Szwajcaria - Super League

1. kolejka - Super League

Tabela Super League

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 FC Basel 1893 1 3   1 0 0   2 - 0 2
2 FC Zürich 1 3   1 0 0   2 - 0 2
3 BSC Young Boys 1 3   1 0 0   4 - 3 1
4 Servette FC 1 3   1 0 0   2 - 1 1
5 FC Sankt Gallen 1879 1 3   1 0 0   2 - 1 1
6 FC Luzern 1 0   0 0 1   3 - 4 -1
7 FC Lausanne Sport 1 0   0 0 1   1 - 2 -1
8 FC Sion 1 0   0 0 1   1 - 2 -1
9 Grasshopper Club Zürich 1 0   0 0 1   0 - 2 -2
10 FC Lugano 1 0   0 0 1   0 - 2 -2
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europy
  • baraże o utrzymanie
  • spadek

2. kolejka (następna)

  • 31.07 18:00
  • 31.07 20:30
  • 01.08 14:15
  • 01.08 16:30
  • 01.08 16:30

Strzelcy Super League

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Meschack Elia Lina(BSC Young Boys) 2 0
Thody Élie Youan(FC Sankt Gallen 1879) 2 0
Theoson-Jordan Siebatcheu Pefok(BSC Young Boys) 2 0

Kartkowicze Super League

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Patrick Farkas(FC Luzern) 0 1 1
Christián Herc(Grasshopper Club Zürich) 0 1 1
Amir Abrashi(Grasshopper Club Zürich) 0 1 1

Terminarz / Wyniki Super League

2. kolejka

  • 31.07 18:00  
    FC Zürich FC Lausanne Sport -
  • 31.07 20:30  
    BSC Young Boys Grasshopper Club Zürich -
  • 01.08 14:15  
    FC Sankt Gallen 1879 FC Luzern -
  • 01.08 16:30  
    Servette FC FC Lugano -
  • 01.08 16:30  
    FC Basel 1893 FC Sion -

3. kolejka

  • 07.08 18:00  
    FC Sion BSC Young Boys -
  • 07.08 20:30  
    Grasshopper Club Zürich FC Lausanne Sport -
  • 08.08 14:15  
    FC Lugano FC Sankt Gallen 1879 -
  • 08.08 16:30  
    FC Basel 1893 Servette FC -
  • 08.08 16:30  
    FC Luzern FC Zürich -

4. kolejka

  • 21.08 18:00  
    BSC Young Boys FC Lugano -
  • 21.08 20:30  
    FC Sankt Gallen 1879 FC Sion -
  • 22.08 14:15  
    FC Lausanne Sport FC Basel 1893 -
  • 22.08 16:30  
    FC Zürich Grasshopper Club Zürich -
  • 22.08 16:30  
    Servette FC FC Luzern -

5. kolejka

  • 28.08 18:00  
    FC Sankt Gallen 1879 FC Zürich -
  • 28.08 20:30  
    FC Sion FC Lugano -
  • 29.08 14:15  
    FC Luzern FC Lausanne Sport -
  • 29.08 16:30  
    Grasshopper Club Zürich Servette FC -
  • 29.08 16:30  
    FC Basel 1893 BSC Young Boys -

6. kolejka

  • 11.09 18:00  
    FC Luzern Grasshopper Club Zürich -
  • 11.09 20:30  
    BSC Young Boys FC Zürich -
  • 12.09 14:15  
    Servette FC FC Sankt Gallen 1879 -
  • 12.09 16:30  
    FC Lugano FC Basel 1893 -
  • 12.09 16:30  
    FC Lausanne Sport FC Sion -

7. kolejka

  • 21.09 20:30  
    FC Zürich Servette FC -
  • 22.09 18:00  
    FC Lausanne Sport BSC Young Boys -
  • 22.09 20:30  
    FC Sankt Gallen 1879 FC Basel 1893 -
  • 23.09 20:30  
    FC Sion FC Luzern -
  • 23.09 20:30  
    FC Lugano Grasshopper Club Zürich -

8. kolejka

  • 25.09 18:00  
    BSC Young Boys FC Sankt Gallen 1879 -
  • 25.09 20:30  
    Servette FC FC Lausanne Sport -
  • 26.09 14:15  
    FC Luzern FC Lugano -
  • 26.09 16:30  
    Grasshopper Club Zürich FC Sion -
  • 26.09 16:30  
    FC Basel 1893 FC Zürich -

9. kolejka

  • 02.10 18:00  
    Grasshopper Club Zürich FC Sankt Gallen 1879 -
  • 02.10 20:30  
    FC Lugano FC Lausanne Sport -
  • 03.10 14:15  
    FC Zürich FC Sion -
  • 03.10 16:30  
    Servette FC BSC Young Boys -
  • 03.10 16:30  
    FC Basel 1893 FC Luzern -

