Turcja - Süper Lig

Tabela Süper Lig

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Istanbul B.B. 18 38   11 5 2   26 - 10 16
2 Galatasaray Stambuł 18 32   9 5 4   36 - 21 15
3 Yeni Malatya Spor Kulübü 18 32   9 5 4   29 - 18 11
4 Kasımpaşa Spor Kulübü 18 29   9 2 7   37 - 29 8
5 Trabzonspor Kulübü 18 29   8 5 5   34 - 26 8
6 Besiktas Stambuł 18 29   8 5 5   31 - 24 7
7 Atiker Konyaspor Kulübü 18 28   7 7 4   25 - 21 4
8 Antalyaspor Kulübü 18 28   8 4 6   19 - 21 -2
9 Sivasspor Kulübü 18 24   6 6 6   24 - 25 -1
10 Bursaspor Kulübü Derneği 18 22   4 10 4   18 - 18 0
11 Göztepe Spor Kulübü 18 22   7 1 10   20 - 22 -2
12 Alanyaspor Kulübü 18 21   6 3 9   15 - 22 -7
13 Kayseri Spor Kulübü 18 20   5 5 8   15 - 25 -10
14 MKE Ankaragücü Spor Kulübü 18 20   6 2 10   17 - 32 -15
15 Fenerbahce Stambuł 18 17   3 8 7   17 - 25 -8
16 Teleset Mobilya Akhisar Spor Kulübü 18 17   4 5 9   20 - 29 -9
17 Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü 18 16   3 7 8   17 - 24 -7
18 Çaykur Rize Spor Kulübü 18 15   2 9 7   20 - 28 -8
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i Liga Mistrzów
  • el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europejska
  • spadek

19. kolejka (następna)

  • 25.01 18:30
  • 26.01 14:00
  • 26.01 17:00
  • 27.01 11:30
  • 27.01 14:00
  • 27.01 17:00
  • 28.01 18:00
  • 28.01 18:00
  • 28.01 18:00

Strzelcy Süper Lig

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Mbaye Diagne(Kasımpaşa Spor Kulübü) 20 6
Henry Chukwuemeka Onyekuru(Galatasaray Stambuł) 9 0
Hugo Rodallega Martínez(Trabzonspor Kulübü) 9 2

Kartkowicze Süper Lig

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Isaac Sackey(Alanyaspor Kulübü) 2 5 7
Douglas Pereira dos Santos(Sivasspor Kulübü) 2 3 5
Marwane Saadane(Çaykur Rize Spor Kulübü) 1 8 9

Terminarz / Wyniki Süper Lig

19. kolejka

  • 25.01 18:30  
    Besiktas Stambuł Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü -
  • 26.01 14:00  
    Kayseri Spor Kulübü Bursaspor Kulübü Derneği -
  • 26.01 17:00  
    Göztepe Spor Kulübü Galatasaray Stambuł -
  • 27.01 11:30  
    Çaykur Rize Spor Kulübü Teleset Mobilya Akhisar Spor Kulübü -
  • 27.01 14:00  
    Atiker Konyaspor Kulübü Antalyaspor Kulübü -
  • 27.01 17:00  
    Sivasspor Kulübü Trabzonspor Kulübü -
  • 28.01 18:00  
    Istanbul B.B. Kasımpaşa Spor Kulübü -
  • 28.01 18:00  
    MKE Ankaragücü Spor Kulübü Alanyaspor Kulübü -
  • 28.01 18:00  
    Fenerbahce Stambuł Yeni Malatya Spor Kulübü -

20. kolejka

  • 01.02 18:30  
    Fenerbahce Stambuł Göztepe Spor Kulübü -
  • 02.02 11:30  
    Yeni Malatya Spor Kulübü Kayseri Spor Kulübü -
  • 02.02 14:00  
    Kasımpaşa Spor Kulübü Sivasspor Kulübü -
  • 02.02 14:00  
    Trabzonspor Kulübü MKE Ankaragücü Spor Kulübü -
  • 02.02 17:00  
    Alanyaspor Kulübü Galatasaray Stambuł -
  • 03.02 11:30  
    Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü Çaykur Rize Spor Kulübü -
  • 03.02 14:00  
    Teleset Mobilya Akhisar Spor Kulübü Istanbul B.B. -
  • 03.02 17:00  
    Antalyaspor Kulübü Besiktas Stambuł -
  • 04.02 18:00  
    Bursaspor Kulübü Derneği Atiker Konyaspor Kulübü -

