Szkocja - Premier League

2. kolejka - Premier League

Tabela Premier League

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Hibernian Edynburg 2 6   2 0 0   6 - 2 4
2 Rangers FC 2 6   2 0 0   4 - 0 4
3 Ross County FC 2 6   2 0 0   2 - 0 2
4 Celtic Glasgow 2 4   1 1 0   6 - 2 4
5 Dundee United FC 2 4   1 1 0   2 - 1 1
6 Saint Mirren 2 3   1 0 1   1 - 3 -2
7 Saint Johnstone 1 1   0 1 0   1 - 1 0
8 Kilmarnock FC 2 1   0 1 1   2 - 3 -1
9 Aberdeen FC 1 0   0 0 1   0 - 1 -1
10 Motherwell FC 2 0   0 0 2   0 - 2 -2
11 Livingston FC 2 0   0 0 2   1 - 5 -4
12 Hamilton Academical FC 2 0   0 0 2   1 - 6 -5
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

3. kolejka (następna)

  • 11.08 19:00
  • 12.08 19:00
  • 12.08 20:45
  • 12.08 20:45
  • 12.08 20:45
  • 12.08 20:45

Strzelcy Premier League

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Odsonne Édouard(Celtic Glasgow) 3 0
Kevin Nisbet(Hibernian Edynburg) 3 1
Martin Callie Boyle(Hibernian Edynburg) 2 0

Kartkowicze Premier League

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Michael O'Halloran(Saint Johnstone) 1 1 2
Andrew Considine(Aberdeen FC) 1 0 1
Callum Lang(Motherwell FC) 1 0 1

Terminarz / Wyniki Premier League

2. kolejka

3. kolejka

  • 11.08 19:00  
    Dundee United FC Hibernian Edynburg -
  • 12.08 19:00  
    Saint Mirren Celtic Glasgow -
  • 12.08 20:45  
    Motherwell FC Livingston FC -
  • 12.08 20:45  
    Aberdeen FC Hamilton Academical FC -
  • 12.08 20:45  
    Rangers FC Saint Johnstone -
  • 12.08 20:45  
    Ross County FC Kilmarnock FC -

4. kolejka

  • 15.08 16:00  
    Celtic Glasgow Aberdeen FC -
  • 15.08 16:00  
    Hamilton Academical FC Saint Mirren -
  • 15.08 16:00  
    Kilmarnock FC Saint Johnstone -
  • 15.08 16:00  
    Ross County FC Dundee United FC -
  • 15.08 18:30  
    Hibernian Edynburg Motherwell FC -
  • 16.08 17:30  
    Livingston FC Rangers FC -

5. kolejka

  • 22.08 16:00  
    Rangers FC Kilmarnock FC -
  • 22.08 16:00  
    Motherwell FC Hamilton Academical FC -
  • 22.08 16:00  
    Saint Mirren Ross County FC -
  • 22.08 18:30  
    Dundee United FC Celtic Glasgow -
  • 23.08 16:00  
    Aberdeen FC Livingston FC -
  • 23.08 17:30  
    Saint Johnstone Hibernian Edynburg -

6. kolejka

  • 29.08 16:00  
    Celtic Glasgow Motherwell FC -
  • 29.08 16:00  
    Kilmarnock FC Dundee United FC -
  • 29.08 16:00  
    Livingston FC Ross County FC -
  • 29.08 16:00  
    Saint Johnstone Saint Mirren -
  • 29.08 18:30  
    Hamilton Academical FC Rangers FC -
  • 30.08 17:30  
    Hibernian Edynburg Aberdeen FC -

7. kolejka

  • 12.09 16:00  
    Rangers FC Dundee United FC -
  • 12.09 16:00  
    Motherwell FC Saint Johnstone -
  • 12.09 16:00  
    Ross County FC Celtic Glasgow -
  • 12.09 16:00  
    Livingston FC Hamilton Academical FC -
  • 12.09 16:00  
    Aberdeen FC Kilmarnock FC -
  • 12.09 16:00  
    Saint Mirren Hibernian Edynburg -

