Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü -
  • 12.08  
    Kayseri Spor Kulübü Antalyaspor Kulübü -
  • 12.08  
    Fenerbahce Stambuł Bursaspor Kulübü Derneği -
  • 12.08  
    Göztepe Spor Kulübü Yeni Malatya Spor Kulübü -

2. kolejka

  • 19.08  
    Trabzonspor Kulübü Sivasspor Kulübü -
  • 19.08  
    Bursaspor Kulübü Derneği Kayseri Spor Kulübü -
  • 19.08  
    Antalyaspor Kulübü Atiker Konyaspor Kulübü -
  • 19.08  
    Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü Besiktas Stambuł -
  • 19.08  
    Kasımpaşa Spor Kulübü Istanbul B.B. -
  • 19.08  
    Alanyaspor Kulübü MKE Ankaragücü Spor Kulübü -
  • 19.08  
    Galatasaray Stambuł Göztepe Spor Kulübü -
  • 19.08  
    Teleset Mobilya Akhisar Spor Kulübü Çaykur Rize Spor Kulübü -
  • 19.08  
    Yeni Malatya Spor Kulübü Fenerbahce Stambuł -

3. kolejka

  • 26.08  
    Göztepe Spor Kulübü Fenerbahce Stambuł -
  • 26.08  
    Sivasspor Kulübü Kasımpaşa Spor Kulübü -
  • 26.08  
    Besiktas Stambuł Antalyaspor Kulübü -
  • 26.08  
    MKE Ankaragücü Spor Kulübü Trabzonspor Kulübü -
  • 26.08  
    Istanbul B.B. Teleset Mobilya Akhisar Spor Kulübü -
  • 26.08  
    Çaykur Rize Spor Kulübü Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü -
  • 26.08  
    Kayseri Spor Kulübü Yeni Malatya Spor Kulübü -
  • 26.08  
    Galatasaray Stambuł Alanyaspor Kulübü -
  • 26.08  
    Atiker Konyaspor Kulübü Bursaspor Kulübü Derneği -

4. kolejka

  • 02.09  
    Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü Istanbul B.B. -
  • 02.09  
    Kasımpaşa Spor Kulübü MKE Ankaragücü Spor Kulübü -
  • 02.09  
    Fenerbahce Stambuł Kayseri Spor Kulübü -
  • 02.09  
    Antalyaspor Kulübü Çaykur Rize Spor Kulübü -
  • 02.09  
    Teleset Mobilya Akhisar Spor Kulübü Sivasspor Kulübü -
  • 02.09  
    Trabzonspor Kulübü Galatasaray Stambuł -
  • 02.09  
    Alanyaspor Kulübü Göztepe Spor Kulübü -
  • 02.09  
    Bursaspor Kulübü Derneği Besiktas Stambuł -
  • 02.09  
    Yeni Malatya Spor Kulübü Atiker Konyaspor Kulübü -

5. kolejka

  • 16.09  
    MKE Ankaragücü Spor Kulübü Teleset Mobilya Akhisar Spor Kulübü -
  • 16.09  
    Alanyaspor Kulübü Trabzonspor Kulübü -
  • 16.09  
    Galatasaray Stambuł Kasımpaşa Spor Kulübü -
  • 16.09  
    Göztepe Spor Kulübü Kayseri Spor Kulübü -
  • 16.09  
    Sivasspor Kulübü Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü -
  • 16.09  
    Istanbul B.B. Antalyaspor Kulübü -
  • 16.09  
    Çaykur Rize Spor Kulübü Bursaspor Kulübü Derneği -
  • 16.09  
    Besiktas Stambuł Yeni Malatya Spor Kulübü -
  • 16.09  
    Atiker Konyaspor Kulübü Fenerbahce Stambuł -

