Szwajcaria - Super League

6. kolejka - Super League

Tabela Super League

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 FC Zürich 6 13   4 1 1   13 - 10 3
2 FC Basel 1893 6 12   3 3 0   17 - 6 11
3 Servette FC 6 10   3 1 2   13 - 11 2
4 BSC Young Boys 5 8   2 2 1   9 - 5 4
5 FC Sion 6 8   2 2 2   8 - 12 -4
6 FC Lugano 5 7   2 1 2   7 - 7 0
7 Grasshopper Club Zürich 6 6   1 3 2   6 - 7 -1
8 FC Sankt Gallen 1879 6 6   1 3 2   10 - 14 -4
9 FC Lausanne Sport 6 3   0 3 3   7 - 12 -5
10 FC Luzern 6 3   0 3 3   9 - 15 -6
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europy
  • baraże o utrzymanie
  • spadek

7. kolejka (następna)

  • 21.09 20:30
  • 22.09 18:00
  • 22.09 20:30
  • 23.09 20:30
  • 23.09 20:30

Strzelcy Super League

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Arthur Mendonça Cabral(FC Basel 1893) 8 2
Sebastiano Esposito(FC Basel 1893) 4 1
Antonio Marchesano(FC Zürich) 4 1

Kartkowicze Super League

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Amir Abrashi(Grasshopper Club Zürich) 1 3 4
Thody Élie Youan(FC Sankt Gallen 1879) 1 3 4
Marvin Schulz(FC Luzern) 1 1 2

Terminarz / Wyniki Super League

4. kolejka

7. kolejka

  • 21.09 20:30  
    FC Zürich Servette FC -
  • 22.09 18:00  
    FC Lausanne Sport BSC Young Boys -
  • 22.09 20:30  
    FC Sankt Gallen 1879 FC Basel 1893 -
  • 23.09 20:30  
    FC Sion FC Luzern -
  • 23.09 20:30  
    FC Lugano Grasshopper Club Zürich -

8. kolejka

  • 25.09 18:00  
    BSC Young Boys FC Sankt Gallen 1879 -
  • 25.09 20:30  
    Servette FC FC Lausanne Sport -
  • 26.09 14:15  
    FC Luzern FC Lugano -
  • 26.09 16:30  
    Grasshopper Club Zürich FC Sion -
  • 26.09 16:30  
    FC Basel 1893 FC Zürich -

9. kolejka

  • 02.10 18:00  
    Grasshopper Club Zürich FC Sankt Gallen 1879 -
  • 02.10 20:30  
    FC Lugano FC Lausanne Sport -
  • 03.10 14:15  
    FC Zürich FC Sion -
  • 03.10 16:30  
    Servette FC BSC Young Boys -
  • 03.10 16:30  
    FC Basel 1893 FC Luzern -

10. kolejka

  • 16.10 18:00  
    BSC Young Boys FC Luzern -
  • 16.10 20:30  
    FC Zürich FC Lugano -
  • 17.10 14:15  
    FC Lausanne Sport Grasshopper Club Zürich -
  • 17.10 16:30  
    FC Sankt Gallen 1879 Servette FC -
  • 17.10 16:30  
    FC Sion FC Basel 1893 -

11. kolejka

  • 23.10 18:00  
    BSC Young Boys FC Lausanne Sport -
  • 23.10 20:30  
    Grasshopper Club Zürich FC Zürich -
  • 24.10 14:15  
    FC Luzern FC Sankt Gallen 1879 -
  • 24.10 16:30  
    Servette FC FC Sion -
  • 24.10 16:30  
    FC Basel 1893 FC Lugano -

12. kolejka

  • 30.10 18:00  
    FC Sankt Gallen 1879 BSC Young Boys -
  • 30.10 20:30  
    FC Zürich FC Basel 1893 -
  • 31.10 14:15  
    FC Sion Grasshopper Club Zürich -
  • 31.10 16:30  
    FC Lausanne Sport FC Luzern -
  • 31.10 16:30  
    FC Lugano Servette FC -

13. kolejka

  • 06.11 18:00  
    Grasshopper Club Zürich BSC Young Boys -
  • 06.11 20:30  
    FC Luzern FC Sion -
  • 07.11 14:15  
    Servette FC FC Zürich -
  • 07.11 16:30  
    FC Lausanne Sport FC Lugano -
  • 07.11 16:30  
    FC Basel 1893 FC Sankt Gallen 1879 -

