Szwajcaria - Super League

16. kolejka - Super League

  • 27.01 koniec
    FC Zürich FC Vaduz 0-1 (karne ) (po dogrywce)
  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony
  • 28.01 20:30

Tabela Super League

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 BSC Young Boys 15 32   9 5 1   22 - 10 12
2 FC Lugano 15 23   5 8 2   15 - 13 2
3 FC Sankt Gallen 1879 15 23   6 5 4   14 - 12 2
4 FC Basel 1893 15 23   7 2 6   21 - 20 1
5 FC Zürich 16 22   6 4 6   23 - 18 5
6 FC Lausanne Sport 15 19   5 4 6   18 - 18 0
7 Servette FC 14 19   5 4 5   13 - 14 -1
8 FC Sion 15 16   3 7 5   15 - 20 -5
9 FC Luzern 14 13   3 4 7   20 - 23 -3
10 FC Vaduz 16 11   2 5 9   12 - 25 -13
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europy
  • baraże o utrzymanie
  • spadek

17. kolejka (następna)

  • przełożony
  • 30.01 20:30
  • 31.01 16:00
  • 31.01 16:00
  • 31.01 16:00

Strzelcy Super League

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Jean-Pierre Nsame(BSC Young Boys) 7 1
Arthur Mendonça Cabral(FC Basel 1893) 7 1
Pajtim Kasami(FC Basel 1893) 6 0

Kartkowicze Super League

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Sandro Wieser(FC Vaduz) 1 5 6
Ayoub Abdellaoui(FC Sion) 1 4 5
Cédric Zesiger(BSC Young Boys) 1 3 4

Terminarz / Wyniki Super League

15. kolejka

16. kolejka

  • przełożony  
    FC Sankt Gallen 1879 FC Luzern -
  • przełożony  
    BSC Young Boys FC Lausanne Sport -
  • przełożony  
    FC Lugano Servette FC -
  • 28.01 20:30  
    FC Sion FC Basel 1893 -

17. kolejka

  • przełożony  
    FC Vaduz FC Luzern -
  • 30.01 20:30  
    FC Sankt Gallen 1879 FC Zürich -
  • 31.01 16:00  
    Servette FC FC Lausanne Sport -
  • 31.01 16:00  
    BSC Young Boys FC Sion -
  • 31.01 16:00  
    FC Basel 1893 FC Lugano -

18. kolejka

  • 03.02 18:15  
    FC Zürich BSC Young Boys -
  • 03.02 20:30  
    FC Lugano FC Vaduz -
  • 03.02 20:30  
    FC Sion FC Sankt Gallen 1879 -
  • 04.02 18:15  
    FC Luzern Servette FC -
  • 04.02 20:30  
    FC Lausanne Sport FC Basel 1893 -

19. kolejka

  • 06.02 18:15  
    FC Vaduz FC Zürich -
  • 07.02 16:00  
    Servette FC FC Luzern -
  • 07.02 16:00  
    BSC Young Boys FC Lausanne Sport -
  • 07.02 16:00  
    FC Basel 1893 FC Sion -

20. kolejka

  • 13.02 18:15  
    FC Lausanne Sport Servette FC -
  • 13.02 20:30  
    FC Sion FC Sankt Gallen 1879 -
  • 14.02 16:00  
    FC Luzern FC Vaduz -
  • 14.02 16:00  
    FC Lugano BSC Young Boys -
  • 14.02 16:00  
    FC Zürich FC Basel 1893 -

21. kolejka

  • 20.02 18:15  
    FC Vaduz FC Sankt Gallen 1879 -
  • 20.02 20:30  
    FC Basel 1893 FC Lausanne Sport -
  • 21.02 16:00  
    BSC Young Boys Servette FC -
  • 21.02 16:00  
    FC Lugano FC Luzern -
  • 21.02 16:00  
    FC Zürich FC Sion -

22. kolejka

  • 27.02 18:15  
    Servette FC FC Zürich -
  • 27.02 20:30  
    FC Sankt Gallen 1879 FC Basel 1893 -
  • 28.02 16:00  
    FC Sion FC Vaduz -
  • 28.02 16:00  
    FC Luzern BSC Young Boys -
  • 28.02 16:00  
    FC Lausanne Sport FC Lugano -

23. kolejka

  • 03.03 18:15  
    FC Sankt Gallen 1879 Servette FC -
  • 03.03 20:30  
    FC Vaduz FC Lausanne Sport -
  • 03.03 20:30  
    FC Basel 1893 BSC Young Boys -
  • 04.03 18:15  
    FC Sion FC Lugano -
  • 04.03 20:30  
    FC Zürich FC Luzern -