10. kolejka

  • 16.10  
    FC Lausanne Sport Grasshopper Club Zürich -
  • 16.10  
    BSC Young Boys FC Luzern -
  • 16.10  
    FC Sankt Gallen 1879 Servette FC -
  • 16.10  
    FC Zürich FC Lugano -
  • 16.10  
    FC Sion FC Basel 1893 -

11. kolejka

  • 23.10  
    BSC Young Boys FC Lausanne Sport -
  • 23.10  
    Servette FC FC Sion -
  • 23.10  
    Grasshopper Club Zürich FC Zürich -
  • 23.10  
    FC Luzern FC Sankt Gallen 1879 -
  • 23.10  
    FC Basel 1893 FC Lugano -

12. kolejka

  • 30.10  
    FC Zürich FC Basel 1893 -
  • 30.10  
    FC Lausanne Sport FC Luzern -
  • 30.10  
    FC Lugano Servette FC -
  • 30.10  
    FC Sion Grasshopper Club Zürich -
  • 30.10  
    FC Sankt Gallen 1879 BSC Young Boys -

13. kolejka

  • 06.11  
    FC Luzern FC Sion -
  • 06.11  
    Servette FC FC Zürich -
  • 06.11  
    FC Lausanne Sport FC Lugano -
  • 06.11  
    Grasshopper Club Zürich BSC Young Boys -
  • 06.11  
    FC Basel 1893 FC Sankt Gallen 1879 -

14. kolejka

  • 20.11  
    BSC Young Boys FC Basel 1893 -
  • 20.11  
    FC Sion FC Zürich -
  • 20.11  
    Servette FC Grasshopper Club Zürich -
  • 20.11  
    FC Sankt Gallen 1879 FC Lausanne Sport -
  • 20.11  
    FC Lugano FC Luzern -

15. kolejka

  • 27.11  
    Grasshopper Club Zürich FC Lugano -
  • 27.11  
    FC Zürich BSC Young Boys -
  • 27.11  
    FC Sion FC Sankt Gallen 1879 -
  • 27.11  
    FC Luzern FC Basel 1893 -
  • 27.11  
    FC Lausanne Sport Servette FC -

16. kolejka

  • 04.12  
    BSC Young Boys Servette FC -
  • 04.12  
    FC Zürich FC Luzern -
  • 04.12  
    FC Basel 1893 FC Lausanne Sport -
  • 04.12  
    FC Lugano FC Sion -
  • 04.12  
    FC Sankt Gallen 1879 Grasshopper Club Zürich -

17. kolejka

  • 11.12  
    Grasshopper Club Zürich FC Luzern -
  • 11.12  
    BSC Young Boys FC Sion -
  • 11.12  
    FC Sankt Gallen 1879 FC Lugano -
  • 11.12  
    FC Lausanne Sport FC Zürich -
  • 11.12  
    Servette FC FC Basel 1893 -

18. kolejka

  • 18.12  
    FC Basel 1893 Grasshopper Club Zürich -
  • 18.12  
    FC Zürich FC Sankt Gallen 1879 -
  • 18.12  
    FC Sion FC Lausanne Sport -
  • 18.12  
    FC Lugano BSC Young Boys -
  • 18.12  
    FC Luzern Servette FC -

19. kolejka

  • 29.01  
    FC Zürich Servette FC -
  • 29.01  
    BSC Young Boys FC Lugano -
  • 29.01  
    FC Sion Grasshopper Club Zürich -
  • 29.01  
    FC Luzern FC Basel 1893 -
  • 29.01  
    FC Lausanne Sport FC Sankt Gallen 1879 -

20. kolejka

  • 05.02  
    FC Sankt Gallen 1879 BSC Young Boys -
  • 05.02  
    Servette FC FC Lausanne Sport -
  • 05.02  
    Grasshopper Club Zürich FC Zürich -
  • 05.02  
    FC Lugano FC Luzern -
  • 05.02  
    FC Basel 1893 FC Sion -

21. kolejka

  • 12.02  
    BSC Young Boys FC Basel 1893 -
  • 12.02  
    FC Zürich FC Lugano -
  • 12.02  
    FC Lausanne Sport Grasshopper Club Zürich -
  • 12.02  
    FC Sankt Gallen 1879 Servette FC -
  • 12.02  
    FC Luzern FC Sion -

22. kolejka

  • 19.02  
    Servette FC FC Luzern -
  • 19.02  
    FC Sion FC Zürich -
  • 19.02  
    FC Lugano FC Sankt Gallen 1879 -
  • 19.02  
    FC Basel 1893 FC Lausanne Sport -
  • 19.02  
    Grasshopper Club Zürich BSC Young Boys -

23. kolejka

  • 26.02  
    FC Sankt Gallen 1879 Grasshopper Club Zürich -
  • 26.02  
    FC Lausanne Sport FC Luzern -
  • 26.02  
    FC Lugano Servette FC -
  • 26.02  
    BSC Young Boys FC Sion -
  • 26.02  
    FC Zürich FC Basel 1893 -