8. kolejka

  • 19.09 16:00  
    Aberdeen FC Motherwell FC -
  • 19.09 16:00  
    Celtic Glasgow Livingston FC -
  • 19.09 16:00  
    Dundee United FC Saint Mirren -
  • 19.09 16:00  
    Saint Johnstone Ross County FC -
  • 19.09 16:00  
    Hibernian Edynburg Rangers FC -
  • 19.09 16:00  
    Kilmarnock FC Hamilton Academical FC -

9. kolejka

  • 26.09 16:00  
    Saint Mirren Kilmarnock FC -
  • 26.09 16:00  
    Hamilton Academical FC Dundee United FC -
  • 26.09 16:00  
    Celtic Glasgow Hibernian Edynburg -
  • 26.09 16:00  
    Motherwell FC Rangers FC -
  • 26.09 16:00  
    Livingston FC Saint Johnstone -
  • 26.09 16:00  
    Ross County FC Aberdeen FC -

10. kolejka

  • 02.10 20:45  
    Kilmarnock FC Motherwell FC -
  • 02.10 20:45  
    Hibernian Edynburg Hamilton Academical FC -
  • 02.10 20:45  
    Aberdeen FC Saint Mirren -
  • 02.10 20:45  
    Dundee United FC Livingston FC -
  • 02.10 20:45  
    Rangers FC Ross County FC -
  • 02.10 20:45  
    Saint Johnstone Celtic Glasgow -

11. kolejka

  • 17.10 16:00  
    Ross County FC Hibernian Edynburg -
  • 17.10 16:00  
    Celtic Glasgow Rangers FC -
  • 17.10 16:00  
    Saint Mirren Motherwell FC -
  • 17.10 16:00  
    Livingston FC Kilmarnock FC -
  • 17.10 16:00  
    Dundee United FC Aberdeen FC -
  • 17.10 16:00  
    Hamilton Academical FC Saint Johnstone -

12. kolejka

  • 24.10 16:00  
    Saint Mirren Hamilton Academical FC -
  • 24.10 16:00  
    Aberdeen FC Celtic Glasgow -
  • 24.10 16:00  
    Motherwell FC Ross County FC -
  • 24.10 16:00  
    Kilmarnock FC Hibernian Edynburg -
  • 24.10 16:00  
    Rangers FC Livingston FC -
  • 24.10 16:00  
    Saint Johnstone Dundee United FC -

13. kolejka

  • przełożony  
    Celtic Glasgow Saint Mirren -
  • przełożony  
    Hamilton Academical FC Aberdeen FC -
  • 31.10 16:00  
    Dundee United FC Ross County FC -
  • przełożony  
    Hibernian Edynburg Saint Johnstone -
  • 31.10 16:00  
    Livingston FC Motherwell FC -
  • 31.10 16:00  
    Kilmarnock FC Rangers FC -

14. kolejka

  • 06.11 20:45  
    Aberdeen FC Hibernian Edynburg -
  • 06.11 20:45  
    Rangers FC Hamilton Academical FC -
  • 06.11 20:45  
    Ross County FC Livingston FC -
  • 06.11 20:45  
    Motherwell FC Celtic Glasgow -
  • 06.11 20:45  
    Saint Johnstone Kilmarnock FC -
  • 06.11 20:45  
    Saint Mirren Dundee United FC -

15. kolejka

  • 21.11 16:00  
    Hibernian Edynburg Celtic Glasgow -
  • 21.11 16:00  
    Dundee United FC Hamilton Academical FC -
  • 21.11 16:00  
    Kilmarnock FC Ross County FC -
  • 21.11 16:00  
    Livingston FC Saint Mirren -
  • 21.11 16:00  
    Rangers FC Aberdeen FC -
  • 21.11 16:00  
    Saint Johnstone Motherwell FC -

16. kolejka

  • 05.12 16:00  
    Celtic Glasgow Saint Johnstone -
  • 05.12 16:00  
    Ross County FC Rangers FC -
  • 05.12 16:00  
    Motherwell FC Hibernian Edynburg -
  • 05.12 16:00  
    Saint Mirren Aberdeen FC -
  • 05.12 16:00  
    Hamilton Academical FC Kilmarnock FC -
  • 05.12 16:00  
    Livingston FC Dundee United FC -

