Szwajcaria - Super League

18. kolejka - Super League

  • 02.02
  • 02.02
  • 04.02
  • 04.02
  • 04.02

Tabela Super League

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 FC Sankt Gallen 1879 3 9   3 0 0   3 - 0 3
2 FC Lausanne Sport 3 7   2 1 0   8 - 3 5
3 Young Boys Berno 3 7   2 1 0   3 - 1 2
4 FC Lugano 3 5   1 2 0   6 - 5 1
5 FC Basel 1893 3 4   1 1 1   5 - 5 0
6 Servette FC 3 3   1 0 2   2 - 3 -1
7 FC Sion 3 2   0 2 1   2 - 3 -1
8 FC Luzern 3 1   0 1 2   5 - 7 -2
9 FC Vaduz 3 1   0 1 2   2 - 4 -2
10 FC Zürich 3 1   0 1 2   3 - 8 -5
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europejska
  • baraże o utrzymanie
  • spadek

Strzelcy Super League

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Aldin Turkeš(FC Lausanne Sport) 3 0
Valentin Stocker(FC Basel 1893) 2 0
Alexander Gerndt(FC Lugano) 2 0

Kartkowicze Super League

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Cédric Zesiger(Young Boys Berno) 1 2 3
Jonathan Maximiliano Sabbatini Perfecto(FC Lugano) 1 1 2
Hekuran Kryeziu(FC Zürich) 1 1 2

Terminarz / Wyniki Super League

4. kolejka

  • 17.10 19:00  
    Servette FC Young Boys Berno -
  • 17.10 19:00  
    FC Vaduz FC Lugano -
  • 18.10 16:00  
    FC Luzern FC Sankt Gallen 1879 -
  • 18.10 16:00  
    FC Sion FC Lausanne Sport -
  • 18.10 16:00  
    FC Zürich FC Basel 1893 -

5. kolejka

  • 24.10 19:00  
    FC Lugano FC Sankt Gallen 1879 -
  • 24.10 19:00  
    FC Vaduz FC Zürich -
  • 25.10 16:00  
    FC Sion Servette FC -
  • 25.10 16:00  
    FC Basel 1893 FC Lausanne Sport -
  • 25.10 16:00  
    Young Boys Berno FC Luzern -

6. kolejka

  • 31.10 19:00  
    FC Lausanne Sport FC Vaduz -
  • 31.10 19:00  
    Servette FC FC Zürich -
  • 01.11 16:00  
    FC Lugano Young Boys Berno -
  • 01.11 16:00  
    FC Luzern FC Sion -
  • 01.11 16:00  
    FC Sankt Gallen 1879 FC Basel 1893 -

7. kolejka

  • 07.11 19:00  
    FC Lausanne Sport FC Lugano -
  • 07.11 19:00  
    FC Zürich FC Luzern -
  • 08.11 16:00  
    FC Basel 1893 FC Sion -
  • 08.11 16:00  
    FC Vaduz Servette FC -
  • 08.11 16:00  
    Young Boys Berno FC Sankt Gallen 1879 -

8. kolejka

  • 21.11 19:00  
    FC Luzern FC Vaduz -
  • 21.11 19:00  
    Young Boys Berno FC Basel 1893 -
  • 22.11 16:00  
    Servette FC FC Lugano -
  • 22.11 16:00  
    FC Sion FC Zürich -
  • 22.11 16:00  
    FC Sankt Gallen 1879 FC Lausanne Sport -

9. kolejka

  • 28.11 19:00  
    FC Vaduz FC Sion -
  • 28.11 19:00  
    Servette FC FC Luzern -
  • 29.11 16:00  
    FC Zürich FC Sankt Gallen 1879 -
  • 29.11 16:00  
    FC Lugano FC Basel 1893 -
  • 29.11 16:00  
    FC Lausanne Sport Young Boys Berno -

10. kolejka

  • 05.12  
    FC Basel 1893 Servette FC -
  • 05.12  
    FC Luzern Young Boys Berno -
  • 06.12  
    FC Sion FC Lugano -
  • 06.12  
    FC Sankt Gallen 1879 FC Vaduz -
  • 06.12  
    FC Zürich FC Lausanne Sport -

11. kolejka

  • 12.12  
    FC Lausanne Sport FC Sankt Gallen 1879 -
  • 12.12  
    FC Lugano FC Zürich -
  • 13.12  
    Young Boys Berno Servette FC -
  • 13.12  
    FC Sion FC Luzern -
  • 13.12  
    FC Vaduz FC Basel 1893 -

12. kolejka

  • 15.12  
    FC Basel 1893 Young Boys Berno -
  • 15.12  
    FC Luzern FC Zürich -
  • 17.12  
    Servette FC FC Sion -
  • 17.12  
    FC Sankt Gallen 1879 FC Lugano -
  • 17.12  
    FC Vaduz FC Lausanne Sport -

13. kolejka

  • 19.12  
    FC Lausanne Sport FC Luzern -
  • 19.12  
    FC Basel 1893 FC Sankt Gallen 1879 -
  • 20.12  
    FC Zürich Servette FC -
  • 20.12  
    FC Sion FC Vaduz -
  • 20.12  
    Young Boys Berno FC Lugano -

14. kolejka

  • 22.12  
    FC Lugano FC Lausanne Sport -
  • 22.12  
    FC Luzern FC Basel 1893 -
  • 24.12  
    Servette FC FC Vaduz -
  • 24.12  
    FC Zürich FC Sion -
  • 24.12  
    FC Sankt Gallen 1879 Young Boys Berno -

15. kolejka

  • 23.01  
    FC Basel 1893 FC Zürich -
  • 23.01  
    FC Lausanne Sport FC Sion -
  • 24.01  
    Servette FC FC Sankt Gallen 1879 -
  • 24.01  
    FC Vaduz Young Boys Berno -
  • 24.01  
    FC Luzern FC Lugano -

16. kolejka

  • 26.01  
    FC Lugano Servette FC -
  • 26.01  
    FC Sion FC Basel 1893 -
  • 28.01  
    FC Sankt Gallen 1879 FC Luzern -
  • 28.01  
    Young Boys Berno FC Lausanne Sport -
  • 28.01  
    FC Zürich FC Vaduz -

17. kolejka

  • 30.01  
    FC Basel 1893 FC Lugano -
  • 30.01  
    Servette FC FC Lausanne Sport -
  • 31.01  
    FC Sankt Gallen 1879 FC Zürich -
  • 31.01  
    FC Vaduz FC Luzern -
  • 31.01  
    Young Boys Berno FC Sion -

18. kolejka

  • 02.02  
    FC Lausanne Sport FC Basel 1893 -
  • 02.02  
    FC Lugano FC Vaduz -
  • 04.02  
    FC Zürich Young Boys Berno -
  • 04.02  
    FC Sion FC Sankt Gallen 1879 -
  • 04.02  
    FC Luzern Servette FC -