6. kolejka

  • 23.09  
    Kasımpaşa Spor Kulübü Alanyaspor Kulübü -
  • 23.09  
    Trabzonspor Kulübü Göztepe Spor Kulübü -
  • 23.09  
    Yeni Malatya Spor Kulübü Çaykur Rize Spor Kulübü -
  • 23.09  
    Antalyaspor Kulübü Sivasspor Kulübü -
  • 23.09  
    Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü MKE Ankaragücü Spor Kulübü -
  • 23.09  
    Teleset Mobilya Akhisar Spor Kulübü Galatasaray Stambuł -
  • 23.09  
    Kayseri Spor Kulübü Atiker Konyaspor Kulübü -
  • 23.09  
    Fenerbahce Stambuł Besiktas Stambuł -
  • 23.09  
    Bursaspor Kulübü Derneği Istanbul B.B. -

7. kolejka

  • 30.09  
    MKE Ankaragücü Spor Kulübü Antalyaspor Kulübü -
  • 30.09  
    Çaykur Rize Spor Kulübü Fenerbahce Stambuł -
  • 30.09  
    Trabzonspor Kulübü Kasımpaşa Spor Kulübü -
  • 30.09  
    Sivasspor Kulübü Bursaspor Kulübü Derneği -
  • 30.09  
    Istanbul B.B. Yeni Malatya Spor Kulübü -
  • 30.09  
    Besiktas Stambuł Kayseri Spor Kulübü -
  • 30.09  
    Alanyaspor Kulübü Teleset Mobilya Akhisar Spor Kulübü -
  • 30.09  
    Galatasaray Stambuł Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü -
  • 30.09  
    Göztepe Spor Kulübü Atiker Konyaspor Kulübü -

8. kolejka

  • 07.10  
    Yeni Malatya Spor Kulübü Sivasspor Kulübü -
  • 07.10  
    Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü Alanyaspor Kulübü -
  • 07.10  
    Fenerbahce Stambuł Istanbul B.B. -
  • 07.10  
    Antalyaspor Kulübü Galatasaray Stambuł -
  • 07.10  
    Teleset Mobilya Akhisar Spor Kulübü Trabzonspor Kulübü -
  • 07.10  
    Kasımpaşa Spor Kulübü Göztepe Spor Kulübü -
  • 07.10  
    Atiker Konyaspor Kulübü Besiktas Stambuł -
  • 07.10  
    Kayseri Spor Kulübü Çaykur Rize Spor Kulübü -
  • 07.10  
    Bursaspor Kulübü Derneği MKE Ankaragücü Spor Kulübü -

9. kolejka

  • 21.10  
    Istanbul B.B. Kayseri Spor Kulübü -
  • 21.10  
    Kasımpaşa Spor Kulübü Teleset Mobilya Akhisar Spor Kulübü -
  • 21.10  
    Galatasaray Stambuł Bursaspor Kulübü Derneği -
  • 21.10  
    MKE Ankaragücü Spor Kulübü Yeni Malatya Spor Kulübü -
  • 21.10  
    Sivasspor Kulübü Fenerbahce Stambuł -
  • 21.10  
    Çaykur Rize Spor Kulübü Atiker Konyaspor Kulübü -
  • 21.10  
    Trabzonspor Kulübü Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü -
  • 21.10  
    Alanyaspor Kulübü Antalyaspor Kulübü -
  • 21.10  
    Göztepe Spor Kulübü Besiktas Stambuł -

10. kolejka

  • 28.10  
    Kayseri Spor Kulübü Sivasspor Kulübü -
  • 28.10  
    Bursaspor Kulübü Derneği Alanyaspor Kulübü -
  • 28.10  
    Yeni Malatya Spor Kulübü Galatasaray Stambuł -
  • 28.10  
    Antalyaspor Kulübü Trabzonspor Kulübü -
  • 28.10  
    Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü Kasımpaşa Spor Kulübü -
  • 28.10  
    Teleset Mobilya Akhisar Spor Kulübü Göztepe Spor Kulübü -
  • 28.10  
    Besiktas Stambuł Çaykur Rize Spor Kulübü -
  • 28.10  
    Atiker Konyaspor Kulübü Istanbul B.B. -
  • 28.10  
    Fenerbahce Stambuł MKE Ankaragücü Spor Kulübü -

