Szkocja - Premier League

1. kolejka - Premier League

  • 04.08 16:00
  • 04.08 16:00
  • 04.08 16:00
  • 04.08 16:00
  • 04.08 16:00
  • 05.08 14:00

Tabela Premier League

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Aberdeen FC 0 0   0 0 0   0 - 0 0
2 Celtic Glasgow 0 0   0 0 0   0 - 0 0
3 Dundee FC 0 0   0 0 0   0 - 0 0
4 Hamilton Academical FC 0 0   0 0 0   0 - 0 0
5 Heart of Midlothian 0 0   0 0 0   0 - 0 0
6 Hibernian Edynburg 0 0   0 0 0   0 - 0 0
7 Kilmarnock FC 0 0   0 0 0   0 - 0 0
8 Livingston FC 0 0   0 0 0   0 - 0 0
9 Motherwell FC 0 0   0 0 0   0 - 0 0
10 Glasgow Rangers 0 0   0 0 0   0 - 0 0
11 Saint Johnstone 0 0   0 0 0   0 - 0 0
12 Saint Mirren 0 0   0 0 0   0 - 0 0
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

2. kolejka (następna)

  • 11.08 13:30
  • 11.08 16:00
  • 11.08 16:00
  • 11.08 16:00
  • 11.08 16:00
  • 11.08 16:00

Terminarz / Wyniki Premier League

1. kolejka

  • 04.08 16:00  
    Hibernian Edynburg Motherwell FC -
  • 04.08 16:00  
    Saint Mirren Dundee FC -
  • 04.08 16:00  
    Kilmarnock FC Saint Johnstone -
  • 04.08 16:00  
    Hamilton Academical FC Heart of Midlothian -
  • 04.08 16:00  
    Celtic Glasgow Livingston FC -
  • 05.08 14:00  
    Aberdeen FC Glasgow Rangers -

2. kolejka

  • 11.08 13:30  
    Heart of Midlothian Celtic Glasgow -
  • 11.08 16:00  
    Glasgow Rangers Saint Mirren -
  • 11.08 16:00  
    Saint Johnstone Hibernian Edynburg -
  • 11.08 16:00  
    Dundee FC Aberdeen FC -
  • 11.08 16:00  
    Motherwell FC Hamilton Academical FC -
  • 11.08 16:00  
    Livingston FC Kilmarnock FC -

3. kolejka

  • 25.08 16:00  
    Saint Johnstone Dundee FC -
  • 25.08 16:00  
    Hibernian Edynburg Aberdeen FC -
  • 25.08 16:00  
    Kilmarnock FC Heart of Midlothian -
  • 25.08 16:00  
    Saint Mirren Livingston FC -
  • 25.08 16:00  
    Celtic Glasgow Hamilton Academical FC -
  • 26.08 13:15  
    Motherwell FC Glasgow Rangers -

4. kolejka

  • 01.09 16:00  
    Livingston FC Hibernian Edynburg -
  • 01.09 16:00  
    Dundee FC Motherwell FC -
  • 01.09 16:00  
    Hamilton Academical FC Saint Johnstone -
  • 01.09 16:00  
    Aberdeen FC Kilmarnock FC -
  • 01.09 16:00  
    Heart of Midlothian Saint Mirren -
  • 02.09 13:00  
    Celtic Glasgow Glasgow Rangers -

5. kolejka

  • 15.09 16:00  
    Hibernian Edynburg Kilmarnock FC -
  • 15.09 16:00  
    Motherwell FC Heart of Midlothian -
  • 15.09 16:00  
    Livingston FC Hamilton Academical FC -
  • 15.09 16:00  
    Glasgow Rangers Dundee FC -
  • 15.09 16:00  
    Saint Johnstone Aberdeen FC -
  • 15.09 16:00  
    Saint Mirren Celtic Glasgow -

6. kolejka

  • 22.09 16:00  
    Aberdeen FC Motherwell FC -
  • 22.09 16:00  
    Glasgow Rangers Saint Johnstone -
  • 22.09 16:00  
    Heart of Midlothian Livingston FC -
  • 22.09 16:00  
    Dundee FC Hibernian Edynburg -
  • 22.09 16:00  
    Kilmarnock FC Celtic Glasgow -
  • 22.09 16:00  
    Hamilton Academical FC Saint Mirren -

