Szwajcaria - Super League

1. kolejka - Super League

Tabela Super League

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Neuchâtel Xamax 1 3   1 0 0   2 - 0 2
2 Young Boys Berno 1 3   1 0 0   2 - 0 2
3 FC Lugano 1 3   1 0 0   2 - 1 1
4 FC Sankt Gallen 1879 1 3   1 0 0   2 - 1 1
5 FC Zürich 1 3   1 0 0   2 - 1 1
6 FC Basel 1893 1 0   0 0 1   1 - 2 -1
7 FC Sion 1 0   0 0 1   1 - 2 -1
8 FC Thun 1 0   0 0 1   1 - 2 -1
9 Grasshoppers Zurych 1 0   0 0 1   0 - 2 -2
10 FC Luzern 1 0   0 0 1   0 - 2 -2
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europejska
  • baraże o utrzymanie
  • spadek

2. kolejka (następna)

  • 28.07 19:00
  • 28.07 19:00
  • 29.07 16:00
  • 29.07 16:00
  • 29.07 16:00

Strzelcy Super League

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Miralem Sulejmani(Young Boys Berno) 1 0
Fabio Daprelà(FC Lugano) 1 0
Marco Aratore(FC Sankt Gallen 1879) 1 0

Kartkowicze Super League

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Souleyman Doumbia(Grasshoppers Zurych) 1 1 2
Christian Schwegler(FC Luzern) 0 1 1
Christian Schneuwly(FC Luzern) 0 1 1

Terminarz / Wyniki Super League

2. kolejka

  • 28.07 19:00  
    Grasshoppers Zurych FC Zürich -
  • 28.07 19:00  
    Neuchâtel Xamax FC Basel 1893 -
  • 29.07 16:00  
    FC Lugano Young Boys Berno -
  • 29.07 16:00  
    FC Sankt Gallen 1879 FC Sion -
  • 29.07 16:00  
    FC Thun FC Luzern -

3. kolejka

  • 04.08 19:00  
    FC Basel 1893 Grasshoppers Zurych -
  • 04.08 19:00  
    FC Luzern FC Lugano -
  • 05.08 16:00  
    Young Boys Berno FC Zürich -
  • 05.08 16:00  
    FC Sion Neuchâtel Xamax -
  • 05.08 16:00  
    FC Sankt Gallen 1879 FC Thun -

4. kolejka

  • 11.08 19:00  
    FC Basel 1893 FC Sion -
  • 11.08 19:00  
    FC Lugano Grasshoppers Zurych -
  • 12.08 16:00  
    FC Luzern Young Boys Berno -
  • 12.08 16:00  
    FC Zürich FC Sankt Gallen 1879 -
  • 12.08 16:00  
    Neuchâtel Xamax FC Thun -

5. kolejka

  • 25.08 19:00  
    Young Boys Berno Neuchâtel Xamax -
  • 25.08 19:00  
    FC Zürich FC Basel 1893 -
  • 26.08 16:00  
    Grasshoppers Zurych FC Sion -
  • 26.08 16:00  
    FC Sankt Gallen 1879 FC Luzern -
  • 26.08 16:00  
    FC Thun FC Lugano -

6. kolejka

  • 01.09 19:00  
    FC Lugano FC Zürich -
  • 01.09 19:00  
    FC Sion Young Boys Berno -
  • 02.09 16:00  
    FC Basel 1893 FC Thun -
  • 02.09 16:00  
    FC Luzern Grasshoppers Zurych -
  • 02.09 16:00  
    Neuchâtel Xamax FC Sankt Gallen 1879 -

7. kolejka

  • 22.09 19:00  
    Grasshoppers Zurych Neuchâtel Xamax -
  • 22.09 19:00  
    FC Thun FC Sion -
  • 23.09 16:00  
    Young Boys Berno FC Basel 1893 -
  • 23.09 16:00  
    FC Sankt Gallen 1879 FC Lugano -
  • 23.09 16:00  
    FC Zürich FC Luzern -

8. kolejka

  • 25.09 20:00  
    Grasshoppers Zurych FC Thun -
  • 26.09 20:00  
    Young Boys Berno FC Sankt Gallen 1879 -
  • 26.09 20:00  
    FC Basel 1893 FC Luzern -
  • 26.09 20:00  
    Neuchâtel Xamax FC Lugano -
  • 27.09 20:00  
    FC Sion FC Zürich -

9. kolejka

  • 29.09 19:00  
    FC Sankt Gallen 1879 Grasshoppers Zurych -
  • 29.09 19:00  
    FC Thun Young Boys Berno -
  • 30.09 16:00  
    FC Lugano FC Basel 1893 -
  • 30.09 16:00  
    FC Luzern FC Sion -
  • 30.09 16:00  
    FC Zürich Neuchâtel Xamax -