11. kolejka

  • 04.11  
    Kasımpaşa Spor Kulübü Antalyaspor Kulübü -
  • 04.11  
    Trabzonspor Kulübü Bursaspor Kulübü Derneği -
  • 04.11  
    Göztepe Spor Kulübü Çaykur Rize Spor Kulübü -
  • 04.11  
    MKE Ankaragücü Spor Kulübü Kayseri Spor Kulübü -
  • 04.11  
    Sivasspor Kulübü Atiker Konyaspor Kulübü -
  • 04.11  
    Istanbul B.B. Besiktas Stambuł -
  • 04.11  
    Teleset Mobilya Akhisar Spor Kulübü Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü -
  • 04.11  
    Alanyaspor Kulübü Yeni Malatya Spor Kulübü -
  • 04.11  
    Galatasaray Stambuł Fenerbahce Stambuł -

12. kolejka

  • 11.11  
    Besiktas Stambuł Sivasspor Kulübü -
  • 11.11  
    Kayseri Spor Kulübü Galatasaray Stambuł -
  • 11.11  
    Bursaspor Kulübü Derneği Kasımpaşa Spor Kulübü -
  • 11.11  
    Yeni Malatya Spor Kulübü Trabzonspor Kulübü -
  • 11.11  
    Antalyaspor Kulübü Teleset Mobilya Akhisar Spor Kulübü -
  • 11.11  
    Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü Göztepe Spor Kulübü -
  • 11.11  
    Çaykur Rize Spor Kulübü Istanbul B.B. -
  • 11.11  
    Atiker Konyaspor Kulübü MKE Ankaragücü Spor Kulübü -
  • 11.11  
    Fenerbahce Stambuł Alanyaspor Kulübü -

13. kolejka

  • 25.11  
    MKE Ankaragücü Spor Kulübü Besiktas Stambuł -
  • 25.11  
    Trabzonspor Kulübü Fenerbahce Stambuł -
  • 25.11  
    Alanyaspor Kulübü Kayseri Spor Kulübü -
  • 25.11  
    Sivasspor Kulübü Çaykur Rize Spor Kulübü -
  • 25.11  
    Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü Antalyaspor Kulübü -
  • 25.11  
    Teleset Mobilya Akhisar Spor Kulübü Bursaspor Kulübü Derneği -
  • 25.11  
    Kasımpaşa Spor Kulübü Yeni Malatya Spor Kulübü -
  • 25.11  
    Galatasaray Stambuł Atiker Konyaspor Kulübü -
  • 25.11  
    Göztepe Spor Kulübü Istanbul B.B. -

14. kolejka

  • 02.12  
    Istanbul B.B. Sivasspor Kulübü -
  • 02.12  
    Çaykur Rize Spor Kulübü MKE Ankaragücü Spor Kulübü -
  • 02.12  
    Bursaspor Kulübü Derneği Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü -
  • 02.12  
    Yeni Malatya Spor Kulübü Teleset Mobilya Akhisar Spor Kulübü -
  • 02.12  
    Antalyaspor Kulübü Göztepe Spor Kulübü -
  • 02.12  
    Besiktas Stambuł Galatasaray Stambuł -
  • 02.12  
    Atiker Konyaspor Kulübü Alanyaspor Kulübü -
  • 02.12  
    Kayseri Spor Kulübü Trabzonspor Kulübü -
  • 02.12  
    Fenerbahce Stambuł Kasımpaşa Spor Kulübü -

15. kolejka

  • 09.12  
    MKE Ankaragücü Spor Kulübü Istanbul B.B. -
  • 09.12  
    Teleset Mobilya Akhisar Spor Kulübü Fenerbahce Stambuł -
  • 09.12  
    Alanyaspor Kulübü Besiktas Stambuł -
  • 09.12  
    Sivasspor Kulübü Göztepe Spor Kulübü -
  • 09.12  
    Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü Yeni Malatya Spor Kulübü -
  • 09.12  
    Kasımpaşa Spor Kulübü Kayseri Spor Kulübü -
  • 09.12  
    Trabzonspor Kulübü Atiker Konyaspor Kulübü -
  • 09.12  
    Galatasaray Stambuł Çaykur Rize Spor Kulübü -
  • 09.12  
    Bursaspor Kulübü Derneği Antalyaspor Kulübü -