7. kolejka

  • 29.09 16:00  
    Celtic Glasgow Aberdeen FC -
  • 29.09 16:00  
    Hamilton Academical FC Dundee FC -
  • 29.09 16:00  
    Kilmarnock FC Motherwell FC -
  • 29.09 16:00  
    Saint Mirren Hibernian Edynburg -
  • 29.09 16:00  
    Heart of Midlothian Saint Johnstone -
  • 29.09 16:00  
    Livingston FC Glasgow Rangers -

8. kolejka

  • 06.10 16:00  
    Saint Johnstone Celtic Glasgow -
  • 06.10 16:00  
    Dundee FC Kilmarnock FC -
  • 06.10 16:00  
    Glasgow Rangers Heart of Midlothian -
  • 06.10 16:00  
    Aberdeen FC Saint Mirren -
  • 06.10 16:00  
    Hibernian Edynburg Hamilton Academical FC -
  • 06.10 16:00  
    Motherwell FC Livingston FC -

9. kolejka

  • 20.10 16:00  
    Celtic Glasgow Hibernian Edynburg -
  • 20.10 16:00  
    Hamilton Academical FC Glasgow Rangers -
  • 20.10 16:00  
    Motherwell FC Saint Johnstone -
  • 20.10 16:00  
    Livingston FC Dundee FC -
  • 20.10 16:00  
    Saint Mirren Kilmarnock FC -
  • 20.10 16:00  
    Heart of Midlothian Aberdeen FC -

10. kolejka

  • 27.10 16:00  
    Dundee FC Heart of Midlothian -
  • 27.10 16:00  
    Kilmarnock FC Hamilton Academical FC -
  • 27.10 16:00  
    Aberdeen FC Livingston FC -
  • 27.10 16:00  
    Saint Johnstone Saint Mirren -
  • 27.10 16:00  
    Celtic Glasgow Motherwell FC -
  • 27.10 16:00  
    Hibernian Edynburg Glasgow Rangers -

11. kolejka

  • 31.10 20:45  
    Heart of Midlothian Hibernian Edynburg -
  • 31.10 20:45  
    Glasgow Rangers Kilmarnock FC -
  • 31.10 20:45  
    Livingston FC Saint Johnstone -
  • 31.10 20:45  
    Aberdeen FC Hamilton Academical FC -
  • 31.10 20:45  
    Saint Mirren Motherwell FC -
  • 31.10 20:45  
    Dundee FC Celtic Glasgow -

12. kolejka

  • 03.11 16:00  
    Celtic Glasgow Heart of Midlothian -
  • 03.11 16:00  
    Kilmarnock FC Aberdeen FC -
  • 03.11 16:00  
    Saint Mirren Glasgow Rangers -
  • 03.11 16:00  
    Hamilton Academical FC Livingston FC -
  • 03.11 16:00  
    Hibernian Edynburg Saint Johnstone -
  • 03.11 16:00  
    Motherwell FC Dundee FC -

13. kolejka

  • 10.11 16:00  
    Livingston FC Celtic Glasgow -
  • 10.11 16:00  
    Aberdeen FC Hibernian Edynburg -
  • 10.11 16:00  
    Saint Johnstone Hamilton Academical FC -
  • 10.11 16:00  
    Glasgow Rangers Motherwell FC -
  • 10.11 16:00  
    Dundee FC Saint Mirren -
  • 10.11 16:00  
    Heart of Midlothian Kilmarnock FC -

14. kolejka

  • 24.11 16:00  
    Saint Mirren Heart of Midlothian -
  • 24.11 16:00  
    Hamilton Academical FC Celtic Glasgow -
  • 24.11 16:00  
    Hibernian Edynburg Dundee FC -
  • 24.11 16:00  
    Glasgow Rangers Livingston FC -
  • 24.11 16:00  
    Saint Johnstone Kilmarnock FC -
  • 24.11 16:00  
    Motherwell FC Aberdeen FC -

15. kolejka

  • 01.12 16:00  
    Saint Mirren Hamilton Academical FC -
  • 01.12 16:00  
    Livingston FC Motherwell FC -
  • 01.12 16:00  
    Heart of Midlothian Glasgow Rangers -
  • 01.12 16:00  
    Aberdeen FC Dundee FC -
  • 01.12 16:00  
    Celtic Glasgow Saint Johnstone -
  • 01.12 16:00  
    Kilmarnock FC Hibernian Edynburg -