10. kolejka

  • 06.10  
    Grasshoppers Zurych FC Lugano -
  • 06.10  
    Neuchâtel Xamax FC Sion -
  • 06.10  
    FC Sankt Gallen 1879 FC Basel 1893 -
  • 06.10  
    FC Thun FC Zürich -
  • 06.10  
    Young Boys Berno FC Luzern -

11. kolejka

  • 20.10  
    FC Basel 1893 Neuchâtel Xamax -
  • 20.10  
    FC Lugano FC Sankt Gallen 1879 -
  • 20.10  
    FC Luzern FC Thun -
  • 20.10  
    FC Sion Grasshoppers Zurych -
  • 20.10  
    FC Zürich Young Boys Berno -

12. kolejka

  • 27.10  
    Grasshoppers Zurych FC Basel 1893 -
  • 27.10  
    Neuchâtel Xamax FC Luzern -
  • 27.10  
    FC Lugano FC Thun -
  • 27.10  
    FC Sankt Gallen 1879 FC Zürich -
  • 27.10  
    Young Boys Berno FC Sion -

13. kolejka

  • 03.11  
    FC Basel 1893 FC Lugano -
  • 03.11  
    Grasshoppers Zurych Young Boys Berno -
  • 03.11  
    FC Luzern FC Zürich -
  • 03.11  
    FC Sion FC Sankt Gallen 1879 -
  • 03.11  
    FC Thun Neuchâtel Xamax -

14. kolejka

  • 10.11  
    Neuchâtel Xamax Grasshoppers Zurych -
  • 10.11  
    FC Lugano FC Luzern -
  • 10.11  
    FC Sankt Gallen 1879 Young Boys Berno -
  • 10.11  
    FC Thun FC Basel 1893 -
  • 10.11  
    FC Zürich FC Sion -

15. kolejka

  • 24.11  
    Grasshoppers Zurych FC Sankt Gallen 1879 -
  • 24.11  
    Neuchâtel Xamax FC Zürich -
  • 24.11  
    FC Luzern FC Basel 1893 -
  • 24.11  
    FC Sion FC Thun -
  • 24.11  
    Young Boys Berno FC Lugano -

16. kolejka

  • 01.12  
    FC Basel 1893 Young Boys Berno -
  • 01.12  
    FC Lugano Neuchâtel Xamax -
  • 01.12  
    FC Sion FC Luzern -
  • 01.12  
    FC Thun FC Sankt Gallen 1879 -
  • 01.12  
    FC Zürich Grasshoppers Zurych -

17. kolejka

  • 08.12  
    FC Basel 1893 FC Zürich -
  • 08.12  
    Grasshoppers Zurych FC Luzern -
  • 08.12  
    FC Lugano FC Sion -
  • 08.12  
    FC Sankt Gallen 1879 Neuchâtel Xamax -
  • 08.12  
    Young Boys Berno FC Thun -

18. kolejka

  • 15.12  
    Neuchâtel Xamax Young Boys Berno -
  • 15.12  
    FC Luzern FC Sankt Gallen 1879 -
  • 15.12  
    FC Sion FC Basel 1893 -
  • 15.12  
    FC Thun Grasshoppers Zurych -
  • 15.12  
    FC Zürich FC Lugano -

19. kolejka

  • 02.02  
    Grasshoppers Zurych FC Basel 1893 -
  • 02.02  
    FC Lugano FC Thun -
  • 02.02  
    FC Luzern FC Sion -
  • 02.02  
    FC Sankt Gallen 1879 FC Zürich -
  • 02.02  
    Young Boys Berno Neuchâtel Xamax -

20. kolejka

  • 09.02  
    FC Basel 1893 FC Sankt Gallen 1879 -
  • 09.02  
    Neuchâtel Xamax FC Luzern -
  • 09.02  
    FC Sion FC Lugano -
  • 09.02  
    FC Thun Young Boys Berno -
  • 09.02  
    FC Zürich Grasshoppers Zurych -

21. kolejka

  • 16.02  
    FC Basel 1893 FC Sion -
  • 16.02  
    Grasshoppers Zurych Neuchâtel Xamax -
  • 16.02  
    FC Luzern FC Lugano -
  • 16.02  
    FC Sankt Gallen 1879 FC Thun -
  • 16.02  
    Young Boys Berno FC Zürich -

22. kolejka

  • 23.02  
    Neuchâtel Xamax FC Basel 1893 -
  • 23.02  
    FC Lugano Young Boys Berno -
  • 23.02  
    FC Sion FC Sankt Gallen 1879 -
  • 23.02  
    FC Thun Grasshoppers Zurych -
  • 23.02  
    FC Zürich FC Luzern -

23. kolejka

  • 02.03  
    FC Basel 1893 FC Thun -
  • 02.03  
    Grasshoppers Zurych FC Luzern -
  • 02.03  
    FC Sankt Gallen 1879 Neuchâtel Xamax -
  • 02.03  
    Young Boys Berno FC Sion -
  • 02.03  
    FC Zürich FC Lugano -