16. kolejka

  • 16.12  
    Çaykur Rize Spor Kulübü Alanyaspor Kulübü -
  • 16.12  
    Kayseri Spor Kulübü Teleset Mobilya Akhisar Spor Kulübü -
  • 16.12  
    Göztepe Spor Kulübü Bursaspor Kulübü Derneği -
  • 16.12  
    Yeni Malatya Spor Kulübü Antalyaspor Kulübü -
  • 16.12  
    Sivasspor Kulübü MKE Ankaragücü Spor Kulübü -
  • 16.12  
    Istanbul B.B. Galatasaray Stambuł -
  • 16.12  
    Besiktas Stambuł Trabzonspor Kulübü -
  • 16.12  
    Atiker Konyaspor Kulübü Kasımpaşa Spor Kulübü -
  • 16.12  
    Fenerbahce Stambuł Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü -

17. kolejka

  • 23.12  
    MKE Ankaragücü Spor Kulübü Göztepe Spor Kulübü -
  • 23.12  
    Kasımpaşa Spor Kulübü Besiktas Stambuł -
  • 23.12  
    Galatasaray Stambuł Sivasspor Kulübü -
  • 23.12  
    Antalyaspor Kulübü Fenerbahce Stambuł -
  • 23.12  
    Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü Kayseri Spor Kulübü -
  • 23.12  
    Teleset Mobilya Akhisar Spor Kulübü Atiker Konyaspor Kulübü -
  • 23.12  
    Trabzonspor Kulübü Çaykur Rize Spor Kulübü -
  • 23.12  
    Alanyaspor Kulübü Istanbul B.B. -
  • 23.12  
    Bursaspor Kulübü Derneği Yeni Malatya Spor Kulübü -

18. kolejka

  • 27.01  
    Galatasaray Stambuł MKE Ankaragücü Spor Kulübü -
  • 27.01  
    Trabzonspor Kulübü Istanbul B.B. -
  • 27.01  
    Kasımpaşa Spor Kulübü Çaykur Rize Spor Kulübü -
  • 27.01  
    Alanyaspor Kulübü Sivasspor Kulübü -
  • 27.01  
    Teleset Mobilya Akhisar Spor Kulübü Besiktas Stambuł -
  • 27.01  
    Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü Atiker Konyaspor Kulübü -
  • 27.01  
    Antalyaspor Kulübü Kayseri Spor Kulübü -
  • 27.01  
    Bursaspor Kulübü Derneği Fenerbahce Stambuł -
  • 27.01  
    Yeni Malatya Spor Kulübü Göztepe Spor Kulübü -

19. kolejka

  • 03.02  
    Sivasspor Kulübü Trabzonspor Kulübü -
  • 03.02  
    Kayseri Spor Kulübü Bursaspor Kulübü Derneği -
  • 03.02  
    Atiker Konyaspor Kulübü Antalyaspor Kulübü -
  • 03.02  
    Besiktas Stambuł Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü -
  • 03.02  
    Istanbul B.B. Kasımpaşa Spor Kulübü -
  • 03.02  
    MKE Ankaragücü Spor Kulübü Alanyaspor Kulübü -
  • 03.02  
    Göztepe Spor Kulübü Galatasaray Stambuł -
  • 03.02  
    Çaykur Rize Spor Kulübü Teleset Mobilya Akhisar Spor Kulübü -
  • 03.02  
    Fenerbahce Stambuł Yeni Malatya Spor Kulübü -

20. kolejka

  • 10.02  
    Fenerbahce Stambuł Göztepe Spor Kulübü -
  • 10.02  
    Kasımpaşa Spor Kulübü Sivasspor Kulübü -
  • 10.02  
    Antalyaspor Kulübü Besiktas Stambuł -
  • 10.02  
    Trabzonspor Kulübü MKE Ankaragücü Spor Kulübü -
  • 10.02  
    Teleset Mobilya Akhisar Spor Kulübü Istanbul B.B. -
  • 10.02  
    Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü Çaykur Rize Spor Kulübü -
  • 10.02  
    Yeni Malatya Spor Kulübü Kayseri Spor Kulübü -
  • 10.02  
    Alanyaspor Kulübü Galatasaray Stambuł -
  • 10.02  
    Bursaspor Kulübü Derneği Atiker Konyaspor Kulübü -