16. kolejka

  • 05.12 20:45  
    Glasgow Rangers Aberdeen FC -
  • 05.12 20:45  
    Dundee FC Hamilton Academical FC -
  • 05.12 20:45  
    Kilmarnock FC Livingston FC -
  • 05.12 20:45  
    Motherwell FC Celtic Glasgow -
  • 05.12 20:45  
    Hibernian Edynburg Saint Mirren -
  • 05.12 20:45  
    Saint Johnstone Heart of Midlothian -

17. kolejka

  • 08.12 16:00  
    Aberdeen FC Saint Johnstone -
  • 08.12 16:00  
    Dundee FC Glasgow Rangers -
  • 08.12 16:00  
    Celtic Glasgow Kilmarnock FC -
  • 08.12 16:00  
    Heart of Midlothian Motherwell FC -
  • 08.12 16:00  
    Livingston FC Saint Mirren -
  • 08.12 16:00  
    Hamilton Academical FC Hibernian Edynburg -

18. kolejka

  • 15.12 16:00  
    Livingston FC Heart of Midlothian -
  • 15.12 16:00  
    Glasgow Rangers Hamilton Academical FC -
  • 15.12 16:00  
    Kilmarnock FC Dundee FC -
  • 15.12 16:00  
    Hibernian Edynburg Celtic Glasgow -
  • 15.12 16:00  
    Saint Johnstone Motherwell FC -
  • 15.12 16:00  
    Saint Mirren Aberdeen FC -

19. kolejka

  • 22.12 16:00  
    Celtic Glasgow Dundee FC -
  • 22.12 16:00  
    Saint Johnstone Glasgow Rangers -
  • 22.12 16:00  
    Motherwell FC Saint Mirren -
  • 22.12 16:00  
    Aberdeen FC Heart of Midlothian -
  • 22.12 16:00  
    Hibernian Edynburg Livingston FC -
  • 22.12 16:00  
    Hamilton Academical FC Kilmarnock FC -

20. kolejka

  • 26.12 16:00  
    Saint Mirren Saint Johnstone -
  • 26.12 16:00  
    Aberdeen FC Celtic Glasgow -
  • 26.12 16:00  
    Heart of Midlothian Hamilton Academical FC -
  • 26.12 16:00  
    Motherwell FC Kilmarnock FC -
  • 26.12 16:00  
    Dundee FC Livingston FC -
  • 26.12 16:00  
    Glasgow Rangers Hibernian Edynburg -

21. kolejka

  • 29.12 16:00  
    Glasgow Rangers Celtic Glasgow -
  • 29.12 16:00  
    Hibernian Edynburg Heart of Midlothian -
  • 29.12 16:00  
    Hamilton Academical FC Motherwell FC -
  • 29.12 16:00  
    Dundee FC Saint Johnstone -
  • 29.12 16:00  
    Kilmarnock FC Saint Mirren -
  • 29.12 16:00  
    Livingston FC Aberdeen FC -

22. kolejka

  • 23.01 20:45  
    Kilmarnock FC Glasgow Rangers -
  • 23.01 20:45  
    Heart of Midlothian Dundee FC -
  • 23.01 20:45  
    Celtic Glasgow Saint Mirren -
  • 23.01 20:45  
    Hamilton Academical FC Aberdeen FC -
  • 23.01 20:45  
    Saint Johnstone Livingston FC -
  • 23.01 20:45  
    Motherwell FC Hibernian Edynburg -

23. kolejka

  • 26.01 16:00  
    Saint Mirren Hibernian Edynburg -
  • 26.01 16:00  
    Heart of Midlothian Saint Johnstone -
  • 26.01 16:00  
    Aberdeen FC Kilmarnock FC -
  • 26.01 16:00  
    Celtic Glasgow Hamilton Academical FC -
  • 26.01 16:00  
    Livingston FC Glasgow Rangers -
  • 26.01 16:00  
    Dundee FC Motherwell FC -

24. kolejka

  • 02.02 16:00  
    Hibernian Edynburg Aberdeen FC -
  • 02.02 16:00  
    Motherwell FC Livingston FC -
  • 02.02 16:00  
    Hamilton Academical FC Dundee FC -
  • 02.02 16:00  
    Kilmarnock FC Heart of Midlothian -
  • 02.02 16:00  
    Glasgow Rangers Saint Mirren -
  • 02.02 16:00  
    Saint Johnstone Celtic Glasgow -