14. kolejka

  • 20.11 18:00  
    FC Sion FC Zürich -
  • 20.11 20:30  
    BSC Young Boys FC Basel 1893 -
  • 21.11 14:15  
    FC Sankt Gallen 1879 FC Lausanne Sport -
  • 21.11 16:30  
    Servette FC Grasshopper Club Zürich -
  • 21.11 16:30  
    FC Lugano FC Luzern -

15. kolejka

  • 27.11 18:00  
    FC Sion FC Sankt Gallen 1879 -
  • 27.11 20:30  
    Grasshopper Club Zürich FC Lugano -
  • 28.11 14:15  
    FC Zürich BSC Young Boys -
  • 28.11 16:30  
    FC Luzern FC Basel 1893 -
  • 28.11 16:30  
    FC Lausanne Sport Servette FC -

16. kolejka

  • 04.12 18:00  
    FC Zürich FC Luzern -
  • 04.12 20:30  
    BSC Young Boys Servette FC -
  • 05.12 14:15  
    FC Basel 1893 FC Lausanne Sport -
  • 05.12 16:30  
    FC Lugano FC Sion -
  • 05.12 16:30  
    FC Sankt Gallen 1879 Grasshopper Club Zürich -

17. kolejka

  • 11.12 18:00  
    FC Lausanne Sport FC Zürich -
  • 11.12 20:30  
    FC Sankt Gallen 1879 FC Lugano -
  • 12.12 14:15  
    BSC Young Boys FC Sion -
  • 12.12 16:30  
    Grasshopper Club Zürich FC Luzern -
  • 12.12 16:30  
    Servette FC FC Basel 1893 -

18. kolejka

  • 18.12 18:00  
    FC Zürich FC Sankt Gallen 1879 -
  • 18.12 20:30  
    FC Luzern Servette FC -
  • 19.12 14:15  
    FC Lugano BSC Young Boys -
  • 19.12 16:30  
    FC Basel 1893 Grasshopper Club Zürich -
  • 19.12 16:30  
    FC Sion FC Lausanne Sport -

19. kolejka

  • 29.01  
    FC Zürich Servette FC -
  • 29.01  
    BSC Young Boys FC Lugano -
  • 29.01  
    FC Sion Grasshopper Club Zürich -
  • 29.01  
    FC Luzern FC Basel 1893 -
  • 29.01  
    FC Lausanne Sport FC Sankt Gallen 1879 -

20. kolejka

  • 05.02  
    FC Sankt Gallen 1879 BSC Young Boys -
  • 05.02  
    Servette FC FC Lausanne Sport -
  • 05.02  
    Grasshopper Club Zürich FC Zürich -
  • 05.02  
    FC Lugano FC Luzern -
  • 05.02  
    FC Basel 1893 FC Sion -

21. kolejka

  • 12.02  
    BSC Young Boys FC Basel 1893 -
  • 12.02  
    FC Zürich FC Lugano -
  • 12.02  
    FC Lausanne Sport Grasshopper Club Zürich -
  • 12.02  
    FC Sankt Gallen 1879 Servette FC -
  • 12.02  
    FC Luzern FC Sion -

22. kolejka

  • 19.02  
    Servette FC FC Luzern -
  • 19.02  
    FC Sion FC Zürich -
  • 19.02  
    FC Lugano FC Sankt Gallen 1879 -
  • 19.02  
    FC Basel 1893 FC Lausanne Sport -
  • 19.02  
    Grasshopper Club Zürich BSC Young Boys -

23. kolejka

  • 26.02  
    FC Sankt Gallen 1879 Grasshopper Club Zürich -
  • 26.02  
    FC Lausanne Sport FC Luzern -
  • 26.02  
    FC Lugano Servette FC -
  • 26.02  
    BSC Young Boys FC Sion -
  • 26.02  
    FC Zürich FC Basel 1893 -

24. kolejka

  • 01.03  
    FC Sion FC Lausanne Sport -
  • 01.03  
    Servette FC BSC Young Boys -
  • 01.03  
    FC Luzern FC Zürich -
  • 01.03  
    Grasshopper Club Zürich FC Lugano -
  • 01.03  
    FC Basel 1893 FC Sankt Gallen 1879 -