21. kolejka

  • 17.02  
    Istanbul B.B. Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü -
  • 17.02  
    MKE Ankaragücü Spor Kulübü Kasımpaşa Spor Kulübü -
  • 17.02  
    Kayseri Spor Kulübü Fenerbahce Stambuł -
  • 17.02  
    Çaykur Rize Spor Kulübü Antalyaspor Kulübü -
  • 17.02  
    Sivasspor Kulübü Teleset Mobilya Akhisar Spor Kulübü -
  • 17.02  
    Galatasaray Stambuł Trabzonspor Kulübü -
  • 17.02  
    Göztepe Spor Kulübü Alanyaspor Kulübü -
  • 17.02  
    Besiktas Stambuł Bursaspor Kulübü Derneği -
  • 17.02  
    Atiker Konyaspor Kulübü Yeni Malatya Spor Kulübü -

22. kolejka

  • 24.02  
    Teleset Mobilya Akhisar Spor Kulübü MKE Ankaragücü Spor Kulübü -
  • 24.02  
    Trabzonspor Kulübü Alanyaspor Kulübü -
  • 24.02  
    Kasımpaşa Spor Kulübü Galatasaray Stambuł -
  • 24.02  
    Kayseri Spor Kulübü Göztepe Spor Kulübü -
  • 24.02  
    Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü Sivasspor Kulübü -
  • 24.02  
    Antalyaspor Kulübü Istanbul B.B. -
  • 24.02  
    Bursaspor Kulübü Derneği Çaykur Rize Spor Kulübü -
  • 24.02  
    Yeni Malatya Spor Kulübü Besiktas Stambuł -
  • 24.02  
    Fenerbahce Stambuł Atiker Konyaspor Kulübü -

23. kolejka

  • 03.03  
    Alanyaspor Kulübü Kasımpaşa Spor Kulübü -
  • 03.03  
    Göztepe Spor Kulübü Trabzonspor Kulübü -
  • 03.03  
    Çaykur Rize Spor Kulübü Yeni Malatya Spor Kulübü -
  • 03.03  
    Sivasspor Kulübü Antalyaspor Kulübü -
  • 03.03  
    MKE Ankaragücü Spor Kulübü Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü -
  • 03.03  
    Galatasaray Stambuł Teleset Mobilya Akhisar Spor Kulübü -
  • 03.03  
    Atiker Konyaspor Kulübü Kayseri Spor Kulübü -
  • 03.03  
    Besiktas Stambuł Fenerbahce Stambuł -
  • 03.03  
    Istanbul B.B. Bursaspor Kulübü Derneği -

24. kolejka

  • 10.03  
    Antalyaspor Kulübü MKE Ankaragücü Spor Kulübü -
  • 10.03  
    Fenerbahce Stambuł Çaykur Rize Spor Kulübü -
  • 10.03  
    Kasımpaşa Spor Kulübü Trabzonspor Kulübü -
  • 10.03  
    Bursaspor Kulübü Derneği Sivasspor Kulübü -
  • 10.03  
    Yeni Malatya Spor Kulübü Istanbul B.B. -
  • 10.03  
    Kayseri Spor Kulübü Besiktas Stambuł -
  • 10.03  
    Teleset Mobilya Akhisar Spor Kulübü Alanyaspor Kulübü -
  • 10.03  
    Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü Galatasaray Stambuł -
  • 10.03  
    Atiker Konyaspor Kulübü Göztepe Spor Kulübü -