21. kolejka

  • 10.02  
    Istanbul B.B. Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü -
  • 10.02  
    MKE Ankaragücü Spor Kulübü Kasımpaşa Spor Kulübü -
  • 10.02  
    Kayseri Spor Kulübü Fenerbahce Stambuł -
  • 10.02  
    Çaykur Rize Spor Kulübü Antalyaspor Kulübü -
  • 10.02  
    Sivasspor Kulübü Teleset Mobilya Akhisar Spor Kulübü -
  • 10.02  
    Galatasaray Stambuł Trabzonspor Kulübü -
  • 10.02  
    Göztepe Spor Kulübü Alanyaspor Kulübü -
  • 10.02  
    Besiktas Stambuł Bursaspor Kulübü Derneği -
  • 10.02  
    Atiker Konyaspor Kulübü Yeni Malatya Spor Kulübü -

22. kolejka

  • 17.02  
    Teleset Mobilya Akhisar Spor Kulübü MKE Ankaragücü Spor Kulübü -
  • 17.02  
    Trabzonspor Kulübü Alanyaspor Kulübü -
  • 17.02  
    Kasımpaşa Spor Kulübü Galatasaray Stambuł -
  • 17.02  
    Kayseri Spor Kulübü Göztepe Spor Kulübü -
  • 17.02  
    Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü Sivasspor Kulübü -
  • 17.02  
    Antalyaspor Kulübü Istanbul B.B. -
  • 17.02  
    Bursaspor Kulübü Derneği Çaykur Rize Spor Kulübü -
  • 17.02  
    Yeni Malatya Spor Kulübü Besiktas Stambuł -
  • 17.02  
    Fenerbahce Stambuł Atiker Konyaspor Kulübü -

23. kolejka

  • 24.02  
    Alanyaspor Kulübü Kasımpaşa Spor Kulübü -
  • 24.02  
    Göztepe Spor Kulübü Trabzonspor Kulübü -
  • 24.02  
    Çaykur Rize Spor Kulübü Yeni Malatya Spor Kulübü -
  • 24.02  
    Sivasspor Kulübü Antalyaspor Kulübü -
  • 24.02  
    MKE Ankaragücü Spor Kulübü Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü -
  • 24.02  
    Galatasaray Stambuł Teleset Mobilya Akhisar Spor Kulübü -
  • 24.02  
    Atiker Konyaspor Kulübü Kayseri Spor Kulübü -
  • 24.02  
    Besiktas Stambuł Fenerbahce Stambuł -
  • 24.02  
    Istanbul B.B. Bursaspor Kulübü Derneği -

24. kolejka

  • 03.03  
    Antalyaspor Kulübü MKE Ankaragücü Spor Kulübü -
  • 03.03  
    Fenerbahce Stambuł Çaykur Rize Spor Kulübü -
  • 03.03  
    Kasımpaşa Spor Kulübü Trabzonspor Kulübü -
  • 03.03  
    Bursaspor Kulübü Derneği Sivasspor Kulübü -
  • 03.03  
    Yeni Malatya Spor Kulübü Istanbul B.B. -
  • 03.03  
    Kayseri Spor Kulübü Besiktas Stambuł -
  • 03.03  
    Teleset Mobilya Akhisar Spor Kulübü Alanyaspor Kulübü -
  • 03.03  
    Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü Galatasaray Stambuł -
  • 03.03  
    Atiker Konyaspor Kulübü Göztepe Spor Kulübü -