24. kolejka

  • 09.03  
    Grasshoppers Zurych Young Boys Berno -
  • 09.03  
    Neuchâtel Xamax FC Sion -
  • 09.03  
    FC Lugano FC Basel 1893 -
  • 09.03  
    FC Luzern FC Sankt Gallen 1879 -
  • 09.03  
    FC Thun FC Zürich -

25. kolejka

  • 16.03  
    FC Basel 1893 Young Boys Berno -
  • 16.03  
    FC Sion Grasshoppers Zurych -
  • 16.03  
    FC Sankt Gallen 1879 FC Lugano -
  • 16.03  
    FC Thun FC Luzern -
  • 16.03  
    FC Zürich Neuchâtel Xamax -

26. kolejka

  • 30.03  
    Grasshoppers Zurych FC Lugano -
  • 30.03  
    Neuchâtel Xamax FC Thun -
  • 30.03  
    FC Luzern FC Basel 1893 -
  • 30.03  
    FC Sion FC Zürich -
  • 30.03  
    Young Boys Berno FC Sankt Gallen 1879 -

27. kolejka

  • 03.04  
    FC Lugano Neuchâtel Xamax -
  • 03.04  
    FC Luzern Young Boys Berno -
  • 03.04  
    FC Sankt Gallen 1879 Grasshoppers Zurych -
  • 03.04  
    FC Thun FC Sion -
  • 03.04  
    FC Zürich FC Basel 1893 -

28. kolejka

  • 06.04  
    FC Basel 1893 FC Lugano -
  • 06.04  
    Grasshoppers Zurych FC Zürich -
  • 06.04  
    Neuchâtel Xamax FC Sankt Gallen 1879 -
  • 06.04  
    FC Sion FC Luzern -
  • 06.04  
    Young Boys Berno FC Thun -

29. kolejka

  • 13.04  
    FC Basel 1893 Grasshoppers Zurych -
  • 13.04  
    FC Luzern Neuchâtel Xamax -
  • 13.04  
    FC Lugano FC Sion -
  • 13.04  
    FC Thun FC Sankt Gallen 1879 -
  • 13.04  
    FC Zürich Young Boys Berno -

30. kolejka

  • 20.04  
    Grasshoppers Zurych FC Thun -
  • 20.04  
    Neuchâtel Xamax Young Boys Berno -
  • 20.04  
    FC Lugano FC Zürich -
  • 20.04  
    FC Sion FC Basel 1893 -
  • 20.04  
    FC Sankt Gallen 1879 FC Luzern -

31. kolejka

  • 27.04  
    Neuchâtel Xamax Grasshoppers Zurych -
  • 27.04  
    FC Luzern FC Thun -
  • 27.04  
    FC Sankt Gallen 1879 FC Basel 1893 -
  • 27.04  
    Young Boys Berno FC Lugano -
  • 27.04  
    FC Zürich FC Sion -

32. kolejka

  • 04.05  
    FC Basel 1893 FC Zürich -
  • 04.05  
    Grasshoppers Zurych FC Sankt Gallen 1879 -
  • 04.05  
    FC Lugano FC Luzern -
  • 04.05  
    FC Thun Neuchâtel Xamax -
  • 04.05  
    FC Sion Young Boys Berno -

33. kolejka

  • 11.05  
    Neuchâtel Xamax FC Zürich -
  • 11.05  
    FC Luzern Grasshoppers Zurych -
  • 11.05  
    FC Sankt Gallen 1879 FC Sion -
  • 11.05  
    FC Thun FC Lugano -
  • 11.05  
    Young Boys Berno FC Basel 1893 -

34. kolejka

  • 15.05  
    FC Basel 1893 FC Luzern -
  • 15.05  
    FC Lugano FC Sankt Gallen 1879 -
  • 15.05  
    FC Sion Neuchâtel Xamax -
  • 15.05  
    Young Boys Berno Grasshoppers Zurych -
  • 15.05  
    FC Zürich FC Thun -

35. kolejka

  • 22.05  
    Grasshoppers Zurych FC Sion -
  • 22.05  
    Neuchâtel Xamax FC Lugano -
  • 22.05  
    FC Luzern FC Zürich -
  • 22.05  
    FC Sankt Gallen 1879 Young Boys Berno -
  • 22.05  
    FC Thun FC Basel 1893 -

36. kolejka

  • 25.05  
    FC Basel 1893 Neuchâtel Xamax -
  • 25.05  
    FC Lugano Grasshoppers Zurych -
  • 25.05  
    FC Sion FC Thun -
  • 25.05  
    Young Boys Berno FC Luzern -
  • 25.05  
    FC Zürich FC Sankt Gallen 1879 -