25. kolejka

  • 17.03  
    Sivasspor Kulübü Yeni Malatya Spor Kulübü -
  • 17.03  
    Alanyaspor Kulübü Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü -
  • 17.03  
    Istanbul B.B. Fenerbahce Stambuł -
  • 17.03  
    Galatasaray Stambuł Antalyaspor Kulübü -
  • 17.03  
    Trabzonspor Kulübü Teleset Mobilya Akhisar Spor Kulübü -
  • 17.03  
    Göztepe Spor Kulübü Kasımpaşa Spor Kulübü -
  • 17.03  
    Besiktas Stambuł Atiker Konyaspor Kulübü -
  • 17.03  
    Çaykur Rize Spor Kulübü Kayseri Spor Kulübü -
  • 17.03  
    MKE Ankaragücü Spor Kulübü Bursaspor Kulübü Derneği -

26. kolejka

  • 31.03  
    Kayseri Spor Kulübü Istanbul B.B. -
  • 31.03  
    Teleset Mobilya Akhisar Spor Kulübü Kasımpaşa Spor Kulübü -
  • 31.03  
    Bursaspor Kulübü Derneği Galatasaray Stambuł -
  • 31.03  
    Yeni Malatya Spor Kulübü MKE Ankaragücü Spor Kulübü -
  • 31.03  
    Fenerbahce Stambuł Sivasspor Kulübü -
  • 31.03  
    Atiker Konyaspor Kulübü Çaykur Rize Spor Kulübü -
  • 31.03  
    Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü Trabzonspor Kulübü -
  • 31.03  
    Antalyaspor Kulübü Alanyaspor Kulübü -
  • 31.03  
    Besiktas Stambuł Göztepe Spor Kulübü -

27. kolejka

  • 07.04  
    Sivasspor Kulübü Kayseri Spor Kulübü -
  • 07.04  
    Alanyaspor Kulübü Bursaspor Kulübü Derneği -
  • 07.04  
    Galatasaray Stambuł Yeni Malatya Spor Kulübü -
  • 07.04  
    Trabzonspor Kulübü Antalyaspor Kulübü -
  • 07.04  
    Kasımpaşa Spor Kulübü Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü -
  • 07.04  
    Göztepe Spor Kulübü Teleset Mobilya Akhisar Spor Kulübü -
  • 07.04  
    Çaykur Rize Spor Kulübü Besiktas Stambuł -
  • 07.04  
    Istanbul B.B. Atiker Konyaspor Kulübü -
  • 07.04  
    MKE Ankaragücü Spor Kulübü Fenerbahce Stambuł -

28. kolejka

  • 14.04  
    Antalyaspor Kulübü Kasımpaşa Spor Kulübü -
  • 14.04  
    Bursaspor Kulübü Derneği Trabzonspor Kulübü -
  • 14.04  
    Çaykur Rize Spor Kulübü Göztepe Spor Kulübü -
  • 14.04  
    Kayseri Spor Kulübü MKE Ankaragücü Spor Kulübü -
  • 14.04  
    Atiker Konyaspor Kulübü Sivasspor Kulübü -
  • 14.04  
    Besiktas Stambuł Istanbul B.B. -
  • 14.04  
    Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü Teleset Mobilya Akhisar Spor Kulübü -
  • 14.04  
    Yeni Malatya Spor Kulübü Alanyaspor Kulübü -
  • 14.04  
    Fenerbahce Stambuł Galatasaray Stambuł -

29. kolejka

  • 21.04  
    Sivasspor Kulübü Besiktas Stambuł -
  • 21.04  
    Galatasaray Stambuł Kayseri Spor Kulübü -
  • 21.04  
    Kasımpaşa Spor Kulübü Bursaspor Kulübü Derneği -
  • 21.04  
    Trabzonspor Kulübü Yeni Malatya Spor Kulübü -
  • 21.04  
    Teleset Mobilya Akhisar Spor Kulübü Antalyaspor Kulübü -
  • 21.04  
    Göztepe Spor Kulübü Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü -
  • 21.04  
    Istanbul B.B. Çaykur Rize Spor Kulübü -
  • 21.04  
    MKE Ankaragücü Spor Kulübü Atiker Konyaspor Kulübü -
  • 21.04  
    Alanyaspor Kulübü Fenerbahce Stambuł -