17. kolejka

  • 12.12 16:00  
    Celtic Glasgow Kilmarnock FC -
  • 12.12 16:00  
    Dundee United FC Rangers FC -
  • 12.12 16:00  
    Saint Johnstone Livingston FC -
  • 12.12 16:00  
    Aberdeen FC Ross County FC -
  • 12.12 16:00  
    Motherwell FC Saint Mirren -
  • 12.12 16:00  
    Hamilton Academical FC Hibernian Edynburg -

18. kolejka

  • 19.12 16:00  
    Saint Mirren Saint Johnstone -
  • 19.12 16:00  
    Hibernian Edynburg Dundee United FC -
  • 19.12 16:00  
    Ross County FC Hamilton Academical FC -
  • 19.12 16:00  
    Rangers FC Motherwell FC -
  • 19.12 16:00  
    Kilmarnock FC Aberdeen FC -
  • 19.12 16:00  
    Livingston FC Celtic Glasgow -

19. kolejka

  • 23.12 20:45  
    Dundee United FC Kilmarnock FC -
  • 23.12 20:45  
    Motherwell FC Aberdeen FC -
  • 23.12 20:45  
    Hamilton Academical FC Livingston FC -
  • 23.12 20:45  
    Celtic Glasgow Ross County FC -
  • 23.12 20:45  
    Hibernian Edynburg Saint Mirren -
  • 23.12 20:45  
    Saint Johnstone Rangers FC -

20. kolejka

  • 26.12 16:00  
    Aberdeen FC Saint Johnstone -
  • 26.12 16:00  
    Hamilton Academical FC Celtic Glasgow -
  • 26.12 16:00  
    Dundee United FC Motherwell FC -
  • 26.12 16:00  
    Ross County FC Saint Mirren -
  • 26.12 16:00  
    Kilmarnock FC Livingston FC -
  • 26.12 16:00  
    Rangers FC Hibernian Edynburg -

21. kolejka

  • 30.12 20:45  
    Celtic Glasgow Dundee United FC -
  • 30.12 20:45  
    Motherwell FC Kilmarnock FC -
  • 30.12 20:45  
    Livingston FC Aberdeen FC -
  • 30.12 20:45  
    Hibernian Edynburg Ross County FC -
  • 30.12 20:45  
    Saint Mirren Rangers FC -
  • 30.12 20:45  
    Saint Johnstone Hamilton Academical FC -

22. kolejka

  • 02.01 16:00  
    Aberdeen FC Dundee United FC -
  • 02.01 16:00  
    Hibernian Edynburg Livingston FC -
  • 02.01 16:00  
    Hamilton Academical FC Motherwell FC -
  • 02.01 16:00  
    Kilmarnock FC Saint Mirren -
  • 02.01 16:00  
    Rangers FC Celtic Glasgow -
  • 02.01 16:00  
    Ross County FC Saint Johnstone -

23. kolejka

  • 09.01 16:00  
    Aberdeen FC Rangers FC -
  • 09.01 16:00  
    Celtic Glasgow Hibernian Edynburg -
  • 09.01 16:00  
    Kilmarnock FC Hamilton Academical FC -
  • 09.01 16:00  
    Dundee United FC Saint Johnstone -
  • 09.01 16:00  
    Livingston FC Ross County FC -
  • 09.01 16:00  
    Saint Mirren Motherwell FC -

24. kolejka

  • 16.01 16:00  
    Celtic Glasgow Livingston FC -
  • 16.01 16:00  
    Hibernian Edynburg Kilmarnock FC -
  • 16.01 16:00  
    Ross County FC Aberdeen FC -
  • 16.01 16:00  
    Hamilton Academical FC Dundee United FC -
  • 16.01 16:00  
    Saint Johnstone Saint Mirren -
  • 16.01 16:00  
    Motherwell FC Rangers FC -