25. kolejka

  • 06.02 20:45  
    Heart of Midlothian Livingston FC -
  • 06.02 20:45  
    Saint Mirren Motherwell FC -
  • 06.02 20:45  
    Hamilton Academical FC Saint Johnstone -
  • 06.02 20:45  
    Dundee FC Kilmarnock FC -
  • 06.02 20:45  
    Celtic Glasgow Hibernian Edynburg -
  • 06.02 20:45  
    Aberdeen FC Glasgow Rangers -

26. kolejka

  • 16.02 16:00  
    Livingston FC Dundee FC -
  • 16.02 16:00  
    Glasgow Rangers Saint Johnstone -
  • 16.02 16:00  
    Kilmarnock FC Celtic Glasgow -
  • 16.02 16:00  
    Hibernian Edynburg Hamilton Academical FC -
  • 16.02 16:00  
    Aberdeen FC Saint Mirren -
  • 16.02 16:00  
    Motherwell FC Heart of Midlothian -

27. kolejka

  • 23.02 16:00  
    Dundee FC Hibernian Edynburg -
  • 23.02 16:00  
    Saint Johnstone Aberdeen FC -
  • 23.02 16:00  
    Heart of Midlothian Saint Mirren -
  • 23.02 16:00  
    Livingston FC Kilmarnock FC -
  • 23.02 16:00  
    Hamilton Academical FC Glasgow Rangers -
  • 23.02 16:00  
    Celtic Glasgow Motherwell FC -

28. kolejka

  • 27.02 20:45  
    Kilmarnock FC Motherwell FC -
  • 27.02 20:45  
    Saint Johnstone Hibernian Edynburg -
  • 27.02 20:45  
    Aberdeen FC Hamilton Academical FC -
  • 27.02 20:45  
    Saint Mirren Livingston FC -
  • 27.02 20:45  
    Glasgow Rangers Dundee FC -
  • 27.02 20:45  
    Heart of Midlothian Celtic Glasgow -

29. kolejka

  • 09.03 16:00  
    Dundee FC Heart of Midlothian -
  • 09.03 16:00  
    Motherwell FC Hamilton Academical FC -
  • 09.03 16:00  
    Celtic Glasgow Aberdeen FC -
  • 09.03 16:00  
    Livingston FC Saint Johnstone -
  • 09.03 16:00  
    Saint Mirren Kilmarnock FC -
  • 09.03 16:00  
    Hibernian Edynburg Glasgow Rangers -

30. kolejka

  • 16.03 16:00  
    Saint Johnstone Saint Mirren -
  • 16.03 16:00  
    Hibernian Edynburg Motherwell FC -
  • 16.03 16:00  
    Glasgow Rangers Kilmarnock FC -
  • 16.03 16:00  
    Dundee FC Celtic Glasgow -
  • 16.03 16:00  
    Aberdeen FC Livingston FC -
  • 16.03 16:00  
    Hamilton Academical FC Heart of Midlothian -

31. kolejka

  • 30.03 16:00  
    Saint Mirren Dundee FC -
  • 30.03 16:00  
    Motherwell FC Saint Johnstone -
  • 30.03 16:00  
    Celtic Glasgow Glasgow Rangers -
  • 30.03 16:00  
    Livingston FC Hibernian Edynburg -
  • 30.03 16:00  
    Heart of Midlothian Aberdeen FC -
  • 30.03 16:00  
    Kilmarnock FC Hamilton Academical FC -

32. kolejka

  • 03.04 20:45  
    Saint Johnstone Dundee FC -
  • 03.04 20:45  
    Aberdeen FC Motherwell FC -
  • 03.04 20:45  
    Livingston FC Hamilton Academical FC -
  • 03.04 20:45  
    Saint Mirren Celtic Glasgow -
  • 03.04 20:45  
    Hibernian Edynburg Kilmarnock FC -
  • 03.04 20:45  
    Glasgow Rangers Heart of Midlothian -

33. kolejka

  • 06.04 16:00  
    Celtic Glasgow Livingston FC -
  • 06.04 16:00  
    Heart of Midlothian Hibernian Edynburg -
  • 06.04 16:00  
    Motherwell FC Glasgow Rangers -
  • 06.04 16:00  
    Hamilton Academical FC Saint Mirren -
  • 06.04 16:00  
    Kilmarnock FC Saint Johnstone -
  • 06.04 16:00  
    Dundee FC Aberdeen FC -