30. kolejka

  • 28.04  
    Besiktas Stambuł MKE Ankaragücü Spor Kulübü -
  • 28.04  
    Fenerbahce Stambuł Trabzonspor Kulübü -
  • 28.04  
    Kayseri Spor Kulübü Alanyaspor Kulübü -
  • 28.04  
    Çaykur Rize Spor Kulübü Sivasspor Kulübü -
  • 28.04  
    Antalyaspor Kulübü Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü -
  • 28.04  
    Bursaspor Kulübü Derneği Teleset Mobilya Akhisar Spor Kulübü -
  • 28.04  
    Yeni Malatya Spor Kulübü Kasımpaşa Spor Kulübü -
  • 28.04  
    Atiker Konyaspor Kulübü Galatasaray Stambuł -
  • 28.04  
    Istanbul B.B. Göztepe Spor Kulübü -

31. kolejka

  • 05.05  
    Sivasspor Kulübü Istanbul B.B. -
  • 05.05  
    MKE Ankaragücü Spor Kulübü Çaykur Rize Spor Kulübü -
  • 05.05  
    Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü Bursaspor Kulübü Derneği -
  • 05.05  
    Teleset Mobilya Akhisar Spor Kulübü Yeni Malatya Spor Kulübü -
  • 05.05  
    Göztepe Spor Kulübü Antalyaspor Kulübü -
  • 05.05  
    Galatasaray Stambuł Besiktas Stambuł -
  • 05.05  
    Alanyaspor Kulübü Atiker Konyaspor Kulübü -
  • 05.05  
    Trabzonspor Kulübü Kayseri Spor Kulübü -
  • 05.05  
    Kasımpaşa Spor Kulübü Fenerbahce Stambuł -

32. kolejka

  • 12.05  
    Istanbul B.B. MKE Ankaragücü Spor Kulübü -
  • 12.05  
    Fenerbahce Stambuł Teleset Mobilya Akhisar Spor Kulübü -
  • 12.05  
    Besiktas Stambuł Alanyaspor Kulübü -
  • 12.05  
    Göztepe Spor Kulübü Sivasspor Kulübü -
  • 12.05  
    Yeni Malatya Spor Kulübü Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü -
  • 12.05  
    Kayseri Spor Kulübü Kasımpaşa Spor Kulübü -
  • 12.05  
    Atiker Konyaspor Kulübü Trabzonspor Kulübü -
  • 12.05  
    Çaykur Rize Spor Kulübü Galatasaray Stambuł -
  • 12.05  
    Antalyaspor Kulübü Bursaspor Kulübü Derneği -

33. kolejka

  • 19.05  
    Alanyaspor Kulübü Çaykur Rize Spor Kulübü -
  • 19.05  
    Teleset Mobilya Akhisar Spor Kulübü Kayseri Spor Kulübü -
  • 19.05  
    Bursaspor Kulübü Derneği Göztepe Spor Kulübü -
  • 19.05  
    Antalyaspor Kulübü Yeni Malatya Spor Kulübü -
  • 19.05  
    MKE Ankaragücü Spor Kulübü Sivasspor Kulübü -
  • 19.05  
    Galatasaray Stambuł Istanbul B.B. -
  • 19.05  
    Trabzonspor Kulübü Besiktas Stambuł -
  • 19.05  
    Kasımpaşa Spor Kulübü Atiker Konyaspor Kulübü -
  • 19.05  
    Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü Fenerbahce Stambuł -

34. kolejka

  • 26.05  
    Göztepe Spor Kulübü MKE Ankaragücü Spor Kulübü -
  • 26.05  
    Besiktas Stambuł Kasımpaşa Spor Kulübü -
  • 26.05  
    Sivasspor Kulübü Galatasaray Stambuł -
  • 26.05  
    Fenerbahce Stambuł Antalyaspor Kulübü -
  • 26.05  
    Kayseri Spor Kulübü Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü -
  • 26.05  
    Atiker Konyaspor Kulübü Teleset Mobilya Akhisar Spor Kulübü -
  • 26.05  
    Çaykur Rize Spor Kulübü Trabzonspor Kulübü -
  • 26.05  
    Istanbul B.B. Alanyaspor Kulübü -
  • 26.05  
    Yeni Malatya Spor Kulübü Bursaspor Kulübü Derneği -