24. kolejka

  • 06.03 18:15  
    BSC Young Boys FC Vaduz -
  • 06.03 20:30  
    Servette FC FC Basel 1893 -
  • 07.03 16:00  
    FC Lausanne Sport FC Sion -
  • 07.03 16:00  
    FC Lugano FC Zürich -
  • 07.03 16:00  
    FC Luzern FC Sankt Gallen 1879 -

25. kolejka

  • 13.03 18:15  
    FC Zürich FC Lausanne Sport -
  • 13.03 20:30  
    FC Basel 1893 FC Luzern -
  • 14.03 16:00  
    FC Vaduz FC Lugano -
  • 14.03 16:00  
    FC Sankt Gallen 1879 BSC Young Boys -
  • 14.03 16:00  
    FC Sion Servette FC -

26. kolejka

  • 20.03 18:15  
    FC Lausanne Sport FC Sankt Gallen 1879 -
  • 20.03 20:30  
    BSC Young Boys FC Zürich -
  • 21.03 16:00  
    FC Luzern FC Sion -
  • 21.03 16:00  
    FC Lugano FC Basel 1893 -
  • 21.03 16:00  
    Servette FC FC Vaduz -

27. kolejka

  • 03.04 18:15  
    FC Lausanne Sport FC Luzern -
  • 03.04 20:30  
    FC Sankt Gallen 1879 FC Zürich -
  • 05.04 16:00  
    Servette FC FC Lugano -
  • 05.04 16:00  
    FC Sion BSC Young Boys -
  • 05.04 16:00  
    FC Basel 1893 FC Vaduz -

28. kolejka

  • 11.04  
    FC Lugano FC Lausanne Sport -
  • 11.04  
    BSC Young Boys FC Sankt Gallen 1879 -
  • 11.04  
    FC Vaduz FC Sion -
  • 11.04  
    FC Luzern FC Basel 1893 -
  • 11.04  
    FC Zürich Servette FC -

29. kolejka

  • 18.04  
    FC Basel 1893 Servette FC -
  • 18.04  
    FC Lausanne Sport FC Vaduz -
  • 18.04  
    FC Sankt Gallen 1879 FC Luzern -
  • 18.04  
    FC Sion FC Zürich -
  • 18.04  
    BSC Young Boys FC Lugano -

30. kolejka

  • 21.04  
    FC Lugano FC Sankt Gallen 1879 -
  • 21.04  
    FC Luzern FC Lausanne Sport -
  • 21.04  
    Servette FC FC Sion -
  • 21.04  
    FC Vaduz FC Basel 1893 -
  • 21.04  
    FC Zürich BSC Young Boys -

31. kolejka

  • 25.04  
    FC Lugano Servette FC -
  • 25.04  
    FC Lausanne Sport FC Basel 1893 -
  • 25.04  
    FC Luzern FC Zürich -
  • 25.04  
    FC Sankt Gallen 1879 FC Vaduz -
  • 25.04  
    BSC Young Boys FC Sion -

32. kolejka

  • 02.05  
    FC Basel 1893 FC Sankt Gallen 1879 -
  • 02.05  
    Servette FC BSC Young Boys -
  • 02.05  
    FC Sion FC Lausanne Sport -
  • 02.05  
    FC Vaduz FC Luzern -
  • 02.05  
    FC Zürich FC Lugano -

33. kolejka

  • 09.05  
    FC Lausanne Sport FC Zürich -
  • 09.05  
    FC Lugano FC Vaduz -
  • 09.05  
    FC Luzern Servette FC -
  • 09.05  
    FC Sankt Gallen 1879 FC Sion -
  • 09.05  
    BSC Young Boys FC Basel 1893 -

34. kolejka

  • 13.05  
    FC Basel 1893 FC Lugano -
  • 13.05  
    FC Sion FC Luzern -
  • 13.05  
    Servette FC FC Lausanne Sport -
  • 13.05  
    FC Zürich FC Sankt Gallen 1879 -
  • 13.05  
    FC Vaduz BSC Young Boys -

35. kolejka

  • 16.05  
    FC Basel 1893 FC Zürich -
  • 16.05  
    FC Lugano FC Sion -
  • 16.05  
    FC Sankt Gallen 1879 FC Lausanne Sport -
  • 16.05  
    FC Vaduz Servette FC -
  • 16.05  
    BSC Young Boys FC Luzern -

36. kolejka

  • 21.05  
    FC Lausanne Sport BSC Young Boys -
  • 21.05  
    FC Luzern FC Lugano -
  • 21.05  
    Servette FC FC Sankt Gallen 1879 -
  • 21.05  
    FC Sion FC Basel 1893 -
  • 21.05  
    FC Zürich FC Vaduz -