25. kolejka

  • 23.01 16:00  
    Rangers FC Ross County FC -
  • 23.01 16:00  
    Livingston FC Hamilton Academical FC -
  • 23.01 16:00  
    Saint Mirren Celtic Glasgow -
  • 23.01 16:00  
    Aberdeen FC Motherwell FC -
  • 23.01 16:00  
    Kilmarnock FC Saint Johnstone -
  • 23.01 16:00  
    Dundee United FC Hibernian Edynburg -

26. kolejka

  • 27.01 20:45  
    Dundee United FC Saint Mirren -
  • 27.01 20:45  
    Livingston FC Kilmarnock FC -
  • 27.01 20:45  
    Ross County FC Motherwell FC -
  • 27.01 20:45  
    Hibernian Edynburg Rangers FC -
  • 27.01 20:45  
    Celtic Glasgow Hamilton Academical FC -
  • 27.01 20:45  
    Saint Johnstone Aberdeen FC -

27. kolejka

  • 03.02 20:45  
    Aberdeen FC Livingston FC -
  • 03.02 20:45  
    Kilmarnock FC Celtic Glasgow -
  • 03.02 20:45  
    Rangers FC Saint Johnstone -
  • 03.02 20:45  
    Motherwell FC Dundee United FC -
  • 03.02 20:45  
    Hamilton Academical FC Ross County FC -
  • 03.02 20:45  
    Saint Mirren Hibernian Edynburg -

28. kolejka

  • 06.02 16:00  
    Hamilton Academical FC Rangers FC -
  • 06.02 16:00  
    Celtic Glasgow Motherwell FC -
  • 06.02 16:00  
    Hibernian Edynburg Aberdeen FC -
  • 06.02 16:00  
    Livingston FC Saint Johnstone -
  • 06.02 16:00  
    Ross County FC Dundee United FC -
  • 06.02 16:00  
    Saint Mirren Kilmarnock FC -

29. kolejka

  • 13.02 16:00  
    Motherwell FC Hamilton Academical FC -
  • 13.02 16:00  
    Dundee United FC Livingston FC -
  • 13.02 16:00  
    Aberdeen FC Saint Mirren -
  • 13.02 16:00  
    Ross County FC Hibernian Edynburg -
  • 13.02 16:00  
    Rangers FC Kilmarnock FC -
  • 13.02 16:00  
    Saint Johnstone Celtic Glasgow -

30. kolejka

  • 27.02 16:00  
    Kilmarnock FC Dundee United FC -
  • 27.02 16:00  
    Saint Mirren Ross County FC -
  • 27.02 16:00  
    Celtic Glasgow Aberdeen FC -
  • 27.02 16:00  
    Livingston FC Rangers FC -
  • 27.02 16:00  
    Hamilton Academical FC Saint Johnstone -
  • 27.02 16:00  
    Hibernian Edynburg Motherwell FC -

31. kolejka

  • 06.03 16:00  
    Saint Johnstone Hibernian Edynburg -
  • 06.03 16:00  
    Dundee United FC Celtic Glasgow -
  • 06.03 16:00  
    Aberdeen FC Hamilton Academical FC -
  • 06.03 16:00  
    Rangers FC Saint Mirren -
  • 06.03 16:00  
    Ross County FC Kilmarnock FC -
  • 06.03 16:00  
    Motherwell FC Livingston FC -

32. kolejka

  • 20.03 16:00  
    Celtic Glasgow Rangers FC -
  • 20.03 16:00  
    Dundee United FC Aberdeen FC -
  • 20.03 16:00  
    Livingston FC Hibernian Edynburg -
  • 20.03 16:00  
    Saint Johnstone Ross County FC -
  • 20.03 16:00  
    Hamilton Academical FC Saint Mirren -
  • 20.03 16:00  
    Kilmarnock FC Motherwell FC -

33. kolejka

  • 03.04 16:00  
    Aberdeen FC Kilmarnock FC -
  • 03.04 16:00  
    Hibernian Edynburg Hamilton Academical FC -
  • 03.04 16:00  
    Motherwell FC Saint Johnstone -
  • 03.04 16:00  
    Rangers FC Dundee United FC -
  • 03.04 16:00  
    Ross County FC Celtic Glasgow -
  • 03.04 16:00  
    Saint Mirren Livingston FC -