24. kolejka

  • 01.03  
    FC Sion FC Lausanne Sport -
  • 01.03  
    Servette FC BSC Young Boys -
  • 01.03  
    FC Luzern FC Zürich -
  • 01.03  
    Grasshopper Club Zürich FC Lugano -
  • 01.03  
    FC Basel 1893 FC Sankt Gallen 1879 -

25. kolejka

  • 05.03  
    FC Sankt Gallen 1879 FC Sion -
  • 05.03  
    FC Lugano FC Basel 1893 -
  • 05.03  
    BSC Young Boys FC Luzern -
  • 05.03  
    Grasshopper Club Zürich Servette FC -
  • 05.03  
    FC Lausanne Sport FC Zürich -

26. kolejka

  • 12.03  
    FC Zürich FC Sankt Gallen 1879 -
  • 12.03  
    FC Luzern Grasshopper Club Zürich -
  • 12.03  
    FC Lausanne Sport BSC Young Boys -
  • 12.03  
    FC Sion FC Lugano -
  • 12.03  
    FC Basel 1893 Servette FC -

27. kolejka

  • 19.03  
    FC Sankt Gallen 1879 FC Luzern -
  • 19.03  
    BSC Young Boys FC Zürich -
  • 19.03  
    FC Lugano FC Lausanne Sport -
  • 19.03  
    Grasshopper Club Zürich FC Basel 1893 -
  • 19.03  
    Servette FC FC Sion -

28. kolejka

  • 02.04  
    FC Lausanne Sport Servette FC -
  • 02.04  
    FC Zürich Grasshopper Club Zürich -
  • 02.04  
    FC Basel 1893 BSC Young Boys -
  • 02.04  
    FC Sion FC Sankt Gallen 1879 -
  • 02.04  
    FC Luzern FC Lugano -

29. kolejka

  • 09.04  
    Grasshopper Club Zürich FC Luzern -
  • 09.04  
    Servette FC FC Zürich -
  • 09.04  
    FC Lugano FC Sion -
  • 09.04  
    BSC Young Boys FC Lausanne Sport -
  • 09.04  
    FC Sankt Gallen 1879 FC Basel 1893 -

30. kolejka

  • 16.04  
    FC Zürich BSC Young Boys -
  • 16.04  
    FC Sion FC Basel 1893 -
  • 16.04  
    Servette FC Grasshopper Club Zürich -
  • 16.04  
    FC Luzern FC Sankt Gallen 1879 -
  • 16.04  
    FC Lausanne Sport FC Lugano -

31. kolejka

  • 23.04  
    Grasshopper Club Zürich FC Lausanne Sport -
  • 23.04  
    FC Basel 1893 FC Luzern -
  • 23.04  
    BSC Young Boys Servette FC -
  • 23.04  
    FC Zürich FC Sion -
  • 23.04  
    FC Sankt Gallen 1879 FC Lugano -

32. kolejka

  • 30.04  
    FC Lugano Grasshopper Club Zürich -
  • 30.04  
    FC Sion BSC Young Boys -
  • 30.04  
    FC Luzern FC Lausanne Sport -
  • 30.04  
    Servette FC FC Sankt Gallen 1879 -
  • 30.04  
    FC Basel 1893 FC Zürich -

33. kolejka

  • 07.05  
    FC Luzern Servette FC -
  • 07.05  
    FC Sankt Gallen 1879 FC Zürich -
  • 07.05  
    FC Lausanne Sport FC Basel 1893 -
  • 07.05  
    Grasshopper Club Zürich FC Sion -
  • 07.05  
    FC Lugano BSC Young Boys -

34. kolejka

  • 10.05  
    FC Zürich FC Lausanne Sport -
  • 10.05  
    FC Basel 1893 Grasshopper Club Zürich -
  • 10.05  
    Servette FC FC Lugano -
  • 10.05  
    FC Sion FC Luzern -
  • 10.05  
    BSC Young Boys FC Sankt Gallen 1879 -

35. kolejka

  • 19.05  
    Servette FC FC Basel 1893 -
  • 19.05  
    FC Luzern BSC Young Boys -
  • 19.05  
    FC Lugano FC Zürich -
  • 19.05  
    FC Lausanne Sport FC Sion -
  • 19.05  
    Grasshopper Club Zürich FC Sankt Gallen 1879 -

36. kolejka

  • 22.05  
    BSC Young Boys Grasshopper Club Zürich -
  • 22.05  
    FC Zürich FC Luzern -
  • 22.05  
    FC Sankt Gallen 1879 FC Lausanne Sport -
  • 22.05  
    FC Sion Servette FC -
  • 22.05  
    FC Basel 1893 FC Lugano -