25. kolejka

  • 10.03  
    Sivasspor Kulübü Yeni Malatya Spor Kulübü -
  • 10.03  
    Alanyaspor Kulübü Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü -
  • 10.03  
    Istanbul B.B. Fenerbahce Stambuł -
  • 10.03  
    Galatasaray Stambuł Antalyaspor Kulübü -
  • 10.03  
    Trabzonspor Kulübü Teleset Mobilya Akhisar Spor Kulübü -
  • 10.03  
    Göztepe Spor Kulübü Kasımpaşa Spor Kulübü -
  • 10.03  
    Besiktas Stambuł Atiker Konyaspor Kulübü -
  • 10.03  
    Çaykur Rize Spor Kulübü Kayseri Spor Kulübü -
  • 10.03  
    MKE Ankaragücü Spor Kulübü Bursaspor Kulübü Derneği -

26. kolejka

  • 17.03  
    Kayseri Spor Kulübü Istanbul B.B. -
  • 17.03  
    Teleset Mobilya Akhisar Spor Kulübü Kasımpaşa Spor Kulübü -
  • 17.03  
    Bursaspor Kulübü Derneği Galatasaray Stambuł -
  • 17.03  
    Yeni Malatya Spor Kulübü MKE Ankaragücü Spor Kulübü -
  • 17.03  
    Fenerbahce Stambuł Sivasspor Kulübü -
  • 17.03  
    Atiker Konyaspor Kulübü Çaykur Rize Spor Kulübü -
  • 17.03  
    Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü Trabzonspor Kulübü -
  • 17.03  
    Antalyaspor Kulübü Alanyaspor Kulübü -
  • 17.03  
    Besiktas Stambuł Göztepe Spor Kulübü -

27. kolejka

  • 07.04  
    Sivasspor Kulübü Kayseri Spor Kulübü -
  • 07.04  
    Alanyaspor Kulübü Bursaspor Kulübü Derneği -
  • 07.04  
    Galatasaray Stambuł Yeni Malatya Spor Kulübü -
  • 07.04  
    Trabzonspor Kulübü Antalyaspor Kulübü -
  • 07.04  
    Kasımpaşa Spor Kulübü Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü -
  • 07.04  
    Göztepe Spor Kulübü Teleset Mobilya Akhisar Spor Kulübü -
  • 07.04  
    Çaykur Rize Spor Kulübü Besiktas Stambuł -
  • 07.04  
    Istanbul B.B. Atiker Konyaspor Kulübü -
  • 07.04  
    MKE Ankaragücü Spor Kulübü Fenerbahce Stambuł -

28. kolejka

  • 14.04  
    Antalyaspor Kulübü Kasımpaşa Spor Kulübü -
  • 14.04  
    Bursaspor Kulübü Derneği Trabzonspor Kulübü -
  • 14.04  
    Çaykur Rize Spor Kulübü Göztepe Spor Kulübü -
  • 14.04  
    Kayseri Spor Kulübü MKE Ankaragücü Spor Kulübü -
  • 14.04  
    Atiker Konyaspor Kulübü Sivasspor Kulübü -
  • 14.04  
    Besiktas Stambuł Istanbul B.B. -
  • 14.04  
    Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü Teleset Mobilya Akhisar Spor Kulübü -
  • 14.04  
    Yeni Malatya Spor Kulübü Alanyaspor Kulübü -
  • 14.04  
    Fenerbahce Stambuł Galatasaray Stambuł -

29. kolejka

  • 21.04  
    Sivasspor Kulübü Besiktas Stambuł -
  • 21.04  
    Galatasaray Stambuł Kayseri Spor Kulübü -
  • 21.04  
    Kasımpaşa Spor Kulübü Bursaspor Kulübü Derneği -
  • 21.04  
    Trabzonspor Kulübü Yeni Malatya Spor Kulübü -
  • 21.04  
    Teleset Mobilya Akhisar Spor Kulübü Antalyaspor Kulübü -
  • 21.04  
    Göztepe Spor Kulübü Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü -
  • 21.04  
    Istanbul B.B. Çaykur Rize Spor Kulübü -
  • 21.04  
    MKE Ankaragücü Spor Kulübü Atiker Konyaspor Kulübü -
  • 21.04  
    Alanyaspor Kulübü Fenerbahce Stambuł -