25. kolejka

  • 05.03  
    FC Sankt Gallen 1879 FC Sion -
  • 05.03  
    FC Lugano FC Basel 1893 -
  • 05.03  
    BSC Young Boys FC Luzern -
  • 05.03  
    Grasshopper Club Zürich Servette FC -
  • 05.03  
    FC Lausanne Sport FC Zürich -

26. kolejka

  • 12.03  
    FC Zürich FC Sankt Gallen 1879 -
  • 12.03  
    FC Luzern Grasshopper Club Zürich -
  • 12.03  
    FC Lausanne Sport BSC Young Boys -
  • 12.03  
    FC Sion FC Lugano -
  • 12.03  
    FC Basel 1893 Servette FC -

27. kolejka

  • 19.03  
    FC Sankt Gallen 1879 FC Luzern -
  • 19.03  
    BSC Young Boys FC Zürich -
  • 19.03  
    FC Lugano FC Lausanne Sport -
  • 19.03  
    Grasshopper Club Zürich FC Basel 1893 -
  • 19.03  
    Servette FC FC Sion -

28. kolejka

  • 02.04  
    FC Lausanne Sport Servette FC -
  • 02.04  
    FC Zürich Grasshopper Club Zürich -
  • 02.04  
    FC Basel 1893 BSC Young Boys -
  • 02.04  
    FC Sion FC Sankt Gallen 1879 -
  • 02.04  
    FC Luzern FC Lugano -

29. kolejka

  • 09.04  
    Grasshopper Club Zürich FC Luzern -
  • 09.04  
    Servette FC FC Zürich -
  • 09.04  
    FC Lugano FC Sion -
  • 09.04  
    BSC Young Boys FC Lausanne Sport -
  • 09.04  
    FC Sankt Gallen 1879 FC Basel 1893 -

30. kolejka

  • 16.04  
    FC Zürich BSC Young Boys -
  • 16.04  
    FC Sion FC Basel 1893 -
  • 16.04  
    Servette FC Grasshopper Club Zürich -
  • 16.04  
    FC Luzern FC Sankt Gallen 1879 -
  • 16.04  
    FC Lausanne Sport FC Lugano -

31. kolejka

  • 23.04  
    Grasshopper Club Zürich FC Lausanne Sport -
  • 23.04  
    FC Basel 1893 FC Luzern -
  • 23.04  
    BSC Young Boys Servette FC -
  • 23.04  
    FC Zürich FC Sion -
  • 23.04  
    FC Sankt Gallen 1879 FC Lugano -

32. kolejka

  • 30.04  
    FC Lugano Grasshopper Club Zürich -
  • 30.04  
    FC Sion BSC Young Boys -
  • 30.04  
    FC Luzern FC Lausanne Sport -
  • 30.04  
    Servette FC FC Sankt Gallen 1879 -
  • 30.04  
    FC Basel 1893 FC Zürich -

33. kolejka

  • 07.05  
    FC Luzern Servette FC -
  • 07.05  
    FC Sankt Gallen 1879 FC Zürich -
  • 07.05  
    FC Lausanne Sport FC Basel 1893 -
  • 07.05  
    Grasshopper Club Zürich FC Sion -
  • 07.05  
    FC Lugano BSC Young Boys -

34. kolejka

  • 10.05  
    FC Zürich FC Lausanne Sport -
  • 10.05  
    FC Basel 1893 Grasshopper Club Zürich -
  • 10.05  
    Servette FC FC Lugano -
  • 10.05  
    FC Sion FC Luzern -
  • 10.05  
    BSC Young Boys FC Sankt Gallen 1879 -

35. kolejka

  • 19.05  
    Servette FC FC Basel 1893 -
  • 19.05  
    FC Luzern BSC Young Boys -
  • 19.05  
    FC Lugano FC Zürich -
  • 19.05  
    FC Lausanne Sport FC Sion -
  • 19.05  
    Grasshopper Club Zürich FC Sankt Gallen 1879 -

36. kolejka

  • 22.05  
    BSC Young Boys Grasshopper Club Zürich -
  • 22.05  
    FC Zürich FC Luzern -
  • 22.05  
    FC Sankt Gallen 1879 FC Lausanne Sport -
  • 22.05  
    FC Sion Servette FC -
  • 22.05  
    FC Basel 1893 FC Lugano -