30. kolejka

  • 28.04  
    Besiktas Stambuł MKE Ankaragücü Spor Kulübü -
  • 28.04  
    Fenerbahce Stambuł Trabzonspor Kulübü -
  • 28.04  
    Kayseri Spor Kulübü Alanyaspor Kulübü -
  • 28.04  
    Çaykur Rize Spor Kulübü Sivasspor Kulübü -
  • 28.04  
    Antalyaspor Kulübü Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü -
  • 28.04  
    Bursaspor Kulübü Derneği Teleset Mobilya Akhisar Spor Kulübü -
  • 28.04  
    Yeni Malatya Spor Kulübü Kasımpaşa Spor Kulübü -
  • 28.04  
    Atiker Konyaspor Kulübü Galatasaray Stambuł -
  • 28.04  
    Istanbul B.B. Göztepe Spor Kulübü -

31. kolejka

  • 05.05  
    Sivasspor Kulübü Istanbul B.B. -
  • 05.05  
    MKE Ankaragücü Spor Kulübü Çaykur Rize Spor Kulübü -
  • 05.05  
    Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü Bursaspor Kulübü Derneği -
  • 05.05  
    Teleset Mobilya Akhisar Spor Kulübü Yeni Malatya Spor Kulübü -
  • 05.05  
    Göztepe Spor Kulübü Antalyaspor Kulübü -
  • 05.05  
    Galatasaray Stambuł Besiktas Stambuł -
  • 05.05  
    Alanyaspor Kulübü Atiker Konyaspor Kulübü -
  • 05.05  
    Trabzonspor Kulübü Kayseri Spor Kulübü -
  • 05.05  
    Kasımpaşa Spor Kulübü Fenerbahce Stambuł -

32. kolejka

  • 12.05  
    Istanbul B.B. MKE Ankaragücü Spor Kulübü -
  • 12.05  
    Fenerbahce Stambuł Teleset Mobilya Akhisar Spor Kulübü -
  • 12.05  
    Besiktas Stambuł Alanyaspor Kulübü -
  • 12.05  
    Göztepe Spor Kulübü Sivasspor Kulübü -
  • 12.05  
    Yeni Malatya Spor Kulübü Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü -
  • 12.05  
    Kayseri Spor Kulübü Kasımpaşa Spor Kulübü -
  • 12.05  
    Atiker Konyaspor Kulübü Trabzonspor Kulübü -
  • 12.05  
    Çaykur Rize Spor Kulübü Galatasaray Stambuł -
  • 12.05  
    Antalyaspor Kulübü Bursaspor Kulübü Derneği -

33. kolejka

  • 19.05  
    Alanyaspor Kulübü Çaykur Rize Spor Kulübü -
  • 19.05  
    Teleset Mobilya Akhisar Spor Kulübü Kayseri Spor Kulübü -
  • 19.05  
    Bursaspor Kulübü Derneği Göztepe Spor Kulübü -
  • 19.05  
    Antalyaspor Kulübü Yeni Malatya Spor Kulübü -
  • 19.05  
    MKE Ankaragücü Spor Kulübü Sivasspor Kulübü -
  • 19.05  
    Galatasaray Stambuł Istanbul B.B. -
  • 19.05  
    Trabzonspor Kulübü Besiktas Stambuł -
  • 19.05  
    Kasımpaşa Spor Kulübü Atiker Konyaspor Kulübü -
  • 19.05  
    Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü Fenerbahce Stambuł -

34. kolejka

  • 26.05  
    Göztepe Spor Kulübü MKE Ankaragücü Spor Kulübü -
  • 26.05  
    Besiktas Stambuł Kasımpaşa Spor Kulübü -
  • 26.05  
    Sivasspor Kulübü Galatasaray Stambuł -
  • 26.05  
    Fenerbahce Stambuł Antalyaspor Kulübü -
  • 26.05  
    Kayseri Spor Kulübü Büyükşehir Belediye Erzurum Spor Kulübü -
  • 26.05  
    Atiker Konyaspor Kulübü Teleset Mobilya Akhisar Spor Kulübü -
  • 26.05  
    Çaykur Rize Spor Kulübü Trabzonspor Kulübü -
  • 26.05  
    Istanbul B.B. Alanyaspor Kulübü -
  • 26.05  
    Yeni Malatya Spor Kulübü Bursaspor Kulübü Derneği -